Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 stycznia 2010 r.
20:32
Edytuj ten wpis

CH Alchemia w centrum Lublina. Co najmniej pół roku opóźnienia

0 11 A A

– Wiosną rozpoczynamy budowę Alchemii – zapowiada inwestor. Jednocześnie zgarnia unijną dotację na "poszukiwanie zewnętrznego finansowania”. Według przedstawicieli spółki, pieniądze pomogą tylko w promowaniu projektu. Ze środkami na budowę nie ma problemu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spółce Arkady przyznano ponad 200 tys. zł z Regionalnego Programu Operacyjnego. Według oficjalnych dokumentów, dotacja ma pomóc w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania spółki.

– Nie szukamy partnera do budowy Alchemii – zapewnia Marek Woliński, PR Manager Arkad. – Dotacja pomoże w zdobyciu wsparcia na działania promocyjne. Do końca marca zorganizujemy w Warszawie konferencję dla potencjalnych najemców. Nasz projekt chcemy pokazywać na imprezach branżowych. Przygotujemy też nowe materiały promocyjne, np. trójwymiarowe makiety.

Pieniądze z Unii Europejskiej to na razie jedyny, wymierny sukces spółki. W sprawie budowy kompleksu Alchemia nie widać przełomu. Wedle pierwotnych zapowiedzi, prace miały zacząć się w październiku.

– Nadal przygotowujemy się do wyłonienia generalnego wykonawcy – dodaje Woliński. – Budowa rozpocznie się w kwietniu lub maju.

Do tej pory zakładano, że podziemny parking i kompleks handlowy przy ul. Świętoduskiej zrealizują co najmniej dwie firmy. Pierwsza miała zająć się przebudową sieci wodociągowej, elektrycznej i gazowej.

Druga, wykonaniem właściwej konstrukcji parkingu. W tej chwili inwestor szuka partnera, który sam wykona wszystkie prace. Jest kilkunastu chętnych.

Zmieni się także harmonogram robót. Przekładanie instalacji i budowa tzw. ściany szczelinowej będą realizowane jednocześnie.

Rozpoczęcie inwestycji budzi zainteresowanie, bo oznacza spore utrudnienia dla kierowców. Opuszczając ul. Staszica będzie można skręcić w lewo, lub w ul. Wodopojną. Na ul. Wodopojnej wyznaczony zostanie pas do skrętu w prawo.

Prędkość w tym rejonie będzie ograniczona do 30 km/h. Jednocześnie zniknie większość miejsc parkingowych przy ul. Świętoduskiej.

Latem planowane jest zamknięcie ul Bajkowskiego. To oznacza jeszcze większy tłok w rejonie ulic Świętoduskiej, Wodopojnej i Lubartowskiej. Roboty mają potrwać do końca 2012 roku.

Cały obiekt będzie liczył ponad 54 tysiące mkw. W najgłębszym miejscu parking będzie miał sześć podziemnych kondygnacji. Pierwszą zajmą w większości sklepy i lokale usługowe. Na powierzchni zaprojektowano kawiarnie i skwery. Parking zmieści tysiąc samochodów. Z tej puli 99 miejsc zajmą pracownicy Ratusza.


Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Stefan / 22 stycznia 2010 o 08:02
0
ciekawski napisał:
"...Z tej puli 99 miejsc zajmą pracownicy Ratusza" no to najwazniejsze !
A już myślaem że biedny Ratusz nic z tego nie będzie miał.

Przynajmniej teraz mamy pewnosc ze napewno ten obiekt powstanie. Bo jakby nie te 99 obiecanych miejsc to caly Ratusz na czele z wodzem mialby gleboko w du*** ta inwestycje. Jakby w tym miejscu mial powstac stadion pilkarski to tez juz dawno by go zaczeli budowac bo Ratusz mialby gdzie parkowac a tak...w odparach kloaki Wasilweskiego sie plany stadionu znajduja i tam pozostana az go ze stollka wywala.

Przynajmniej teraz mamy pewnosc ze napewno ten obiekt powstanie. Bo jakby nie te 99 obiecanych miejsc to caly Ratusz na czele z wodzem mialby gleboko w du*** ta inwestycje. Jakby w tym miejscu mial powstac stadion pilkarski to tez juz dawno by go zaczeli budowac bo Ratusz mialby gdzie parkowac a tak...w odparach kloaki Wasilweskiego sie plany stadionu znajduja i tam pozostana az go ze stollka wywala. rozwiń
Avatar
Barnaba / 21 stycznia 2010 o 17:32
0
znawca życia napisał:
Alchemia to ten sam typ radosnej twórczości co lotnisko w Niedzwiadzie.Miasto wyrzuca społeczne pieniądze cwaniaczkom,którzy nie śmierdzą groszem iprzyjmuje czyjeś fantazje jako realne projekty.

Zapomniałeś o jeszcze jednej przewałce.-Mianowicie port lotniczy Wólka-Świdnik.
Avatar
BeCik / 21 stycznia 2010 o 14:28
0
"Według oficjalnych dokumentów, dotacja ma pomóc w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania spółki. "
Zebym to ja wiedzial, ze mozna dostac wsparcie ze srodkow UE na poszukiwanie wsparcia...
Zeby nie bylo watpliwosci jak wielkimi "szczesciarzami" sa ci "inwestorzy" to podam chronologicznie:

1. Nabyciem gruntow zainteresowanych jest kilka podmiotow z: Lublina, Kielc, Chelma i Białegostoku
2. 2004 - Firma Level z Chelma zabiega o przejecie gruntow
3. grudzien 2004 - ratusz oglasza przetarg na sprzedaz gruntow
4. 2004-2005 - Prezes firmy Level zostaje prezesem spolki Arkady
5. marzec 2005 - wplywaja dwie oferty zakupu parceli, ratusz zamyka przyjecie ofert i uniewaznia przetargo bo...ma takie prawo.
6. maj 2005 - ratusz oglasza kolejny przetarg ktory wygrywa spolka Arkady
7. 25 maja 2006 - ratusz oddaje bezplatnie w użytkowanie wieczyste i w trybie bezprzetargowym oraz ustanowia użytkowanie na rzecz "ARKADY" sp. z o.o. w Lublinie nieruchomości położonej przy ul. Świętoduskiej 7b i Przystankowej
8. 2009-2010 - Spółka "Arkady" jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji otrzymuje z RPO 200 tysięcy dotacji która ma pomóc w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania spółki .

W czepku urodzeni czy co?
"Według oficjalnych dokumentów, dotacja ma pomóc w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania spółki. "
Zebym to ja wiedzial, ze mozna dostac wsparcie ze srodkow UE na poszukiwanie wsparcia...
Zeby nie bylo watpliwosci jak wielkimi "szczesciarzami" sa ci "inwestorzy" to podam chronologicznie:

1. Nabyciem gruntow zainteresowanych jest kilka podmiotow z: Lublina, Kielc, Chelma i Białegostoku
2. 2004 - Firma Level z Chelma zabiega o przejecie gruntow
3. grudzien 2004 - ratusz... rozwiń
Avatar
Lubelak1 / 21 stycznia 2010 o 14:03
0
Jedyne co się odbywa na czas to wypłata pensji dla Wasilewskiego.
Avatar
ciekawski / 21 stycznia 2010 o 12:34
0
"...Z tej puli 99 miejsc zajmą pracownicy Ratusza" no to najwazniejsze !
A już myślaem że biedny Ratusz nic z tego nie będzie miał.
Avatar
RaPi / 21 stycznia 2010 o 12:27
0
Historia lubi się powtarzać. Podobną super inwestycją miało być CH na Felinie. Chyba inwestor skusił urzędasów w ratuszu tymi 99 miejscami parkingowymi
Avatar
katolr55LUB / 21 stycznia 2010 o 12:06
0
LUDZISKA Z OKOLIC PLANOWANEJ ALCHEMII ZAMYKAJTA SKLEPY, WYPROWADZAJTA SIĘ Z KAMMIENIC..CIEKAWE PO JAKIM CZASIE ZACZNIE SIĘ ZAPADAĆ LUBARTOWSKA, ŚWIĘTODUSKA, SYPAĆ ZACZNĄ SIĘ KAMIENICE JAK WEJDZIE CIĘŻKI SPRZĘT:KOPARKI, MASZYNY DRĄŻĄCE W ZIEMI.... PRZY TYM ZAPADNIĘCIE SIĘ KRÓLEWSKIEJ 15 LAT TEMU TO BĘDZIE DZIURKA!!RADNE ZABY WAM SIĘ PAŁAC RATUSZA NIE ZACZĄŁ WALIĆ,CHACHA!!
Avatar
znawca życia / 21 stycznia 2010 o 10:59
0
Alchemia to ten sam typ radosnej twórczości co lotnisko w Niedzwiadzie.Miasto wyrzuca społeczne pieniądze cwaniaczkom,którzy nie śmierdzą groszem iprzyjmuje czyjeś fantazje jako realne projekty.
Avatar
qwerty / 21 stycznia 2010 o 10:34
0
6 kondygnacji?? w takim razie prace na pewno nie zakoncza sie z koncem 2012 bo w czasie wykopow na bank beda natrafiac na jakies cenne przedmioty i wiecej czasu spedza tam archeolodzy niz budowlancy...
Avatar
epistemenes / 21 stycznia 2010 o 10:28
0
[size=2][font="Verdana"]Tak, zapowiada się niezwykle ciekawa inwestycja. Jeszcze się nie rozpoczęła, a już została odroczona. Jeszcze nie wbito łopaty, a już nie ma na nią pieniędzy ani chętnych. Wygląda na to, że najpierw w czyjejś głowie zrodził się tzw. wspaniały pomysł (czy realny, to się okaże, oby tak było!) - a teraz dopiero, oczywiście nie za swoje pieniądze, szuka się potencjalnych zainteresowanych, których ani widu ani słychu, skoro trzeba urządzać imprezy objazdowe z makietami itp.
Jak na mój gust, kolejność dziwna. Chyba na tym etapie już powinno być wiadomo, kto z dużych graczy jest w ogóle zainteresowany udziałem. Jeżeli nikt, to może lepiej przestać snuć dalej mrzonki i zabrać się za coś, co da się zrealizować, np. za przeniesienie ohydnego dworca PKS, który leży zaledwie o 300 metrów dalej.
Lublin - miasto niezrealizowanych inwestycji, niedotrzymanych obietnic i straconych szans. Czy Arkady będą kolejnym dowodem na prawdę tych słów? [/font][/size]
[size=2][font="Verdana"]Tak, zapowiada się niezwykle ciekawa inwestycja. Jeszcze się nie rozpoczęła, a już została odroczona. Jeszcze nie wbito łopaty, a już nie ma na nią pieniędzy ani chętnych. Wygląda na to, że najpierw w czyjejś głowie zrodził się tzw. wspaniały pomysł (czy realny, to się okaże, oby tak było!) - a teraz dopiero, oczywiście nie za swoje pieniądze, szuka się potencjalnych zainteresowanych, których ani widu ani słychu, skoro trzeba urządzać imprezy objazdowe z makietami itp.
Jak na mój gust, kolejność dziwna. Ch... rozwiń
Avatar
Stefan / 22 stycznia 2010 o 08:02
0
ciekawski napisał:
"...Z tej puli 99 miejsc zajmą pracownicy Ratusza" no to najwazniejsze !
A już myślaem że biedny Ratusz nic z tego nie będzie miał.

Przynajmniej teraz mamy pewnosc ze napewno ten obiekt powstanie. Bo jakby nie te 99 obiecanych miejsc to caly Ratusz na czele z wodzem mialby gleboko w du*** ta inwestycje. Jakby w tym miejscu mial powstac stadion pilkarski to tez juz dawno by go zaczeli budowac bo Ratusz mialby gdzie parkowac a tak...w odparach kloaki Wasilweskiego sie plany stadionu znajduja i tam pozostana az go ze stollka wywala.

Przynajmniej teraz mamy pewnosc ze napewno ten obiekt powstanie. Bo jakby nie te 99 obiecanych miejsc to caly Ratusz na czele z wodzem mialby gleboko w du*** ta inwestycje. Jakby w tym miejscu mial powstac stadion pilkarski to tez juz dawno by go zaczeli budowac bo Ratusz mialby gdzie parkowac a tak...w odparach kloaki Wasilweskiego sie plany stadionu znajduja i tam pozostana az go ze stollka wywala. rozwiń
Avatar
Barnaba / 21 stycznia 2010 o 17:32
0
znawca życia napisał:
Alchemia to ten sam typ radosnej twórczości co lotnisko w Niedzwiadzie.Miasto wyrzuca społeczne pieniądze cwaniaczkom,którzy nie śmierdzą groszem iprzyjmuje czyjeś fantazje jako realne projekty.

Zapomniałeś o jeszcze jednej przewałce.-Mianowicie port lotniczy Wólka-Świdnik.
Avatar
BeCik / 21 stycznia 2010 o 14:28
0
"Według oficjalnych dokumentów, dotacja ma pomóc w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania spółki. "
Zebym to ja wiedzial, ze mozna dostac wsparcie ze srodkow UE na poszukiwanie wsparcia...
Zeby nie bylo watpliwosci jak wielkimi "szczesciarzami" sa ci "inwestorzy" to podam chronologicznie:

1. Nabyciem gruntow zainteresowanych jest kilka podmiotow z: Lublina, Kielc, Chelma i Białegostoku
2. 2004 - Firma Level z Chelma zabiega o przejecie gruntow
3. grudzien 2004 - ratusz oglasza przetarg na sprzedaz gruntow
4. 2004-2005 - Prezes firmy Level zostaje prezesem spolki Arkady
5. marzec 2005 - wplywaja dwie oferty zakupu parceli, ratusz zamyka przyjecie ofert i uniewaznia przetargo bo...ma takie prawo.
6. maj 2005 - ratusz oglasza kolejny przetarg ktory wygrywa spolka Arkady
7. 25 maja 2006 - ratusz oddaje bezplatnie w użytkowanie wieczyste i w trybie bezprzetargowym oraz ustanowia użytkowanie na rzecz "ARKADY" sp. z o.o. w Lublinie nieruchomości położonej przy ul. Świętoduskiej 7b i Przystankowej
8. 2009-2010 - Spółka "Arkady" jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji otrzymuje z RPO 200 tysięcy dotacji która ma pomóc w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania spółki .

W czepku urodzeni czy co?
"Według oficjalnych dokumentów, dotacja ma pomóc w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania spółki. "
Zebym to ja wiedzial, ze mozna dostac wsparcie ze srodkow UE na poszukiwanie wsparcia...
Zeby nie bylo watpliwosci jak wielkimi "szczesciarzami" sa ci "inwestorzy" to podam chronologicznie:

1. Nabyciem gruntow zainteresowanych jest kilka podmiotow z: Lublina, Kielc, Chelma i Białegostoku
2. 2004 - Firma Level z Chelma zabiega o przejecie gruntow
3. grudzien 2004 - ratusz... rozwiń
Avatar
Lubelak1 / 21 stycznia 2010 o 14:03
0
Jedyne co się odbywa na czas to wypłata pensji dla Wasilewskiego.
Avatar
ciekawski / 21 stycznia 2010 o 12:34
0
"...Z tej puli 99 miejsc zajmą pracownicy Ratusza" no to najwazniejsze !
A już myślaem że biedny Ratusz nic z tego nie będzie miał.
Avatar
RaPi / 21 stycznia 2010 o 12:27
0
Historia lubi się powtarzać. Podobną super inwestycją miało być CH na Felinie. Chyba inwestor skusił urzędasów w ratuszu tymi 99 miejscami parkingowymi
Avatar
katolr55LUB / 21 stycznia 2010 o 12:06
0
LUDZISKA Z OKOLIC PLANOWANEJ ALCHEMII ZAMYKAJTA SKLEPY, WYPROWADZAJTA SIĘ Z KAMMIENIC..CIEKAWE PO JAKIM CZASIE ZACZNIE SIĘ ZAPADAĆ LUBARTOWSKA, ŚWIĘTODUSKA, SYPAĆ ZACZNĄ SIĘ KAMIENICE JAK WEJDZIE CIĘŻKI SPRZĘT:KOPARKI, MASZYNY DRĄŻĄCE W ZIEMI.... PRZY TYM ZAPADNIĘCIE SIĘ KRÓLEWSKIEJ 15 LAT TEMU TO BĘDZIE DZIURKA!!RADNE ZABY WAM SIĘ PAŁAC RATUSZA NIE ZACZĄŁ WALIĆ,CHACHA!!
Avatar
znawca życia / 21 stycznia 2010 o 10:59
0
Alchemia to ten sam typ radosnej twórczości co lotnisko w Niedzwiadzie.Miasto wyrzuca społeczne pieniądze cwaniaczkom,którzy nie śmierdzą groszem iprzyjmuje czyjeś fantazje jako realne projekty.
Avatar
qwerty / 21 stycznia 2010 o 10:34
0
6 kondygnacji?? w takim razie prace na pewno nie zakoncza sie z koncem 2012 bo w czasie wykopow na bank beda natrafiac na jakies cenne przedmioty i wiecej czasu spedza tam archeolodzy niz budowlancy...
Avatar
epistemenes / 21 stycznia 2010 o 10:28
0
[size=2][font="Verdana"]Tak, zapowiada się niezwykle ciekawa inwestycja. Jeszcze się nie rozpoczęła, a już została odroczona. Jeszcze nie wbito łopaty, a już nie ma na nią pieniędzy ani chętnych. Wygląda na to, że najpierw w czyjejś głowie zrodził się tzw. wspaniały pomysł (czy realny, to się okaże, oby tak było!) - a teraz dopiero, oczywiście nie za swoje pieniądze, szuka się potencjalnych zainteresowanych, których ani widu ani słychu, skoro trzeba urządzać imprezy objazdowe z makietami itp.
Jak na mój gust, kolejność dziwna. Chyba na tym etapie już powinno być wiadomo, kto z dużych graczy jest w ogóle zainteresowany udziałem. Jeżeli nikt, to może lepiej przestać snuć dalej mrzonki i zabrać się za coś, co da się zrealizować, np. za przeniesienie ohydnego dworca PKS, który leży zaledwie o 300 metrów dalej.
Lublin - miasto niezrealizowanych inwestycji, niedotrzymanych obietnic i straconych szans. Czy Arkady będą kolejnym dowodem na prawdę tych słów? [/font][/size]
[size=2][font="Verdana"]Tak, zapowiada się niezwykle ciekawa inwestycja. Jeszcze się nie rozpoczęła, a już została odroczona. Jeszcze nie wbito łopaty, a już nie ma na nią pieniędzy ani chętnych. Wygląda na to, że najpierw w czyjejś głowie zrodził się tzw. wspaniały pomysł (czy realny, to się okaże, oby tak było!) - a teraz dopiero, oczywiście nie za swoje pieniądze, szuka się potencjalnych zainteresowanych, których ani widu ani słychu, skoro trzeba urządzać imprezy objazdowe z makietami itp.
Jak na mój gust, kolejność dziwna. Ch... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 2 2

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 6 7

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 10

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 39 35

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 12 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 137 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!