Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 listopada 2014 r.
20:19
Edytuj ten wpis

Dzielnicowy na wolnym złapał złodzieja

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 11 A A

Dzielnicowy z komisariatu w Bełżycach idąc ulicą Kapucyńską w Lublinie natknął się na kobietę, która krzyczała "łapcie złodzieja. Zobaczył mężczyznę, który wbiegł na ulicę pomiędzy jadące samochody.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Natychmiast ruszył za nim i na ul. Narutowicza dogonił złodzieja. Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 12
Złodziej odpychał policjanta nie chcąc oddać łupu. W końcu został obezwładniony. Policjant w cywilu doprowadził sprawcę do miejsca gdzie widział kobietę. Okazało się, że to pracownica jednego ze sklepów kosmetycznych. W reklamówce którą miał przy sobie zatrzymany, były skradzione ze sklepu kosmetyki.
Złodziejem okazał się 25-letni mieszkaniec Lublina. Ponieważ bronił się przed oddaniem łupu usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 listopada 2014 r. o 11:07
Kolego juz na belzyce Nie narzekaj chyba ze jezdzisz w 100% przepisowo to rozumiem ale Nie sadze ze Sam swiecisz przykladem
Avatar
folkatka / 10 listopada 2014 r. o 10:26

bogu na wolnym to znaczy wolny dzień od pracy Ty pewnie nie pracujesz i nie znasz tego pojęcia  :mellow:

Jakby nie było, jest to sformułowanie  bardzo potoczne,natomiast od dziennikarza oczekiwałabym posługiwania sie językiem literackim.Niestety, zauważam, ze coraz więcej osób piszących w mediach najwyraźniej ma problemy z rozróżnieniem tych dwóch obszarów.  

Avatar
trol / 10 listopada 2014 r. o 10:20

eldoka na wolno ?

Avatar
Inge / 9 listopada 2014 r. o 22:23

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

To nie był jego obowiązek, miał wolne, więc jego obowiązki były takie same jak wszystkich innych przypadkowych przechodniów, którzy znaleźli się w tym miejscu o tej porze. Nikt jednak nie zareagował, tylko on - więc należy mu się pochwała za obywatelską postawę.

Avatar
a / 9 listopada 2014 r. o 19:33
Ja panom policjantom z Belzyc proponuje dawać przykład prawidłowej jazdy i stosowania się do znaków gdzie przed borzechowem na remontowanej drodze za znakiem zakazu wyprzedzania i ograniczeniu do 40 wyprzedzają samochody i jadą 120 oczywiście bez kogutow. Aż chce się przestrzegać prawa i przepisów patrząc na takie wyczyny. Co wolno wojewodzie...
Avatar
re re / 9 listopada 2014 r. o 17:02

bogu na wolnym to znaczy wolny dzień od pracy Ty pewnie nie pracujesz i nie znasz tego pojęcia  :mellow:

Avatar
beka z niebieskich / 9 listopada 2014 r. o 16:55

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

Czekam na coś o światłach drogowych podziękujmy im, że zmieniają kolory !

P.S

Panom niebieskim polecam zająć się menelstwem w Bełżyc.

Chleją koło komisariatu,żygają i śpią na przystanku.. W parku to już wg.

Ale zaraz złapmy młodziaków za cokolwiek i wklepmy mandaty za ki chuj.

Oni zapłacą bo mają z czego?

PONAGLAM NIEBIESKICH DO ROBOTY !

ZACZNIJCIE POZBYWAĆ SIĘ MENELNI A PORZĄDNYCH OBYWATELI !

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

Czekam na coś o światłach drogowych podziękujmy im, że zmieniają kolory !

P.S

Panom niebieskim polecam zająć się menelstwem w Bełżyc.

Chleją koło komisariatu,żygają i śpią na przystanku.. W parku to już wg.

Ale zaraz złapmy młodziaków za cokolwiek i wklepmy mandaty za ki chuj.

Oni zapłacą bo mają z czego?

PONAGLAM NIEBIESKICH DO ROBOTY !

ZACZNIJCIE POZBYWAĆ SIĘ MENELNI A PO... rozwiń

Avatar
on free / 8 listopada 2014 r. o 16:50

" NA WOLNYM " to się kury hoduje . Oczywiście wybiegu !!!!

Avatar
sebek / 8 listopada 2014 r. o 12:39
Laa dzielnicowy na wolnym zlapal zlodzieja buhahaha poza smiesznym tylulem zrobil cos co do niego nalezalo nic wielkiego ale pan wielki policjant trzeba az w mediach o tym wspomniec mnie nikt tak nie nagradza za moje obowiazki nawet na wolnym heh..
Avatar
bogu / 8 listopada 2014 r. o 10:54

Co to znaczy ,,dzielnicowy na wolnym,, ?

Avatar
Gość / 11 listopada 2014 r. o 11:07
Kolego juz na belzyce Nie narzekaj chyba ze jezdzisz w 100% przepisowo to rozumiem ale Nie sadze ze Sam swiecisz przykladem
Avatar
folkatka / 10 listopada 2014 r. o 10:26

bogu na wolnym to znaczy wolny dzień od pracy Ty pewnie nie pracujesz i nie znasz tego pojęcia  :mellow:

Jakby nie było, jest to sformułowanie  bardzo potoczne,natomiast od dziennikarza oczekiwałabym posługiwania sie językiem literackim.Niestety, zauważam, ze coraz więcej osób piszących w mediach najwyraźniej ma problemy z rozróżnieniem tych dwóch obszarów.  

Avatar
trol / 10 listopada 2014 r. o 10:20

eldoka na wolno ?

Avatar
Inge / 9 listopada 2014 r. o 22:23

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

To nie był jego obowiązek, miał wolne, więc jego obowiązki były takie same jak wszystkich innych przypadkowych przechodniów, którzy znaleźli się w tym miejscu o tej porze. Nikt jednak nie zareagował, tylko on - więc należy mu się pochwała za obywatelską postawę.

Avatar
a / 9 listopada 2014 r. o 19:33
Ja panom policjantom z Belzyc proponuje dawać przykład prawidłowej jazdy i stosowania się do znaków gdzie przed borzechowem na remontowanej drodze za znakiem zakazu wyprzedzania i ograniczeniu do 40 wyprzedzają samochody i jadą 120 oczywiście bez kogutow. Aż chce się przestrzegać prawa i przepisów patrząc na takie wyczyny. Co wolno wojewodzie...
Avatar
re re / 9 listopada 2014 r. o 17:02

bogu na wolnym to znaczy wolny dzień od pracy Ty pewnie nie pracujesz i nie znasz tego pojęcia  :mellow:

Avatar
beka z niebieskich / 9 listopada 2014 r. o 16:55

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

Czekam na coś o światłach drogowych podziękujmy im, że zmieniają kolory !

P.S

Panom niebieskim polecam zająć się menelstwem w Bełżyc.

Chleją koło komisariatu,żygają i śpią na przystanku.. W parku to już wg.

Ale zaraz złapmy młodziaków za cokolwiek i wklepmy mandaty za ki chuj.

Oni zapłacą bo mają z czego?

PONAGLAM NIEBIESKICH DO ROBOTY !

ZACZNIJCIE POZBYWAĆ SIĘ MENELNI A PORZĄDNYCH OBYWATELI !

Szau!

Wykonywał swoje obowiązki i trzeba dać o nim artykuł.

Czekam na coś o światłach drogowych podziękujmy im, że zmieniają kolory !

P.S

Panom niebieskim polecam zająć się menelstwem w Bełżyc.

Chleją koło komisariatu,żygają i śpią na przystanku.. W parku to już wg.

Ale zaraz złapmy młodziaków za cokolwiek i wklepmy mandaty za ki chuj.

Oni zapłacą bo mają z czego?

PONAGLAM NIEBIESKICH DO ROBOTY !

ZACZNIJCIE POZBYWAĆ SIĘ MENELNI A PO... rozwiń

Avatar
on free / 8 listopada 2014 r. o 16:50

" NA WOLNYM " to się kury hoduje . Oczywiście wybiegu !!!!

Avatar
sebek / 8 listopada 2014 r. o 12:39
Laa dzielnicowy na wolnym zlapal zlodzieja buhahaha poza smiesznym tylulem zrobil cos co do niego nalezalo nic wielkiego ale pan wielki policjant trzeba az w mediach o tym wspomniec mnie nikt tak nie nagradza za moje obowiazki nawet na wolnym heh..
Avatar
bogu / 8 listopada 2014 r. o 10:54

Co to znaczy ,,dzielnicowy na wolnym,, ?