Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

23 listopada 2014 r.
12:44
Edytuj ten wpis

Zabrali mu rower i chcieli żeby odkupił go za 500 zł

0 10 A A

Młodzi chłopcy zabrali rower 14-latkowi i kazali mu go "odkupić" za 500 zł. Chwilę później byli już w rękach policji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu, w okolicy przystanku autobusowego.

Do 14-letniego mieszkańca Zamościa podeszła grupa młodych chłopaków. W pewnym momencie zaatakowali nastolatka. Zagrozili pobiciem i zabrali nieletniemu rower i 50 zł.

Sprawcy zaproponowali pokrzywdzonemu możliwość „odkupienia” roweru. 14-latek miał przynieść sprawcom 500 zł. Chwilę po zdarzeniu nieletni poinformował o zdarzeniu rodziców oraz napotkany po drodze patrol policji. Mundurowi już kilkanaście minut później zatrzymali trzech 15-latków oraz 16-latka.

Odzyskali też rower o wartości 7 tys. zł.

Cała czwórka trafiła do Policyjnej Izby Dziecka. Ich sprawą zajmie się teraz Sąd ds. Rodziny i Nieletnich. Dwóch z zatrzymanych 15-latków wcześniej wchodziło już w konflikt z prawem. Byli notowani za groźby i rozbój.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Daki / 2 grudnia 2014 r. o 06:33

Nikt nikomu nie broni polepszyć sobie stopy życiowej. Wziąść się do roboty.... ale lepiej się włóczyć całymi dniami i myśleć jak tu komuś coś ukraść. Każdy jest kowalem własnego losu.

Avatar
Bmx / 1 grudnia 2014 r. o 15:38
Bmx to nie jest tania sprawa,a jezeli hajs ciagnie od starszych i kupuje to juz jego sprawa jak on sie czuje jakie ma sumienie wykorzystywac tak... Ale mysle ze da mu cos do myslenia,bo kto go zna to wie jaki jest,ze niejeden chce gnojka udupic. Pozdro
Avatar
prawilniaki / 26 listopada 2014 r. o 22:16

dobre mordeczki :D

Avatar
Gąsior / 25 listopada 2014 r. o 12:49

Nie ma pracy,nie ma płacy nie ma nic a żyć trzeba.

Avatar
esterprzester / 25 listopada 2014 r. o 11:06

Jeżeli ktoś nie ma co robić z kasą, to może sonie kupić rower i za 50 tys. zł. Co to komu przeszkadza, nie rozumiem. To, że jest bananowce i ciągnie kasę od rodziców to też jego sprawa i jego rodziców.

Jeżeli ulica to wykorzystuje to nic się nie poradzi.

Avatar
Gruby z osiedla (MARUSZAK) / 24 listopada 2014 r. o 16:34

I chuj im w dupe jebanym bananowcom ,dobre chłopaki z Osiedla  nie maja kasy to posuwają sie do przestępstw a bogaci bananowcy nic nie robia gnoje tylko od rodziców kase ciągną

Avatar
wasz pan / 24 listopada 2014 r. o 06:33
To co kur. Nie może mieć roweru za 7tysiecy? To że wy tluczecie się składkami nie znaczy ze kogoś nie stać debile i nieuki
Avatar
Wujek zza miedzy / 23 listopada 2014 r. o 18:56

Nic się nikomu nie poje..ło, rower był za 7 tys. taki śmieszny składaczek..

W takich przypadkach powinno się oszczędzać pracy sądom i od razu patologicznym gnojom kule w łeb i do piachu.

Widziałem jak na Hrubieszowskiej sprawców jako pierwsza zatrzymała drogówka, w grupie na 14latka wszyscy odważni a w momencie zatrzymania tak się wszystko obesrało, że miśki radiowozy pewnie do dziś wietrzą...

Avatar
janusz / 23 listopada 2014 r. o 15:48

Pojeb...ało im sie. Za 700zł rower a nie za 7tysi. Niedoje...by...

Avatar
mexican_breakfast / 23 listopada 2014 r. o 15:05

młodzi bandyci młodymi bandytami ale czternastolatkowi rower za 7 tys ?!? Hardcore...

Avatar
Daki / 2 grudnia 2014 r. o 06:33

Nikt nikomu nie broni polepszyć sobie stopy życiowej. Wziąść się do roboty.... ale lepiej się włóczyć całymi dniami i myśleć jak tu komuś coś ukraść. Każdy jest kowalem własnego losu.

Avatar
Bmx / 1 grudnia 2014 r. o 15:38
Bmx to nie jest tania sprawa,a jezeli hajs ciagnie od starszych i kupuje to juz jego sprawa jak on sie czuje jakie ma sumienie wykorzystywac tak... Ale mysle ze da mu cos do myslenia,bo kto go zna to wie jaki jest,ze niejeden chce gnojka udupic. Pozdro
Avatar
prawilniaki / 26 listopada 2014 r. o 22:16

dobre mordeczki :D

Avatar
Gąsior / 25 listopada 2014 r. o 12:49

Nie ma pracy,nie ma płacy nie ma nic a żyć trzeba.

Avatar
esterprzester / 25 listopada 2014 r. o 11:06

Jeżeli ktoś nie ma co robić z kasą, to może sonie kupić rower i za 50 tys. zł. Co to komu przeszkadza, nie rozumiem. To, że jest bananowce i ciągnie kasę od rodziców to też jego sprawa i jego rodziców.

Jeżeli ulica to wykorzystuje to nic się nie poradzi.

Avatar
Gruby z osiedla (MARUSZAK) / 24 listopada 2014 r. o 16:34

I chuj im w dupe jebanym bananowcom ,dobre chłopaki z Osiedla  nie maja kasy to posuwają sie do przestępstw a bogaci bananowcy nic nie robia gnoje tylko od rodziców kase ciągną

Avatar
wasz pan / 24 listopada 2014 r. o 06:33
To co kur. Nie może mieć roweru za 7tysiecy? To że wy tluczecie się składkami nie znaczy ze kogoś nie stać debile i nieuki
Avatar
Wujek zza miedzy / 23 listopada 2014 r. o 18:56

Nic się nikomu nie poje..ło, rower był za 7 tys. taki śmieszny składaczek..

W takich przypadkach powinno się oszczędzać pracy sądom i od razu patologicznym gnojom kule w łeb i do piachu.

Widziałem jak na Hrubieszowskiej sprawców jako pierwsza zatrzymała drogówka, w grupie na 14latka wszyscy odważni a w momencie zatrzymania tak się wszystko obesrało, że miśki radiowozy pewnie do dziś wietrzą...

Avatar
janusz / 23 listopada 2014 r. o 15:48

Pojeb...ało im sie. Za 700zł rower a nie za 7tysi. Niedoje...by...

Avatar