Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

18 listopada 2014 r.
10:30
Edytuj ten wpis

Wybieramy najlepszego dzielnicowego

0 16 A A

Zaczynamy plebiscyt "Dzielnicowy Roku 2014. W tegorocznej edycji bierze udział 84 policjantów - 63 z Lublina i 21 z powiatu lubelskiego (komisariaty w Bychawie, Bełżycach i Niemcach). Głosowanie potrwa do 10 grudnia do godziny 12.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzielnicowy ma przede wszystkim służyć pomocą mieszkańcom, pomagać im w rozwiązywaniu problemów i reagować na niepokojące sygnały. Kluczowy jest tutaj stały kontakt z lokalną społecznością. Jeśli znacie dzielnicowego, który doskonale służy mieszkańcom, zagłosujcie na niego w plebiscycie Komendy Miejskiej Policji i Dziennika Wschodniego. Policjant, który otrzyma największą liczbę głosów, otrzyma tytuł "Dzielnicowego Roku 2014”.

Głosowanie ma pomóc w przybliżeniu mieszkańcom pracy dzielnicowych, ale przede wszystkim umożliwić lokalnym społecznościom ocenę policjantów. To również szansa na wyróżnienie tych najlepszych, którzy są najbliżej ludzi. W plebiscycie biorą udział dzielnicowi, którzy pracują w tym charakterze co najmniej pół roku.

W ubiegłym roku wśród dzielnicowych z Lublina, najlepszym okazał się asp. sztab. Tomasz Kuciński - dzielnicowy Komisariatu IV Policji. Zdobył 1425 głosów. - To przede wszystkim zasługa mieszkańców, którzy pozytywnie ocenili moją pracę. Za to należy im dziękować - mówi Kuciński. - Pracuję w tym samym rejonie od 13 lat. Czas i konsekwencja w pracy dają teraz efekty.

Spośród dzielnicowych z powiatu lubelskiego, pierwsze miejsce zajął sierż. sztab. Jacek Surdyga z Komisariatu Policji w Bychawie. Zdobył 338 głosów. - Sądzę, że najważniejsze w pracy dzielnicowego, to spotykać się z ludźmi i udzielać im porad - ocenia Surdyga. - To później procentuje.

JAK GŁOSOWAĆ?

Jeśli chcesz oddać głos na wybranego policjanta wyślij SMS-a pod numer 71466 w treści wpisując:
- LUBLIN. nr dzielnicowego z Lublina
- POWIAT. nr dzielnicowego z powiatu lubelskiego
Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Z jednego numeru można oddać nieograniczoną liczbę głosów.
Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 grudnia 2014 o 21:51
0

Zaden mi nie pasuje a tym bardziej ich zawód bo to co robią to jest olewka i byczenie się za nasze.Wymyślili mi głosowanie.szkoda że jeszcze nie wymyśla głosowania sms na najpiękniejszą krowę w województwie

Avatar
"dzielnicowy" / 18 grudnia 2014 o 12:16
0

DZIELNICOWY????? A KTO TO TAKI???????? NA OSIEDLU ZOR BRONOWICE OD WIEKÓW NIE MA ŻADNEGO DZIELNICOWEGO!!!!!!!!!!! NIKT O NIM NIE SŁYSZAŁ I NIE WIDZIAŁ!!! JAK SIĘ ZAPYTA KOGOŚ TO MÓWI.... AAAA TO CHYBA TEN CO OD CZASU DO CZASU MIOTŁĄ ZAMIATA OKOLICE MIĘDZY STOKROTKĄ A POCZTĄ!!!!!????? LEPIEJ ZAJMIJCIE SIĘ SPRAWĄ ZAGINIONEJ SUCZKI AZY I ZAGUBIONEGO KOTKA KICIUSIA. NIECH ICH SZUKA CAŁA POLICJA I STRAŻ MIEJSKA!!!!!!!!!!

Avatar
rer / 14 grudnia 2014 o 00:32
0

Olga to ładna dziewczyna - ciekawe czy mężatka :D

Avatar
lk / 1 grudnia 2014 o 11:10
0

Ja po doswiadczeniu z dzielnicowym prponowalabym aby glosowali sami nna siebie A nie SMS to niesłuszne i moze byc sfalszowane Mozna na zapałki lub kartkam z nawą dzielnicy Sam wybierze tam będzie Za dlugo to niezbyt dobrze dla takiego dzielnicowaego  Bo nic sie nie dzieje na osiedlach ciekawego

Avatar
mieszkanka / 28 listopada 2014 o 19:05
0

A kto jest dzielnicowym w dzielnicy Kośminek,żeby zagłosować to trzeba chociaż to wiedzieć!!!Niewidoczny dzielnicowy jest nieznany mieszkańcom.Więcej trzeba chodzić a nie wozić  ,,cztery litery,, w radiowozach.

Avatar
monika / 26 listopada 2014 o 14:46
0

Mieszkam 16 lat w tej dzielnicy i nie wiem nawet jak wygląda dzielnicowy. W poprzedniej dzielnicy widziałam dzielnicowego na obchodach ulic. Pamiętam też zaproszenia wywieszane na klatkach na spotkania z dzielnicowym :).

Avatar
ewa / 23 listopada 2014 o 19:50
0
Fajny konkurs.
Avatar
stella / 21 listopada 2014 o 13:10
0

Te PAŁY ,to oni w stringach się będą nam prezentować ?

Avatar
rfv / 21 listopada 2014 o 13:07
0

Fajnie, w końcu wiem jak wygląda "mój" dzielnicowy na Czechowie. Takie akcje to chyba nie wybory najlepszego a pokazanie że w ogóle istnieją :(

Avatar
Krzysztof / 19 listopada 2014 o 21:40
0

Nie wiem kto nim jest w Śródmieściu ul. Narutowicza - brak jakiejkolwiek informacji.

W Warszawie na klatce u mojej córki jest informacja kto jest dzielnicowym i komórka do niego.

Może by tak zrobić w Lublinie.

Moja opinia jest negatywna choć nie wiem kogo. Może wina komisriatu lub spółdzielni.

Avatar
Gość / 21 grudnia 2014 o 21:51
0

Zaden mi nie pasuje a tym bardziej ich zawód bo to co robią to jest olewka i byczenie się za nasze.Wymyślili mi głosowanie.szkoda że jeszcze nie wymyśla głosowania sms na najpiękniejszą krowę w województwie

Avatar
"dzielnicowy" / 18 grudnia 2014 o 12:16
0

DZIELNICOWY????? A KTO TO TAKI???????? NA OSIEDLU ZOR BRONOWICE OD WIEKÓW NIE MA ŻADNEGO DZIELNICOWEGO!!!!!!!!!!! NIKT O NIM NIE SŁYSZAŁ I NIE WIDZIAŁ!!! JAK SIĘ ZAPYTA KOGOŚ TO MÓWI.... AAAA TO CHYBA TEN CO OD CZASU DO CZASU MIOTŁĄ ZAMIATA OKOLICE MIĘDZY STOKROTKĄ A POCZTĄ!!!!!????? LEPIEJ ZAJMIJCIE SIĘ SPRAWĄ ZAGINIONEJ SUCZKI AZY I ZAGUBIONEGO KOTKA KICIUSIA. NIECH ICH SZUKA CAŁA POLICJA I STRAŻ MIEJSKA!!!!!!!!!!

Avatar
rer / 14 grudnia 2014 o 00:32
0

Olga to ładna dziewczyna - ciekawe czy mężatka :D

Avatar
lk / 1 grudnia 2014 o 11:10
0

Ja po doswiadczeniu z dzielnicowym prponowalabym aby glosowali sami nna siebie A nie SMS to niesłuszne i moze byc sfalszowane Mozna na zapałki lub kartkam z nawą dzielnicy Sam wybierze tam będzie Za dlugo to niezbyt dobrze dla takiego dzielnicowaego  Bo nic sie nie dzieje na osiedlach ciekawego

Avatar
mieszkanka / 28 listopada 2014 o 19:05
0

A kto jest dzielnicowym w dzielnicy Kośminek,żeby zagłosować to trzeba chociaż to wiedzieć!!!Niewidoczny dzielnicowy jest nieznany mieszkańcom.Więcej trzeba chodzić a nie wozić  ,,cztery litery,, w radiowozach.

Avatar
monika / 26 listopada 2014 o 14:46
0

Mieszkam 16 lat w tej dzielnicy i nie wiem nawet jak wygląda dzielnicowy. W poprzedniej dzielnicy widziałam dzielnicowego na obchodach ulic. Pamiętam też zaproszenia wywieszane na klatkach na spotkania z dzielnicowym :).

Avatar
ewa / 23 listopada 2014 o 19:50
0
Fajny konkurs.
Avatar
stella / 21 listopada 2014 o 13:10
0

Te PAŁY ,to oni w stringach się będą nam prezentować ?

Avatar
rfv / 21 listopada 2014 o 13:07
0

Fajnie, w końcu wiem jak wygląda "mój" dzielnicowy na Czechowie. Takie akcje to chyba nie wybory najlepszego a pokazanie że w ogóle istnieją :(

Avatar
Krzysztof / 19 listopada 2014 o 21:40
0

Nie wiem kto nim jest w Śródmieściu ul. Narutowicza - brak jakiejkolwiek informacji.

W Warszawie na klatce u mojej córki jest informacja kto jest dzielnicowym i komórka do niego.

Może by tak zrobić w Lublinie.

Moja opinia jest negatywna choć nie wiem kogo. Może wina komisriatu lub spółdzielni.

Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekarski Egzamin Końcowy "najtrudniejszy w historii". Młodzi lekarze polegli

Lekarski Egzamin Końcowy "najtrudniejszy w historii". Młodzi lekarze polegli 56 10

Lekarski Egzamin Końcowy w wiosennej sesji okazał się najtrudniejszym w historii. Nie zdał go co czwarty

Lublin: Poroszenko symbolicznie rozpoczął budowę pomnika ks. Emiliana Kowcza
galeria

Lublin: Poroszenko symbolicznie rozpoczął budowę pomnika ks. Emiliana Kowcza 23 9

W piątek dokonano poświęcenia miejsca i złożenia w fundamencie aktu o rozpoczęciu budowy pomnika bł. ks. Emiliana Kowcza. W uroczystości wziął udział prezydent Ukrainy Petro Poroszenko.

Prezydenci w Lublinie: Wiemy, co to znaczy być razem, umiemy połączyć siły
galeria

Prezydenci w Lublinie: Wiemy, co to znaczy być razem, umiemy połączyć siły 33 20

Prezydenci Polski, Litwy i Ukrainy wizytowali siedzibę wielonarodowej brygady wojskowej w Lublinie. Wraz z ministrami obrony narodowej i spraw zagranicznych swoich państw wzięli udział w rozmowach trójstronnych w sprawie dalszej współpracy militarnej.

Zwierzaki do adopcji. Psy i koty ze schroniska w Lublinie.
22 lutego 2019, 19:06
galeria

Zwierzaki do adopcji. Psy i koty ze schroniska w Lublinie. 0

Jeśli chcesz poznać czworonogi, które czekają na nowych właścicieli odwiedź Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie przy ul. Metalurgicznej 5, tel. 81 466-26-42. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godz. 10-19, w soboty i niedziele w godz. 10-15 www.schronisko-zwierzaki.lublin.pl

Jest wyrok dla sąsiadów pani Bożeny. „Na ten dzień czekałam 6 lat”
film

Jest wyrok dla sąsiadów pani Bożeny. „Na ten dzień czekałam 6 lat” 68 4

Grozili i ubliżali, rzucali przed jej dom petardy i wylewali fekalia. Sąsiedzi zamienili życie Bożeny Wołowicz w koszmar. We wtorek sąd skazał rodzinę K. za stalking. Czy to koniec tej sprawy?

Poprawianie nowej obwodnicy Puław zakończy się w czerwcu

Poprawianie nowej obwodnicy Puław zakończy się w czerwcu 10 4

Obwodnica Puław została oddana do użytku wiele miesięcy temu, ale część koniecznych poprawek nadal czeka na wykonanie. Chodzi o różnego rodzaju usterki, które jak zapewnia zarządca drogi, nie stanowią zagrożenia dla użytkowników ruchu.

Mistrzostwa świata w Seefeld. Polacy w komplecie awansowali do konkursu indywidualnego
film

Mistrzostwa świata w Seefeld. Polacy w komplecie awansowali do konkursu indywidualnego 0 0

Markus Eisenbichler okazał się najlepszy w kwalifikacjach do konkursu indywidualnego na skoczni Bergisel w Innsbrucku w ramach mistrzostw świata. Niemiec skoczył 128, 5 metra. Najlepszy z Polaków – Kamil Stoch – był 11.

Jastków: W dolinie Ciemięgi gmina wysypała gruz z rozbiórki budynku
alarm24

Jastków: W dolinie Ciemięgi gmina wysypała gruz z rozbiórki budynku 31 24

Zwały gruzu, resztki płyt kartonowo-gipsowych zostały wyrzucone w dolinie Ciemięgi, w Jastkowie – zaalarmował nas czytelnik.

Azoty Puławy grają z Fraikin BM. Granollers. Czas na pierwsze punkty

Azoty Puławy grają z Fraikin BM. Granollers. Czas na pierwsze punkty 1 0

W trzeciej kolejce fazy grupowej Pucharu EHF Azoty Puławy zmierzą się z hiszpańskim Fraikin BM. Granollers. Początek sobotniego spotkania w lubelskiej hali Globus o godzinie 15

Studia 2019 – co studiować, żeby mieć pracę po studiach?

Studia 2019 – co studiować, żeby mieć pracę po studiach? 0 1

Uczniowie klas maturalnych coraz częściej biorą udział w spotkaniach prowadzonych przez doradców zawodowych i przedstawicieli różnych branż. Na warsztatach dowiadują się, jakie studia warto wybrać, by w przyszłości nie martwić się o pracę. Niestety - jest jeden problem. Przyszli studenci za każdym razem słyszą coś innego, a ze spotkań wychodzą z coraz większym mętlikiem w głowie. Co warto studiować? Czy istnieje jedyna słuszna recepta? A może czym warto się kierować, by potem nie żałować?

Kompozycje Krzysztofa Komedy w Puławach
23 lutego 2019, 18:00

Kompozycje Krzysztofa Komedy w Puławach 0 0

POK Dom Chemika zaprasza na wyjątkową muzyczną wędrówkę po świecie Krzysztofa Komedy. Koncert w hołdzie wybitnemu artyście będzie miał miejsce 23 lutego o godz. 18 w Pałacu Czartoryskich w Puławach.

Wystawa plakatów Wiesława Wałkuskiego w Galerii Saskiej
23 lutego 2019, 12:00

Wystawa plakatów Wiesława Wałkuskiego w Galerii Saskiej 0 0

W sobotę, 23 lutego o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) będzie miał miejsce wernisaż wystawy plakatów Wiesława Wałkuskiego. Prace artysty będzie można podziwiać na ogrodzeniu Ogrodu Saskiego do 6 maja.

Co mają puławscy radni? Najnowsze oświadczenia majątkowe

Co mają puławscy radni? Najnowsze oświadczenia majątkowe 0 32

Domy, mieszkania, oszczędności i… długi. Co mają starzy wyjadacze, a co debiutanci w radzie miasta? Radni opublikowali swoje oświadczenia majątkowe.

Puławy: Tory nadal rozgrzebane. Kiedy wrócą pociągi do Warszawy i Lublina?

Puławy: Tory nadal rozgrzebane. Kiedy wrócą pociągi do Warszawy i Lublina? 3 10

Rozgrzebana, porzucona przebudowa i zarastające chwastami torowiska - tak od wielu miesięcy wygląda linia kolejowa nr 7 na odcinku z Lublina, przez Nałęczów i Puławy do Dęblina. Prace, jak zapowiada PKP-PLK mają zostać wznowione w kwietniu tego roku.

Kompletnie pijana kobieta potrąciła dwoje 18-latków na przejściu dla pieszych

Kompletnie pijana kobieta potrąciła dwoje 18-latków na przejściu dla pieszych 1 10

W Puławach pijana kobieta potrąciła dwójkę 18-latków na przejściu dla pieszych. Nastolatkowie trafili do szpitala.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!