Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 marca 2010 r.
7:10
Edytuj ten wpis

Dzisiaj w Lublinie trzeźwy poranek (zdjęcia, wideo)

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosia / 1 marca 2010 r. o 15:21
Chłop Polski napisał:
Ale seniorzy w Skodziankach i panienki w Yarisach dojeżdżają bezpiecznie do celu a wy pustogłowi "huzarzy" w zrupieciałych BM-kach ?, zabijacie się o pierwsze lepsze drzewo na zakręcie.Niuniuś tobie też radzę abyś się przesiadł na rowerek i na ścieżkę rowerową,bo z takim rozumowaniem długo nie pojeździsz,a i szkoda bo możesz trafić w jakąś Bogu ducha winną Skodę albo Yariskę.


Chłopie Polski, zgadzam się z każdym Twoim komentarzem, pozdrawiam, nie daj się tym poparańcom i pseudointeligentom


Chłopie Polski, zgadzam się z każdym Twoim komentarzem, pozdrawiam, nie daj się tym poparańcom i pseudointeligentom rozwiń
Avatar
Alex / 1 marca 2010 r. o 12:26
No dobra, dzisiaj sie powstrzymam ale jutro jakby co znowu siadam po pijaku !
Avatar
Chłop Polski / 1 marca 2010 r. o 11:40
Gość napisał:
Mam jak maniek. Takie popisy na szosie, jakie prezentują panienki po 40-tce w yarisach i kapeluszni seniorzy w skodziankach, to nawet po zerosiódemce na łeb mi nie wyjdą.

Ale seniorzy w Skodziankach i panienki w Yarisach dojeżdżają bezpiecznie do celu a wy pustogłowi "huzarzy" w zrupieciałych BM-kach ?, zabijacie się o pierwsze lepsze drzewo na zakręcie.Niuniuś tobie też radzę abyś się przesiadł na rowerek i na ścieżkę rowerową,bo z takim rozumowaniem długo nie pojeździsz,a i szkoda bo możesz trafić w jakąś Bogu ducha winną Skodę albo Yariskę.

Ale seniorzy w Skodziankach i panienki w Yarisach dojeżdżają bezpiecznie do celu a wy pustogłowi "huzarzy" w zrupieciałych BM-kach ?, zabijacie się o pierwsze lepsze drzewo na zakręcie.Niuniuś tobie też radzę abyś się przesiadł na rowerek i na ścieżkę rowerową,bo z takim rozumowaniem długo nie pojeździsz,a i szkoda bo możesz trafić w jakąś Bogu ducha winną Skodę albo Yariskę. rozwiń
Avatar
~kolka~ / 1 marca 2010 r. o 11:29
No no, Pan Wasilewski rozdaje kamizelki odblaskowe na Racławickich ....pewnie w pobliżu tunelu na skrzyżowaniu z Poniatowskiego?
Avatar
brzydki fryz / 1 marca 2010 r. o 11:18
Gość napisał:
Policjancie ze zdjęć przy artykule koniecznie idź do fryzjera , obleśnie wygladaja te włosy spod nakrycia głowy ..

spoko dzięki, na 14 jestem już umówiony
Avatar
Gość / 1 marca 2010 r. o 10:02
Policjancie ze zdjęć przy artykule koniecznie idź do fryzjera , obleśnie wygladaja te włosy spod nakrycia głowy ..
Avatar
plum / 1 marca 2010 r. o 09:35
maniek napisał:
Ja po flaszce jestem lepszym kierowcą niż wszyscy kapelusznicy razem wzięci. GARDZĘ kapeluszami i babami za kółkiem.

Maniek z chęcia spróbowałabym czy jesteś taki dobry na drodze cwaniaczku.. ale znając życie, na pewno masz za małego kucyka hahaha
Avatar
Gość / 1 marca 2010 r. o 09:24
maniek napisał:
Ja po flaszce jestem lepszym kierowcą niż wszyscy kapelusznicy razem wzięci. GARDZĘ kapeluszami i babami za kółkiem.

Mam jak maniek. Takie popisy na szosie, jakie prezentują panienki po 40-tce w yarisach i kapeluszni seniorzy w skodziankach, to nawet po zerosiódemce na łeb mi nie wyjdą.
Avatar
maniek / 1 marca 2010 r. o 08:24
~Maryna~ napisał:
Takie informacje nie powinny być podawane !
Tylko i wyłącznie wnioski po takiej akcji !
Sam jestem kierowcą i gardze pijanymi za kółkiem !


Ja po flaszce jestem lepszym kierowcą niż wszyscy kapelusznicy razem wzięci. GARDZĘ kapeluszami i babami za kółkiem.
Avatar
~Maryna~ / 1 marca 2010 r. o 08:09
Takie informacje nie powinny być podawane !
Tylko i wyłącznie wnioski po takiej akcji !
Sam jestem kierowcą i gardze pijanymi za kółkiem !
Avatar
gosia / 1 marca 2010 r. o 15:21
Chłop Polski napisał:
Ale seniorzy w Skodziankach i panienki w Yarisach dojeżdżają bezpiecznie do celu a wy pustogłowi "huzarzy" w zrupieciałych BM-kach ?, zabijacie się o pierwsze lepsze drzewo na zakręcie.Niuniuś tobie też radzę abyś się przesiadł na rowerek i na ścieżkę rowerową,bo z takim rozumowaniem długo nie pojeździsz,a i szkoda bo możesz trafić w jakąś Bogu ducha winną Skodę albo Yariskę.


Chłopie Polski, zgadzam się z każdym Twoim komentarzem, pozdrawiam, nie daj się tym poparańcom i pseudointeligentom


Chłopie Polski, zgadzam się z każdym Twoim komentarzem, pozdrawiam, nie daj się tym poparańcom i pseudointeligentom rozwiń
Avatar
Alex / 1 marca 2010 r. o 12:26
No dobra, dzisiaj sie powstrzymam ale jutro jakby co znowu siadam po pijaku !
Avatar
Chłop Polski / 1 marca 2010 r. o 11:40
Gość napisał:
Mam jak maniek. Takie popisy na szosie, jakie prezentują panienki po 40-tce w yarisach i kapeluszni seniorzy w skodziankach, to nawet po zerosiódemce na łeb mi nie wyjdą.

Ale seniorzy w Skodziankach i panienki w Yarisach dojeżdżają bezpiecznie do celu a wy pustogłowi "huzarzy" w zrupieciałych BM-kach ?, zabijacie się o pierwsze lepsze drzewo na zakręcie.Niuniuś tobie też radzę abyś się przesiadł na rowerek i na ścieżkę rowerową,bo z takim rozumowaniem długo nie pojeździsz,a i szkoda bo możesz trafić w jakąś Bogu ducha winną Skodę albo Yariskę.

Ale seniorzy w Skodziankach i panienki w Yarisach dojeżdżają bezpiecznie do celu a wy pustogłowi "huzarzy" w zrupieciałych BM-kach ?, zabijacie się o pierwsze lepsze drzewo na zakręcie.Niuniuś tobie też radzę abyś się przesiadł na rowerek i na ścieżkę rowerową,bo z takim rozumowaniem długo nie pojeździsz,a i szkoda bo możesz trafić w jakąś Bogu ducha winną Skodę albo Yariskę. rozwiń
Avatar
~kolka~ / 1 marca 2010 r. o 11:29
No no, Pan Wasilewski rozdaje kamizelki odblaskowe na Racławickich ....pewnie w pobliżu tunelu na skrzyżowaniu z Poniatowskiego?
Avatar
brzydki fryz / 1 marca 2010 r. o 11:18
Gość napisał:
Policjancie ze zdjęć przy artykule koniecznie idź do fryzjera , obleśnie wygladaja te włosy spod nakrycia głowy ..

spoko dzięki, na 14 jestem już umówiony
Avatar
Gość / 1 marca 2010 r. o 10:02
Policjancie ze zdjęć przy artykule koniecznie idź do fryzjera , obleśnie wygladaja te włosy spod nakrycia głowy ..
Avatar
plum / 1 marca 2010 r. o 09:35
maniek napisał:
Ja po flaszce jestem lepszym kierowcą niż wszyscy kapelusznicy razem wzięci. GARDZĘ kapeluszami i babami za kółkiem.

Maniek z chęcia spróbowałabym czy jesteś taki dobry na drodze cwaniaczku.. ale znając życie, na pewno masz za małego kucyka hahaha
Avatar
Gość / 1 marca 2010 r. o 09:24
maniek napisał:
Ja po flaszce jestem lepszym kierowcą niż wszyscy kapelusznicy razem wzięci. GARDZĘ kapeluszami i babami za kółkiem.

Mam jak maniek. Takie popisy na szosie, jakie prezentują panienki po 40-tce w yarisach i kapeluszni seniorzy w skodziankach, to nawet po zerosiódemce na łeb mi nie wyjdą.
Avatar
maniek / 1 marca 2010 r. o 08:24
~Maryna~ napisał:
Takie informacje nie powinny być podawane !
Tylko i wyłącznie wnioski po takiej akcji !
Sam jestem kierowcą i gardze pijanymi za kółkiem !


Ja po flaszce jestem lepszym kierowcą niż wszyscy kapelusznicy razem wzięci. GARDZĘ kapeluszami i babami za kółkiem.
Avatar
~Maryna~ / 1 marca 2010 r. o 08:09
Takie informacje nie powinny być podawane !
Tylko i wyłącznie wnioski po takiej akcji !
Sam jestem kierowcą i gardze pijanymi za kółkiem !
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Przed drużyną z Lublina seria bardzo ważnych meczów. Za kilka tygodni powinniśmy już poznać odpowiedź na pytanie: na co w tym sezonie stać Polski Cukier Start? Na początek już w sobotę drużyna Artura Gronka postara się o niespodziankę w Sopocie, gdzie zmierzy się z tamtejszym Treflem (godz. 19.30).

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"
film

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"

14-letna Alicja po miesiącu poszukiwań odnalazła się na terenie Niemiec, w towarzystwie 33-letniego byłego kryminalisty. Zakochana nastolatka, po tygodniu spędzonym w domu dziecka, znowu uciekła i przez dwa tygodnie ukrywała się z Dawidem R. Czy organy ścigania wystarczająco chroniły autystyczną nastolatkę?

Spora suma do podziału. Miasto dopłaca do wymiany pieców

Spora suma do podziału. Miasto dopłaca do wymiany pieców

Ponad 1,8 mln zł wydało miasto Zamość od 2016 przyznając mieszkańcom i lokalnym przedsiębiorstwom dotacje na wymianę starych pieców węglowych na ekologiczne. W tym roku do rozdysponowania jest kolejnych 360 tys. zł. Nabór wniosków ruszy za kilka dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010