Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 stycznia 2014 r.
7:00
Edytuj ten wpis

Empik ucieka z centrum Lublina. Do Felicity

Autor: Zdjęcie autora (mc)
0 13 A A

Jeszcze tylko przez tydzień będzie można robić zakupy w Empiku w DTC Sezam (dawna Galeria Centrum) przy Krakowskim Przedmieściu. Sklep przenosi się do centrum handlowego Atrium Felicity.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Salon przy Krakowskim Przedmieściu będzie dostępny dla klientów do 12 stycznia. Dziękujemy klientom, że byli z nami przez 12 lat - mówi Monika Marianowicz, rzecznik sieci Empik. Dlaczego sieć wynosi się z Krakowskiego Przedmieścia? - Empik nie zdecydował się na przedłużenie umowy najmu w tej lokalizacji, ponieważ w perspektywie kilku miesięcy otworzy nowoczesny sklep w galerii handlowej Felicity - wyjaśnia rzeczniczka firmy. Do 12 stycznia na ostatnim piętrze DTC Sezam można robić zakupy w promocyjnych cenach. Empik kusi 30 proc. rabatami na książki, muzykę i filmy oraz 50 proc. na artykuły papiernicze, zabawki, gry planszowe, gadżety i dekoracje. Sklep ma zniknąć z Sezamu do 31 stycznia. Pozostałe lokalizacje salonów Empik w Lublinie (w Centrum Handlowym Plaza i w Galerii Olimp) pozostają bez zmian. Pierwsze zakupy w nowym centrum handlowym Atrium Felicity będzie można zrobić 20 marca. W centrum u zbiegu al. Witosa i ul. Grygowej oprócz Empiku znajdziemy ponad 120 sklepów i punktów usługowych.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Przemysław Leniak / 3 stycznia 2014 o 23:46
0

"stał sie daremny", ?
ło dżizas krajst
mnsótwo ziembi mnie ;-)

Avatar
empik=syf / 3 stycznia 2014 o 23:42
0

empik strasznie zdziadział. gdyby nie dział ksiązki , który chyab jako jedyny trzyma ten grajdoł w ogole nie byłoby po co tam chodzić. Wybór płyt fatalny, ja wiem ze Polacy sa biedni i w ogole płyt nie kupuja ale juz nimiecki konkurent "nie dla idiotów" i ten pod drugą nazwą planetarna maja lepsze stoiska z płytami/filmami i grami niz empik. co ma za to empik? chinskie skarbonki, chinskie karteczki potwornie drogie gadzety papiersnicze które sa tandetą jak z pepco za 3 razy wieksza cene  i jakies bzdury pseudopapeteriowe. Nie ma nawet zagranicznej prasy( jak byłem dzieckiem było mnsótwo anglojezcyznych nienmieckojezycznych tytulów) , nie ma miejsc od siedzenia, nie ma nic, to nie ma po co chodzic.oni cofneli sie w rozwoju, napchali jakiś zabawowych błyskotek, które zajmuja teraz1/4 sklepu.  cała siec to dziadostwo! moga wogole wycofac sie z lublina i z polski zostawic sklep internetowy i tak nikt tego nie zauwazy. empik stał sie daremny pod kazdym wzgledem, sa inne ksiegarnie w lublinie empik ni ziembi mnie ni grzeje

empik strasznie zdziadział. gdyby nie dział ksiązki , który chyab jako jedyny trzyma ten grajdoł w ogole nie byłoby po co tam chodzić. Wybór płyt fatalny, ja wiem ze Polacy sa biedni i w ogole płyt nie kupuja ale juz nimiecki konkurent "nie dla idiotów" i ten pod drugą nazwą planetarna maja lepsze stoiska z płytami/filmami i grami niz empik. co ma za to empik? chinskie skarbonki, chinskie karteczki potwornie drogie gadzety papiersnicze które sa tandetą jak z pepco za 3 razy wieksza cene  i jakies bzdury pseudopapeteriowe. Nie rozwiń

Avatar
ech / 3 stycznia 2014 o 21:12
0

Ciekawostka dotycząca promocji i rabatów ! Płyty z muzyką po 30 % rabacie są tak samo drogie jeśli nie droższe niż przed tą "promocją" ! Ceny przed wynosiły ok 20 - 35 zł a teraz 40 do 60 i od tego liczą rabat !!! ALE PROMOCJA !!! Ludzie ! Kto chce?! kto chce ?! bo chcemy ( EMPiK ) sprzedać drożej lub niewiele taniej niż było przedtem !

Avatar
Przemysław Leniak / 3 stycznia 2014 o 15:36
0

i teraz zagadka czy Folkatka to dobry czy zaniedbywalny klient? ;-)
z tekturowymi ludkami to tak niestety jest
że oni dużo paszczą wywijają
ale ich znaczenie gospodarcze jest wyłącznie negatywne

Avatar
folkatka / 3 stycznia 2014 o 15:30
0

Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej. 

Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin.

Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU.

Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrótce powrocic, z tym ze pod inna nazwa.

spokojnie, nie musisz jechac na felin, masz empik w plazie badz olimpie, a od krakowskiego plaza rzut beretem

AAAAA   masz rację, zapomniałam ze w Plazie też jest Empik :)

Odetchnęlam.

A zapomnialam, bo rzadko bywam w tym przybytku handlu :)

z rację, zapomniałam ze w Plazie też jest Empik :)

Odetchnęlam.

A zapomnialam, bo rzadko bywam w tym przybytku handlu :)

rozwiń
Avatar
Przemysław Leniak / 3 stycznia 2014 o 15:25
0

no cóz to jasne że centrum pustoszeje - brak dojazdu i płatne parkowanie powoduje że nie ma po co ani jak tam jechać
Mącik i ferajna udupiaja centrum Lublina - tu nie mozna się nie zgodzić
będzie zresztą jeszcze puściej i smutniej
tekturowiej
Agata widać nie zapewnia wystarczającego obrotu Empikowi
i Empik nie uznaje za słuszne tracić kasy na utrzymywanie dla niej i dla jej oszołomiastych kolegów sklepu który gdzie indziej po prostu więcej zarobi...
...
budowanie marketów w centrum akurat nic by nie uratowało
ale nie wolno było słuchać tych idiotów z FRL np Trammera i zamykac centrum
teraz życie się przeniosło tam gdzie może się rozwijac czyli poza strefę głupoty i zamordyzmu
...
kiedy Mącik  i jego chamscy kolesie wprowadzą jednakowe mundurki dla mieszkańców centrum i jednakowe parasolki dla kawiarenek
wyprowadzą się i mieszkańcy i kawiarenki
centrum zostanie biedadzielnicą
skansenem patofilii
i płacze Agaty nic tu pomóc nie mogą
jak się narobiło durnot to nie ma co płakać
zjebaliście to Folkatko
 

no cóz to jasne że centrum pustoszeje - brak dojazdu i płatne parkowanie powoduje że nie ma po co ani jak tam jechać
Mącik i ferajna udupiaja centrum Lublina - tu nie mozna się nie zgodzić
będzie zresztą jeszcze puściej i smutniej
tekturowiej
Agata widać nie zapewnia wystarczającego obrotu Empikowi
i Empik nie uznaje za słuszne tracić kasy na utrzymywanie dla niej i dla jej oszołomiastych kolegów sklepu który gdzie indziej po prostu więcej zarobi...
...
budowanie marketów w centrum akurat nic by nie uratowałorozwiń

Avatar
Aja@ / 3 stycznia 2014 o 13:14
0

heh, tez bywalam na krakowskim ale tam nie ma gdzie zaparkować i tyle.. nie bede sie krecic pół godziny zeby upolować jakieś miejsce- nawet po wprowadzeniu platnej strefy jest tam tłok- pewnie klienci urzędów, banków i przychodni- i kupic coś w empiku , o wiele czesciej jestem w olimpie.. bo za parking w plazie tez placic nie bede... chce zostawić pieniądze a mam jeszcze placic ze chce w ogole tam zaparkowac :) i mysle ze takich osob jest wiecej

Avatar
pierdzisław / 3 stycznia 2014 o 12:18
0

Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej. 

Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin.

Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU.

Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrótce powrocic, z tym ze pod inna nazwa.

spokojnie, nie musisz jechac na felin, masz empik w plazie badz olimpie, a od krakowskiego plaza rzut beretem


Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej. 

Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin.

Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU.

Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrót... rozwiń

Avatar
Jess / 3 stycznia 2014 o 11:42
0

Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej. 

Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin.

Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU.

Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrótce powrocic, z tym ze pod inna nazwa.

Zauważ, że w Felicity też codziennie są klienci i być może oni się cieszą, że przy okazji zakupów będą mogli zajrzeć też do Empiku. Ja mieszkam blisko galerii i się cieszę z tej decyzji. Poza tym zgadzam się z opinią, że nadmiar wolnostojących butików i sklepów w śródmieściu nie służy dobrze miastu, a szczególnie jego zmotoryzowanym mieszkańcom.

Zauważ, że w Felicity też codziennie są klienci i być może oni się cieszą, że przy okazji zakupów będą mogli zajrzeć też do Empiku. Ja mieszkam blisko galerii i się cieszę z tej decyzji. Poza tym zgadzam się z opinią, że nadmiar wolnostojących butików i sklepów w śródmieściu nie służy dobrze miastu, a szczególnie jego zmotoryzowanym mieszkańcom.

rozwiń
Avatar
dec / 3 stycznia 2014 o 09:58
0

Proponowane wyburzenie i wybudowanie w tym miejscu nowoczesnego Pasazu Victoria mogło uratowac i ożywić tę część miasta . No ale jest rewelacyjna redakcja GW jest tzw. konserwator. gwarantuje jeszcze trzy lata i na deptaku ubędzie knajp, nie będzie ani jednego sklepu. Już teraz pełno lokali do wynajecia łącznie z dawnym Smykiem. W tej czesci Lublina musi powstać obiekt posiadajacy porking podziemny który przyciagnie ludzi. Inaczej czarna rozpacz. W innych miastach nowoczesne budynki komponuja sie ze stara zabudowa, no ale Lublin to przecież miasto z architekturą o globalnym uroku i wartości.Cos za coś, albo rozwój albo skansen.

Proponowane wyburzenie i wybudowanie w tym miejscu nowoczesnego Pasazu Victoria mogło uratowac i ożywić tę część miasta . No ale jest rewelacyjna redakcja GW jest tzw. konserwator. gwarantuje jeszcze trzy lata i na deptaku ubędzie knajp, nie będzie ani jednego sklepu. Już teraz pełno lokali do wynajecia łącznie z dawnym Smykiem. W tej czesci Lublina musi powstać obiekt posiadajacy porking podziemny który przyciagnie ludzi. Inaczej czarna rozpacz. W innych miastach nowoczesne budynki komponuja sie ze stara zabudowa, no ale Lublin to przeci... rozwiń

Avatar
Przemysław Leniak / 3 stycznia 2014 o 23:46
0

"stał sie daremny", ?
ło dżizas krajst
mnsótwo ziembi mnie ;-)

Avatar
empik=syf / 3 stycznia 2014 o 23:42
0

empik strasznie zdziadział. gdyby nie dział ksiązki , który chyab jako jedyny trzyma ten grajdoł w ogole nie byłoby po co tam chodzić. Wybór płyt fatalny, ja wiem ze Polacy sa biedni i w ogole płyt nie kupuja ale juz nimiecki konkurent "nie dla idiotów" i ten pod drugą nazwą planetarna maja lepsze stoiska z płytami/filmami i grami niz empik. co ma za to empik? chinskie skarbonki, chinskie karteczki potwornie drogie gadzety papiersnicze które sa tandetą jak z pepco za 3 razy wieksza cene  i jakies bzdury pseudopapeteriowe. Nie ma nawet zagranicznej prasy( jak byłem dzieckiem było mnsótwo anglojezcyznych nienmieckojezycznych tytulów) , nie ma miejsc od siedzenia, nie ma nic, to nie ma po co chodzic.oni cofneli sie w rozwoju, napchali jakiś zabawowych błyskotek, które zajmuja teraz1/4 sklepu.  cała siec to dziadostwo! moga wogole wycofac sie z lublina i z polski zostawic sklep internetowy i tak nikt tego nie zauwazy. empik stał sie daremny pod kazdym wzgledem, sa inne ksiegarnie w lublinie empik ni ziembi mnie ni grzeje

empik strasznie zdziadział. gdyby nie dział ksiązki , który chyab jako jedyny trzyma ten grajdoł w ogole nie byłoby po co tam chodzić. Wybór płyt fatalny, ja wiem ze Polacy sa biedni i w ogole płyt nie kupuja ale juz nimiecki konkurent "nie dla idiotów" i ten pod drugą nazwą planetarna maja lepsze stoiska z płytami/filmami i grami niz empik. co ma za to empik? chinskie skarbonki, chinskie karteczki potwornie drogie gadzety papiersnicze które sa tandetą jak z pepco za 3 razy wieksza cene  i jakies bzdury pseudopapeteriowe. Nie rozwiń

Avatar
ech / 3 stycznia 2014 o 21:12
0

Ciekawostka dotycząca promocji i rabatów ! Płyty z muzyką po 30 % rabacie są tak samo drogie jeśli nie droższe niż przed tą "promocją" ! Ceny przed wynosiły ok 20 - 35 zł a teraz 40 do 60 i od tego liczą rabat !!! ALE PROMOCJA !!! Ludzie ! Kto chce?! kto chce ?! bo chcemy ( EMPiK ) sprzedać drożej lub niewiele taniej niż było przedtem !

Avatar
Przemysław Leniak / 3 stycznia 2014 o 15:36
0

i teraz zagadka czy Folkatka to dobry czy zaniedbywalny klient? ;-)
z tekturowymi ludkami to tak niestety jest
że oni dużo paszczą wywijają
ale ich znaczenie gospodarcze jest wyłącznie negatywne

Avatar
folkatka / 3 stycznia 2014 o 15:30
0

Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej. 

Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin.

Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU.

Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrótce powrocic, z tym ze pod inna nazwa.

spokojnie, nie musisz jechac na felin, masz empik w plazie badz olimpie, a od krakowskiego plaza rzut beretem

AAAAA   masz rację, zapomniałam ze w Plazie też jest Empik :)

Odetchnęlam.

A zapomnialam, bo rzadko bywam w tym przybytku handlu :)

z rację, zapomniałam ze w Plazie też jest Empik :)

Odetchnęlam.

A zapomnialam, bo rzadko bywam w tym przybytku handlu :)

rozwiń
Avatar
Przemysław Leniak / 3 stycznia 2014 o 15:25
0

no cóz to jasne że centrum pustoszeje - brak dojazdu i płatne parkowanie powoduje że nie ma po co ani jak tam jechać
Mącik i ferajna udupiaja centrum Lublina - tu nie mozna się nie zgodzić
będzie zresztą jeszcze puściej i smutniej
tekturowiej
Agata widać nie zapewnia wystarczającego obrotu Empikowi
i Empik nie uznaje za słuszne tracić kasy na utrzymywanie dla niej i dla jej oszołomiastych kolegów sklepu który gdzie indziej po prostu więcej zarobi...
...
budowanie marketów w centrum akurat nic by nie uratowało
ale nie wolno było słuchać tych idiotów z FRL np Trammera i zamykac centrum
teraz życie się przeniosło tam gdzie może się rozwijac czyli poza strefę głupoty i zamordyzmu
...
kiedy Mącik  i jego chamscy kolesie wprowadzą jednakowe mundurki dla mieszkańców centrum i jednakowe parasolki dla kawiarenek
wyprowadzą się i mieszkańcy i kawiarenki
centrum zostanie biedadzielnicą
skansenem patofilii
i płacze Agaty nic tu pomóc nie mogą
jak się narobiło durnot to nie ma co płakać
zjebaliście to Folkatko
 

no cóz to jasne że centrum pustoszeje - brak dojazdu i płatne parkowanie powoduje że nie ma po co ani jak tam jechać
Mącik i ferajna udupiaja centrum Lublina - tu nie mozna się nie zgodzić
będzie zresztą jeszcze puściej i smutniej
tekturowiej
Agata widać nie zapewnia wystarczającego obrotu Empikowi
i Empik nie uznaje za słuszne tracić kasy na utrzymywanie dla niej i dla jej oszołomiastych kolegów sklepu który gdzie indziej po prostu więcej zarobi...
...
budowanie marketów w centrum akurat nic by nie uratowałorozwiń

Avatar
Aja@ / 3 stycznia 2014 o 13:14
0

heh, tez bywalam na krakowskim ale tam nie ma gdzie zaparkować i tyle.. nie bede sie krecic pół godziny zeby upolować jakieś miejsce- nawet po wprowadzeniu platnej strefy jest tam tłok- pewnie klienci urzędów, banków i przychodni- i kupic coś w empiku , o wiele czesciej jestem w olimpie.. bo za parking w plazie tez placic nie bede... chce zostawić pieniądze a mam jeszcze placic ze chce w ogole tam zaparkowac :) i mysle ze takich osob jest wiecej

Avatar
pierdzisław / 3 stycznia 2014 o 12:18
0

Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej. 

Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin.

Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU.

Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrótce powrocic, z tym ze pod inna nazwa.

spokojnie, nie musisz jechac na felin, masz empik w plazie badz olimpie, a od krakowskiego plaza rzut beretem


Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej. 

Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin.

Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU.

Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrót... rozwiń

Avatar
Jess / 3 stycznia 2014 o 11:42
0

Straszna glupota firmy i tyle. Codziennie jestem na Krakowskim, i bardzo czesto -  o ile czas pozwala - wpadam do Empiku - poprzegladać, zapoznac sie z nowościami. Raczej nie  wychodze z pustymi rekoma.  Czytam duzo, więc chocby jakies pismidełko kupię. Mysle, ze takich osob jak ja jest wiecej. 

Teraz nie będę jechac specjalnie na Felin.

Idiotyzm, kretyństwo, olewanie klienta. BRAK SŁÓW PO PROSTU.

Do watkotwórcy - Cottonfield zwija się z całej Polski. Taka polityka firmy. Chociaz ma wkrótce powrocic, z tym ze pod inna nazwa.

Zauważ, że w Felicity też codziennie są klienci i być może oni się cieszą, że przy okazji zakupów będą mogli zajrzeć też do Empiku. Ja mieszkam blisko galerii i się cieszę z tej decyzji. Poza tym zgadzam się z opinią, że nadmiar wolnostojących butików i sklepów w śródmieściu nie służy dobrze miastu, a szczególnie jego zmotoryzowanym mieszkańcom.

Zauważ, że w Felicity też codziennie są klienci i być może oni się cieszą, że przy okazji zakupów będą mogli zajrzeć też do Empiku. Ja mieszkam blisko galerii i się cieszę z tej decyzji. Poza tym zgadzam się z opinią, że nadmiar wolnostojących butików i sklepów w śródmieściu nie służy dobrze miastu, a szczególnie jego zmotoryzowanym mieszkańcom.

rozwiń
Avatar
dec / 3 stycznia 2014 o 09:58
0

Proponowane wyburzenie i wybudowanie w tym miejscu nowoczesnego Pasazu Victoria mogło uratowac i ożywić tę część miasta . No ale jest rewelacyjna redakcja GW jest tzw. konserwator. gwarantuje jeszcze trzy lata i na deptaku ubędzie knajp, nie będzie ani jednego sklepu. Już teraz pełno lokali do wynajecia łącznie z dawnym Smykiem. W tej czesci Lublina musi powstać obiekt posiadajacy porking podziemny który przyciagnie ludzi. Inaczej czarna rozpacz. W innych miastach nowoczesne budynki komponuja sie ze stara zabudowa, no ale Lublin to przecież miasto z architekturą o globalnym uroku i wartości.Cos za coś, albo rozwój albo skansen.

Proponowane wyburzenie i wybudowanie w tym miejscu nowoczesnego Pasazu Victoria mogło uratowac i ożywić tę część miasta . No ale jest rewelacyjna redakcja GW jest tzw. konserwator. gwarantuje jeszcze trzy lata i na deptaku ubędzie knajp, nie będzie ani jednego sklepu. Już teraz pełno lokali do wynajecia łącznie z dawnym Smykiem. W tej czesci Lublina musi powstać obiekt posiadajacy porking podziemny który przyciagnie ludzi. Inaczej czarna rozpacz. W innych miastach nowoczesne budynki komponuja sie ze stara zabudowa, no ale Lublin to przeci... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia
galeria

Alarm 24: Co to za samolot lata nad Lublinem? Czytelnik przysyła zdjęcia 5 3

Zdjęcia samolotu przysłał do nas Czytelnik.

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend
20 lipca 2018, 21:00

"Głusza" i "Zaklęte rewiry" w Kinie Perła. Repertuar na weekend 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kanadyjski thriller Głusza, kultowe Zaklęte rewiry Majewskiego i komedia Za jakie grzechy, dobry Boże? to propozycje Kina Perła na najbliższy weekend. Projekcje o godz. 21 przy ul. Bernardyńskiej 15.

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy
galeria

Grozili śmiercią i zgwałceniem matki? Ruszył proces Cyganów, którzy mieli pobić kucharzy 8 7

Rozpoczął się proces pięciu Romów, oskarżonych o pobicie kucharzy z puławskiej pizzerii „Desperado”. Wszyscy odpowiadają za napaść z powodu przynależności narodowej. Mieli również grozić swoim ofiarom i ich rodzinom.

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy. Minister rezygnuje z pomysłu poprzednika 1 11

Nie będzie płotu wzdłuż wschodniej granicy, który miał być zaporą przed dzikami roznoszącymi ASF. Z pomysłu swojego poprzednika ostatecznie zrezygnował czwartek obecny minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 1

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 3 0

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 12 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 8

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.