Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lutego 2010 r.
20:35
Edytuj ten wpis

Galeria Błękitna: Klienci nie płacą

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 17 A A

Wczoraj napisaliśmy, że parking pod centrum Handlowym Plaza wkrótce może stać się płatny. Szefowie centrum tłumaczą, że każdego dnia na parkingu jest ok. 100–200 samochodów ludzi, którzy nie robią tam zakupów, a tylko pracują w pobliżu Plazy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Plaza zastanawia się, jak ten problem rozwiązać. Sprawa wywołała sporo komentarzy.

Tymczasem opłaty za parkowanie wprowadziła Galeria Błękitna przy ul. Wolskiej.
Za postój nie płacą tylko klienci sklepów, które mieszczą się w galerii (m.in. Dywanolandu i Carrefoura). Pozostali muszą się liczyć z opłatą – 2 zł za każdą godzinę.

– Nie trzeba nawet pokazywać paragonu – zaznacza Monika Głowacka z Galerii Błękitnej. – Wystarczy, że osoba pilnująca porządku na parkingu zobaczy, że ktoś parkujący u nas idzie w stronę galerii. Wtedy nie musi płacić. Jeśli jednak ktoś zostawiający na naszym parkingu samochód udaje się przeciwną stronę, np. do Lubzelu po drugiej stronie ulicy, będzie musiał liczyć się z opłatą.

To głównie przez interesantów Lubzelu i sąsiednich biurowców Galeria Błękitna wprowadziła opłaty. – Zdarzało się, że nasi klienci po prostu nie mieli gdzie parkować – podkreśla Głowacka.

Parkowanie płatne dobre czy złe - komentarze internautów

Gość: W pełni popieram. Masz samochód i chcesz wygody to płać.

Bbb: Czasami staję w Plazie, idąc do pracy i wracając robię (albo i nie) jakieś zakupy małe lub duże. Jak nie będę mogła tam parkować, to nie będę miała czasu ani okazji wydać kasy w Plazie, bo stanę gdzieś na płatnym parkingu i nie po drodze mi będzie. (…)

Alicja: Brawo, proponuję pobierać opłaty również za wejście do galerii, może wreszcie Olimp odżyje.

A.: Jeździłem sporo po Francji. Tak jest w każdym większym mieście na parkingach podziemnych przy supermarketach. Wjeżdżając dostajesz przy szlabanie (automat) kartę z paskiem magnetycznym. Wyjeżdżając przy innym szlabanie wkładasz kartę do czytnika. Byłeś 2–3 godziny – nie płacisz, stałeś dłużej, płacisz określoną kwotę. Wydaje mi się, że innego sposobu nie ma. Czasem wpadam do Plazy przed godziną 14 coś kupić. Za każdym razem mam bardzo duże kłopoty ze znalezieniem miejsca do parkowania.

HSP: Lublin z tego co widzę to jedno z najbardziej zacofanych miast w naszym regionie. (…) Denerwujące jest to, że ludzie zrobili z Plazy miejsce jakiegoś kultu. (…) Dla mnie to jest chore i świadczy o głupocie części ludzi, którzy tam „spędzają” czas.

Gość2: W większości dużych miast w Europie inwestuje się w parkingi 5- lub 7-poziomowe, żeby turyści i mieszkańcy mogli zwiedzać i pracować spokojnie w centrum (…).

Ananas: Odnośnie płatności parkingu... popieram, ale sensownie by to rozwiązać... Niech zrobią tak jak w galerii krakowskiej, 1 godzina darmo reszta płatna (…).

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nex / 12 lutego 2010 o 01:02
0
OO napisał:
Lublin to takie dzikie miasto tylko płać i nic za to nie masz. Parkingi szczególnie.
Zawalone śniegiem i płać.
W Świdniku pełna kultura, wokół urzędów mnóstwo BEZPŁATNYCH parkingów, pod dużymi sklepami obszerne bezpłatne parkingi.
Trwa rozbudowa parkingów wzdłuż głownych ulic. I nikt ani myśli pobierać opłaty za parkowanie.
Panie Wasilewski niech się Pan wstydzi. Lublin to taka WIOCHA, jak gość przyjedzie to wieśniak nie wpuści go na swoje podwórko.
Myślę, że wydając zgodę na budowę obiektu inwestor jest zobowiązany do spełnoienia warunków. A jednym z warunków jest zapewnienie swoim klientom bezpłatnego parkowania.


W takim razie przyjeżdzaj do Lublina z tego zajebissstego Świdnika i nie będzie problemów.


W takim razie przyjeżdzaj do Lublina z tego zajebissstego Świdnika i nie będzie problemów. rozwiń
Avatar
Imprezowicz / 11 lutego 2010 o 15:30
0
A ja imprezuje Fantastic Park do późna w Plazie i czasem zostawiam tam auto, nie będe już tam chodził na imprezy
Avatar
chichot / 11 lutego 2010 o 12:59
0
Gość napisał:
chichot jestes idiota odsniez mi chodniki to bede na piechote chodzic



sam jesteś idiotą, w lecie, na jesień i na wiosnę też potrzebujesz odśnieżać chodnik???? i może jeszcze powiesz że tylko w zimie swoje leniwe 4 litery wozisz????? weź się kopnij w swój pusty sagan!!!! i nie dyskutuj matole przykuty do kółka;)
Avatar
Gość / 11 lutego 2010 o 12:43
0
chichot jestes idiota odsniez mi chodniki to bede na piechote chodzic
Avatar
chichot / 11 lutego 2010 o 11:26
0
Wszystkim widzę że tyłki przyrosły do foteli samochodowych!!!!!!!! Każdy by chciał podjechać po sam próg do każdego sklepu czy też instytucji (niedługo to do środka będziecie chcieli wjeżdżać)!!!!! Wszystko obrosło w piórka i królewiczów udaje. Kupiłeś se samochód i sobie nim jeździsz to się męcz i szukaj miejsca do zaparkowania. Ja jakoś chodzę wszędzie na piechotę i nie mam tego problemu, a tych pseudokierowców to najchętniej po głowie siepać za to jak i w jakich miejscach potrafią zaparkować swoje autko. Ruszcie własne CZTERY litery i spacerek. Ameryka się zrobiła i wielkie zakupy muszą robić!!!!! banda leniuchów.
Wszystkim widzę że tyłki przyrosły do foteli samochodowych!!!!!!!! Każdy by chciał podjechać po sam próg do każdego sklepu czy też instytucji (niedługo to do środka będziecie chcieli wjeżdżać)!!!!! Wszystko obrosło w piórka i królewiczów udaje. Kupiłeś se samochód i sobie nim jeździsz to się męcz i szukaj miejsca do zaparkowania. Ja jakoś chodzę wszędzie na piechotę i nie mam tego problemu, a tych pseudokierowców to najchętniej po głowie siepać za to jak i w jakich miejscach potrafią zapark... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2010 o 10:48
0
ja również jeżdzilam z mężem ok.20 min,nie mogąc znależć żadnego wolnego miejsca,a była to niedziela i godz.12.!wkórzyłam sie do tego stopnia że zapłacilam przed cmentarzem i to nie mało,bo za 3 godz 9zł!!!
Avatar
Lubelak / 11 lutego 2010 o 09:41
0
A może w Plazie zrobić tak złośliwie takim cwaniaczkom - z monitoringu obczaić takie cwane autka i wybiórczo wzywać przez nagłośnienie kierowcę do pokazania się w punkcie kontrolnym, który byłby na każdym piętrze, z dowodem rejestracyjnym, powiedzmy w ciągu godziny, półtorej (aby np. wyszedł z kina). Jeśli się zgłosi to podziękować mu drobnym upominkiem, a jeśli nie to zablokować auto jakimś autem serwisowym z włączonym naliczaniem czasu. Jak się zgłosi wkurzony właściciel że nie może wyjechać to policzyć mu za parkowanie po 20zł/h bo będzie dowód że nie korzystał w tym czasie z usług w budynku. Oczywiście przy wjazdach na parking powinna się pojawić widoczna informacja o tym, żeby nie było zdziwienia. Załatwionych tak kilka autek dziennie w godzinach porannych (żeby nabiło za parkowanie) wystarczyłoby na pokrycie kosztów akcji i wielu już by nie ryzykowało zapłacenia kilku stów dziennie za nieuprawnione parkowanie. A i było by na podarki dla uczciwych klientów.
A może w Plazie zrobić tak złośliwie takim cwaniaczkom - z monitoringu obczaić takie cwane autka i wybiórczo wzywać przez nagłośnienie kierowcę do pokazania się w punkcie kontrolnym, który byłby na każdym piętrze, z dowodem rejestracyjnym, powiedzmy w ciągu godziny, półtorej (aby np. wyszedł z kina). Jeśli się zgłosi to podziękować mu drobnym upominkiem, a jeśli nie to zablokować auto jakimś autem serwisowym z włączonym naliczaniem czasu. Jak się zgłosi wkurzony właściciel że nie może wyjechać to policzyć mu za parkowanie po 20zł/h bo będzie... rozwiń
Avatar
luklublin / 11 lutego 2010 o 09:29
0
Witam, proponuję zamknąć całe miasto, zaorać i posadzić buraki. Najgłupsze miasto w Polsce.
Avatar
mp / 11 lutego 2010 o 09:01
0
Niech dalej wladze Lublina robia prezenty pseudo inwestorom typu Plaza i rezygnuja za ochlapy z wymaganych inwestycji. Dlaczego parkingi podziemne maja raptem tylko 2 kondygnacje a nie minimum 5 ??!!
Avatar
OO / 11 lutego 2010 o 08:23
0
Lublin to takie dzikie miasto tylko płać i nic za to nie masz. Parkingi szczególnie.
Zawalone śniegiem i płać.
W Świdniku pełna kultura, wokół urzędów mnóstwo BEZPŁATNYCH parkingów, pod dużymi sklepami obszerne bezpłatne parkingi.
Trwa rozbudowa parkingów wzdłuż głownych ulic. I nikt ani myśli pobierać opłaty za parkowanie.
Panie Wasilewski niech się Pan wstydzi. Lublin to taka WIOCHA, jak gość przyjedzie to wieśniak nie wpuści go na swoje podwórko.
Myślę, że wydając zgodę na budowę obiektu inwestor jest zobowiązany do spełnoienia warunków. A jednym z warunków jest zapewnienie swoim klientom bezpłatnego parkowania.
Lublin to takie dzikie miasto tylko płać i nic za to nie masz. Parkingi szczególnie.
Zawalone śniegiem i płać.
W Świdniku pełna kultura, wokół urzędów mnóstwo BEZPŁATNYCH parkingów, pod dużymi sklepami obszerne bezpłatne parkingi.
Trwa rozbudowa parkingów wzdłuż głownych ulic. I nikt ani myśli pobierać opłaty za parkowanie.
Panie Wasilewski niech się Pan wstydzi. Lublin to taka WIOCHA, jak gość przyjedzie to wieśniak nie wpuści go na swoje podwórko.
Myślę, że wydając zgodę na budowę obiektu inwestor jest zobowi... rozwiń
Avatar
nex / 12 lutego 2010 o 01:02
0
OO napisał:
Lublin to takie dzikie miasto tylko płać i nic za to nie masz. Parkingi szczególnie.
Zawalone śniegiem i płać.
W Świdniku pełna kultura, wokół urzędów mnóstwo BEZPŁATNYCH parkingów, pod dużymi sklepami obszerne bezpłatne parkingi.
Trwa rozbudowa parkingów wzdłuż głownych ulic. I nikt ani myśli pobierać opłaty za parkowanie.
Panie Wasilewski niech się Pan wstydzi. Lublin to taka WIOCHA, jak gość przyjedzie to wieśniak nie wpuści go na swoje podwórko.
Myślę, że wydając zgodę na budowę obiektu inwestor jest zobowiązany do spełnoienia warunków. A jednym z warunków jest zapewnienie swoim klientom bezpłatnego parkowania.


W takim razie przyjeżdzaj do Lublina z tego zajebissstego Świdnika i nie będzie problemów.


W takim razie przyjeżdzaj do Lublina z tego zajebissstego Świdnika i nie będzie problemów. rozwiń
Avatar
Imprezowicz / 11 lutego 2010 o 15:30
0
A ja imprezuje Fantastic Park do późna w Plazie i czasem zostawiam tam auto, nie będe już tam chodził na imprezy
Avatar
chichot / 11 lutego 2010 o 12:59
0
Gość napisał:
chichot jestes idiota odsniez mi chodniki to bede na piechote chodzic



sam jesteś idiotą, w lecie, na jesień i na wiosnę też potrzebujesz odśnieżać chodnik???? i może jeszcze powiesz że tylko w zimie swoje leniwe 4 litery wozisz????? weź się kopnij w swój pusty sagan!!!! i nie dyskutuj matole przykuty do kółka;)
Avatar
Gość / 11 lutego 2010 o 12:43
0
chichot jestes idiota odsniez mi chodniki to bede na piechote chodzic
Avatar
chichot / 11 lutego 2010 o 11:26
0
Wszystkim widzę że tyłki przyrosły do foteli samochodowych!!!!!!!! Każdy by chciał podjechać po sam próg do każdego sklepu czy też instytucji (niedługo to do środka będziecie chcieli wjeżdżać)!!!!! Wszystko obrosło w piórka i królewiczów udaje. Kupiłeś se samochód i sobie nim jeździsz to się męcz i szukaj miejsca do zaparkowania. Ja jakoś chodzę wszędzie na piechotę i nie mam tego problemu, a tych pseudokierowców to najchętniej po głowie siepać za to jak i w jakich miejscach potrafią zaparkować swoje autko. Ruszcie własne CZTERY litery i spacerek. Ameryka się zrobiła i wielkie zakupy muszą robić!!!!! banda leniuchów.
Wszystkim widzę że tyłki przyrosły do foteli samochodowych!!!!!!!! Każdy by chciał podjechać po sam próg do każdego sklepu czy też instytucji (niedługo to do środka będziecie chcieli wjeżdżać)!!!!! Wszystko obrosło w piórka i królewiczów udaje. Kupiłeś se samochód i sobie nim jeździsz to się męcz i szukaj miejsca do zaparkowania. Ja jakoś chodzę wszędzie na piechotę i nie mam tego problemu, a tych pseudokierowców to najchętniej po głowie siepać za to jak i w jakich miejscach potrafią zapark... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2010 o 10:48
0
ja również jeżdzilam z mężem ok.20 min,nie mogąc znależć żadnego wolnego miejsca,a była to niedziela i godz.12.!wkórzyłam sie do tego stopnia że zapłacilam przed cmentarzem i to nie mało,bo za 3 godz 9zł!!!
Avatar
Lubelak / 11 lutego 2010 o 09:41
0
A może w Plazie zrobić tak złośliwie takim cwaniaczkom - z monitoringu obczaić takie cwane autka i wybiórczo wzywać przez nagłośnienie kierowcę do pokazania się w punkcie kontrolnym, który byłby na każdym piętrze, z dowodem rejestracyjnym, powiedzmy w ciągu godziny, półtorej (aby np. wyszedł z kina). Jeśli się zgłosi to podziękować mu drobnym upominkiem, a jeśli nie to zablokować auto jakimś autem serwisowym z włączonym naliczaniem czasu. Jak się zgłosi wkurzony właściciel że nie może wyjechać to policzyć mu za parkowanie po 20zł/h bo będzie dowód że nie korzystał w tym czasie z usług w budynku. Oczywiście przy wjazdach na parking powinna się pojawić widoczna informacja o tym, żeby nie było zdziwienia. Załatwionych tak kilka autek dziennie w godzinach porannych (żeby nabiło za parkowanie) wystarczyłoby na pokrycie kosztów akcji i wielu już by nie ryzykowało zapłacenia kilku stów dziennie za nieuprawnione parkowanie. A i było by na podarki dla uczciwych klientów.
A może w Plazie zrobić tak złośliwie takim cwaniaczkom - z monitoringu obczaić takie cwane autka i wybiórczo wzywać przez nagłośnienie kierowcę do pokazania się w punkcie kontrolnym, który byłby na każdym piętrze, z dowodem rejestracyjnym, powiedzmy w ciągu godziny, półtorej (aby np. wyszedł z kina). Jeśli się zgłosi to podziękować mu drobnym upominkiem, a jeśli nie to zablokować auto jakimś autem serwisowym z włączonym naliczaniem czasu. Jak się zgłosi wkurzony właściciel że nie może wyjechać to policzyć mu za parkowanie po 20zł/h bo będzie... rozwiń
Avatar
luklublin / 11 lutego 2010 o 09:29
0
Witam, proponuję zamknąć całe miasto, zaorać i posadzić buraki. Najgłupsze miasto w Polsce.
Avatar
mp / 11 lutego 2010 o 09:01
0
Niech dalej wladze Lublina robia prezenty pseudo inwestorom typu Plaza i rezygnuja za ochlapy z wymaganych inwestycji. Dlaczego parkingi podziemne maja raptem tylko 2 kondygnacje a nie minimum 5 ??!!
Avatar
OO / 11 lutego 2010 o 08:23
0
Lublin to takie dzikie miasto tylko płać i nic za to nie masz. Parkingi szczególnie.
Zawalone śniegiem i płać.
W Świdniku pełna kultura, wokół urzędów mnóstwo BEZPŁATNYCH parkingów, pod dużymi sklepami obszerne bezpłatne parkingi.
Trwa rozbudowa parkingów wzdłuż głownych ulic. I nikt ani myśli pobierać opłaty za parkowanie.
Panie Wasilewski niech się Pan wstydzi. Lublin to taka WIOCHA, jak gość przyjedzie to wieśniak nie wpuści go na swoje podwórko.
Myślę, że wydając zgodę na budowę obiektu inwestor jest zobowiązany do spełnoienia warunków. A jednym z warunków jest zapewnienie swoim klientom bezpłatnego parkowania.
Lublin to takie dzikie miasto tylko płać i nic za to nie masz. Parkingi szczególnie.
Zawalone śniegiem i płać.
W Świdniku pełna kultura, wokół urzędów mnóstwo BEZPŁATNYCH parkingów, pod dużymi sklepami obszerne bezpłatne parkingi.
Trwa rozbudowa parkingów wzdłuż głownych ulic. I nikt ani myśli pobierać opłaty za parkowanie.
Panie Wasilewski niech się Pan wstydzi. Lublin to taka WIOCHA, jak gość przyjedzie to wieśniak nie wpuści go na swoje podwórko.
Myślę, że wydając zgodę na budowę obiektu inwestor jest zobowi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 0 0

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 3 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 2

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 0

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 7 0

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 16 0

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 31 12

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 11

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 14 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 1

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków 8 1

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!