Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lutego 2017 r.
17:40

Gdzie pójść na pizzę w Lublinie? Nasz ranking TOP 7 pizzerii

180 49 A A

Nic tak nie poprawia humoru w mroźny dzień, jak kawał gorącej pizzy. Ser parzy wargi, a poziom serotoniny rośnie w miarę jedzenia. Wybraliśmy dla was siedem miejsc w Lublinie, gdzie można zjeść smaczną i rozgrzewającą pizzę, zwolnić i nacieszyć się drugą osobą.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak zawsze nasz wybór jest subiektywny, a smaczne miejsca na kulinarnej mapie Lublina ułożyliśmy w porządku alfabetycznym.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 lutego 2017 o 15:24
+1
Ile muszę zapłacić, żeby być w przyszłym roku na podium??
Avatar
Gość / 11 lutego 2017 o 12:53
+1
Nie ufam Suliszowi od czasu gdy zachwycał się lokalem w Niedrzwicy w którym jedzenie było całkowicie bez smaku. Pan Sulisz nie wspomina też o płaceniu, a jeszcze jakiś czas temu pisał "zapłaciliśmy z M tyle złotych". Dla mnie wygląda to jak reklamowanie za jedzenie. 
Avatar
/ 10 lutego 2017 o 19:46
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wam chyba zaplacili za reklame, bo prawie zadnej pizzerni nie znam
To raczej chodzi o darmowe faszerowanie Berbeluchowych kiszek ;)
Avatar
Polska_na_talerzu / 18 kwietnia 2018 o 18:35
0
A Mąka z Wodą, a Mariano Italiano? Jeśli szukacie obiektywnych recenzji, za które nikt nam nie płaci, wejdźcie na bloga polskanatalerzu.pl
Avatar
Marcin / 14 marca 2018 o 10:20
0
spróbujcie pizzalbn ***s://pizzalbn.pl
Avatar
Gość / 21 października 2017 o 12:58
0
Spróbujcie Pizze Jesz - BEZ KONKURENCJI!
Avatar
Inwert / 11 września 2017 o 10:35
0
ja pizzę najczęściej zamawiam do domu, nie lubię wychodzić. a tak to wchodzę sobie na pizza portal i sprawdzam skąd można akurat zamówić. wygodne jest to, że nawet jak mnie nie ma w domu to mogę z jakiejś pizzerii której nie znam zamówić i mi dowiozą. ostatnio tak zamówiłem w pizzeria familia w gdańsku i okazało się bardzo smaczne ***s://pizzaportal.pl/gdansk/pizzeria-familia/
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2017 o 23:41
0
Omen Pizza przy ul. Zielonej - polecam, powinna znaleźć się w tym zestawieniu!
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 20:44
0
Z takim chamstwem i -powiem wprost- złodziejstwem jeszcze się nie spotkałam. Mowa o pizzerii PAUZA. W sobotę o godzinie 1.20 zamówiliśmy ze znajomymi dwie pizze i dwa sosy. Czas oczekiwania jaki nam podano to max 1,40h. Czekaliśmy i czekaliśmy, znajomi zdążyli się porozchodzić, nas samych obudził domofon, zgodnie z naszym życzeniem kierowca miał ze sobą terminal. Zapłaciliśmy więc za zamówione produkty. Kierowca poszedł. Odruchowo spojrzałam na zegarek i przestałam się dziwić dlaczego przysnęliśmy czekając na pizze: była 4.20!!!!!!!! A więc pizza przyjechała po 3 godzinach!!! Mało tego, okazało się, że kierowca nie dał sosów.. Od razu wykręciłam numer do PAUZY aby ktoś zawrócił kierowcę z naszymi sosami, nikt nie odbierał pomimo tego, że ktoś na pewno musiał tam być bo przecież kierowca miał ze sobą terminal. No nic, pizze były niedopieczone a składniki rozpłynęły się po pudełku. Z samego rana zadzwoniłam, aby przywieziono nam sosy, o których zapomniano wczoraj. Pan przez telefon odparł, że za 15 minut ktoś będzie (mieszkamy dość blisko). Kiedy po godzinie nikogo nie było zadzwoniłam zapytać gdzie są sosy i tu doznałam szoku.. Powiedziano mi, że nikt mi ich nie przywiezie bo przecież nie mają żadnych podstaw aby mi je przywieźć. No jak to? przecież za nie zapłaciłam!!!!!!!! Nie mogą bo nie ma pani paragonu. Ano nie mam bo kierowca nie dał (Urząd Skarbowy zostanie przeze mnie poinformowany). Zażądałam albo sosów albo zwrotu gotówki na podstawie wydruku z terminala. Powiedzieli, że dobrze. Za chwile oddzwonił jakiś niezbyt lotny chłopak i powiedział, że szef wziął mój numer i "rozpatrzy reklamacje". No cóż, nie rozpatrzył. Za 3 zł stracił klientów, dobrą opinię i może być pewien, że po takim potraktowaniu opinia pójdzie w świat. Czuję się okradziona. Kompletny brak profesjonalizmu. NIE POLECAMY PAUZY! WSTYD!
Z takim chamstwem i -powiem wprost- złodziejstwem jeszcze się nie spotkałam. Mowa o pizzerii PAUZA. W sobotę o godzinie 1.20 zamówiliśmy ze znajomymi dwie pizze i dwa sosy. Czas oczekiwania jaki nam podano to max 1,40h. Czekaliśmy i czekaliśmy, znajomi zdążyli się porozchodzić, nas samych obudził domofon, zgodnie z naszym życzeniem kierowca miał ze sobą terminal. Zapłaciliśmy więc za zamówione produkty. Kierowca poszedł. Odruchowo spojrzałam na zegarek i przestałam się dziwić dlaczego przysnęliśmy czekając na pizze: była 4.20!!!!!!!! A więc ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 09:20
0
***s://jeszburger.pl
Avatar
Polska_na_talerzu / 18 kwietnia 2018 o 18:35
0
A Mąka z Wodą, a Mariano Italiano? Jeśli szukacie obiektywnych recenzji, za które nikt nam nie płaci, wejdźcie na bloga polskanatalerzu.pl
Avatar
Marcin / 14 marca 2018 o 10:20
0
spróbujcie pizzalbn ***s://pizzalbn.pl
Avatar
Gość / 21 października 2017 o 12:58
0
Spróbujcie Pizze Jesz - BEZ KONKURENCJI!
Avatar
Inwert / 11 września 2017 o 10:35
0
ja pizzę najczęściej zamawiam do domu, nie lubię wychodzić. a tak to wchodzę sobie na pizza portal i sprawdzam skąd można akurat zamówić. wygodne jest to, że nawet jak mnie nie ma w domu to mogę z jakiejś pizzerii której nie znam zamówić i mi dowiozą. ostatnio tak zamówiłem w pizzeria familia w gdańsku i okazało się bardzo smaczne ***s://pizzaportal.pl/gdansk/pizzeria-familia/
Avatar
Gość / 16 sierpnia 2017 o 23:41
0
Omen Pizza przy ul. Zielonej - polecam, powinna znaleźć się w tym zestawieniu!
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 20:44
0
Z takim chamstwem i -powiem wprost- złodziejstwem jeszcze się nie spotkałam. Mowa o pizzerii PAUZA. W sobotę o godzinie 1.20 zamówiliśmy ze znajomymi dwie pizze i dwa sosy. Czas oczekiwania jaki nam podano to max 1,40h. Czekaliśmy i czekaliśmy, znajomi zdążyli się porozchodzić, nas samych obudził domofon, zgodnie z naszym życzeniem kierowca miał ze sobą terminal. Zapłaciliśmy więc za zamówione produkty. Kierowca poszedł. Odruchowo spojrzałam na zegarek i przestałam się dziwić dlaczego przysnęliśmy czekając na pizze: była 4.20!!!!!!!! A więc pizza przyjechała po 3 godzinach!!! Mało tego, okazało się, że kierowca nie dał sosów.. Od razu wykręciłam numer do PAUZY aby ktoś zawrócił kierowcę z naszymi sosami, nikt nie odbierał pomimo tego, że ktoś na pewno musiał tam być bo przecież kierowca miał ze sobą terminal. No nic, pizze były niedopieczone a składniki rozpłynęły się po pudełku. Z samego rana zadzwoniłam, aby przywieziono nam sosy, o których zapomniano wczoraj. Pan przez telefon odparł, że za 15 minut ktoś będzie (mieszkamy dość blisko). Kiedy po godzinie nikogo nie było zadzwoniłam zapytać gdzie są sosy i tu doznałam szoku.. Powiedziano mi, że nikt mi ich nie przywiezie bo przecież nie mają żadnych podstaw aby mi je przywieźć. No jak to? przecież za nie zapłaciłam!!!!!!!! Nie mogą bo nie ma pani paragonu. Ano nie mam bo kierowca nie dał (Urząd Skarbowy zostanie przeze mnie poinformowany). Zażądałam albo sosów albo zwrotu gotówki na podstawie wydruku z terminala. Powiedzieli, że dobrze. Za chwile oddzwonił jakiś niezbyt lotny chłopak i powiedział, że szef wziął mój numer i "rozpatrzy reklamacje". No cóż, nie rozpatrzył. Za 3 zł stracił klientów, dobrą opinię i może być pewien, że po takim potraktowaniu opinia pójdzie w świat. Czuję się okradziona. Kompletny brak profesjonalizmu. NIE POLECAMY PAUZY! WSTYD!
Z takim chamstwem i -powiem wprost- złodziejstwem jeszcze się nie spotkałam. Mowa o pizzerii PAUZA. W sobotę o godzinie 1.20 zamówiliśmy ze znajomymi dwie pizze i dwa sosy. Czas oczekiwania jaki nam podano to max 1,40h. Czekaliśmy i czekaliśmy, znajomi zdążyli się porozchodzić, nas samych obudził domofon, zgodnie z naszym życzeniem kierowca miał ze sobą terminal. Zapłaciliśmy więc za zamówione produkty. Kierowca poszedł. Odruchowo spojrzałam na zegarek i przestałam się dziwić dlaczego przysnęliśmy czekając na pizze: była 4.20!!!!!!!! A więc ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 czerwca 2017 o 09:20
0
***s://jeszburger.pl
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2017 o 13:25
0
Fajna pizza w fabryce piccy plac wolności
Avatar
Gość / 4 marca 2017 o 14:44
0
A jedliście w Grubym Benku? Od stycznia są otwarci na Męczenników Majdanka. Super pizza na puszystym cieście, bardzo syta, skłądników tyle, że aż mnie dziw bierze, że to im się opłaca. Warto spróbować!
Avatar
Gość / 16 lutego 2017 o 14:18
0
Niestety Spiżarka Acerny mocno zeszła z jakości. Chodziłam do Acerny jeszcze w czasach liceum czyli jakieś 20 lat temu. Zachwycałam się wówczas pizzą z sardynkami (niestety już jej nie ma w karcie) i pizzą z ostrym serem i boczkiem. Niedawno zabrałam syna do najlepszej pizzerii w mieście i tu mocne rozczarowanie, ciasto jak rozmrożone Giuseppe z Biedronki, gumowate, grube. Do tego mega ilość oliwy na tłustym skądinąd boczku. Byliśmy mocno rozczarowani, kolejny już raz zresztą. Niestety więcej się tam nie wybiorę a szkoda, bo to była najlepsza pizzeria w Lublinie