Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 maja 2013 r.
19:34
Edytuj ten wpis

Jutro pierwszy lot z Gdańska. Zapłaci Lublin

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 19 A A
Połączenia z Lublina do Gdańska będą realizowane samolotami ATR 72 (Arz)
Połączenia z Lublina do Gdańska będą realizowane samolotami ATR 72 (Arz)

Marszałek województwa lubelskiego, prezydent Lublina, zarząd Portu Lotniczego Lublin i linie lotnicze Eurolot zapraszają dziennikarzy z Trójmiasta na lotniczą wycieczkę do naszego regionu. Zapewniają przelot w obie strony, zwiedzanie Starego Miasta i lunch.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trójmiejscy dziennikarze dostali zaproszenie na "spotkanie poświęcone promocji połączeń lotniczych na trasie Lublin-Gdańsk / Gdańsk-Lublin”.

Bilety na inauguracyjny lot do Lublina miasto Gdańsk rozdawało też na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Spotkanie odbędzie się w piątek.

– Wydarzenie zainauguruje wylot samolotu z Gdańska. Po wylądowaniu w Lublinie odbędzie się konferencja prasowa, w której udział wezmą przedstawiciele władz samorządowych, biur podróży, środowisk biznesowych, a także kilku mieszkańców Gdańska – czytamy w zaproszeniu.

– To wydarzenie ma na celu zapoznanie dziennikarzy z Trójmiasta z ofertą kulturalną i turystyczną Lublina. Ale także wypromowanie połączenia lotniczego, na którym nam bardzo zależy – tłumaczy Krzysztof Komorski, z-ca dyrektora Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów w lubelskim Urzędzie Miasta.
– Nie chodzi nam tylko o to, żeby mieszkańcy naszego miasta latali do Gdańska. Ale także, żeby zachęcić mieszkańców Trójmiasta do przylotu do nas – dodaje Komorski.

– Zaproszenie gdańskich dziennikarzy, którzy przespacerują się po naszym Starym Mieście i otrzymają materiały promocyjne, jest zabiegiem marketingowym, który może przynieść wymierne korzyści.

Kto za to zapłaci? Jak ustaliliśmy, koszty przelotu pokryje m.in. Port Lotniczy Lublin.

Dziennikarzami w Lublinie zajmą się nasi urzędnicy w ramach swojej pracy.

Eurolot uruchomi połączenie z Lublina do Gdańska 21 czerwca. Loty będą się odbywać dwa razy w tygodniu – w piątki i w niedziele. Sprzedaż biletów ruszyła 7 maja. Najmniej za podróż w obie strony zapłacimy 251 zł.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
yaro / 23 maja 2013 o 13:09
0
Niedawno wracałem do Chełma z Helu pociagiem, raptem "tylko" 17 godz., do tego w smrodzie i bródzie, powiem jedno - zapłacę nawet i 500 zl za lot, ale nigdy wiecej PKP
Avatar
Henio / 23 maja 2013 o 12:52
0
W związku z przewidywanym pogorszeniem warunków atmosferycznych radzę też opracować plan B, w którym jako miejsce imprezki należy wpisać Warszawa.
Avatar
Neptun / 23 maja 2013 o 12:42
0
A oto plan spotkania:

http://www.gdansk.pl/prasa,1060,25488.html
Avatar
Boże chroń przed debilami / 23 maja 2013 o 12:18
0
[quote name='Magda_23' timestamp='1369302362' post='773478']
Może i dokładnie czytać nie umie ale ma dużo racji.
Ja również zrezygnowałam z lotu do Gdańska bo cena nie powala.
Wyszło mi za 4 osoby 1596.
Samochodem to koszt około 500 zł, więc 1000 w kieszeni zostaje i ma rację w tym "Chełmianin z Gdyni"
[/quote]

Magdo jadąc całą rodziną pewnie że lepiej się kalkuluje zalać auto do pełna i autem ale mimo wszystko uważam że cena 250 zł w obie strony to psie pieniądze bo pociąg kosztuje ze 70 zł a jebi... się cały dzień!! Tak jak ktoś napisał to jest samolot a nie Bus i jest on droższy w utrzymaniu oplaceniu itd więc nei wiemna co ludzie liczą że dolecą do Gdańska za 50 zł ??? Albo oczytają się gdzieś o promocjach za 1 zł * i sądzę że i teraz w takiej cenie polecą....komuś jak zależy na czasie i komforcie to na pewno zapłąci taką kwotę bo uważam że są to psie pieniądze ....
[quote name='Magda_23' timestamp='1369302362' post='773478']
Może i dokładnie czytać nie umie ale ma dużo racji.
Ja również zrezygnowałam z lotu do Gdańska bo cena nie powala.
Wyszło mi za 4 osoby 1596.
Samochodem to koszt około 500 zł, więc 1000 w kieszeni zostaje i ma rację w tym "Chełmianin z Gdyni"
[/quote]

Magdo jadąc całą rodziną pewnie że lepiej się kalkuluje zalać auto do pełna i autem ale mimo wszystko uważam że cena 250 zł w obie strony to psie pieniądze b... rozwiń
Avatar
Tropiciel głupoty / 23 maja 2013 o 12:06
0
Jak was nie stać na latanie samolotem w 1,5 godziny do Gdańska, to spędźcie ten czas w samochodzie (7-9 godzin), pociągu czy autobusie/ busie (9-10 godzin) i przestańcie smęcić na forum ,że drogo. Samoloty to nie PKS, ich utrzymanie, koszty eksploatacji i wynagrodzenia dla pracowników są kosmiczne. Trzeba być słabo ukierunkowanym kretynem,żeby tego nie rozumieć.
Avatar
Piotruś / 23 maja 2013 o 11:59
0
Drogo nie drogo. Jak kto woli są dwie opcje: Jakieś pewnie 8h użerania w samochodzie vs 1h podziwiania Polski z góry.
Avatar
vvv / 23 maja 2013 o 11:58
0
"Marszałek województwa lubelskiego, Prezydent Lublina, Zarząd Portu Lotniczego Lublin i linie lotnicze Eurolot ...
zapraszają dziennikarzy z Trójmiasta na lotniczą wycieczkę do naszego regionu. Zapewniają przelot w obie strony, zwiedzanie Starego Miasta i lunch"

.... nie wiem czy to się przełoży na większy ruch w Airport Lublin.
A chodzi tylko o biznes, czyli żeby nie dokładać kasy obywateli do tego interesu.
Dziennikarze najedzą się i polatają za friko, napiszą kilka tekstów chwalących Airport Lublin ... ale co z tego ???

Za rok 2013 przewidywana strata finansowa Airport Lublin ma wynieść około 30 mln PLN (piszą o tym media).
A kto za to zapłaci ? SPOŁECZEŃSTWO.
Spółkę akcyjną Port Lotniczy Lublin tworzy 4 akcjonariuszy :
Samorządy miast Lublina (60 % udziałów), Świdnika (5,5 %), województwa lubelskiego (34 %) i powiatu Świdnik (0,0093%)
"Marszałek województwa lubelskiego, Prezydent Lublina, Zarząd Portu Lotniczego Lublin i linie lotnicze Eurolot ...
zapraszają dziennikarzy z Trójmiasta na lotniczą wycieczkę do naszego regionu. Zapewniają przelot w obie strony, zwiedzanie Starego Miasta i lunch"

.... nie wiem czy to się przełoży na większy ruch w Airport Lublin.
A chodzi tylko o biznes, czyli żeby nie dokładać kasy obywateli do tego interesu.
Dziennikarze najedzą się i polatają za friko, napis... rozwiń
Avatar
a / 23 maja 2013 o 11:57
0
Zanim coś napiszesz weż się zastanów ....chyba nie jeździłas do Trójmiasta samochodem już długo...poziom niektórych wypowiedzi jest masakryczny..życze powodzenia dla tych co jezdża samochodem nad morze, stoją w korkach, płacą za autostrady,paliwo itp. Znajdź mi przelot jakiejkolwiek linii lotniczej za 1596 za 4 osoby...
Avatar
Boże chroń przed debilam / 23 maja 2013 o 11:55
0
[quote name='Chełmiani z Gdyni' timestamp='1369299835' post='773447']
Cóż... 251zł najtańszy bilet w jedną stronę. Daje to 502zł w obie dla jednej osoby! Gratuluje tych cen bo chcąc wybrać się z żoną, Lublinianką do rodziny to koszt ponad 1000zł. Autem zrobię ten dystans za 500zł. Porównując czas też nie ma szału. Samochodem jadę ok. 6h w jedną stronę. Samolot to: na lotnisku trzeba być 1h przed odlotem, lot trwa 1,5h plus oczekiwanie 30-40min na bagaże co daje około 3h. Niby połowę krócej, ale trzeba jeszcze z Gdyni na lotnisko do Rębiechowa dotrzeć oraz ze Świdnika do Lublina czy dla mnie do Chełma. Co już nie robi tak wielkiej różnicy. Więc będąc w podróży te 2,5-3h dłużej ale mając w kieszeni 500zł więcej nawet nie będę się zastanawiał... jadę autem. Ceny nie zachęcają, raczej odstraszają a tylko w mojej rodzinie zainteresowanie tymi lotami było ze strony 6-8 osób, co po tych wiadomościach spadło na łeb na szyje do 0!. Teściowie pędzą za tydzień do nas autem, to samo uczynią za miesiąc moi rodzice. Pozdro dla Eurolotu i lotniska w Świdniku, trzymam kciuki byście nie bankrutowali.
[/quote]

Powiem tak albo piszesz marną prowokację albo jesteś tak tempy że zastanawiam się nad tym czy tracić swój czas i odpisywać na ten Twój komentarz. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo wstyd Polsce wschodniej przynosisz nie douczony człowieku i aż dziw że dziewuszyna z nad morza z takim głumbem jest w stanie się związać. Wyjaśnię Ci zatem że cena 250 zł jest w obie strony więc możesz łaskawie zabrać rodzinę i pokazać jej jak wygląda samolot i lotnisko niech też coś ujrzą poza oborą i świniami nie ubliżając nikomu. A po drugi w 6 godzin z Chełma to Ty dojedziesz co najwyżej do "Kołbieli" a nie do Gdańska więc przestań pisać durnoty bo na pajaca aby wychodzisz
[quote name='Chełmiani z Gdyni' timestamp='1369299835' post='773447']
Cóż... 251zł najtańszy bilet w jedną stronę. Daje to 502zł w obie dla jednej osoby! Gratuluje tych cen bo chcąc wybrać się z żoną, Lublinianką do rodziny to koszt ponad 1000zł. Autem zrobię ten dystans za 500zł. Porównując czas też nie ma szału. Samochodem jadę ok. 6h w jedną stronę. Samolot to: na lotnisku trzeba być 1h przed odlotem, lot trwa 1,5h plus oczekiwanie 30-40min na bagaże co daje około 3h. Niby połowę krócej, ale trzeba jeszcz... rozwiń
Avatar
Magda_23 / 23 maja 2013 o 11:46
0
Może i dokładnie czytać nie umie ale ma dużo racji.
Ja również zrezygnowałam z lotu do Gdańska bo cena nie powala.
Wyszło mi za 4 osoby 1596.
Samochodem to koszt około 500 zł, więc 1000 w kieszeni zostaje i ma rację w tym "Chełmianin z Gdyni"
Avatar
yaro / 23 maja 2013 o 13:09
0
Niedawno wracałem do Chełma z Helu pociagiem, raptem "tylko" 17 godz., do tego w smrodzie i bródzie, powiem jedno - zapłacę nawet i 500 zl za lot, ale nigdy wiecej PKP
Avatar
Henio / 23 maja 2013 o 12:52
0
W związku z przewidywanym pogorszeniem warunków atmosferycznych radzę też opracować plan B, w którym jako miejsce imprezki należy wpisać Warszawa.
Avatar
Neptun / 23 maja 2013 o 12:42
0
A oto plan spotkania:

http://www.gdansk.pl/prasa,1060,25488.html
Avatar
Boże chroń przed debilami / 23 maja 2013 o 12:18
0
[quote name='Magda_23' timestamp='1369302362' post='773478']
Może i dokładnie czytać nie umie ale ma dużo racji.
Ja również zrezygnowałam z lotu do Gdańska bo cena nie powala.
Wyszło mi za 4 osoby 1596.
Samochodem to koszt około 500 zł, więc 1000 w kieszeni zostaje i ma rację w tym "Chełmianin z Gdyni"
[/quote]

Magdo jadąc całą rodziną pewnie że lepiej się kalkuluje zalać auto do pełna i autem ale mimo wszystko uważam że cena 250 zł w obie strony to psie pieniądze bo pociąg kosztuje ze 70 zł a jebi... się cały dzień!! Tak jak ktoś napisał to jest samolot a nie Bus i jest on droższy w utrzymaniu oplaceniu itd więc nei wiemna co ludzie liczą że dolecą do Gdańska za 50 zł ??? Albo oczytają się gdzieś o promocjach za 1 zł * i sądzę że i teraz w takiej cenie polecą....komuś jak zależy na czasie i komforcie to na pewno zapłąci taką kwotę bo uważam że są to psie pieniądze ....
[quote name='Magda_23' timestamp='1369302362' post='773478']
Może i dokładnie czytać nie umie ale ma dużo racji.
Ja również zrezygnowałam z lotu do Gdańska bo cena nie powala.
Wyszło mi za 4 osoby 1596.
Samochodem to koszt około 500 zł, więc 1000 w kieszeni zostaje i ma rację w tym "Chełmianin z Gdyni"
[/quote]

Magdo jadąc całą rodziną pewnie że lepiej się kalkuluje zalać auto do pełna i autem ale mimo wszystko uważam że cena 250 zł w obie strony to psie pieniądze b... rozwiń
Avatar
Tropiciel głupoty / 23 maja 2013 o 12:06
0
Jak was nie stać na latanie samolotem w 1,5 godziny do Gdańska, to spędźcie ten czas w samochodzie (7-9 godzin), pociągu czy autobusie/ busie (9-10 godzin) i przestańcie smęcić na forum ,że drogo. Samoloty to nie PKS, ich utrzymanie, koszty eksploatacji i wynagrodzenia dla pracowników są kosmiczne. Trzeba być słabo ukierunkowanym kretynem,żeby tego nie rozumieć.
Avatar
Piotruś / 23 maja 2013 o 11:59
0
Drogo nie drogo. Jak kto woli są dwie opcje: Jakieś pewnie 8h użerania w samochodzie vs 1h podziwiania Polski z góry.
Avatar
vvv / 23 maja 2013 o 11:58
0
"Marszałek województwa lubelskiego, Prezydent Lublina, Zarząd Portu Lotniczego Lublin i linie lotnicze Eurolot ...
zapraszają dziennikarzy z Trójmiasta na lotniczą wycieczkę do naszego regionu. Zapewniają przelot w obie strony, zwiedzanie Starego Miasta i lunch"

.... nie wiem czy to się przełoży na większy ruch w Airport Lublin.
A chodzi tylko o biznes, czyli żeby nie dokładać kasy obywateli do tego interesu.
Dziennikarze najedzą się i polatają za friko, napiszą kilka tekstów chwalących Airport Lublin ... ale co z tego ???

Za rok 2013 przewidywana strata finansowa Airport Lublin ma wynieść około 30 mln PLN (piszą o tym media).
A kto za to zapłaci ? SPOŁECZEŃSTWO.
Spółkę akcyjną Port Lotniczy Lublin tworzy 4 akcjonariuszy :
Samorządy miast Lublina (60 % udziałów), Świdnika (5,5 %), województwa lubelskiego (34 %) i powiatu Świdnik (0,0093%)
"Marszałek województwa lubelskiego, Prezydent Lublina, Zarząd Portu Lotniczego Lublin i linie lotnicze Eurolot ...
zapraszają dziennikarzy z Trójmiasta na lotniczą wycieczkę do naszego regionu. Zapewniają przelot w obie strony, zwiedzanie Starego Miasta i lunch"

.... nie wiem czy to się przełoży na większy ruch w Airport Lublin.
A chodzi tylko o biznes, czyli żeby nie dokładać kasy obywateli do tego interesu.
Dziennikarze najedzą się i polatają za friko, napis... rozwiń
Avatar
a / 23 maja 2013 o 11:57
0
Zanim coś napiszesz weż się zastanów ....chyba nie jeździłas do Trójmiasta samochodem już długo...poziom niektórych wypowiedzi jest masakryczny..życze powodzenia dla tych co jezdża samochodem nad morze, stoją w korkach, płacą za autostrady,paliwo itp. Znajdź mi przelot jakiejkolwiek linii lotniczej za 1596 za 4 osoby...
Avatar
Boże chroń przed debilam / 23 maja 2013 o 11:55
0
[quote name='Chełmiani z Gdyni' timestamp='1369299835' post='773447']
Cóż... 251zł najtańszy bilet w jedną stronę. Daje to 502zł w obie dla jednej osoby! Gratuluje tych cen bo chcąc wybrać się z żoną, Lublinianką do rodziny to koszt ponad 1000zł. Autem zrobię ten dystans za 500zł. Porównując czas też nie ma szału. Samochodem jadę ok. 6h w jedną stronę. Samolot to: na lotnisku trzeba być 1h przed odlotem, lot trwa 1,5h plus oczekiwanie 30-40min na bagaże co daje około 3h. Niby połowę krócej, ale trzeba jeszcze z Gdyni na lotnisko do Rębiechowa dotrzeć oraz ze Świdnika do Lublina czy dla mnie do Chełma. Co już nie robi tak wielkiej różnicy. Więc będąc w podróży te 2,5-3h dłużej ale mając w kieszeni 500zł więcej nawet nie będę się zastanawiał... jadę autem. Ceny nie zachęcają, raczej odstraszają a tylko w mojej rodzinie zainteresowanie tymi lotami było ze strony 6-8 osób, co po tych wiadomościach spadło na łeb na szyje do 0!. Teściowie pędzą za tydzień do nas autem, to samo uczynią za miesiąc moi rodzice. Pozdro dla Eurolotu i lotniska w Świdniku, trzymam kciuki byście nie bankrutowali.
[/quote]

Powiem tak albo piszesz marną prowokację albo jesteś tak tempy że zastanawiam się nad tym czy tracić swój czas i odpisywać na ten Twój komentarz. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo wstyd Polsce wschodniej przynosisz nie douczony człowieku i aż dziw że dziewuszyna z nad morza z takim głumbem jest w stanie się związać. Wyjaśnię Ci zatem że cena 250 zł jest w obie strony więc możesz łaskawie zabrać rodzinę i pokazać jej jak wygląda samolot i lotnisko niech też coś ujrzą poza oborą i świniami nie ubliżając nikomu. A po drugi w 6 godzin z Chełma to Ty dojedziesz co najwyżej do "Kołbieli" a nie do Gdańska więc przestań pisać durnoty bo na pajaca aby wychodzisz
[quote name='Chełmiani z Gdyni' timestamp='1369299835' post='773447']
Cóż... 251zł najtańszy bilet w jedną stronę. Daje to 502zł w obie dla jednej osoby! Gratuluje tych cen bo chcąc wybrać się z żoną, Lublinianką do rodziny to koszt ponad 1000zł. Autem zrobię ten dystans za 500zł. Porównując czas też nie ma szału. Samochodem jadę ok. 6h w jedną stronę. Samolot to: na lotnisku trzeba być 1h przed odlotem, lot trwa 1,5h plus oczekiwanie 30-40min na bagaże co daje około 3h. Niby połowę krócej, ale trzeba jeszcz... rozwiń
Avatar
Magda_23 / 23 maja 2013 o 11:46
0
Może i dokładnie czytać nie umie ale ma dużo racji.
Ja również zrezygnowałam z lotu do Gdańska bo cena nie powala.
Wyszło mi za 4 osoby 1596.
Samochodem to koszt około 500 zł, więc 1000 w kieszeni zostaje i ma rację w tym "Chełmianin z Gdyni"
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie

Nawet 29 milionów złotych to za mało na park Ludowy w Lublinie 0 5

Wczoraj unieważniony został przetarg na odnowę parku Ludowego. Najtańsza oferta przekraczała kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Teraz Ratusz zastanawia się nad dalszymi losami tej inwestycji, która już drugi raz okazała się sporo droższa niż spodziewali się urzędnicy.

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach
20 lipca 2018, 18:30

Smaki Muzyki. Nowy projekt w Puławach 2 0

W Puławach startuje cykl Smaki Muzyki organizowany przez Puławski Park Naukowo-Technologiczny. W piątek, 20 lipca o godz. 18.30 w Zielonym Pomidorze (Mościckiego 1) odbędzie się koncert Artura Miedzińskiego.

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki

Lublin: Tutaj działała wytwórnia wind. Deweloper chce zbudować bloki 14 5

Siedem bloków mieszkalnych zamierza stawiać prywatna spółka na terenie wytwórni wind u zbiegu ul. Roztocze i Orkana. Ratusz uznał, że to dobre miejsce na mieszkania, a teraz będzie opracowywać nowy plan zagospodarowania terenu.

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial

Lublin rozpoczął ogólnopolskie bieganie City Trial 0 0

Nad Zalewem Zemborzyckim odbył się bieg City trail onTour, czyli wakacyjna zapowiedź największego cyklu zawodów przełajowych w kraju. Najszybszym na 5-kilometrowej trasie był miejscowy dominator – Artur Kern. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła pochodząca z Wejherowa – Katarzyna Konkel

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci

O leśnych przedszkolach w Rezerwacie Dzikich Dzieci 0 1

Zamiast klocków i lalek – patyki i błoto. Zamiast łóżka i materaca – ciepły śpiwór i gołe niebo. Przedszkolaki brodzą w kałużach, przedzierają przez śnieżne zaspy, a ich plac zabaw to las, łąka lub ogród.

MKS Perła Lublin już trenuje
galeria

MKS Perła Lublin już trenuje 0 1

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin ma za sobą pierwszy trening. W poniedziałek w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich ćwiczyło 14 zawodniczek. Walentyna Nieściaruk i Gabriela Besen na razie trenowały indywidualnie

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę

Wymieszał alkohol z lekami. Zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę 27 2

Recydywista z Łęcznej zmasakrował nożem poznanego w barze mężczyznę. Wpadł w szał po tym, jak wymieszał alkohol z lekami – wynika z akt sprawy. Ofiara przeżyła tylko dzięki interwencji świadka i policjantów.

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę

Cena 1g suszu dla pacjenta nie powinna przekroczyć 65 zł. Chorzy czekają na medyczną marihuanę 0 2

Jest firma, która chce sprowadzać z Kanady surowiec do wytwarzania marihuany medycznej. Złożyła już wniosek o rejestrację, ale do aptek lek szybko nie trafi.

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty

Centralny Plac Zabaw. Zapisz się na warsztaty 2 0

Co Gdzie Kiedy. Za niecałe dwa tygodnie (28 lipca) na placu przed Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) startuje Centralny Plac Zabaw. – W tym roku razem z wami chcemy otworzyć nowy rozdział naszego projektu – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.