Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 listopada 2014 r.
11:00
Edytuj ten wpis

Komentarze po wyborach: "PKW? Kpina z wyborców", "Nie wiem gdzie popełniliśmy błąd"

Autor: Zdjęcie autora Not. TOMA
1 20 A A

Poprosiliśmy polityków o komentarze po wyborach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Krzysztof Michałkiewicz
Poseł PiS, szef partii w regionie

- Nie ukrywam, że jestem zbulwersowany zamieszaniem spowodowanym awarią systemu PKW. To, co miało być świętem demokracji, okazało się kpiną z wyborców. Co do samych wyborów, to na razie trudno komentować mi sondaże. Przed wyborami czytaliśmy w nich, że nasz kandydat na prezydenta Lublina Grzegorz Muszyński zdobędzie 16 proc. głosów, a zdobył 30 proc. To wynik porównywalny do innych kandydatów PiS w całym kraju, ale tu nie wystarczył do doprowadzenia do drugiej tury. Szkoda, że brak wyborczej dogrywki w Lublinie nie pozwoli poznać odpowiedzi Krzysztofa Żuka na ważne pytania, które padły w trakcie kampanii. Poza tym dziwię się, że w tak dużym mieście jak Lublin poza nami inne partie nie były w stanie wystawić odpowiednich kontrkandydatów, którzy zaprezentowaliby dobrą wizję rozwoju miasta.

Mariusz Grad
Poseł PO, wiceprzewodniczący zarządu regionu partii

- Te wybory są korzystne dla naszej koalicji, bo wiele wskazuje na to, że Polskie Stronnictwo Ludowe weźmie sporo mandatów w wyborach do sejmiku. My też możemy wypaść nie najgorzej, biorąc pod uwagę wyniki Platformy w całym kraju. Najprawdopodobniej PiS, nawet jeśli wygra, nie będzie w stanie rządzić samodzielnie. Jesteśmy też zadowoleni z naszych wyników w Lublinie. Celem było zwycięstwo Krzysztofa Żuka w pierwszej turze i to się udało. Dobrze wypadliśmy też w wyborach do Rady Miasta, gdzie będzie koalicja ze Wspólnym Lublinem. Jako Platforma przyzwyczailiśmy się do wygrywania wyborów, ale ten wynik nie jest diametralnie słabszy niż cztery lata temu. To może nas zmotywować do tego, żeby za rok wygrać wybory parlamentarne.

Jacek Czerniak
Poseł SLD, szef partii w regionie

- Zakładaliśmy, że uda nam się osiągnąć wynik dwucyfrowy, ale wstępne sondaże pokazują co innego. Nie wiem, gdzie popełniliśmy błąd. Być może w niewystarczający sposób dotarliśmy do mieszkańców regionu z naszą ofertą, a może nie została ona przyjęta wystarczająco pozytywnie. Ten rezultat nas nie satysfakcjonuje. Czekamy na oficjalne wyniki z gmin i powiatów i wtedy porównamy je do stanu sprzed czterech lat. Zobaczymy gdzie zyskaliśmy, a gdzie straciliśmy i jakie przydarzyły nam się błędy. W Lublinie naszym założeniem była oferta jednego programu przygotowanego przez środowiska lewicowe. Ale silna pozycja Krzysztofa Żuka wypracowana przez ostatnie cztery lata spowodowała, że społeczeństwo wybrało jego drogę programową.

Sławomir Sosnowski
Marszałek województwa, wiceprzewodniczący zarządu wojewódzkiego PSL

- Oficjalnych wyników jeszcze nie ma, ale na podstawie danych, które spływają do nas z powiatów, patrzymy na to optymistycznie. W dziesięciu powiatach mamy bezwzględną większość. Można dyskutować o tym, czy to dobrze, czy źle, ale jesteśmy na tyle zaprawieni w polityce, że umiemy dzielić się władzą, więc będziemy rozmawiać o ewentualnych koalicjach. Optymizmem napawają też nieoficjalne informacje o wynikach wyborów do sejmiku. Jestem przekonany, że zdobędziemy więcej mandatów, niż cztery lata temu. Na razie jest jednak jeszcze za wcześnie na rozmowy o koalicji, poczekajmy chwilę. Naszym sukcesem jest też to, że po raz pierwszy mamy miejskiego radnego w Lublinie, bo przecież Piotr Kowalczyk ze Wspólnego Lublina jest członkiem PSL.
Czytaj więcej o:

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 9 grudnia 2014 o 14:42
0

RYŚu - ja z kolei boleję nad tym, że tak wielu Polaków dało się opętać obłąkanym politykierom.

Avatar
RYŚ / 9 grudnia 2014 o 13:36
0

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Natalko - popieram w całej rozciągłości twoje opinie.

Boleję nad tym,że tak wielu polaków dało się opętać politycznie poprawnym mediom,które kreują politykierstwo mafijno-zaborcze PO-PSL. RYŚ

popieram w całej rozciągłości twoje opinie.

Boleję nad tym,że tak wielu polaków dało się opętać politycznie poprawnym mediom,które kreują politykierstwo mafijno-zaborcze PO-PSL. RYŚ

rozwiń
Avatar
RYŚ / 26 listopada 2014 o 11:51
0

Parafrazując dzisiejsze wystąpienie niuni Kopacz wraz z Kalinosiem,którzy łagodzą:zajmijmy się przyszłością,to nasza jedynie linia politycznia jest słuszną,my mamy jedynie monopol na umoralnianie narodu,fałszowanie historii i wyborów,zapominania o naszych aferach;oni to-chodzi o opozycję-są sfrustrowani,rozgoryczeni,mniej warci politykierzy,a naród niekumaty.
Czyż nie cuchnie to hipokryzją,oportunizmem,autorytarnie i apodyktycznie.Mania wyższości PO i PSL już dawno przelała się czarą goryczy.
Poza podziałami wszyscy,którym zależy na dobru kraju - powinni się zjednoczyć i "wykopacz" to towarzystwo masońskie wzajemnej adoracji.

Parafrazując dzisiejsze wystąpienie niuni Kopacz wraz z Kalinosiem,którzy łagodzą:zajmijmy się przyszłością,to nasza jedynie linia politycznia jest słuszną,my mamy jedynie monopol na umoralnianie narodu,fałszowanie historii i wyborów,zapominania o naszych aferach;oni to-chodzi o opozycję-są sfrustrowani,rozgoryczeni,mniej warci politykierzy,a naród niekumaty.
Czyż nie cuchnie to hipokryzją,oportunizmem,autorytarnie i apodyktycznie.Mania wyższości PO i PSL już dawno przelała się czarą goryczy.
Poza podziałami wszyscy,którym zależy ... rozwiń

Avatar
Ryś / 24 listopada 2014 o 14:06
0

Nie będąc zwolennikiem żadnej opcji politycznej-nie mam żadnej wątpliwości,że ostatnie wybory nie były uczciwe.Wybory te maiły na celu jeszcze większe zniechęcenie polaków do decydowania o swoim kraju,aby mogła rządzić tylko jedna słuszna siła,kreowana przez niemal wszystkie media,mająca swego pupila i przydupasa Komorowskiego - prezydenta garstki parweniuszy i pookrągłostołowej Żydo-komuny (jak w zamierzchłych czasach PZPR) -  PO wraz z zachłannym  i bez kręgosłupa moralnego,konformistycznym PSL-em .Więcej - nie wierzę,że jakiekolwiek wybory po 1989 roku były przeprowadzone uczciwie przy tym nieuczciwym systemie wyborczym i z tą Państwową Komisją wyborczą - "leśnych dziadków"
(komunistyczną i skostniałą zasiadającą od utworzenia jej przez komunistę Jaruzelskiego)

Nie będąc zwolennikiem żadnej opcji politycznej-nie mam żadnej wątpliwości,że ostatnie wybory nie były uczciwe.Wybory te maiły na celu jeszcze większe zniechęcenie polaków do decydowania o swoim kraju,aby mogła rządzić tylko jedna słuszna siła,kreowana przez niemal wszystkie media,mająca swego pupila i przydupasa Komorowskiego - prezydenta garstki parweniuszy i pookrągłostołowej Żydo-komuny (jak w zamierzchłych czasach PZPR) -  PO wraz z zachłannym  i bez kręgosłupa moralnego,konformistycznym PSL-em .Więcej - nie wierzę,że jakie... rozwiń

Avatar
Wojtek / 19 listopada 2014 o 14:01
0

Przypuszczam,że celowe opuznienia związane z wynikami wyborów mają na celu jeszcze bardziej zniechecic wyborców i służą do manipulowania przez służby specjalne tymi wynikami na korzyść Psl i PO.Melepeta i konformista Komorowski to żaden autorytet w służbie narodowi , tylko kukiełka zydo-pokomunistycznej-okrągłostołowej PO.

Polską gospodarkę przejęła a potem rozsprzedała za bezcen żydo-esbecja-michnikowsko-kagiebowska (odsyłam W.Łysiak-"SALON").PO, PSL i SLD (sygnatariusze okrągłedo stołu)-wystrojona banda oprawców okradająca ludzi z życia.

Tendencyjne media zaś zapraszają do udziału w swoich programach prawie wyłącznie ekspertów (socjologów,historyków,politologów itd.) tendencyjnych,pro PO-owskich,przykładowo TVP INFO 

Przypuszczam,że celowe opuznienia związane z wynikami wyborów mają na celu jeszcze bardziej zniechecic wyborców i służą do manipulowania przez służby specjalne tymi wynikami na korzyść Psl i PO.Melepeta i konformista Komorowski to żaden autorytet w służbie narodowi , tylko kukiełka zydo-pokomunistycznej-okrągłostołowej PO.

Polską gospodarkę przejęła a potem rozsprzedała za bezcen żydo-esbecja-michnikowsko-kagiebowska (odsyłam W.Łysiak-"SALON").PO, PSL i SLD (sygnatariusze okrągłedo stołu)-wystrojona banda oprawców okradająca ludzi ... rozwiń

Avatar
Henio / 19 listopada 2014 o 10:39
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Społeczeństwo nie zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu, bo społeczeństwo ma swój rozum i - poza nielicznymi wyjątkami - nie da się otumanić nawiedzonym politykierom i wynajętym przez nich paraekspertom.

Społeczeństwo nie zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu, bo społeczeństwo ma swój rozum i - poza nielicznymi wyjątkami - nie da się otumanić nawiedzonym politykierom i wynajętym przez nich paraekspertom.

rozwiń
Avatar
Natalka z 1c / 19 listopada 2014 o 09:26
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

rozwiń
Avatar
Josef / 19 listopada 2014 o 08:53
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą nies... rozwiń

Avatar
Oszukana / 19 listopada 2014 o 07:26
0

PKW to

POmaganie

Książeczkami

Wyborczymi.

W mediach, opisach szkolących ludzi była mowa o KARTACH WYBORCZYCH.

Tysiące osób widząc tę książeczkę ją otwierało i zakreślało.

To ludzie niezorientowani, wykluczeni, o mniejszych możliwościach intelektualnych- ale jednak żyją  w POlsce i mają

PRAWO  DO UCZCIWEJ INFORMACJI

Avatar
wyborca / 19 listopada 2014 o 06:49
0

Obserwujemy wybory na Ukrainie w Rosji a sami robimy przekręty.Panowie z PKW pracujący raz na 4 lata i bioracy pobory po 20 tys zł powinni już poddać się do dymisji,a oni czekają na najwyższe odznaczenie.Ich epoka przeszła już do śmietnika historii.Niech zobaczą za jakie pobory i jak wydajnie pracują pracownicy w Biedrońce.Sienkiewicz powiedział prawdę ze Polskoie Państwo jest teoretyczne i to widać.

Avatar
Henio / 9 grudnia 2014 o 14:42
0

RYŚu - ja z kolei boleję nad tym, że tak wielu Polaków dało się opętać obłąkanym politykierom.

Avatar
RYŚ / 9 grudnia 2014 o 13:36
0

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Natalko - popieram w całej rozciągłości twoje opinie.

Boleję nad tym,że tak wielu polaków dało się opętać politycznie poprawnym mediom,które kreują politykierstwo mafijno-zaborcze PO-PSL. RYŚ

popieram w całej rozciągłości twoje opinie.

Boleję nad tym,że tak wielu polaków dało się opętać politycznie poprawnym mediom,które kreują politykierstwo mafijno-zaborcze PO-PSL. RYŚ

rozwiń
Avatar
RYŚ / 26 listopada 2014 o 11:51
0

Parafrazując dzisiejsze wystąpienie niuni Kopacz wraz z Kalinosiem,którzy łagodzą:zajmijmy się przyszłością,to nasza jedynie linia politycznia jest słuszną,my mamy jedynie monopol na umoralnianie narodu,fałszowanie historii i wyborów,zapominania o naszych aferach;oni to-chodzi o opozycję-są sfrustrowani,rozgoryczeni,mniej warci politykierzy,a naród niekumaty.
Czyż nie cuchnie to hipokryzją,oportunizmem,autorytarnie i apodyktycznie.Mania wyższości PO i PSL już dawno przelała się czarą goryczy.
Poza podziałami wszyscy,którym zależy na dobru kraju - powinni się zjednoczyć i "wykopacz" to towarzystwo masońskie wzajemnej adoracji.

Parafrazując dzisiejsze wystąpienie niuni Kopacz wraz z Kalinosiem,którzy łagodzą:zajmijmy się przyszłością,to nasza jedynie linia politycznia jest słuszną,my mamy jedynie monopol na umoralnianie narodu,fałszowanie historii i wyborów,zapominania o naszych aferach;oni to-chodzi o opozycję-są sfrustrowani,rozgoryczeni,mniej warci politykierzy,a naród niekumaty.
Czyż nie cuchnie to hipokryzją,oportunizmem,autorytarnie i apodyktycznie.Mania wyższości PO i PSL już dawno przelała się czarą goryczy.
Poza podziałami wszyscy,którym zależy ... rozwiń

Avatar
Ryś / 24 listopada 2014 o 14:06
0

Nie będąc zwolennikiem żadnej opcji politycznej-nie mam żadnej wątpliwości,że ostatnie wybory nie były uczciwe.Wybory te maiły na celu jeszcze większe zniechęcenie polaków do decydowania o swoim kraju,aby mogła rządzić tylko jedna słuszna siła,kreowana przez niemal wszystkie media,mająca swego pupila i przydupasa Komorowskiego - prezydenta garstki parweniuszy i pookrągłostołowej Żydo-komuny (jak w zamierzchłych czasach PZPR) -  PO wraz z zachłannym  i bez kręgosłupa moralnego,konformistycznym PSL-em .Więcej - nie wierzę,że jakiekolwiek wybory po 1989 roku były przeprowadzone uczciwie przy tym nieuczciwym systemie wyborczym i z tą Państwową Komisją wyborczą - "leśnych dziadków"
(komunistyczną i skostniałą zasiadającą od utworzenia jej przez komunistę Jaruzelskiego)

Nie będąc zwolennikiem żadnej opcji politycznej-nie mam żadnej wątpliwości,że ostatnie wybory nie były uczciwe.Wybory te maiły na celu jeszcze większe zniechęcenie polaków do decydowania o swoim kraju,aby mogła rządzić tylko jedna słuszna siła,kreowana przez niemal wszystkie media,mająca swego pupila i przydupasa Komorowskiego - prezydenta garstki parweniuszy i pookrągłostołowej Żydo-komuny (jak w zamierzchłych czasach PZPR) -  PO wraz z zachłannym  i bez kręgosłupa moralnego,konformistycznym PSL-em .Więcej - nie wierzę,że jakie... rozwiń

Avatar
Wojtek / 19 listopada 2014 o 14:01
0

Przypuszczam,że celowe opuznienia związane z wynikami wyborów mają na celu jeszcze bardziej zniechecic wyborców i służą do manipulowania przez służby specjalne tymi wynikami na korzyść Psl i PO.Melepeta i konformista Komorowski to żaden autorytet w służbie narodowi , tylko kukiełka zydo-pokomunistycznej-okrągłostołowej PO.

Polską gospodarkę przejęła a potem rozsprzedała za bezcen żydo-esbecja-michnikowsko-kagiebowska (odsyłam W.Łysiak-"SALON").PO, PSL i SLD (sygnatariusze okrągłedo stołu)-wystrojona banda oprawców okradająca ludzi z życia.

Tendencyjne media zaś zapraszają do udziału w swoich programach prawie wyłącznie ekspertów (socjologów,historyków,politologów itd.) tendencyjnych,pro PO-owskich,przykładowo TVP INFO 

Przypuszczam,że celowe opuznienia związane z wynikami wyborów mają na celu jeszcze bardziej zniechecic wyborców i służą do manipulowania przez służby specjalne tymi wynikami na korzyść Psl i PO.Melepeta i konformista Komorowski to żaden autorytet w służbie narodowi , tylko kukiełka zydo-pokomunistycznej-okrągłostołowej PO.

Polską gospodarkę przejęła a potem rozsprzedała za bezcen żydo-esbecja-michnikowsko-kagiebowska (odsyłam W.Łysiak-"SALON").PO, PSL i SLD (sygnatariusze okrągłedo stołu)-wystrojona banda oprawców okradająca ludzi ... rozwiń

Avatar
Henio / 19 listopada 2014 o 10:39
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Społeczeństwo nie zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu, bo społeczeństwo ma swój rozum i - poza nielicznymi wyjątkami - nie da się otumanić nawiedzonym politykierom i wynajętym przez nich paraekspertom.

Społeczeństwo nie zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu, bo społeczeństwo ma swój rozum i - poza nielicznymi wyjątkami - nie da się otumanić nawiedzonym politykierom i wynajętym przez nich paraekspertom.

rozwiń
Avatar
Natalka z 1c / 19 listopada 2014 o 09:26
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

rozwiń
Avatar
Josef / 19 listopada 2014 o 08:53
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą nies... rozwiń

Avatar
Oszukana / 19 listopada 2014 o 07:26
0

PKW to

POmaganie

Książeczkami

Wyborczymi.

W mediach, opisach szkolących ludzi była mowa o KARTACH WYBORCZYCH.

Tysiące osób widząc tę książeczkę ją otwierało i zakreślało.

To ludzie niezorientowani, wykluczeni, o mniejszych możliwościach intelektualnych- ale jednak żyją  w POlsce i mają

PRAWO  DO UCZCIWEJ INFORMACJI

Avatar
wyborca / 19 listopada 2014 o 06:49
0

Obserwujemy wybory na Ukrainie w Rosji a sami robimy przekręty.Panowie z PKW pracujący raz na 4 lata i bioracy pobory po 20 tys zł powinni już poddać się do dymisji,a oni czekają na najwyższe odznaczenie.Ich epoka przeszła już do śmietnika historii.Niech zobaczą za jakie pobory i jak wydajnie pracują pracownicy w Biedrońce.Sienkiewicz powiedział prawdę ze Polskoie Państwo jest teoretyczne i to widać.

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 0

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii 1 0

Siatkówka plażowa Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek zaliczyły nieudany turniej w Gstaad. Polki pożegnały się z imprezą już po fazie grupowej

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia] 9 8

– Zrobiłem to w dobrej wierze – przekonuje Stanisław Sokół, radny gminy Borki w powiecie radzyńskim, który został przyłapany na wywożeniu odpadów z cmentarza w Woli Osowińskiej. Śmieci wysypał pod lasem i przysypał ziemią. – Widziałem taką potrzebę, bo to zwyczajnie śmierdziało – tłumaczy.

Kamil Janicki, „Epoka milczenia”

Kamil Janicki, „Epoka milczenia” 0 0

Szokujący jest obraz międzywojennej Polski w „Epoce milczenia”. Gwałty, pedofilia, handel żywym towarem, wreszcie „zwyczajne” bicie – to sytuacje znane z kronik kryminalnych także i dzisiaj. Szokuje jednak to, że w opisywanych przez Kamila Janickiego przypadkach role często się zamieniają. To ofiara jest stawiana w roli winnego. A jeśli nawet nie, to znikąd nie znajduje pomocy. To przestępca jest przez aparat ścigania tłumaczony, że został sprowokowany, że ofiara sama tego chciała. I choć wiele się w tych kwestiach zmieniło, i w wielu kręgach nie ma już przyzwolenia na takie zachowania, to wciąż zdarzają się sytuacje całkiem podobne. Właśnie dlatego – tłumaczy autor – powstała ta książka.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych. 0 0

Z całą pewnością każdy z nas chciałby móc pochwalić się obezwładniającym, pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami. Prawda jest jednak taka, że wciąż bardzo dużo osób ma problemy z uzębieniem, przez co niestety stosunkowo rzadko się uśmiechamy. Posiadanie kompletnego uzębienia jest ważne nie tylko pod względem estetycznym, ale również – a może przede wszystkim - z powodów zdrowotnych. Musimy wiedzieć, że nawet utrata jednego zęba wpływa negatywnie na nasz zgryz. Braki w uzębieniu sprawiają, że niemożliwe jest prawidłowe rozdrobnienie pokarmu, co może mieć niekorzystny wpływ na pracę naszego układu trawiennego. Każdy utracony ząb to również wolna przestrzeń pomiędzy zębami – zęby sąsiadujące od góry lub od dołu – nie napotykając na kontakt, mają tendencję do „wysuwania się”; zęby sąsiadujące w ramach szczęki czy żuchwy – mogą się przesuwać czy przemieszczać powodując przeróżne komplikacje, które często kończą się interwencją ortodonty.

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 2

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 1 3

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 6 7

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 41 7

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 3 1

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 80 17

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 22 4

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!