Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 listopada 2014 r.
11:00
Edytuj ten wpis

Komentarze po wyborach: "PKW? Kpina z wyborców", "Nie wiem gdzie popełniliśmy błąd"

Autor: Zdjęcie autora Not. TOMA
1 20 A A

Poprosiliśmy polityków o komentarze po wyborach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Krzysztof Michałkiewicz
Poseł PiS, szef partii w regionie

- Nie ukrywam, że jestem zbulwersowany zamieszaniem spowodowanym awarią systemu PKW. To, co miało być świętem demokracji, okazało się kpiną z wyborców. Co do samych wyborów, to na razie trudno komentować mi sondaże. Przed wyborami czytaliśmy w nich, że nasz kandydat na prezydenta Lublina Grzegorz Muszyński zdobędzie 16 proc. głosów, a zdobył 30 proc. To wynik porównywalny do innych kandydatów PiS w całym kraju, ale tu nie wystarczył do doprowadzenia do drugiej tury. Szkoda, że brak wyborczej dogrywki w Lublinie nie pozwoli poznać odpowiedzi Krzysztofa Żuka na ważne pytania, które padły w trakcie kampanii. Poza tym dziwię się, że w tak dużym mieście jak Lublin poza nami inne partie nie były w stanie wystawić odpowiednich kontrkandydatów, którzy zaprezentowaliby dobrą wizję rozwoju miasta.

Mariusz Grad
Poseł PO, wiceprzewodniczący zarządu regionu partii

- Te wybory są korzystne dla naszej koalicji, bo wiele wskazuje na to, że Polskie Stronnictwo Ludowe weźmie sporo mandatów w wyborach do sejmiku. My też możemy wypaść nie najgorzej, biorąc pod uwagę wyniki Platformy w całym kraju. Najprawdopodobniej PiS, nawet jeśli wygra, nie będzie w stanie rządzić samodzielnie. Jesteśmy też zadowoleni z naszych wyników w Lublinie. Celem było zwycięstwo Krzysztofa Żuka w pierwszej turze i to się udało. Dobrze wypadliśmy też w wyborach do Rady Miasta, gdzie będzie koalicja ze Wspólnym Lublinem. Jako Platforma przyzwyczailiśmy się do wygrywania wyborów, ale ten wynik nie jest diametralnie słabszy niż cztery lata temu. To może nas zmotywować do tego, żeby za rok wygrać wybory parlamentarne.

Jacek Czerniak
Poseł SLD, szef partii w regionie

- Zakładaliśmy, że uda nam się osiągnąć wynik dwucyfrowy, ale wstępne sondaże pokazują co innego. Nie wiem, gdzie popełniliśmy błąd. Być może w niewystarczający sposób dotarliśmy do mieszkańców regionu z naszą ofertą, a może nie została ona przyjęta wystarczająco pozytywnie. Ten rezultat nas nie satysfakcjonuje. Czekamy na oficjalne wyniki z gmin i powiatów i wtedy porównamy je do stanu sprzed czterech lat. Zobaczymy gdzie zyskaliśmy, a gdzie straciliśmy i jakie przydarzyły nam się błędy. W Lublinie naszym założeniem była oferta jednego programu przygotowanego przez środowiska lewicowe. Ale silna pozycja Krzysztofa Żuka wypracowana przez ostatnie cztery lata spowodowała, że społeczeństwo wybrało jego drogę programową.

Sławomir Sosnowski
Marszałek województwa, wiceprzewodniczący zarządu wojewódzkiego PSL

- Oficjalnych wyników jeszcze nie ma, ale na podstawie danych, które spływają do nas z powiatów, patrzymy na to optymistycznie. W dziesięciu powiatach mamy bezwzględną większość. Można dyskutować o tym, czy to dobrze, czy źle, ale jesteśmy na tyle zaprawieni w polityce, że umiemy dzielić się władzą, więc będziemy rozmawiać o ewentualnych koalicjach. Optymizmem napawają też nieoficjalne informacje o wynikach wyborów do sejmiku. Jestem przekonany, że zdobędziemy więcej mandatów, niż cztery lata temu. Na razie jest jednak jeszcze za wcześnie na rozmowy o koalicji, poczekajmy chwilę. Naszym sukcesem jest też to, że po raz pierwszy mamy miejskiego radnego w Lublinie, bo przecież Piotr Kowalczyk ze Wspólnego Lublina jest członkiem PSL.
Czytaj więcej o:

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 9 grudnia 2014 o 14:42
0

RYŚu - ja z kolei boleję nad tym, że tak wielu Polaków dało się opętać obłąkanym politykierom.

Avatar
RYŚ / 9 grudnia 2014 o 13:36
0

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Natalko - popieram w całej rozciągłości twoje opinie.

Boleję nad tym,że tak wielu polaków dało się opętać politycznie poprawnym mediom,które kreują politykierstwo mafijno-zaborcze PO-PSL. RYŚ

popieram w całej rozciągłości twoje opinie.

Boleję nad tym,że tak wielu polaków dało się opętać politycznie poprawnym mediom,które kreują politykierstwo mafijno-zaborcze PO-PSL. RYŚ

rozwiń
Avatar
RYŚ / 26 listopada 2014 o 11:51
0

Parafrazując dzisiejsze wystąpienie niuni Kopacz wraz z Kalinosiem,którzy łagodzą:zajmijmy się przyszłością,to nasza jedynie linia politycznia jest słuszną,my mamy jedynie monopol na umoralnianie narodu,fałszowanie historii i wyborów,zapominania o naszych aferach;oni to-chodzi o opozycję-są sfrustrowani,rozgoryczeni,mniej warci politykierzy,a naród niekumaty.
Czyż nie cuchnie to hipokryzją,oportunizmem,autorytarnie i apodyktycznie.Mania wyższości PO i PSL już dawno przelała się czarą goryczy.
Poza podziałami wszyscy,którym zależy na dobru kraju - powinni się zjednoczyć i "wykopacz" to towarzystwo masońskie wzajemnej adoracji.

Parafrazując dzisiejsze wystąpienie niuni Kopacz wraz z Kalinosiem,którzy łagodzą:zajmijmy się przyszłością,to nasza jedynie linia politycznia jest słuszną,my mamy jedynie monopol na umoralnianie narodu,fałszowanie historii i wyborów,zapominania o naszych aferach;oni to-chodzi o opozycję-są sfrustrowani,rozgoryczeni,mniej warci politykierzy,a naród niekumaty.
Czyż nie cuchnie to hipokryzją,oportunizmem,autorytarnie i apodyktycznie.Mania wyższości PO i PSL już dawno przelała się czarą goryczy.
Poza podziałami wszyscy,którym zależy ... rozwiń

Avatar
Ryś / 24 listopada 2014 o 14:06
0

Nie będąc zwolennikiem żadnej opcji politycznej-nie mam żadnej wątpliwości,że ostatnie wybory nie były uczciwe.Wybory te maiły na celu jeszcze większe zniechęcenie polaków do decydowania o swoim kraju,aby mogła rządzić tylko jedna słuszna siła,kreowana przez niemal wszystkie media,mająca swego pupila i przydupasa Komorowskiego - prezydenta garstki parweniuszy i pookrągłostołowej Żydo-komuny (jak w zamierzchłych czasach PZPR) -  PO wraz z zachłannym  i bez kręgosłupa moralnego,konformistycznym PSL-em .Więcej - nie wierzę,że jakiekolwiek wybory po 1989 roku były przeprowadzone uczciwie przy tym nieuczciwym systemie wyborczym i z tą Państwową Komisją wyborczą - "leśnych dziadków"
(komunistyczną i skostniałą zasiadającą od utworzenia jej przez komunistę Jaruzelskiego)

Nie będąc zwolennikiem żadnej opcji politycznej-nie mam żadnej wątpliwości,że ostatnie wybory nie były uczciwe.Wybory te maiły na celu jeszcze większe zniechęcenie polaków do decydowania o swoim kraju,aby mogła rządzić tylko jedna słuszna siła,kreowana przez niemal wszystkie media,mająca swego pupila i przydupasa Komorowskiego - prezydenta garstki parweniuszy i pookrągłostołowej Żydo-komuny (jak w zamierzchłych czasach PZPR) -  PO wraz z zachłannym  i bez kręgosłupa moralnego,konformistycznym PSL-em .Więcej - nie wierzę,że jakie... rozwiń

Avatar
Wojtek / 19 listopada 2014 o 14:01
0

Przypuszczam,że celowe opuznienia związane z wynikami wyborów mają na celu jeszcze bardziej zniechecic wyborców i służą do manipulowania przez służby specjalne tymi wynikami na korzyść Psl i PO.Melepeta i konformista Komorowski to żaden autorytet w służbie narodowi , tylko kukiełka zydo-pokomunistycznej-okrągłostołowej PO.

Polską gospodarkę przejęła a potem rozsprzedała za bezcen żydo-esbecja-michnikowsko-kagiebowska (odsyłam W.Łysiak-"SALON").PO, PSL i SLD (sygnatariusze okrągłedo stołu)-wystrojona banda oprawców okradająca ludzi z życia.

Tendencyjne media zaś zapraszają do udziału w swoich programach prawie wyłącznie ekspertów (socjologów,historyków,politologów itd.) tendencyjnych,pro PO-owskich,przykładowo TVP INFO 

Przypuszczam,że celowe opuznienia związane z wynikami wyborów mają na celu jeszcze bardziej zniechecic wyborców i służą do manipulowania przez służby specjalne tymi wynikami na korzyść Psl i PO.Melepeta i konformista Komorowski to żaden autorytet w służbie narodowi , tylko kukiełka zydo-pokomunistycznej-okrągłostołowej PO.

Polską gospodarkę przejęła a potem rozsprzedała za bezcen żydo-esbecja-michnikowsko-kagiebowska (odsyłam W.Łysiak-"SALON").PO, PSL i SLD (sygnatariusze okrągłedo stołu)-wystrojona banda oprawców okradająca ludzi ... rozwiń

Avatar
Henio / 19 listopada 2014 o 10:39
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Społeczeństwo nie zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu, bo społeczeństwo ma swój rozum i - poza nielicznymi wyjątkami - nie da się otumanić nawiedzonym politykierom i wynajętym przez nich paraekspertom.

Społeczeństwo nie zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu, bo społeczeństwo ma swój rozum i - poza nielicznymi wyjątkami - nie da się otumanić nawiedzonym politykierom i wynajętym przez nich paraekspertom.

rozwiń
Avatar
Natalka z 1c / 19 listopada 2014 o 09:26
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

rozwiń
Avatar
Josef / 19 listopada 2014 o 08:53
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą nies... rozwiń

Avatar
Oszukana / 19 listopada 2014 o 07:26
0

PKW to

POmaganie

Książeczkami

Wyborczymi.

W mediach, opisach szkolących ludzi była mowa o KARTACH WYBORCZYCH.

Tysiące osób widząc tę książeczkę ją otwierało i zakreślało.

To ludzie niezorientowani, wykluczeni, o mniejszych możliwościach intelektualnych- ale jednak żyją  w POlsce i mają

PRAWO  DO UCZCIWEJ INFORMACJI

Avatar
wyborca / 19 listopada 2014 o 06:49
0

Obserwujemy wybory na Ukrainie w Rosji a sami robimy przekręty.Panowie z PKW pracujący raz na 4 lata i bioracy pobory po 20 tys zł powinni już poddać się do dymisji,a oni czekają na najwyższe odznaczenie.Ich epoka przeszła już do śmietnika historii.Niech zobaczą za jakie pobory i jak wydajnie pracują pracownicy w Biedrońce.Sienkiewicz powiedział prawdę ze Polskoie Państwo jest teoretyczne i to widać.

Avatar
Henio / 9 grudnia 2014 o 14:42
0

RYŚu - ja z kolei boleję nad tym, że tak wielu Polaków dało się opętać obłąkanym politykierom.

Avatar
RYŚ / 9 grudnia 2014 o 13:36
0

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Natalko - popieram w całej rozciągłości twoje opinie.

Boleję nad tym,że tak wielu polaków dało się opętać politycznie poprawnym mediom,które kreują politykierstwo mafijno-zaborcze PO-PSL. RYŚ

popieram w całej rozciągłości twoje opinie.

Boleję nad tym,że tak wielu polaków dało się opętać politycznie poprawnym mediom,które kreują politykierstwo mafijno-zaborcze PO-PSL. RYŚ

rozwiń
Avatar
RYŚ / 26 listopada 2014 o 11:51
0

Parafrazując dzisiejsze wystąpienie niuni Kopacz wraz z Kalinosiem,którzy łagodzą:zajmijmy się przyszłością,to nasza jedynie linia politycznia jest słuszną,my mamy jedynie monopol na umoralnianie narodu,fałszowanie historii i wyborów,zapominania o naszych aferach;oni to-chodzi o opozycję-są sfrustrowani,rozgoryczeni,mniej warci politykierzy,a naród niekumaty.
Czyż nie cuchnie to hipokryzją,oportunizmem,autorytarnie i apodyktycznie.Mania wyższości PO i PSL już dawno przelała się czarą goryczy.
Poza podziałami wszyscy,którym zależy na dobru kraju - powinni się zjednoczyć i "wykopacz" to towarzystwo masońskie wzajemnej adoracji.

Parafrazując dzisiejsze wystąpienie niuni Kopacz wraz z Kalinosiem,którzy łagodzą:zajmijmy się przyszłością,to nasza jedynie linia politycznia jest słuszną,my mamy jedynie monopol na umoralnianie narodu,fałszowanie historii i wyborów,zapominania o naszych aferach;oni to-chodzi o opozycję-są sfrustrowani,rozgoryczeni,mniej warci politykierzy,a naród niekumaty.
Czyż nie cuchnie to hipokryzją,oportunizmem,autorytarnie i apodyktycznie.Mania wyższości PO i PSL już dawno przelała się czarą goryczy.
Poza podziałami wszyscy,którym zależy ... rozwiń

Avatar
Ryś / 24 listopada 2014 o 14:06
0

Nie będąc zwolennikiem żadnej opcji politycznej-nie mam żadnej wątpliwości,że ostatnie wybory nie były uczciwe.Wybory te maiły na celu jeszcze większe zniechęcenie polaków do decydowania o swoim kraju,aby mogła rządzić tylko jedna słuszna siła,kreowana przez niemal wszystkie media,mająca swego pupila i przydupasa Komorowskiego - prezydenta garstki parweniuszy i pookrągłostołowej Żydo-komuny (jak w zamierzchłych czasach PZPR) -  PO wraz z zachłannym  i bez kręgosłupa moralnego,konformistycznym PSL-em .Więcej - nie wierzę,że jakiekolwiek wybory po 1989 roku były przeprowadzone uczciwie przy tym nieuczciwym systemie wyborczym i z tą Państwową Komisją wyborczą - "leśnych dziadków"
(komunistyczną i skostniałą zasiadającą od utworzenia jej przez komunistę Jaruzelskiego)

Nie będąc zwolennikiem żadnej opcji politycznej-nie mam żadnej wątpliwości,że ostatnie wybory nie były uczciwe.Wybory te maiły na celu jeszcze większe zniechęcenie polaków do decydowania o swoim kraju,aby mogła rządzić tylko jedna słuszna siła,kreowana przez niemal wszystkie media,mająca swego pupila i przydupasa Komorowskiego - prezydenta garstki parweniuszy i pookrągłostołowej Żydo-komuny (jak w zamierzchłych czasach PZPR) -  PO wraz z zachłannym  i bez kręgosłupa moralnego,konformistycznym PSL-em .Więcej - nie wierzę,że jakie... rozwiń

Avatar
Wojtek / 19 listopada 2014 o 14:01
0

Przypuszczam,że celowe opuznienia związane z wynikami wyborów mają na celu jeszcze bardziej zniechecic wyborców i służą do manipulowania przez służby specjalne tymi wynikami na korzyść Psl i PO.Melepeta i konformista Komorowski to żaden autorytet w służbie narodowi , tylko kukiełka zydo-pokomunistycznej-okrągłostołowej PO.

Polską gospodarkę przejęła a potem rozsprzedała za bezcen żydo-esbecja-michnikowsko-kagiebowska (odsyłam W.Łysiak-"SALON").PO, PSL i SLD (sygnatariusze okrągłedo stołu)-wystrojona banda oprawców okradająca ludzi z życia.

Tendencyjne media zaś zapraszają do udziału w swoich programach prawie wyłącznie ekspertów (socjologów,historyków,politologów itd.) tendencyjnych,pro PO-owskich,przykładowo TVP INFO 

Przypuszczam,że celowe opuznienia związane z wynikami wyborów mają na celu jeszcze bardziej zniechecic wyborców i służą do manipulowania przez służby specjalne tymi wynikami na korzyść Psl i PO.Melepeta i konformista Komorowski to żaden autorytet w służbie narodowi , tylko kukiełka zydo-pokomunistycznej-okrągłostołowej PO.

Polską gospodarkę przejęła a potem rozsprzedała za bezcen żydo-esbecja-michnikowsko-kagiebowska (odsyłam W.Łysiak-"SALON").PO, PSL i SLD (sygnatariusze okrągłedo stołu)-wystrojona banda oprawców okradająca ludzi ... rozwiń

Avatar
Henio / 19 listopada 2014 o 10:39
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Społeczeństwo nie zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu, bo społeczeństwo ma swój rozum i - poza nielicznymi wyjątkami - nie da się otumanić nawiedzonym politykierom i wynajętym przez nich paraekspertom.

Społeczeństwo nie zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu, bo społeczeństwo ma swój rozum i - poza nielicznymi wyjątkami - nie da się otumanić nawiedzonym politykierom i wynajętym przez nich paraekspertom.

rozwiń
Avatar
Natalka z 1c / 19 listopada 2014 o 09:26
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

Naród jest przez pachołków Moskwy, komuchów,po przez media mętnego nurtu oszukiwany,ogłupiany,dezinformowany,dlatego nie wie teraz gdzie du pa  a gdzie głowa,nie wie w która stronę podążać,a kacap na wschodzie tylko zaciera ręce,oj biada nam biada !!!

rozwiń
Avatar
Josef / 19 listopada 2014 o 08:53
0

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą niespotykaną ,aby zdrajcy wyborców od nich dostali zwiększone poparcie.Mam tu na uwadze najbardziej faryzejską i skorumpowana partię ,jakim jest PSL.Ogłosili roników "frajerami" i od nich dostali zwiększone poparcie???Jak to możliwe???To fałsz!!!

Następuje rozkład państwa.Tusk z Komorowskim doprowadzili do niesopotykanego bałaganu,ale po to aby ostatecznie obywateli okraśc.Jedyny ratunek to kilkuletnia dyktatura,albo bunt Narodu! Szkoda ,że nie ma autorytetu wśród generałów,bo o to się Żydzi i złodzieje postarali!.Wybory zostały świadomie zabałaganione,by ludzie nie mogli dostrzec co się stało.Szkoda,że nie ma Leppera , o nim tez wczesniej pomyśleli,jak tez o dqwóch generałach.Może wreszcie społeczeństwo zacznie myśleć o Smoleńsku w kategoriach zdrady i zamachu??? Jest rzeczą nies... rozwiń

Avatar
Oszukana / 19 listopada 2014 o 07:26
0

PKW to

POmaganie

Książeczkami

Wyborczymi.

W mediach, opisach szkolących ludzi była mowa o KARTACH WYBORCZYCH.

Tysiące osób widząc tę książeczkę ją otwierało i zakreślało.

To ludzie niezorientowani, wykluczeni, o mniejszych możliwościach intelektualnych- ale jednak żyją  w POlsce i mają

PRAWO  DO UCZCIWEJ INFORMACJI

Avatar
wyborca / 19 listopada 2014 o 06:49
0

Obserwujemy wybory na Ukrainie w Rosji a sami robimy przekręty.Panowie z PKW pracujący raz na 4 lata i bioracy pobory po 20 tys zł powinni już poddać się do dymisji,a oni czekają na najwyższe odznaczenie.Ich epoka przeszła już do śmietnika historii.Niech zobaczą za jakie pobory i jak wydajnie pracują pracownicy w Biedrońce.Sienkiewicz powiedział prawdę ze Polskoie Państwo jest teoretyczne i to widać.

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tweety Carter (Start Lublin): Nasze dobre wyniki wcale nie są niespodzianką

Tweety Carter (Start Lublin): Nasze dobre wyniki wcale nie są niespodzianką 0 0

Rozmowa z Tweety Carterem, koszykarzem Startu Lublin

Chełm: Ekumeniczna liturgia w intencji męczenników z Pratulina. "Dali świadectwo swej wierności Chrystusowi w Jego świętym Kościele"

Chełm: Ekumeniczna liturgia w intencji męczenników z Pratulina. "Dali świadectwo swej wierności Chrystusowi w Jego świętym Kościele" 0 0

W czwartek w sanktuarium Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Chełmie, sprawowano Eucharystię której przewodniczył Archimandryta Sergiusz z Białorusi, a koncelebrowali ją ks. Bogdan Pańczak i ks. Stefan Bartuch.

Trzy osiedlowe ulice Lublina czeka remont

Trzy osiedlowe ulice Lublina czeka remont 0 0

Nie dłużej niż do końca września ma trwać remont trzech osiedlowych ulic na Czubach. Chodzi o Bocianią (os. Łęgi), Uśmiechu (os. Skarpa) oraz odcinek ul. Szafirowej (os. Poręba).

Poczekalnia literacka - nowy cykl w puławskiej bibliotece
30 stycznia 2020, 10:00

Poczekalnia literacka - nowy cykl w puławskiej bibliotece 0 0

Biblioteka Miejska w Puławach (ul. Głęboka 7a) zaprasza na nowy cykl spotkań poświęconych literaturze "Poczekalnia literacka". Spotkania będą odbywały się co miesiąc. Pierwszy wydarzenie już w czwartek, 30 stycznia o godz. 10.

Agresywny nastolatek zatrzymany. Wyjął nóż i zaczął gonić nieletnich

Agresywny nastolatek zatrzymany. Wyjął nóż i zaczął gonić nieletnich 1 1

17-latek został tymczasowo aresztowany, po tym jak na przystanku w Czerniejowie zażądał pieniędzy od nieletnich chłopców. Jednemu z nich zabrał czapkę, a gdy ten chciał ją odzyskać, stał się agresywny. Napastnik miał wyjął nóż i zaczął ich gonić. Nieletni zdołali uciec, a później zgłosili się do komisariatu. Sprawca został ustalony i zatrzymany przez policjantów z Bychawy.

Granit Bychawa wygrał pierwszy sparing, dwóch zawodników na testach

Granit Bychawa wygrał pierwszy sparing, dwóch zawodników na testach 0 0

Udanie gry kontrolne rozpoczęli piłkarze beniaminka. Granit pokonał w sobotę Piaskovię Piaski 6:1. Trener Łukasz Gieresz miał do dyspozycji kilku nowych zawodników, którzy walczą o angaż w ekipie z Bychawy.

Zagospodarowanie terenu przy TOP 54. Czy miasto sięgnie po pieniądze z resortu sportu?

Zagospodarowanie terenu przy TOP 54. Czy miasto sięgnie po pieniądze z resortu sportu? 0 1

Radni Zjednoczonej Prawicy proponują, aby miasto skorzystało z programu Ministerstwa Sportu przy zagospodarowaniu terenu przy Akademii Piłkarskiej TOP 54. W tym miejscu ma powstać m.in. parking. Urzędnicy zamierzają złożyć wniosek do resortu.

„Komisja Europejska jest bardzo zaniepokojona sytuacją praworządności w Polsce”. Rzecznik KE po przyjęciu „ustawy represyjnej”
film

„Komisja Europejska jest bardzo zaniepokojona sytuacją praworządności w Polsce”. Rzecznik KE po przyjęciu „ustawy represyjnej” 0 7

Bruksela, Belgia. – Komisja Europejska jest bardzo zaniepokojona sytuacją praworządności w Polsce – przyznał rzecznik KE Christian Wigand na konferencji prasowej w Brukseli. Odniósł się on do przyjęcia „ustawy represyjnej” przez polski Sejm.

Chcesz mieć pocztówkowe zdjęcie zamojskich kamienic? Kadruj dachy i górne piętra

Chcesz mieć pocztówkowe zdjęcie zamojskich kamienic? Kadruj dachy i górne piętra 1 0

Jest już projekt uchwały, która uporządkuje sprawę reklam w mieście. Radni zajmą się nią wiosną. Będzie dotyczyła całego miasta, ale najbardziej jest potrzebna w zabytkowym centrum

Praca za granicą. Wyjechać do Niemiec, Holandii czy Szwajcarii. "Wysoko wykwalifikowany pracownik fizyczny jest na wagę złota"
Magazyn

Praca za granicą. Wyjechać do Niemiec, Holandii czy Szwajcarii. "Wysoko wykwalifikowany pracownik fizyczny jest na wagę złota" 2 7

Rozmowa z Katarzyną Kubik, kierownikiem działu rekrutacji w HR Navigator

Duet Coals w Domu Kultury
27 marca 2020, 20:00

Duet Coals w Domu Kultury 0 0

Klub Dom Kultury (Krakowskie Przedmieście 19) zaprasza na koncert duetu Coals, który odbędzie się 27 marca o godz. 20.

Łuków: Za posiadanie narkotyków najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

Łuków: Za posiadanie narkotyków najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 0 0

Trzy miesiące w areszcie spędzi 23-latek u którego łukowscy policjanci znaleźli narkotyki. Jak informuje policja z zabezpieczonych substancji można byłoby wytworzyć ponad 600 porcji dilerskich amfetaminy i prawie 100 porcji marihuany.

Nowe świeto państwowe coraz bliżej. Ustawa trafi na biurko prezydenta

Nowe świeto państwowe coraz bliżej. Ustawa trafi na biurko prezydenta 8 9

19 lutego możemy obchodzić nowe święto państwowe – Dzień Nauki Polskiej. Według autorów ustawy celem tego święta ma być m.in. uznanie dokonań polskich naukowców i dostrzeżenie fundamentalnej roli nauki w tworzeniu cywilizacji.

Kolejny sukces ucznia III LO w Puławach. Pojedzie na ogólnopolską olimpiadę historyczną

Kolejny sukces ucznia III LO w Puławach. Pojedzie na ogólnopolską olimpiadę historyczną 53 5

Przed rokiem wygrał wojewódzki konkurs wiedzy historycznej o Monte Cassino, a niedawno przebił to osiągnięcie - awansował do centralnego etapu ogólnopolskiej olimpiady. Tym samym już zapisał się w historii swojej szkoły. Dominik Osiak będzie jedynym puławianinem w tej stawce.

Opole Lubelskie: Brawurowa jazda zakończona dachowaniem samochodu
galeria

Opole Lubelskie: Brawurowa jazda zakończona dachowaniem samochodu 15 17

Do wypadku doszło w czwartek w miejscowości Piotrawin (gm. Łaziska). Volvo, którym kierował 33-latek wypadło z drogi i dachowało. Kierowca został przewieziony do szpitala

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!