Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2007 r.
17:28
Edytuj ten wpis

Koszmarny dzień na ulicach (wideo)

Autor: Zdjęcie autora DOMINIK SMAGA
0 7 A A

Przez trzy godziny całe śródmieście stało w korkach, po tym jak na al. Tysiąclecia osobowe auto zderzyło się z TIR-em.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło tuż po godz. 13 na al. Tysiąclecia w pobliżu Zamku. Na pasie prowadzącym w kierunku ronda volkswagen golf z impetem wbił się pod jadącego przed nim TIR-a.

Później o auto osobowe otarła się druga ciężarówka. Pasażerka golfa trafiła do szpitala na obserwację. Samochód nadaje się tylko do kasacji.

- Z rozbitego auta wyciekł na jezdnię olej, który musieliśmy zebrać - informuje Michał Badach z lubelskiej straży pożarnej. Strażacy uporali się z zadaniem tuż przed godz. 15.

Uszkodzone auta zablokowały jezdnię tak, że innym kierowcom pozostał tylko jeden pas ruchu. Na skutki nie trzeba było długo czekać. Na Tysiąclecia i Solidarności utworzyły się wielkie korki. Zaraz później na Lubartowskiej. A potem w całym śródmieściu. Tuż przed godz. 16 przejechanie krótkiego odcinka od ul. 3 Maja przez Radziwiłłowską do szpitala przy Staszica zajęło nam dokładnie kwadrans. Klęli też pasażerowie, bo autobusy nie dość, że kursowały wczoraj według sobotnich rozkładów, to wcale się ich nie trzymały.

- Mamy bardzo duże opóźnienia i to na wielu liniach - mówi Ryszard Wadowski, dyżurny ruchu MPK. - Najgorzej jest na liniach 17 i 18. "Siedemnastka” nie kursowała przez półtorej godziny - dodaje Stanisław Wojnarowicz, rzecznik MPK.

Korki rosły, a rozbite samochody musiały czekać na al. Solidarności, aż policja spisze protokół. Tymczasem radiowóz drogówki dotarł na miejsce dopiero około... godz. 16, czyli prawie trzy godziny po wypadku. Wcześniej miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci z pieszego patrolu.

- Drogówka nie mogła przyjechać wcześniej, bo mieliśmy inne kolizje - tłumaczy Magdalena Jędrejek z Komendy Miejskiej Policji. - Do godz. 14 było w sumie pięć podobnych zdarzeń, a na mieście mieliśmy tylko jeden radiowóz tzw. wypadkowców. Dlatego tyle to trwało.

Dziś na drogach było wyjątkowo niebezpiecznie. Po godz. 16 obok ronda przy Leclercu na Zana autobus MPK potrącił kobietę. Na szczęście zderzenie z mecedesem nie skończyło się śmiertelnie. Zablokowana została ul. Bohaterów Monte Cassino, a przez Czuby nie mogły kursować trolejbusy.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tede / 30 grudnia 2007 r. o 00:32
WBA napisał:
tylko chyba u nas to możliwe, żeby z powodu wypadku (kolizji raczej, bo obyło się na sczęście bez ofiar) na co najmniej 2,5 godziny ZABLOKOWAĆ TOTALNIE ruch na GŁÓWNEJ trasie przelotowej przez Lublin.
1. Co ta straż robiła tyle czasu ? ile tego oleju w golfie jest, 5 litrów i ile to si ę usuwa ???????

Zważ czas przyjazdu służb ? Straż przybywa w 2,5 minuty, a Policja w 2,5 godziny Do kogo masz pretensje, że to tyle trwa ? Czy to Straży zależy na tak długim czasie ?
Porównaj też, ilu jest strażaków w LBN, a ilu Policjantów

Zważ czas przyjazdu służb ? Straż przybywa w 2,5 minuty, a Policja w 2,5 godziny Do kogo masz pretensje, że to tyle trwa ? Czy to Straży zależy na tak długim czasie ?
Porównaj też, ilu jest strażaków w LBN, a ilu Policjantów rozwiń
Avatar
strazak emeryt / 29 grudnia 2007 r. o 17:53
prosiłbym z szacunkiem do strażaków samo zbieranie oleju to pestka. ale proszę zauważyć o której dotarła policja i miedzy nami mówiąc to policja niestety wydłuża wszystkie procedury związane z wypadkami bo wszystko trzeba zmierzyć opisać itp. pozdrawiam wszystkich
Avatar
zatroskany / 29 grudnia 2007 r. o 08:31
jak najpredzej trzeba zamknac krakowskie przedmiescie dla samochodow. powinno sie takze bardzo precyzyjnie wyznaczyc nowe drogi dla ruchu samochodowego w srodmiesciu ulicami wzdluz krakowskiego po obu jego stronach. no i przede wszystkim zorganizowac ruch wokol srodmiescie w ten sposob aby (skoordynowanie swiatel na skrzyzowaniach, niektore ulice jedno kierunkowe) kierowcom poprostu ulatwic i wyuczyc objezdzanie srodmiescia. nieoszukujmy sie lublin nie jest na tyle skomplikowanym miastem z tak ogromna iloscia samochodow zeby nie bylo to mozliwe. wrcez przeciwnie to jest mozliwe i byloby bardzo pozyteczne dla calego scislego centrum. to co teraz dzieje sie w centrum to poprostu paranoja. samochody z powracajacymi z pracy,autobusy kilka (głownych) najbardziej oblozonych linii pcha sie przez sam srodek miasta w godzinach szczytu. nie moze tak byc aby w tak duzym miscie komunikacja w centrum odbywala sie jedna ulica to poprostu nienormalne. <CENTRUM BEZ SAMOCHODOW>
jak najpredzej trzeba zamknac krakowskie przedmiescie dla samochodow. powinno sie takze bardzo precyzyjnie wyznaczyc nowe drogi dla ruchu samochodowego w srodmiesciu ulicami wzdluz krakowskiego po obu jego stronach. no i przede wszystkim zorganizowac ruch wokol srodmiescie w ten sposob aby (skoordynowanie swiatel na skrzyzowaniach, niektore ulice jedno kierunkowe) kierowcom poprostu ulatwic i wyuczyc objezdzanie srodmiescia. nieoszukujmy sie lublin nie jest na tyle skomplikowanym miastem z tak ogromna iloscia samochodow zeby nie bylo to mozl... rozwiń
Avatar
nocnik / 28 grudnia 2007 r. o 23:17
Pora na radykalne rozwiązania. Trzeba nie wpuszczać samochodów do ścisłego centrum miasta. Teraz i tak nie da się tam jeździć. Wyjątek pozostałby dla pojazdów komunikacji zbiorowej i zaopatrzenia. Reszta aut miałaby parkingi wzdłuż Tysiąclecia.
Avatar
WBA / 28 grudnia 2007 r. o 22:42
tylko chyba u nas to możliwe, żeby z powodu wypadku (kolizji raczej, bo obyło się na sczęście bez ofiar) na co najmniej 2,5 godziny ZABLOKOWAĆ TOTALNIE ruch na GŁÓWNEJ trasie przelotowej przez Lublin.
1. Co ta straż robiła tyle czasu ? ile tego oleju w golfie jest, 5 litrów i ile to si ę usuwa ???????
2. Co to za nędzna policja /zapalili wyświetlacz na nieoznakowanym "sreberku" : ACCIDENT, Ameryka k...a mać !!! a cały Lublin stoi. A ząden dupy nie ruszy, żeby pokierować tym burd.... bałaganem !!!
3. Dlaczego matoły z TRZECH pasów drożny zostawili tylko JEDEN ? Kto przejeżdżał ten widział, że kolizja była na środkowym.
4. Na koniec "kierowcy" - większość z tych z Bożej łaski kierowców starym zwyczajem jeśli nie zwolnił,o żeby bez sensu się pogapić, to przynajmniej utrudniło płynny rucj zajeżdżając innym drogę.
tylko chyba u nas to możliwe, żeby z powodu wypadku (kolizji raczej, bo obyło się na sczęście bez ofiar) na co najmniej 2,5 godziny ZABLOKOWAĆ TOTALNIE ruch na GŁÓWNEJ trasie przelotowej przez Lublin.
1. Co ta straż robiła tyle czasu ? ile tego oleju w golfie jest, 5 litrów i ile to si ę usuwa ???????
2. Co to za nędzna policja /zapalili wyświetlacz na nieoznakowanym "sreberku" : ACCIDENT, Ameryka k...a mać !!! a cały Lublin stoi. A ząden dupy nie ruszy, żeby pokierować tym burd.... bałaganem !!!... rozwiń
Avatar
piotreek / 28 grudnia 2007 r. o 22:16
^ nie zgadzam sie ze zamkniecie Krakowskiego pogorszylo sytuacje komunikac. w miescie. Niby jak skrocenie wiecznie zapchanej ulicy mialoby ulepszyc ruch. I tak Raclawickie w strone Warszawy korkuja sie przed Sowinskiego, ktore o wiaduktu na Czechowie do Zana jest i tak zawsze zablokowane w obie strony. 3 maja jest zapchane przez trase W-Z, to samo by bylo na Lubartowskiej gdyby korzystac z zamknietej czesci Krakowskiego. Potrzebna jest obwodnica centrum, czyli trasa W-Z ->Sowinskiego -> Gleboka -> Muzyczna ->Trasa Zielona -> Unii Lubelskiej -> Trasa W-Z. To wszystko oczywiscie dostosowane do natezenia ruchu czyli dwupasmowki. Wtedy zamiast pchac sie przez Krakowskie bardziej by sie oplacalo dojechac najkrotsza droga do ktorejs z wyminionych ulic i najwyzej nadrobic kilometr ale byc w domu szybciej niz przez Srodmiescie. Potrzebny jest tez wiadukt na skrzyzowaniu Sikorskiego-trasa W-Z.
^ nie zgadzam sie ze zamkniecie Krakowskiego pogorszylo sytuacje komunikac. w miescie. Niby jak skrocenie wiecznie zapchanej ulicy mialoby ulepszyc ruch. I tak Raclawickie w strone Warszawy korkuja sie przed Sowinskiego, ktore o wiaduktu na Czechowie do Zana jest i tak zawsze zablokowane w obie strony. 3 maja jest zapchane przez trase W-Z, to samo by bylo na Lubartowskiej gdyby korzystac z zamknietej czesci Krakowskiego. Potrzebna jest obwodnica centrum, czyli trasa W-Z ->Sowinskiego -> Gleboka -> Muzyczna ->Trasa Zielona -> U... rozwiń
Avatar
klk / 28 grudnia 2007 r. o 21:50
Korki To dziwne. Przecież w Lublinie na głownej arterii jest prześliczny deptak, który będzie pewnie wydłużony (ale rzecz jasna nie dalej niż do Szopena Lipowej- bo tam zgrożone będą interresy Plazy). I tak nasi włodarze wpadli na genialny pomysł, rodem z Mrożka (lub z Chin) jak rozładować korki w centrum Lublina. Rzecz jasna pisałem o tym na forach już kilka lat temu, jak powstawał deptak i dalsze plany jego przedłużenia.
Avatar
tede / 30 grudnia 2007 r. o 00:32
WBA napisał:
tylko chyba u nas to możliwe, żeby z powodu wypadku (kolizji raczej, bo obyło się na sczęście bez ofiar) na co najmniej 2,5 godziny ZABLOKOWAĆ TOTALNIE ruch na GŁÓWNEJ trasie przelotowej przez Lublin.
1. Co ta straż robiła tyle czasu ? ile tego oleju w golfie jest, 5 litrów i ile to si ę usuwa ???????

Zważ czas przyjazdu służb ? Straż przybywa w 2,5 minuty, a Policja w 2,5 godziny Do kogo masz pretensje, że to tyle trwa ? Czy to Straży zależy na tak długim czasie ?
Porównaj też, ilu jest strażaków w LBN, a ilu Policjantów

Zważ czas przyjazdu służb ? Straż przybywa w 2,5 minuty, a Policja w 2,5 godziny Do kogo masz pretensje, że to tyle trwa ? Czy to Straży zależy na tak długim czasie ?
Porównaj też, ilu jest strażaków w LBN, a ilu Policjantów rozwiń
Avatar
strazak emeryt / 29 grudnia 2007 r. o 17:53
prosiłbym z szacunkiem do strażaków samo zbieranie oleju to pestka. ale proszę zauważyć o której dotarła policja i miedzy nami mówiąc to policja niestety wydłuża wszystkie procedury związane z wypadkami bo wszystko trzeba zmierzyć opisać itp. pozdrawiam wszystkich
Avatar
zatroskany / 29 grudnia 2007 r. o 08:31
jak najpredzej trzeba zamknac krakowskie przedmiescie dla samochodow. powinno sie takze bardzo precyzyjnie wyznaczyc nowe drogi dla ruchu samochodowego w srodmiesciu ulicami wzdluz krakowskiego po obu jego stronach. no i przede wszystkim zorganizowac ruch wokol srodmiescie w ten sposob aby (skoordynowanie swiatel na skrzyzowaniach, niektore ulice jedno kierunkowe) kierowcom poprostu ulatwic i wyuczyc objezdzanie srodmiescia. nieoszukujmy sie lublin nie jest na tyle skomplikowanym miastem z tak ogromna iloscia samochodow zeby nie bylo to mozliwe. wrcez przeciwnie to jest mozliwe i byloby bardzo pozyteczne dla calego scislego centrum. to co teraz dzieje sie w centrum to poprostu paranoja. samochody z powracajacymi z pracy,autobusy kilka (głownych) najbardziej oblozonych linii pcha sie przez sam srodek miasta w godzinach szczytu. nie moze tak byc aby w tak duzym miscie komunikacja w centrum odbywala sie jedna ulica to poprostu nienormalne. <CENTRUM BEZ SAMOCHODOW>
jak najpredzej trzeba zamknac krakowskie przedmiescie dla samochodow. powinno sie takze bardzo precyzyjnie wyznaczyc nowe drogi dla ruchu samochodowego w srodmiesciu ulicami wzdluz krakowskiego po obu jego stronach. no i przede wszystkim zorganizowac ruch wokol srodmiescie w ten sposob aby (skoordynowanie swiatel na skrzyzowaniach, niektore ulice jedno kierunkowe) kierowcom poprostu ulatwic i wyuczyc objezdzanie srodmiescia. nieoszukujmy sie lublin nie jest na tyle skomplikowanym miastem z tak ogromna iloscia samochodow zeby nie bylo to mozl... rozwiń
Avatar
nocnik / 28 grudnia 2007 r. o 23:17
Pora na radykalne rozwiązania. Trzeba nie wpuszczać samochodów do ścisłego centrum miasta. Teraz i tak nie da się tam jeździć. Wyjątek pozostałby dla pojazdów komunikacji zbiorowej i zaopatrzenia. Reszta aut miałaby parkingi wzdłuż Tysiąclecia.
Avatar
WBA / 28 grudnia 2007 r. o 22:42
tylko chyba u nas to możliwe, żeby z powodu wypadku (kolizji raczej, bo obyło się na sczęście bez ofiar) na co najmniej 2,5 godziny ZABLOKOWAĆ TOTALNIE ruch na GŁÓWNEJ trasie przelotowej przez Lublin.
1. Co ta straż robiła tyle czasu ? ile tego oleju w golfie jest, 5 litrów i ile to si ę usuwa ???????
2. Co to za nędzna policja /zapalili wyświetlacz na nieoznakowanym "sreberku" : ACCIDENT, Ameryka k...a mać !!! a cały Lublin stoi. A ząden dupy nie ruszy, żeby pokierować tym burd.... bałaganem !!!
3. Dlaczego matoły z TRZECH pasów drożny zostawili tylko JEDEN ? Kto przejeżdżał ten widział, że kolizja była na środkowym.
4. Na koniec "kierowcy" - większość z tych z Bożej łaski kierowców starym zwyczajem jeśli nie zwolnił,o żeby bez sensu się pogapić, to przynajmniej utrudniło płynny rucj zajeżdżając innym drogę.
tylko chyba u nas to możliwe, żeby z powodu wypadku (kolizji raczej, bo obyło się na sczęście bez ofiar) na co najmniej 2,5 godziny ZABLOKOWAĆ TOTALNIE ruch na GŁÓWNEJ trasie przelotowej przez Lublin.
1. Co ta straż robiła tyle czasu ? ile tego oleju w golfie jest, 5 litrów i ile to si ę usuwa ???????
2. Co to za nędzna policja /zapalili wyświetlacz na nieoznakowanym "sreberku" : ACCIDENT, Ameryka k...a mać !!! a cały Lublin stoi. A ząden dupy nie ruszy, żeby pokierować tym burd.... bałaganem !!!... rozwiń
Avatar
piotreek / 28 grudnia 2007 r. o 22:16
^ nie zgadzam sie ze zamkniecie Krakowskiego pogorszylo sytuacje komunikac. w miescie. Niby jak skrocenie wiecznie zapchanej ulicy mialoby ulepszyc ruch. I tak Raclawickie w strone Warszawy korkuja sie przed Sowinskiego, ktore o wiaduktu na Czechowie do Zana jest i tak zawsze zablokowane w obie strony. 3 maja jest zapchane przez trase W-Z, to samo by bylo na Lubartowskiej gdyby korzystac z zamknietej czesci Krakowskiego. Potrzebna jest obwodnica centrum, czyli trasa W-Z ->Sowinskiego -> Gleboka -> Muzyczna ->Trasa Zielona -> Unii Lubelskiej -> Trasa W-Z. To wszystko oczywiscie dostosowane do natezenia ruchu czyli dwupasmowki. Wtedy zamiast pchac sie przez Krakowskie bardziej by sie oplacalo dojechac najkrotsza droga do ktorejs z wyminionych ulic i najwyzej nadrobic kilometr ale byc w domu szybciej niz przez Srodmiescie. Potrzebny jest tez wiadukt na skrzyzowaniu Sikorskiego-trasa W-Z.
^ nie zgadzam sie ze zamkniecie Krakowskiego pogorszylo sytuacje komunikac. w miescie. Niby jak skrocenie wiecznie zapchanej ulicy mialoby ulepszyc ruch. I tak Raclawickie w strone Warszawy korkuja sie przed Sowinskiego, ktore o wiaduktu na Czechowie do Zana jest i tak zawsze zablokowane w obie strony. 3 maja jest zapchane przez trase W-Z, to samo by bylo na Lubartowskiej gdyby korzystac z zamknietej czesci Krakowskiego. Potrzebna jest obwodnica centrum, czyli trasa W-Z ->Sowinskiego -> Gleboka -> Muzyczna ->Trasa Zielona -> U... rozwiń
Avatar
klk / 28 grudnia 2007 r. o 21:50
Korki To dziwne. Przecież w Lublinie na głownej arterii jest prześliczny deptak, który będzie pewnie wydłużony (ale rzecz jasna nie dalej niż do Szopena Lipowej- bo tam zgrożone będą interresy Plazy). I tak nasi włodarze wpadli na genialny pomysł, rodem z Mrożka (lub z Chin) jak rozładować korki w centrum Lublina. Rzecz jasna pisałem o tym na forach już kilka lat temu, jak powstawał deptak i dalsze plany jego przedłużenia.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jak reaguje kobieta, kiedy to mężczyzna dobiera jej suknię ślubną?

Jak reaguje kobieta, kiedy to mężczyzna dobiera jej suknię ślubną?

Przyszłe panny młode dziwią się zwykle, gdy przy zakupie sukni doradza im mężczyzna. Czasami podchodzą do jego rad nieufnie. Inaczej jest jednak gdy zajmuje się nimi Łukasz Przychodzeń. Do jego lubelskiego salonu ciągną klientki z całej Polski.

Zamość w finansowym dołku. Prezydent już się głowi, jakie wydatki przyciąć

Zamość w finansowym dołku. Prezydent już się głowi, jakie wydatki przyciąć

Te 17 mln zł było potrzebne, aby zrealizować budżet i zapłacić za rozpoczęte inwestycje. Ale przy podejmowaniu uchwały zabrakło jednego głosu i dlatego Zamość nie może wyemitować obligacji. Co teraz? Prezydent już zastanawia się, z jakich inwestycji zrezygnować i czy np. nie trzeba będzie „zamrozić” budżetu obywatelskiego.

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. W lubelskim brakuje ponad 220 osób do pomocy
zdjęcia
galeria

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki. W lubelskim brakuje ponad 220 osób do pomocy

Zaczęło się odliczanie do finału głośnej akcji pomocowej. Szlachetna Paczka czeka na wolontariuszy.

Wpadli na chwilę do znajomego. Na koniec taboret poleciał w okno samochodu
zdjęcia
galeria

Wpadli na chwilę do znajomego. Na koniec taboret poleciał w okno samochodu

Policja zatrzymała dwóch 20-latków, którzy przyszli w odwiedziny do starszego znajomego. Nie wiadomo dlaczego się na niego rzucili.

Lublin. W sobotę startuje "Otwarte Miasto"
1 października 2022, 16:00

Lublin. W sobotę startuje "Otwarte Miasto"

21 artystów, 25 prac w przestrzeni miasta i cały miesiąc zwiedzania. 1 października startuje XIV edycja Festiwalu Sztuki w Przestrzeni Publicznej Otwarte Miasto / OPEN CITY.

Zamość. Mimo protestów mieszkańców jest zgoda dla dewelopera. Ale bloku nie będzie
galeria

Zamość. Mimo protestów mieszkańców jest zgoda dla dewelopera. Ale bloku nie będzie

Protesty mieszkańców na niewiele się zdały. Firma Lege Artis ma zielone światło dla swojej inwestycji mieszkaniowej na ulicy Młyńskiej w Zamościu. Radni, którzy dwukrotnie sprzeciwiali się budowie bloków, na ostatniej sesji zgodzili się, by w trybie ustawy lex deweloper powstały w tej lokalizacji szeregowce.

Rzeźby Rafała Olbińskiego w Galerii Gardzienice
6 października 2022, 18:00
galeria

Rzeźby Rafała Olbińskiego w Galerii Gardzienice

Prace jednego z najważniejszych współczesnych polskich artystów będzie można zobaczyć w Lublinie. Mowa o Rafale Olbińskim, którego rzeźby zaprezentuje Galeria Gardzienice (ul. Grodzka 5a). Uroczyste otwarcie ekspozycji nastąpi 6 października o godz. 18.

Dużo przyjemniej wyrzucać odpady w Puławach. Wodny świat na śmietnikowej altanie

Dużo przyjemniej wyrzucać odpady w Puławach. Wodny świat na śmietnikowej altanie

Do niedawna była to zwykła ściana osiedlowego śmietnika na puławskim osiedlu Niwa. W ostatni weekend dzięki miejscowym artystom, miłośnikom ulicznej sztuki, altana zyskała zupełnie nowy wygląd.

Lubelskie. Jodek potasu w szkołach i przychodniach. Już rozwożą do każdej gminy w regionie

Lubelskie. Jodek potasu w szkołach i przychodniach. Już rozwożą do każdej gminy w regionie

W szkołach, przychodniach i innych miejscach najbliższych mieszkańcom będzie można zaopatrzyć się w jodek potasu na wypadek zagrożenia radiacyjnego. Dzisiaj rozpoczęła się dystrybucja preparatów do wszystkich gmin w województwie lubelskim.

Lada dzień 42. Zamojskie Dni Muzyki
30 września 2022, 19:00

Lada dzień 42. Zamojskie Dni Muzyki

Jedna impreza, ale trzy koncerty, a każdy w innym klimacie. Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na 42. Zamojskie Dni Muzyki. Start w piątek, finał w niedzielę (30 września-2 października).

Chełm. Trzeba powtórzyć przetarg na deptak

Chełm. Trzeba powtórzyć przetarg na deptak

Miasto unieważniło przetarg na rewitalizację Parku Międzyosiedlowego w Chełmie i przebudowę deptaka. Jedyny oferent zażądał o ponad 8 mln zł więcej, niż planowano wydać na inwestycję.

W środę wielka akcja policji. Pewnie posypią się mandaty

W środę wielka akcja policji. Pewnie posypią się mandaty

Tym razem patrole ustawią się w pobliżu przejść dla pieszych. To będzie kolejna odsłona akcji NURD.

Importowany węgiel trafił do sprzedaży. Obowiązuje limit 3 ton na osobę
wideo
film

Importowany węgiel trafił do sprzedaży. Obowiązuje limit 3 ton na osobę

Od wtorku można kupić importowany węgiel. W Ostrowie Wielkopolskim od tygodni ustawiali się chętni na zakup tego surowca.

Oni nie ubierają samochodów. Robią z nich obiekt zazdrosnych spojrzeń

Oni nie ubierają samochodów. Robią z nich obiekt zazdrosnych spojrzeń

Ponad 15 lat doświadczenia. Ponad 5 tys. zadowolonych klientów. Ponad 60 moto-imprez w tym bicie Rekordu Guinnessa. Ponad 5600 oklejonych samochodów. Ponad 140 tys. metrów użytej folii.

Moto Session 2022. W Lublinie będą bolidy F1
1 października 2022, 12:00
galeria

Moto Session 2022. W Lublinie będą bolidy F1

Gratka dla pasjonatów motoryzacji. W najbliższy weekend na terenie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędą się targi motoryzacyjne połączone z emocjonującymi pokazami. Będzie można zobaczyć klasyki, bolidy F1 i auta luksusowe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!