Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lutego 2013 r.
19:06
Edytuj ten wpis

Kto płaci za dojazdy dyrektora z domu do pracy?

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 43 A A
Anonim o prywatnych podróżach Adama Pęzioła służbowym samochodem przyszedł do naszej redakcji pocztą
Anonim o prywatnych podróżach Adama Pęzioła służbowym samochodem przyszedł do naszej redakcji pocztą

Dyrektor lubelskiej delegatury Najwyższej Izby Kontroli codziennie dojeżdża do pracy służbowym samochodem – alarmują jego podwładni. – Wszystko w porządku, takie mamy zasady – uspakaja centrala NIK.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Anonim o prywatnych podróżach Adama Pęzioła służbowym samochodem przyszedł do naszej redakcji pocztą. Pod listem podpisali się "pracownicy Delegatury NIK w Lublinie”.

Anonimowi autorzy listu twierdzą, że ich szef wykorzystuje służbowe czarne renault do prywatnych celów. Codziennie dojeżdża do Lublina z Rzeczycy k. Kraśnika (ok. 120 km w obie strony), a co tydzień lub dwa jedzie do Ustrzyk Dolnych gdzie mieszka na stałe (ok. 500 km). – Dyrektor nie liczy się z groszem publicznym – piszą podwładni dyr. Pęzioła. I wyliczają, że od 2009 r. prywatne podróże dyrektora kosztowały podatników 100 tys. zł.

Dyrektor nie chciał się tłumaczyć. Odesłał nas do centrali NIK. – O te sprawy proszę pytać mojego przełożonego. Piastowałem bardzo różne stanowiska (m.in. dwa razy był wojewodą i raz wiceministrem finansów – red) i jestem spokojny co do jednego: nigdy nie nadużyłem poświęconego mi mienia – podkreśla Adam Pęzioł.
Potwierdza to centrala NIK. – Zarządzenie prezesa z 2001 r. pozwala dyrektorom delegatur na dojazd z miejsca zamieszkania do miejsca pracy – tłumaczy Paweł Biedziak, rzecznik prasowy NIK. Jak tłumaczy, osoby z innych miast nie byłyby zainteresowane objęciem takiego stanowiska stanowiskami, gdyby dojazdy musiały opłacać z własnej kieszeni. A Izbie zależy na rotacyjności dyrektorskich stanowisk.

Autorzy listu zwracają też uwagę na kilkadziesiąt tysięcy złotych premii jakie w ubiegłym roku dostał dyr. Pęzioł. Biedziak tłumaczy, że nie były to dodatkowe, ekstra pieniądze spoza funduszu płac. – Można je było automatycznie włączyć w pensje, ale NIK zdecydowała, że będą stanowiły ruchomy, motywacyjny element wynagrodzenia. Wypłaca się je po zakończeniu zadań związanych z kontrolami. Te zasady dotyczą wszystkich pracowników, w tym dyrektorów delegatur – tłumaczy rzecznik.

W ubiegłym roku średnia miesięczna pensja dyr. Pęzioła wynosiła 11 200 zł. W tej kwocie znalazły się też wspomniane nagrody. W 2012 r. dostał ich w sumie 21 900 tys. zł.

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gina / 22 lutego 2013 o 18:42
0
"Najważniejszy cel działalności NIK to opisywanie stanu państwa. Izba bada wszystkie obszary, w których wydawane są publiczne pieniądze."
No to dzięki takim ludziom ten urząd traci swoją wiarygodność. Kompromitacja szefa ale i jego rzecznika!
Avatar
Jola / 22 lutego 2013 o 10:04
0
[quote name='POgromca komuchów' timestamp='1361523660' post='737244']
Do nie solidarność CYCU,tylko BOLEK z całą czerwoną SB-ecją i konfidencją.!!!!! Za to konfident brał pieniądze żeby ta POLSKA tak wyglądała,jak obecnie wygląda.
[/quote]Nic konfident nie zrobił dla tego kraju,dogadał się z komuchami i zdradził wszystkich.
Avatar
POgromca komuchów / 22 lutego 2013 o 10:01
0
[quote name='Gość' timestamp='1361456665' post='736909']
ale złodziejstwo zgodne z prawem, a nam płacą po 1 tys. 1.200 zl, oto pieprzona solidarność, oto wam chodziło
[/quote]Do nie solidarność CYCU,tylko BOLEK z całą czerwoną SB-ecją i konfidencją.!!!!! Za to konfident brał pieniądze żeby ta POLSKA tak wyglądała,jak obecnie wygląda.
Avatar
Barbara Ubryk / 22 lutego 2013 o 08:26
0
On jako były solidaruch jest absolutnie bezkarny ale nawet zabawne jest to że kontrolerzy NIKu piszą donosy na własnego szefa.
Avatar
Drzazgowski / 21 lutego 2013 o 15:52
0
Jeżeli jest to zgodne z wewnętrznymi przepisami NIK (sic!) to O.K.. Ale w tej sytuacji Urząd Skarbowy powinien z urzędu skontrolować tego Obywatela, czy w deklaracji rozliczeniowej za 2009, 2010, 2011 i 2012 rok zgłosił uzyskanie dodatkowych przychodów w postaci nieodpłatnego korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych. Jedną z form określenia wysokości tego przychodu może być iloczyn stawki ryczałtowej za 1 km (zależy od pojemności pojazdu) i rocznej ilości przejechanych kilometrów w celach prywatnych (w przypadku każdego samochodu służbowego jest obowiązek prowadzenia kart pojazdu). Ot i wszystko - a wyniki mogą być przeciekawe !!!
Jeżeli jest to zgodne z wewnętrznymi przepisami NIK (sic!) to O.K.. Ale w tej sytuacji Urząd Skarbowy powinien z urzędu skontrolować tego Obywatela, czy w deklaracji rozliczeniowej za 2009, 2010, 2011 i 2012 rok zgłosił uzyskanie dodatkowych przychodów w postaci nieodpłatnego korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych. Jedną z form określenia wysokości tego przychodu może być iloczyn stawki ryczałtowej za 1 km (zależy od pojemności pojazdu) i rocznej ilości przejechanych kilometrów w celach prywatnych (w przypadku każdego sam... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2013 o 15:24
0
ale złodziejstwo zgodne z prawem, a nam płacą po 1 tys. 1.200 zl, oto pieprzona solidarność, oto wam chodziło
Avatar
fiej / 21 lutego 2013 o 15:22
0
Buhahaha...
W 40 milionowym kraju - specjalnie płaci się za dojazdy mega fachowców po 500km.
Kto jest dyrektorem w takiej Słowacji czy Czechach, skąd oni biorą fachowców - skoro w takiej 40 milionowej Polsce szuka się ich po całym kraju.
Zrozumiałbym, gdybyśmy byli jakąś zaplutą dziurą, ale to miasto uniwersyteckie - gdzie osób odpowiednio przygotowanych do kierowania urzędami państwowymi są setki jak nie tysiące. Tu nie ma żadnej filozofii - są przepisy prawa, ustawy które jasno określają co te instytucje mają robić - tu ma kierować sprawny urzędnik a nie wybitna postać.
Buhahaha...
W 40 milionowym kraju - specjalnie płaci się za dojazdy mega fachowców po 500km.
Kto jest dyrektorem w takiej Słowacji czy Czechach, skąd oni biorą fachowców - skoro w takiej 40 milionowej Polsce szuka się ich po całym kraju.
Zrozumiałbym, gdybyśmy byli jakąś zaplutą dziurą, ale to miasto uniwersyteckie - gdzie osób odpowiednio przygotowanych do kierowania urzędami państwowymi są setki jak nie tysiące. Tu nie ma żadnej filozofii - są przepisy prawa, ustawy które jasno określają co te instytucje mają robić - tu m... rozwiń
Avatar
siomik / 21 lutego 2013 o 15:21
0
[quote name='Antoś' timestamp='1361456263' post='736899']
Kiedyś pseudosolidarność wrzeszczała że komuna kradnie w majestacie prawa. Dziś też
jest do dupy, bo to nie my dorwaliśmy się do koryta. Ale dzisiejsi notable już dawno prze-
skoczyli swych nauczycieli (tzw.komunistów), kradną w majestacie prawa, które sami dla
siebie stanowią a wy matoły na dole, dalej dajecie się ogłupiać gdy idzie do wyborów,
sami wybieracie sobie taki los. Ci wybrańcy potem za waszym przyzwoleniem jak słusznie
twierdzą, czynią to co wam się nie podoba ale im pasuje jak nigdy. Dziś kraść trzeba szybko
i dużo bo nie wiadomo kiedy wypieprzą i mądrze lokować łupy, tak by w razie wpadki nie
było co zabrać. Podpieprzysz 1,5 miliona - posiedzisz rok ? Sam bym tyle ukradł, gdybym
miał okazję, bo gdzie tyle za rok bym zarobił ?
[/quote]Na razie Antoś to trzeba rwać bankomaty ze ściany,do momentu aż żydokomuna trochę odpuści i da trochę POżyć Polakom.
[quote name='Antoś' timestamp='1361456263' post='736899']
Kiedyś pseudosolidarność wrzeszczała że komuna kradnie w majestacie prawa. Dziś też
jest do dupy, bo to nie my dorwaliśmy się do koryta. Ale dzisiejsi notable już dawno prze-
skoczyli swych nauczycieli (tzw.komunistów), kradną w majestacie prawa, które sami dla
siebie stanowią a wy matoły na dole, dalej dajecie się ogłupiać gdy idzie do wyborów,
sami wybieracie sobie taki los. Ci wybrańcy potem za waszym przyzwoleniem jak słusznie<... rozwiń
Avatar
Antoś / 21 lutego 2013 o 15:17
0
Kiedyś pseudosolidarność wrzeszczała że komuna kradnie w majestacie prawa. Dziś też
jest do dupy, bo to nie my dorwaliśmy się do koryta. Ale dzisiejsi notable już dawno prze-
skoczyli swych nauczycieli (tzw.komunistów), kradną w majestacie prawa, które sami dla
siebie stanowią a wy matoły na dole, dalej dajecie się ogłupiać gdy idzie do wyborów,
sami wybieracie sobie taki los. Ci wybrańcy potem za waszym przyzwoleniem jak słusznie
twierdzą, czynią to co wam się nie podoba ale im pasuje jak nigdy. Dziś kraść trzeba szybko
i dużo bo nie wiadomo kiedy wypieprzą i mądrze lokować łupy, tak by w razie wpadki nie
było co zabrać. Podpieprzysz 1,5 miliona - posiedzisz rok ? Sam bym tyle ukradł, gdybym
miał okazję, bo gdzie tyle za rok bym zarobił ?
Kiedyś pseudosolidarność wrzeszczała że komuna kradnie w majestacie prawa. Dziś też
jest do dupy, bo to nie my dorwaliśmy się do koryta. Ale dzisiejsi notable już dawno prze-
skoczyli swych nauczycieli (tzw.komunistów), kradną w majestacie prawa, które sami dla
siebie stanowią a wy matoły na dole, dalej dajecie się ogłupiać gdy idzie do wyborów,
sami wybieracie sobie taki los. Ci wybrańcy potem za waszym przyzwoleniem jak słusznie
twierdzą, czynią to co wam się nie podoba ale im pasuje jak nigdy. Dziś kraść trze... rozwiń
Avatar
Pismak / 21 lutego 2013 o 15:07
0
[color=#4D4D4D][font=arial][left]W 2012 r. dostał ich w sumie 21 900 tys. zł. = 21 900 000 zł?[/left][/font][/color]
Avatar
gina / 22 lutego 2013 o 18:42
0
"Najważniejszy cel działalności NIK to opisywanie stanu państwa. Izba bada wszystkie obszary, w których wydawane są publiczne pieniądze."
No to dzięki takim ludziom ten urząd traci swoją wiarygodność. Kompromitacja szefa ale i jego rzecznika!
Avatar
Jola / 22 lutego 2013 o 10:04
0
[quote name='POgromca komuchów' timestamp='1361523660' post='737244']
Do nie solidarność CYCU,tylko BOLEK z całą czerwoną SB-ecją i konfidencją.!!!!! Za to konfident brał pieniądze żeby ta POLSKA tak wyglądała,jak obecnie wygląda.
[/quote]Nic konfident nie zrobił dla tego kraju,dogadał się z komuchami i zdradził wszystkich.
Avatar
POgromca komuchów / 22 lutego 2013 o 10:01
0
[quote name='Gość' timestamp='1361456665' post='736909']
ale złodziejstwo zgodne z prawem, a nam płacą po 1 tys. 1.200 zl, oto pieprzona solidarność, oto wam chodziło
[/quote]Do nie solidarność CYCU,tylko BOLEK z całą czerwoną SB-ecją i konfidencją.!!!!! Za to konfident brał pieniądze żeby ta POLSKA tak wyglądała,jak obecnie wygląda.
Avatar
Barbara Ubryk / 22 lutego 2013 o 08:26
0
On jako były solidaruch jest absolutnie bezkarny ale nawet zabawne jest to że kontrolerzy NIKu piszą donosy na własnego szefa.
Avatar
Drzazgowski / 21 lutego 2013 o 15:52
0
Jeżeli jest to zgodne z wewnętrznymi przepisami NIK (sic!) to O.K.. Ale w tej sytuacji Urząd Skarbowy powinien z urzędu skontrolować tego Obywatela, czy w deklaracji rozliczeniowej za 2009, 2010, 2011 i 2012 rok zgłosił uzyskanie dodatkowych przychodów w postaci nieodpłatnego korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych. Jedną z form określenia wysokości tego przychodu może być iloczyn stawki ryczałtowej za 1 km (zależy od pojemności pojazdu) i rocznej ilości przejechanych kilometrów w celach prywatnych (w przypadku każdego samochodu służbowego jest obowiązek prowadzenia kart pojazdu). Ot i wszystko - a wyniki mogą być przeciekawe !!!
Jeżeli jest to zgodne z wewnętrznymi przepisami NIK (sic!) to O.K.. Ale w tej sytuacji Urząd Skarbowy powinien z urzędu skontrolować tego Obywatela, czy w deklaracji rozliczeniowej za 2009, 2010, 2011 i 2012 rok zgłosił uzyskanie dodatkowych przychodów w postaci nieodpłatnego korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych. Jedną z form określenia wysokości tego przychodu może być iloczyn stawki ryczałtowej za 1 km (zależy od pojemności pojazdu) i rocznej ilości przejechanych kilometrów w celach prywatnych (w przypadku każdego sam... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2013 o 15:24
0
ale złodziejstwo zgodne z prawem, a nam płacą po 1 tys. 1.200 zl, oto pieprzona solidarność, oto wam chodziło
Avatar
fiej / 21 lutego 2013 o 15:22
0
Buhahaha...
W 40 milionowym kraju - specjalnie płaci się za dojazdy mega fachowców po 500km.
Kto jest dyrektorem w takiej Słowacji czy Czechach, skąd oni biorą fachowców - skoro w takiej 40 milionowej Polsce szuka się ich po całym kraju.
Zrozumiałbym, gdybyśmy byli jakąś zaplutą dziurą, ale to miasto uniwersyteckie - gdzie osób odpowiednio przygotowanych do kierowania urzędami państwowymi są setki jak nie tysiące. Tu nie ma żadnej filozofii - są przepisy prawa, ustawy które jasno określają co te instytucje mają robić - tu ma kierować sprawny urzędnik a nie wybitna postać.
Buhahaha...
W 40 milionowym kraju - specjalnie płaci się za dojazdy mega fachowców po 500km.
Kto jest dyrektorem w takiej Słowacji czy Czechach, skąd oni biorą fachowców - skoro w takiej 40 milionowej Polsce szuka się ich po całym kraju.
Zrozumiałbym, gdybyśmy byli jakąś zaplutą dziurą, ale to miasto uniwersyteckie - gdzie osób odpowiednio przygotowanych do kierowania urzędami państwowymi są setki jak nie tysiące. Tu nie ma żadnej filozofii - są przepisy prawa, ustawy które jasno określają co te instytucje mają robić - tu m... rozwiń
Avatar
siomik / 21 lutego 2013 o 15:21
0
[quote name='Antoś' timestamp='1361456263' post='736899']
Kiedyś pseudosolidarność wrzeszczała że komuna kradnie w majestacie prawa. Dziś też
jest do dupy, bo to nie my dorwaliśmy się do koryta. Ale dzisiejsi notable już dawno prze-
skoczyli swych nauczycieli (tzw.komunistów), kradną w majestacie prawa, które sami dla
siebie stanowią a wy matoły na dole, dalej dajecie się ogłupiać gdy idzie do wyborów,
sami wybieracie sobie taki los. Ci wybrańcy potem za waszym przyzwoleniem jak słusznie
twierdzą, czynią to co wam się nie podoba ale im pasuje jak nigdy. Dziś kraść trzeba szybko
i dużo bo nie wiadomo kiedy wypieprzą i mądrze lokować łupy, tak by w razie wpadki nie
było co zabrać. Podpieprzysz 1,5 miliona - posiedzisz rok ? Sam bym tyle ukradł, gdybym
miał okazję, bo gdzie tyle za rok bym zarobił ?
[/quote]Na razie Antoś to trzeba rwać bankomaty ze ściany,do momentu aż żydokomuna trochę odpuści i da trochę POżyć Polakom.
[quote name='Antoś' timestamp='1361456263' post='736899']
Kiedyś pseudosolidarność wrzeszczała że komuna kradnie w majestacie prawa. Dziś też
jest do dupy, bo to nie my dorwaliśmy się do koryta. Ale dzisiejsi notable już dawno prze-
skoczyli swych nauczycieli (tzw.komunistów), kradną w majestacie prawa, które sami dla
siebie stanowią a wy matoły na dole, dalej dajecie się ogłupiać gdy idzie do wyborów,
sami wybieracie sobie taki los. Ci wybrańcy potem za waszym przyzwoleniem jak słusznie<... rozwiń
Avatar
Antoś / 21 lutego 2013 o 15:17
0
Kiedyś pseudosolidarność wrzeszczała że komuna kradnie w majestacie prawa. Dziś też
jest do dupy, bo to nie my dorwaliśmy się do koryta. Ale dzisiejsi notable już dawno prze-
skoczyli swych nauczycieli (tzw.komunistów), kradną w majestacie prawa, które sami dla
siebie stanowią a wy matoły na dole, dalej dajecie się ogłupiać gdy idzie do wyborów,
sami wybieracie sobie taki los. Ci wybrańcy potem za waszym przyzwoleniem jak słusznie
twierdzą, czynią to co wam się nie podoba ale im pasuje jak nigdy. Dziś kraść trzeba szybko
i dużo bo nie wiadomo kiedy wypieprzą i mądrze lokować łupy, tak by w razie wpadki nie
było co zabrać. Podpieprzysz 1,5 miliona - posiedzisz rok ? Sam bym tyle ukradł, gdybym
miał okazję, bo gdzie tyle za rok bym zarobił ?
Kiedyś pseudosolidarność wrzeszczała że komuna kradnie w majestacie prawa. Dziś też
jest do dupy, bo to nie my dorwaliśmy się do koryta. Ale dzisiejsi notable już dawno prze-
skoczyli swych nauczycieli (tzw.komunistów), kradną w majestacie prawa, które sami dla
siebie stanowią a wy matoły na dole, dalej dajecie się ogłupiać gdy idzie do wyborów,
sami wybieracie sobie taki los. Ci wybrańcy potem za waszym przyzwoleniem jak słusznie
twierdzą, czynią to co wam się nie podoba ale im pasuje jak nigdy. Dziś kraść trze... rozwiń
Avatar
Pismak / 21 lutego 2013 o 15:07
0
[color=#4D4D4D][font=arial][left]W 2012 r. dostał ich w sumie 21 900 tys. zł. = 21 900 000 zł?[/left][/font][/color]
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 3

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 9

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 6 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 7 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 3 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 25 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 14 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!