Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 sierpnia 2016 r.
11:14

Lublin: Nietrzeźwy kierowca z Ukrainy spowodował wypadek

0 13 A A

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiejszej nocy na skrzyżowaniu ul. Lubartowskiej z al. Tysiąclecia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło około godz. 1:30. Kierujący oplem vivano jadąc ul. Lubartowską w kierunku al. Spółdzielczości Pracy nie ustąpił pierwszeństwa kierującej alfa romeo, która jechała lewym pasem al. Tysiąclecia w kierunku na Warszawę.

W wyniku zderzenia się pojazdów 5 osób trafiło do szpitali: troje pasażerów busa w wieku 18, 19 i 20 lat, a także kierująca osobówką 36-latka i jej 62 letni pasażer. Ten ostatni po badaniach został zwolniony do domu. Uczestnicy wypadku nie doznali obrażeń zagrażających ich życiu.

Kierująca alfa romeo była trzeźwa. Po wpływem alkoholu był natomiast 27-letni obywatel Ukainy kierujący oplem. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego 0,8 promila.

27-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
do rzeczy / 27 sierpnia 2016 o 09:42
0
Jeśli dobrze pamiętam, to akurat Polak podciął gardło taksówkarzowi. Młody chłopak.
Avatar
Czytelnik / 20 sierpnia 2016 o 23:25
0
Jeśli już, to Opel VIVARO, a nie Vivano.
Avatar
aha / 20 sierpnia 2016 o 21:08
0
ja napisał:
te wszystkie durne wpisy świadczą o samych co piszą Zero kultury
Durny wpis to jest twój yełopie z kulturą mongolsko-pijacką.
Avatar
ja / 20 sierpnia 2016 o 19:35
0
te wszystkie durne wpisy świadczą o samych co piszą Zero kultury
Avatar
???? / 20 sierpnia 2016 o 18:28
0
do wkurzonego napisał:
Pewny jesteś że to Ukrainiec zrobił a u nas nie mordują? Jutro pójdziesz do kościoła pokażesz jaki z Ciebie katolik a jak wyjdziesz to dalej będziesz urągał to tak Jezus uczy aby być rasistą? nie mierz jedną miarką wszystkich bo jaką mierzysz to Ciebie będą mierzyć
PS. Ukraińcy już pokazali czy mordują czy nie - mieli swoje 5 minut m.inn na Wołyniu ale i na Lubelszczyźnie. Obecnie czczą morderców dzieci, kobiet i staruszków. Rezuny i złodzieje to bohaterowie "narodowi" Ukraińców - tak więc wsadź sobie w ........ swoje żałosne skamlania o kościółkach, katolikach, itd...żałosny imbecylu.
PS. Ukraińcy już pokazali czy mordują czy nie - mieli swoje 5 minut m.inn na Wołyniu ale i na Lubelszczyźnie. Obecnie czczą morderców dzieci, kobiet i staruszków. Rezuny i złodzieje to bohaterowie "narodowi" Ukraińców - tak więc wsadź sobie w ........ swoje żałosne skamlania o kościółkach, katolikach, itd...żałosny imbecylu. rozwiń
Avatar
???? / 20 sierpnia 2016 o 18:25
0
do wkurzonego napisał:
Pewny jesteś że to Ukrainiec zrobił a u nas nie mordują? Jutro pójdziesz do kościoła pokażesz jaki z Ciebie katolik a jak wyjdziesz to dalej będziesz urągał to tak Jezus uczy aby być rasistą? nie mierz jedną miarką wszystkich bo jaką mierzysz to Ciebie będą mierzyć
Ukraińcy to jakaś rasa, że o rasistach tu miauczysz ? Oni nawet narodem z prawdziwego zdarzenia nie są a co dopiero o rasie mówić, obrońco mongolskich genów i azjatyckich obyczajów.
Avatar
akurat / 20 sierpnia 2016 o 18:24
0
adi napisał:
a co ma do rzeczy czy z Ukrainy czy z Afryki czy pismak tak zawzięty na ten naród? A ilu Polaków jeżdzi na podwójnym gazie nawet sukienkowi  co to jest 0.8 promila bardziej może zmęczęnie dało we znaki niż ten alkohol przecież to byla 1 w nocy Nie bronię tego człowieka ale czemu tyle nienawiści ciekawe jakbyś się czuł będąc w obcym kraju i na każdym kroku ktoś mówił z ironią o Tobie ten Polaczek itp
Ma i to dużo - Ukraińcy mają zerową kulturę jazdy. Im bliżej do krajów afrykańskich i nie odrwacaj uwagi od konkretu tym, że Polacy też łamią przepisy. Mam z Ukraińcami do czynienia każdego dnia więc możesz sobie takie ciotowate teksty darować. Mały przykład - w ciągu najwyżej miesiąca na trasie pomiędzy przejściem granicznym w miejscowości D a miastem powiatowym H - najpierw Ukrainiec dosłownie skosił przystanek autobusowy. Następny parnaście km dalej wbił się w przepust drogowy przy szkole. Nieco później w samej miejcowości D Ukrainiec kierujący busem potrącił rowerzystkę NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH kiedy ją wyprzedzał mimo iż tego robić zgodnie z przepisami nie mógł. Kolejna sprawa - kilka km od miejscowości D jeszcze inny Ukrainiec niemalże ściął latarnię oświetlenia ulicznego. O pomnijeszych przypadkach można nawet nie pisać są tak powszechne.  Na wspomnianej trasie przed otwarciem przejścia granicznego w D i przed najazdem ukraińskich "kierowców" wypadków ani takich incydentów nie było od 20 kilku lat. Tak więc siedź cicho skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia.
Ma i to dużo - Ukraińcy mają zerową kulturę jazdy. Im bliżej do krajów afrykańskich i nie odrwacaj uwagi od konkretu tym, że Polacy też łamią przepisy. Mam z Ukraińcami do czynienia każdego dnia więc możesz sobie takie ciotowate teksty darować. Mały przykład - w ciągu najwyżej miesiąca na trasie pomiędzy przejściem granicznym w miejscowości D a miastem powiatowym H - najpierw Ukrainiec dosłownie skosił przystanek autobusowy. Następny parnaście km dalej wbił się w przepust drogowy przy szkole. Nieco później w samej miejcowości ... rozwiń
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2016 o 17:32
0
Powinni temu kulę w łeb dać oraz solidnie ukarać tych co go sprowadzili!!
Avatar
do wkurzonego / 20 sierpnia 2016 o 16:21
0
Pewny jesteś że to Ukrainiec zrobił a u nas nie mordują? Jutro pójdziesz do kościoła pokażesz jaki z Ciebie katolik a jak wyjdziesz to dalej będziesz urągał to tak Jezus uczy aby być rasistą? nie mierz jedną miarką wszystkich bo jaką mierzysz to Ciebie będą mierzyć
Avatar
Wkurzony / 20 sierpnia 2016 o 15:38
0
Niech jada do Warszawki tam gdzie ich tak chetnie przyjmuja. Pelno ich w Lublinie, strasznie krzycza, czuja sie jak u siebie, a spora czesc ich kobiet ubieta sie jak spod latarni. Przez nich wzrasta przestepczosc. Niedawno taksowkarz z poderznietym gardlem, a teraz to. 
Avatar
do rzeczy / 27 sierpnia 2016 o 09:42
0
Jeśli dobrze pamiętam, to akurat Polak podciął gardło taksówkarzowi. Młody chłopak.
Avatar
Czytelnik / 20 sierpnia 2016 o 23:25
0
Jeśli już, to Opel VIVARO, a nie Vivano.
Avatar
aha / 20 sierpnia 2016 o 21:08
0
ja napisał:
te wszystkie durne wpisy świadczą o samych co piszą Zero kultury
Durny wpis to jest twój yełopie z kulturą mongolsko-pijacką.
Avatar
ja / 20 sierpnia 2016 o 19:35
0
te wszystkie durne wpisy świadczą o samych co piszą Zero kultury
Avatar
???? / 20 sierpnia 2016 o 18:28
0
do wkurzonego napisał:
Pewny jesteś że to Ukrainiec zrobił a u nas nie mordują? Jutro pójdziesz do kościoła pokażesz jaki z Ciebie katolik a jak wyjdziesz to dalej będziesz urągał to tak Jezus uczy aby być rasistą? nie mierz jedną miarką wszystkich bo jaką mierzysz to Ciebie będą mierzyć
PS. Ukraińcy już pokazali czy mordują czy nie - mieli swoje 5 minut m.inn na Wołyniu ale i na Lubelszczyźnie. Obecnie czczą morderców dzieci, kobiet i staruszków. Rezuny i złodzieje to bohaterowie "narodowi" Ukraińców - tak więc wsadź sobie w ........ swoje żałosne skamlania o kościółkach, katolikach, itd...żałosny imbecylu.
PS. Ukraińcy już pokazali czy mordują czy nie - mieli swoje 5 minut m.inn na Wołyniu ale i na Lubelszczyźnie. Obecnie czczą morderców dzieci, kobiet i staruszków. Rezuny i złodzieje to bohaterowie "narodowi" Ukraińców - tak więc wsadź sobie w ........ swoje żałosne skamlania o kościółkach, katolikach, itd...żałosny imbecylu. rozwiń
Avatar
???? / 20 sierpnia 2016 o 18:25
0
do wkurzonego napisał:
Pewny jesteś że to Ukrainiec zrobił a u nas nie mordują? Jutro pójdziesz do kościoła pokażesz jaki z Ciebie katolik a jak wyjdziesz to dalej będziesz urągał to tak Jezus uczy aby być rasistą? nie mierz jedną miarką wszystkich bo jaką mierzysz to Ciebie będą mierzyć
Ukraińcy to jakaś rasa, że o rasistach tu miauczysz ? Oni nawet narodem z prawdziwego zdarzenia nie są a co dopiero o rasie mówić, obrońco mongolskich genów i azjatyckich obyczajów.
Avatar
akurat / 20 sierpnia 2016 o 18:24
0
adi napisał:
a co ma do rzeczy czy z Ukrainy czy z Afryki czy pismak tak zawzięty na ten naród? A ilu Polaków jeżdzi na podwójnym gazie nawet sukienkowi  co to jest 0.8 promila bardziej może zmęczęnie dało we znaki niż ten alkohol przecież to byla 1 w nocy Nie bronię tego człowieka ale czemu tyle nienawiści ciekawe jakbyś się czuł będąc w obcym kraju i na każdym kroku ktoś mówił z ironią o Tobie ten Polaczek itp
Ma i to dużo - Ukraińcy mają zerową kulturę jazdy. Im bliżej do krajów afrykańskich i nie odrwacaj uwagi od konkretu tym, że Polacy też łamią przepisy. Mam z Ukraińcami do czynienia każdego dnia więc możesz sobie takie ciotowate teksty darować. Mały przykład - w ciągu najwyżej miesiąca na trasie pomiędzy przejściem granicznym w miejscowości D a miastem powiatowym H - najpierw Ukrainiec dosłownie skosił przystanek autobusowy. Następny parnaście km dalej wbił się w przepust drogowy przy szkole. Nieco później w samej miejcowości D Ukrainiec kierujący busem potrącił rowerzystkę NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH kiedy ją wyprzedzał mimo iż tego robić zgodnie z przepisami nie mógł. Kolejna sprawa - kilka km od miejscowości D jeszcze inny Ukrainiec niemalże ściął latarnię oświetlenia ulicznego. O pomnijeszych przypadkach można nawet nie pisać są tak powszechne.  Na wspomnianej trasie przed otwarciem przejścia granicznego w D i przed najazdem ukraińskich "kierowców" wypadków ani takich incydentów nie było od 20 kilku lat. Tak więc siedź cicho skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia.
Ma i to dużo - Ukraińcy mają zerową kulturę jazdy. Im bliżej do krajów afrykańskich i nie odrwacaj uwagi od konkretu tym, że Polacy też łamią przepisy. Mam z Ukraińcami do czynienia każdego dnia więc możesz sobie takie ciotowate teksty darować. Mały przykład - w ciągu najwyżej miesiąca na trasie pomiędzy przejściem granicznym w miejscowości D a miastem powiatowym H - najpierw Ukrainiec dosłownie skosił przystanek autobusowy. Następny parnaście km dalej wbił się w przepust drogowy przy szkole. Nieco później w samej miejcowości ... rozwiń
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2016 o 17:32
0
Powinni temu kulę w łeb dać oraz solidnie ukarać tych co go sprowadzili!!
Avatar
do wkurzonego / 20 sierpnia 2016 o 16:21
0
Pewny jesteś że to Ukrainiec zrobił a u nas nie mordują? Jutro pójdziesz do kościoła pokażesz jaki z Ciebie katolik a jak wyjdziesz to dalej będziesz urągał to tak Jezus uczy aby być rasistą? nie mierz jedną miarką wszystkich bo jaką mierzysz to Ciebie będą mierzyć
Avatar
Wkurzony / 20 sierpnia 2016 o 15:38
0
Niech jada do Warszawki tam gdzie ich tak chetnie przyjmuja. Pelno ich w Lublinie, strasznie krzycza, czuja sie jak u siebie, a spora czesc ich kobiet ubieta sie jak spod latarni. Przez nich wzrasta przestepczosc. Niedawno taksowkarz z poderznietym gardlem, a teraz to. 
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 0 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 5 5

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 9

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 33 32

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 1 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 8 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 119 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 9 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!