Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 marca 2011 r.
19:28
Edytuj ten wpis

Lublin. Pole golfowe nad zalewem Zemborzyckim jeszcze w tym roku

0 15 A A
Nie wiadomo jeszcze, ile będzie kosztować korzystanie z pola golfowego nad zalewem<br />
 (Maciej Kaczanow
Nie wiadomo jeszcze, ile będzie kosztować korzystanie z pola golfowego nad zalewem
(Maciej Kaczanow

Poznańska firma Technus zbuduje pole golfowe nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. – Jeśli pogoda będzie sprzyjać, pierwsze piłki uderzymy jesienią – zapowiada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
MOSiR rozstrzygnął przetarg na zaprojektowanie, zbudowanie i wyposażenie Akademii Golfa. Wygrało Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Technus z Poznania. Poznaniacy zdobyli 100 punktów na 100 możliwych (głównym kryterium była cena).

Teraz zaczynają projektowanie akademii. – To pierwsze z trzech zadań zwycięskiej firmy – mówi Mariusz Szmit, dyrektor MOSiR. – Same prace budowlane będą realizowane latem i wczesną jesienią.
Zwycięzca przetargu ma czas do listopada. – Wiele zależy od pogody – mówi Szmit. – Jeśli będzie sprzyjać, być może uda się uderzyć pierwsze piłki jeszcze jesienią.

– My mamy 4 hektary. I chcemy na nich stworzyć duży, jak na naszą skalę, ośrodek golfowy – zapowiada Szmit. – Taki, żeby każdy chętny mógł tam ćwiczyć podstawowe elementy golfa i pograć z przyjemnością.
Centralnym punktem będzie pole z 6 dołkami. Do każdego z nich będą dopasowane różne nawierzchnie – tak, żeby w każdej z 6 rozgrywek zawodnicy zmierzyli się z innymi wyzwaniami. Będą więc pola z krótko
przystrzyżoną i wysoką trawą, pole piaszczyste, wgłębienia i wzniesienia.

Obok powstanie golfowa strzelnica. – Tam każdy z graczy będzie mógł trenować uderzenia na różną odległość – mówi Mariusz Szmit. Do dyspozycji zawodników będzie 15 stanowisk, część zostanie zadaszona. Piłki będzie można z tego miejsca posłać nawet na odległość 290 metrów.

Dla tych, którzy chcą poćwiczyć krótsze zagrania w trudnych warunkach, będą przeznaczone niewielkie obszary ze specjalnie przygotowaną długą i krótką trawą. A na zwolenników gry na jeszcze mniejszej przestrzeni będzie czekało pole do minigolfa z 18 dołkami. Żeby wbić piłkę do każdego z nich, trzeba będzie pokonać inne przeszkody.

W każdym z tych miejsc będzie można grać, korzystając ze sprzętu będącego na wyposażeniu Akademii Golfa. Gracze bez praktyki zasady poznają w budynku szkoleniowym.

Partnerem MOSiR przy budowie akademii jest Pierwszy Lubelski Klub Golfowy.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
knot / 10 marca 2011 o 12:59
0
[quote name='miki' timestamp='1299753580' post='448729']
Ależ mam już dosyć serdecznie tych wszystkich trolli, ze współczynnikiem inteligencji poniżej pięćdziesięciu, którzy ledwo nauczyli się wciskać przyciski na klawiaturze a już im się wydaje, że WYRAŻAJĄ OPINIĘ. I strasznie dumni są z siebie. I chodzą po swoim betonowym podwórku 2x2 z zadartą wysoko głową. Dumni, bo im się udało zrobić krok do przodu w nędznej ewolucji światopoglądowej im podobnych; że teraz swój poziom mogą pokazywać w wersji elektronicznej zamiast mazać patykiem po ścianie jaskini. Europa! Technika i nowoczesność!
[/quote]


no to won stąd!!!!!!!!!!! bo śmierdzi!!!!!!!!!
[quote name='miki' timestamp='1299753580' post='448729']
Ależ mam już dosyć serdecznie tych wszystkich trolli, ze współczynnikiem inteligencji poniżej pięćdziesięciu, którzy ledwo nauczyli się wciskać przyciski na klawiaturze a już im się wydaje, że WYRAŻAJĄ OPINIĘ. I strasznie dumni są z siebie. I chodzą po swoim betonowym podwórku 2x2 z zadartą wysoko głową. Dumni, bo im się udało zrobić krok do przodu w nędznej ewolucji światopoglądowej im podobnych; że teraz swój poziom mogą pokazywać w wersji elektronicznej... rozwiń
Avatar
miki / 10 marca 2011 o 11:39
0
Ależ mam już dosyć serdecznie tych wszystkich trolli, ze współczynnikiem inteligencji poniżej pięćdziesięciu, którzy ledwo nauczyli się wciskać przyciski na klawiaturze a już im się wydaje, że WYRAŻAJĄ OPINIĘ. I strasznie dumni są z siebie. I chodzą po swoim betonowym podwórku 2x2 z zadartą wysoko głową. Dumni, bo im się udało zrobić krok do przodu w nędznej ewolucji światopoglądowej im podobnych; że teraz swój poziom mogą pokazywać w wersji elektronicznej zamiast mazać patykiem po ścianie jaskini. Europa! Technika i nowoczesność!
Avatar
brawo / 10 marca 2011 o 11:20
0
wow wow wow!!!!!!

I najpiękniejszy tor do Formuły 1 też walnijcie! I nie zapomnijcie o wyznaczeniu trasy dla rajdu Dakar. No i parking płatny dla osobistości zjeżdżających na golfa, koniecznie w cenie 300zł/1h bo to przecież szychy będę się zjeżdżać to ich stać.

Golf we wsi lublin buhahahahaha

Go Lemings
Avatar
mosquito / 10 marca 2011 o 09:59
0
No i tor wyścigów konnych, który miał być już w ubiegłym roku ! Koniecznie.
Avatar
llubellak@op.pl / 10 marca 2011 o 09:00
0
wieczni narzekacze i malkontenci! wiecznie wam coś nie pasuje! dobrze, że coś dzieje się nad tym zalewem. zmiany idą w dobrym kierunku! wyciąg do nart wodnych, fajne kafejki, baseny, place zabaw, mini siłownia, boiska do siatkówki, plaża piaszczysta, wypożyczalnie sprzętów wodnych jak i rowerów. Woda z roku na rok jest coraz czystsza a tłumy ludzi jakie tam bawią się każdego dnia w okresie wakacyjnym, świadczą chyba o tym że jest coraz lepiej i nie chodzi mi o jakiś meneli z paskami na dresach ale całe rodziny z dziećmi! zmiany są i widać je gołym okiem. teraz te pole golfowe, strzał w dziesiątkę bo na tych terenach gdzie ma powstać, raczej nic innego by się nie przyjęło a tak będzie miło popatrzeć na kawał zadbanego terenu! więcej wiary i optymizmu. bądźmy dumni, że coś się dzieje nad naszym zalewem
wieczni narzekacze i malkontenci! wiecznie wam coś nie pasuje! dobrze, że coś dzieje się nad tym zalewem. zmiany idą w dobrym kierunku! wyciąg do nart wodnych, fajne kafejki, baseny, place zabaw, mini siłownia, boiska do siatkówki, plaża piaszczysta, wypożyczalnie sprzętów wodnych jak i rowerów. Woda z roku na rok jest coraz czystsza a tłumy ludzi jakie tam bawią się każdego dnia w okresie wakacyjnym, świadczą chyba o tym że jest coraz lepiej i nie chodzi mi o jakiś meneli z paskami na dresach ale całe rodziny z dziećmi! zmia... rozwiń
Avatar
kw / 10 marca 2011 o 07:42
0
Wybudujmy obok pole do gry w polo, może angielski książe przyjedzie. Jak się kręci lody kijem golfowym?
Avatar
Gość / 10 marca 2011 o 06:12
0
Partnerem MOSiR przy budowie akademii jest Pierwszy Lubelski Klub Golfowy.
A na czym to pomieszanie miejsko-prywatnej kasy polega? Że miasto ponosi koszty?
Avatar
jurek / 10 marca 2011 o 05:59
0
[size="2"][font="Arial"]W takim miejscu to az się prosi wybudowac kosciół,dom parafialny,budynek zakonny.Plac duży i ilu wiernych by sie pomieściło, a ile na tace by mozna było zbierac - same korzyści. [/font][/size]
Avatar
smutny marian / 10 marca 2011 o 01:35
0
[quote name='lub' timestamp='1299697327' post='448481']
A NIOE LEPIEJ NA GORKACH CZECHOWSKICH ZROBIC PRAWDZIWE POLE GOLFOWE JEST UKSZTALTOWANIE TERENU CZY TO TEREN SZCZEGOLNIE CENNY PRZYRODNICZO I TYLKO POLNE MYSZY TAM MOGA ZYC
[/quote]
To pod osiedle bedzie bo lejo sie już o to z 5 lat.
Avatar
smutny marian / 10 marca 2011 o 01:30
0
Zajefajnie smród stęchlizny z zalewu i bogacze czerpiący satysfakcje z gry w golfa.
Avatar
knot / 10 marca 2011 o 12:59
0
[quote name='miki' timestamp='1299753580' post='448729']
Ależ mam już dosyć serdecznie tych wszystkich trolli, ze współczynnikiem inteligencji poniżej pięćdziesięciu, którzy ledwo nauczyli się wciskać przyciski na klawiaturze a już im się wydaje, że WYRAŻAJĄ OPINIĘ. I strasznie dumni są z siebie. I chodzą po swoim betonowym podwórku 2x2 z zadartą wysoko głową. Dumni, bo im się udało zrobić krok do przodu w nędznej ewolucji światopoglądowej im podobnych; że teraz swój poziom mogą pokazywać w wersji elektronicznej zamiast mazać patykiem po ścianie jaskini. Europa! Technika i nowoczesność!
[/quote]


no to won stąd!!!!!!!!!!! bo śmierdzi!!!!!!!!!
[quote name='miki' timestamp='1299753580' post='448729']
Ależ mam już dosyć serdecznie tych wszystkich trolli, ze współczynnikiem inteligencji poniżej pięćdziesięciu, którzy ledwo nauczyli się wciskać przyciski na klawiaturze a już im się wydaje, że WYRAŻAJĄ OPINIĘ. I strasznie dumni są z siebie. I chodzą po swoim betonowym podwórku 2x2 z zadartą wysoko głową. Dumni, bo im się udało zrobić krok do przodu w nędznej ewolucji światopoglądowej im podobnych; że teraz swój poziom mogą pokazywać w wersji elektronicznej... rozwiń
Avatar
miki / 10 marca 2011 o 11:39
0
Ależ mam już dosyć serdecznie tych wszystkich trolli, ze współczynnikiem inteligencji poniżej pięćdziesięciu, którzy ledwo nauczyli się wciskać przyciski na klawiaturze a już im się wydaje, że WYRAŻAJĄ OPINIĘ. I strasznie dumni są z siebie. I chodzą po swoim betonowym podwórku 2x2 z zadartą wysoko głową. Dumni, bo im się udało zrobić krok do przodu w nędznej ewolucji światopoglądowej im podobnych; że teraz swój poziom mogą pokazywać w wersji elektronicznej zamiast mazać patykiem po ścianie jaskini. Europa! Technika i nowoczesność!
Avatar
brawo / 10 marca 2011 o 11:20
0
wow wow wow!!!!!!

I najpiękniejszy tor do Formuły 1 też walnijcie! I nie zapomnijcie o wyznaczeniu trasy dla rajdu Dakar. No i parking płatny dla osobistości zjeżdżających na golfa, koniecznie w cenie 300zł/1h bo to przecież szychy będę się zjeżdżać to ich stać.

Golf we wsi lublin buhahahahaha

Go Lemings
Avatar
mosquito / 10 marca 2011 o 09:59
0
No i tor wyścigów konnych, który miał być już w ubiegłym roku ! Koniecznie.
Avatar
llubellak@op.pl / 10 marca 2011 o 09:00
0
wieczni narzekacze i malkontenci! wiecznie wam coś nie pasuje! dobrze, że coś dzieje się nad tym zalewem. zmiany idą w dobrym kierunku! wyciąg do nart wodnych, fajne kafejki, baseny, place zabaw, mini siłownia, boiska do siatkówki, plaża piaszczysta, wypożyczalnie sprzętów wodnych jak i rowerów. Woda z roku na rok jest coraz czystsza a tłumy ludzi jakie tam bawią się każdego dnia w okresie wakacyjnym, świadczą chyba o tym że jest coraz lepiej i nie chodzi mi o jakiś meneli z paskami na dresach ale całe rodziny z dziećmi! zmiany są i widać je gołym okiem. teraz te pole golfowe, strzał w dziesiątkę bo na tych terenach gdzie ma powstać, raczej nic innego by się nie przyjęło a tak będzie miło popatrzeć na kawał zadbanego terenu! więcej wiary i optymizmu. bądźmy dumni, że coś się dzieje nad naszym zalewem
wieczni narzekacze i malkontenci! wiecznie wam coś nie pasuje! dobrze, że coś dzieje się nad tym zalewem. zmiany idą w dobrym kierunku! wyciąg do nart wodnych, fajne kafejki, baseny, place zabaw, mini siłownia, boiska do siatkówki, plaża piaszczysta, wypożyczalnie sprzętów wodnych jak i rowerów. Woda z roku na rok jest coraz czystsza a tłumy ludzi jakie tam bawią się każdego dnia w okresie wakacyjnym, świadczą chyba o tym że jest coraz lepiej i nie chodzi mi o jakiś meneli z paskami na dresach ale całe rodziny z dziećmi! zmia... rozwiń
Avatar
kw / 10 marca 2011 o 07:42
0
Wybudujmy obok pole do gry w polo, może angielski książe przyjedzie. Jak się kręci lody kijem golfowym?
Avatar
Gość / 10 marca 2011 o 06:12
0
Partnerem MOSiR przy budowie akademii jest Pierwszy Lubelski Klub Golfowy.
A na czym to pomieszanie miejsko-prywatnej kasy polega? Że miasto ponosi koszty?
Avatar
jurek / 10 marca 2011 o 05:59
0
[size="2"][font="Arial"]W takim miejscu to az się prosi wybudowac kosciół,dom parafialny,budynek zakonny.Plac duży i ilu wiernych by sie pomieściło, a ile na tace by mozna było zbierac - same korzyści. [/font][/size]
Avatar
smutny marian / 10 marca 2011 o 01:35
0
[quote name='lub' timestamp='1299697327' post='448481']
A NIOE LEPIEJ NA GORKACH CZECHOWSKICH ZROBIC PRAWDZIWE POLE GOLFOWE JEST UKSZTALTOWANIE TERENU CZY TO TEREN SZCZEGOLNIE CENNY PRZYRODNICZO I TYLKO POLNE MYSZY TAM MOGA ZYC
[/quote]
To pod osiedle bedzie bo lejo sie już o to z 5 lat.
Avatar
smutny marian / 10 marca 2011 o 01:30
0
Zajefajnie smród stęchlizny z zalewu i bogacze czerpiący satysfakcje z gry w golfa.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 0 0

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 12 13

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 7 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 20 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 15 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 22 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 10

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!