Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 stycznia 2013 r.
10:33
Edytuj ten wpis

Małżeństwo z Lublina: "Szczur w kaszce dla dzieci"

Autor: Zdjęcie autora izi
0 92 A A
Pani Kamila zamieściła na Facebooku trzy zdjęcia kaszki. Na wszystkich widać białą bryłę.
Pani Kamila zamieściła na Facebooku trzy zdjęcia kaszki. Na wszystkich widać białą bryłę.

Wczoraj mieszkanka Lublina zamieściła na Facebooku zdjęcia bryły, którą znalazła w mleczno-bananowej kaszce dla dzieci. Według niej i jej męża – to szczur. Producent kaszki: Badamy sprawę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Nie kupujcie kaszek . Oto szczur, którego znalazłam w tejże kaszce!!!!!!!!!! - apel tej treści wczoraj po południu pani Kamila zamieściła na portalu społecznościowym Facebook. Zamieściła też trzy zdjęcia. Na wszystkich widać białą bryłę.

Na reakcje Internautów nie trzeba było długo czekać. Pod postem natychmiast pojawiło się kilkaset komentarzy. Do tej pory wpis udostępniło ponad 4300 osób.

Pani Kamila napisała, że kaszkę kupiła w jednym z lubelskim marketów: - Pani Kierownik sklepu, w którym kaszka została kupiona już jest poinformowana o sytuacji. Widziała kaszkę osobiście wraz z zawartością i zbladła. Dała dokument na to, co zobaczyła, jakieś oświadczenie i zdjęła kaszki z półki sklepowej

Z panią Kamilą rozmawialiśmy wczoraj wieczorem. Powiedziała nam, że jej mąż chciał zanieść kaszkę do sanepidu, ale nie zdążył przed zamknięciem stacji. Skontaktowaliśmy się z lubelskim sanepidem. Dyrektor stacji potwierdziła, że wczoraj do powiatowej stacji dzwonił mężczyzna, który mówił o "zbryleniu w kaszce". W czwartek miał przynieść produkt do badania .

– Jeżeli przyniosą to do nas, to podejmiemy działania. Pobierzemy reprezentatywną próbę kaszki do badań i poinformujemy o tym powiatowego inspektora sanitarnego w tym miejscu, gdzie ta kaszka była produkowana – mówi Irmina Nikiel, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.

Mąż pani Kamili: – Dziś jadę do rzecznika praw konsumenta. Chcę, żeby mi pomógł i wyjaśnił, jak rozwiązać tę sprawę. Potem pojadę do sanepidu.

– Przede wszystkim chcę się dowiedzieć, na co było narażone nasze dziecko. Może w grę wchodzi odszkodowanie – dodaje.

Jak przyznaje, producent kaszki już się z nimi skontaktował. – Pytali o dane, chcieli również to zobaczyć – mówi.

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, producent kaszki napisała, że bada sprawę. Koncern potwierdził też, że już skontaktował się z małżeństwem z Lublina.

Godzinę temu pani Kamila napisała: Przepraszam bardzo, nie jestem w stanie odpisywać na wiadomości prywatne ponieważ pisze do mnie paręset ludzi, nie ogarnę tego. Jeśli chodzi o to, czy ludzie są "za mną" czy przeciwko mnie , to już ich sprawa, ja wiem swoje i swoje udowodnię(...) Dziękuję tym co mnie wspierają, a tym co próbują ze mną walczyć życzę powodzenia. I mam nadzieje że nigdy nie spotka Was to co mnie spotkało, gdy robiłam dziecku posiłek.

Komentarze 92

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
EGHhh / 28 stycznia 2013 o 16:04
0
Ale Wy jesteście durni, gazety przekręcają każde slowo, nikt nie chciał żadnego odszkodowania, a to że gazeta tak napisała żeby podkręcić temperaturę to każdy od razu łyka naiwniaki!
Avatar
Gość / 26 stycznia 2013 o 01:52
0
[quote name='teofila' timestamp='1359116541' post='725425']
Jak można być tak głupim i nie sprawdziwszy najpierw co dokładnie jest w tej kaszce rozkręcić aferę na całą Polskę. Ja na miejscu Nastle pociągnęłabym tą panią do odpowiedzialności za takie oszczerstwo. Żałosne, jacy niektórzy są głupi.
[/quote]

Tak też i się stanie !
Tylko że oprócz tej pani do odpowiedzialności zostanie też zapewne podciągnięty DW.
Avatar
teofila / 25 stycznia 2013 o 13:22
0
Jak można być tak głupim i nie sprawdziwszy najpierw co dokładnie jest w tej kaszce rozkręcić aferę na całą Polskę. Ja na miejscu Nastle pociągnęłabym tą panią do odpowiedzialności za takie oszczerstwo. Żałosne, jacy niektórzy są głupi.
Avatar
Icek Bimbermann / 25 stycznia 2013 o 12:45
0
[quote name='Gość' timestamp='1359107587' post='725326']
To skąd to się tam wzięło ?
[/quote]Dokładają jako GRATISY. Polacy głodni,to zjedzą wszystko.
Avatar
Gość / 25 stycznia 2013 o 11:27
0
Ha ha ha odszkodowanie chcieli dostać , niby za co ? Z biedy czy z głupoty . . .?
Avatar
gość / 25 stycznia 2013 o 11:09
0
Pazerność ludzka nie zna granic
Avatar
Gość / 25 stycznia 2013 o 10:53
0
[quote name='Młody tata' timestamp='1359032771' post='724816']
cokolwiek by to nie było, nie powinno się tam znaleźć!
[/quote]

To skąd to się tam wzięło ?
Avatar
Gość / 24 stycznia 2013 o 22:38
0
[quote name='aflo' timestamp='1359061456' post='725155']
Czy to miss Arizona z 87'? Bo jak nie to ja nie chce.
[/quote]

Niestety to nie ten plakat.
Ten o którym piszesz jest w posiadaniu szejka Qataru.
Myślę że sobie żartujesz, gdyż plakat kury "miss Arizona 87" jest wyceniany u bukmacherów aktualnie na 45.000 dolarów australijskich.
Jak dla mnie jest to aktualnie poza zasięgiem. Dlatego skupiam się raczej na czymś bardziej dla mnie realnym.

Czesław
Avatar
Gość / 24 stycznia 2013 o 22:31
0
[quote name='mietek' timestamp='1359031043' post='724802']
Drogo za to chcesz napisz ile opuścisz , myślę że jest to warte najwyżej 600zł. A jak ta kura wyglda, jakiego koloru ma łapki. Chodzi o to czy jest to kura rasowa czy nierasowa, jakby miała zielone łapki to może dałbym 700zł. Zastanów się.
[/quote]

[color=#ff0000][size=5][font=georgia,serif][font=comic sans ms,cursive]>>> Sprzedam plakat kury domowej białej <<<[/font][/font][/size][/color]

Za 700 zł ?! ...to nie mamy o czym dyskutować. Jestem w posiadaniu tego pięknego plakatu od trzech lat.
Zapłaciłem za niego 800 zł i wszyscy koneserzy wiedzą że jest on wart o wiele więcej.
Także za mniej niż 1150 zł go nie sprzedam.
Jest to kura rasowa biała o dumnym spojrzeniu,tak jak wspomniałem trzyma w dziobie larwę motyla (prawddopodobnie jest to larwa motyla cytrynka.) . Łapki ma koloru żółtego od góry zachodzące nieco w pomarańcz. Jest to kura jak najbardziej rasowa, rasy jeszcze nie będę zdradzał, żeby podtrzymać napięcie wśród licytujących...
Mietku, twoja wola, jak chcesz to kupisz jak nie to nie.
Zastanów się, bo na innych forach miałem już propozycje 1100 zł !
Jak będziesz zbytnio zwlekał z decyzją, to obejdziesz się smakiem, a gra jest warta świeczki.
Takie plakaty w dzisiejszych czasach (z roku 1974) to "białe kruki".
Zrobisz jak zechcesz, twój wybór.
Pozdrawiam,
Czesław.
[quote name='mietek' timestamp='1359031043' post='724802']
Drogo za to chcesz napisz ile opuścisz , myślę że jest to warte najwyżej 600zł. A jak ta kura wyglda, jakiego koloru ma łapki. Chodzi o to czy jest to kura rasowa czy nierasowa, jakby miała zielone łapki to może dałbym 700zł. Zastanów się.
[/quote]

[color=#ff0000][size=5][font=georgia,serif][font=comic sans ms,cursive]>>> Sprzedam plakat kury domowej białej <<<[/font][/font][/size][/color]

Za 700 zł ?!... rozwiń
Avatar
aflo / 24 stycznia 2013 o 22:04
0
[quote name='Gość' timestamp='1359029937' post='724786']
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms,cursive]Sprzedam plakat kury białej domowej, tanio ![/font][/size][/color]

[size=5][font=comic sans ms,cursive][size=4]Plakat ma wymiary 85 na 144 cm.[/size][/font][/size] Plakat przedstawia kurę białą domową.
Kura trzyma w dziobie larwę, jest to najprawdopodobniej larwa motyla.
Plakat jest w dobrym stanie.
Proszę o poważne propozycje. Sprzedam oczywiście temu kto zaoferuje najwyższą cenę.
[/quote]

[quote name='Gość' timestamp='1359029937' post='724786']
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms,cursive]Sprzedam plakat kury białej domowej, tanio ![/font][/size][/color]

[size=5][font=comic sans ms,cursive][size=4]Plakat ma wymiary 85 na 144 cm.[/size][/font][/size] Plakat przedstawia kurę białą domową.
Kura trzyma w dziobie larwę, jest to najprawdopodobniej larwa motyla.
Plakat jest w dobrym stanie.
Proszę o poważne propozycje. Sprzedam oczywiście temu kto zaoferuje najwyższą cenę.
[/quote]

Czy to miss Arizona z 87'? Bo jak nie to ja nie chce.
[quote name='Gość' timestamp='1359029937' post='724786']
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms,cursive]Sprzedam plakat kury białej domowej, tanio ![/font][/size][/color]

[size=5][font=comic sans ms,cursive][size=4]Plakat ma wymiary 85 na 144 cm.[/size][/font][/size] Plakat przedstawia kurę białą domową.
Kura trzyma w dziobie larwę, jest to najprawdopodobniej larwa motyla.
Plakat jest w dobrym stanie.
Proszę o poważne propozycje. Sprzedam oczywiście temu kto zaoferuje najwy... rozwiń
Avatar
EGHhh / 28 stycznia 2013 o 16:04
0
Ale Wy jesteście durni, gazety przekręcają każde slowo, nikt nie chciał żadnego odszkodowania, a to że gazeta tak napisała żeby podkręcić temperaturę to każdy od razu łyka naiwniaki!
Avatar
Gość / 26 stycznia 2013 o 01:52
0
[quote name='teofila' timestamp='1359116541' post='725425']
Jak można być tak głupim i nie sprawdziwszy najpierw co dokładnie jest w tej kaszce rozkręcić aferę na całą Polskę. Ja na miejscu Nastle pociągnęłabym tą panią do odpowiedzialności za takie oszczerstwo. Żałosne, jacy niektórzy są głupi.
[/quote]

Tak też i się stanie !
Tylko że oprócz tej pani do odpowiedzialności zostanie też zapewne podciągnięty DW.
Avatar
teofila / 25 stycznia 2013 o 13:22
0
Jak można być tak głupim i nie sprawdziwszy najpierw co dokładnie jest w tej kaszce rozkręcić aferę na całą Polskę. Ja na miejscu Nastle pociągnęłabym tą panią do odpowiedzialności za takie oszczerstwo. Żałosne, jacy niektórzy są głupi.
Avatar
Icek Bimbermann / 25 stycznia 2013 o 12:45
0
[quote name='Gość' timestamp='1359107587' post='725326']
To skąd to się tam wzięło ?
[/quote]Dokładają jako GRATISY. Polacy głodni,to zjedzą wszystko.
Avatar
Gość / 25 stycznia 2013 o 11:27
0
Ha ha ha odszkodowanie chcieli dostać , niby za co ? Z biedy czy z głupoty . . .?
Avatar
gość / 25 stycznia 2013 o 11:09
0
Pazerność ludzka nie zna granic
Avatar
Gość / 25 stycznia 2013 o 10:53
0
[quote name='Młody tata' timestamp='1359032771' post='724816']
cokolwiek by to nie było, nie powinno się tam znaleźć!
[/quote]

To skąd to się tam wzięło ?
Avatar
Gość / 24 stycznia 2013 o 22:38
0
[quote name='aflo' timestamp='1359061456' post='725155']
Czy to miss Arizona z 87'? Bo jak nie to ja nie chce.
[/quote]

Niestety to nie ten plakat.
Ten o którym piszesz jest w posiadaniu szejka Qataru.
Myślę że sobie żartujesz, gdyż plakat kury "miss Arizona 87" jest wyceniany u bukmacherów aktualnie na 45.000 dolarów australijskich.
Jak dla mnie jest to aktualnie poza zasięgiem. Dlatego skupiam się raczej na czymś bardziej dla mnie realnym.

Czesław
Avatar
Gość / 24 stycznia 2013 o 22:31
0
[quote name='mietek' timestamp='1359031043' post='724802']
Drogo za to chcesz napisz ile opuścisz , myślę że jest to warte najwyżej 600zł. A jak ta kura wyglda, jakiego koloru ma łapki. Chodzi o to czy jest to kura rasowa czy nierasowa, jakby miała zielone łapki to może dałbym 700zł. Zastanów się.
[/quote]

[color=#ff0000][size=5][font=georgia,serif][font=comic sans ms,cursive]>>> Sprzedam plakat kury domowej białej <<<[/font][/font][/size][/color]

Za 700 zł ?! ...to nie mamy o czym dyskutować. Jestem w posiadaniu tego pięknego plakatu od trzech lat.
Zapłaciłem za niego 800 zł i wszyscy koneserzy wiedzą że jest on wart o wiele więcej.
Także za mniej niż 1150 zł go nie sprzedam.
Jest to kura rasowa biała o dumnym spojrzeniu,tak jak wspomniałem trzyma w dziobie larwę motyla (prawddopodobnie jest to larwa motyla cytrynka.) . Łapki ma koloru żółtego od góry zachodzące nieco w pomarańcz. Jest to kura jak najbardziej rasowa, rasy jeszcze nie będę zdradzał, żeby podtrzymać napięcie wśród licytujących...
Mietku, twoja wola, jak chcesz to kupisz jak nie to nie.
Zastanów się, bo na innych forach miałem już propozycje 1100 zł !
Jak będziesz zbytnio zwlekał z decyzją, to obejdziesz się smakiem, a gra jest warta świeczki.
Takie plakaty w dzisiejszych czasach (z roku 1974) to "białe kruki".
Zrobisz jak zechcesz, twój wybór.
Pozdrawiam,
Czesław.
[quote name='mietek' timestamp='1359031043' post='724802']
Drogo za to chcesz napisz ile opuścisz , myślę że jest to warte najwyżej 600zł. A jak ta kura wyglda, jakiego koloru ma łapki. Chodzi o to czy jest to kura rasowa czy nierasowa, jakby miała zielone łapki to może dałbym 700zł. Zastanów się.
[/quote]

[color=#ff0000][size=5][font=georgia,serif][font=comic sans ms,cursive]>>> Sprzedam plakat kury domowej białej <<<[/font][/font][/size][/color]

Za 700 zł ?!... rozwiń
Avatar
aflo / 24 stycznia 2013 o 22:04
0
[quote name='Gość' timestamp='1359029937' post='724786']
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms,cursive]Sprzedam plakat kury białej domowej, tanio ![/font][/size][/color]

[size=5][font=comic sans ms,cursive][size=4]Plakat ma wymiary 85 na 144 cm.[/size][/font][/size] Plakat przedstawia kurę białą domową.
Kura trzyma w dziobie larwę, jest to najprawdopodobniej larwa motyla.
Plakat jest w dobrym stanie.
Proszę o poważne propozycje. Sprzedam oczywiście temu kto zaoferuje najwyższą cenę.
[/quote]

[quote name='Gość' timestamp='1359029937' post='724786']
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms,cursive]Sprzedam plakat kury białej domowej, tanio ![/font][/size][/color]

[size=5][font=comic sans ms,cursive][size=4]Plakat ma wymiary 85 na 144 cm.[/size][/font][/size] Plakat przedstawia kurę białą domową.
Kura trzyma w dziobie larwę, jest to najprawdopodobniej larwa motyla.
Plakat jest w dobrym stanie.
Proszę o poważne propozycje. Sprzedam oczywiście temu kto zaoferuje najwyższą cenę.
[/quote]

Czy to miss Arizona z 87'? Bo jak nie to ja nie chce.
[quote name='Gość' timestamp='1359029937' post='724786']
[color=#ff0000][size=5][font=comic sans ms,cursive]Sprzedam plakat kury białej domowej, tanio ![/font][/size][/color]

[size=5][font=comic sans ms,cursive][size=4]Plakat ma wymiary 85 na 144 cm.[/size][/font][/size] Plakat przedstawia kurę białą domową.
Kura trzyma w dziobie larwę, jest to najprawdopodobniej larwa motyla.
Plakat jest w dobrym stanie.
Proszę o poważne propozycje. Sprzedam oczywiście temu kto zaoferuje najwy... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 92

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 14 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 463 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!