Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 września 2013 r.
18:37
Edytuj ten wpis

Muszą jeździć naokoło: 2,5 km dodatkowej drogi

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 15 A A
Muszą jeździć naokoło i tak już ma być na stałe (Maciej Kaczanowski)
Muszą jeździć naokoło i tak już ma być na stałe (Maciej Kaczanowski)

Od wczoraj utrudniony jest wjazd i wyjazd z os. Prusa i os. Konopnickiej w Lublinie. Robotnicy ustawili barierki i zerwali część drogi. Urzędnicy tłumaczą, że tak będzie bezpieczniej, a kierowcy są wściekli.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zmiany dotyczą skrzyżowania ul. Filaretów z jezdniami wjazdowymi na dwa osiedla LSM: z jednej strony to ul. Rzeckiego, a z drugiej ul. Pana Balcera.

W miejscu, w którym kierowcy mogli przecinać ul. Filaretów stanęły wczoraj barierki, a później zerwany został asfalt. Od wczoraj z ul. Rzeckiego i z ul. Pana Balcera można tylko skręcać w prawo.

– Zmiana jest wprowadzana na stałe, tego przejazdu już nie będzie – wyjaśnia Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. – Chodzi o poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniu, mieliśmy w tej sprawie wiele interwencji, a budowa sygnalizacji świetlnej nie wchodziła w grę, bo to miejsce jest zbyt blisko ronda koło ZUS.

Miasto zdecydowało się na radykalne rozwiązanie. Kierowcy są oburzeni. – Przecież teraz trzeba nadkładać wielki kawał drogi, a do tego robić sztuczny tłok na ul. Filaretów, na której i tak jest ciężko z powodu remontu – irytuje się pan Andrzej z os. Prusa.

Kierowcy z os. Prusa, którzy dotąd wyjeżdżali w Filaretów w lewo w stronę ul. Jana Pawła muszą skręcać pod ZUS i nawracać na rondzie.

To jednak nic w porównaniu z kłopotami kierowców jadących od ronda przy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, którzy przywykli do możliwości skrętu w lewo w ul. Rzeckiego. Wczoraj musieli jechać prosto, aż do ronda na skrzyżowaniu z ul. Jana Pawła II, a następnie nawrócić. Policzyliśmy: to 2,5 km dodatkowej drogi.

– Jeśli dla kierowców będzie to problemem, wtedy zasłonimy zakaz zawracania w rejonie przystanków – zapowiada Kieliszek. Po zdjęciu zakazu samochody jadące od Filaretów mogłyby zawracać w tym samym miejscu, w którym… samochody jadące zwężoną ul. Filaretów wracają na właściwą jezdnię.

Zmian nie będzie na dwóch innych skrzyżowaniach znajdujących się na remontowanym odcinku. Nadal możliwy będzie skręt w lewo z ulicy Radości (w stronę ul. Jana Pawła II) i nadal nie będzie można skręcać w lewo z ul. Jutrzenki w stronę ZUS. Urzędnicy tłumaczą, że auta wyjeżdżające w lewo z ul. Jutrzenki stwarzałyby większe zagrożenie, niż te skręcające w lewo z ul. Radości.

Niebawem ma się zakończyć remont wiaduktu nad wąwozem. – Roboty przy drugim potrwają krócej, bo zrobiliśmy już część prac od spodu konstrukcji, a poza tym ten wiadukt jest w lepszym stanie – mówi Krzysztof Kozioł z firmy Karya, podwykonawcy robót.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mateusz / 26 września 2013 o 14:42
0

No raczej nie. Pisze przeciez Dziennik ze miejsce do zawracania bedzie ok 130m od wyjazdu z pana balcera

 W miejscu gdzie są kolejne pasy i zatoka przystankowa. Do tego tony barierek (może zniknął po remoncie), miejsce na pewno bezpieczniejsze. I zauważ że nieodrzecznik Kieliszek powiedział cyt. ,,Jeśli dla kierowców będzie to problemem, wtedy zasłonimy zakaz zawracania w rejonie przystanków – zapowiada Kieliszek.'' - czyli dla nich problemu nie ma, jak ludzie zaczną się burzyć to pomyślimy... - z tej wypowiedzi wynika jednoznacznie że nikt o tym wcześniej nie pomyślał, a już jest szukane rozwiązanie awaryjne.

 W miejscu gdzie są kolejne pasy i zatoka przystankowa. Do tego tony barierek (może zniknął po remoncie), miejsce na pewno bezpieczniejsze. I zauważ że nieodrzecznik Kieliszek powiedział cyt. ,,Jeśli dla kierowców będzie to problemem, wtedy zasłonimy zakaz zawracania w rejonie przystanków – zapowiada Kieliszek.'' - czyli dla nich problemu nie ma, jak ludzie zaczną się burzyć to pomyślimy... - z tej wypowiedzi wynika jednoznacznie że nikt o tym wcześniej nie pomyślał, a już jest szukane rozwiązanie awaryjne.

rozwiń
Avatar
pan balcer / 26 września 2013 o 10:16
0

No raczej nie mieszkasz obok, a już na czubach. Widzisz, sam mówisz z Jutrzenki do ronda i nawrócić. Nie wiem czy zauważyłeś że do tego samego ronda, aby zawrócić musisz jechać jak wyjdziesz z Pana Balcera ? I podobną drogę musisz pokonać do ronda na Jana Pawła aby skręcić w lewo w Rzeckiego ??

No raczej nie. Pisze przeciez Dziennik ze miejsce do zawracania bedzie ok 130m od wyjazdu z pana balcera

Avatar
4952328 166 / 26 września 2013 o 09:58
0

To dobrze że zaczyna się podchodzić do tematu kompleksowo i dbać o bezpieczeństwo .W całym świecie są drogi jednokierunkowe a kierowcy wcale nie muszą jechać naokoło.Mogą jeździć żadziej co wyjdzie im tylko na zdrowie.

Avatar
Antyżuk / 26 września 2013 o 09:55
0

Mieszkam kolego obok, przejezdzam tą ulicą codziennie. Moim zdaniem przejscie wcale tam nie przeszkadza, przeszkadzają samochody, które przejezdzają przez w/w skrzyzowanie jadąc od Rzeckiego i Pana Balcera blokują nierzadko skrajne lewe pasy, jakby wszyscy jeżdżący respektowali przepis że nie wolno wjezdzac na skrzyżowanie by je blokować to nic bym nie mówił. Z Jutrzenki od zawsze sie wyjezdza na Filaretów skręcając w prawo i nikt nie płacze, że musi zawrócić na rondzie by jechać w kierunku ZUSu

No raczej nie mieszkasz obok, a już na czubach. Widzisz, sam mówisz z Jutrzenki do ronda i nawrócić. Nie wiem czy zauważyłeś że do tego samego ronda, aby zawrócić musisz jechać jak wyjdziesz z Pana Balcera ? I podobną drogę musisz pokonać do ronda na Jana Pawła aby skręcić w lewo w Rzeckiego ??

No raczej nie mieszkasz obok, a już na czubach. Widzisz, sam mówisz z Jutrzenki do ronda i nawrócić. Nie wiem czy zauważyłeś że do tego samego ronda, aby zawrócić musisz jechać jak wyjdziesz z Pana Balcera ? I podobną drogę musisz pokonać do ronda na Jana Pawła aby skręcić w lewo w Rzeckiego ??

rozwiń
Avatar
hub / 26 września 2013 o 09:40
0

a kto jest odpowiedzialny za wykop na skrzyżowaniu Lipowa Chopina - od paru tygodni jest tam pozostawiona dziura w jezdni i ani jednego robotnika

Avatar
MMM / 26 września 2013 o 09:33
0
Jeśli dla kierowców będzie to problemem, wtedy zasłonimy zakaz zawracania w rejonie przystanków 

To tu niebezpiecznie,a tam już nie?Zawracanie stwarza więcej zamieszania.

Avatar
ik / 26 września 2013 o 09:32
0

 Widzisz wielki mistrzu prostej, skrzyżowane to jest niebezpieczne z powodu przejścia. Większość mistrzów długiej prostej co żyją w Polsce i przy pensji minimalnej wynoszącej 1600zł brutto, płacąc 5,50 zł średnio za litr paliwa, dojeżdżając 3,4 km - widzą taką prostą grzmoci ile wlezie. Większość kolizji jakie miały miejsce w tym punkcie było z pieszymi. I powodowali je mistrzowie prostej - którzy po odstaniu na światłach na rondzie grzmocą ile koni w poniemickich złomach im nie pozdychało. Od doły to samo - przejście słabo widoczne, zaraz po wyjściu z łuku. Ale o czym my piszemy, skory Ty zapewne jak i kieliszek w życiu w tej części miasta nie byliście.

Mieszkam kolego obok, przejezdzam tą ulicą codziennie. Moim zdaniem przejscie wcale tam nie przeszkadza, przeszkadzają samochody, które przejezdzają przez w/w skrzyzowanie jadąc od Rzeckiego i Pana Balcera blokują nierzadko skrajne lewe pasy, jakby wszyscy jeżdżący respektowali przepis że nie wolno wjezdzac na skrzyżowanie by je blokować to nic bym nie mówił. Z Jutrzenki od zawsze sie wyjezdza na Filaretów skręcając w prawo i nikt nie płacze, że musi zawrócić na rondzie by jechać w kierunku ZUSu

Mieszkam kolego obok, przejezdzam tą ulicą codziennie. Moim zdaniem przejscie wcale tam nie przeszkadza, przeszkadzają samochody, które przejezdzają przez w/w skrzyzowanie jadąc od Rzeckiego i Pana Balcera blokują nierzadko skrajne lewe pasy, jakby wszyscy jeżdżący respektowali przepis że nie wolno wjezdzac na skrzyżowanie by je blokować to nic bym nie mówił. Z Jutrzenki od zawsze sie wyjezdza na Filaretów skręcając w prawo i nikt nie płacze, że musi zawrócić na rondzie by jechać w kierunku ZUSu

rozwiń
Avatar
Antyżuk / 26 września 2013 o 09:18
0

hmm, uwazam że dobrze zrobili, bo było tam naprawdę niebezpiecznie. Czy nawrót na rondzie jest aż takim wyzwaniem? , strasznie leniwi Ci nasi kierowcy. Za granicą wiele dróg jest jednokierunkowych i mimo że dojazd do swego mieszkania jest obok głównej ulicy to jedzie się 3,4km by móc dojechać do siebie. Najbardziej "rozbawił" mnie "Antyżuk", który napisał by zlikwidować przejście dla pieszych bo On "wielki" kierowca nie będzie nadrabiał 2km - baran do kwadratu!

 Widzisz wielki mistrzu prostej, skrzyżowane to jest niebezpieczne z powodu przejścia. Większość mistrzów długiej prostej co żyją w Polsce i przy pensji minimalnej wynoszącej 1600zł brutto, płacąc 5,50 zł średnio za litr paliwa, dojeżdżając 3,4 km - widzą taką prostą grzmoci ile wlezie. Większość kolizji jakie miały miejsce w tym punkcie było z pieszymi. I powodowali je mistrzowie prostej - którzy po odstaniu na światłach na rondzie grzmocą ile koni w poniemickich złomach im nie pozdychało. Od doły to samo - przejście słabo widoczne, zaraz po wyjściu z łuku. Ale o czym my piszemy, skory Ty zapewne jak i kieliszek w życiu w tej części miasta nie byliście.

 Widzisz wielki mistrzu prostej, skrzyżowane to jest niebezpieczne z powodu przejścia. Większość mistrzów długiej prostej co żyją w Polsce i przy pensji minimalnej wynoszącej 1600zł brutto, płacąc 5,50 zł średnio za litr paliwa, dojeżdżając 3,4 km - widzą taką prostą grzmoci ile wlezie. Większość kolizji jakie miały miejsce w tym punkcie było z pieszymi. I powodowali je mistrzowie prostej - którzy po odstaniu na światłach na rondzie grzmocą ile koni w poniemickich złomach im nie pozdychało. Od doły to samo - przejście s... rozwiń

Avatar
ik / 26 września 2013 o 08:10
0

hmm, uwazam że dobrze zrobili, bo było tam naprawdę niebezpiecznie. Czy nawrót na rondzie jest aż takim wyzwaniem? , strasznie leniwi Ci nasi kierowcy. Za granicą wiele dróg jest jednokierunkowych i mimo że dojazd do swego mieszkania jest obok głównej ulicy to jedzie się 3,4km by móc dojechać do siebie. Najbardziej "rozbawił" mnie "Antyżuk", który napisał by zlikwidować przejście dla pieszych bo On "wielki" kierowca nie będzie nadrabiał 2km - baran do kwadratu!

Avatar
jx / 26 września 2013 o 08:09
0

Chyba już ich pojeba... dokumentnie. Jeden z dwóch wyjazdów z dużego osiedla, do drugiego przez klepisko jakim jest Pana Balcera ledwo da się przejechać, trzeba wykręcić na wspaniałym rondzie (na którym kostka układana na wiosnę już się zapada), odstać 10 minut aby ,móc skręcić w prawo. A wszytko to przez budowę poje,... wieżowca. Czy ktoś to uzgadniał z mieszkańcami ?? To jest już przegięcie w spieraniu prywatnych inwestorów przez UM tubtin - miasto frustracji !!!!!

Mieszkańcy mają was dość z niedorzecznikiem jakim jest Kieliszek. Po raz kolejny mieszkańcy o niekorzystnych zmianach są informowani po fakcie !!!

O masz BMC na odcinku dojazdu do Irydiona jest zamknięta od paru ąłdnych miesięcy a od tamtego czasu nie było tam nawet jednego robotnika!!! Tak się szanuje mieszkańców... Wyjazd z os. Krasińskiego jest tylko jedną drogą... Dzięujemy Żuku za wszystkie kileiszki inne niedojdy które dbają tylko rację firm budowlanych.

PS. PANOWIE DZIENNIKARZE PROSIMY ZADAĆ OFICJALNE PYTANIE RATUSZOWI: PO CO JEST ZAMKNIĘTY ODCINEK BMC DO IRYDIONA?

O masz BMC na odcinku dojazdu do Irydiona jest zamknięta od paru ąłdnych miesięcy a od tamtego czasu nie było tam nawet jednego robotnika!!! Tak się szanuje mieszkańców... Wyjazd z os. Krasińskiego jest tylko jedną drogą... Dzięujemy Żuku za wszystkie kileiszki inne niedojdy które dbają tylko rację firm budowlanych.

PS. PANOWIE DZIENNIKARZE PROSIMY ZADAĆ OFICJALNE PYTANIE RATUSZOWI: PO CO JEST ZAMKNIĘTY ODCINEK BMC DO IRYDIONA?

rozwiń
Avatar
mateusz / 26 września 2013 o 14:42
0

No raczej nie. Pisze przeciez Dziennik ze miejsce do zawracania bedzie ok 130m od wyjazdu z pana balcera

 W miejscu gdzie są kolejne pasy i zatoka przystankowa. Do tego tony barierek (może zniknął po remoncie), miejsce na pewno bezpieczniejsze. I zauważ że nieodrzecznik Kieliszek powiedział cyt. ,,Jeśli dla kierowców będzie to problemem, wtedy zasłonimy zakaz zawracania w rejonie przystanków – zapowiada Kieliszek.'' - czyli dla nich problemu nie ma, jak ludzie zaczną się burzyć to pomyślimy... - z tej wypowiedzi wynika jednoznacznie że nikt o tym wcześniej nie pomyślał, a już jest szukane rozwiązanie awaryjne.

 W miejscu gdzie są kolejne pasy i zatoka przystankowa. Do tego tony barierek (może zniknął po remoncie), miejsce na pewno bezpieczniejsze. I zauważ że nieodrzecznik Kieliszek powiedział cyt. ,,Jeśli dla kierowców będzie to problemem, wtedy zasłonimy zakaz zawracania w rejonie przystanków – zapowiada Kieliszek.'' - czyli dla nich problemu nie ma, jak ludzie zaczną się burzyć to pomyślimy... - z tej wypowiedzi wynika jednoznacznie że nikt o tym wcześniej nie pomyślał, a już jest szukane rozwiązanie awaryjne.

rozwiń
Avatar
pan balcer / 26 września 2013 o 10:16
0

No raczej nie mieszkasz obok, a już na czubach. Widzisz, sam mówisz z Jutrzenki do ronda i nawrócić. Nie wiem czy zauważyłeś że do tego samego ronda, aby zawrócić musisz jechać jak wyjdziesz z Pana Balcera ? I podobną drogę musisz pokonać do ronda na Jana Pawła aby skręcić w lewo w Rzeckiego ??

No raczej nie. Pisze przeciez Dziennik ze miejsce do zawracania bedzie ok 130m od wyjazdu z pana balcera

Avatar
4952328 166 / 26 września 2013 o 09:58
0

To dobrze że zaczyna się podchodzić do tematu kompleksowo i dbać o bezpieczeństwo .W całym świecie są drogi jednokierunkowe a kierowcy wcale nie muszą jechać naokoło.Mogą jeździć żadziej co wyjdzie im tylko na zdrowie.

Avatar
Antyżuk / 26 września 2013 o 09:55
0

Mieszkam kolego obok, przejezdzam tą ulicą codziennie. Moim zdaniem przejscie wcale tam nie przeszkadza, przeszkadzają samochody, które przejezdzają przez w/w skrzyzowanie jadąc od Rzeckiego i Pana Balcera blokują nierzadko skrajne lewe pasy, jakby wszyscy jeżdżący respektowali przepis że nie wolno wjezdzac na skrzyżowanie by je blokować to nic bym nie mówił. Z Jutrzenki od zawsze sie wyjezdza na Filaretów skręcając w prawo i nikt nie płacze, że musi zawrócić na rondzie by jechać w kierunku ZUSu

No raczej nie mieszkasz obok, a już na czubach. Widzisz, sam mówisz z Jutrzenki do ronda i nawrócić. Nie wiem czy zauważyłeś że do tego samego ronda, aby zawrócić musisz jechać jak wyjdziesz z Pana Balcera ? I podobną drogę musisz pokonać do ronda na Jana Pawła aby skręcić w lewo w Rzeckiego ??

No raczej nie mieszkasz obok, a już na czubach. Widzisz, sam mówisz z Jutrzenki do ronda i nawrócić. Nie wiem czy zauważyłeś że do tego samego ronda, aby zawrócić musisz jechać jak wyjdziesz z Pana Balcera ? I podobną drogę musisz pokonać do ronda na Jana Pawła aby skręcić w lewo w Rzeckiego ??

rozwiń
Avatar
hub / 26 września 2013 o 09:40
0

a kto jest odpowiedzialny za wykop na skrzyżowaniu Lipowa Chopina - od paru tygodni jest tam pozostawiona dziura w jezdni i ani jednego robotnika

Avatar
MMM / 26 września 2013 o 09:33
0
Jeśli dla kierowców będzie to problemem, wtedy zasłonimy zakaz zawracania w rejonie przystanków 

To tu niebezpiecznie,a tam już nie?Zawracanie stwarza więcej zamieszania.

Avatar
ik / 26 września 2013 o 09:32
0

 Widzisz wielki mistrzu prostej, skrzyżowane to jest niebezpieczne z powodu przejścia. Większość mistrzów długiej prostej co żyją w Polsce i przy pensji minimalnej wynoszącej 1600zł brutto, płacąc 5,50 zł średnio za litr paliwa, dojeżdżając 3,4 km - widzą taką prostą grzmoci ile wlezie. Większość kolizji jakie miały miejsce w tym punkcie było z pieszymi. I powodowali je mistrzowie prostej - którzy po odstaniu na światłach na rondzie grzmocą ile koni w poniemickich złomach im nie pozdychało. Od doły to samo - przejście słabo widoczne, zaraz po wyjściu z łuku. Ale o czym my piszemy, skory Ty zapewne jak i kieliszek w życiu w tej części miasta nie byliście.

Mieszkam kolego obok, przejezdzam tą ulicą codziennie. Moim zdaniem przejscie wcale tam nie przeszkadza, przeszkadzają samochody, które przejezdzają przez w/w skrzyzowanie jadąc od Rzeckiego i Pana Balcera blokują nierzadko skrajne lewe pasy, jakby wszyscy jeżdżący respektowali przepis że nie wolno wjezdzac na skrzyżowanie by je blokować to nic bym nie mówił. Z Jutrzenki od zawsze sie wyjezdza na Filaretów skręcając w prawo i nikt nie płacze, że musi zawrócić na rondzie by jechać w kierunku ZUSu

Mieszkam kolego obok, przejezdzam tą ulicą codziennie. Moim zdaniem przejscie wcale tam nie przeszkadza, przeszkadzają samochody, które przejezdzają przez w/w skrzyzowanie jadąc od Rzeckiego i Pana Balcera blokują nierzadko skrajne lewe pasy, jakby wszyscy jeżdżący respektowali przepis że nie wolno wjezdzac na skrzyżowanie by je blokować to nic bym nie mówił. Z Jutrzenki od zawsze sie wyjezdza na Filaretów skręcając w prawo i nikt nie płacze, że musi zawrócić na rondzie by jechać w kierunku ZUSu

rozwiń
Avatar
Antyżuk / 26 września 2013 o 09:18
0

hmm, uwazam że dobrze zrobili, bo było tam naprawdę niebezpiecznie. Czy nawrót na rondzie jest aż takim wyzwaniem? , strasznie leniwi Ci nasi kierowcy. Za granicą wiele dróg jest jednokierunkowych i mimo że dojazd do swego mieszkania jest obok głównej ulicy to jedzie się 3,4km by móc dojechać do siebie. Najbardziej "rozbawił" mnie "Antyżuk", który napisał by zlikwidować przejście dla pieszych bo On "wielki" kierowca nie będzie nadrabiał 2km - baran do kwadratu!

 Widzisz wielki mistrzu prostej, skrzyżowane to jest niebezpieczne z powodu przejścia. Większość mistrzów długiej prostej co żyją w Polsce i przy pensji minimalnej wynoszącej 1600zł brutto, płacąc 5,50 zł średnio za litr paliwa, dojeżdżając 3,4 km - widzą taką prostą grzmoci ile wlezie. Większość kolizji jakie miały miejsce w tym punkcie było z pieszymi. I powodowali je mistrzowie prostej - którzy po odstaniu na światłach na rondzie grzmocą ile koni w poniemickich złomach im nie pozdychało. Od doły to samo - przejście słabo widoczne, zaraz po wyjściu z łuku. Ale o czym my piszemy, skory Ty zapewne jak i kieliszek w życiu w tej części miasta nie byliście.

 Widzisz wielki mistrzu prostej, skrzyżowane to jest niebezpieczne z powodu przejścia. Większość mistrzów długiej prostej co żyją w Polsce i przy pensji minimalnej wynoszącej 1600zł brutto, płacąc 5,50 zł średnio za litr paliwa, dojeżdżając 3,4 km - widzą taką prostą grzmoci ile wlezie. Większość kolizji jakie miały miejsce w tym punkcie było z pieszymi. I powodowali je mistrzowie prostej - którzy po odstaniu na światłach na rondzie grzmocą ile koni w poniemickich złomach im nie pozdychało. Od doły to samo - przejście s... rozwiń

Avatar
ik / 26 września 2013 o 08:10
0

hmm, uwazam że dobrze zrobili, bo było tam naprawdę niebezpiecznie. Czy nawrót na rondzie jest aż takim wyzwaniem? , strasznie leniwi Ci nasi kierowcy. Za granicą wiele dróg jest jednokierunkowych i mimo że dojazd do swego mieszkania jest obok głównej ulicy to jedzie się 3,4km by móc dojechać do siebie. Najbardziej "rozbawił" mnie "Antyżuk", który napisał by zlikwidować przejście dla pieszych bo On "wielki" kierowca nie będzie nadrabiał 2km - baran do kwadratu!

Avatar
jx / 26 września 2013 o 08:09
0

Chyba już ich pojeba... dokumentnie. Jeden z dwóch wyjazdów z dużego osiedla, do drugiego przez klepisko jakim jest Pana Balcera ledwo da się przejechać, trzeba wykręcić na wspaniałym rondzie (na którym kostka układana na wiosnę już się zapada), odstać 10 minut aby ,móc skręcić w prawo. A wszytko to przez budowę poje,... wieżowca. Czy ktoś to uzgadniał z mieszkańcami ?? To jest już przegięcie w spieraniu prywatnych inwestorów przez UM tubtin - miasto frustracji !!!!!

Mieszkańcy mają was dość z niedorzecznikiem jakim jest Kieliszek. Po raz kolejny mieszkańcy o niekorzystnych zmianach są informowani po fakcie !!!

O masz BMC na odcinku dojazdu do Irydiona jest zamknięta od paru ąłdnych miesięcy a od tamtego czasu nie było tam nawet jednego robotnika!!! Tak się szanuje mieszkańców... Wyjazd z os. Krasińskiego jest tylko jedną drogą... Dzięujemy Żuku za wszystkie kileiszki inne niedojdy które dbają tylko rację firm budowlanych.

PS. PANOWIE DZIENNIKARZE PROSIMY ZADAĆ OFICJALNE PYTANIE RATUSZOWI: PO CO JEST ZAMKNIĘTY ODCINEK BMC DO IRYDIONA?

O masz BMC na odcinku dojazdu do Irydiona jest zamknięta od paru ąłdnych miesięcy a od tamtego czasu nie było tam nawet jednego robotnika!!! Tak się szanuje mieszkańców... Wyjazd z os. Krasińskiego jest tylko jedną drogą... Dzięujemy Żuku za wszystkie kileiszki inne niedojdy które dbają tylko rację firm budowlanych.

PS. PANOWIE DZIENNIKARZE PROSIMY ZADAĆ OFICJALNE PYTANIE RATUSZOWI: PO CO JEST ZAMKNIĘTY ODCINEK BMC DO IRYDIONA?

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 0 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 11 3

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 4

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 4

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 4

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 25 13

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 9 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek