Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 kwietnia 2010 r.
21:31
Edytuj ten wpis

Na Kośminku zbudują podziemną strzelnicę

0 35 A A

W Lublinie powstanie podziemna strzelnica. Inwestor chce zaadaptować na ten cel dawną sztolnię przy ul. Sulisławickiej. Dziś rozpoczną się pierwsze prace.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Za projektem budowy strzelnicy stoi Lubelska Fundacja Odnowy Zabytków. Obiekt powstanie w sąsiedztwie dzisiejszej Szkoły Pracowników Służb Społecznych. W czasach PRL przy ul Sulisławickiej działała szkoła zawodowa. To dla jej uczniów przygotowano górniczą sztolnię, która teraz popada w ruinę. Wejście do podziemi znajduje się tuż za szkolnym boiskiem. Na nieużytkach, gdzie spotykają się miejscowi amatorzy mocnych trunków.

– Warto ten teren zagospodarować – mówi Andrzej Gumieniczek, prezes LFOZ. – W ubiegłym roku odkopaliśmy wejście i obejrzeliśmy cały obiekt. Leży on jakieś 1,5 m pod ziemią. Na strzelnicę nadaje się idealnie. Zwłaszcza, że w Lublinie brakuje takiego miejsca.

LFOZ doszła do porozumienia z marszałkiem i władzami miasta. Wydzierżawiła teren na najbliższe trzy lata. Dziś zabiera się za realizację projektu.

– Na początek trzeba będzie odsłonić wejście i założyć nowe drzwi – dodaje Gumieniczek. – Doprowadzimy też energię elektryczną, żeby można było prowadzić dalsze prace.

Wykonaniem tych robót zajmie się lubelskie oddział Polskich Pracowni Konserwacji Zabytków.

– Potrwa to najwyżej kilka dni – mówi Stanisław Mazur, dyrektor PPKZ w Lublinie. – To dopiero prace przygotowawcze. Jest za wcześnie, by mówić o szczegółach dalszych robót.

Gdy ekipa PPKZ odsłoni i zabezpieczy wejście do sztolni, na miejscu pojawią się kolejni specjaliści.

– Zaprosimy tam budowlańców i architektów, żeby dokładnie ocenili stan obiektu – dodaje Gumieniczek. – Dopiero wtedy będzie można przygotować projekt strzelnicy i obliczyć koszty inwestycji.

LFOZ szacuje, że koszty adaptacji sztolni zamkną się w kwocie ok. 300 tys. zł. Takich pieniędzy fundacja nie ma. Będzie więc szukać środków kasie miasta i marszałka województwa. Jest również pomysł wystąpienia o wsparcie z Unii, w ramach dotacji na budowę obiektów sportowych.

– Mamy spore szanse, bo wiele instytucji jest zainteresowanych korzystaniem ze strzelnicy – dodaje Gumieniczek. – Są policjanci, czy straż zamkowa, która na ćwiczenia musi jeździć do Puław. Oczywiście cały obiekt byłby dostępny także dla młodzieży. Może uda nam się wychować strzeleckiego mistrza.

To długofalowe plany, a tymczasem LFOZ wydzierżawiła sztolnię tylko na trzy lata. Władze fundacji zapowiadają jedna, że jeśli budowa strzelnicy się uda, będą się starać o przejęcie obiektu na własność.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość ~~ / 6 maja 2010 o 17:40
0
~jano~ napisał:
POPIERAM tok myślenia..... Cóż ? Nie każdy może być Gumieniczkiem i być prezesem LFOZ. Taki prezesik , a jak wiele może...... Mam nadzieję ,że ktoś wreszcie przejrzy na oczy i powie STOP strzelnicy na Kośminku.

Swoją drogą ciekawe, kto ma w tym interes, żeby w sztolni powstała strzelnica ? Coś tu śmierdzi mości panowie. Nic lepszego nie można było wymyślić , tylko szastać pieniędzmi na taki właśnie cel ?
Avatar
~jano~ / 5 maja 2010 o 18:52
0
flacha napisał:
a to był młynarz czy weterynarz bo tego nawet Pawlak nie rozeznał..... Nowa pralnia pieniędzy na wybory samorządowe
trzeba coś wypompować żeby rajców wybrali na nową kadencję. Mam pytanie.: Czy mechanik samochodowy może otworzyć przychodnię lekarza rodzinnego? odpowiedź brzmi "MOŻE" pod warunkiem że się będzie nazywał Gumieniczak

POPIERAM tok myślenia..... Cóż ? Nie każdy może być Gumieniczkiem i być prezesem LFOZ. Taki prezesik , a jak wiele może...... Mam nadzieję ,że ktoś wreszcie przejrzy na oczy i powie STOP strzelnicy na Kośminku.

POPIERAM tok myślenia..... Cóż ? Nie każdy może być Gumieniczkiem i być prezesem LFOZ. Taki prezesik , a jak wiele może...... Mam nadzieję ,że ktoś wreszcie przejrzy na oczy i powie STOP strzelnicy na Kośminku. rozwiń
Avatar
17J / 5 maja 2010 o 08:02
0
Ha, ha, ha!
Avatar
flacha / 4 maja 2010 o 21:13
0
a to był młynarz czy weterynarz bo tego nawet Pawlak nie rozeznał..... Nowa pralnia pieniędzy na wybory samorządowe
trzeba coś wypompować żeby rajców wybrali na nową kadencję. Mam pytanie.: Czy mechanik samochodowy może otworzyć przychodnię lekarza rodzinnego? odpowiedź brzmi "MOŻE" pod warunkiem że się będzie nazywał Gumieniczak
Avatar
-ktoś- / 4 maja 2010 o 20:16
0
mam tego strzelca dość napisał:
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany.
Napisz co ty zrobiłeś dla tego olimpijskiego strzelectwa z podaniem dat i do kogo był składany kwit oraz czego dotyczył ten twój lub twoich kolegów wniosek. Na koniec pochwal się uzasadnieniem decyzji pozytywnej lub odmownej.
Kłapać buzią lub na forum potrafi każdy. A inni nie gadają tylko działają. I tak pewnie zrobiła policja i znienawidzony przez ciebie gumisio. A jak jesteś taki mocny i obeznany to podaj pierwszą literę tego "twojego" klubu oraz kilka inicjałów aktywnych członków. Wpisz też kilka wyników. I niczego nie spisuj z internetu...
Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.

Człowieku , żal mi Ciebie, bo jesteś głupszy , niż ustawa przewiduje. Masz czas zabaw się w detektywa, i nie zadawaj idiotycznych pytań... STRZELEC MA CAŁKOWITĄ RACJĘ. Szastać cudzymi pieniędzmi , to żaden problem, co widać w naszym kraju na każdym kroku.

Człowieku , żal mi Ciebie, bo jesteś głupszy , niż ustawa przewiduje. Masz czas zabaw się w detektywa, i nie zadawaj idiotycznych pytań... STRZELEC MA CAŁKOWITĄ RACJĘ. Szastać cudzymi pieniędzmi , to żaden problem, co widać w naszym kraju na każdym kroku. rozwiń
Avatar
-ktoś- / 4 maja 2010 o 20:08
0
forumowicz napisał:
strzelec, zuza, gość to te same osoby. moderatorzy tego forum...

Nie mam nic wspólnego z zuzą, strzelcem i gościem , ale całkowicie popieram te osoby. Dość już szastania pieniędzmi podatników. Po co było likwidować dwie w/ w komentarzach strzelnice , żeby teraz budować następną ? Gdybyś miał gościu troszkę oleju w głowie, wyciągnąłbyś z tego odpowiednie wnioski. Chce prezes LFOZ budować strzelnicę- proszę bardzo, niech weżmie kredyt , wykupi plac od miasta i otwiera w byłej sztolni strzelnicę. Ciekawe ,w jakim czasie zwrócą mu się koszty, jak myślisz? Sztolnia stała tyle lat i jeszcze może stać , a te 300tys. złotych można wykorzystać na inne cele, chociażby jak ktoś słusznie zauważył renowację Starówki, bo to jest wizytówka naszego miasta.Twierdzisz ,że Ci , co popierają ,,strzelca", to te same osoby... Na jakiej podstawie tak sądzisz ? Sprawdz dokładnie , bo może ja tez jestem ,,strzelcem" ( ale cyrk). Rozporządzać nie swoimi pieniędzmi każdy potrafi, nie tylko Gumieniczek, ale swoimi zapewne tak by nie szastał.

Nie mam nic wspólnego z zuzą, strzelcem i gościem , ale całkowicie popieram te osoby. Dość już szastania pieniędzmi podatników. Po co było likwidować dwie w/ w komentarzach strzelnice , żeby teraz budować następną ? Gdybyś miał gościu troszkę oleju w głowie, wyciągnąłbyś z tego odpowiednie wnioski. Chce prezes LFOZ budować strzelnicę- proszę bardzo, niech weżmie kredyt , wykupi plac od miasta i otwiera w byłej sztolni strzelnicę. Ciekawe ,w jakim czasie zwrócą mu się koszty, jak myślisz? Sztolnia stała tyle lat i jeszcz... rozwiń
Avatar
NAAARCYS / 3 maja 2010 o 23:19
0
jak zabraknie klienteli na to strzelanie bo policja ma swoje, straż zamkowa nie ma pieniędzy to zawsze można to podpiąć pod muzeum na Majdanku będzie jeden korytarz więcej do zwiedzania dla gości z gór bliskowschodnich , są w okolicy dzieci z domu dziecka to też potencjalni klienci. a TAK NA Poważnie TO KTO CHCE ZAŁATWIĆ negatywnie NA KOLEJNE LATA WYBUDOWANIE OBIEKTU KTÓRY BĘDZIE SPEŁNIAŁ ODPOWIEDNIE PARAMETRY UNIJNE. CZY KTOŚ Z NASZYCH MISTRZÓW POLSKI CZY OLIMPIJSKICH TU ZECHCE PRZYJECHAĆ??? CZY TA ADAPTACJA BYŁA KONSULTOWANA -UZGADNIANA Z KIMŚ KTO MA ODPOWIEDNIE UPRAWNIENIA DO PROJEKTOWANIA I BUDOWANIA STRZELNIC. CZY TO TAKIE SOBIE COŚ TAM POKOPIEMY A NADZÓR BUDOWLANY TO KLEPNIE I BĘDZIE ZABYTEK ODNOWIONY. budowniczowie DRUG W LUBLINIE NIE POTRAFIĄ WYBUDOWAĆ NORMALNEGO ODCINKA DROGI BEZ JEDNEJ DZIURY A CO MÓWIĆ O STRZELNICY. ECH............
jak zabraknie klienteli na to strzelanie bo policja ma swoje, straż zamkowa nie ma pieniędzy to zawsze można to podpiąć pod muzeum na Majdanku będzie jeden korytarz więcej do zwiedzania dla gości z gór bliskowschodnich , są w okolicy dzieci z domu dziecka to też potencjalni klienci. a TAK NA Poważnie TO KTO CHCE ZAŁATWIĆ negatywnie NA KOLEJNE LATA WYBUDOWANIE OBIEKTU KTÓRY BĘDZIE SPEŁNIAŁ ODPOWIEDNIE PARAMETRY UNIJNE. CZY KTOŚ Z NASZYCH MISTRZÓW POLSKI CZY OLIMPIJSKICH TU ZECHCE PRZYJECHAĆ??? CZY TA ADAPTACJA BYŁA KONSULTOWANA -UZGADNIANA ... rozwiń
Avatar
strzelec / 2 maja 2010 o 14:35
0
weterynarz napisał:
strzelec jest jak zerwany z łańcucha pies mojej sąsiadki któremu w domu nie wolno szczekać .
tylko gdy wyjdzie na klatkę schodową lub przed blok obszczekuje wszystko i wszystkich łącznie z drzewem wróblem lub cokolwiek-byle szczekać.
gdy nie ma czego obszczekiwać,to ujada na koniec swojego ogona.
na żadne komendy nie reaguje do czasu aż ponownie zamknął burka w ciemnej łazience.




jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.



Hm... weterynarz w LFOZ??? To chyba jakaś wścieklizna w LFOZ!
Te weterynarz ... Czy ty sobie specjalisto od kozich bobków nie zdajesz sprawy z tego, że sam nic nigdy merytorycznego nie napisałeś, a twoje żałosne wypociny to tylko próby obrażania innych? Wiesz dlaczego? Bo NIE MA ŻADNEGO merytorycznego uzasadnienia do decyzji o finansowaniu tej szemranej inwestycji z pieniędzy UM. Dociera?



Hm... weterynarz w LFOZ??? To chyba jakaś wścieklizna w LFOZ!
Te weterynarz ... Czy ty sobie specjalisto od kozich bobków nie zdajesz sprawy z tego, że sam nic nigdy merytorycznego nie napisałeś, a twoje żałosne wypociny to tylko próby obrażania innych? Wiesz dlaczego? Bo NIE MA ŻADNEGO merytorycznego uzasadnienia do decyzji o finansowaniu tej szemranej inwestycji z pieniędzy UM. Dociera? rozwiń
Avatar
weterynarz / 2 maja 2010 o 09:45
0
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.[/quote]

strzelec jest jak zerwany z łańcucha pies mojej sąsiadki któremu w domu nie wolno szczekać .
tylko gdy wyjdzie na klatkę schodową lub przed blok obszczekuje wszystko i wszystkich łącznie z drzewem wróblem lub cokolwiek-byle szczekać.
gdy nie ma czego obszczekiwać,to ujada na koniec swojego ogona.
na żadne komendy nie reaguje do czasu aż ponownie zamknął burka w ciemnej łazience.


[quote]Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.


jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.


jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.
rozwiń
Avatar
strzelec / 2 maja 2010 o 08:21
0
mam tego strzelca dość napisał:
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany.
Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.


No i kto tu się zapluwa?? Tak na marginesie to pisze się "nikt ci nie odpisze" i "ten cię oszukuje". Ale tak poza tym to ładny wpis zrobiłeś i oczywiście wyjątkowo "merytoryczny i przepełniony ważnymi szczegółami".
Poza tym, o ile umiem czytać to parę osób na tym forum myśli podobnie, ale ty oczywiście zaraz sobie ubzdurasz w swoim orzeszku, że to jedna i ta sama osoba.... nieładnie, nieładnie przeczytaj do czego nawołuje dziś Arcy Filozof i słuchaj się!


No i kto tu się zapluwa?? Tak na marginesie to pisze się "nikt ci nie odpisze" i "ten cię oszukuje". Ale tak poza tym to ładny wpis zrobiłeś i oczywiście wyjątkowo "merytoryczny i przepełniony ważnymi szczegółami".
Poza tym, o ile umiem czytać to parę osób na tym forum myśli podobnie, ale ty oczywiście zaraz sobie ubzdurasz w swoim orzeszku, że to jedna i ta sama osoba.... nieładnie, nieładnie przeczytaj do czego nawołuje dziś Arcy Filozof i słuchaj się! rozwiń
Avatar
gość ~~ / 6 maja 2010 o 17:40
0
~jano~ napisał:
POPIERAM tok myślenia..... Cóż ? Nie każdy może być Gumieniczkiem i być prezesem LFOZ. Taki prezesik , a jak wiele może...... Mam nadzieję ,że ktoś wreszcie przejrzy na oczy i powie STOP strzelnicy na Kośminku.

Swoją drogą ciekawe, kto ma w tym interes, żeby w sztolni powstała strzelnica ? Coś tu śmierdzi mości panowie. Nic lepszego nie można było wymyślić , tylko szastać pieniędzmi na taki właśnie cel ?
Avatar
~jano~ / 5 maja 2010 o 18:52
0
flacha napisał:
a to był młynarz czy weterynarz bo tego nawet Pawlak nie rozeznał..... Nowa pralnia pieniędzy na wybory samorządowe
trzeba coś wypompować żeby rajców wybrali na nową kadencję. Mam pytanie.: Czy mechanik samochodowy może otworzyć przychodnię lekarza rodzinnego? odpowiedź brzmi "MOŻE" pod warunkiem że się będzie nazywał Gumieniczak

POPIERAM tok myślenia..... Cóż ? Nie każdy może być Gumieniczkiem i być prezesem LFOZ. Taki prezesik , a jak wiele może...... Mam nadzieję ,że ktoś wreszcie przejrzy na oczy i powie STOP strzelnicy na Kośminku.

POPIERAM tok myślenia..... Cóż ? Nie każdy może być Gumieniczkiem i być prezesem LFOZ. Taki prezesik , a jak wiele może...... Mam nadzieję ,że ktoś wreszcie przejrzy na oczy i powie STOP strzelnicy na Kośminku. rozwiń
Avatar
17J / 5 maja 2010 o 08:02
0
Ha, ha, ha!
Avatar
flacha / 4 maja 2010 o 21:13
0
a to był młynarz czy weterynarz bo tego nawet Pawlak nie rozeznał..... Nowa pralnia pieniędzy na wybory samorządowe
trzeba coś wypompować żeby rajców wybrali na nową kadencję. Mam pytanie.: Czy mechanik samochodowy może otworzyć przychodnię lekarza rodzinnego? odpowiedź brzmi "MOŻE" pod warunkiem że się będzie nazywał Gumieniczak
Avatar
-ktoś- / 4 maja 2010 o 20:16
0
mam tego strzelca dość napisał:
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany.
Napisz co ty zrobiłeś dla tego olimpijskiego strzelectwa z podaniem dat i do kogo był składany kwit oraz czego dotyczył ten twój lub twoich kolegów wniosek. Na koniec pochwal się uzasadnieniem decyzji pozytywnej lub odmownej.
Kłapać buzią lub na forum potrafi każdy. A inni nie gadają tylko działają. I tak pewnie zrobiła policja i znienawidzony przez ciebie gumisio. A jak jesteś taki mocny i obeznany to podaj pierwszą literę tego "twojego" klubu oraz kilka inicjałów aktywnych członków. Wpisz też kilka wyników. I niczego nie spisuj z internetu...
Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.

Człowieku , żal mi Ciebie, bo jesteś głupszy , niż ustawa przewiduje. Masz czas zabaw się w detektywa, i nie zadawaj idiotycznych pytań... STRZELEC MA CAŁKOWITĄ RACJĘ. Szastać cudzymi pieniędzmi , to żaden problem, co widać w naszym kraju na każdym kroku.

Człowieku , żal mi Ciebie, bo jesteś głupszy , niż ustawa przewiduje. Masz czas zabaw się w detektywa, i nie zadawaj idiotycznych pytań... STRZELEC MA CAŁKOWITĄ RACJĘ. Szastać cudzymi pieniędzmi , to żaden problem, co widać w naszym kraju na każdym kroku. rozwiń
Avatar
-ktoś- / 4 maja 2010 o 20:08
0
forumowicz napisał:
strzelec, zuza, gość to te same osoby. moderatorzy tego forum...

Nie mam nic wspólnego z zuzą, strzelcem i gościem , ale całkowicie popieram te osoby. Dość już szastania pieniędzmi podatników. Po co było likwidować dwie w/ w komentarzach strzelnice , żeby teraz budować następną ? Gdybyś miał gościu troszkę oleju w głowie, wyciągnąłbyś z tego odpowiednie wnioski. Chce prezes LFOZ budować strzelnicę- proszę bardzo, niech weżmie kredyt , wykupi plac od miasta i otwiera w byłej sztolni strzelnicę. Ciekawe ,w jakim czasie zwrócą mu się koszty, jak myślisz? Sztolnia stała tyle lat i jeszcze może stać , a te 300tys. złotych można wykorzystać na inne cele, chociażby jak ktoś słusznie zauważył renowację Starówki, bo to jest wizytówka naszego miasta.Twierdzisz ,że Ci , co popierają ,,strzelca", to te same osoby... Na jakiej podstawie tak sądzisz ? Sprawdz dokładnie , bo może ja tez jestem ,,strzelcem" ( ale cyrk). Rozporządzać nie swoimi pieniędzmi każdy potrafi, nie tylko Gumieniczek, ale swoimi zapewne tak by nie szastał.

Nie mam nic wspólnego z zuzą, strzelcem i gościem , ale całkowicie popieram te osoby. Dość już szastania pieniędzmi podatników. Po co było likwidować dwie w/ w komentarzach strzelnice , żeby teraz budować następną ? Gdybyś miał gościu troszkę oleju w głowie, wyciągnąłbyś z tego odpowiednie wnioski. Chce prezes LFOZ budować strzelnicę- proszę bardzo, niech weżmie kredyt , wykupi plac od miasta i otwiera w byłej sztolni strzelnicę. Ciekawe ,w jakim czasie zwrócą mu się koszty, jak myślisz? Sztolnia stała tyle lat i jeszcz... rozwiń
Avatar
NAAARCYS / 3 maja 2010 o 23:19
0
jak zabraknie klienteli na to strzelanie bo policja ma swoje, straż zamkowa nie ma pieniędzy to zawsze można to podpiąć pod muzeum na Majdanku będzie jeden korytarz więcej do zwiedzania dla gości z gór bliskowschodnich , są w okolicy dzieci z domu dziecka to też potencjalni klienci. a TAK NA Poważnie TO KTO CHCE ZAŁATWIĆ negatywnie NA KOLEJNE LATA WYBUDOWANIE OBIEKTU KTÓRY BĘDZIE SPEŁNIAŁ ODPOWIEDNIE PARAMETRY UNIJNE. CZY KTOŚ Z NASZYCH MISTRZÓW POLSKI CZY OLIMPIJSKICH TU ZECHCE PRZYJECHAĆ??? CZY TA ADAPTACJA BYŁA KONSULTOWANA -UZGADNIANA Z KIMŚ KTO MA ODPOWIEDNIE UPRAWNIENIA DO PROJEKTOWANIA I BUDOWANIA STRZELNIC. CZY TO TAKIE SOBIE COŚ TAM POKOPIEMY A NADZÓR BUDOWLANY TO KLEPNIE I BĘDZIE ZABYTEK ODNOWIONY. budowniczowie DRUG W LUBLINIE NIE POTRAFIĄ WYBUDOWAĆ NORMALNEGO ODCINKA DROGI BEZ JEDNEJ DZIURY A CO MÓWIĆ O STRZELNICY. ECH............
jak zabraknie klienteli na to strzelanie bo policja ma swoje, straż zamkowa nie ma pieniędzy to zawsze można to podpiąć pod muzeum na Majdanku będzie jeden korytarz więcej do zwiedzania dla gości z gór bliskowschodnich , są w okolicy dzieci z domu dziecka to też potencjalni klienci. a TAK NA Poważnie TO KTO CHCE ZAŁATWIĆ negatywnie NA KOLEJNE LATA WYBUDOWANIE OBIEKTU KTÓRY BĘDZIE SPEŁNIAŁ ODPOWIEDNIE PARAMETRY UNIJNE. CZY KTOŚ Z NASZYCH MISTRZÓW POLSKI CZY OLIMPIJSKICH TU ZECHCE PRZYJECHAĆ??? CZY TA ADAPTACJA BYŁA KONSULTOWANA -UZGADNIANA ... rozwiń
Avatar
strzelec / 2 maja 2010 o 14:35
0
weterynarz napisał:
strzelec jest jak zerwany z łańcucha pies mojej sąsiadki któremu w domu nie wolno szczekać .
tylko gdy wyjdzie na klatkę schodową lub przed blok obszczekuje wszystko i wszystkich łącznie z drzewem wróblem lub cokolwiek-byle szczekać.
gdy nie ma czego obszczekiwać,to ujada na koniec swojego ogona.
na żadne komendy nie reaguje do czasu aż ponownie zamknął burka w ciemnej łazience.




jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.



Hm... weterynarz w LFOZ??? To chyba jakaś wścieklizna w LFOZ!
Te weterynarz ... Czy ty sobie specjalisto od kozich bobków nie zdajesz sprawy z tego, że sam nic nigdy merytorycznego nie napisałeś, a twoje żałosne wypociny to tylko próby obrażania innych? Wiesz dlaczego? Bo NIE MA ŻADNEGO merytorycznego uzasadnienia do decyzji o finansowaniu tej szemranej inwestycji z pieniędzy UM. Dociera?



Hm... weterynarz w LFOZ??? To chyba jakaś wścieklizna w LFOZ!
Te weterynarz ... Czy ty sobie specjalisto od kozich bobków nie zdajesz sprawy z tego, że sam nic nigdy merytorycznego nie napisałeś, a twoje żałosne wypociny to tylko próby obrażania innych? Wiesz dlaczego? Bo NIE MA ŻADNEGO merytorycznego uzasadnienia do decyzji o finansowaniu tej szemranej inwestycji z pieniędzy UM. Dociera? rozwiń
Avatar
weterynarz / 2 maja 2010 o 09:45
0
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.[/quote]

strzelec jest jak zerwany z łańcucha pies mojej sąsiadki któremu w domu nie wolno szczekać .
tylko gdy wyjdzie na klatkę schodową lub przed blok obszczekuje wszystko i wszystkich łącznie z drzewem wróblem lub cokolwiek-byle szczekać.
gdy nie ma czego obszczekiwać,to ujada na koniec swojego ogona.
na żadne komendy nie reaguje do czasu aż ponownie zamknął burka w ciemnej łazience.


[quote]Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.
Jak widać po dyskusji nikogo nie przekonałeś do swoich racji. Uwiarygodnij to konkretami, albo spadaj na... strzelnicę łuski po innych strzelcach zbierać.


jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.


jak widać powyżej żadnych konkretów nie będzie i nigdy ich nie było.
ot takie zwierzątko któremu wszystko przeszkadza więc szczeka.
nie dyskutujcie więc z niezrównoważonym opętanym ciemniakiem bo go to kręci.
chce zaistnieć za wszelką cenę na tym forum.
rozwiń
Avatar
strzelec / 2 maja 2010 o 08:21
0
mam tego strzelca dość napisał:
Pełny bełkot już po raz drugi na tym forum strzelcu. Od początku mało konkretów, tylko ciągle ogólniki i wyświechtane slogany.
Inaczej przestań się pluć, bo już nikt tobie nie odpisze. Ewentualnie zmień lekarza, bo ten ciebie oszukuje.


No i kto tu się zapluwa?? Tak na marginesie to pisze się "nikt ci nie odpisze" i "ten cię oszukuje". Ale tak poza tym to ładny wpis zrobiłeś i oczywiście wyjątkowo "merytoryczny i przepełniony ważnymi szczegółami".
Poza tym, o ile umiem czytać to parę osób na tym forum myśli podobnie, ale ty oczywiście zaraz sobie ubzdurasz w swoim orzeszku, że to jedna i ta sama osoba.... nieładnie, nieładnie przeczytaj do czego nawołuje dziś Arcy Filozof i słuchaj się!


No i kto tu się zapluwa?? Tak na marginesie to pisze się "nikt ci nie odpisze" i "ten cię oszukuje". Ale tak poza tym to ładny wpis zrobiłeś i oczywiście wyjątkowo "merytoryczny i przepełniony ważnymi szczegółami".
Poza tym, o ile umiem czytać to parę osób na tym forum myśli podobnie, ale ty oczywiście zaraz sobie ubzdurasz w swoim orzeszku, że to jedna i ta sama osoba.... nieładnie, nieładnie przeczytaj do czego nawołuje dziś Arcy Filozof i słuchaj się! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 5 1

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 15 3

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 4

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 5

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 5

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 28 13

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 10 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek