Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 maja 2014 r.
12:45
Edytuj ten wpis

Nowy basen przy ul. Łabędziej w Lublinie. Ceny, godziny otwarcia

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
597 23 A A

W czwartek otwarty zostanie wywalczony przez mieszkańców nowy basen na Bronowicach. Kosztował ponad 20 milionów złotych. Znamy już dokładny cennik i godziny otwarcia ośrodka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Co znajduje się w obiekcie za ponad 20 milionów? Oprócz głównej, 25-metrowej niecki z 6 torami i widownią dla 115 osób jest też mniejsza niecka do nauki pływania, 80-metrowa zjeżdżalnia ślimakowa, masaże wodne, jacuzzi, brodzik dla najmłodszych i sauny a także sala gimnastyczna. Ośrodek będzie czynny od godz. 6 do 22 w dni powszednie, a w weekendy w godz. 8-22.

Czwartkowe otwarcie zacznie się o godz. 13, a trzy godziny później pływalnia będzie dostępna dla każdego. - Wszystkie dzieci i młodzież do lat 18 będą mogły w dniu otwarcia korzystać z basenu za darmo - zapowiada Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Później trzeba będzie już płacić. Najmniej zapłacimy w dni powszednie do godz. 15 w ramach promocji "Tanie pływanie”, która nie pozwala na wstęp do saun. Bilet 60-minutowy to wydatek 8 zł, ulgowy 6 zł, a osoby po 60 roku życia zapłacą 5 zł.

Jak będzie popołudniami i w weekendy? 60-minutowy bilet bez dostępu do saun to koszt 12 zł (ulgowy 9 zł), a bez limitu czasowego kosztuje 33 zł (ulgowy 24). Ten, kto chce korzystać także z saun za 60-minutowy bilet zapłaci 15 zł (ulgowy 11 zł), a bez limitu 41 (ulgowy 30 zł).

Wśród karnetów najtańsze są te ważne w dni powszednie do godz. 15 bez wstępu do saun: 4-wejściowe są za 28 zł (ulgowy za 20 zł). Poza tymi godzinami i w weekendy 4-wejściowy karnet bez saun to wydatek 44 zł (32 zł ulgowy), a z saunami 55 zł (ulgowy za 40 zł). Wszystkie karnety mają też wersję 8-wejściową, dwukrotnie droższą.

Jest jeszcze jedna zasada: - Dzieci do lat 3 zawsze wchodzą za darmo - mówi Bednarczyk. Z biletów ulgowych mogą korzystać dzieci i młodzież ucząca się do 26. roku życia, emeryci, renciści i kombatanci.

W ofercie są też bilety rodzinne. Opcja dorosły + dziecko (bez saun: 18 zł/godzina, 51 zł bez limitu; z saunami: 23 zł/godzina, 64 zł bez limitu). Druga opcja to 2 dorosłych + dziecko (bez saun: 28 zł/godzina, z saunami: 35 zł/godzina. Dopłaty za każde kolejne dziecko są niezależne od tego, czy korzystamy z saun, czy nie i wynoszą: 5 zł za godzinę, 12 zł bez limitu.

W budynku znalazły się też sale rehabilitacyjne, których nie przewidywał pierwotny projekt. Zostały one wydzielone z holu. Są tu sale do masażu, kinezyterapii, elektroterapii oraz światłolecznictwa i ciepłolecznictwa. Wyposaży je przyszły najemca, który nie jest jeszcze znany.

O basen od lat zabiegali mieszkańcy Bronowic. Zebrali ponad 1300 podpisów pod projektem uchwały w tej sprawie, który później jednogłośnie przyjęła Rada Miasta.

Basen przy ul. Łabędziej w Lublinie. Ceny biletów, godziny otwarcia

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 czerwca 2015 o 21:29
0
Faktycznie ceny odstraszają, ale pływać się chociaż da, bo to od pływania są baseny. Swoją drogą byłam na dwóch krótkich wycieczkach na basenie, na obu było taniej + lepsze wyposażenie.
Avatar
dorota / 9 września 2014 o 23:04
0
Ze Świdnika bedziemy przyjeżdżać, bo nam wszystkie baseny pozamykali, w wekendy pustka, władze miasta Świdnika wogóle nie liczą sie z potrzebami ńmieszkańców !
Avatar
zuzia / 29 lipca 2014 o 19:16
0
Czy MOSiR nie może trochę zadbać o komfort przychodzących i zatrudnić drugiej kasjerki? To nie do pomyślenia żeby tak dlugo czekać na wstęp , jedna osoba jest wpuszczana, a 10 wypuszczanych, co w 90% wiąże się z pobieraniem opłaty, wydawaniem reszty... dzisiaj zrezygnowałam po 20 minutach oczekiwania, kolejka ruszyła się o 2 osoby, a dalej stało kolejnych 5. To już nie pierwszy raz, masakra taka obsługa już nie mówiąc o tej biednej kasjerce...
Avatar
grazyna / 23 lipca 2014 o 11:41
0

a ja chodze na basen  w Centrum Rekreacyjno Sportowym  przy Uniwersytecie Przyrodniczym przy. ul. Głębokiej 31,  jest tam  super i basen i   oczka 2  jacuzzi, prawdopodobnie o 2  razy wiekszej  srednicy  anizeli przy Łabedziej,  jest  wirek  jest  rura i  basen  z plytsza  woda do nauki þlywania,  codziennie   jest tam mnostwo  ludzi , takze z malutkimi dziecmi, nawet takimi ktore nie maja roczku, jak te maluchy  wspaniale  znajduja sie w tej wodzie. Atmosfera jest tam wspaniala. Ratownikow  duzo. A jest tez  miejsce  do masazu, chetnie  z niego korzystaja i młodzi i starsi. Jest tam super, polecam. 

a ja chodze na basen  w Centrum Rekreacyjno Sportowym  przy Uniwersytecie Przyrodniczym przy. ul. Głębokiej 31,  jest tam  super i basen i   oczka 2  jacuzzi, prawdopodobnie o 2  razy wiekszej  srednicy  anizeli przy Łabedziej,  jest  wirek  jest  rura i  basen  z plytsza  woda do nauki þlywania,  codziennie   jest tam mnostwo  ludzi , takze z malutkimi dziecmi, nawet takimi ktore nie maja roczku, jak te maluchy  wspaniale  znajduja si... rozwiń

Avatar
Julka S. / 27 czerwca 2014 o 17:11
0
Basen nawet fajny, ale wirku tu nie mają :-( Ceny mogą być, ale mam jedno pytanie. Czy te siedzenia przy basenie, czy może tam wejść ktoś, np moja mama, żeby mnie pilnować (bez biletu) ? Proszę o odpowiedź. :)
Avatar
Gość / 25 czerwca 2014 o 11:56
0

Nie jestem malkontentem,ja jestem szczerze zadowolony że takie obiekty powstają,to nam  jako Lubelakom trochę podnosi rangę miasta,ale nie rozumiem tylko polityki cenowej,jak na realia Lubelskie ceny są z kosmosu,jeżdżę po różnych parkach  wodnych i w każdym ceny są adekwatne do tego co proponują,u nas jest odwrotnie ceny odstraszają chętnych,jadą jedynie na tym że chyba mało ludzi szuka lepszych obiektów .My osobiście np.wolimy pojechać choćby do Radomia, tylko 100 km, a za całodzienne wejście bez limitu zapłacimy 80 zł,a obiekt jest bez porównania lepszy ,oraz piękna strefa saun,opłaca się dopłacić i cieszyć się wypoczynkiem na  wyższych standardach.

Ciekawy jestem nowego obiektu który powstaje,mam nadzieje że z cenami nie będą przesadzać.

Myślałem że pospieszyłem się z negatywną ocena tego przybytku,dlatego tez pokusiłem się na jego odwiedzenie ,celem potwierdzenia lub zaprzeczenia wcześniejszym uwaga.

T o co tam zobaczyłem nie napawa mnie hurra optymizmem,nie wypowiadam się na temat basenów bo jest to zwykły basem miejski jak na MOSIR przystało wieje nuda i kiczem.

Moja uwagę zwróciła strefa saun,która jest niby oddzielną strefą  ale stanowi integralna część basenów,nie rozumiem.

Widok saun poraził mnie totalnym bezguściem oraz elementarnym brakiem wiedzy o saunach  podczas fazy projektowania,moim zdaniem szkoda kasy na coś takiego,a materiały ,użyte,mowa o płytkach  nadają się do kostnicy,jednym słowem widok jak z póżnego PRL-u.

Szkoda.

Mam nadzieje że budowany obiekt przy al.Zygmuntowskich będzie nowocześniejszy i nie będzie musowo się wstydzić,bo basen na Łabędziej nie zostanie perłą  Lublina .

Co do cen nie komentuje bo są za wysokie i myślę  że czas  zweryfikuje moja opinie i obiekt zacznie świecić pustkami,przychodzić będą tylko ci co nie widzieli innych obiektów tego typu.

Myślałem że pospieszyłem się z negatywną ocena tego przybytku,dlatego tez pokusiłem się na jego odwiedzenie ,celem potwierdzenia lub zaprzeczenia wcześniejszym uwaga.

T o co tam zobaczyłem nie napawa mnie hurra optymizmem,nie wypowiadam się na temat basenów bo jest to zwykły basem miejski jak na MOSIR przystało wieje nuda i kiczem.

Moja uwagę zwróciła strefa saun,która jest niby oddzielną strefą  ale stanowi integralna część basenów,nie rozumiem.

Widok saun poraził mnie totalnym bezguściem oraz elem... rozwiń

Avatar
moni / 22 czerwca 2014 o 14:30
0

Uwielbiam lubelskich malkontentów.

Otworzyli nowy basen i źle bo za drogo i szkoda że basen a nie hajduszoboszlo. 

Ludzie puknijcie sie w leb. 

1. primo ceny sa jakie sa i jesli sie utrzymaja to znaczy ze sa dobre, jesli sie nie utrzymaja to spadna i to bedzie oznaczac ze byly za wysokie. Wybudujcie sami basen i ustalajcie sobie ceny jakie chcecie. Wtedy pogadamy

2. akurat aquapark to pikus. W lublinie nie ma gdzie pojsc "na glupa" i zwyczajnie poplywac. 

Mnie sie ten basen BARDZO podoba bo oprocz baseniku przy wybiegu dla dzieci i staruszkow, ma normalny basen pywacki gdzie wielopryby nie beda blokowac torow. To chyba jedyny taki basen w Lublinie. 

Nie jestem malkontentem,ja jestem szczerze zadowolony że takie obiekty powstają,to nam  jako Lubelakom trochę podnosi rangę miasta,ale nie rozumiem tylko polityki cenowej,jak na realia Lubelskie ceny są z kosmosu,jeżdżę po różnych parkach  wodnych i w każdym ceny są adekwatne do tego co proponują,u nas jest odwrotnie ceny odstraszają chętnych,jadą jedynie na tym że chyba mało ludzi szuka lepszych obiektów .My osobiście np.wolimy pojechać choćby do Radomia, tylko 100 km, a za całodzienne wejście bez limitu zapłacimy 80 zł,a obiekt jest bez porównania lepszy ,oraz piękna strefa saun,opłaca się dopłacić i cieszyć się wypoczynkiem na  wyższych standardach.

Ciekawy jestem nowego obiektu który powstaje,mam nadzieje że z cenami nie będą przesadzać.

Nie jestem malkontentem,ja jestem szczerze zadowolony że takie obiekty powstają,to nam  jako Lubelakom trochę podnosi rangę miasta,ale nie rozumiem tylko polityki cenowej,jak na realia Lubelskie ceny są z kosmosu,jeżdżę po różnych parkach  wodnych i w każdym ceny są adekwatne do tego co proponują,u nas jest odwrotnie ceny odstraszają chętnych,jadą jedynie na tym że chyba mało ludzi szuka lepszych obiektów .My osobiście np.wolimy pojechać choćby do Radomia, tylko 100 km, a za całodzienne wejście bez limitu zapłacimy 80 zł,a obie... rozwiń

Avatar
franio / 22 czerwca 2014 o 14:18
0

Kto wymyślił bilet rodzinny 1+1,i taka cenę ,porażka:(

Avatar
Marko / 18 czerwca 2014 o 15:12
0

Widać Lublin jest nastawiony na łupienie ludzi, przykład-W Radomiu za wejście bez limitu dla dzieci płaci się 20 zł.dla dorosłych bilet w parze  co prawda w weekend ale ,60 zł. za dwie osoby a obiekt na Łabędziej nie dorasta do pięt temu w Radomiu,ja wole tam jechać i tam zostawiać pieniądze.szkoda .Lublin musi sie uczyć jednak od innych jak zbierać klientów.   

Avatar
Zybi / 29 maja 2014 o 12:03
0

Przecież  Słoneczny Wrotków, "MOSiR" czyli basen przy Zygmuntowskich i basenu przy Łabędzie są zarządzane przez MOSiR... więc ceny ustalają te same osoby...

Avatar
Gość / 16 czerwca 2015 o 21:29
0
Faktycznie ceny odstraszają, ale pływać się chociaż da, bo to od pływania są baseny. Swoją drogą byłam na dwóch krótkich wycieczkach na basenie, na obu było taniej + lepsze wyposażenie.
Avatar
dorota / 9 września 2014 o 23:04
0
Ze Świdnika bedziemy przyjeżdżać, bo nam wszystkie baseny pozamykali, w wekendy pustka, władze miasta Świdnika wogóle nie liczą sie z potrzebami ńmieszkańców !
Avatar
zuzia / 29 lipca 2014 o 19:16
0
Czy MOSiR nie może trochę zadbać o komfort przychodzących i zatrudnić drugiej kasjerki? To nie do pomyślenia żeby tak dlugo czekać na wstęp , jedna osoba jest wpuszczana, a 10 wypuszczanych, co w 90% wiąże się z pobieraniem opłaty, wydawaniem reszty... dzisiaj zrezygnowałam po 20 minutach oczekiwania, kolejka ruszyła się o 2 osoby, a dalej stało kolejnych 5. To już nie pierwszy raz, masakra taka obsługa już nie mówiąc o tej biednej kasjerce...
Avatar
grazyna / 23 lipca 2014 o 11:41
0

a ja chodze na basen  w Centrum Rekreacyjno Sportowym  przy Uniwersytecie Przyrodniczym przy. ul. Głębokiej 31,  jest tam  super i basen i   oczka 2  jacuzzi, prawdopodobnie o 2  razy wiekszej  srednicy  anizeli przy Łabedziej,  jest  wirek  jest  rura i  basen  z plytsza  woda do nauki þlywania,  codziennie   jest tam mnostwo  ludzi , takze z malutkimi dziecmi, nawet takimi ktore nie maja roczku, jak te maluchy  wspaniale  znajduja sie w tej wodzie. Atmosfera jest tam wspaniala. Ratownikow  duzo. A jest tez  miejsce  do masazu, chetnie  z niego korzystaja i młodzi i starsi. Jest tam super, polecam. 

a ja chodze na basen  w Centrum Rekreacyjno Sportowym  przy Uniwersytecie Przyrodniczym przy. ul. Głębokiej 31,  jest tam  super i basen i   oczka 2  jacuzzi, prawdopodobnie o 2  razy wiekszej  srednicy  anizeli przy Łabedziej,  jest  wirek  jest  rura i  basen  z plytsza  woda do nauki þlywania,  codziennie   jest tam mnostwo  ludzi , takze z malutkimi dziecmi, nawet takimi ktore nie maja roczku, jak te maluchy  wspaniale  znajduja si... rozwiń

Avatar
Julka S. / 27 czerwca 2014 o 17:11
0
Basen nawet fajny, ale wirku tu nie mają :-( Ceny mogą być, ale mam jedno pytanie. Czy te siedzenia przy basenie, czy może tam wejść ktoś, np moja mama, żeby mnie pilnować (bez biletu) ? Proszę o odpowiedź. :)
Avatar
Gość / 25 czerwca 2014 o 11:56
0

Nie jestem malkontentem,ja jestem szczerze zadowolony że takie obiekty powstają,to nam  jako Lubelakom trochę podnosi rangę miasta,ale nie rozumiem tylko polityki cenowej,jak na realia Lubelskie ceny są z kosmosu,jeżdżę po różnych parkach  wodnych i w każdym ceny są adekwatne do tego co proponują,u nas jest odwrotnie ceny odstraszają chętnych,jadą jedynie na tym że chyba mało ludzi szuka lepszych obiektów .My osobiście np.wolimy pojechać choćby do Radomia, tylko 100 km, a za całodzienne wejście bez limitu zapłacimy 80 zł,a obiekt jest bez porównania lepszy ,oraz piękna strefa saun,opłaca się dopłacić i cieszyć się wypoczynkiem na  wyższych standardach.

Ciekawy jestem nowego obiektu który powstaje,mam nadzieje że z cenami nie będą przesadzać.

Myślałem że pospieszyłem się z negatywną ocena tego przybytku,dlatego tez pokusiłem się na jego odwiedzenie ,celem potwierdzenia lub zaprzeczenia wcześniejszym uwaga.

T o co tam zobaczyłem nie napawa mnie hurra optymizmem,nie wypowiadam się na temat basenów bo jest to zwykły basem miejski jak na MOSIR przystało wieje nuda i kiczem.

Moja uwagę zwróciła strefa saun,która jest niby oddzielną strefą  ale stanowi integralna część basenów,nie rozumiem.

Widok saun poraził mnie totalnym bezguściem oraz elementarnym brakiem wiedzy o saunach  podczas fazy projektowania,moim zdaniem szkoda kasy na coś takiego,a materiały ,użyte,mowa o płytkach  nadają się do kostnicy,jednym słowem widok jak z póżnego PRL-u.

Szkoda.

Mam nadzieje że budowany obiekt przy al.Zygmuntowskich będzie nowocześniejszy i nie będzie musowo się wstydzić,bo basen na Łabędziej nie zostanie perłą  Lublina .

Co do cen nie komentuje bo są za wysokie i myślę  że czas  zweryfikuje moja opinie i obiekt zacznie świecić pustkami,przychodzić będą tylko ci co nie widzieli innych obiektów tego typu.

Myślałem że pospieszyłem się z negatywną ocena tego przybytku,dlatego tez pokusiłem się na jego odwiedzenie ,celem potwierdzenia lub zaprzeczenia wcześniejszym uwaga.

T o co tam zobaczyłem nie napawa mnie hurra optymizmem,nie wypowiadam się na temat basenów bo jest to zwykły basem miejski jak na MOSIR przystało wieje nuda i kiczem.

Moja uwagę zwróciła strefa saun,która jest niby oddzielną strefą  ale stanowi integralna część basenów,nie rozumiem.

Widok saun poraził mnie totalnym bezguściem oraz elem... rozwiń

Avatar
moni / 22 czerwca 2014 o 14:30
0

Uwielbiam lubelskich malkontentów.

Otworzyli nowy basen i źle bo za drogo i szkoda że basen a nie hajduszoboszlo. 

Ludzie puknijcie sie w leb. 

1. primo ceny sa jakie sa i jesli sie utrzymaja to znaczy ze sa dobre, jesli sie nie utrzymaja to spadna i to bedzie oznaczac ze byly za wysokie. Wybudujcie sami basen i ustalajcie sobie ceny jakie chcecie. Wtedy pogadamy

2. akurat aquapark to pikus. W lublinie nie ma gdzie pojsc "na glupa" i zwyczajnie poplywac. 

Mnie sie ten basen BARDZO podoba bo oprocz baseniku przy wybiegu dla dzieci i staruszkow, ma normalny basen pywacki gdzie wielopryby nie beda blokowac torow. To chyba jedyny taki basen w Lublinie. 

Nie jestem malkontentem,ja jestem szczerze zadowolony że takie obiekty powstają,to nam  jako Lubelakom trochę podnosi rangę miasta,ale nie rozumiem tylko polityki cenowej,jak na realia Lubelskie ceny są z kosmosu,jeżdżę po różnych parkach  wodnych i w każdym ceny są adekwatne do tego co proponują,u nas jest odwrotnie ceny odstraszają chętnych,jadą jedynie na tym że chyba mało ludzi szuka lepszych obiektów .My osobiście np.wolimy pojechać choćby do Radomia, tylko 100 km, a za całodzienne wejście bez limitu zapłacimy 80 zł,a obiekt jest bez porównania lepszy ,oraz piękna strefa saun,opłaca się dopłacić i cieszyć się wypoczynkiem na  wyższych standardach.

Ciekawy jestem nowego obiektu który powstaje,mam nadzieje że z cenami nie będą przesadzać.

Nie jestem malkontentem,ja jestem szczerze zadowolony że takie obiekty powstają,to nam  jako Lubelakom trochę podnosi rangę miasta,ale nie rozumiem tylko polityki cenowej,jak na realia Lubelskie ceny są z kosmosu,jeżdżę po różnych parkach  wodnych i w każdym ceny są adekwatne do tego co proponują,u nas jest odwrotnie ceny odstraszają chętnych,jadą jedynie na tym że chyba mało ludzi szuka lepszych obiektów .My osobiście np.wolimy pojechać choćby do Radomia, tylko 100 km, a za całodzienne wejście bez limitu zapłacimy 80 zł,a obie... rozwiń

Avatar
franio / 22 czerwca 2014 o 14:18
0

Kto wymyślił bilet rodzinny 1+1,i taka cenę ,porażka:(

Avatar
Marko / 18 czerwca 2014 o 15:12
0

Widać Lublin jest nastawiony na łupienie ludzi, przykład-W Radomiu za wejście bez limitu dla dzieci płaci się 20 zł.dla dorosłych bilet w parze  co prawda w weekend ale ,60 zł. za dwie osoby a obiekt na Łabędziej nie dorasta do pięt temu w Radomiu,ja wole tam jechać i tam zostawiać pieniądze.szkoda .Lublin musi sie uczyć jednak od innych jak zbierać klientów.   

Avatar
Zybi / 29 maja 2014 o 12:03
0

Przecież  Słoneczny Wrotków, "MOSiR" czyli basen przy Zygmuntowskich i basenu przy Łabędzie są zarządzane przez MOSiR... więc ceny ustalają te same osoby...

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 73 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 4 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!