Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 grudnia 2010 r.
18:22
Edytuj ten wpis

Nowy rozkład jazdy kolei: Z Lublina do Wrocławia pociągiem bez przedziałów

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 48 A A

Dużym udogodnieniem będą odjazdy co dwie godziny pociągów łączących Lublin i Warszawę. Zawsze pięć minut przed pełną godziną. Ostatni kurs do stolicy będzie o 19.55, a powrotny wyjedzie z Warszawy Centralnej o 20.55, czyli 25 minut wcześniej niż teraz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Międzynarodowy pociąg do Kijowa zyska grupę wagonów do Lublina, Chełma i Dorohuska, dostępną w ruchu krajowym. Wagony do Lublina znikną zaś ze składu na trasie Kołobrzeg–Warszawa–Kielce–Kraków. Ranny skład do Warszawy dojedzie aż do Bydgoszczy, będzie też nowy dzienny pociąg do Gdyni przez Warszawę i Toruń. Popołudniowy pociąg do stolicy dotrze do Wrocławia przez Częstochowę.

W rozkładzie są też pociągi osobowe REGIO "Korona” i "Resovia”, łączące Lublin z Rzeszowem oraz bezpośrednie połączenia z północy regionu do Dęblina, Lublina i Chełma pociągami "Kresy”, "Pogranicze” i "Polesie”. Odjazdy Przewozów Regionalnych zostały skomunikowane z kursami TLK między Lublinem a Warszawą.

Po raz pierwszy zobaczymy też pociągi interRegio, tańsze od TLK, ale obsługiwane składami elektrycznymi EZT bez przedziałów. Będzie to "Bolko” z Lublina (13.30) do Wrocławia (21.42) i z powrotem (6.26–14.21). Drugi pociąg to "Skrzyczne”, który w piątki pojedzie z Łukowa (16.47) do Bielska-Białej (22.55), a wróci w niedzielę (13.55–19.58).

2 marca Zamość odzyska pociąg kursujący trasą dawnego Hetmana do Krakowa. Wyjazd z Zamościa o godz. 5.40, powrót o 21.57. Połączenie znalazło się w nowym rozkładzie spółki PKP Intercity. Nie ma
za to w nim śladu po zapowiadanym połączeniu z Lublina do Zamościa.

Nie wprowadziły go też Przewozy Regionalne, bo Urząd Marszałkowski wstrzymał ten krok po ministerialnych zapewnieniach, że takie kursy wrócą. Tymczasem, jak twierdzi spółka PKP Intercity, do tej pory Ministerstwo Infrastruktury nie wystąpiło do niej o uruchomienie kursów Lublin–Zamość.

W czwartek w Dzienniku Wschodnim nowy rozkład jazdy



Szukasz samochodu, a nie godziny odjazdu pociągu? Regiomoto.pl - Autostrada możliwości dla kupujących samochody.

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pawel / 13 października 2011 o 14:49
0
popieram pociag tlk rzeszow-lublin tarnobrzeg stalowa wola krasnik 6.00tlk,
rzeszow-lublin inter regio 14.30
szynobusy rzeszow-lublin 5.30,7.30, 10.30, 12.40, 14.30, 16.40, 18.45, 20.45
Avatar
Gość / 9 grudnia 2010 o 21:04
0
[quote name='ach' timestamp='1291884139' post='401754']
witam..
raz jeszcze apeluję o to by powrócił na tory TLK Łaczący LUBLIN z PRZEMYŚLEM GŁ. Wielu ludzi jeździło tym pociągiem a teraz nie ma jak dojechac do Przemysla... Proszę jak można przywrócic ten pociąg, co trzeba zrobić... Przecież są chyab jakies korekty w rozkładach jazdy. Co WY na TO??
[/quote]

Korekty sa 1 marca , 1 czerwca, 1 września ale nie licz na wiele. Teraz jest polityka kasowania tańszych pociągów aby docelowo zostały tylko EIC, i tak jest już od 2 lat. Np taki pociąg jak nocny TLK Bystrzyca, który jeździł w weekendy z Lublina do Wrocławia. Miał po 10 wagonów i po 6-8 osób na przedział i tez go skasowali .
Był niedochodowy oficjalnie
[quote name='ach' timestamp='1291884139' post='401754']
witam..
raz jeszcze apeluję o to by powrócił na tory TLK Łaczący LUBLIN z PRZEMYŚLEM GŁ. Wielu ludzi jeździło tym pociągiem a teraz nie ma jak dojechac do Przemysla... Proszę jak można przywrócic ten pociąg, co trzeba zrobić... Przecież są chyab jakies korekty w rozkładach jazdy. Co WY na TO??
[/quote]

Korekty sa 1 marca , 1 czerwca, 1 września ale nie licz na wiele. Teraz jest polityka kasowania tańszych pociągów aby docelowo zosta... rozwiń
Avatar
ach / 9 grudnia 2010 o 09:42
0
witam..
raz jeszcze apeluję o to by powrócił na tory TLK Łaczący LUBLIN z PRZEMYŚLEM GŁ. Wielu ludzi jeździło tym pociągiem a teraz nie ma jak dojechac do Przemysla... Proszę jak można przywrócic ten pociąg, co trzeba zrobić... Przecież są chyab jakies korekty w rozkładach jazdy. Co WY na TO??
Avatar
generation_next / 8 grudnia 2010 o 23:19
0
[quote name='zxc' timestamp='1291802765' post='401138']
hehe do Rzeszowa 4 godziny... na dzikim zachodzie dyliżansy jeździły szybciej :-)
[/quote]

Jak ci bozia nasypie większą szuflę sniegu i odrobinę lodu do koła samochodu na DK19 to zobaczymy kto szybciej dojedzie. Upojna noc w samochodzie w lasach janowskich, -10 st. Bezcenne. TIR-owcy jakoś sobie poradzą, maja zapasy.
Avatar
generation_next / 8 grudnia 2010 o 23:10
0
[quote name='realista' timestamp='1291799656' post='401082']
Pomysł połączenia kolejowego Rzeszowa z Lublinem jest dobry, z tym że dwa miasta wojewódzkie zasługują na pociąg POSPIESZNY (InterRegio) a nie jakąś osobówkę zatrzymującą się w każdej pipidówie.
[/quote]

W tych "pipidówach" jak to nazwałeś ciekawie też mieszkają ludzie, którzy chcą dojechać np. z (i do) Lublina, Stalowej Woli czy Rzeszowa, choćby studenci.
Avatar
Zamościak / 8 grudnia 2010 o 23:04
0
PO przed wyborami obiecywała uruchomienie połączenia Zamość-Lublin. PLK wykonała nawet remont i co?? I po wyborach władze z PO (marszałek Grabczuk i Sobczak) wycofały się tego połączenia.

Widocznie my ludzie Lubelszczyzny jesteśmy tak ciemni, że na lepszych polityków nas nie stać. Brawo.
Avatar
generation_next / 8 grudnia 2010 o 23:01
0
[quote name='NILOL' timestamp='1291801171' post='401107']
NAJPIERW TO MUSZĄ BYĆ PROSTE TORY, BO POCIĄG ROZPĘDZI SIĘ DO 100 NA GODZINĘ I WYLECI Z SZYN!!O TYM ZAPOMNIAŁEŚ.
[/quote]

Tory są i łuki są wyprofilowane tak ażeby pociąg nie mógł wylecieć z szyn, a 100 km/h to żadna rewelacja ani przeszkoda przy dobrze utrzymanym szlaku. Z taką prędkością mogą spokojnie jeździc pociągi nawet po bardzo krętych liniach. Polecam filmy na YT z czeskich kolei. Czesi jeżdżą po samych łukach i jakoś sobie radzą.
Avatar
generation_next / 8 grudnia 2010 o 22:54
0
[quote name='shaggy' timestamp='1291802072' post='401118']
Słaba jakość torów jest w województwie lubelskim. Bo na przyklad na trasie do Rzeszowa:

Od Lublina do Kraśnika jakość torów jest tragiczna i pociąg jezdzi max 70 km/h. A od Stalowej Woli do Rzeszowa pociągi mogą jezdzić 120 km/h. Tak więc zupelnie tragicznie nie jest.

Polecam rozróżniac PKP od Przewozów Regionalnych - to są dwie, zupelnie odrębne od siebie spólki.

PKP to PLK(polskie linie kolejowe - obsluga, remonty i onserwacja torowisk) TLK(Tanie linie kolejowe) i IC(Intercity)

Natomiast Przewozy Regionalne to pociągi REGIO, InterRegio i EkspresRegio.
[/quote]

Lublin-Krasnik: prędkość szlakowa 100 km/h, Kraśnik - Rozwadów 90 km/h. Jak na tak krętą linię i trudny profil poziomy to i tak niezłe. Ograniczenia są miejsowe i zwykle są to przejazdy z kierowcami -samobójcami. Stalowa Wola Rozwadów - Rzeszów 120 km/h ??? Gdzie???? SWR-Tarnobrzeg???? 60-70 km/h to może miejscami.Ocice-Rzeszów (zmodernizowana) jak narazie max. w praktyce 90 km/h i też z ograniczeniami i taborem często w postaci autobusu zastępczego zamiast pociągów. 120 km/h to jest dopiero w planach (dalekich bo i tak nie ma takiego taboru w wystarczającym ilostanie).
[quote name='shaggy' timestamp='1291802072' post='401118']
Słaba jakość torów jest w województwie lubelskim. Bo na przyklad na trasie do Rzeszowa:

Od Lublina do Kraśnika jakość torów jest tragiczna i pociąg jezdzi max 70 km/h. A od Stalowej Woli do Rzeszowa pociągi mogą jezdzić 120 km/h. Tak więc zupelnie tragicznie nie jest.

Polecam rozróżniac PKP od Przewozów Regionalnych - to są dwie, zupelnie odrębne od siebie spólki.

PKP to PLK(polskie linie kolejowe - obsluga, remont... rozwiń
Avatar
ach / 8 grudnia 2010 o 19:41
0
popatrz sobeina tabele rozkłądu jazdy i jest zapowiedż że od 1 marca ma być o 9.50 pociąg do zamościa - jeden pośpieszny TLK.
licze że w korektach rozkładu jazdy zostanie przywrócone połaczenie: LUBLIN-PRZEMYŚL GŁ. Mozna zresztą uruchomić takie połączenie na wzór Lublin-Rzeszów Gł.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 o 19:39
0
Wszelkie zażalenia proszę pisać do premiera Tuska, że ma takiego wiceministra w rządzie, Engelharda który jest odpowiedzialny za tematy kolejowe, który bardzo dużo zrobił złego dla zwykłego pasażera. Dzieki niemu dazy się do likwidacji tanich dostępnych połączeń i pozostawieniu tylko EIC i EC dla wybranych. A reszta no cóż... chyba aronobusy tylko zostaną
Avatar
pawel / 13 października 2011 o 14:49
0
popieram pociag tlk rzeszow-lublin tarnobrzeg stalowa wola krasnik 6.00tlk,
rzeszow-lublin inter regio 14.30
szynobusy rzeszow-lublin 5.30,7.30, 10.30, 12.40, 14.30, 16.40, 18.45, 20.45
Avatar
Gość / 9 grudnia 2010 o 21:04
0
[quote name='ach' timestamp='1291884139' post='401754']
witam..
raz jeszcze apeluję o to by powrócił na tory TLK Łaczący LUBLIN z PRZEMYŚLEM GŁ. Wielu ludzi jeździło tym pociągiem a teraz nie ma jak dojechac do Przemysla... Proszę jak można przywrócic ten pociąg, co trzeba zrobić... Przecież są chyab jakies korekty w rozkładach jazdy. Co WY na TO??
[/quote]

Korekty sa 1 marca , 1 czerwca, 1 września ale nie licz na wiele. Teraz jest polityka kasowania tańszych pociągów aby docelowo zostały tylko EIC, i tak jest już od 2 lat. Np taki pociąg jak nocny TLK Bystrzyca, który jeździł w weekendy z Lublina do Wrocławia. Miał po 10 wagonów i po 6-8 osób na przedział i tez go skasowali .
Był niedochodowy oficjalnie
[quote name='ach' timestamp='1291884139' post='401754']
witam..
raz jeszcze apeluję o to by powrócił na tory TLK Łaczący LUBLIN z PRZEMYŚLEM GŁ. Wielu ludzi jeździło tym pociągiem a teraz nie ma jak dojechac do Przemysla... Proszę jak można przywrócic ten pociąg, co trzeba zrobić... Przecież są chyab jakies korekty w rozkładach jazdy. Co WY na TO??
[/quote]

Korekty sa 1 marca , 1 czerwca, 1 września ale nie licz na wiele. Teraz jest polityka kasowania tańszych pociągów aby docelowo zosta... rozwiń
Avatar
ach / 9 grudnia 2010 o 09:42
0
witam..
raz jeszcze apeluję o to by powrócił na tory TLK Łaczący LUBLIN z PRZEMYŚLEM GŁ. Wielu ludzi jeździło tym pociągiem a teraz nie ma jak dojechac do Przemysla... Proszę jak można przywrócic ten pociąg, co trzeba zrobić... Przecież są chyab jakies korekty w rozkładach jazdy. Co WY na TO??
Avatar
generation_next / 8 grudnia 2010 o 23:19
0
[quote name='zxc' timestamp='1291802765' post='401138']
hehe do Rzeszowa 4 godziny... na dzikim zachodzie dyliżansy jeździły szybciej :-)
[/quote]

Jak ci bozia nasypie większą szuflę sniegu i odrobinę lodu do koła samochodu na DK19 to zobaczymy kto szybciej dojedzie. Upojna noc w samochodzie w lasach janowskich, -10 st. Bezcenne. TIR-owcy jakoś sobie poradzą, maja zapasy.
Avatar
generation_next / 8 grudnia 2010 o 23:10
0
[quote name='realista' timestamp='1291799656' post='401082']
Pomysł połączenia kolejowego Rzeszowa z Lublinem jest dobry, z tym że dwa miasta wojewódzkie zasługują na pociąg POSPIESZNY (InterRegio) a nie jakąś osobówkę zatrzymującą się w każdej pipidówie.
[/quote]

W tych "pipidówach" jak to nazwałeś ciekawie też mieszkają ludzie, którzy chcą dojechać np. z (i do) Lublina, Stalowej Woli czy Rzeszowa, choćby studenci.
Avatar
Zamościak / 8 grudnia 2010 o 23:04
0
PO przed wyborami obiecywała uruchomienie połączenia Zamość-Lublin. PLK wykonała nawet remont i co?? I po wyborach władze z PO (marszałek Grabczuk i Sobczak) wycofały się tego połączenia.

Widocznie my ludzie Lubelszczyzny jesteśmy tak ciemni, że na lepszych polityków nas nie stać. Brawo.
Avatar
generation_next / 8 grudnia 2010 o 23:01
0
[quote name='NILOL' timestamp='1291801171' post='401107']
NAJPIERW TO MUSZĄ BYĆ PROSTE TORY, BO POCIĄG ROZPĘDZI SIĘ DO 100 NA GODZINĘ I WYLECI Z SZYN!!O TYM ZAPOMNIAŁEŚ.
[/quote]

Tory są i łuki są wyprofilowane tak ażeby pociąg nie mógł wylecieć z szyn, a 100 km/h to żadna rewelacja ani przeszkoda przy dobrze utrzymanym szlaku. Z taką prędkością mogą spokojnie jeździc pociągi nawet po bardzo krętych liniach. Polecam filmy na YT z czeskich kolei. Czesi jeżdżą po samych łukach i jakoś sobie radzą.
Avatar
generation_next / 8 grudnia 2010 o 22:54
0
[quote name='shaggy' timestamp='1291802072' post='401118']
Słaba jakość torów jest w województwie lubelskim. Bo na przyklad na trasie do Rzeszowa:

Od Lublina do Kraśnika jakość torów jest tragiczna i pociąg jezdzi max 70 km/h. A od Stalowej Woli do Rzeszowa pociągi mogą jezdzić 120 km/h. Tak więc zupelnie tragicznie nie jest.

Polecam rozróżniac PKP od Przewozów Regionalnych - to są dwie, zupelnie odrębne od siebie spólki.

PKP to PLK(polskie linie kolejowe - obsluga, remonty i onserwacja torowisk) TLK(Tanie linie kolejowe) i IC(Intercity)

Natomiast Przewozy Regionalne to pociągi REGIO, InterRegio i EkspresRegio.
[/quote]

Lublin-Krasnik: prędkość szlakowa 100 km/h, Kraśnik - Rozwadów 90 km/h. Jak na tak krętą linię i trudny profil poziomy to i tak niezłe. Ograniczenia są miejsowe i zwykle są to przejazdy z kierowcami -samobójcami. Stalowa Wola Rozwadów - Rzeszów 120 km/h ??? Gdzie???? SWR-Tarnobrzeg???? 60-70 km/h to może miejscami.Ocice-Rzeszów (zmodernizowana) jak narazie max. w praktyce 90 km/h i też z ograniczeniami i taborem często w postaci autobusu zastępczego zamiast pociągów. 120 km/h to jest dopiero w planach (dalekich bo i tak nie ma takiego taboru w wystarczającym ilostanie).
[quote name='shaggy' timestamp='1291802072' post='401118']
Słaba jakość torów jest w województwie lubelskim. Bo na przyklad na trasie do Rzeszowa:

Od Lublina do Kraśnika jakość torów jest tragiczna i pociąg jezdzi max 70 km/h. A od Stalowej Woli do Rzeszowa pociągi mogą jezdzić 120 km/h. Tak więc zupelnie tragicznie nie jest.

Polecam rozróżniac PKP od Przewozów Regionalnych - to są dwie, zupelnie odrębne od siebie spólki.

PKP to PLK(polskie linie kolejowe - obsluga, remont... rozwiń
Avatar
ach / 8 grudnia 2010 o 19:41
0
popatrz sobeina tabele rozkłądu jazdy i jest zapowiedż że od 1 marca ma być o 9.50 pociąg do zamościa - jeden pośpieszny TLK.
licze że w korektach rozkładu jazdy zostanie przywrócone połaczenie: LUBLIN-PRZEMYŚL GŁ. Mozna zresztą uruchomić takie połączenie na wzór Lublin-Rzeszów Gł.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2010 o 19:39
0
Wszelkie zażalenia proszę pisać do premiera Tuska, że ma takiego wiceministra w rządzie, Engelharda który jest odpowiedzialny za tematy kolejowe, który bardzo dużo zrobił złego dla zwykłego pasażera. Dzieki niemu dazy się do likwidacji tanich dostępnych połączeń i pozostawieniu tylko EIC i EC dla wybranych. A reszta no cóż... chyba aronobusy tylko zostaną
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 25 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 130 52

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 10

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!