Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2009 r.
11:29
Edytuj ten wpis

Ochroniarze okradali samochody na parkingu przy hipermarkecie E. Leclerc

Autor: Zdjęcie autora er
0 49 A A

Ochroniarze zatrudnieni do pilnowania parkingu przy hipermarkecie E. Leclerc przy ul. Zana w Lublinie okradali zaparkowane tam samochody. Wpadli wczoraj w nocy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci namierzyli złodziei nieprzypadkowo. "Operacyjnie” dowiedzieli się, że pracownicy ochrony hipermarketu okradają zaparkowane przed sklepem samochody.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że do przestępstw dochodzi głównie w nocy – mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji. - W tym czasie parking jest nieoświetlony i było mało prawdopodobne, aby ktoś zobaczył sprawców, którzy gaśnicą wybijali w samochodach boczne szyby.

Wczoraj w nocy policjanci pojechali na parking. Zauważyli samochód z wybitą boczną szybą i bez radia. Niedaleko stało drugie auto bez szyby. Dyżur miało wówczas dwóch ochroniarzy: 22 –letni Grzegorz D. oraz 20-letni Kamil M. Policjanci przeszukali ich pomieszczenie służbowe. Znaleźli w torbie skradziony radioodtwarzacz samochodowy.

Złodzieje usłyszeli już zarzut włamania się do dwóch samochodów. Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 18 lipca 2010 o 08:41
0
Gość napisał:
W żadnej tzw firmie ochroniarskiej nie ma takich ludzi
a już zwłaszcza w tej!


za mądry byłeś i cię nie zatrudnili tam?
Avatar
gosć / 17 lipca 2010 o 07:00
0
UPRośćmyTO napisał:
POpierasz?

POpieram ale nie PISdzielców
Avatar
Gość / 17 lipca 2010 o 00:53
0
W żadnej tzw firmie ochroniarskiej nie ma takich ludzi
a już zwłaszcza w tej!
Avatar
Gość / 17 lipca 2010 o 00:50
0
borys napisał:
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i ubliżajc mu,jeden z nich wysoki z wąsami naciągał mu czapkę na twarz ,kpiąc z niego obrzucał go obelgami i straszyl ze zrobi mu sprawę.Ten bezradny pijany starszy czlowiek próbował się bronić ale ta rozjuszona mało-rozgarnieta małpa targała nim i znecała sie na ławce.Drugi w tym czasie gdzieś sie oddalił.Obserwowałem ta zaistniałą sytuację zastanawiąc dlaczego ci panowie nie wezwą Policji tylko znecają sie tak nad tym bezbronnym człowiekiem.W końcu pojawili się ich koledzy z firmy(nie wiem zupelnie po co?) i Policja.I w tym momencie nasuwa mie sie pytanie;czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

Zgłupiałeś ?!

czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

Zgłupiałeś ?! rozwiń
Avatar
borys / 21 kwietnia 2010 o 16:44
0
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i ubliżajc mu,jeden z nich wysoki z wąsami naciągał mu czapkę na twarz ,kpiąc z niego obrzucał go obelgami i straszyl ze zrobi mu sprawę.Ten bezradny pijany starszy czlowiek próbował się bronić ale ta rozjuszona mało-rozgarnieta małpa targała nim i znecała sie na ławce.Drugi w tym czasie gdzieś sie oddalił.Obserwowałem ta zaistniałą sytuację zastanawiąc dlaczego ci panowie nie wezwą Policji tylko znecają sie tak nad tym bezbronnym człowiekiem.W końcu pojawili się ich koledzy z firmy(nie wiem zupelnie po co?) i Policja.I w tym momencie nasuwa mie sie pytanie;czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i... rozwiń
Avatar
ddd / 5 kwietnia 2010 o 10:06
0
zen napisał:
czego sie po takich ochroniarzach spodziewac....gowniarze po zawodówce....element


MYSLE ZE WYKSZTALCENIE NIE MA NIC WSPOLNEGO Z ZACHOWANIEM LUDZI
POZDRAWIAM
GOSC PO ZAWODOWCE
Avatar
Pracownik Ochrony / 1 lutego 2010 o 18:05
0
Swoje słowa kieruję do osoby, która wcześniej tutaj pisała, że też pracuje w Miro... Gościu, niewiesz, że nie sra się we własne gniazdo? Ja też pracuję w Miro, i znam ludzi którzy tam pracują. A chłopcy tego nie zrobili, bo jak mi wiadomo to sprawcy kradzieży zostali wykryci... i nie są to te osoby o których mowa w artykule. Po prostu ktoś im podłożył świnię, i chciał ich wrobić, Ale na szczęście im się nie udało. A kto chciał ich wrobić, to chyba każdy wie...
Avatar
Piter / 24 stycznia 2010 o 09:31
0
Pracuje w Miro, nie kradnę... Kumple też nie kradną... Pracujemy najmniej po dziesięć godzin na dyżur. Często pracujemy po 18 godzin i mamy przewę tylko na spanie. Są też ludzie, którzy pracuja ponad 20 godzin na dyżur. W lecie dochodzi ochrona imprez masowych. Taka jest ochrona... Nikt nie wali w ch***, i nagle znajdzie się paru palantów z "racjonalizatorskim" podejściem do życia i "socjalizuja" to czego mają pilnować. Wyrobią markę całej firmie i wszystkim jej pracownikom... Cóż teraz można zrobić? Agencje nie prowadzą weryfikacji pracowników, złodzieje mogą być w każdej firmie. Nie wykluczone że ci ludzie pracowali wcześniej w innych agencjach a złapano ich w Miro...Takie mamy dziś czasy, większość się stara a przyjdzie dwóch i wszystko spier... Ale co się dziwić jeśli sam Donek wali w... to co dopiero poddani? To jest życie a nie Dysneyland... Głąby pójdą do pierdla(mam nadzieję) a pozostała ekipa straciła obiekt. Nie mówcie że to kwestia marnych pieniędzy jakie zarabiamy. Złodziejstwo to kwestia charakteru. Zapewniam że znakomita większość pracowników Miro to uczciwi i pracowici ludzie. Na innych forach wyzywają nas od dziadów i złodzieji, to jest krzywdzące...
Pracuje w Miro, nie kradnę... Kumple też nie kradną... Pracujemy najmniej po dziesięć godzin na dyżur. Często pracujemy po 18 godzin i mamy przewę tylko na spanie. Są też ludzie, którzy pracuja ponad 20 godzin na dyżur. W lecie dochodzi ochrona imprez masowych. Taka jest ochrona... Nikt nie wali w ch***, i nagle znajdzie się paru palantów z "racjonalizatorskim" podejściem do życia i "socjalizuja" to czego mają pilnować. Wyrobią markę całej firmie i wszystkim jej pracownikom... Cóż teraz można zrobić? Agencje nie prowadzą ... rozwiń
Avatar
pracownik ochrony / 5 stycznia 2010 o 20:13
0
Po pierwsze, oni tego nie zrobili - tylko zostali wrobieni...- A to jest różnica. A po drugie, nie " byli zatrudnieni do pilnowania parkingu" jak pisze gazeta, bo jak każdy zapewne wie, parking w E.Leclerc-u jest nie strzeżony!!! Ludzie, przejżyjcie na oczy, i zacznijcie racjonalnie muśleć, a nie wierzycie w to co ktoś napisze!
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 12:06
0
Za jaja ich i tyle! Niech dłubią w swoich rozporkach a nie cudzych samochodach.!
;P
Avatar
~gość~ / 18 lipca 2010 o 08:41
0
Gość napisał:
W żadnej tzw firmie ochroniarskiej nie ma takich ludzi
a już zwłaszcza w tej!


za mądry byłeś i cię nie zatrudnili tam?
Avatar
gosć / 17 lipca 2010 o 07:00
0
UPRośćmyTO napisał:
POpierasz?

POpieram ale nie PISdzielców
Avatar
Gość / 17 lipca 2010 o 00:53
0
W żadnej tzw firmie ochroniarskiej nie ma takich ludzi
a już zwłaszcza w tej!
Avatar
Gość / 17 lipca 2010 o 00:50
0
borys napisał:
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i ubliżajc mu,jeden z nich wysoki z wąsami naciągał mu czapkę na twarz ,kpiąc z niego obrzucał go obelgami i straszyl ze zrobi mu sprawę.Ten bezradny pijany starszy czlowiek próbował się bronić ale ta rozjuszona mało-rozgarnieta małpa targała nim i znecała sie na ławce.Drugi w tym czasie gdzieś sie oddalił.Obserwowałem ta zaistniałą sytuację zastanawiąc dlaczego ci panowie nie wezwą Policji tylko znecają sie tak nad tym bezbronnym człowiekiem.W końcu pojawili się ich koledzy z firmy(nie wiem zupelnie po co?) i Policja.I w tym momencie nasuwa mie sie pytanie;czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

Zgłupiałeś ?!

czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

Zgłupiałeś ?! rozwiń
Avatar
borys / 21 kwietnia 2010 o 16:44
0
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i ubliżajc mu,jeden z nich wysoki z wąsami naciągał mu czapkę na twarz ,kpiąc z niego obrzucał go obelgami i straszyl ze zrobi mu sprawę.Ten bezradny pijany starszy czlowiek próbował się bronić ale ta rozjuszona mało-rozgarnieta małpa targała nim i znecała sie na ławce.Drugi w tym czasie gdzieś sie oddalił.Obserwowałem ta zaistniałą sytuację zastanawiąc dlaczego ci panowie nie wezwą Policji tylko znecają sie tak nad tym bezbronnym człowiekiem.W końcu pojawili się ich koledzy z firmy(nie wiem zupelnie po co?) i Policja.I w tym momencie nasuwa mie sie pytanie;czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i... rozwiń
Avatar
ddd / 5 kwietnia 2010 o 10:06
0
zen napisał:
czego sie po takich ochroniarzach spodziewac....gowniarze po zawodówce....element


MYSLE ZE WYKSZTALCENIE NIE MA NIC WSPOLNEGO Z ZACHOWANIEM LUDZI
POZDRAWIAM
GOSC PO ZAWODOWCE
Avatar
Pracownik Ochrony / 1 lutego 2010 o 18:05
0
Swoje słowa kieruję do osoby, która wcześniej tutaj pisała, że też pracuje w Miro... Gościu, niewiesz, że nie sra się we własne gniazdo? Ja też pracuję w Miro, i znam ludzi którzy tam pracują. A chłopcy tego nie zrobili, bo jak mi wiadomo to sprawcy kradzieży zostali wykryci... i nie są to te osoby o których mowa w artykule. Po prostu ktoś im podłożył świnię, i chciał ich wrobić, Ale na szczęście im się nie udało. A kto chciał ich wrobić, to chyba każdy wie...
Avatar
Piter / 24 stycznia 2010 o 09:31
0
Pracuje w Miro, nie kradnę... Kumple też nie kradną... Pracujemy najmniej po dziesięć godzin na dyżur. Często pracujemy po 18 godzin i mamy przewę tylko na spanie. Są też ludzie, którzy pracuja ponad 20 godzin na dyżur. W lecie dochodzi ochrona imprez masowych. Taka jest ochrona... Nikt nie wali w ch***, i nagle znajdzie się paru palantów z "racjonalizatorskim" podejściem do życia i "socjalizuja" to czego mają pilnować. Wyrobią markę całej firmie i wszystkim jej pracownikom... Cóż teraz można zrobić? Agencje nie prowadzą weryfikacji pracowników, złodzieje mogą być w każdej firmie. Nie wykluczone że ci ludzie pracowali wcześniej w innych agencjach a złapano ich w Miro...Takie mamy dziś czasy, większość się stara a przyjdzie dwóch i wszystko spier... Ale co się dziwić jeśli sam Donek wali w... to co dopiero poddani? To jest życie a nie Dysneyland... Głąby pójdą do pierdla(mam nadzieję) a pozostała ekipa straciła obiekt. Nie mówcie że to kwestia marnych pieniędzy jakie zarabiamy. Złodziejstwo to kwestia charakteru. Zapewniam że znakomita większość pracowników Miro to uczciwi i pracowici ludzie. Na innych forach wyzywają nas od dziadów i złodzieji, to jest krzywdzące...
Pracuje w Miro, nie kradnę... Kumple też nie kradną... Pracujemy najmniej po dziesięć godzin na dyżur. Często pracujemy po 18 godzin i mamy przewę tylko na spanie. Są też ludzie, którzy pracuja ponad 20 godzin na dyżur. W lecie dochodzi ochrona imprez masowych. Taka jest ochrona... Nikt nie wali w ch***, i nagle znajdzie się paru palantów z "racjonalizatorskim" podejściem do życia i "socjalizuja" to czego mają pilnować. Wyrobią markę całej firmie i wszystkim jej pracownikom... Cóż teraz można zrobić? Agencje nie prowadzą ... rozwiń
Avatar
pracownik ochrony / 5 stycznia 2010 o 20:13
0
Po pierwsze, oni tego nie zrobili - tylko zostali wrobieni...- A to jest różnica. A po drugie, nie " byli zatrudnieni do pilnowania parkingu" jak pisze gazeta, bo jak każdy zapewne wie, parking w E.Leclerc-u jest nie strzeżony!!! Ludzie, przejżyjcie na oczy, i zacznijcie racjonalnie muśleć, a nie wierzycie w to co ktoś napisze!
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 12:06
0
Za jaja ich i tyle! Niech dłubią w swoich rozporkach a nie cudzych samochodach.!
;P
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy nagranie z wideorejestratora policji jest legalne? Sąd znów się zastanawia

Czy nagranie z wideorejestratora policji jest legalne? Sąd znów się zastanawia 0 0

Sprawa dotycząca stosowania przez drogówkę wideorejestratorów PolCam wróci na wokandę. W pierwszym procesie sąd uznał, że pomiary wykonane tym sprzętem są niewiarygodne i uniewinnił zatrzymanego przez policję kierowcę. Uniewinnienie było przedwczesne – oceniła wczoraj sędzia Anna Samulak z Sądu Okręgowego w Lublinie. – Jak można było to zrobić, skoro obwiniony sam przyznał zatrzymującym policjantom, że przekroczył prędkość.

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź 6 8

Kandydat Kukiz 15 na prezydenta Chełma wyzywa swojego rywala na sportowy pojedynek. – To ośmieszanie naszego miasta – komentuje Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 1

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 36 15

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 47 15

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 35 64

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 5

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 46 59

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 14 2

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!