Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2009 r.
11:29
Edytuj ten wpis

Ochroniarze okradali samochody na parkingu przy hipermarkecie E. Leclerc

Autor: Zdjęcie autora er
0 49 A A

Ochroniarze zatrudnieni do pilnowania parkingu przy hipermarkecie E. Leclerc przy ul. Zana w Lublinie okradali zaparkowane tam samochody. Wpadli wczoraj w nocy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjanci namierzyli złodziei nieprzypadkowo. "Operacyjnie” dowiedzieli się, że pracownicy ochrony hipermarketu okradają zaparkowane przed sklepem samochody.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że do przestępstw dochodzi głównie w nocy – mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji. - W tym czasie parking jest nieoświetlony i było mało prawdopodobne, aby ktoś zobaczył sprawców, którzy gaśnicą wybijali w samochodach boczne szyby.

Wczoraj w nocy policjanci pojechali na parking. Zauważyli samochód z wybitą boczną szybą i bez radia. Niedaleko stało drugie auto bez szyby. Dyżur miało wówczas dwóch ochroniarzy: 22 –letni Grzegorz D. oraz 20-letni Kamil M. Policjanci przeszukali ich pomieszczenie służbowe. Znaleźli w torbie skradziony radioodtwarzacz samochodowy.

Złodzieje usłyszeli już zarzut włamania się do dwóch samochodów. Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 18 lipca 2010 o 08:41
0
Gość napisał:
W żadnej tzw firmie ochroniarskiej nie ma takich ludzi
a już zwłaszcza w tej!


za mądry byłeś i cię nie zatrudnili tam?
Avatar
gosć / 17 lipca 2010 o 07:00
0
UPRośćmyTO napisał:
POpierasz?

POpieram ale nie PISdzielców
Avatar
Gość / 17 lipca 2010 o 00:53
0
W żadnej tzw firmie ochroniarskiej nie ma takich ludzi
a już zwłaszcza w tej!
Avatar
Gość / 17 lipca 2010 o 00:50
0
borys napisał:
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i ubliżajc mu,jeden z nich wysoki z wąsami naciągał mu czapkę na twarz ,kpiąc z niego obrzucał go obelgami i straszyl ze zrobi mu sprawę.Ten bezradny pijany starszy czlowiek próbował się bronić ale ta rozjuszona mało-rozgarnieta małpa targała nim i znecała sie na ławce.Drugi w tym czasie gdzieś sie oddalił.Obserwowałem ta zaistniałą sytuację zastanawiąc dlaczego ci panowie nie wezwą Policji tylko znecają sie tak nad tym bezbronnym człowiekiem.W końcu pojawili się ich koledzy z firmy(nie wiem zupelnie po co?) i Policja.I w tym momencie nasuwa mie sie pytanie;czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

Zgłupiałeś ?!

czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

Zgłupiałeś ?! rozwiń
Avatar
borys / 21 kwietnia 2010 o 16:44
0
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i ubliżajc mu,jeden z nich wysoki z wąsami naciągał mu czapkę na twarz ,kpiąc z niego obrzucał go obelgami i straszyl ze zrobi mu sprawę.Ten bezradny pijany starszy czlowiek próbował się bronić ale ta rozjuszona mało-rozgarnieta małpa targała nim i znecała sie na ławce.Drugi w tym czasie gdzieś sie oddalił.Obserwowałem ta zaistniałą sytuację zastanawiąc dlaczego ci panowie nie wezwą Policji tylko znecają sie tak nad tym bezbronnym człowiekiem.W końcu pojawili się ich koledzy z firmy(nie wiem zupelnie po co?) i Policja.I w tym momencie nasuwa mie sie pytanie;czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i... rozwiń
Avatar
ddd / 5 kwietnia 2010 o 10:06
0
zen napisał:
czego sie po takich ochroniarzach spodziewac....gowniarze po zawodówce....element


MYSLE ZE WYKSZTALCENIE NIE MA NIC WSPOLNEGO Z ZACHOWANIEM LUDZI
POZDRAWIAM
GOSC PO ZAWODOWCE
Avatar
Pracownik Ochrony / 1 lutego 2010 o 18:05
0
Swoje słowa kieruję do osoby, która wcześniej tutaj pisała, że też pracuje w Miro... Gościu, niewiesz, że nie sra się we własne gniazdo? Ja też pracuję w Miro, i znam ludzi którzy tam pracują. A chłopcy tego nie zrobili, bo jak mi wiadomo to sprawcy kradzieży zostali wykryci... i nie są to te osoby o których mowa w artykule. Po prostu ktoś im podłożył świnię, i chciał ich wrobić, Ale na szczęście im się nie udało. A kto chciał ich wrobić, to chyba każdy wie...
Avatar
Piter / 24 stycznia 2010 o 09:31
0
Pracuje w Miro, nie kradnę... Kumple też nie kradną... Pracujemy najmniej po dziesięć godzin na dyżur. Często pracujemy po 18 godzin i mamy przewę tylko na spanie. Są też ludzie, którzy pracuja ponad 20 godzin na dyżur. W lecie dochodzi ochrona imprez masowych. Taka jest ochrona... Nikt nie wali w ch***, i nagle znajdzie się paru palantów z "racjonalizatorskim" podejściem do życia i "socjalizuja" to czego mają pilnować. Wyrobią markę całej firmie i wszystkim jej pracownikom... Cóż teraz można zrobić? Agencje nie prowadzą weryfikacji pracowników, złodzieje mogą być w każdej firmie. Nie wykluczone że ci ludzie pracowali wcześniej w innych agencjach a złapano ich w Miro...Takie mamy dziś czasy, większość się stara a przyjdzie dwóch i wszystko spier... Ale co się dziwić jeśli sam Donek wali w... to co dopiero poddani? To jest życie a nie Dysneyland... Głąby pójdą do pierdla(mam nadzieję) a pozostała ekipa straciła obiekt. Nie mówcie że to kwestia marnych pieniędzy jakie zarabiamy. Złodziejstwo to kwestia charakteru. Zapewniam że znakomita większość pracowników Miro to uczciwi i pracowici ludzie. Na innych forach wyzywają nas od dziadów i złodzieji, to jest krzywdzące...
Pracuje w Miro, nie kradnę... Kumple też nie kradną... Pracujemy najmniej po dziesięć godzin na dyżur. Często pracujemy po 18 godzin i mamy przewę tylko na spanie. Są też ludzie, którzy pracuja ponad 20 godzin na dyżur. W lecie dochodzi ochrona imprez masowych. Taka jest ochrona... Nikt nie wali w ch***, i nagle znajdzie się paru palantów z "racjonalizatorskim" podejściem do życia i "socjalizuja" to czego mają pilnować. Wyrobią markę całej firmie i wszystkim jej pracownikom... Cóż teraz można zrobić? Agencje nie prowadzą ... rozwiń
Avatar
pracownik ochrony / 5 stycznia 2010 o 20:13
0
Po pierwsze, oni tego nie zrobili - tylko zostali wrobieni...- A to jest różnica. A po drugie, nie " byli zatrudnieni do pilnowania parkingu" jak pisze gazeta, bo jak każdy zapewne wie, parking w E.Leclerc-u jest nie strzeżony!!! Ludzie, przejżyjcie na oczy, i zacznijcie racjonalnie muśleć, a nie wierzycie w to co ktoś napisze!
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 12:06
0
Za jaja ich i tyle! Niech dłubią w swoich rozporkach a nie cudzych samochodach.!
;P
Avatar
~gość~ / 18 lipca 2010 o 08:41
0
Gość napisał:
W żadnej tzw firmie ochroniarskiej nie ma takich ludzi
a już zwłaszcza w tej!


za mądry byłeś i cię nie zatrudnili tam?
Avatar
gosć / 17 lipca 2010 o 07:00
0
UPRośćmyTO napisał:
POpierasz?

POpieram ale nie PISdzielców
Avatar
Gość / 17 lipca 2010 o 00:53
0
W żadnej tzw firmie ochroniarskiej nie ma takich ludzi
a już zwłaszcza w tej!
Avatar
Gość / 17 lipca 2010 o 00:50
0
borys napisał:
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i ubliżajc mu,jeden z nich wysoki z wąsami naciągał mu czapkę na twarz ,kpiąc z niego obrzucał go obelgami i straszyl ze zrobi mu sprawę.Ten bezradny pijany starszy czlowiek próbował się bronić ale ta rozjuszona mało-rozgarnieta małpa targała nim i znecała sie na ławce.Drugi w tym czasie gdzieś sie oddalił.Obserwowałem ta zaistniałą sytuację zastanawiąc dlaczego ci panowie nie wezwą Policji tylko znecają sie tak nad tym bezbronnym człowiekiem.W końcu pojawili się ich koledzy z firmy(nie wiem zupelnie po co?) i Policja.I w tym momencie nasuwa mie sie pytanie;czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

Zgłupiałeś ?!

czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?

Zgłupiałeś ?! rozwiń
Avatar
borys / 21 kwietnia 2010 o 16:44
0
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i ubliżajc mu,jeden z nich wysoki z wąsami naciągał mu czapkę na twarz ,kpiąc z niego obrzucał go obelgami i straszyl ze zrobi mu sprawę.Ten bezradny pijany starszy czlowiek próbował się bronić ale ta rozjuszona mało-rozgarnieta małpa targała nim i znecała sie na ławce.Drugi w tym czasie gdzieś sie oddalił.Obserwowałem ta zaistniałą sytuację zastanawiąc dlaczego ci panowie nie wezwą Policji tylko znecają sie tak nad tym bezbronnym człowiekiem.W końcu pojawili się ich koledzy z firmy(nie wiem zupelnie po co?) i Policja.I w tym momencie nasuwa mie sie pytanie;czy firma ta odpowiednio selekcjonuje ludzi których zatrudnia i czy ci ludzie są merytorycznie przygotowani do wykonywania powierzonych im zadań?
Miałem nieprzyjemną okazję widziałeć jak obchodzą sie pracownicy Miro z ludżmi.13.04.2010.około 16;00 byłem jednym z wielu świadków zajścia na Dw Gl PKS w Lublinie.O tej to właśnie godzinie dwóch rosłych panów z tej agencji ochrony przyprowadziło na ławeczke koło postoju taxi przy wyjeżdzie z dworca na ulice Ruską starszego czlowieka (w wieku okolo 60l)który poruszał sie przy pomocy kuli dla niepełnosprawnych.Ten człowiek był pijany, ale był niepełnosprawny i nie wiem czym sobie zasłużył na tekie traktowanie.Wyżywali sie na nim trzesąc nim i... rozwiń
Avatar
ddd / 5 kwietnia 2010 o 10:06
0
zen napisał:
czego sie po takich ochroniarzach spodziewac....gowniarze po zawodówce....element


MYSLE ZE WYKSZTALCENIE NIE MA NIC WSPOLNEGO Z ZACHOWANIEM LUDZI
POZDRAWIAM
GOSC PO ZAWODOWCE
Avatar
Pracownik Ochrony / 1 lutego 2010 o 18:05
0
Swoje słowa kieruję do osoby, która wcześniej tutaj pisała, że też pracuje w Miro... Gościu, niewiesz, że nie sra się we własne gniazdo? Ja też pracuję w Miro, i znam ludzi którzy tam pracują. A chłopcy tego nie zrobili, bo jak mi wiadomo to sprawcy kradzieży zostali wykryci... i nie są to te osoby o których mowa w artykule. Po prostu ktoś im podłożył świnię, i chciał ich wrobić, Ale na szczęście im się nie udało. A kto chciał ich wrobić, to chyba każdy wie...
Avatar
Piter / 24 stycznia 2010 o 09:31
0
Pracuje w Miro, nie kradnę... Kumple też nie kradną... Pracujemy najmniej po dziesięć godzin na dyżur. Często pracujemy po 18 godzin i mamy przewę tylko na spanie. Są też ludzie, którzy pracuja ponad 20 godzin na dyżur. W lecie dochodzi ochrona imprez masowych. Taka jest ochrona... Nikt nie wali w ch***, i nagle znajdzie się paru palantów z "racjonalizatorskim" podejściem do życia i "socjalizuja" to czego mają pilnować. Wyrobią markę całej firmie i wszystkim jej pracownikom... Cóż teraz można zrobić? Agencje nie prowadzą weryfikacji pracowników, złodzieje mogą być w każdej firmie. Nie wykluczone że ci ludzie pracowali wcześniej w innych agencjach a złapano ich w Miro...Takie mamy dziś czasy, większość się stara a przyjdzie dwóch i wszystko spier... Ale co się dziwić jeśli sam Donek wali w... to co dopiero poddani? To jest życie a nie Dysneyland... Głąby pójdą do pierdla(mam nadzieję) a pozostała ekipa straciła obiekt. Nie mówcie że to kwestia marnych pieniędzy jakie zarabiamy. Złodziejstwo to kwestia charakteru. Zapewniam że znakomita większość pracowników Miro to uczciwi i pracowici ludzie. Na innych forach wyzywają nas od dziadów i złodzieji, to jest krzywdzące...
Pracuje w Miro, nie kradnę... Kumple też nie kradną... Pracujemy najmniej po dziesięć godzin na dyżur. Często pracujemy po 18 godzin i mamy przewę tylko na spanie. Są też ludzie, którzy pracuja ponad 20 godzin na dyżur. W lecie dochodzi ochrona imprez masowych. Taka jest ochrona... Nikt nie wali w ch***, i nagle znajdzie się paru palantów z "racjonalizatorskim" podejściem do życia i "socjalizuja" to czego mają pilnować. Wyrobią markę całej firmie i wszystkim jej pracownikom... Cóż teraz można zrobić? Agencje nie prowadzą ... rozwiń
Avatar
pracownik ochrony / 5 stycznia 2010 o 20:13
0
Po pierwsze, oni tego nie zrobili - tylko zostali wrobieni...- A to jest różnica. A po drugie, nie " byli zatrudnieni do pilnowania parkingu" jak pisze gazeta, bo jak każdy zapewne wie, parking w E.Leclerc-u jest nie strzeżony!!! Ludzie, przejżyjcie na oczy, i zacznijcie racjonalnie muśleć, a nie wierzycie w to co ktoś napisze!
Avatar
Gość / 1 stycznia 2010 o 12:06
0
Za jaja ich i tyle! Niech dłubią w swoich rozporkach a nie cudzych samochodach.!
;P
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jeśli publiczność wychodzi tanecznym krokiem to znak, że było super. Bo było. Zapowiadany jako gwiazda Ailey II gwiazdorstwo potwierdził

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem 6 0

Dwa auta zderzyły się ze sobą w miejscowości Przytoczno, koło Lubartowa. Nikt nie został ranny, ale przejazd drogą krajową numer 48 w kierunku Dęblina jest utrudniony

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu
22 listopada 2018, 12:00

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu 0 2

Co Gdzie Kiedy. Centrum Synagoga Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego w Zamościu (ul. Pereca 14) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej "Geniusz Kresów", który odbędzie się w czwartek, 22 listopada o godz. 12.

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs 0 0

Aplikacja poszukiwana. Ma to być takie rozwiązanie, które pomoże w uszczelnieniu systemu opłat za wywóz i zagospodarowanie śmieci w Świdniku. Wniosek o dopuszczenie do pilotażowego konkursu w ramach programu GovTech Polska można składać do końca listopada.

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia 9 1

W oddziałach NFZ w całej Polsce działa już Telefoniczna Informacja Pacjenta (TIP) – wspólny numer telefonu dla Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta.

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia]
galeria

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia] 178 18

Znany YouTuber - Naruciak - spotkał się w sobotę ze swoimi fanami z Lublina w Tarasach Zamkowych. Tłumy chętnych chciały sobie zrobić zdjęcie i porozmawiać ze swoim idolem.

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów
film

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów 0 0

Reprezentacja Polski we wtorek (20.11) rozegra ostatni mecz w Lidze Narodów. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Portugalią. Kadra Jerzego Brzęczka przygotowuje się do tego meczu w Gdańsku.

Nie będą mieć fermy drobiu za płotem. Mieszkańcy sprzeciwiają się inwestycji

Nie będą mieć fermy drobiu za płotem. Mieszkańcy sprzeciwiają się inwestycji 17 9

Gmina Baranów Maleją szanse na powstanie oprotestowanej przez mieszkańców Śniadówki dużej fermy drobiu. Odmowę wydania decyzji środowiskowej dla inwestycji w mocy utrzymało Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Lublinie

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele 1 6

Lubelskie szczypiornistki kończą przygodę w europejskich pucharach. Zespół trenera Roberta Lisa uległ na wyjeździe E.S Besancon Feminin i nie zakwalifikował się do fazy grupowej Pucharu EHF

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu 0 12

Rozmowa z Arkadiuszem Małeckim, wójtem-elektem gminy Kurów.

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku"
22 listopada 2018, 18:00

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku" 1 0

W czwartek, 22 listopada o godz. 18 w Centrum Synagoga w Zamościu (ul. Pereca 14) odbędzie się czytanie dramatu Icchoka Lejba Pereca W nocy na Starym Rynku.

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego 2 0

Pięć inicjatyw społecznych, które wyłonione zostały w ogólnopolskim głosowaniu w ramach akcji „Lokalni Herosi – 100 inicjatyw Przedsiębiorców na 100-lecie Niepodległości”, zostanie zrealizowanych na terenie województwa lubelskiego.

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem 30 1

W pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF zespół trenera Bartosza Jureckiego pokonał we własnej hali Islandczyków różnicą siedmiu bramek i jest bliski awansu do fazy grupowej tych rozgrywek

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie 16 10

W Radzie Powiatu Włodawskiego siedem mandatów zdobyło PiS, pięć PSL i trzy kandydaci związanego z lewicą KWW „Łączy nas Samorząd”. Wszystko wskazuje na to, że koalicję zawiążą ludowcy z włodawską lewicą.

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim
film

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim 56 4

Kiedy spadnie śnieg? Sprawdź prognozę pogody na niedzielę dla woj. lubelskiego i całej Polski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!