Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 kwietnia 2015 r.
20:08
Edytuj ten wpis

Pielęgniarki mają dość. Protest milczenia w Lublinie

46 20 A A

W środę pielęgniarki i położne z naszego województwa, podobnie jak ich koleżanki z całej Polsce, wyszły przed szpitale w tzw. proteście milczenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Chcemy, żeby nasza praca została wreszcie zauważona. Żeby została wpisana do koszyka świadczeń i była kontraktowana przez NFZ. Teraz musimy walczyć o każdą złotówkę – mówi Mariola Orłowska, przewodnicząca związków zawodowych pielęgniarek i położnych w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie.
Średnie wynagrodzenie pielęgniarki w naszym województwie to 2 tys. zł. W powiatowych szpitalach ich pensje są jeszcze niższe – ok. 1,5 tys. zł.

– Pielęgniarki bardzo ciężko pracują, również po nocach, więc powinny mieć wyższe zarobki. One przecież nie mogą dorobić, tak jak lekarze, w prywatnych gabinetach – zauważa pan Andrzej, pacjent szpitala przy al. Kraśnickiej.
– To na nich spoczywa cała obsługa pacjentów, a niektórzy są naprawdę w ciężkim stanie. To bardzo odpowiedzialna praca – dodaje pan Wojciech, również pacjent szpitala wojewódzkiego.

Środowy protest miał także zwrócić uwagę na rosnącą średnią wieku w tym zawodzie. W szpitalach powiatowych to 53 lata, a w Podstawowej Opiece Zdrowotnej – 63 lata.

– Jest nas coraz mniej. Od 2012 r. na emeryturę przeszło ok. 3 tysiące osób, a absolwenci, których jest ok. 120-150, nie są w stanie zapełnić tej luki – podkreśla Maria Olszak-Winiarska, przewodnicząca zarządu regionu lubelskiego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
iga / 9 sierpnia 2017 o 12:35
0
sama jestes nierobem...juz widze jak zapierdzielasz na kazde zawolanie przez 12 godzin z usmiechem na gębie! wysikac sie nie ma czasu ani zjesc do 15...o tej godz ludzie z pracy wychodza a polozna/pielegniarka je sniadanie i zasuwa dalej! i jeszcze widzisz w tym cos dziwnego ze ktos westchnie? my nawet prawa zjesc i napic sie nie mamy! -to jest nienormalne zebym ja sie chowala w dyzurce zeby zjesc o 15 sniadanie bo nie chce zeby ktos mnie zobaczyl bo mnie od nierobow zwyzywa! do tego nas doprowadziliscie ze czujemy sie jak psy na uwięzi! lekarze siedza i sie smieja na pol oddzialu ale tam z niczym nie pojdziecie bo "nie chcecie panu dr przeszkadzac" a za nami idziecie nawet do kuchenki oddzialowej i od jedzenia bezczelnie odrywacie!  venflon nad talerzem wywalicie i żądacie zeby wyjac w tej chwili bo wy za 2 godz wychodzicie...eh... jak tylko na chwile sie usiadzie to od razu ktos przybiega "jak nic DZIEWCZYNY nie robicie....to.." (moze cukier, moze RR..pacjentce, odwiedzajacym..itd..) - tutaj kreatywnosc nie zna granic w wymyslaniu co mozna by nam "zadać do roboty"...w koncu "SIEDZĄ NIEROBY" to im trzeba powymyslac" (ps ja niczyja dziewczynka nie jestem!), a to ze tzw"nieroby" zdychaja z glodu od rana, głowa pęka a o kregoslupie nie wspomne to juz inna kwestia! skoro takie jestesmy nieroby i tłuki po 8 latach studiow to po co do nas ze wszystkim przychodzicie? nie miniecie ani razu dyzurki...zawsze do nas zasuwacie a nie do lekarza...poza tym same jestescie lenie - w domu tez wam usluguja wszyscy? nagle zaniemoglyscie zeby sobie kocyk wyjac z walizki? dzwonicie jak na sluzace zeby "okno zamknac", "kocyk z walizki wyjac" itd...ja wystarczy ze raz pojde do kazdej pacjentki to jest ok 30 razy przejscie...a wy nawet raz nie potraficie do dyzurki bo wam sie nei chce...a na papierocha zasuwacie! nawet jak glupi dlugoois pozyczycie od piel/połk to NIE RACZYCIE odniesc tylko my mamy sobie same przyjsc go odebrac...bezczelnosc, nierobstwo to wy! nie mowie o faktycznie obloznie chorych bo tym ludziom serce oddam i 100 razy moge biegc do takiej osoby i nie pisne slowa ale 80% ludzi to wykorzystywacze, nie widzicie siebie w akcji i tego jak ludzi traktujecie a smiecie kogos nierobami nazywac
sama jestes nierobem...juz widze jak zapierdzielasz na kazde zawolanie przez 12 godzin z usmiechem na gębie! wysikac sie nie ma czasu ani zjesc do 15...o tej godz ludzie z pracy wychodza a polozna/pielegniarka je sniadanie i zasuwa dalej! i jeszcze widzisz w tym cos dziwnego ze ktos westchnie? my nawet prawa zjesc i napic sie nie mamy! -to jest nienormalne zebym ja sie chowala w dyzurce zeby zjesc o 15 sniadanie bo nie chce zeby ktos mnie zobaczyl bo mnie od nierobow zwyzywa! do tego nas doprowadziliscie ze czujemy sie jak psy na uwięzi! lek... rozwiń
Avatar
nina / 9 sierpnia 2017 o 12:10
0
powinnas odpowiedziec prawnie za takie oskarzenia!
Avatar
Ala / 17 grudnia 2016 o 21:37
0
1900 zl z mgr Ok 100-150 zl wiecej z dodatkową specjalizacją (dodatkowe lata nauki)   Z pensji musisz (co miesiąc) opłacić sladki na izby pielęgniarskie  (obowiązek ustawowy) Kupic fartuchy do pracy (niby sie naleza ze szpitala ale ja nie dostalam...) - 1fartuch 100 zl a musze miec kilka bo non stop sie brudza, spodnie,buty ktore sie cały czas niszczą  (w ok 2 lata 4 pary kupilam) Dojazdy Jedzenie (ok 14-15 godz poza domem...) Itd Plus non stop kursy i konferencje...kursy ok 300  zl do 1400 zl Specjalizacja ok 4-5tys zl To wszystko mam sobie zapewnić z pensji 1300zl na rękę...po DODATKU MINISTRA  (nie podwyżkach! Bo to zakłamanie w tv!) 1500zl Kokosy zarabiamy prawda?  Dodam ze mogę się zarazić Bóg wie czym od pacjentów, miałam  problemy z kregoslupem juz po 2 latach od ukończenia studiów więc dość szybko..., nie wspomnę o sercu i ukl moczowym  Pracuję za 3 osoby minimum (odwalam robote za siebie za salowa (tak ich mało ze zanim się pacjentka doczeka to ją wyrecze) i za lekarza...(o nich to już wole sie nie wypowiadać) dodatkowo robię różne inne dziwne rzeczy mimo iz jestem pracownikiem medycznym np myje szafki z lekami (salowa nie ma prawa dotykać sie do leków..), to co dostajesz pacjencie to moja zasługa bo to my zapewniamy wszystko w oddziale (leku, narzędzia, venflony, igly itd) -zamawiamy i po otrzymaniu wypakowujemy do szafek więc oddzial to MY! Kto da ci jesc?-ja. Zepsuje ci sie klamka w drzwiach na sali to kto ci załatwi? noo oczywiście ze ja! mimo iz ukończyłam studia medyczne (6200 godz) gdzie na lekarskim jest 5700 godz a na pedagogice 2600 godz....jestem od wszystiego tylko mało od tego co faktycznie mnie dotyczy bo nas zawodowo ograniczają a degraduja do roli cholerka wie kogo... wszechwiedzacych wszystkorobiacych tanich roboli
1900 zl z mgr Ok 100-150 zl wiecej z dodatkową specjalizacją (dodatkowe lata nauki)   Z pensji musisz (co miesiąc) opłacić sladki na izby pielęgniarskie  (obowiązek ustawowy) Kupic fartuchy do pracy (niby sie naleza ze szpitala ale ja nie dostalam...) - 1fartuch 100 zl a musze miec kilka bo non stop sie brudza, spodnie,buty ktore sie cały czas niszczą  (w ok 2 lata 4 pary kupilam) Dojazdy Jedzenie (ok 14-15 godz poza domem...) Itd Plus non stop kursy i konferencje...kursy ok 300  zl do 1400 zl Specjalizacja ok 4-5tys zl To... rozwiń
Avatar
Ja / 17 grudnia 2016 o 21:12
0
Jakbyś tak zapierniczal i w koncu usiadl do tej lodowatej kawy i znowu ktos by cie zawolal ciekawe czy bys sie usmiechal 12godz Ale ty pewnie non stop tyrasz...biegasz zadowolony kilkanaście gidzin i tylko czekasz na robote...uwazaj bo uwierze... jakbym nie slyszala wzdychania kobiet i przeklenstw mezczyzn w różnych miejscach pracy np w sklepie itd  niektorym sie nudzi w pracy i narzekaja a jak nam sie zdarzy wzdychac bo czlowiwk jest zmęczony to od razu wyzwiska! pod koniec dyzuru placze mi sie język ze zmęczenia, nie moge spac w nocy z bolu kregoslypa po dyz. Wiesx.. jak ja nie nam czasu nawet do 15.00 pojsc do wc a juz nie wspomne o piciu kawy!pobiegaj sobie tyle co ja to ciekawe jaki bedziesx madry! Padłbys na ryj! Jak czytam komentarze takich cham.ow jak ty którzy mysla ze nie mam prawa pic jesc i sikac w pracy to mnie mdli i odechciewa chodzix5 do pracy bo widze ze nie na dla kogo pracować, bo choćbym sie zajechala na śmierć na dyzurze to takim jak ty bedzie malo..  A najśmieszniejsze jest to ze najbardziej krytykują i domagaja się od nas ciezkiej pracy największe nieroby w swoich pracach...jak widze ze nawet butelki po wodzie nie umiecie wyrzucić do kosza tylko zostawiacie na patapetach i salowe po was sprzątają to świadczy o waszej pracowitości drodzy odwiedzajacy swoich bliskich...kladziecie sie na lozkach szpitalnych zmeczeni zyciem...a nawet na lozkach innych pacjentek... juz nie wspomnę ze nawet szklanki wody nie umiecie podac żonie.. co wiecej. .takich troskliwych mezow widzialam którzy wyjadali zonom po porodzie obiad szpitalny bo im sie w domu ugotowac nie chciało...i jeden delikwent nawet kiedys zadzwonil dzwonkiem (ktory jest dla pacjentku w sytuacji  zagrożenia zycia) na położną żeby tace po obiedzie wyniosła...zenada! wy byscie prywatne sluzace chcieli mieć..! 
Jakbyś tak zapierniczal i w koncu usiadl do tej lodowatej kawy i znowu ktos by cie zawolal ciekawe czy bys sie usmiechal 12godz Ale ty pewnie non stop tyrasz...biegasz zadowolony kilkanaście gidzin i tylko czekasz na robote...uwazaj bo uwierze... jakbym nie slyszala wzdychania kobiet i przeklenstw mezczyzn w różnych miejscach pracy np w sklepie itd  niektorym sie nudzi w pracy i narzekaja a jak nam sie zdarzy wzdychac bo czlowiwk jest zmęczony to od razu wyzwiska! pod koniec dyzuru placze mi sie język ze zmęczenia, nie moge spac w nocy z ... rozwiń
Avatar
Ja / 17 grudnia 2016 o 20:48
0
Ty tak serio czy tylko udajesz idiote? a czemu lekarza o materac nie poprosiłes-bogatszy więc prędzej by kupił i przyniósł i bylbys zadowolony
Avatar
magik / 28 kwietnia 2015 o 16:45
0
pani w rejestracji poradni chorób zakaźnych ul.Staszica to wiedźma która nie powinna być na tym stanowisku ,pomyliło się biedaczce w główce!
Avatar
KlaudiaH / 24 kwietnia 2015 o 13:52
0

Oj tak.... bardzo szczery i prawdziwy transparent niosą te panie.... zniszczyć łatwo, a odbudować praktycznie się nie da! Starsze pielęgniarki odejdą na emeryturę a młode skorzystają z okazji i wyjadą na program typu CuraSwiss i zostaną za granicą. I już nie wrócą, bo nie będą miały po co. 

Avatar
Gość / 23 kwietnia 2015 o 15:02
0

Pielęgnarki nie mają łatwo. Nawet ich szefowie nie idą im na rękę i ich nie wspierają. A najgorsza to jest Naczelna z Kraśnickich.

najgorsza ? wątpię

Avatar
Anka / 23 kwietnia 2015 o 11:32
0

Pielęgniarki to nieroby. Żona leżała w szpitalu na porodówce i źle się czuła. Wcisnęła "guzik" w sali a z korytarza (z pokoju pielęgniarek) tekst - "KTÓRA TO ZNOWU?!... JEZU... AKURAT JAK CZŁOWIEK KAWĘ PIJE...."..... 

Na porodówkach pracują położne a nie pielęgniarki, palancie

Avatar
Gość / 23 kwietnia 2015 o 08:59
0

no właśnie - cięzko? pracują?   ---  leżał sobie chłopak po wypadku / bez mozliwosci wstania/           

błagał przez 3 DNI pielęgniary o materac, bo przez ten który miał - czuł na plecach każdy pręt metalowy / nie spal w nocy/ - te podłe baby nie reagowały !  już miałem iśc do prasy z tym / przyniosłem mu z domu koc, ale marne to było/ ale wreszcie wymieniły                                             

Pielęgniary pogonić do roboty i przećwiczyc na okoliczność dbania o pacjentów i JAK SPRAWDZĄ SIĘ PO KILKU LATACH DAĆ PODWYŻKĘ TYLKO NAJLEPSZYM !!!

Z domu miały ten materac przynieść, czy kupić za swoją kasę?

Z domu miały ten materac przynieść, czy kupić za swoją kasę?

rozwiń
Avatar
iga / 9 sierpnia 2017 o 12:35
0
sama jestes nierobem...juz widze jak zapierdzielasz na kazde zawolanie przez 12 godzin z usmiechem na gębie! wysikac sie nie ma czasu ani zjesc do 15...o tej godz ludzie z pracy wychodza a polozna/pielegniarka je sniadanie i zasuwa dalej! i jeszcze widzisz w tym cos dziwnego ze ktos westchnie? my nawet prawa zjesc i napic sie nie mamy! -to jest nienormalne zebym ja sie chowala w dyzurce zeby zjesc o 15 sniadanie bo nie chce zeby ktos mnie zobaczyl bo mnie od nierobow zwyzywa! do tego nas doprowadziliscie ze czujemy sie jak psy na uwięzi! lekarze siedza i sie smieja na pol oddzialu ale tam z niczym nie pojdziecie bo "nie chcecie panu dr przeszkadzac" a za nami idziecie nawet do kuchenki oddzialowej i od jedzenia bezczelnie odrywacie!  venflon nad talerzem wywalicie i żądacie zeby wyjac w tej chwili bo wy za 2 godz wychodzicie...eh... jak tylko na chwile sie usiadzie to od razu ktos przybiega "jak nic DZIEWCZYNY nie robicie....to.." (moze cukier, moze RR..pacjentce, odwiedzajacym..itd..) - tutaj kreatywnosc nie zna granic w wymyslaniu co mozna by nam "zadać do roboty"...w koncu "SIEDZĄ NIEROBY" to im trzeba powymyslac" (ps ja niczyja dziewczynka nie jestem!), a to ze tzw"nieroby" zdychaja z glodu od rana, głowa pęka a o kregoslupie nie wspomne to juz inna kwestia! skoro takie jestesmy nieroby i tłuki po 8 latach studiow to po co do nas ze wszystkim przychodzicie? nie miniecie ani razu dyzurki...zawsze do nas zasuwacie a nie do lekarza...poza tym same jestescie lenie - w domu tez wam usluguja wszyscy? nagle zaniemoglyscie zeby sobie kocyk wyjac z walizki? dzwonicie jak na sluzace zeby "okno zamknac", "kocyk z walizki wyjac" itd...ja wystarczy ze raz pojde do kazdej pacjentki to jest ok 30 razy przejscie...a wy nawet raz nie potraficie do dyzurki bo wam sie nei chce...a na papierocha zasuwacie! nawet jak glupi dlugoois pozyczycie od piel/połk to NIE RACZYCIE odniesc tylko my mamy sobie same przyjsc go odebrac...bezczelnosc, nierobstwo to wy! nie mowie o faktycznie obloznie chorych bo tym ludziom serce oddam i 100 razy moge biegc do takiej osoby i nie pisne slowa ale 80% ludzi to wykorzystywacze, nie widzicie siebie w akcji i tego jak ludzi traktujecie a smiecie kogos nierobami nazywac
sama jestes nierobem...juz widze jak zapierdzielasz na kazde zawolanie przez 12 godzin z usmiechem na gębie! wysikac sie nie ma czasu ani zjesc do 15...o tej godz ludzie z pracy wychodza a polozna/pielegniarka je sniadanie i zasuwa dalej! i jeszcze widzisz w tym cos dziwnego ze ktos westchnie? my nawet prawa zjesc i napic sie nie mamy! -to jest nienormalne zebym ja sie chowala w dyzurce zeby zjesc o 15 sniadanie bo nie chce zeby ktos mnie zobaczyl bo mnie od nierobow zwyzywa! do tego nas doprowadziliscie ze czujemy sie jak psy na uwięzi! lek... rozwiń
Avatar
nina / 9 sierpnia 2017 o 12:10
0
powinnas odpowiedziec prawnie za takie oskarzenia!
Avatar
Ala / 17 grudnia 2016 o 21:37
0
1900 zl z mgr Ok 100-150 zl wiecej z dodatkową specjalizacją (dodatkowe lata nauki)   Z pensji musisz (co miesiąc) opłacić sladki na izby pielęgniarskie  (obowiązek ustawowy) Kupic fartuchy do pracy (niby sie naleza ze szpitala ale ja nie dostalam...) - 1fartuch 100 zl a musze miec kilka bo non stop sie brudza, spodnie,buty ktore sie cały czas niszczą  (w ok 2 lata 4 pary kupilam) Dojazdy Jedzenie (ok 14-15 godz poza domem...) Itd Plus non stop kursy i konferencje...kursy ok 300  zl do 1400 zl Specjalizacja ok 4-5tys zl To wszystko mam sobie zapewnić z pensji 1300zl na rękę...po DODATKU MINISTRA  (nie podwyżkach! Bo to zakłamanie w tv!) 1500zl Kokosy zarabiamy prawda?  Dodam ze mogę się zarazić Bóg wie czym od pacjentów, miałam  problemy z kregoslupem juz po 2 latach od ukończenia studiów więc dość szybko..., nie wspomnę o sercu i ukl moczowym  Pracuję za 3 osoby minimum (odwalam robote za siebie za salowa (tak ich mało ze zanim się pacjentka doczeka to ją wyrecze) i za lekarza...(o nich to już wole sie nie wypowiadać) dodatkowo robię różne inne dziwne rzeczy mimo iz jestem pracownikiem medycznym np myje szafki z lekami (salowa nie ma prawa dotykać sie do leków..), to co dostajesz pacjencie to moja zasługa bo to my zapewniamy wszystko w oddziale (leku, narzędzia, venflony, igly itd) -zamawiamy i po otrzymaniu wypakowujemy do szafek więc oddzial to MY! Kto da ci jesc?-ja. Zepsuje ci sie klamka w drzwiach na sali to kto ci załatwi? noo oczywiście ze ja! mimo iz ukończyłam studia medyczne (6200 godz) gdzie na lekarskim jest 5700 godz a na pedagogice 2600 godz....jestem od wszystiego tylko mało od tego co faktycznie mnie dotyczy bo nas zawodowo ograniczają a degraduja do roli cholerka wie kogo... wszechwiedzacych wszystkorobiacych tanich roboli
1900 zl z mgr Ok 100-150 zl wiecej z dodatkową specjalizacją (dodatkowe lata nauki)   Z pensji musisz (co miesiąc) opłacić sladki na izby pielęgniarskie  (obowiązek ustawowy) Kupic fartuchy do pracy (niby sie naleza ze szpitala ale ja nie dostalam...) - 1fartuch 100 zl a musze miec kilka bo non stop sie brudza, spodnie,buty ktore sie cały czas niszczą  (w ok 2 lata 4 pary kupilam) Dojazdy Jedzenie (ok 14-15 godz poza domem...) Itd Plus non stop kursy i konferencje...kursy ok 300  zl do 1400 zl Specjalizacja ok 4-5tys zl To... rozwiń
Avatar
Ja / 17 grudnia 2016 o 21:12
0
Jakbyś tak zapierniczal i w koncu usiadl do tej lodowatej kawy i znowu ktos by cie zawolal ciekawe czy bys sie usmiechal 12godz Ale ty pewnie non stop tyrasz...biegasz zadowolony kilkanaście gidzin i tylko czekasz na robote...uwazaj bo uwierze... jakbym nie slyszala wzdychania kobiet i przeklenstw mezczyzn w różnych miejscach pracy np w sklepie itd  niektorym sie nudzi w pracy i narzekaja a jak nam sie zdarzy wzdychac bo czlowiwk jest zmęczony to od razu wyzwiska! pod koniec dyzuru placze mi sie język ze zmęczenia, nie moge spac w nocy z bolu kregoslypa po dyz. Wiesx.. jak ja nie nam czasu nawet do 15.00 pojsc do wc a juz nie wspomne o piciu kawy!pobiegaj sobie tyle co ja to ciekawe jaki bedziesx madry! Padłbys na ryj! Jak czytam komentarze takich cham.ow jak ty którzy mysla ze nie mam prawa pic jesc i sikac w pracy to mnie mdli i odechciewa chodzix5 do pracy bo widze ze nie na dla kogo pracować, bo choćbym sie zajechala na śmierć na dyzurze to takim jak ty bedzie malo..  A najśmieszniejsze jest to ze najbardziej krytykują i domagaja się od nas ciezkiej pracy największe nieroby w swoich pracach...jak widze ze nawet butelki po wodzie nie umiecie wyrzucić do kosza tylko zostawiacie na patapetach i salowe po was sprzątają to świadczy o waszej pracowitości drodzy odwiedzajacy swoich bliskich...kladziecie sie na lozkach szpitalnych zmeczeni zyciem...a nawet na lozkach innych pacjentek... juz nie wspomnę ze nawet szklanki wody nie umiecie podac żonie.. co wiecej. .takich troskliwych mezow widzialam którzy wyjadali zonom po porodzie obiad szpitalny bo im sie w domu ugotowac nie chciało...i jeden delikwent nawet kiedys zadzwonil dzwonkiem (ktory jest dla pacjentku w sytuacji  zagrożenia zycia) na położną żeby tace po obiedzie wyniosła...zenada! wy byscie prywatne sluzace chcieli mieć..! 
Jakbyś tak zapierniczal i w koncu usiadl do tej lodowatej kawy i znowu ktos by cie zawolal ciekawe czy bys sie usmiechal 12godz Ale ty pewnie non stop tyrasz...biegasz zadowolony kilkanaście gidzin i tylko czekasz na robote...uwazaj bo uwierze... jakbym nie slyszala wzdychania kobiet i przeklenstw mezczyzn w różnych miejscach pracy np w sklepie itd  niektorym sie nudzi w pracy i narzekaja a jak nam sie zdarzy wzdychac bo czlowiwk jest zmęczony to od razu wyzwiska! pod koniec dyzuru placze mi sie język ze zmęczenia, nie moge spac w nocy z ... rozwiń
Avatar
Ja / 17 grudnia 2016 o 20:48
0
Ty tak serio czy tylko udajesz idiote? a czemu lekarza o materac nie poprosiłes-bogatszy więc prędzej by kupił i przyniósł i bylbys zadowolony
Avatar
magik / 28 kwietnia 2015 o 16:45
0
pani w rejestracji poradni chorób zakaźnych ul.Staszica to wiedźma która nie powinna być na tym stanowisku ,pomyliło się biedaczce w główce!
Avatar
KlaudiaH / 24 kwietnia 2015 o 13:52
0

Oj tak.... bardzo szczery i prawdziwy transparent niosą te panie.... zniszczyć łatwo, a odbudować praktycznie się nie da! Starsze pielęgniarki odejdą na emeryturę a młode skorzystają z okazji i wyjadą na program typu CuraSwiss i zostaną za granicą. I już nie wrócą, bo nie będą miały po co. 

Avatar
Gość / 23 kwietnia 2015 o 15:02
0

Pielęgnarki nie mają łatwo. Nawet ich szefowie nie idą im na rękę i ich nie wspierają. A najgorsza to jest Naczelna z Kraśnickich.

najgorsza ? wątpię

Avatar
Anka / 23 kwietnia 2015 o 11:32
0

Pielęgniarki to nieroby. Żona leżała w szpitalu na porodówce i źle się czuła. Wcisnęła "guzik" w sali a z korytarza (z pokoju pielęgniarek) tekst - "KTÓRA TO ZNOWU?!... JEZU... AKURAT JAK CZŁOWIEK KAWĘ PIJE...."..... 

Na porodówkach pracują położne a nie pielęgniarki, palancie

Avatar
Gość / 23 kwietnia 2015 o 08:59
0

no właśnie - cięzko? pracują?   ---  leżał sobie chłopak po wypadku / bez mozliwosci wstania/           

błagał przez 3 DNI pielęgniary o materac, bo przez ten który miał - czuł na plecach każdy pręt metalowy / nie spal w nocy/ - te podłe baby nie reagowały !  już miałem iśc do prasy z tym / przyniosłem mu z domu koc, ale marne to było/ ale wreszcie wymieniły                                             

Pielęgniary pogonić do roboty i przećwiczyc na okoliczność dbania o pacjentów i JAK SPRAWDZĄ SIĘ PO KILKU LATACH DAĆ PODWYŻKĘ TYLKO NAJLEPSZYM !!!

Z domu miały ten materac przynieść, czy kupić za swoją kasę?

Z domu miały ten materac przynieść, czy kupić za swoją kasę?

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc"
galeria

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc" 121 10

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym z osiedli w Rybniku - informuje Śląska Policja.

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie
19 sierpnia 2018, 14:00

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie 3 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się barwne obchody Dożynek dworskich, które rozpoczną się o godz. 14 mszą świętą w drewnianym kościele z Matczyna.

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko?

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko? 31 13

"Pomimo bezprecedensowego hejtu medialnego (...) i nagonki na ludzi związanych z tym wydarzeniem, doprowadziliśmy ten projekt do szczęśliwego finału" – pisze w podziękowaniach za aukcję Pride of Poland Maciej Grzechnik, prezes stadniny w Michałowie i dyrektor tegorocznej aukcji.

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki
18 sierpnia 2018, 15:00

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 15 na terenach zielonych przy ul. Rudlickiego rozpocznie się VII Kulturalny Festyn Bronowicki. Na uczestników czeka moc atrakcji!

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 18 12

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 16 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 4 3

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 4

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 1 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą 1 0

W poprzednim sezonie rewelacją ligi była ekipa z Końskowoli. Piłkarze Łukasza Gizy świetnie spisywali się zwłaszcza na jesieni. Pierwszy raz przegrali dopiero w ostatniej kolejce i to z późniejszym mistrzem – Stalą Kraśnik. W sezonie 2018/2019 pierwsze zero drużyna przywiozła już na inaugurację, po porażce w Werbkowicach 1:2. Teraz szybko spróbuje wrócić na właściwe tory. Problem w tym, że zmierzy się z Lublinianką (niedziela, godz. 16)

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka
18 sierpnia 2018, 12:00

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend gmina Ruda Huta wspólnie z gminą Hrubieszów obchodzą 1000-lecie pobytu Bolesława Chrobrego w Hniszowie oraz bitwy pod Gródkiem nad Bugiem.

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie 4 6

Damian Kierekiesza, rolnik z Mań (gm. Międzyrzec Podlaski) pozwał powiatowego lekarza weterynarii za niewypłacenie odszkodowania za wybite świnie. Z kolei, lekarz weterynarii tłumaczy, że w gospodarstwie pana Damiana były pewne uchybienia, m.in. dotyczące mat dezynfekcyjnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!