Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2017 r.
12:01

Flixbus Lublin. PolskiBus znika z Polski, jest nowy przewoźnik

Autor: Zdjęcie autora opr. pab
0 11 A A

FlixBus, europejski przewoźnik autobusowy rozszerza współpracę z PolskiBus.com Zielone autobusy nowego przewoźnika zastąpią dotychczasowe czerwone.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sieć PolskiBus.com łączy się z największą europejską siecią autobusów FlixBus. Dzisiaj firmy ogłosiły połączenie.

Jak czytamy w informacji prasowej, FlixBus po zmianie zaoferuje nowe połączenia krajowe i międzynarodowe z kilku polskich miast do Niemiec, Austrii, Czech, na Węgry i Słowację. Bilety na bezpośrednie połączenia będą dostępne na stronie www.polskibus.com i już wkrótce na www.flixbus.pl

Czy zmieni się sieć połączeń dotyczas obsługiwanych przez PolskiBus? Na razie tego nie wiadomo.

– Z początkiem 2018 roku w pełni zintegrujemy obie siatki połączeń – zapowiada Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus w Polsce.

PolskiBus.com świadczy usługi dla polskich pasażerów od 2011 roku. Firma oferuje połączenia autobusowe na terenie Polski oraz z Polski do Niemiec, Austrii, Czech, na Węgry i Słowację.

FlixBus uruchomił pierwsze połączenia z Polski w 2016 roku. Pasażerowie mogą korzystać z bezpośrednich połączeń z głównych polskich miast tj. Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia czy Łodzi do Niemiec, Austrii, Czech i na Węgry.

Przewoźnicy zapowiadają, że po połączeniu standardy FlixBus zostaną wprowadzone do autobusów firmy PolskiBus.com i wszyscy pasażerowie będą mieli zapewnione: darmowe Wi-Fi, wygodne miejsca z większą przestrzenią na nogi, klimatyzację, gniazdka elektryczne przy każdym siedzeniu oraz toalety na pokładzie.

>>>

Zobacz także: Budowa obwodnicy Puław. Grudzień 2017

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
YasiaMisz / 17 stycznia 2018 r. o 21:20
mój boże, ale jaka jest różnica?! to nie są jedyne autobusy w kraju. nie patrzę nawet na nazwiska przewoźnika. zwykle podróżuję przez podróżnika lub  ***s://busfor.pl/ , ten który pasuje do czasu. i to wszystko.
Avatar
ge / 18 grudnia 2017 r. o 20:23
undefined napisał:
undefined napisał:
Ja podziękuję za jazde tymi autobusami. Brytyjczykowi dałem zarobić, ale Niemcm co chcą nakładać sankcje na Polskę lepiej nie.
Człowieku przecież ty i tak nigdzie nie jeździsz, daruj sobie.
 Daruj sobie takie komentarze. Każdy jeździ czym chce. Niech z Niemcami też jeździ kto chce.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 18:27
I PO to Ci niby dobrzy i dbający o Lublinian tak walczyli z prywatnymi przewożnikami co robili kursy do warszafki i Krakowa, żeby POLBUS wydutkał naszych i te kontrole i śmole zrobiły swoje. Nasi upadli a teraz szkopy przejmą POLBUS i będzie żegnaj Gienia świat się zmienia .
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 17:31
Lepsza kasta jeździ własnymi autami ;) A Tuska za kudły pod sąd ściągniemy. Za dobro okazane Polsce. Nie bójcie się lemingi.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 17:07
jacku, jacku widzisz i nie grzmisz?!!??!?! to pewno wina 5tej kolumny z dziadkami z wermachtu!! jacku ratuj, nie oddawaj naszego transportu zmasowanego w ręce wermachtu!!!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 16:02
To musi być wina Tuska!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 15:30
undefined napisał:
Ja podziękuję za jazde tymi autobusami. Brytyjczykowi dałem zarobić, ale Niemcm co chcą nakładać sankcje na Polskę lepiej nie.
 Człowieku przecież ty i tak nigdzie nie jeździsz, daruj sobie.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 13:39
Z Niemcami chętnie będę jezdził bo z tymi Brytyjczykami nie chciałem bo to gupki brexitowe.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 12:51
Czekamy na połączenia do Krakowa, Rzeszowa i Warszawy oryginalnymi autobusami FlixBus.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 12:39
Ja podziękuję za jazde tymi autobusami. Brytyjczykowi dałem zarobić, ale Niemcm co chcą nakładać sankcje na Polskę lepiej nie.
Avatar
YasiaMisz / 17 stycznia 2018 r. o 21:20
mój boże, ale jaka jest różnica?! to nie są jedyne autobusy w kraju. nie patrzę nawet na nazwiska przewoźnika. zwykle podróżuję przez podróżnika lub  ***s://busfor.pl/ , ten który pasuje do czasu. i to wszystko.
Avatar
ge / 18 grudnia 2017 r. o 20:23
undefined napisał:
undefined napisał:
Ja podziękuję za jazde tymi autobusami. Brytyjczykowi dałem zarobić, ale Niemcm co chcą nakładać sankcje na Polskę lepiej nie.
Człowieku przecież ty i tak nigdzie nie jeździsz, daruj sobie.
 Daruj sobie takie komentarze. Każdy jeździ czym chce. Niech z Niemcami też jeździ kto chce.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 18:27
I PO to Ci niby dobrzy i dbający o Lublinian tak walczyli z prywatnymi przewożnikami co robili kursy do warszafki i Krakowa, żeby POLBUS wydutkał naszych i te kontrole i śmole zrobiły swoje. Nasi upadli a teraz szkopy przejmą POLBUS i będzie żegnaj Gienia świat się zmienia .
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 17:31
Lepsza kasta jeździ własnymi autami ;) A Tuska za kudły pod sąd ściągniemy. Za dobro okazane Polsce. Nie bójcie się lemingi.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 17:07
jacku, jacku widzisz i nie grzmisz?!!??!?! to pewno wina 5tej kolumny z dziadkami z wermachtu!! jacku ratuj, nie oddawaj naszego transportu zmasowanego w ręce wermachtu!!!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 16:02
To musi być wina Tuska!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 15:30
undefined napisał:
Ja podziękuję za jazde tymi autobusami. Brytyjczykowi dałem zarobić, ale Niemcm co chcą nakładać sankcje na Polskę lepiej nie.
 Człowieku przecież ty i tak nigdzie nie jeździsz, daruj sobie.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 13:39
Z Niemcami chętnie będę jezdził bo z tymi Brytyjczykami nie chciałem bo to gupki brexitowe.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 12:51
Czekamy na połączenia do Krakowa, Rzeszowa i Warszawy oryginalnymi autobusami FlixBus.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 r. o 12:39
Ja podziękuję za jazde tymi autobusami. Brytyjczykowi dałem zarobić, ale Niemcm co chcą nakładać sankcje na Polskę lepiej nie.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wojewoda częściowo unieważnia plan, nowych mieszkań może nie być. Rada dzielnicy protestowała już wcześniej

Wojewoda częściowo unieważnia plan, nowych mieszkań może nie być. Rada dzielnicy protestowała już wcześniej

Wojewoda unieważnił częściowo plan zagospodarowania terenu między ZUS a biurowcami przy ul. Wallenroda. Radni uchwalili w listopadzie, że na obszarze usług aż 70 proc. budynków mogą zająć mieszkania. Wojewoda uznał, że to wbrew przepisom.

Świąteczne śpiewanie w CSK. "Christmas Carols" w wykonaniu artystów Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej
2 grudnia 2022, 20:00

Świąteczne śpiewanie w CSK. "Christmas Carols" w wykonaniu artystów Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej

W ramach cyklu "Młode CSK", Centrum Spotkania Kultur zaprasza na koncert "Christmas Carols" w wykonaniu artystów Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej, który odbędzie się 2 grudnia o godz. 20.

Robert Różański (Victoria Parczew): Odczuwamy niedosyt

Robert Różański (Victoria Parczew): Odczuwamy niedosyt

Rozmowa z Robertem Różańskim, trenerem Victorii Parczew, beniaminka keeza bialskiej klasy okręgowej

Będą u nas kształcić ukraińskie programistki

Będą u nas kształcić ukraińskie programistki

Co najmniej 30 tys. uchodźczyń z Ukrainy ma zostać przeszkolonych m.in. w Lublinie w zakresie IT. To pomysł na rozwiązanie problemu braku informatyków na polskim rynku pracy, ale i wsparcie odbudowy ukraińskiej gospodarki po zakończeniu trwającej za naszą wschodnią granicą wojny.

W Zamościu artystyczna instalacja zamiast iluminacji. Ale wydatek będzie
galeria

W Zamościu artystyczna instalacja zamiast iluminacji. Ale wydatek będzie

Miało nie być bardzo kosztownych, a na dodatek pożerających prąd iluminacji i ich nie będzie, ale to nie oznacza, że Zamość nie przystroi się na święta. Tyle, że w tym roku inaczej, niż dotychczas i o połowę taniej. Ale ponad 60 tys. zł na artystyczne ozdoby miasto wyda.

Festiwal kolęd wraca do Domu Chemika

Festiwal kolęd wraca do Domu Chemika

Po sześciu latach laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd wystąpią na żywo w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury. Koncert laureatów zaplanowano na 8 stycznia. Organizatorzy wydarzenia czekają na zgłoszenia artystów z całego kraju.

Jak poradzić sobie z nadpobudliwym psem?

Jak poradzić sobie z nadpobudliwym psem?

Psy z natury mają dużo energii i nie chcemy tego w nich zmieniać. Ale kiedy radość życia twojego psiego towarzysza staje się dla ciebie uciążliwa, nie pozwala ci spać w nocy, powoduje stres i dyskomfort, albo owocuje zniszczonymi meblami, możesz wziąć pod uwagę stosowanie olejku CBD.

Ashwagandha w kroplach. Na co zwrócić uwagę, wybierając preparat?

Ashwagandha w kroplach. Na co zwrócić uwagę, wybierając preparat?

Ashwagandha to roślina zielarska, która w ostatnich latach cieszy się sporym zainteresowaniem konsumentów. Jej naturalny obszar występowania obejmuje Indie, Bangladesz, Pakistan i Sri Lankę. Z biologicznego punktu widzenia jest to roślina psiankowata, czyli blisko spokrewniona z pomidorem i ziemniakiem. Ashwagandha wykazuje działanie tonizujące i zalicza się ją do adaptogenów. Na rynku występuje w formie suplementów diety w proszku, kapsułkach i płynie. Ze względu na przyswajalność najlepsza jest ashwagandha w kroplach. Na co zwrócić uwagę, wybierając preparat?