Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 sierpnia 2010 r.
14:08
Edytuj ten wpis

Pracownice stacji Orlen w Lublinie oskarżają szefa o mobbing

0 94 A A

Praca w stresie, niewypłacanie premii, bezzasadne zwolnienie i mobbing. O to oskarżają ajenta stacji benzynowej Orlen przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie jego dwie pracownice.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Po pięciu miesiącach zwolniłam się sama. W tych warunkach nie dało się pracować – mówi Agnieszka. – Od godz. 7 do 12 nie mogłam wyjść do toalety. Posiłki musiałam jeść w ciągłym pośpiechu. Szef wciąż straszył mnie zwolnieniem. A teraz twierdzi, że skutecznie uniemożliwi mi znalezienie pracy na innych stacjach – opowiada.

Na kierownika stacji skarży się też pani Magdalena. – Po dwóch latach pracy, szef nagle stwierdził, że nie wywiązuję się ze swoich obowiązków. Lada dzień spodziewam się wypowiedzenia – opowiada Magdalena. – Leczę się na depresję, mam kredyt do spłacenia, mąż właśnie stracił pracę. Zostanę bez środków do życia. Już skierowałam sprawę do sądu pracy – dodaje.

Obie kobiety twierdzą, że szef stosował wobec nich mobbing. W zeszłym tygodniu prosiły klientów stacji o podpisy pod petycją o bezzasadnym zwolnieniu

Sytuację zupełnie inaczej przedstawia ajent stacji. Jego zdaniem, jedna z pracownic kradła towar, druga nie wywiązywała się ze swoich obowiązków. – Kiedy pani Agnieszka pracowała na stacji, zaczęły znikać papierosy, piwa i karty telefoniczne. Klienci nie mają do tego towaru dostępu. Musiała robić to jedna z pracownic – mówi Mariusz Huszlauk. – Nie obawiam się interwencji sądu. Wszystko jest na taśmach monitoringu – dodaje.

Kobiety zamierzają interweniować w Państwowej Inspekcji Pracy w Lublinie. – Kobiety zgłosiły się do nas kilka dni temu – potwierdza Bożena Lipert, zastępca okręgowego inspektora pracy w Lublinie. – Poinformowaliśmy je, że najpierw muszą skierować do nas odpowiednie pismo. Gdy już to zrobią, będziemy mogli rozpocząć czynności kontrolne pod kątem mobbingu.

Do sprawy wrócimy.

Komentarze 94

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 13:37
0
Czasami warto usiąść w fotelu i pomyśleć o tego typu sprawach. Fajnie, że są ludzie, którzy chcą się dzielić swoimi doświadczeniami z innymi za pomocą Internetu. Co byśmy bez niego dziś zrobili, ehh… Deb0308 - To jest to:
Avatar
LOL / 24 listopada 2010 o 08:23
0
Halo halo drogie Panie i gdzie ten pozew? W blasku fleszy fotoreportera z gazety powinnyście już daaaawno złożyć pozew, tak jak w blasku fleszy oplułyście człowieka z imienia i nazwiska! CZYŻBY OSKARŻENIA WYSSANE Z PALCA!?
DROGI PANIE MARIUSZU DO SĄDU PANIUSIE PODAĆ ZA ZNIESŁAWIENIE!!!
Avatar
gość / 22 listopada 2010 o 21:34
0
Odpowiedź dla inspektora pracy.

Człowieku o czym ty mówisz. Nie rozmawiamy o wypowiedzeniach umów o przyjęciach do pracy, kryzysach tylko o mobbingu.
Zastanów się. I ty się nazywasz inspektorem ? Wpadnij z nienacka na takiego orlena czy shella i zapytaj pracowników jak im się pracuje, co sądzą o kierowniku, kiedy byli na urlopie jeżeli w ogóle go dostali. Takie firmy to jeden wielki mobbing. Tylko zastraszanie nawet odpocząć nie można tylko napier***anie na tej kasie czy placu w oparach paliwa w zimę czy w lato przy rekordowych temperaturach. Nawet zjeść nie można w spokoju. Nie pracowałeś to nie wiesz inspektorku. A tacy ajenci mydlić oczy to idealnie potrafią. Zapytaj się takiego pracownika co zrobi jak tatajemniczy wypadnie nie na 100 proc.
Odpowiedź dla inspektora pracy.

Człowieku o czym ty mówisz. Nie rozmawiamy o wypowiedzeniach umów o przyjęciach do pracy, kryzysach tylko o mobbingu.
Zastanów się. I ty się nazywasz inspektorem ? Wpadnij z nienacka na takiego orlena czy shella i zapytaj pracowników jak im się pracuje, co sądzą o kierowniku, kiedy byli na urlopie jeżeli w ogóle go dostali. Takie firmy to jeden wielki mobbing. Tylko zastraszanie nawet odpocząć nie można tylko napier***anie na tej kasie czy placu w oparach paliwa w zimę czy w lato przy rekord... rozwiń
Avatar
gość / 22 listopada 2010 o 21:15
0
Współczuję Pracowniką. Tak nie powinno się dziać w takich firmach wiem coś o tym bo sam pracuję na stacji i mam to samo ale każdy się boi utraty pracy. Co prawda kryzys już miną a jeden z największych firm ucina pracowniką pensję i nadal tłumaczy się kryzysem a do tego co zmiana są zastraszani zwolnieniem z pracy itp. więc co mamy robić. Ciągłe zastraszanie, coraz niższe wynagrodzenia, tajemniczy klient nikomu nie polecam pracy na stacja paliw szczególnie w większych firmach.
Avatar
tony / 2 września 2010 o 15:24
0
a który ajent płaci premie...ha,ha mój też nie płaci:)Mam nadzieję,że znajdę jakąś inną pracę
Avatar
!!! / 26 sierpnia 2010 o 18:48
0
2. Charakterystyka głównych postaci
Mobber to osoba, która nie umie traktować człowieka jak podmiot. Podchodzi do innych instrumentalnie. Inne indywidualności służą raczej do osiągania własnych celów, nie bacząc na uczucia danej jednostki. Mobber nie odczuwa z tego powodu wyrzutów sumienia. Posiada wyolbrzymione poczucie własnej wartości, przecenia swoje umiejętności i swoją wiedzę. Nie przyjmuje do wiadomości krytyki swoich działań i zachowań. Wszelkie uwagi ignoruje lub reaguje na nie z wściekłością i złością. Osoba, która odważy się mieć inne zdanie z góry jest przegrana, ponieważ staje się wrogiem dla mobbera. Taka osoba może spodziewać się, że będzie szykanowana i wyśmiewana właśnie z tego powodu, że ośmieliła się mieć własne odmienne zdanie. Osoby uległe również nie będą miały prostego życia z tyranem. Choć mobber czuje się jak przywódca w tym gronie, nie pozwoli, by ktoś nie akceptował jego decyzji, nie ufa nikomu. Chce doprowadzić również do tego , żeby jemu podlegli nie ufali również sobie na wzajem. Daje do zrozumienia, że ma wśród nich swoich informatorów, którzy są nagradzani za lojalność. Zazdrość, zawiść, nieufność- te wszystkie negatywne uczucia powstają w miejscu pracy w stosunku do wybranej osoby lub całej grupy osób, co prowadzi do niskiej samooceny tych pracowników. Później to koledzy z pracy zaczynają odsuwać się od ofiary i także oni biorą udział w prześladowaniu i nękaniu. W ten sposób mobber uzasadnia swoje poczatkowe działania, a pracownicy zaczynają rozumieć, że mobber miał od początku rację. Potencjalna lub domniemana konkurencja zostaje w ten sposób unieszkodliwiona. Ofiara tego typu działania woli zmienić pracę, niż zgłosić podobną sytuację przełożonemu. Powyższy opis dowodzi, że mobber jest podstępnym, zakłamanym egoistą.
2. Charakterystyka głównych postaci
Mobber to osoba, która nie umie traktować człowieka jak podmiot. Podchodzi do innych instrumentalnie. Inne indywidualności służą raczej do osiągania własnych celów, nie bacząc na uczucia danej jednostki. Mobber nie odczuwa z tego powodu wyrzutów sumienia. Posiada wyolbrzymione poczucie własnej wartości, przecenia swoje umiejętności i swoją wiedzę. Nie przyjmuje do wiadomości krytyki swoich działań i zachowań. Wszelkie uwagi ignoruje lub reaguje na nie z wściekłością i złością. Osoba, która odważy się... rozwiń
Avatar
kamil / 25 sierpnia 2010 o 02:27
0
Przyznaję nie znam sprawy,ewentualnie tylko z komentarzy tegoż forum.Wnioskuję,że prawda leży po środku; brak zaangażowania w pracę ze strony Pań owocowały złośliwymi i bezmyślnymi uwagami i "groźbami" zwolnienia z pracy przez kierownika. Oba zachowania zasługujące na krytykę,jednak nie rozumiem tutaj,na forum, sytuacji obrzucania obelgami innych forumowiczów.Kultury! Niech to będzie na jakimś poziomie. Proszę państwa, wykrzykników nie trzeba stawiać 10,wystarczy jeden,czasem trzy.To nie czyni lepszym.
Jako bezstronny obserwator dyskusji zwróciłem uwagę na pewien szczegół.Otóż wypowiadają się tutaj zarówno pracownicy jak i pracodawcy.Różnica w wypowiedziach jest kolosalna; z pracodawcami aż chce się polemizować: zgrabne posty, bogate słownictwo i opanowanie,którego niestety brakuje po drugiej stronie.Proszę Państwa,swoje racje trzeba udowodnić argumentami,a nie wykrzyknikami i wyzwiskami!
Nie,nie podlizuję się,nie szukam pracy.

Odnośnie stacji na ul.Mełgiewskiej zapewniam,że nigdy więcej tam nie zatankuję z prostej przyczyny; zostałem potraktowany jak śmieć.Zero zaangażowania w pracę.Czekałem przy dystrybutorze z gazem parę minut,więc poszedłem poprosić o obsłużenie."Za 2 minuty ktoś przyjdzie",nie ma sprawy - może akurat jadł czy był w toalecie, nie jestem wybrednym klientem.Jednak mijało 10 minut,w sklepie ekspedientka ("urocza" blondynka bez uśmiechu) pogadywała sobie w najlepsze z koleżkami(innych samochodów na stacji nie stwierdziłem).Drugi pracownik zaś grzebał sobie coś w swoim samochodzie,golfem zdaje mi się.Odjechałem z piskiem opon i przyrzekam; więcej tam nie zajadę,choćbym miał pchać do statoilu na Tysiąclecia.Znajomym także odradzam ten punkt. Była to godzina 4 w nocy.

Dziękuję za uwagę, ta stacja nie jest odpowiednia.
Przyznaję nie znam sprawy,ewentualnie tylko z komentarzy tegoż forum.Wnioskuję,że prawda leży po środku; brak zaangażowania w pracę ze strony Pań owocowały złośliwymi i bezmyślnymi uwagami i "groźbami" zwolnienia z pracy przez kierownika. Oba zachowania zasługujące na krytykę,jednak nie rozumiem tutaj,na forum, sytuacji obrzucania obelgami innych forumowiczów.Kultury! Niech to będzie na jakimś poziomie. Proszę państwa, wykrzykników nie trzeba stawiać 10,wystarczy jeden,czasem trzy.To nie czyni lepszym.
Jako bezstronny obs... rozwiń
Avatar
trees / 24 sierpnia 2010 o 22:47
0
Heh,

czy był mobbing czy nie...orzeknie sąd. Póki co są to dywagacje jednej ze stron.
Nader podobna sytuacja w ALMIE, skończyła się założeniem spraw o zniesławienie zarówno gazecie, jak i pracownikom. Sprawy w toku.
Tyle w temacie.

Poza tematem:
Z doświadczenia wiem, że pracodawcy są zbyt litościwi wobec pracowników, którzy nie wypełniają należycie swoich obowiązków. Zamiast dyscyplinarki umowy rozwiązywane są polubownie nawet za ciężkie przewinienia. Stąd rodzą się podobne imponderabilia.

Pzdr
Avatar
qwerty / 24 sierpnia 2010 o 21:45
0
Drodzy,
Z góry informuję, że nie jestem, nie byłem pracownikiem Stacji Paliw jakiegokolwiek koncernu ale mam dla was dobrą radę. Jeśli nie pasuje wam praca bądź pracodawca to możecie odejść z firmy w każdej chwili. To nie są czasy obozów koncentracyjnych. Nie pasuje to idę dalej i tyle.

Druga sprawa to anonimowość w internecie. To super sprawa. Mogę napisać na 100 pracodawców, że są najgorsi chociaż wcale u nich nie pracowałem.


Skoro nie pasuje wam praca jako szary pracownik Stacji Paliw to udowodnijcie całemu światu, że jesteście super pracownikami i nadajecie się na kierowników, prezesów itd.


Powodzenia!
Drodzy,
Z góry informuję, że nie jestem, nie byłem pracownikiem Stacji Paliw jakiegokolwiek koncernu ale mam dla was dobrą radę. Jeśli nie pasuje wam praca bądź pracodawca to możecie odejść z firmy w każdej chwili. To nie są czasy obozów koncentracyjnych. Nie pasuje to idę dalej i tyle.

Druga sprawa to anonimowość w internecie. To super sprawa. Mogę napisać na 100 pracodawców, że są najgorsi chociaż wcale u nich nie pracowałem.


Skoro nie pasuje wam praca jako szary pracownik Stacji Paliw to udowodnijc... rozwiń
Avatar
jaś / 24 sierpnia 2010 o 20:59
0
[quote name='Pracodawca' date='22 sierpień 2010 - 17:28 ' timestamp='1282490901' post='333180']
No to panienki, zrobiłyście sobie niezłą reklamę. Portreciki są, poprzednie miejsce pracy znane, opinia pracodawcy z "Orlenu" jednoznaczna ...
Czarno widzę znalezienie przez was nowego miejsca pracy.
A może same spróbujecie stać się pracodawcami ? Tylko wystrzegajcie się takich pracownic, jak te dwie na zdjęciu.
[/quote]
czy ty też należysz do tych polskich [ uczciwych pracodawców] inaczej...ps na ile zrobiłeś US.
[quote name='Pracodawca' date='22 sierpień 2010 - 17:28 ' timestamp='1282490901' post='333180']
No to panienki, zrobiłyście sobie niezłą reklamę. Portreciki są, poprzednie miejsce pracy znane, opinia pracodawcy z "Orlenu" jednoznaczna ...
Czarno widzę znalezienie przez was nowego miejsca pracy.
A może same spróbujecie stać się pracodawcami ? Tylko wystrzegajcie się takich pracownic, jak te dwie na zdjęciu.
[/quote]
czy ty też należysz do tych polskich [ uczciwych pracod... rozwiń
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 13:37
0
Czasami warto usiąść w fotelu i pomyśleć o tego typu sprawach. Fajnie, że są ludzie, którzy chcą się dzielić swoimi doświadczeniami z innymi za pomocą Internetu. Co byśmy bez niego dziś zrobili, ehh… Deb0308 - To jest to:
Avatar
LOL / 24 listopada 2010 o 08:23
0
Halo halo drogie Panie i gdzie ten pozew? W blasku fleszy fotoreportera z gazety powinnyście już daaaawno złożyć pozew, tak jak w blasku fleszy oplułyście człowieka z imienia i nazwiska! CZYŻBY OSKARŻENIA WYSSANE Z PALCA!?
DROGI PANIE MARIUSZU DO SĄDU PANIUSIE PODAĆ ZA ZNIESŁAWIENIE!!!
Avatar
gość / 22 listopada 2010 o 21:34
0
Odpowiedź dla inspektora pracy.

Człowieku o czym ty mówisz. Nie rozmawiamy o wypowiedzeniach umów o przyjęciach do pracy, kryzysach tylko o mobbingu.
Zastanów się. I ty się nazywasz inspektorem ? Wpadnij z nienacka na takiego orlena czy shella i zapytaj pracowników jak im się pracuje, co sądzą o kierowniku, kiedy byli na urlopie jeżeli w ogóle go dostali. Takie firmy to jeden wielki mobbing. Tylko zastraszanie nawet odpocząć nie można tylko napier***anie na tej kasie czy placu w oparach paliwa w zimę czy w lato przy rekordowych temperaturach. Nawet zjeść nie można w spokoju. Nie pracowałeś to nie wiesz inspektorku. A tacy ajenci mydlić oczy to idealnie potrafią. Zapytaj się takiego pracownika co zrobi jak tatajemniczy wypadnie nie na 100 proc.
Odpowiedź dla inspektora pracy.

Człowieku o czym ty mówisz. Nie rozmawiamy o wypowiedzeniach umów o przyjęciach do pracy, kryzysach tylko o mobbingu.
Zastanów się. I ty się nazywasz inspektorem ? Wpadnij z nienacka na takiego orlena czy shella i zapytaj pracowników jak im się pracuje, co sądzą o kierowniku, kiedy byli na urlopie jeżeli w ogóle go dostali. Takie firmy to jeden wielki mobbing. Tylko zastraszanie nawet odpocząć nie można tylko napier***anie na tej kasie czy placu w oparach paliwa w zimę czy w lato przy rekord... rozwiń
Avatar
gość / 22 listopada 2010 o 21:15
0
Współczuję Pracowniką. Tak nie powinno się dziać w takich firmach wiem coś o tym bo sam pracuję na stacji i mam to samo ale każdy się boi utraty pracy. Co prawda kryzys już miną a jeden z największych firm ucina pracowniką pensję i nadal tłumaczy się kryzysem a do tego co zmiana są zastraszani zwolnieniem z pracy itp. więc co mamy robić. Ciągłe zastraszanie, coraz niższe wynagrodzenia, tajemniczy klient nikomu nie polecam pracy na stacja paliw szczególnie w większych firmach.
Avatar
tony / 2 września 2010 o 15:24
0
a który ajent płaci premie...ha,ha mój też nie płaci:)Mam nadzieję,że znajdę jakąś inną pracę
Avatar
!!! / 26 sierpnia 2010 o 18:48
0
2. Charakterystyka głównych postaci
Mobber to osoba, która nie umie traktować człowieka jak podmiot. Podchodzi do innych instrumentalnie. Inne indywidualności służą raczej do osiągania własnych celów, nie bacząc na uczucia danej jednostki. Mobber nie odczuwa z tego powodu wyrzutów sumienia. Posiada wyolbrzymione poczucie własnej wartości, przecenia swoje umiejętności i swoją wiedzę. Nie przyjmuje do wiadomości krytyki swoich działań i zachowań. Wszelkie uwagi ignoruje lub reaguje na nie z wściekłością i złością. Osoba, która odważy się mieć inne zdanie z góry jest przegrana, ponieważ staje się wrogiem dla mobbera. Taka osoba może spodziewać się, że będzie szykanowana i wyśmiewana właśnie z tego powodu, że ośmieliła się mieć własne odmienne zdanie. Osoby uległe również nie będą miały prostego życia z tyranem. Choć mobber czuje się jak przywódca w tym gronie, nie pozwoli, by ktoś nie akceptował jego decyzji, nie ufa nikomu. Chce doprowadzić również do tego , żeby jemu podlegli nie ufali również sobie na wzajem. Daje do zrozumienia, że ma wśród nich swoich informatorów, którzy są nagradzani za lojalność. Zazdrość, zawiść, nieufność- te wszystkie negatywne uczucia powstają w miejscu pracy w stosunku do wybranej osoby lub całej grupy osób, co prowadzi do niskiej samooceny tych pracowników. Później to koledzy z pracy zaczynają odsuwać się od ofiary i także oni biorą udział w prześladowaniu i nękaniu. W ten sposób mobber uzasadnia swoje poczatkowe działania, a pracownicy zaczynają rozumieć, że mobber miał od początku rację. Potencjalna lub domniemana konkurencja zostaje w ten sposób unieszkodliwiona. Ofiara tego typu działania woli zmienić pracę, niż zgłosić podobną sytuację przełożonemu. Powyższy opis dowodzi, że mobber jest podstępnym, zakłamanym egoistą.
2. Charakterystyka głównych postaci
Mobber to osoba, która nie umie traktować człowieka jak podmiot. Podchodzi do innych instrumentalnie. Inne indywidualności służą raczej do osiągania własnych celów, nie bacząc na uczucia danej jednostki. Mobber nie odczuwa z tego powodu wyrzutów sumienia. Posiada wyolbrzymione poczucie własnej wartości, przecenia swoje umiejętności i swoją wiedzę. Nie przyjmuje do wiadomości krytyki swoich działań i zachowań. Wszelkie uwagi ignoruje lub reaguje na nie z wściekłością i złością. Osoba, która odważy się... rozwiń
Avatar
kamil / 25 sierpnia 2010 o 02:27
0
Przyznaję nie znam sprawy,ewentualnie tylko z komentarzy tegoż forum.Wnioskuję,że prawda leży po środku; brak zaangażowania w pracę ze strony Pań owocowały złośliwymi i bezmyślnymi uwagami i "groźbami" zwolnienia z pracy przez kierownika. Oba zachowania zasługujące na krytykę,jednak nie rozumiem tutaj,na forum, sytuacji obrzucania obelgami innych forumowiczów.Kultury! Niech to będzie na jakimś poziomie. Proszę państwa, wykrzykników nie trzeba stawiać 10,wystarczy jeden,czasem trzy.To nie czyni lepszym.
Jako bezstronny obserwator dyskusji zwróciłem uwagę na pewien szczegół.Otóż wypowiadają się tutaj zarówno pracownicy jak i pracodawcy.Różnica w wypowiedziach jest kolosalna; z pracodawcami aż chce się polemizować: zgrabne posty, bogate słownictwo i opanowanie,którego niestety brakuje po drugiej stronie.Proszę Państwa,swoje racje trzeba udowodnić argumentami,a nie wykrzyknikami i wyzwiskami!
Nie,nie podlizuję się,nie szukam pracy.

Odnośnie stacji na ul.Mełgiewskiej zapewniam,że nigdy więcej tam nie zatankuję z prostej przyczyny; zostałem potraktowany jak śmieć.Zero zaangażowania w pracę.Czekałem przy dystrybutorze z gazem parę minut,więc poszedłem poprosić o obsłużenie."Za 2 minuty ktoś przyjdzie",nie ma sprawy - może akurat jadł czy był w toalecie, nie jestem wybrednym klientem.Jednak mijało 10 minut,w sklepie ekspedientka ("urocza" blondynka bez uśmiechu) pogadywała sobie w najlepsze z koleżkami(innych samochodów na stacji nie stwierdziłem).Drugi pracownik zaś grzebał sobie coś w swoim samochodzie,golfem zdaje mi się.Odjechałem z piskiem opon i przyrzekam; więcej tam nie zajadę,choćbym miał pchać do statoilu na Tysiąclecia.Znajomym także odradzam ten punkt. Była to godzina 4 w nocy.

Dziękuję za uwagę, ta stacja nie jest odpowiednia.
Przyznaję nie znam sprawy,ewentualnie tylko z komentarzy tegoż forum.Wnioskuję,że prawda leży po środku; brak zaangażowania w pracę ze strony Pań owocowały złośliwymi i bezmyślnymi uwagami i "groźbami" zwolnienia z pracy przez kierownika. Oba zachowania zasługujące na krytykę,jednak nie rozumiem tutaj,na forum, sytuacji obrzucania obelgami innych forumowiczów.Kultury! Niech to będzie na jakimś poziomie. Proszę państwa, wykrzykników nie trzeba stawiać 10,wystarczy jeden,czasem trzy.To nie czyni lepszym.
Jako bezstronny obs... rozwiń
Avatar
trees / 24 sierpnia 2010 o 22:47
0
Heh,

czy był mobbing czy nie...orzeknie sąd. Póki co są to dywagacje jednej ze stron.
Nader podobna sytuacja w ALMIE, skończyła się założeniem spraw o zniesławienie zarówno gazecie, jak i pracownikom. Sprawy w toku.
Tyle w temacie.

Poza tematem:
Z doświadczenia wiem, że pracodawcy są zbyt litościwi wobec pracowników, którzy nie wypełniają należycie swoich obowiązków. Zamiast dyscyplinarki umowy rozwiązywane są polubownie nawet za ciężkie przewinienia. Stąd rodzą się podobne imponderabilia.

Pzdr
Avatar
qwerty / 24 sierpnia 2010 o 21:45
0
Drodzy,
Z góry informuję, że nie jestem, nie byłem pracownikiem Stacji Paliw jakiegokolwiek koncernu ale mam dla was dobrą radę. Jeśli nie pasuje wam praca bądź pracodawca to możecie odejść z firmy w każdej chwili. To nie są czasy obozów koncentracyjnych. Nie pasuje to idę dalej i tyle.

Druga sprawa to anonimowość w internecie. To super sprawa. Mogę napisać na 100 pracodawców, że są najgorsi chociaż wcale u nich nie pracowałem.


Skoro nie pasuje wam praca jako szary pracownik Stacji Paliw to udowodnijcie całemu światu, że jesteście super pracownikami i nadajecie się na kierowników, prezesów itd.


Powodzenia!
Drodzy,
Z góry informuję, że nie jestem, nie byłem pracownikiem Stacji Paliw jakiegokolwiek koncernu ale mam dla was dobrą radę. Jeśli nie pasuje wam praca bądź pracodawca to możecie odejść z firmy w każdej chwili. To nie są czasy obozów koncentracyjnych. Nie pasuje to idę dalej i tyle.

Druga sprawa to anonimowość w internecie. To super sprawa. Mogę napisać na 100 pracodawców, że są najgorsi chociaż wcale u nich nie pracowałem.


Skoro nie pasuje wam praca jako szary pracownik Stacji Paliw to udowodnijc... rozwiń
Avatar
jaś / 24 sierpnia 2010 o 20:59
0
[quote name='Pracodawca' date='22 sierpień 2010 - 17:28 ' timestamp='1282490901' post='333180']
No to panienki, zrobiłyście sobie niezłą reklamę. Portreciki są, poprzednie miejsce pracy znane, opinia pracodawcy z "Orlenu" jednoznaczna ...
Czarno widzę znalezienie przez was nowego miejsca pracy.
A może same spróbujecie stać się pracodawcami ? Tylko wystrzegajcie się takich pracownic, jak te dwie na zdjęciu.
[/quote]
czy ty też należysz do tych polskich [ uczciwych pracodawców] inaczej...ps na ile zrobiłeś US.
[quote name='Pracodawca' date='22 sierpień 2010 - 17:28 ' timestamp='1282490901' post='333180']
No to panienki, zrobiłyście sobie niezłą reklamę. Portreciki są, poprzednie miejsce pracy znane, opinia pracodawcy z "Orlenu" jednoznaczna ...
Czarno widzę znalezienie przez was nowego miejsca pracy.
A może same spróbujecie stać się pracodawcami ? Tylko wystrzegajcie się takich pracownic, jak te dwie na zdjęciu.
[/quote]
czy ty też należysz do tych polskich [ uczciwych pracod... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 94

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 0 1

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 6 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 45 10

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 14 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 6

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2