Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 sierpnia 2016 r.
21:06

Rada Kultury Przestrzeni krytykuje plan dla doliny Bystrzycy. "Zbitek szablonowych pomysłów"

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
16 17 A A
W tej zielonej kępie żyją bobry. Płoszyć je, wywozić, czy raczej zabezpieczyć przed nimi drzewa?<br />
W tej zielonej kępie żyją bobry. Płoszyć je, wywozić, czy raczej zabezpieczyć przed nimi drzewa?

Nie ma wizji, jest tylko zbitek szablonowych pomysłów – tak ostro o powstającym planie dla doliny Bystrzycy mówi działająca przy prezydencie Rada Kultury Przestrzeni. Daje też listę własnych propozycji. – Musimy je przemyśleć – odpowiada Ratusz

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– To jest bardzo słabo zrobione, jak zza biurka – mówi Marcin Skrzypek z Rady Kultury Przestrzeni i krytykuje materiały wyjściowe Ratusza do planu rewitalizacji doliny rzecznej. – Nie było wizji lokalnej, nie zewidencjonowano niektórych kładek przez Bystrzycę – dodaje. Inne przeoczenie? Bobry, bo nie ma słowa o tym, czy je płoszyć, wywozić, czy raczej zabezpieczyć drzewa.

Rada Kultury Przestrzeni przekazała prezydentowi Lublina własny spis pomysłów, które „wypełniają liczne luki i błędy”. Ratusz ich nie ocenia. – To obszerny materiał wymagający analizy – stwierdza Joanna Bobowska z Urzędu Miasta. – Dopiero po wnikliwym zapoznaniu się z nim będziemy mogli odnieść się do tego, które z uwag są możliwe do uwzględnienia.

Wśród propozycji jest m.in. rozdzielenie ruchu pieszego i rowerowego na głównym bulwarze, lekkie pomosty przez rzekę pod mostami, nowy układ tras rowerowych, komunikacyjne otwarcie brzegu po stronie Dzierżawnej, czy stworzenie nowego szlaku pieszego od Tarasów Zamkowych. Szlak biegłby wzdłuż Czechówki, nową kładką, śladem dawnej linii kolejowej koło ul. Firlejowskiej, a potem w rejon ul. Garbarskiej.

Inny pomysł to zaaranżowanie ujścia Czerniejówki do Bystrzycy obok Gali, pasaż gastronomiczny na wysokości Wesołej, nowe dojście do rzeki od Rusałki przez działki, punkt widokowy przy stadionie, a przy LKJ dzika plaża z „oczkiem błotnym” dla dzieci.

Rada namawia do rezygnacji z tworzenia plaż na wysokości ul. Nałkowskich, bo w malowniczy brzeg ingerować nie chce, poza ułatwieniem dojścia do ruin młyna. Za chybiony uznaje też pomysł na plażę przy al. Andersa między ruchliwymi drogami, bo tu widzi raczej ziemny tor dla rowerów, a plażę przy Azaliowej.

Zastrzeżenia RKP budzi też pomysł na odmulanie rzeki. – To ryzykowna sprawa – ocenia Skrzypek i wskazuje na możliwe negatywne skutki: obniżenie lustra rzeki, czy ubytek wody spowodowany jej wsiąkaniem w dno pozbawione uszczelniających je namułów.

– Naszym zdaniem chodzi o to, by wykorzystać walory przyrodnicze Bystrzycy – mówi Skrzypek i namawia Ratusz do przeprowadzenia konsultacji społecznych na szeroką skalę. – Tak, by każdy mógł się zapoznać z pomysłami, bo nie każdy siedzi z nosem w komputerze.

Rada Kultury Przestrzeni chce szlaku pieszego od Tarasów Zamkowych, który biegłby wzdłuż Czechówki
Rada Kultury Przestrzeni chce szlaku pieszego od Tarasów Zamkowych, który biegłby wzdłuż Czechówki
Plaża przy ul. Azaliowej? To zdaniem RKP lokalizacja lepsza niż przy al. Andersa
Plaża przy ul. Azaliowej? To zdaniem RKP lokalizacja lepsza niż przy al. Andersa

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 22:28
0
Na naszej stronie można też zauważyć, że nie tylko mamy pretensje do UM :-), a w pdf z propozycjami jest dokładnie wyjaśnione, jakie wątpliwości hydrologiczne (opinia specjalisty z UP) budzi odmulanie rzeki, o których nie pisze się w "Materiałach". Marcin Skrzypek - Rada Kultury Przestrzeni
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 22:26
0
niestety, powyższe fotki są mało precyzyjne. ew. droga piesza tarasy-przyjaźni idzie bardziej po prawej. natomiast na 2. fotce jest po prostu dawny most. na plażę proponujemy oczywiście inne miejsce. i jest ono sfotografowane w naszych propozycjach. proponuję zajrzeć na stronę forum kultury przestrzeni ******fkp.ulublin.eu gdzie w najnowszym poście są wszystkie omawiane tu materiały. faktycznie - nasze opinie i propozycje są obszerne, ale też dzięki temu można w nich znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, który rodzą się po lekturze doniesień prasowych. marcin skrzypek - rada kultury przestrzeni
niestety, powyższe fotki są mało precyzyjne. ew. droga piesza tarasy-przyjaźni idzie bardziej po prawej. natomiast na 2. fotce jest po prostu dawny most. na plażę proponujemy oczywiście inne miejsce. i jest ono sfotografowane w naszych propozycjach. proponuję zajrzeć na stronę forum kultury przestrzeni ******fkp.ulublin.eu gdzie w najnowszym poście są wszystkie omawiane tu materiały. faktycznie - nasze opinie i propozycje są obszerne, ale też dzięki temu można w nich znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, który rodzą się po lekturze doniesień pr... rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 19:42
0
Ciekawe ile ustoja drzewa na tarasach zamkowych. nie wygladaja na karł♣owate gatunki wiec spodziewam sie,że urosna i za jakies 10 lat proste prawa statyki spowoduja koniecznosc ich wymiany na małe lub wiatr je straci w slicznie urzadzone koryto rzeki.......
Avatar
LU / 9 sierpnia 2016 o 11:24
0
""...Andersa między ruchliwymi drogami, bo tu widzi raczej ziemny tor dla rowerów......" Hahaha .Po co kolejny przecież jeden już jest przy Janowskiej... i ciekawe czy ktoś za niego beknie w końcu. żenada!
Avatar
adam / 9 sierpnia 2016 o 09:23
0
Andrzej napisał:
Jak zawsze pisałem i piszę przy takiej okazji. Nie po to chłop kupił sobie lakierki i poszedł mieszkać do miasta by teraz chodzić po błocie i buty brudzić. Po co mu trawa jak nie chowa krowy, po co mu drzewa jak nie rodzą jabłek czy gruszek. Ma być wszędzie kostka brukowa bo to najlepszy zarobek a i jeszcze ścieżki rowerowe wszędzie!!!. A że po większości tych ścieżek roweraki i tak nie jeżdżą? a co to kogo obchodzi. Przykład? Proszę bardzo. Scieżkka wokół zalewu i co ? a no jajco. bydło rowerowe jedzie przy samym brzegu zalewu lub po ścieżce wydeptanej przez ludzi.Zaledwie kilka osób przejechało ścieżką a w tym samym czasie, kilkanaście lasem i po brzegu zalewu. Nawet policyjne pedałowce jechali przez las scieżką wydeptaną przez ludzi.
A kto powiedział, że nie można jeździć rowerem po lesie? Gdzie droga dla rowerów a gdzie ścieżki leśne wzdłuż zalewu? I więcej kultury proszę, bo obrażają ci co nie mają argumentów. 
A kto powiedział, że nie można jeździć rowerem po lesie? Gdzie droga dla rowerów a gdzie ścieżki leśne wzdłuż zalewu? I więcej kultury proszę, bo obrażają ci co nie mają argumentów.  rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 09:11
0
a RKP jak zawsze z pretensjami. Zamiast angażować się na początku, podpowiadać wspólnie pracować to oni jak już jest wszystko zrobione wyskakują krytykują, że wszystko źle. Jak wasz kolega Stelmach zrobił betonowe korytko wokół bunkra to nie protestowaliście. Teraz ktoś chce min. to poprawić to jazgot. Za robotę się weźcie !!!
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 08:54
0
Jak słucham Pana/Panią Skrzypka to widzę że plecie bzdury jak najgorszy ignorant - "obniżenie lustra rzeki, czy ubytek wody spowodowany jej wsiąkaniem w dno pozbawione uszczelniających je namułów". Żenada !!!
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 07:18
0
Prezydent i tak zrobi po swojemu - tak jak w przypadku innych miejsc, do których propozycje i uwagi zgłaszała RKP. Po to tylko powoływał te ciało, by jak parawan przesłaniało wydatkowanie środków publicznych w kwotach, o których mało kto ma pojęcie.
Avatar
Andrzej / 9 sierpnia 2016 o 00:05
0
Jak zawsze pisałem i piszę przy takiej okazji. Nie po to chłop kupił sobie lakierki i poszedł mieszkać do miasta by teraz chodzić po błocie i buty brudzić. Po co mu trawa jak nie chowa krowy, po co mu drzewa jak nie rodzą jabłek czy gruszek. Ma być wszędzie kostka brukowa bo to najlepszy zarobek a i jeszcze ścieżki rowerowe wszędzie!!!. A że po większości tych ścieżek roweraki i tak nie jeżdżą? a co to kogo obchodzi. Przykład? Proszę bardzo. Scieżkka wokół zalewu i co ? a no jajco. bydło rowerowe jedzie przy samym brzegu zalewu lub po ścieżce wydeptanej przez ludzi.Zaledwie kilka osób przejechało ścieżką a w tym samym czasie, kilkanaście lasem i po brzegu zalewu. Nawet policyjne pedałowce jechali przez las scieżką wydeptaną przez ludzi.
Jak zawsze pisałem i piszę przy takiej okazji. Nie po to chłop kupił sobie lakierki i poszedł mieszkać do miasta by teraz chodzić po błocie i buty brudzić. Po co mu trawa jak nie chowa krowy, po co mu drzewa jak nie rodzą jabłek czy gruszek. Ma być wszędzie kostka brukowa bo to najlepszy zarobek a i jeszcze ścieżki rowerowe wszędzie!!!. A że po większości tych ścieżek roweraki i tak nie jeżdżą? a co to kogo obchodzi. Przykład? Proszę bardzo. Scieżkka wokół zalewu i co ? a no jajco. bydło rowerowe jedzie przy samym brzegu zalewu lub po ścieżc... rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2016 o 22:51
0
"komunikacyjne otwarcie brzegu po stronie Dzierżawnej" czyli jedynego miejsca gdzie można pójść na spacer nad rzekę po gruntowej ścieżce nie przepychajac się między rowerami. Zabetonujcie cały Lublin po co nam skrawek natury w mieście...
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 22:28
0
Na naszej stronie można też zauważyć, że nie tylko mamy pretensje do UM :-), a w pdf z propozycjami jest dokładnie wyjaśnione, jakie wątpliwości hydrologiczne (opinia specjalisty z UP) budzi odmulanie rzeki, o których nie pisze się w "Materiałach". Marcin Skrzypek - Rada Kultury Przestrzeni
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 22:26
0
niestety, powyższe fotki są mało precyzyjne. ew. droga piesza tarasy-przyjaźni idzie bardziej po prawej. natomiast na 2. fotce jest po prostu dawny most. na plażę proponujemy oczywiście inne miejsce. i jest ono sfotografowane w naszych propozycjach. proponuję zajrzeć na stronę forum kultury przestrzeni ******fkp.ulublin.eu gdzie w najnowszym poście są wszystkie omawiane tu materiały. faktycznie - nasze opinie i propozycje są obszerne, ale też dzięki temu można w nich znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, który rodzą się po lekturze doniesień prasowych. marcin skrzypek - rada kultury przestrzeni
niestety, powyższe fotki są mało precyzyjne. ew. droga piesza tarasy-przyjaźni idzie bardziej po prawej. natomiast na 2. fotce jest po prostu dawny most. na plażę proponujemy oczywiście inne miejsce. i jest ono sfotografowane w naszych propozycjach. proponuję zajrzeć na stronę forum kultury przestrzeni ******fkp.ulublin.eu gdzie w najnowszym poście są wszystkie omawiane tu materiały. faktycznie - nasze opinie i propozycje są obszerne, ale też dzięki temu można w nich znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, który rodzą się po lekturze doniesień pr... rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 19:42
0
Ciekawe ile ustoja drzewa na tarasach zamkowych. nie wygladaja na karł♣owate gatunki wiec spodziewam sie,że urosna i za jakies 10 lat proste prawa statyki spowoduja koniecznosc ich wymiany na małe lub wiatr je straci w slicznie urzadzone koryto rzeki.......
Avatar
LU / 9 sierpnia 2016 o 11:24
0
""...Andersa między ruchliwymi drogami, bo tu widzi raczej ziemny tor dla rowerów......" Hahaha .Po co kolejny przecież jeden już jest przy Janowskiej... i ciekawe czy ktoś za niego beknie w końcu. żenada!
Avatar
adam / 9 sierpnia 2016 o 09:23
0
Andrzej napisał:
Jak zawsze pisałem i piszę przy takiej okazji. Nie po to chłop kupił sobie lakierki i poszedł mieszkać do miasta by teraz chodzić po błocie i buty brudzić. Po co mu trawa jak nie chowa krowy, po co mu drzewa jak nie rodzą jabłek czy gruszek. Ma być wszędzie kostka brukowa bo to najlepszy zarobek a i jeszcze ścieżki rowerowe wszędzie!!!. A że po większości tych ścieżek roweraki i tak nie jeżdżą? a co to kogo obchodzi. Przykład? Proszę bardzo. Scieżkka wokół zalewu i co ? a no jajco. bydło rowerowe jedzie przy samym brzegu zalewu lub po ścieżce wydeptanej przez ludzi.Zaledwie kilka osób przejechało ścieżką a w tym samym czasie, kilkanaście lasem i po brzegu zalewu. Nawet policyjne pedałowce jechali przez las scieżką wydeptaną przez ludzi.
A kto powiedział, że nie można jeździć rowerem po lesie? Gdzie droga dla rowerów a gdzie ścieżki leśne wzdłuż zalewu? I więcej kultury proszę, bo obrażają ci co nie mają argumentów. 
A kto powiedział, że nie można jeździć rowerem po lesie? Gdzie droga dla rowerów a gdzie ścieżki leśne wzdłuż zalewu? I więcej kultury proszę, bo obrażają ci co nie mają argumentów.  rozwiń
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 09:11
0
a RKP jak zawsze z pretensjami. Zamiast angażować się na początku, podpowiadać wspólnie pracować to oni jak już jest wszystko zrobione wyskakują krytykują, że wszystko źle. Jak wasz kolega Stelmach zrobił betonowe korytko wokół bunkra to nie protestowaliście. Teraz ktoś chce min. to poprawić to jazgot. Za robotę się weźcie !!!
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 08:54
0
Jak słucham Pana/Panią Skrzypka to widzę że plecie bzdury jak najgorszy ignorant - "obniżenie lustra rzeki, czy ubytek wody spowodowany jej wsiąkaniem w dno pozbawione uszczelniających je namułów". Żenada !!!
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2016 o 07:18
0
Prezydent i tak zrobi po swojemu - tak jak w przypadku innych miejsc, do których propozycje i uwagi zgłaszała RKP. Po to tylko powoływał te ciało, by jak parawan przesłaniało wydatkowanie środków publicznych w kwotach, o których mało kto ma pojęcie.
Avatar
Andrzej / 9 sierpnia 2016 o 00:05
0
Jak zawsze pisałem i piszę przy takiej okazji. Nie po to chłop kupił sobie lakierki i poszedł mieszkać do miasta by teraz chodzić po błocie i buty brudzić. Po co mu trawa jak nie chowa krowy, po co mu drzewa jak nie rodzą jabłek czy gruszek. Ma być wszędzie kostka brukowa bo to najlepszy zarobek a i jeszcze ścieżki rowerowe wszędzie!!!. A że po większości tych ścieżek roweraki i tak nie jeżdżą? a co to kogo obchodzi. Przykład? Proszę bardzo. Scieżkka wokół zalewu i co ? a no jajco. bydło rowerowe jedzie przy samym brzegu zalewu lub po ścieżce wydeptanej przez ludzi.Zaledwie kilka osób przejechało ścieżką a w tym samym czasie, kilkanaście lasem i po brzegu zalewu. Nawet policyjne pedałowce jechali przez las scieżką wydeptaną przez ludzi.
Jak zawsze pisałem i piszę przy takiej okazji. Nie po to chłop kupił sobie lakierki i poszedł mieszkać do miasta by teraz chodzić po błocie i buty brudzić. Po co mu trawa jak nie chowa krowy, po co mu drzewa jak nie rodzą jabłek czy gruszek. Ma być wszędzie kostka brukowa bo to najlepszy zarobek a i jeszcze ścieżki rowerowe wszędzie!!!. A że po większości tych ścieżek roweraki i tak nie jeżdżą? a co to kogo obchodzi. Przykład? Proszę bardzo. Scieżkka wokół zalewu i co ? a no jajco. bydło rowerowe jedzie przy samym brzegu zalewu lub po ścieżc... rozwiń
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2016 o 22:51
0
"komunikacyjne otwarcie brzegu po stronie Dzierżawnej" czyli jedynego miejsca gdzie można pójść na spacer nad rzekę po gruntowej ścieżce nie przepychajac się między rowerami. Zabetonujcie cały Lublin po co nam skrawek natury w mieście...
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 0 0

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 7 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 1 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 33 5

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 59 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!