Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 lipca 2013 r.
22:19
Edytuj ten wpis

Sąd wypuścił 19-latkę, która brutalnie pobiła dziewczynę w centrum Lublina

Autor: Zdjęcie autora łm
0 86 A A
Fragment nagrania z monitoringu
Fragment nagrania z monitoringu

19-latka, która z koleżanką napadła i pobiła młodych mieszkańców Lublina jest już na wolności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Karolina K. wyszła z aresztu w poniedziałek po wpłaceniu tysiąca złotych kaucji. Druga z napastniczek po przesłuchaniu została przekazana rodzicom. Jej sprawą zajmie się sąd rodzinny.

W czwartek przed północą pracownicy obsługujący miejski monitoring zauważyli dwie dziewczyny, które podbiegły do pary idącej ul. Lipową. Starsza z nich chwyciła pieszą z tyłu za włosy, zadawała ciosy i ciągnęła oszołomioną po chodniku. Druga zaatakowała jeszcze chłopaka.

Napastniczki zabrały dziewczynie torebkę. Na miejsce przyjechał radiowóz i dzięki pomocy świadków obie agresywne nastolatki zostały zatrzymane. Przed policjantami ukryły się w piwnicy.

Czytaj kontynuację tematu w tekście:

Sąd wypuścił agresywną nastolatkę. Prokurator nie odpuszcza




http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U-dxKLpEUk4

Komentarze 86

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
c / 8 sierpnia 2013 o 21:13
0

Kim jest ta dziewczyna, że wyszła?

Sędzia niech czeka aż jego córka/żona tak dostanie.

A kolesie tego czegoś to co? Nie było ich tam?

Kim jest ten York i Iwan?

Avatar
asdf / 31 lipca 2013 o 11:35
0

kim są York i Iwan?

Podbijam. W kilku komentarzach do poprzedniego artykułu na temat pobicia pojawiły się te ksywy. Kim oni są? To sutenerzy? Gdzie prowadzą działalność? Skąd się wywodzą?

W latach '80. mieszkańcy centrum Dublina poradzili sobie z przestepcami narkotykowymi organizując marsze z pochodniami pod ich domy, itd. Może to jest rozwiązanie? Publiczne napiętnowanie przez lokalną społeczność ciężko pracujących ludzi.

Kim są York i Iwan? 

. W kilku komentarzach do poprzedniego artykułu na temat pobicia pojawiły się te ksywy. Kim oni są? To sutenerzy? Gdzie prowadzą działalność? Skąd się wywodzą?

W latach '80. mieszkańcy centrum Dublina poradzili sobie z przestepcami narkotykowymi organizując marsze z pochodniami pod ich domy, itd. Może to jest rozwiązanie? Publiczne napiętnowanie przez lokalną społeczność ciężko pracujących ludzi.

Kim są York i Iwan? 

rozwiń
Avatar
marco / 31 lipca 2013 o 08:45
0

Nowe rozdanie? Masz na myśli Jarkacza? Tego z Porozumienia Centrum? Tego, co wspólnie z bratem podpier***ił spółkę Telegraf? 

Co ma do tego Tusk?

Ty tak poważnie, czy robisz sobie jaja?

Jest konfidentem !!!  oglądnij  "  NOCNĄ ZMIANĘ " tam razem z innymi czerwonymi konfidentami,komuchami,i pachołkami Moskwy wysadził naszą ojczyznę w powietrze.

Avatar
Gość / 31 lipca 2013 o 08:41
0

Ale nam POjeby zafundowały OJCZYZNĘ.  Zaczęło się od procesu jaruzela i kiszczaka i tak jest do dzisiaj. Sprawiedliwość mierzona różnymi miarkami.  Przyłączam się do apelu tusk musi odejść.

Avatar
Seba / 31 lipca 2013 o 01:19
0

A gdyby to była moja dziewczyna ( ta pobita).

JA PRZEWIDZIAŁBYM TO ŻE EWENTUALNY WYROK NIE UKAŻE ICH W RZADEN SPOSÓB:

PARĘ MOCNYCH LIŚCI I SZYBKI NOKAUT !!!!!

NIEWAŻNE ŻE POTEM BYM TO NA POLICJI WYJAŚNIAŁ !!!!!

GORZEJ CZUŁBYM SIĘ GDYBY MOJĄ BLISKĄ OSOBĘ TAK PONIŻONO W WOLNYM, SWOIM KRAJU W CENTRYM MIASTA WOJEWÓDZKIEGO !!!!!!!!!!

SĄD I WYPUSZCZENIE: ŻAL !

WARTOŚĆ KAUCJI: ŻAL !

ŚWIADKOWIE I ICH NIEPORADNOŚĆ: ŻAL !

aaaaaa:

PAMIĘTAJCIE: W POLSCE LICZYMY PRZEDE WSZYSTKIM NA SIEBIE ! NIE NA POLICJĘ, ŚWIADKÓW, BLISKICH, PROKURATURĘ, SĄDY !

A gdyby to była moja dziewczyna ( ta pobita).

JA PRZEWIDZIAŁBYM TO ŻE EWENTUALNY WYROK NIE UKAŻE ICH W RZADEN SPOSÓB:

PARĘ MOCNYCH LIŚCI I SZYBKI NOKAUT !!!!!

rozwiń

Avatar
maslanka / 30 lipca 2013 o 23:42
0

Nie, nie, nie…nie wierzę! Chociaż to sa dwie prostytutki ze „stajni” Yorka i Iwana, nie podejrzewam, aby któryś z nich miał wystarczająco mocne układy w sadach, co mogło przełożyć się na uwolnienie tej zdziry!

I jak mamy my obywatele postrzegać nasz wymiar sprawiedliwości? Jak maja przykładać się do pracy policjanci narażeni na ostracyzm społeczny za swoje działania? Polska wydaje się być krajem na zakręcie!

Może brak wiedzy prawniczej nie upoważnia mnie do podejmowania dyskusji, ale zdrowy rozsądek wręcz wyje ze złości…


kim są York i Iwan?

ą York i Iwan?

rozwiń
Avatar
strong women / 30 lipca 2013 o 14:28
0

ŻĄDAMY POKAZANIA TYCH ZAKAZANYCH MORD. JEŚLI SĄD NIE UMIE PORADZIĆ SOBIE Z TAKIM GÓWNEM TO LUDZIE TO ZAŁATWIĄ. CHCIAŁABYM SPOTKAĆ TĄ SZMATE NA ULICY ALE POTEM NAWET MATKA BY JEJ NIE ROZPOZNAŁA.

Avatar
kiero / 30 lipca 2013 o 13:42
0

Solidarność po '89. A co do szczególnie ważnych struktur państwa, jak wywiad i kontrwywiad wojskowy, to Macierewicz.

Nomenklatura komunistyczna i sprzedajna opozycja chcą, żebyś tak myślał - faktycznie to razem zmienili system, uwłaszczyli się na majątku narodowym, włos im z głowy nie spadł za zdradę i zaprzaństwo, wspólnie przyznają sobie medale za pseudo zasługi na rzecz Ojczyzny..,

Avatar
Romek / 30 lipca 2013 o 13:35
0

Bardzo bym chciał trafić na nie na ulicy :)

Avatar
asdf / 30 lipca 2013 o 12:54
0

A kto zdezorganizował wszystkie struktury polskiego państwa jak nie wraża władza tuska i s-ki, błyskotliwy peowcu?

Solidarność po '89. A co do szczególnie ważnych struktur państwa, jak wywiad i kontrwywiad wojskowy, to Macierewicz.

Avatar
c / 8 sierpnia 2013 o 21:13
0

Kim jest ta dziewczyna, że wyszła?

Sędzia niech czeka aż jego córka/żona tak dostanie.

A kolesie tego czegoś to co? Nie było ich tam?

Kim jest ten York i Iwan?

Avatar
asdf / 31 lipca 2013 o 11:35
0

kim są York i Iwan?

Podbijam. W kilku komentarzach do poprzedniego artykułu na temat pobicia pojawiły się te ksywy. Kim oni są? To sutenerzy? Gdzie prowadzą działalność? Skąd się wywodzą?

W latach '80. mieszkańcy centrum Dublina poradzili sobie z przestepcami narkotykowymi organizując marsze z pochodniami pod ich domy, itd. Może to jest rozwiązanie? Publiczne napiętnowanie przez lokalną społeczność ciężko pracujących ludzi.

Kim są York i Iwan? 

. W kilku komentarzach do poprzedniego artykułu na temat pobicia pojawiły się te ksywy. Kim oni są? To sutenerzy? Gdzie prowadzą działalność? Skąd się wywodzą?

W latach '80. mieszkańcy centrum Dublina poradzili sobie z przestepcami narkotykowymi organizując marsze z pochodniami pod ich domy, itd. Może to jest rozwiązanie? Publiczne napiętnowanie przez lokalną społeczność ciężko pracujących ludzi.

Kim są York i Iwan? 

rozwiń
Avatar
marco / 31 lipca 2013 o 08:45
0

Nowe rozdanie? Masz na myśli Jarkacza? Tego z Porozumienia Centrum? Tego, co wspólnie z bratem podpier***ił spółkę Telegraf? 

Co ma do tego Tusk?

Ty tak poważnie, czy robisz sobie jaja?

Jest konfidentem !!!  oglądnij  "  NOCNĄ ZMIANĘ " tam razem z innymi czerwonymi konfidentami,komuchami,i pachołkami Moskwy wysadził naszą ojczyznę w powietrze.

Avatar
Gość / 31 lipca 2013 o 08:41
0

Ale nam POjeby zafundowały OJCZYZNĘ.  Zaczęło się od procesu jaruzela i kiszczaka i tak jest do dzisiaj. Sprawiedliwość mierzona różnymi miarkami.  Przyłączam się do apelu tusk musi odejść.

Avatar
Seba / 31 lipca 2013 o 01:19
0

A gdyby to była moja dziewczyna ( ta pobita).

JA PRZEWIDZIAŁBYM TO ŻE EWENTUALNY WYROK NIE UKAŻE ICH W RZADEN SPOSÓB:

PARĘ MOCNYCH LIŚCI I SZYBKI NOKAUT !!!!!

NIEWAŻNE ŻE POTEM BYM TO NA POLICJI WYJAŚNIAŁ !!!!!

GORZEJ CZUŁBYM SIĘ GDYBY MOJĄ BLISKĄ OSOBĘ TAK PONIŻONO W WOLNYM, SWOIM KRAJU W CENTRYM MIASTA WOJEWÓDZKIEGO !!!!!!!!!!

SĄD I WYPUSZCZENIE: ŻAL !

WARTOŚĆ KAUCJI: ŻAL !

ŚWIADKOWIE I ICH NIEPORADNOŚĆ: ŻAL !

aaaaaa:

PAMIĘTAJCIE: W POLSCE LICZYMY PRZEDE WSZYSTKIM NA SIEBIE ! NIE NA POLICJĘ, ŚWIADKÓW, BLISKICH, PROKURATURĘ, SĄDY !

A gdyby to była moja dziewczyna ( ta pobita).

JA PRZEWIDZIAŁBYM TO ŻE EWENTUALNY WYROK NIE UKAŻE ICH W RZADEN SPOSÓB:

PARĘ MOCNYCH LIŚCI I SZYBKI NOKAUT !!!!!

rozwiń

Avatar
maslanka / 30 lipca 2013 o 23:42
0

Nie, nie, nie…nie wierzę! Chociaż to sa dwie prostytutki ze „stajni” Yorka i Iwana, nie podejrzewam, aby któryś z nich miał wystarczająco mocne układy w sadach, co mogło przełożyć się na uwolnienie tej zdziry!

I jak mamy my obywatele postrzegać nasz wymiar sprawiedliwości? Jak maja przykładać się do pracy policjanci narażeni na ostracyzm społeczny za swoje działania? Polska wydaje się być krajem na zakręcie!

Może brak wiedzy prawniczej nie upoważnia mnie do podejmowania dyskusji, ale zdrowy rozsądek wręcz wyje ze złości…


kim są York i Iwan?

ą York i Iwan?

rozwiń
Avatar
strong women / 30 lipca 2013 o 14:28
0

ŻĄDAMY POKAZANIA TYCH ZAKAZANYCH MORD. JEŚLI SĄD NIE UMIE PORADZIĆ SOBIE Z TAKIM GÓWNEM TO LUDZIE TO ZAŁATWIĄ. CHCIAŁABYM SPOTKAĆ TĄ SZMATE NA ULICY ALE POTEM NAWET MATKA BY JEJ NIE ROZPOZNAŁA.

Avatar
kiero / 30 lipca 2013 o 13:42
0

Solidarność po '89. A co do szczególnie ważnych struktur państwa, jak wywiad i kontrwywiad wojskowy, to Macierewicz.

Nomenklatura komunistyczna i sprzedajna opozycja chcą, żebyś tak myślał - faktycznie to razem zmienili system, uwłaszczyli się na majątku narodowym, włos im z głowy nie spadł za zdradę i zaprzaństwo, wspólnie przyznają sobie medale za pseudo zasługi na rzecz Ojczyzny..,

Avatar
Romek / 30 lipca 2013 o 13:35
0

Bardzo bym chciał trafić na nie na ulicy :)

Avatar
asdf / 30 lipca 2013 o 12:54
0

A kto zdezorganizował wszystkie struktury polskiego państwa jak nie wraża władza tuska i s-ki, błyskotliwy peowcu?

Solidarność po '89. A co do szczególnie ważnych struktur państwa, jak wywiad i kontrwywiad wojskowy, to Macierewicz.

Zobacz wszystkie komentarze 86

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 0

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 2 0

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 10 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 9

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii 1 0

Siatkówka plażowa Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek zaliczyły nieudany turniej w Gstaad. Polki pożegnały się z imprezą już po fazie grupowej

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia] 17 16

– Zrobiłem to w dobrej wierze – przekonuje Stanisław Sokół, radny gminy Borki w powiecie radzyńskim, który został przyłapany na wywożeniu odpadów z cmentarza w Woli Osowińskiej. Śmieci wysypał pod lasem i przysypał ziemią. – Widziałem taką potrzebę, bo to zwyczajnie śmierdziało – tłumaczy.

Kamil Janicki, „Epoka milczenia”

Kamil Janicki, „Epoka milczenia” 0 0

Szokujący jest obraz międzywojennej Polski w „Epoce milczenia”. Gwałty, pedofilia, handel żywym towarem, wreszcie „zwyczajne” bicie – to sytuacje znane z kronik kryminalnych także i dzisiaj. Szokuje jednak to, że w opisywanych przez Kamila Janickiego przypadkach role często się zamieniają. To ofiara jest stawiana w roli winnego. A jeśli nawet nie, to znikąd nie znajduje pomocy. To przestępca jest przez aparat ścigania tłumaczony, że został sprowokowany, że ofiara sama tego chciała. I choć wiele się w tych kwestiach zmieniło, i w wielu kręgach nie ma już przyzwolenia na takie zachowania, to wciąż zdarzają się sytuacje całkiem podobne. Właśnie dlatego – tłumaczy autor – powstała ta książka.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych. 0 0

Z całą pewnością każdy z nas chciałby móc pochwalić się obezwładniającym, pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami. Prawda jest jednak taka, że wciąż bardzo dużo osób ma problemy z uzębieniem, przez co niestety stosunkowo rzadko się uśmiechamy. Posiadanie kompletnego uzębienia jest ważne nie tylko pod względem estetycznym, ale również – a może przede wszystkim - z powodów zdrowotnych. Musimy wiedzieć, że nawet utrata jednego zęba wpływa negatywnie na nasz zgryz. Braki w uzębieniu sprawiają, że niemożliwe jest prawidłowe rozdrobnienie pokarmu, co może mieć niekorzystny wpływ na pracę naszego układu trawiennego. Każdy utracony ząb to również wolna przestrzeń pomiędzy zębami – zęby sąsiadujące od góry lub od dołu – nie napotykając na kontakt, mają tendencję do „wysuwania się”; zęby sąsiadujące w ramach szczęki czy żuchwy – mogą się przesuwać czy przemieszczać powodując przeróżne komplikacje, które często kończą się interwencją ortodonty.

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 2

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 2 4

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 11 8

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 64 7

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 3 1

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!