Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 kwietnia 2013 r.
19:24
Edytuj ten wpis

Samolot nie wylądował na lotnisku Lublin. Na stronie pusto, telefon milczy

0 37 A A
Problem kulejącej informacji wraca po raz kolejny.  (Archiwum)
Problem kulejącej informacji wraca po raz kolejny. (Archiwum)

Samolot nie wylądował? Pilot nie zdecydował się na start? Szybciej dowiesz się tego z forów internetowych albo nawet z informacji w innym mieście niż z oficjalnej strony lubelskiego portu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
We wtorek wieczorem na lubelskim lotnisku nie wylądował samolot z Dublina. Maszyna Ryanair, miała być w Świdniku o godz. 21.10. Poleciała jednak do Łodzi. O zmianie powiadomili nas internauci. – Rozumiem, że zła pogoda może uniemożliwić lądowanie. Ale dlaczego port o tym nie informuje? – denerwował się Czytelnik.

Informacji na próżno było szukać na stronie internetowej Portu Lotniczego Lublin. A telefon lotniskowej informacji milczał. O tym, że pasażerowie wylądują w Łodzi, dowiedzieliśmy się w Porcie Lotniczym Łódź. Tam, mimo późnej pory, telefoniczna informacja działała bez zarzutu.

W końcu Port Lotniczy Lublin opublikował widomość o skasowaniu powrotnego lotu do Dublina na swoim profilu na Facebooku. Na krytyczne komentarze nie trzeba było długo czekać. – To, co działo się na lotnisku, jeżeli chodzi o obsługę, to dramat. Trzymanie pasażerów długo po odprawie, choć już dawno było wiadomo, że lot został anulowany, liczba osób w obsłudze... itd., itp. – napisał jeden z internautów.

– Rozumiem zdenerwowanie ludzi, ale nie możemy informować o zmianach w rozkładzie, dopóki linia lotnicza nie skasuje lotu – tłumaczy Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin. Zapewnia też, że informacja lotniskowa funkcjonuje prawidłowo. – Priorytetem jest dla nas pasażer w terminalu, a nie podglądacze. Pani z informacji zajmuje się osobami na lotnisku, bo to oni są najważniejsi. Nie może równocześnie odbierać telefonów – mówi Jankowski. Rzecznik uważa, że jedna osoba w informacji zupełnie wystarczy. – Jeśli jest taka potrzeba, oddelegowani są tam inni pracownicy.

Problem kulejącej informacji wraca po raz kolejny. O tym, że to jeden z najsłabszych punktów lubelskiego portu, pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Wtedy spółka zapowiedziała diametralną zmianę w systemie komunikacji. Miała to zapewnić nowa strona portu, a na niej moduły z aktywną tablicą przylotów i odlotów. To standard w innych polskich portach. Jakakolwiek zmiana w rozkładzie natychmiast wyświetla się na stronie lotniska. Na www.portlotniczy.lublin.pl ten system mimo obietnic wciąż nie działa.

– We wtorek informacja o lądowaniu w Łodzi pojawiła się w aktualnościach. Ale już została zdjęta, żeby nie dezinformować pasażerów – mówi Jankowski.

O szwankującą komunikację z pasażerami pytaliśmy Radę Nadzorczą portu. – Traktuję to jako sygnał o nieprawidłowościach. Zajmiemy się tym na najbliższym posiedzeniu rady w kwietniu – zapowiada Jacek Sobczak, przewodniczący RN PLL.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
taki tam / 13 kwietnia 2013 o 08:21
0
A Warszawka chciałaby, żeby w Lublinie w ogóle nie było lotniska, a wszyscy mieszkańcy Lublina i regionu mają latać z Warszawy i Rzeszowa. Bo po co port lotniczy Lublin ma się rozwijać? przecież 170 km na najbliższe lotnisko to żadna odległość. Parę kroków i już jesteśmy. Ignorancja ludzi w tym kraju jest porażająca...
Avatar
... / 12 kwietnia 2013 o 18:40
0
[quote name='mAr' timestamp='1365782730' post='758064']
Przeczytałem komunikat ze strony rzeszowkiego lotniska,a tam informują ze są w trakcie instalowania ILS II bo obecny system ILS I nie jest wystarczający przy trudnych warunkach pogodowych. W Lublinie nie ma jeszcze ILS ale planowane jest typu pierwszego,wiec znowu bedziemy w tyle za Rzeszowem!!!
[/quote]

To akurat nie wina lotniska, tylko "warszawki"
Avatar
mAr / 12 kwietnia 2013 o 18:05
0
Przeczytałem komunikat ze strony rzeszowkiego lotniska,a tam informują ze są w trakcie instalowania ILS II bo obecny system ILS I nie jest wystarczający przy trudnych warunkach pogodowych. W Lublinie nie ma jeszcze ILS ale planowane jest typu pierwszego,wiec znowu bedziemy w tyle za Rzeszowem!!!
Avatar
23wer / 12 kwietnia 2013 o 09:01
0
Ciekawy jestem czy będą nowe połączenia. Rozumiem ,ze najbardziej opłacalne są loty na ,,wyspy,, ale są jeszcze ludzie (Polacy) w innych krajach. Z dumą patrzyłem na otwarcie lotniska z nadzieją ze otworzy nam się świat,a teraz okazuje sie, ze za dziesiątki milionów złotych utworzono połączenie do Londynu. Może warto przynajmniej sprobowac? I może dołozyc nawet na początku do nowego połączenia. W innych portach lotniczych można,więc nie wierzę ze w Lublinie się nie da.
Avatar
rey / 12 kwietnia 2013 o 08:47
0
Na stronie flightradar.com lubelskie lotnisko znowu nie dziala jak trzeba. Nie ma informacji o lądowaniu itp mimo że samolot jest w powietrzu. Nie otwiera się tez strona lotniska. Szkoda.
Avatar
RaPi / 11 kwietnia 2013 o 21:21
0
Rozumiem, że Facebook jest popularny i dużo ludzi firm i organizacji posiada tam konta ale Port Lotniczy jako główny kanał informacji powinien traktować swoją stronę internetową a nie profil bo ludzie tam w pierwszej kolejności szukają informacji.
Avatar
S Y L W E S T E R / 11 kwietnia 2013 o 17:41
0
-------------------AFERY NA ŚWIDNICKIM LOTNISKU SZYBSZE OD PISANIA (sic?)-------------------- Ledwie wczoraj wyrażałem własną opinię na temat lądowania samolotu do Lublina w... Łodzi a tu następna AFERA (sic?). -- O HONOR MIASTA LUBLINA -- natychmiast należy sprowadzić na lotnisko w Świdniku PAŃSTWOWĄ KOMISJE EKSPLOATACJI LOTNISK . Ja wiem , że Polską rządzi reżim " PLATFORMY OSZUSTÓW" (PO) a także Lublin jest w tych wrogich "łapskach" ale KOMISJA musi napisać RAPORT o przyczynach nie lądowania samolotów w Świdniku . Ta KOMISJA będzie współodpowiedzialna z Zarządem lotniska za następne AFERY, dlatego warto taką KOMISJE sprowadzić . Odrazu piszę Kto ma tę KOMISJE sprowadzić do Lublina ; przede wszystkim patriotyczne ugrupowanie " PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ" (PIS) wydział w Lublinie oraz ZARZĄD REGIONU ŚRODKOWO-WSCHODNIEGO NSZZ"SOLIDARNOŚĆ" (!) . Jak widzimy , nie zrobią tego władze wojewódzkie (p.Sobczak) i władze miejskie ( Prezydent Lublina Krzysztof Zuk ) . Ci Panowie będąc Akcjonariuszami budowy lotniska nigdy nie sprowadzą na SIEBIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI zwłaszcza , że jeszcze nie rozliczyli finansowo sumy wziętej bez porozumienia z Podatków Lublina i województwa i sumy kosztów budowy lotniska co wykarze ILE MILIONÓW POZOSTAŁO Z BUDOWY LOTNISKA ? . Te pozostałe MILIONY mogą być przyczyną obecnych AFER na lotnisku z powodu prawdopodobnych OSZCZĘDNOŚCI W BUDOWIE aby więcej milionów pozostało do PODZIAŁU oraz z UZALEŻNIEŃ OD PODZIELONYCH MILIONÓW !!!. Dlatego tak bardzo potrzebne jest dokonanie ROZLICZEŃ KOSZTÓW BUDOWY LOTNISKA !!!. Proszę zauważyć obraną metodę komunistyczną z PRL-u polegającą na atakowaniu i poniżaniu Ludzi wyrażającących PRAWDĘ I FAKTY !!!. FORUM "DZW" nie było Akcjonariuszem budowy lotniska , FORUM jedynie stwierdza FAKTY zaistniałe na lotnisku w Świdniku . Darujcie sobie ko muchy poniżanie uczestników FORUM którym na sercu leży HONOR i DOBRO miasta Lublina . Jesteście komunistycznymi błaznami, bo jak można winić za zaistniałe AFERY czytelników "DZW" gdy lotnisko kosztowało kilkadziesiąt milionów i lotnisko posiada Zarząd z Pracownikami ? . Ostatnim i chyba najlepszym sposobem pokonania tych AFER będzie PROCES SĄDOWY O OD SZKODOWANIA DLA PASAŻERÓW I RODZIN OCZEKUJĄCYCH na samoloty które lądują na in nych lotniskach niż docelowy Airport Lublin ! . Jeżeli Zarząd zapłaci MILIONOWE ODSZKODO WANIA TO MOŻE WRESZCIE ZADBA O LOTNISKO I PASAŻERÓW TEGO LOTNISKA ! .
-------------------AFERY NA ŚWIDNICKIM LOTNISKU SZYBSZE OD PISANIA (sic?)-------------------- Ledwie wczoraj wyrażałem własną opinię na temat lądowania samolotu do Lublina w... Łodzi a tu następna AFERA (sic?). -- O HONOR MIASTA LUBLINA -- natychmiast należy sprowadzić na lotnisko w Świdniku PAŃSTWOWĄ KOMISJE EKSPLOATACJI LOTNISK . Ja wiem , że Polską rządzi reżim " PLATFORMY OSZUSTÓW" (PO) a także Lublin jest w tych wrogich "łapskach" ale KOMISJA musi na... rozwiń
Avatar
eot / 11 kwietnia 2013 o 16:33
0
[quote name='mietek' timestamp='1365686878' post='757577']
co znowu nie wylądował? !!! To chyba jakieś jaja, doszło już do tego że teraz lęduje co drugi samolot. Co to za lotnisko , przecież pogoda jkest dobra. To w takich Szymanach mieli system naprowadzania a tutaj co to Smoleńsk2
[/quote]

Naucz się rozumieć to co czytasz. Kilka dni temu dobrej pogody nie było.
Avatar
mietek / 11 kwietnia 2013 o 15:27
0
co znowu nie wylądował? !!! To chyba jakieś jaja, doszło już do tego że teraz lęduje co drugi samolot. Co to za lotnisko , przecież pogoda jkest dobra. To w takich Szymanach mieli system naprowadzania a tutaj co to Smoleńsk2
Avatar
a / 11 kwietnia 2013 o 15:01
0
Czyw ta redakcja nie ma innych tematów? Podniecają sie tym lotniskiem co najmniej jak by to było Heathrow?!!
Avatar
taki tam / 13 kwietnia 2013 o 08:21
0
A Warszawka chciałaby, żeby w Lublinie w ogóle nie było lotniska, a wszyscy mieszkańcy Lublina i regionu mają latać z Warszawy i Rzeszowa. Bo po co port lotniczy Lublin ma się rozwijać? przecież 170 km na najbliższe lotnisko to żadna odległość. Parę kroków i już jesteśmy. Ignorancja ludzi w tym kraju jest porażająca...
Avatar
... / 12 kwietnia 2013 o 18:40
0
[quote name='mAr' timestamp='1365782730' post='758064']
Przeczytałem komunikat ze strony rzeszowkiego lotniska,a tam informują ze są w trakcie instalowania ILS II bo obecny system ILS I nie jest wystarczający przy trudnych warunkach pogodowych. W Lublinie nie ma jeszcze ILS ale planowane jest typu pierwszego,wiec znowu bedziemy w tyle za Rzeszowem!!!
[/quote]

To akurat nie wina lotniska, tylko "warszawki"
Avatar
mAr / 12 kwietnia 2013 o 18:05
0
Przeczytałem komunikat ze strony rzeszowkiego lotniska,a tam informują ze są w trakcie instalowania ILS II bo obecny system ILS I nie jest wystarczający przy trudnych warunkach pogodowych. W Lublinie nie ma jeszcze ILS ale planowane jest typu pierwszego,wiec znowu bedziemy w tyle za Rzeszowem!!!
Avatar
23wer / 12 kwietnia 2013 o 09:01
0
Ciekawy jestem czy będą nowe połączenia. Rozumiem ,ze najbardziej opłacalne są loty na ,,wyspy,, ale są jeszcze ludzie (Polacy) w innych krajach. Z dumą patrzyłem na otwarcie lotniska z nadzieją ze otworzy nam się świat,a teraz okazuje sie, ze za dziesiątki milionów złotych utworzono połączenie do Londynu. Może warto przynajmniej sprobowac? I może dołozyc nawet na początku do nowego połączenia. W innych portach lotniczych można,więc nie wierzę ze w Lublinie się nie da.
Avatar
rey / 12 kwietnia 2013 o 08:47
0
Na stronie flightradar.com lubelskie lotnisko znowu nie dziala jak trzeba. Nie ma informacji o lądowaniu itp mimo że samolot jest w powietrzu. Nie otwiera się tez strona lotniska. Szkoda.
Avatar
RaPi / 11 kwietnia 2013 o 21:21
0
Rozumiem, że Facebook jest popularny i dużo ludzi firm i organizacji posiada tam konta ale Port Lotniczy jako główny kanał informacji powinien traktować swoją stronę internetową a nie profil bo ludzie tam w pierwszej kolejności szukają informacji.
Avatar
S Y L W E S T E R / 11 kwietnia 2013 o 17:41
0
-------------------AFERY NA ŚWIDNICKIM LOTNISKU SZYBSZE OD PISANIA (sic?)-------------------- Ledwie wczoraj wyrażałem własną opinię na temat lądowania samolotu do Lublina w... Łodzi a tu następna AFERA (sic?). -- O HONOR MIASTA LUBLINA -- natychmiast należy sprowadzić na lotnisko w Świdniku PAŃSTWOWĄ KOMISJE EKSPLOATACJI LOTNISK . Ja wiem , że Polską rządzi reżim " PLATFORMY OSZUSTÓW" (PO) a także Lublin jest w tych wrogich "łapskach" ale KOMISJA musi napisać RAPORT o przyczynach nie lądowania samolotów w Świdniku . Ta KOMISJA będzie współodpowiedzialna z Zarządem lotniska za następne AFERY, dlatego warto taką KOMISJE sprowadzić . Odrazu piszę Kto ma tę KOMISJE sprowadzić do Lublina ; przede wszystkim patriotyczne ugrupowanie " PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ" (PIS) wydział w Lublinie oraz ZARZĄD REGIONU ŚRODKOWO-WSCHODNIEGO NSZZ"SOLIDARNOŚĆ" (!) . Jak widzimy , nie zrobią tego władze wojewódzkie (p.Sobczak) i władze miejskie ( Prezydent Lublina Krzysztof Zuk ) . Ci Panowie będąc Akcjonariuszami budowy lotniska nigdy nie sprowadzą na SIEBIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI zwłaszcza , że jeszcze nie rozliczyli finansowo sumy wziętej bez porozumienia z Podatków Lublina i województwa i sumy kosztów budowy lotniska co wykarze ILE MILIONÓW POZOSTAŁO Z BUDOWY LOTNISKA ? . Te pozostałe MILIONY mogą być przyczyną obecnych AFER na lotnisku z powodu prawdopodobnych OSZCZĘDNOŚCI W BUDOWIE aby więcej milionów pozostało do PODZIAŁU oraz z UZALEŻNIEŃ OD PODZIELONYCH MILIONÓW !!!. Dlatego tak bardzo potrzebne jest dokonanie ROZLICZEŃ KOSZTÓW BUDOWY LOTNISKA !!!. Proszę zauważyć obraną metodę komunistyczną z PRL-u polegającą na atakowaniu i poniżaniu Ludzi wyrażającących PRAWDĘ I FAKTY !!!. FORUM "DZW" nie było Akcjonariuszem budowy lotniska , FORUM jedynie stwierdza FAKTY zaistniałe na lotnisku w Świdniku . Darujcie sobie ko muchy poniżanie uczestników FORUM którym na sercu leży HONOR i DOBRO miasta Lublina . Jesteście komunistycznymi błaznami, bo jak można winić za zaistniałe AFERY czytelników "DZW" gdy lotnisko kosztowało kilkadziesiąt milionów i lotnisko posiada Zarząd z Pracownikami ? . Ostatnim i chyba najlepszym sposobem pokonania tych AFER będzie PROCES SĄDOWY O OD SZKODOWANIA DLA PASAŻERÓW I RODZIN OCZEKUJĄCYCH na samoloty które lądują na in nych lotniskach niż docelowy Airport Lublin ! . Jeżeli Zarząd zapłaci MILIONOWE ODSZKODO WANIA TO MOŻE WRESZCIE ZADBA O LOTNISKO I PASAŻERÓW TEGO LOTNISKA ! .
-------------------AFERY NA ŚWIDNICKIM LOTNISKU SZYBSZE OD PISANIA (sic?)-------------------- Ledwie wczoraj wyrażałem własną opinię na temat lądowania samolotu do Lublina w... Łodzi a tu następna AFERA (sic?). -- O HONOR MIASTA LUBLINA -- natychmiast należy sprowadzić na lotnisko w Świdniku PAŃSTWOWĄ KOMISJE EKSPLOATACJI LOTNISK . Ja wiem , że Polską rządzi reżim " PLATFORMY OSZUSTÓW" (PO) a także Lublin jest w tych wrogich "łapskach" ale KOMISJA musi na... rozwiń
Avatar
eot / 11 kwietnia 2013 o 16:33
0
[quote name='mietek' timestamp='1365686878' post='757577']
co znowu nie wylądował? !!! To chyba jakieś jaja, doszło już do tego że teraz lęduje co drugi samolot. Co to za lotnisko , przecież pogoda jkest dobra. To w takich Szymanach mieli system naprowadzania a tutaj co to Smoleńsk2
[/quote]

Naucz się rozumieć to co czytasz. Kilka dni temu dobrej pogody nie było.
Avatar
mietek / 11 kwietnia 2013 o 15:27
0
co znowu nie wylądował? !!! To chyba jakieś jaja, doszło już do tego że teraz lęduje co drugi samolot. Co to za lotnisko , przecież pogoda jkest dobra. To w takich Szymanach mieli system naprowadzania a tutaj co to Smoleńsk2
Avatar
a / 11 kwietnia 2013 o 15:01
0
Czyw ta redakcja nie ma innych tematów? Podniecają sie tym lotniskiem co najmniej jak by to było Heathrow?!!
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 1 0

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 3

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 137 55

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 64 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 7

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 12

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!