Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2014 r.
7:32
Edytuj ten wpis

Samolot z Mediolanu do Lublina wylądował w Warszawie. "Problemy techniczne"

Autor: Zdjęcie autora pab
23 9 A A

O przekierowaniu lotu poinformował w niedzielę wieczorem Port Lotniczy Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Rejs K2188 linii Eurolot z Mediolanu został przekierowany z przyczyn technicznych do Warszawy - czytamy w informacji na profilu Facebook Portu Lotniczego Lublin.

Pasażerom z Mediolanu Eurolot zapewnił w niedzielę późnym wieczorem transport zastępczy rejsem K2809 z Warszawy do Lublina.

Z powodu przekierowania samolotu z Mediolanu odwołany został również rejs K2188 z Lublina do Gdańska. Jak informuje Port Lotniczy Lublin, linie Eurolot zaproponowały pasażerom zmianę rezerwacji lub rejs w poniedziałek o godz. 05:50 z Lublina przez Warszawę do Gdańska.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 grudnia 2017 r. o 11:18
jeśli dalej szukasz firmy budowlanej, najlepiej skorzystać ze wsparcia doświadczonego zespołu fachowców. firma budowlana roslan sprawi, że budowa domu przebiegnie szybko i sprawnie. ***roslandomdesign.pl/
Avatar
pat / 30 grudnia 2014 r. o 09:14

Ty nie musisz się zastanawiać, żeby wiedzieć, że z Mediolanu jest bliżej do Warszawy niż do Lublina.

Do Warszawy jest dalej,w Warszawie Eurolot ma serwis,a w Lublinie nie ma mechanika i części zamienn

Avatar
Irena / 29 grudnia 2014 r. o 17:23

:wub:

A co tu komentować ?

Firma chyba jest na skraju bankructwa i chwyta się wszystkich sposobów by uratować żywot.

Samoloty to nie "kolej w latach PRL " - powietrza nie będą przewozić.

Avatar
stef / 29 grudnia 2014 r. o 16:43

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

Ty nie musisz się zastanawiać, żeby wiedzieć, że z Mediolanu jest bliżej do Warszawy niż do Lublina.

Avatar
borys / 29 grudnia 2014 r. o 14:33

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

A gdzie jest napisane w tym artykule, że problemy techniczne dotyczyły samolotu??? Równie dobrze mogły to być problemy z radarem albo innymi urządzeniami na wyposażeniu lotniska.

Może się mylę ale ja nie widziałem w tekście jednoznacznej informacji, że ta awaria dotyczyła samolotu.

A tak na marginesie to nie rozumiem dlaczego samolot nie mógł dolecieć do Lublina a doleciał do Warszawy, która jest przecież dalej. 

A gdzie jest napisane w tym artykule, że problemy techniczne dotyczyły samolotu??? Równie dobrze mogły to być problemy z radarem albo innymi urządzeniami na wyposażeniu lotniska.

Może się mylę ale ja nie widziałem w tekście jednoznacznej informacji, że ta awaria dotyczyła samolotu.

A tak na marginesie to nie rozumiem dlaczego samolot nie mógł dolecieć do Lublina a doleciał do Warszawy, która jest przecież dalej. 

rozwiń
Avatar
mirek / 29 grudnia 2014 r. o 10:57

Port Lublin usilnie pracuje na swoje zasłużone ostatnie miejsce w rankingu europejskim (może swiatowym?).

Jak jesteś takim specjalistą od rankingów to może więcej danych oraz źródło informacji byś zamieścił. Chetnie zapoznam się z tym europejskim rankingiem.

Avatar
Gość / 29 grudnia 2014 r. o 10:38

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

Avatar
ja / 29 grudnia 2014 r. o 09:17

Z tymi tekstami to do Eurolotu a nie do portu!

Avatar
pieszy / 29 grudnia 2014 r. o 08:51

Port Lublin usilnie pracuje na swoje zasłużone ostatnie miejsce w rankingu europejskim (może swiatowym?).

Avatar
Gość / 8 grudnia 2017 r. o 11:18
jeśli dalej szukasz firmy budowlanej, najlepiej skorzystać ze wsparcia doświadczonego zespołu fachowców. firma budowlana roslan sprawi, że budowa domu przebiegnie szybko i sprawnie. ***roslandomdesign.pl/
Avatar
pat / 30 grudnia 2014 r. o 09:14

Ty nie musisz się zastanawiać, żeby wiedzieć, że z Mediolanu jest bliżej do Warszawy niż do Lublina.

Do Warszawy jest dalej,w Warszawie Eurolot ma serwis,a w Lublinie nie ma mechanika i części zamienn

Avatar
Irena / 29 grudnia 2014 r. o 17:23

:wub:

A co tu komentować ?

Firma chyba jest na skraju bankructwa i chwyta się wszystkich sposobów by uratować żywot.

Samoloty to nie "kolej w latach PRL " - powietrza nie będą przewozić.

Avatar
stef / 29 grudnia 2014 r. o 16:43

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

Ty nie musisz się zastanawiać, żeby wiedzieć, że z Mediolanu jest bliżej do Warszawy niż do Lublina.

Avatar
borys / 29 grudnia 2014 r. o 14:33

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

A gdzie jest napisane w tym artykule, że problemy techniczne dotyczyły samolotu??? Równie dobrze mogły to być problemy z radarem albo innymi urządzeniami na wyposażeniu lotniska.

Może się mylę ale ja nie widziałem w tekście jednoznacznej informacji, że ta awaria dotyczyła samolotu.

A tak na marginesie to nie rozumiem dlaczego samolot nie mógł dolecieć do Lublina a doleciał do Warszawy, która jest przecież dalej. 

A gdzie jest napisane w tym artykule, że problemy techniczne dotyczyły samolotu??? Równie dobrze mogły to być problemy z radarem albo innymi urządzeniami na wyposażeniu lotniska.

Może się mylę ale ja nie widziałem w tekście jednoznacznej informacji, że ta awaria dotyczyła samolotu.

A tak na marginesie to nie rozumiem dlaczego samolot nie mógł dolecieć do Lublina a doleciał do Warszawy, która jest przecież dalej. 

rozwiń
Avatar
mirek / 29 grudnia 2014 r. o 10:57

Port Lublin usilnie pracuje na swoje zasłużone ostatnie miejsce w rankingu europejskim (może swiatowym?).

Jak jesteś takim specjalistą od rankingów to może więcej danych oraz źródło informacji byś zamieścił. Chetnie zapoznam się z tym europejskim rankingiem.

Avatar
Gość / 29 grudnia 2014 r. o 10:38

pieszy no właśnie, co mają problemy techniczne samolotu do portu Lublin? zastanów się następnym razem jak coś napiszesz

Avatar
ja / 29 grudnia 2014 r. o 09:17

Z tymi tekstami to do Eurolotu a nie do portu!

Avatar
pieszy / 29 grudnia 2014 r. o 08:51

Port Lublin usilnie pracuje na swoje zasłużone ostatnie miejsce w rankingu europejskim (może swiatowym?).