Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 kwietnia 2010 r.
15:31
Edytuj ten wpis

Śledztwo w sprawie zastępcy prezydenta Lublina

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 23 A A

Jest prokuratorskie śledztwo w sprawie głośnego wyjazdu Elżbiety Kołodziej-Wnuk, zastępcy prezydenta Lublina do Warszawy. Wszczęła je dzisiaj Prokuratura Rejonowa Lublin-Północ.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy: 19 grudnia ub. r. Elżbieta Kołodziej-Wnuk wyjechała w delegację do Warszawy wysłana przez prezydenta do ministerstwa. Wiózł ją służbowy samochód. Zamiast do ministerstwa dojechała wraz ze swym mężem na lotnisko Okęcie. Stąd odleciała na urlop do Malezji. Gdy wracała z urlopu 12 stycznia wóz Ratusza odebrał ją z lotniska, ale ten kurs od razu był uznany za prywatny i na koszt Kołodziej-Wnuk.

Pani prezydent początkowo tłumaczyła, że w Malezji odbyła kilka spotkań i wiozła tam miejskie foldery więc jej "prywatny wyjazd był w pewnej mierze też służbowy”. Później za pośrednictwem swej rzeczniczki przepraszała i zapewniała, że z własnej kieszeni zapłaci oszacowane przez Ratusz na 1100 zł koszty wyjazdu.

Po naszych publikacjach prokuratura rozpoczęła tzw. czynności sprawdzające i wystąpiła do Urzędu Miasta o dokumenty. Dopiero dzisiaj zdecydowała się na wszczęcie śledztwa.

– W trybie czynności procesowych nie możemy przesłuchiwać świadków. Możemy to robić tylko w trakcie śledztwa – tłumaczy Marek Zych, wiceszef Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ.

– Przesłuchania są konieczne, ponieważ w oparciu o przekazane nam dokumenty nie da się wyjaśnić wszystkich okoliczności zdarzenia i prawidłowości działań pani prezydent. Planujemy także jej przesłuchanie. Śledztwo prowadzone jest w sprawie przekroczenia uprawnień w celu osiągnięcia korzyści za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności – mówi Zych.

Choć sprawa wyszła na jaw już cztery miesiące temu, to dalej jest wokół niej wiele niejasności. Sama Kołodziej-Wnuk od stycznia nie znalazła czasu by odpowiedzieć na 11 przesłanych przez nas pytań, choć zapewniała, że to uczyni, a przepisy każą jej udzielić odpowiedzi w ciągu 14 dni.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Dami / 5 maja 2010 o 12:51
0
Mam nadzieje ze nasze sady zbadaja ten przypadek (nie odosobniony) i ja uarza jak nalezy i niech to bedzie przyklad dla kazdego polskiego urzednika.
Avatar
beduin / 1 maja 2010 o 12:23
0
Czy kiedyś nadejdzie czas że ludzie się opamiętają ,przejrzą na oczy zobaczą to co skrzętnie urzędnicy ukrywają , jestem wprost zdumiony mamy XXI w. ludzi którzy potrafią czytać , i zdawało by się myśleć logicznie a tu kobita z prowincji wespół z innymi prowincjonałami robi w konia wszystkich dookoła i twierdzi że się wszyscy czepiają ! To mi przypomina złapanego złodzieja za rękę ale ten złodziej udowadnia przed sądem ,że to złapano nie jego rękę i najbardziej zaskakujące jest to że sąd daje mu wiarę !. Dlaczego tak się dzieje ,dlaczego od nas szaraków wymaga się szacunku do prawa i poszanowania jego przepisów a tych z niby góry to nie dotyczy jakie to są standardy skąd zapożyczone że są równi i równiejsi ? Czy powodem jest tylko to że ktoś został przez nas do czegoś wybrany że powinien nas godnie reprezentować że powinien dbać o Godność Urzędu dbać o interesy społeczności w końcu za to pobierają bardzo wysokie pensje ale dlaczego w takim razie tego do czego zostali powołani nie wypełniają a kpią z nas w sposób prostacki czyli mają nas za ubezwłasnowolnionych durniów którym wszystko można wcisnąć !.
Czy kiedyś nadejdzie czas że ludzie się opamiętają ,przejrzą na oczy zobaczą to co skrzętnie urzędnicy ukrywają , jestem wprost zdumiony mamy XXI w. ludzi którzy potrafią czytać , i zdawało by się myśleć logicznie a tu kobita z prowincji wespół z innymi prowincjonałami robi w konia wszystkich dookoła i twierdzi że się wszyscy czepiają ! To mi przypomina złapanego złodzieja za rękę ale ten złodziej udowadnia przed sądem ,że to złapano nie jego rękę i najbardziej zaskakujące jest to że sąd daje mu wiarę !. Dlaczego tak się dzieje ,dlac... rozwiń
Avatar
KierowNIK / 1 maja 2010 o 09:42
0
Znamienne jest to, że tak jak w innych krajach za wykorzystywanie stanowiska służbowego do celów prywatnych jest paragraf karny.
Inną sprawą jest to co z tego faktu wynika tu a co tam.

Ten material o śledztwie dedykuję tym wszystkim którzy rozpisywali się na łamach forum dziennika o zasadności korzystania z samochodów służbowych przez urzedników, usprawiedliwianie jazd służbowymi autami z domu do miejsca pracy i powrotnie itp.
Kiedyś ktoś wystawi im rachunki - za zużytą do granic możliwości infrastrukturę drogową również!
Avatar
WASYL / 1 maja 2010 o 08:32
0
Głupi urzędas. Prywatne auto koszt jazdy do Wa-wy i z powrotem 300 zł parking na dwa tygodnie przy lotnisku 500 zł. Spokój od zarzutów bezcenny. A tak zapłaciła ponad 2 tys za jazdę ratuszowym autem. I jak tacy ludzie mają skutecznie zarządzać miastem jak nie potrafią sobą
Avatar
taktak / 30 kwietnia 2010 o 21:49
0
[size=3]Najlepsze jest to że pan Łątka korzysta w ten sam sposób ze służbowego samochodu, nawet podwożąc wszystkich po imprezach i nikt na ten temat nie robi afery.Pozdrawiam Pana Łątkę i chce wyrazić podziw za szybkie zorganizowanie posady dla Pana i to już nie pierwszy raz.[/size]
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2010 o 21:33
0
wyraz twarzy na zdjęciu zdaje się mówić " i tak mi ch**** zrobicie..." i niestety bedzie miała racje.
Avatar
prawnik / 30 kwietnia 2010 o 21:28
0
Art.286 par.1 kodeksu karnego: "Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzania własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia w błąd, albo wykorzystania błędu do niezdolności do należytego pojmowania działania podlega karze..."

Pewnie sprawa byłaby zamieciona "pod dywan", ale niestety p. Kołodziej-Wnuk publicznie (bo w prasie) szła w zaparte twierdząc, że pojechała do Ministerstwa w sprawach służbowych. Dziennikarze udowodnili p. prezydent, że wszelkie ministerstwa w sobotę są zamknięte, a z GPS jednoznacznie wynika, że pojechała bezpośrednio na lotnisko - własny urlop. Prokuratura "zmuszona była z urzędu" podjąć takie postępowanie, bo dotyczy osoby publicznej, a sam artykuł prasowy jest jednoznaczny z zawiadomieniem organów ścigania.

Pewnie "w pasiaki pierdzieć nie będzie", bo jako osoba publiczna nie mogła być wcześniej karana, ale wyrok w zawieszeniu i wysoka grzywnę Sąd zasądzi.

Aha. Wyrok zależeć będzie jak zawsze od rządzącego ugrupowania politycznego. "Naciski, naciski, jeszcze raz naciski..."

Palikot często otrzymuje grzywnę, ale o tym się już nie pisze w mediach. PO ma bardzo dobry PR.
A "media to czwarta władza..."

Sami nawet nie wiecie jak jesteście przez PO manipulowani... Prawdy dowiecie się po latach jak już PO zmieni nazwę na co innego... W dawnej Unii Wolności też były same skandale, notowania coraz niższe, więc nazwę zmieniono. Historia lubi się powtarzać, tylko ludzie zostają ci sami... Pozdrawiam.
Art.286 par.1 kodeksu karnego: "Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzania własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia w błąd, albo wykorzystania błędu do niezdolności do należytego pojmowania działania podlega karze..."

Pewnie sprawa byłaby zamieciona "pod dywan", ale niestety p. Kołodziej-Wnuk publicznie (bo w prasie) szła w zaparte twierdząc, że pojechała do Ministerstwa w sprawach służbowych. Dziennikarze udowodnili p. prezydent... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2010 o 20:34
0
błagam - bez zdjęcie - znowu będę miał monitor do wymiany - po ostatnim art. miałem piksele wypalone
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2010 o 19:17
0
Norymberga dla PO napisał:
gratulacje za odwagę teraz czas wsadzic do kryminału cała Platfoeme Obywatelska z kaleka noszącą lateksowa proteze, Don Comorrą, Rudym Kundlem Angeli Merkel, Mirem, Zbysiem, Rysiem, Grzesiem, Crisem, Henią, i dotego wraz z cała Rzeszą członkowska - a do celi przydzielic chorego na aids głodnego świerzej panienki gita.

powód jak wszkzał Tow Dzierżyński "wskaźcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf"

wielki z niego był patriota - tylu ruskich wymordował


Rzem z tymi co wzięli po 300 zł czy oddzielnie?


Rzem z tymi co wzięli po 300 zł czy oddzielnie? rozwiń
Avatar
rys / 30 kwietnia 2010 o 18:59
0
Chciałbym przypomnieć w jaki sposób ta "dama" wypowiadała się w prasie w sprawie nadpłat za tzw. "KARTY POJAZDU" ! Po tamtej wypowiedzi dla prasy powinna stracić stanowisko!
Avatar
Dami / 5 maja 2010 o 12:51
0
Mam nadzieje ze nasze sady zbadaja ten przypadek (nie odosobniony) i ja uarza jak nalezy i niech to bedzie przyklad dla kazdego polskiego urzednika.
Avatar
beduin / 1 maja 2010 o 12:23
0
Czy kiedyś nadejdzie czas że ludzie się opamiętają ,przejrzą na oczy zobaczą to co skrzętnie urzędnicy ukrywają , jestem wprost zdumiony mamy XXI w. ludzi którzy potrafią czytać , i zdawało by się myśleć logicznie a tu kobita z prowincji wespół z innymi prowincjonałami robi w konia wszystkich dookoła i twierdzi że się wszyscy czepiają ! To mi przypomina złapanego złodzieja za rękę ale ten złodziej udowadnia przed sądem ,że to złapano nie jego rękę i najbardziej zaskakujące jest to że sąd daje mu wiarę !. Dlaczego tak się dzieje ,dlaczego od nas szaraków wymaga się szacunku do prawa i poszanowania jego przepisów a tych z niby góry to nie dotyczy jakie to są standardy skąd zapożyczone że są równi i równiejsi ? Czy powodem jest tylko to że ktoś został przez nas do czegoś wybrany że powinien nas godnie reprezentować że powinien dbać o Godność Urzędu dbać o interesy społeczności w końcu za to pobierają bardzo wysokie pensje ale dlaczego w takim razie tego do czego zostali powołani nie wypełniają a kpią z nas w sposób prostacki czyli mają nas za ubezwłasnowolnionych durniów którym wszystko można wcisnąć !.
Czy kiedyś nadejdzie czas że ludzie się opamiętają ,przejrzą na oczy zobaczą to co skrzętnie urzędnicy ukrywają , jestem wprost zdumiony mamy XXI w. ludzi którzy potrafią czytać , i zdawało by się myśleć logicznie a tu kobita z prowincji wespół z innymi prowincjonałami robi w konia wszystkich dookoła i twierdzi że się wszyscy czepiają ! To mi przypomina złapanego złodzieja za rękę ale ten złodziej udowadnia przed sądem ,że to złapano nie jego rękę i najbardziej zaskakujące jest to że sąd daje mu wiarę !. Dlaczego tak się dzieje ,dlac... rozwiń
Avatar
KierowNIK / 1 maja 2010 o 09:42
0
Znamienne jest to, że tak jak w innych krajach za wykorzystywanie stanowiska służbowego do celów prywatnych jest paragraf karny.
Inną sprawą jest to co z tego faktu wynika tu a co tam.

Ten material o śledztwie dedykuję tym wszystkim którzy rozpisywali się na łamach forum dziennika o zasadności korzystania z samochodów służbowych przez urzedników, usprawiedliwianie jazd służbowymi autami z domu do miejsca pracy i powrotnie itp.
Kiedyś ktoś wystawi im rachunki - za zużytą do granic możliwości infrastrukturę drogową również!
Avatar
WASYL / 1 maja 2010 o 08:32
0
Głupi urzędas. Prywatne auto koszt jazdy do Wa-wy i z powrotem 300 zł parking na dwa tygodnie przy lotnisku 500 zł. Spokój od zarzutów bezcenny. A tak zapłaciła ponad 2 tys za jazdę ratuszowym autem. I jak tacy ludzie mają skutecznie zarządzać miastem jak nie potrafią sobą
Avatar
taktak / 30 kwietnia 2010 o 21:49
0
[size=3]Najlepsze jest to że pan Łątka korzysta w ten sam sposób ze służbowego samochodu, nawet podwożąc wszystkich po imprezach i nikt na ten temat nie robi afery.Pozdrawiam Pana Łątkę i chce wyrazić podziw za szybkie zorganizowanie posady dla Pana i to już nie pierwszy raz.[/size]
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2010 o 21:33
0
wyraz twarzy na zdjęciu zdaje się mówić " i tak mi ch**** zrobicie..." i niestety bedzie miała racje.
Avatar
prawnik / 30 kwietnia 2010 o 21:28
0
Art.286 par.1 kodeksu karnego: "Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzania własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia w błąd, albo wykorzystania błędu do niezdolności do należytego pojmowania działania podlega karze..."

Pewnie sprawa byłaby zamieciona "pod dywan", ale niestety p. Kołodziej-Wnuk publicznie (bo w prasie) szła w zaparte twierdząc, że pojechała do Ministerstwa w sprawach służbowych. Dziennikarze udowodnili p. prezydent, że wszelkie ministerstwa w sobotę są zamknięte, a z GPS jednoznacznie wynika, że pojechała bezpośrednio na lotnisko - własny urlop. Prokuratura "zmuszona była z urzędu" podjąć takie postępowanie, bo dotyczy osoby publicznej, a sam artykuł prasowy jest jednoznaczny z zawiadomieniem organów ścigania.

Pewnie "w pasiaki pierdzieć nie będzie", bo jako osoba publiczna nie mogła być wcześniej karana, ale wyrok w zawieszeniu i wysoka grzywnę Sąd zasądzi.

Aha. Wyrok zależeć będzie jak zawsze od rządzącego ugrupowania politycznego. "Naciski, naciski, jeszcze raz naciski..."

Palikot często otrzymuje grzywnę, ale o tym się już nie pisze w mediach. PO ma bardzo dobry PR.
A "media to czwarta władza..."

Sami nawet nie wiecie jak jesteście przez PO manipulowani... Prawdy dowiecie się po latach jak już PO zmieni nazwę na co innego... W dawnej Unii Wolności też były same skandale, notowania coraz niższe, więc nazwę zmieniono. Historia lubi się powtarzać, tylko ludzie zostają ci sami... Pozdrawiam.
Art.286 par.1 kodeksu karnego: "Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzania własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia w błąd, albo wykorzystania błędu do niezdolności do należytego pojmowania działania podlega karze..."

Pewnie sprawa byłaby zamieciona "pod dywan", ale niestety p. Kołodziej-Wnuk publicznie (bo w prasie) szła w zaparte twierdząc, że pojechała do Ministerstwa w sprawach służbowych. Dziennikarze udowodnili p. prezydent... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2010 o 20:34
0
błagam - bez zdjęcie - znowu będę miał monitor do wymiany - po ostatnim art. miałem piksele wypalone
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2010 o 19:17
0
Norymberga dla PO napisał:
gratulacje za odwagę teraz czas wsadzic do kryminału cała Platfoeme Obywatelska z kaleka noszącą lateksowa proteze, Don Comorrą, Rudym Kundlem Angeli Merkel, Mirem, Zbysiem, Rysiem, Grzesiem, Crisem, Henią, i dotego wraz z cała Rzeszą członkowska - a do celi przydzielic chorego na aids głodnego świerzej panienki gita.

powód jak wszkzał Tow Dzierżyński "wskaźcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf"

wielki z niego był patriota - tylu ruskich wymordował


Rzem z tymi co wzięli po 300 zł czy oddzielnie?


Rzem z tymi co wzięli po 300 zł czy oddzielnie? rozwiń
Avatar
rys / 30 kwietnia 2010 o 18:59
0
Chciałbym przypomnieć w jaki sposób ta "dama" wypowiadała się w prasie w sprawie nadpłat za tzw. "KARTY POJAZDU" ! Po tamtej wypowiedzi dla prasy powinna stracić stanowisko!
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 0 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 5 3

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 13 7

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 2 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 24 11

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 17 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 2 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 2

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 13 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!