Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 listopada 2010 r.
12:16
Edytuj ten wpis

Surowy wyrok dla ginekologa z Lublina za zaniedbania podczas porodu

Autor: Zdjęcie autora er
0 16 A A

Trzyletni zakaz wykonywania zawodu i półtora roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata – taka karę wymierzył dzisiaj Sąd Rejonowy Lublinie Dariuszowi W., ginekologowi za zaniedbania przy odbieraniu porodu. Dziecko urodziło się z porażeniem mózgowym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Doniesienie do prokuratury przed siedmioma laty złożyli rodzice dziewczynki.

W 2003 roku 21-letnia Marta Ch. trafiła na trakt porodowy szpitala przy Al. Kraśnickiej. Poród nadzorował ginekolog Dariusz W. Wystąpiły komplikacje. Dopiero po kilku godzinach przeprowadzono cesarskie cięcie. Dziewczynka urodziła się m.in. z niedotlenieniem mózgu.

Prokuratura oskarżała lekarza o to, że poród przeprowadzał siłami natury. Nie zdecydował się w odpowiednim czasie na cesarskie cięcie. To miało doprowadzić do tego, że dziecko urodziło z mózgowym porażeniem.

Sąd doszedł do wniosku, że Dariusz W. nie może odpowiadać za to, ze dziecko urodziło się z porażeniem mózgowym, bo nie ma pewności, że doprowadziły do tego działania lekarza.

Ginekolog został uznany winnym tego, że w czasie porodu dopuścił się zaniedbań m.in. nie przeprowadził koniecznych badań, nie kontrolował należycie stanu dziecka. To naraziło noworodka na niebezpieczeństwo utraty życia.

Wyrok jest nieprawomocny.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Anna / 17 stycznia 2011 o 10:59
0
[quote name='KL' timestamp='1289080264' post='375508']
witam
Jeżeli to ten lekarz o któym myślę (a inicjały pasuję) to powiem tylko tyle, że to okropne, że dotknęło to akurat tak sumiennego lekarza, urodziłam w z nim 3 dzieci (w latach 2003-2010, więc okres spory) i myślę że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pacjenta nie wiem czy tak pomyślnie by się to dla mnie zakończyło, bo wszsytkie ciąże miałam zagrożone.Poleciłam go już wielu koleżankom (chociaż nie jesteśmy z Lublina) wszystkie są pod ogromnym wrażniem jego wiedzy, dokładności i sumienności...To nie tylko LEKARZ ale przede wszsytkim bardzo kulturalny, zawsze skormny, spokojny CZŁOWIEK - a do tego otwarty, z ogromną wiedzą, zawsze na wizycie poświecający tyle czasu, ile wymaga tego sytuacja (bez względu na opóźnienia).Wystarczy przejrzeć jego dukumentacje z wizyt - niespotykane.Myślę że jak tak dalej pójdzie pozostaną nam tylko Gburowie, Niedouki i OLEWUSY i oni będą nas leczyć, bo mało robiąc rzadko się mylą....Mam tylko nadzieję że wyrok się jednak nie uprawomocni bo spotkać takiego lekarza w dzisiejszych czasach to na prawdę cud...
[/quote]

widocznie cos go tamta sytuacja nauczyla albo bardzo sie od tamtego czasu pilnuje, bo jesli w tym czasie znowu cos by sie stalo, to przeciez to wyrok smierci na praktyke zawodowa...
[quote name='KL' timestamp='1289080264' post='375508']
witam
Jeżeli to ten lekarz o któym myślę (a inicjały pasuję) to powiem tylko tyle, że to okropne, że dotknęło to akurat tak sumiennego lekarza, urodziłam w z nim 3 dzieci (w latach 2003-2010, więc okres spory) i myślę że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pacjenta nie wiem czy tak pomyślnie by się to dla mnie zakończyło, bo wszsytkie ciąże miałam zagrożone.Poleciłam go już wielu koleżankom (chociaż nie jesteśmy z Lublina) wszystkie są pod ogromn... rozwiń
Avatar
KL / 6 listopada 2010 o 22:51
0
witam
Jeżeli to ten lekarz o któym myślę (a inicjały pasuję) to powiem tylko tyle, że to okropne, że dotknęło to akurat tak sumiennego lekarza, urodziłam w z nim 3 dzieci (w latach 2003-2010, więc okres spory) i myślę że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pacjenta nie wiem czy tak pomyślnie by się to dla mnie zakończyło, bo wszsytkie ciąże miałam zagrożone.Poleciłam go już wielu koleżankom (chociaż nie jesteśmy z Lublina) wszystkie są pod ogromnym wrażniem jego wiedzy, dokładności i sumienności...To nie tylko LEKARZ ale przede wszsytkim bardzo kulturalny, zawsze skormny, spokojny CZŁOWIEK - a do tego otwarty, z ogromną wiedzą, zawsze na wizycie poświecający tyle czasu, ile wymaga tego sytuacja (bez względu na opóźnienia).Wystarczy przejrzeć jego dukumentacje z wizyt - niespotykane.Myślę że jak tak dalej pójdzie pozostaną nam tylko Gburowie, Niedouki i OLEWUSY i oni będą nas leczyć, bo mało robiąc rzadko się mylą....Mam tylko nadzieję że wyrok się jednak nie uprawomocni bo spotkać takiego lekarza w dzisiejszych czasach to na prawdę cud...
witam
Jeżeli to ten lekarz o któym myślę (a inicjały pasuję) to powiem tylko tyle, że to okropne, że dotknęło to akurat tak sumiennego lekarza, urodziłam w z nim 3 dzieci (w latach 2003-2010, więc okres spory) i myślę że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pacjenta nie wiem czy tak pomyślnie by się to dla mnie zakończyło, bo wszsytkie ciąże miałam zagrożone.Poleciłam go już wielu koleżankom (chociaż nie jesteśmy z Lublina) wszystkie są pod ogromnym wrażniem jego wiedzy, dokładności i sumienności...To nie tylko LEKARZ ale przede w... rozwiń
Avatar
Pani B. / 4 listopada 2010 o 21:32
0
Ja już od 3 lat chodzę na wizyty ginekologiczne do dr Dariusza W., nie wiem czy chodzi o tego samego lekarza. Wizyty u niego są bardzo profesjonalne i tak jak już ktoś wspomniał, trwają około 20-25 minut, co świadczy o tym, że bardzo dokładnie za każdym razem bada pacjentki. Mi już nie raz pomógł w sytuacjach, w których inni ginekolodzy nie wiedzieli co poradzić. Sytuacja, o której pisze DW rzeczywiście jest bardzo dramatyczna, ale niech DW wskaże dokładnie osobę, o której jest mowa, a nie "Dariusz W.", ponieważ może to zniszczyć karierę i reputację niewinnego człowieka.
Ja już od 3 lat chodzę na wizyty ginekologiczne do dr Dariusza W., nie wiem czy chodzi o tego samego lekarza. Wizyty u niego są bardzo profesjonalne i tak jak już ktoś wspomniał, trwają około 20-25 minut, co świadczy o tym, że bardzo dokładnie za każdym razem bada pacjentki. Mi już nie raz pomógł w sytuacjach, w których inni ginekolodzy nie wiedzieli co poradzić. Sytuacja, o której pisze DW rzeczywiście jest bardzo dramatyczna, ale niech DW wskaże dokładnie osobę, o której jest mowa, a nie "Dariusz W.", ponieważ może to zniszczyć k... rozwiń
Avatar
aaa / 4 listopada 2010 o 18:21
0
Nie tylko na Kraśnickich tak jest niestety...W większości lubelskich szpitali odwleka się cesarkę nawet wtedy, gdy wiadomo, że nie ma innego wyjścia. Ja rodziłam w Bełżycach (z Kraśnickich odesłali mnie do domu mimo iż miałam skurcze). W Bełżycach o 8 rano mnie zbadano a o 1 w nocy zawieziono na cesarkę, kiedy już nie miałam siły mówić nawet...A na zdjęciu USG nawet ja widziałam, że jest odwrócony mechanizm...
Avatar
Ewa Kłapacz / 4 listopada 2010 o 17:53
0
jak to czytam to aż strach mnie ogarnia ilu tu jest idiotów. Gdzie tu jest napisane że zwlekanie z cięciem cesarskim przyczyniło się do choroby dziecka? Wiem że tego nie zrozumiecie, ale cesarka nie jest porodem fizjologicznym i do jej przeprowadzenia trzeba mieć wskazania. Jak się jest idiotą to można nosić koperty z kasą... Haha

PS. Współczuję rodzicom dziecka, nikt nie chce aby jego dziecko było chore. Przypuszczam że lekarz nie domagał się żadnej koperty jak to twierdzą ci żałośnicy wypowiadający się wyżej, oszukani przez chory system służby zdrowia, który jest w Polsce(nie mylić z lekarzami łapówkarzami)
jak to czytam to aż strach mnie ogarnia ilu tu jest idiotów. Gdzie tu jest napisane że zwlekanie z cięciem cesarskim przyczyniło się do choroby dziecka? Wiem że tego nie zrozumiecie, ale cesarka nie jest porodem fizjologicznym i do jej przeprowadzenia trzeba mieć wskazania. Jak się jest idiotą to można nosić koperty z kasą... Haha

PS. Współczuję rodzicom dziecka, nikt nie chce aby jego dziecko było chore. Przypuszczam że lekarz nie domagał się żadnej koperty jak to twierdzą ci żałośnicy wypowiadający się wyżej, oszukani przez ch... rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2010 o 17:44
0
Brawo sąd!!!Pomału dążymy do normalności,tylko dlaczego trzeba było czekać 7 lat z wyrokiem???
Avatar
GL / 4 listopada 2010 o 17:39
0
RodziłEm z żoną 3 razy na Kraśnickich i ANI RAZU nie płaciłem żadnej położnej ani lekarzowi!! Po porodzie czekoladki, kawa tak ale nigdy żadnej kasy. Ludzie sami tego nauczyliście lekarzy to teraz macie mi nikt tego nie proponował i tak powinno być. Żonę prowadził lekarz Dariusz W. /mam nadzieję że to tylko zbieżność/ i gość jest REWELACYJNY. Wizyta u niego trwa 20-30 minut a nie jak u innych lekarzy 5 minut z ubieraniem. Płaciliśmy tylko za wizyty, żadnych dodaktowych opłat, łapówek itp więc nie jest chyba tak źle jak wszyscy piszą.
Avatar
alal / 4 listopada 2010 o 15:56
0
czy ktoś może podać nazwisko tego ginekologa
Avatar
aaaaaaaa / 4 listopada 2010 o 15:46
0
[quote name='ewa' timestamp='1288880785' post='373741']
Czy może mi ktoś napisać jak ma na nazwisko ten ginekolog????
[/quote]
jak by mu sie doło w łape to by porud był lepszy tacy sa polscy lekarze bez kasy jestes nikim smieciem
Avatar
ewa / 4 listopada 2010 o 15:26
0
Czy może mi ktoś napisać jak ma na nazwisko ten ginekolog????
Avatar
Anna / 17 stycznia 2011 o 10:59
0
[quote name='KL' timestamp='1289080264' post='375508']
witam
Jeżeli to ten lekarz o któym myślę (a inicjały pasuję) to powiem tylko tyle, że to okropne, że dotknęło to akurat tak sumiennego lekarza, urodziłam w z nim 3 dzieci (w latach 2003-2010, więc okres spory) i myślę że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pacjenta nie wiem czy tak pomyślnie by się to dla mnie zakończyło, bo wszsytkie ciąże miałam zagrożone.Poleciłam go już wielu koleżankom (chociaż nie jesteśmy z Lublina) wszystkie są pod ogromnym wrażniem jego wiedzy, dokładności i sumienności...To nie tylko LEKARZ ale przede wszsytkim bardzo kulturalny, zawsze skormny, spokojny CZŁOWIEK - a do tego otwarty, z ogromną wiedzą, zawsze na wizycie poświecający tyle czasu, ile wymaga tego sytuacja (bez względu na opóźnienia).Wystarczy przejrzeć jego dukumentacje z wizyt - niespotykane.Myślę że jak tak dalej pójdzie pozostaną nam tylko Gburowie, Niedouki i OLEWUSY i oni będą nas leczyć, bo mało robiąc rzadko się mylą....Mam tylko nadzieję że wyrok się jednak nie uprawomocni bo spotkać takiego lekarza w dzisiejszych czasach to na prawdę cud...
[/quote]

widocznie cos go tamta sytuacja nauczyla albo bardzo sie od tamtego czasu pilnuje, bo jesli w tym czasie znowu cos by sie stalo, to przeciez to wyrok smierci na praktyke zawodowa...
[quote name='KL' timestamp='1289080264' post='375508']
witam
Jeżeli to ten lekarz o któym myślę (a inicjały pasuję) to powiem tylko tyle, że to okropne, że dotknęło to akurat tak sumiennego lekarza, urodziłam w z nim 3 dzieci (w latach 2003-2010, więc okres spory) i myślę że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pacjenta nie wiem czy tak pomyślnie by się to dla mnie zakończyło, bo wszsytkie ciąże miałam zagrożone.Poleciłam go już wielu koleżankom (chociaż nie jesteśmy z Lublina) wszystkie są pod ogromn... rozwiń
Avatar
KL / 6 listopada 2010 o 22:51
0
witam
Jeżeli to ten lekarz o któym myślę (a inicjały pasuję) to powiem tylko tyle, że to okropne, że dotknęło to akurat tak sumiennego lekarza, urodziłam w z nim 3 dzieci (w latach 2003-2010, więc okres spory) i myślę że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pacjenta nie wiem czy tak pomyślnie by się to dla mnie zakończyło, bo wszsytkie ciąże miałam zagrożone.Poleciłam go już wielu koleżankom (chociaż nie jesteśmy z Lublina) wszystkie są pod ogromnym wrażniem jego wiedzy, dokładności i sumienności...To nie tylko LEKARZ ale przede wszsytkim bardzo kulturalny, zawsze skormny, spokojny CZŁOWIEK - a do tego otwarty, z ogromną wiedzą, zawsze na wizycie poświecający tyle czasu, ile wymaga tego sytuacja (bez względu na opóźnienia).Wystarczy przejrzeć jego dukumentacje z wizyt - niespotykane.Myślę że jak tak dalej pójdzie pozostaną nam tylko Gburowie, Niedouki i OLEWUSY i oni będą nas leczyć, bo mało robiąc rzadko się mylą....Mam tylko nadzieję że wyrok się jednak nie uprawomocni bo spotkać takiego lekarza w dzisiejszych czasach to na prawdę cud...
witam
Jeżeli to ten lekarz o któym myślę (a inicjały pasuję) to powiem tylko tyle, że to okropne, że dotknęło to akurat tak sumiennego lekarza, urodziłam w z nim 3 dzieci (w latach 2003-2010, więc okres spory) i myślę że gdyby nie jego profesjonalne podejście do pacjenta nie wiem czy tak pomyślnie by się to dla mnie zakończyło, bo wszsytkie ciąże miałam zagrożone.Poleciłam go już wielu koleżankom (chociaż nie jesteśmy z Lublina) wszystkie są pod ogromnym wrażniem jego wiedzy, dokładności i sumienności...To nie tylko LEKARZ ale przede w... rozwiń
Avatar
Pani B. / 4 listopada 2010 o 21:32
0
Ja już od 3 lat chodzę na wizyty ginekologiczne do dr Dariusza W., nie wiem czy chodzi o tego samego lekarza. Wizyty u niego są bardzo profesjonalne i tak jak już ktoś wspomniał, trwają około 20-25 minut, co świadczy o tym, że bardzo dokładnie za każdym razem bada pacjentki. Mi już nie raz pomógł w sytuacjach, w których inni ginekolodzy nie wiedzieli co poradzić. Sytuacja, o której pisze DW rzeczywiście jest bardzo dramatyczna, ale niech DW wskaże dokładnie osobę, o której jest mowa, a nie "Dariusz W.", ponieważ może to zniszczyć karierę i reputację niewinnego człowieka.
Ja już od 3 lat chodzę na wizyty ginekologiczne do dr Dariusza W., nie wiem czy chodzi o tego samego lekarza. Wizyty u niego są bardzo profesjonalne i tak jak już ktoś wspomniał, trwają około 20-25 minut, co świadczy o tym, że bardzo dokładnie za każdym razem bada pacjentki. Mi już nie raz pomógł w sytuacjach, w których inni ginekolodzy nie wiedzieli co poradzić. Sytuacja, o której pisze DW rzeczywiście jest bardzo dramatyczna, ale niech DW wskaże dokładnie osobę, o której jest mowa, a nie "Dariusz W.", ponieważ może to zniszczyć k... rozwiń
Avatar
aaa / 4 listopada 2010 o 18:21
0
Nie tylko na Kraśnickich tak jest niestety...W większości lubelskich szpitali odwleka się cesarkę nawet wtedy, gdy wiadomo, że nie ma innego wyjścia. Ja rodziłam w Bełżycach (z Kraśnickich odesłali mnie do domu mimo iż miałam skurcze). W Bełżycach o 8 rano mnie zbadano a o 1 w nocy zawieziono na cesarkę, kiedy już nie miałam siły mówić nawet...A na zdjęciu USG nawet ja widziałam, że jest odwrócony mechanizm...
Avatar
Ewa Kłapacz / 4 listopada 2010 o 17:53
0
jak to czytam to aż strach mnie ogarnia ilu tu jest idiotów. Gdzie tu jest napisane że zwlekanie z cięciem cesarskim przyczyniło się do choroby dziecka? Wiem że tego nie zrozumiecie, ale cesarka nie jest porodem fizjologicznym i do jej przeprowadzenia trzeba mieć wskazania. Jak się jest idiotą to można nosić koperty z kasą... Haha

PS. Współczuję rodzicom dziecka, nikt nie chce aby jego dziecko było chore. Przypuszczam że lekarz nie domagał się żadnej koperty jak to twierdzą ci żałośnicy wypowiadający się wyżej, oszukani przez chory system służby zdrowia, który jest w Polsce(nie mylić z lekarzami łapówkarzami)
jak to czytam to aż strach mnie ogarnia ilu tu jest idiotów. Gdzie tu jest napisane że zwlekanie z cięciem cesarskim przyczyniło się do choroby dziecka? Wiem że tego nie zrozumiecie, ale cesarka nie jest porodem fizjologicznym i do jej przeprowadzenia trzeba mieć wskazania. Jak się jest idiotą to można nosić koperty z kasą... Haha

PS. Współczuję rodzicom dziecka, nikt nie chce aby jego dziecko było chore. Przypuszczam że lekarz nie domagał się żadnej koperty jak to twierdzą ci żałośnicy wypowiadający się wyżej, oszukani przez ch... rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2010 o 17:44
0
Brawo sąd!!!Pomału dążymy do normalności,tylko dlaczego trzeba było czekać 7 lat z wyrokiem???
Avatar
GL / 4 listopada 2010 o 17:39
0
RodziłEm z żoną 3 razy na Kraśnickich i ANI RAZU nie płaciłem żadnej położnej ani lekarzowi!! Po porodzie czekoladki, kawa tak ale nigdy żadnej kasy. Ludzie sami tego nauczyliście lekarzy to teraz macie mi nikt tego nie proponował i tak powinno być. Żonę prowadził lekarz Dariusz W. /mam nadzieję że to tylko zbieżność/ i gość jest REWELACYJNY. Wizyta u niego trwa 20-30 minut a nie jak u innych lekarzy 5 minut z ubieraniem. Płaciliśmy tylko za wizyty, żadnych dodaktowych opłat, łapówek itp więc nie jest chyba tak źle jak wszyscy piszą.
Avatar
alal / 4 listopada 2010 o 15:56
0
czy ktoś może podać nazwisko tego ginekologa
Avatar
aaaaaaaa / 4 listopada 2010 o 15:46
0
[quote name='ewa' timestamp='1288880785' post='373741']
Czy może mi ktoś napisać jak ma na nazwisko ten ginekolog????
[/quote]
jak by mu sie doło w łape to by porud był lepszy tacy sa polscy lekarze bez kasy jestes nikim smieciem
Avatar
ewa / 4 listopada 2010 o 15:26
0
Czy może mi ktoś napisać jak ma na nazwisko ten ginekolog????
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gryf – Górnik 2:2. Zagrali do samego końca

Gryf – Górnik 2:2. Zagrali do samego końca 0 0

PIŁKARSKA II LIGA Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 1

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 0

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 5 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 20 19

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 6

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 7 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 23 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!