Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 stycznia 2018 r.
20:12

Teraz pozna go cała Polska. Super Zbieracz otwiera kebab. Pracował na to ponad 10 lat

0 50 A A

Zaczynał od zbierania butelek, po latach doszedł do własnego biznesu. We wtorek oficjalnie swój lokal z kebabami otwiera w Lublinie Super Zbieracz, czyli Grzegorz Iżycki. Lubelskiego pasjonata poznała cała Polska: pisał o nim Fakt, mówił o nim Telexpress, Fakty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak pisaliśmy, Grzegorz Iżycki ma za sobą ponad 10 lat zbierania puszek i butelek, zwanych „kryształami”. Głównie na lubelskim miasteczku akademickim. Jest tam dobrze znany. Co więcej – jest też popularny w internecie, jego profil na Facebook’u polubiło niemal 18 tysięcy użytkowników.

– Cały czas jest w okolicy, a jeśli go nie widać, to wystarczy zadzwonić. Przyjedzie skuterkiem po „kryształy” nawet późno w nocy – mówi nam student Paweł, który regularnie korzysta z usług Super Zbieracza.

– Zbierałem i sprzedawałem te butelki przez lata. Nie piłem, nie paliłem, oszczędzałem. I odłożyłem cztery tysiące, za które przejąłem lokal. Nie jestem właścicielem, wynajmuję go, ale sprzęt i wszystko, co w środku, to moje.

W poniedziałek, dzień przed oficjalnym otwarciem, Grzegorz uwijał się jak w ukropie. – Jak to przed premierą – uśmiechał się. – Dopinamy ostatnie szczegóły. Dzisiaj będą drukowane szyldy z nowym logo. Później będziemy je wieszać, żeby wyrobić się ze wszystkim na otwarcie. Mamy trochę zawirowań, ale damy radę i ruszymy z nową marką Super Kebab – mówi z przekonaniem.

– Przepraszam, otwarte? – do lokalu wchodzi młody chłopak. – Na kebab przyszedłem, można zamówić? – dopytuje.

Michał mieszka w okolicy i od kolegów usłyszał, że na Jasnej otworzyli nowe miejsce. – No i że to pan Super Zbieracz prowadzi. Nie sądziłem, że naprawdę go tu spotkam. Ale ok., nie przeszkadzam, wpadnę jutro – obiecuje na pożegnanie.

– Kiedyś spotykałem się z ludźmi w całym mieście – mówi Grzegorz. – Byłem w każdej dzielnicy. Mam nadzieje, że od wtorku ten lokal będzie podobnie łączył ludzi, będzie miejscem, gdzie nie tylko będzie można zjeść, ale przede wszystkim spotkać się, porozmawiać. Zawsze staram się mieć taką ukrytą misję w tym, co robię.

Grzegorz mówi, że zbieranie butelek to był biznes, ale pomysł zaczął się od tego, żeby zrobić coś dla miasta. – Chciałem zwrócić uwagę na problem recyklingu. Zacząłem od śmieci, czyli puszek i butelek, których na miasteczku akademickim było aż za dużo. Teraz wierzę, że uda mi się dotrzeć do ludzi poprzez jedzenie. Przecież każdy lubi kebab, a podczas jedzenia tak miło się rozmawia.

Czy Super Zbieracz porzuci swoją dotychczasową profesję, z której był znany? – Oczywiście ze zbierania „kryształów” nie rezygnuję. Dalej jestem dostępny pod tym samym numerem telefonu. Tylko teraz, przyjeżdżając po butelki, mogę dowieźć coś ciepłego do jedzenia – zachęca.

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Leon z działek / 24 stycznia 2018 o 14:32
0
Dajecie się nabrać na taki bałach. Gość 4 tysiące to ma ale miesięcznie z tych butelek, popytajcie choćby na skupie na Zemborzyckiej. To nie jest jakiś dziadek co znajdzie 5 butelek na dzień i przez 10 lat odłożył 4 tysie:) Dobrze was kręci, a wy w to wierzycie. I za te 4000zł wyposażył lokal do kebaba + towar i jeszcze czynsz opłacił z góry pewnie z jakąś kaucją w centrum miasta. Redaktor mógłby najpierw posprawdzać zanim napiszę taki paszkwil.
Avatar
ss / 17 stycznia 2018 o 10:47
0
Dorobił się fortuny, nie ma co. Pierwsza lepsza gnida polityczna ma 3 razy tyle na miesiąc za pierdz.enie w stołek i pierdzielenie glupot a tu człowiek jeżdził dzień i noc i odwoził butelki do skupu żeby po 10 latach 4 tysie odłożyć. Zajebisty kraj.
Avatar
Gość / 17 stycznia 2018 o 07:44
0
Ale desperat. Podziwiam.
Avatar
księgowy / 16 stycznia 2018 o 20:31
0
mercim napisał:
... czyli jakos sobie radzil 10 lat przezyl , a wszyscy wiedza ze na kazdym kroku sa jakies wydatki , wiec 4000 oszczednosci z jego rodzaju zarobkowania to i tak niezle. i ambicja . a to ze nieza***al na budowie to jego sprawa, niekady ma do tego predyspozycje i zdrowie i sily, niewiadomo tez jak z wyksztalceniem i kwalifikacjami zawodowymi . studenci sie teraz zala ze mgr maja a im zmywak na obczyznie proponuja. przynajmniej nie siedzial na *** bo mu sie od panstwa nalezy jak jest bezrobotny albo niezdolny do pracy....
mercim napisał:
a matki emeryturę a wczesniej pensję wliczyłeś ?
rozwiń
Avatar
mercim / 16 stycznia 2018 o 16:17
0
nie ma co sie dziwic ze tylko 4000zl przez 10 lat to wychodzi 33,33zł/mc czyli dziennie odkladal sobie do skarbonki ok 1 zł  czyli z 3 zebranych butelek po browarku. ale to jest ile odlozyl , ale przeciez przez te 10 lat tez cos jadl , mial jakies swoje wydatki, costam pisaliscie ze z matka mieszkal,moze jej sie dokladal do czynszu(tylko niech ktos zorientowany wytlumaczy te relacje z matka, co tam sie dzialo,jakas przemoc domowa czy co??? ) pozatym skuter w miedzyczasie kupil ,musial go tankowac. czyli jakos sobie radzil 10 lat przezyl , a wszyscy wiedza ze na kazdym kroku sa jakies wydatki , wiec 4000 oszczednosci z jego rodzaju zarobkowania to i tak niezle. i ambicja . a to ze nieza***al na budowie to jego sprawa, niekady ma do tego predyspozycje i zdrowie i sily, niewiadomo tez jak z wyksztalceniem i kwalifikacjami zawodowymi . studenci sie teraz zala ze mgr maja a im zmywak na obczyznie proponuja. przynajmniej nie siedzial na *** bo mu sie od panstwa nalezy jak jest bezrobotny albo niezdolny do pracy. moze lubil sie krecic wieczorami po skwerkach parkach , bo widzial ze pieniadz lezy, trzeba go tylko podniesc , a przy okazji rozmawiac z ludzmi itp. dawal sobie rade przez 10 lat zarobic na wydatki na zycie bieżace a do tego odkladal niby wychodzi ze 1zl dzienie sednio ale odkladal i nie przebalowal oszczednosci tylko myslal zeby inwestowac . coprawda z tym kebabem to mu nie wroze dlugiej przyszlosci ale cos robi a nie siedzi na panstwowym garnyszku.
nie ma co sie dziwic ze tylko 4000zl przez 10 lat to wychodzi 33,33zł/mc czyli dziennie odkladal sobie do skarbonki ok 1 zł  czyli z 3 zebranych butelek po browarku. ale to jest ile odlozyl , ale przeciez przez te 10 lat tez cos jadl , mial jakies swoje wydatki, costam pisaliscie ze z matka mieszkal,moze jej sie dokladal do czynszu(tylko niech ktos zorientowany wytlumaczy te relacje z matka, co tam sie dzialo,jakas przemoc domowa czy co??? ) pozatym skuter w miedzyczasie kupil ,musial go tankowac. czyli jakos sobie radzil 10 lat przezyl , ... rozwiń
Avatar
jacoob / 16 stycznia 2018 o 13:03
0
Nie lubię kebaba, ale przyjdę, coś zjem i zostawię napiwek. Człowiek powinien czuć, że warto mieć marzenia i konsekwentnie wcielać je w życie. POWODZENIA!
Avatar
Gość / 16 stycznia 2018 o 00:03
0
Zaraz sanepid przyjdzie po haracz.
Avatar
akbar / 14 stycznia 2018 o 15:53
0
Maniek napisał:
Ja tam polecam kebab od turka na przeciwko plazy . Bardzo miła obsługa może wygląda obskórnie ale i tak lepsze jedzenie niż w innych brandowych knajpach
popieram, kebab nazywa się Falfela z tego co pamiętam i jest naprzeciwko 5 LO. Prowadzi go Egipcjanin a nie Turek.
Avatar
hrabiaski / 14 stycznia 2018 o 09:32
0
undefined napisał:
czytając te komentarze utwierdzam się w tym że większość ludzi to zwykłe palanty które nadają się na roboli za 2000 pln. Dajcie spokój grześkowi jak wam nie pasuje jego kebab to idźcie do macdonalda na śmieciową kanapkę jak wam nie pasuje jego ekologiczne hobby to nie komentujcie tylko do roboty do łopaty albo miotły. Ja pierdzule przecież to w porządku facet i pewnie wie do czego służy wanna a wy przypomnijcie sobie jak śmierdzicie po fizycznej robocie, dzięki takim ludziom jak on coś się dzieje w tym zapyziałym lublinie i życzę mu powodzenia i mam nadzieję że będę miał kiedyś okazję go zapoznać osobiście. Pozdro Dario
 a ty co?!rozparcelowny hrabia?! robole?! zasrańcu,trzeba ci spóścić trochę krwi z nosa,i sprawdzić kolor! a tacy ludzie jak ty czy twój idol,są po prostu śmieszni!młody zdrowy chłop,zamiast wziąć się za robotę,to zbiera fajans!rzeczywiście jest kogo naśladować!
 a ty co?!rozparcelowny hrabia?! robole?! zasrańcu,trzeba ci spóścić trochę krwi z nosa,i sprawdzić kolor! a tacy ludzie jak ty czy twój idol,są po prostu śmieszni!młody zdrowy chłop,zamiast wziąć się za robotę,to zbiera fajans!rzeczywiście jest kogo naśladować! rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2018 o 06:01
0
PO takiej śmieciarskiej reklamia na PEWNO nie kupię tam kebaba. Kupić jak kupić ale zjeść to .....
Avatar
Leon z działek / 24 stycznia 2018 o 14:32
0
Dajecie się nabrać na taki bałach. Gość 4 tysiące to ma ale miesięcznie z tych butelek, popytajcie choćby na skupie na Zemborzyckiej. To nie jest jakiś dziadek co znajdzie 5 butelek na dzień i przez 10 lat odłożył 4 tysie:) Dobrze was kręci, a wy w to wierzycie. I za te 4000zł wyposażył lokal do kebaba + towar i jeszcze czynsz opłacił z góry pewnie z jakąś kaucją w centrum miasta. Redaktor mógłby najpierw posprawdzać zanim napiszę taki paszkwil.
Avatar
ss / 17 stycznia 2018 o 10:47
0
Dorobił się fortuny, nie ma co. Pierwsza lepsza gnida polityczna ma 3 razy tyle na miesiąc za pierdz.enie w stołek i pierdzielenie glupot a tu człowiek jeżdził dzień i noc i odwoził butelki do skupu żeby po 10 latach 4 tysie odłożyć. Zajebisty kraj.
Avatar
Gość / 17 stycznia 2018 o 07:44
0
Ale desperat. Podziwiam.
Avatar
księgowy / 16 stycznia 2018 o 20:31
0
mercim napisał:
... czyli jakos sobie radzil 10 lat przezyl , a wszyscy wiedza ze na kazdym kroku sa jakies wydatki , wiec 4000 oszczednosci z jego rodzaju zarobkowania to i tak niezle. i ambicja . a to ze nieza***al na budowie to jego sprawa, niekady ma do tego predyspozycje i zdrowie i sily, niewiadomo tez jak z wyksztalceniem i kwalifikacjami zawodowymi . studenci sie teraz zala ze mgr maja a im zmywak na obczyznie proponuja. przynajmniej nie siedzial na *** bo mu sie od panstwa nalezy jak jest bezrobotny albo niezdolny do pracy....
mercim napisał:
a matki emeryturę a wczesniej pensję wliczyłeś ?
rozwiń
Avatar
mercim / 16 stycznia 2018 o 16:17
0
nie ma co sie dziwic ze tylko 4000zl przez 10 lat to wychodzi 33,33zł/mc czyli dziennie odkladal sobie do skarbonki ok 1 zł  czyli z 3 zebranych butelek po browarku. ale to jest ile odlozyl , ale przeciez przez te 10 lat tez cos jadl , mial jakies swoje wydatki, costam pisaliscie ze z matka mieszkal,moze jej sie dokladal do czynszu(tylko niech ktos zorientowany wytlumaczy te relacje z matka, co tam sie dzialo,jakas przemoc domowa czy co??? ) pozatym skuter w miedzyczasie kupil ,musial go tankowac. czyli jakos sobie radzil 10 lat przezyl , a wszyscy wiedza ze na kazdym kroku sa jakies wydatki , wiec 4000 oszczednosci z jego rodzaju zarobkowania to i tak niezle. i ambicja . a to ze nieza***al na budowie to jego sprawa, niekady ma do tego predyspozycje i zdrowie i sily, niewiadomo tez jak z wyksztalceniem i kwalifikacjami zawodowymi . studenci sie teraz zala ze mgr maja a im zmywak na obczyznie proponuja. przynajmniej nie siedzial na *** bo mu sie od panstwa nalezy jak jest bezrobotny albo niezdolny do pracy. moze lubil sie krecic wieczorami po skwerkach parkach , bo widzial ze pieniadz lezy, trzeba go tylko podniesc , a przy okazji rozmawiac z ludzmi itp. dawal sobie rade przez 10 lat zarobic na wydatki na zycie bieżace a do tego odkladal niby wychodzi ze 1zl dzienie sednio ale odkladal i nie przebalowal oszczednosci tylko myslal zeby inwestowac . coprawda z tym kebabem to mu nie wroze dlugiej przyszlosci ale cos robi a nie siedzi na panstwowym garnyszku.
nie ma co sie dziwic ze tylko 4000zl przez 10 lat to wychodzi 33,33zł/mc czyli dziennie odkladal sobie do skarbonki ok 1 zł  czyli z 3 zebranych butelek po browarku. ale to jest ile odlozyl , ale przeciez przez te 10 lat tez cos jadl , mial jakies swoje wydatki, costam pisaliscie ze z matka mieszkal,moze jej sie dokladal do czynszu(tylko niech ktos zorientowany wytlumaczy te relacje z matka, co tam sie dzialo,jakas przemoc domowa czy co??? ) pozatym skuter w miedzyczasie kupil ,musial go tankowac. czyli jakos sobie radzil 10 lat przezyl , ... rozwiń
Avatar
jacoob / 16 stycznia 2018 o 13:03
0
Nie lubię kebaba, ale przyjdę, coś zjem i zostawię napiwek. Człowiek powinien czuć, że warto mieć marzenia i konsekwentnie wcielać je w życie. POWODZENIA!
Avatar
Gość / 16 stycznia 2018 o 00:03
0
Zaraz sanepid przyjdzie po haracz.
Avatar
akbar / 14 stycznia 2018 o 15:53
0
Maniek napisał:
Ja tam polecam kebab od turka na przeciwko plazy . Bardzo miła obsługa może wygląda obskórnie ale i tak lepsze jedzenie niż w innych brandowych knajpach
popieram, kebab nazywa się Falfela z tego co pamiętam i jest naprzeciwko 5 LO. Prowadzi go Egipcjanin a nie Turek.
Avatar
hrabiaski / 14 stycznia 2018 o 09:32
0
undefined napisał:
czytając te komentarze utwierdzam się w tym że większość ludzi to zwykłe palanty które nadają się na roboli za 2000 pln. Dajcie spokój grześkowi jak wam nie pasuje jego kebab to idźcie do macdonalda na śmieciową kanapkę jak wam nie pasuje jego ekologiczne hobby to nie komentujcie tylko do roboty do łopaty albo miotły. Ja pierdzule przecież to w porządku facet i pewnie wie do czego służy wanna a wy przypomnijcie sobie jak śmierdzicie po fizycznej robocie, dzięki takim ludziom jak on coś się dzieje w tym zapyziałym lublinie i życzę mu powodzenia i mam nadzieję że będę miał kiedyś okazję go zapoznać osobiście. Pozdro Dario
 a ty co?!rozparcelowny hrabia?! robole?! zasrańcu,trzeba ci spóścić trochę krwi z nosa,i sprawdzić kolor! a tacy ludzie jak ty czy twój idol,są po prostu śmieszni!młody zdrowy chłop,zamiast wziąć się za robotę,to zbiera fajans!rzeczywiście jest kogo naśladować!
 a ty co?!rozparcelowny hrabia?! robole?! zasrańcu,trzeba ci spóścić trochę krwi z nosa,i sprawdzić kolor! a tacy ludzie jak ty czy twój idol,są po prostu śmieszni!młody zdrowy chłop,zamiast wziąć się za robotę,to zbiera fajans!rzeczywiście jest kogo naśladować! rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2018 o 06:01
0
PO takiej śmieciarskiej reklamia na PEWNO nie kupię tam kebaba. Kupić jak kupić ale zjeść to .....
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc"
galeria

Pożar samochodu z dzieckiem w środku. "Część osób nagrywała tragedię telefonem zamiast pomóc" 0 0

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na jednym z osiedli w Rybniku - informuje Śląska Policja.

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie
19 sierpnia 2018, 14:00

Lublin: Dożynki dworskie w Skansenie 0 0

Co Gdzie Kiedy. 19 sierpnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się barwne obchody Dożynek dworskich, które rozpoczną się o godz. 14 mszą świętą w drewnianym kościele z Matczyna.

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko?

"Dokonaliśmy rzeczy niemożliwej". Tak chwali się dyrektor aukcji Pride of Poland. Utrzyma stanowisko? 9 6

"Pomimo bezprecedensowego hejtu medialnego (...) i nagonki na ludzi związanych z tym wydarzeniem, doprowadziliśmy ten projekt do szczęśliwego finału" – pisze w podziękowaniach za aukcję Pride of Poland Maciej Grzechnik, prezes stadniny w Michałowie i dyrektor tegorocznej aukcji.

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki
18 sierpnia 2018, 15:00

Lublin: VIII Kulturalny Festyn Bronowicki 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 15 na terenach zielonych przy ul. Rudlickiego rozpocznie się VII Kulturalny Festyn Bronowicki. Na uczestników czeka moc atrakcji!

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 12 9

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 15 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 4 3

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 4

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 1 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą 1 0

W poprzednim sezonie rewelacją ligi była ekipa z Końskowoli. Piłkarze Łukasza Gizy świetnie spisywali się zwłaszcza na jesieni. Pierwszy raz przegrali dopiero w ostatniej kolejce i to z późniejszym mistrzem – Stalą Kraśnik. W sezonie 2018/2019 pierwsze zero drużyna przywiozła już na inaugurację, po porażce w Werbkowicach 1:2. Teraz szybko spróbuje wrócić na właściwe tory. Problem w tym, że zmierzy się z Lublinianką (niedziela, godz. 16)

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka
18 sierpnia 2018, 12:00

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend gmina Ruda Huta wspólnie z gminą Hrubieszów obchodzą 1000-lecie pobytu Bolesława Chrobrego w Hniszowie oraz bitwy pod Gródkiem nad Bugiem.

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie 4 3

Damian Kierekiesza, rolnik z Mań (gm. Międzyrzec Podlaski) pozwał powiatowego lekarza weterynarii za niewypłacenie odszkodowania za wybite świnie. Z kolei, lekarz weterynarii tłumaczy, że w gospodarstwie pana Damiana były pewne uchybienia, m.in. dotyczące mat dezynfekcyjnych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!