Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 sierpnia 2013 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Ukraińcy chcą się bratać z Lublinem

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 11 A A
Panorama miasta Sumy (Turzh / Wikipedia)
Panorama miasta Sumy (Turzh / Wikipedia)

Za tydzień Rada Miasta zdecyduje, czy Lublin zawrze porozumienie o współpracy z ukraińskim miastem Sumy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prośba wyszła od strony ukraińskiej, a prezydent Lublina prosi, by ją uwzględnić.

Sumy leżą w północno-wschodniej Ukrainie, liczą 270 tys. mieszkańców. Według informacji lubelskiego magistratu, działa tam przemysł chemiczny, maszynowy, elektroniczny, odzieżowy i spożywczy oraz kilka szkół wyższych.

List intencyjny o współpracy między obydwoma miastami został podpisany w czerwcu 2002 r., a o zawarcie umowy partnerskiej Sumy występowały do Lublina już kilkakrotnie.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 30 sierpnia 2013 o 08:53
0

Lublin to piękne miasto !

1.Bo to moje miasto więc musi byc piękne

2.To co sie zmieniło w ciągu ostatnich dwóch lat jest widoczne

3.Zasrany napuszony pruszon i wasilek przez swoje lata zapuścili Lublin jak pola w stronę Lubartowa - nic nie robiąc nic nic nic

Ponadto ten co dzisiaj mówi, że jest źle zapomniał lub nie chce wiedzieć, że dopiero dzisiaj widać jak pięknieje Lublin. Zaznaczam, że Żuk to nie moja opcja -  prezydent -  ale tak wygląda prawda. przez ostanie 50lat to obserwuję

Lublin to piękne miasto !

1.Bo to moje miasto więc musi byc piękne

2.To co sie zmieniło w ciągu ostatnich dwóch lat jest widoczne

3.Zasrany napuszony pruszon i wasilek przez swoje lata zapuścili Lublin jak pola w stronę Lubartowa - nic nie robiąc nic nic nic

Ponadto ten co dzisiaj mówi, że jest źle zapomniał lub nie chce wiedzieć, że dopiero dzisiaj widać jak pięknieje Lublin. Zaznaczam, że Żuk to nie moja opcja -  prezydent -&nbs... rozwiń

Avatar
:) / 30 sierpnia 2013 o 08:25
0

I dlatego do tego miasta walą setki tysięcy turystów (5 miasto w Polsce pod względem liczby turystów z zagranicy), a lubelskie Śródmieście uchodzi obok krakowskiego za najpiękniejsze w Polsce??? Ależ wy macie kompleksy w tym Rzeszowie na punkcie Lublina.... :) Niepotrzebnie - Rzeszów fajne miasto.

A ja pochodzę z Przemyśla i uważam że to dziura nieprzeciętna, nie porównuj z Lublinem bo psy dupami szczekają, jedną galerię i stok narciarski nazywasz rozwojem ? żenua

A ja pochodzę z Przemyśla i uważam że to dziura nieprzeciętna, nie porównuj z Lublinem bo psy dupami szczekają, jedną galerię i stok narciarski nazywasz rozwojem ? żenua

rozwiń
Avatar
kamil / 29 sierpnia 2013 o 20:42
0

Lublin jest najgorzej rozwijającym się miastem w Polsce. Miasto jest brzydkie i zaniedbane-wystarczy wejść na dzielnice Czwartek,Tatary okolice Lubartowskiej,Bronowice-bieda i ubóstwo. Dzieci nie mają szans na rozwój ,brak ładnych placów zabaw,atrakcji,sketeparków,boisk jest porażający.

Przystanki pomazane i zniszczone przez elementy bez wykształcenia. Jeśli uważacie że takie dzielnice jak Czechów,Czuby,Kalina czy LSM są ładne i przyjazne do mieszkania to jesteście w wielkim błędzie W miastach które często pogardzacie jak Przemyśl,Rzeszów,Białystok,Mielec, jest dużo ładniej,bezpieczniej -mieszka się po prostu miło. Lublin zatrzymał się w latach 80 -tych inni poszli dalej dużo dalej i trudno będzie Wam ich dogonić. Moim zdaniem może za 3 kadencje osiągniecie to co inni mają teraz ale wtedy oni już będą pod względem rozwoju lata świetlne przed Wami. Lublinie Polsko C -żal mi Was.

I dlatego do tego miasta walą setki tysięcy turystów (5 miasto w Polsce pod względem liczby turystów z zagranicy), a lubelskie Śródmieście uchodzi obok krakowskiego za najpiękniejsze w Polsce??? Ależ wy macie kompleksy w tym Rzeszowie na punkcie Lublina.... :) Niepotrzebnie - Rzeszów fajne miasto.

I dlatego do tego miasta walą setki tysięcy turystów (5 miasto w Polsce pod względem liczby turystów z zagranicy), a lubelskie Śródmieście uchodzi obok krakowskiego za najpiękniejsze w Polsce??? Ależ wy macie kompleksy w tym Rzeszowie na punkcie Lublina.... :) Niepotrzebnie - Rzeszów fajne miasto.

rozwiń
Avatar
ja / 29 sierpnia 2013 o 20:21
0

Dokładnie "podkarpacie". Twój komentarz jest pod paroma artykułami. Wysiliła/byś się i chociaż troszeczkę bo dodajesz jedną i tą samą wypowiedź. Skoro u Was jest tak pięknie to dlaczego tak dużo osób z podkarpacia studiuje w Lublinie i szuka tutaj szansy na rozwój ? Na moim roku takich ludzi jest mnóstwo. Jeżeli jesteście tacy fenomenalni powinniście być samowystarczalni. Mieszkam na bronowicach. Mamy super orlika (posiadamy nawet drużynę piłkarską), niedługo kończą nam budować basen z różnymi atrakcjami plus centrum rehabilitacyjnym. Stworzono też parę zielonych skwerów. Każdy blok natomiast został ocieplony i pomalowany. Jeżeli szukasz zaczepki - nie tutaj.

Dokładnie "podkarpacie". Twój komentarz jest pod paroma artykułami. Wysiliła/byś się i chociaż troszeczkę bo dodajesz jedną i tą samą wypowiedź. Skoro u Was jest tak pięknie to dlaczego tak dużo osób z podkarpacia studiuje w Lublinie i szuka tutaj szansy na rozwój ? Na moim roku takich ludzi jest mnóstwo. Jeżeli jesteście tacy fenomenalni powinniście być samowystarczalni. Mieszkam na bronowicach. Mamy super orlika (posiadamy nawet drużynę piłkarską), niedługo kończą nam budować basen z różnymi atrakcjami plus centrum rehabilitacyjnym. Stw... rozwiń

Avatar
lub / 29 sierpnia 2013 o 19:29
0

Podkarpacie o co ci chodzi bo na pewno nie o to o czym piszesz:) Swój komentarz zamieszczasz pod każdym artykułem. Byłem w Przemyślu i Rzeszowie i sorry ale czym ma się Rzeszów pochwalić pomnikiem "Piczki" a może lepiej Przemyślem który jest wiecznie zakorkowany, nie ma normalnych dróg a stojąc w korku można podziwiać meneli pod kamienicami.  Nie wiem ale chyba byłeś w Lublinie ostatnio w latach 80-tych bo twój poziom wiedzy na temat Lublina jest tragiczny. Jak jesteś taki mądry opisz Nam wszystkie dzielnice w Rzeszowie i napisz nam co tam jest takiego wspaniałego czego u nas nie ma, co takiego jest niezwykłego na placach zabaw .. Och zapomniałem przecież wg. Ciebie u nas nie ma placów zabaw. Być może Ci zazdrościmy ale po co - przecież na Podkarpaciu jest większe bezrobocie - a bezrobotni muszą coś robić w wolnym czasie - np. pobawić się na skatepark ... Powodzenia :)

Podkarpacie o co ci chodzi bo na pewno nie o to o czym piszesz:) Swój komentarz zamieszczasz pod każdym artykułem. Byłem w Przemyślu i Rzeszowie i sorry ale czym ma się Rzeszów pochwalić pomnikiem "Piczki" a może lepiej Przemyślem który jest wiecznie zakorkowany, nie ma normalnych dróg a stojąc w korku można podziwiać meneli pod kamienicami.  Nie wiem ale chyba byłeś w Lublinie ostatnio w latach 80-tych bo twój poziom wiedzy na temat Lublina... rozwiń

Avatar
Gość / 29 sierpnia 2013 o 18:19
0
Lublin ma zbyt wiele "zapomnianych" dzielnic i ulic, abyśmy czuli dumę z faktu bycia miastem rangi wojewódzkiej i jednym z większych w kraju. Współpracować należy z każdym, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy czegoś nie będziemy mogli się nauczyć! Dlaczego więc nie podpisać umowy z Ukraińcami? W ostateczności jesteśmy sąsiadami, a sąsiedzi powinni czuć się dobrze ze sobą.... Ktoś napisał pytanie o sportowców. Dlaczego nie wykorzystać ich myśli trenerskiej? W ostateczności przewyższają nas niemal w każdej dyscyplinie.... Nie mówię już o poziomie kształcenia uniwersyteckiego. W tej dziedzinie dzielą nas dekady.
Nie mają tak wielkiej liczby szkół wyższych, ale w to miejsce promują dydaktykę na poziomie, który w naszych (licznych) "uczelniach" można uważać za rewolucyjny.... Tak, więc włodarze koziego grodu, zdecydujcie się na jakiś konkretny ruch! Prezydent Zuk uczynił wiele dobrego dla miasta (w porównaniu z poprzednikami), ale zawsze należy stawiać sobie wyższe cele!
Lublin ma zbyt wiele "zapomnianych" dzielnic i ulic, abyśmy czuli dumę z faktu bycia miastem rangi wojewódzkiej i jednym z większych w kraju. Współpracować należy z każdym, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy czegoś nie będziemy mogli się nauczyć! Dlaczego więc nie podpisać umowy z Ukraińcami? W ostateczności jesteśmy sąsiadami, a sąsiedzi powinni czuć się dobrze ze sobą.... Ktoś napisał pytanie o sportowców. Dlaczego nie wykorzystać ich myśli trenerskiej? W ostateczności przewyższają nas niemal w każdej dyscyplinie.... Nie mówię już o poziomie ... rozwiń
Avatar
bw / 29 sierpnia 2013 o 17:23
0

Niestety to prawda. Dlatego należy ten stan zmieniać. To zadanie dla Władz. Nie ma się o co obrażać. Trzeba działać.

Powtarzam: zajmij się sobą. Poradzimy sobie i bez twoich błyskotliwych komentarzy.   

Avatar
.. / 29 sierpnia 2013 o 17:17
0

Lublin jest najgorzej rozwijającym się miastem w Polsce. Miasto jest brzydkie i zaniedbane-wystarczy wejść na dzielnice Czwartek,Tatary okolice Lubartowskiej,Bronowice-bieda i ubóstwo. Dzieci nie mają szans na rozwój ,brak ładnych placów zabaw,atrakcji,sketeparków,boisk jest porażający.

Przystanki pomazane i zniszczone przez elementy bez wykształcenia. Jeśli uważacie że takie dzielnice jak Czechów,Czuby,Kalina czy LSM są ładne i przyjazne do mieszkania to jesteście w wielkim błędzie W miastach które często pogardzacie jak Przemyśl,Rzeszów,Białystok,Mielec, jest dużo ładniej,bezpieczniej -mieszka się po prostu miło. Lublin zatrzymał się w latach 80 -tych inni poszli dalej dużo dalej i trudno będzie Wam ich dogonić. Moim zdaniem może za 3 kadencje osiągniecie to co inni mają teraz ale wtedy oni już będą pod względem rozwoju lata świetlne przed Wami. Lublinie Polsko C -żal mi Was.

Niestety to prawda. Dlatego należy ten stan zmieniać. To zadanie dla Władz. Nie ma się o co obrażać. Trzeba działać.

Niestety to prawda. Dlatego należy ten stan zmieniać. To zadanie dla Władz. Nie ma się o co obrażać. Trzeba działać.

rozwiń
Avatar
bw / 29 sierpnia 2013 o 16:57
0

Lublin jest najgorzej rozwijającym się miastem w Polsce. Miasto jest brzydkie i zaniedbane-wystarczy wejść na dzielnice Czwartek,Tatary okolice Lubartowskiej,Bronowice-bieda i ubóstwo. Dzieci nie mają szans na rozwój ,brak ładnych placów zabaw,atrakcji,sketeparków,boisk jest porażający.

Przystanki pomazane i zniszczone przez elementy bez wykształcenia. Jeśli uważacie że takie dzielnice jak Czechów,Czuby,Kalina czy LSM są ładne i przyjazne do mieszkania to jesteście w wielkim błędzie W miastach które często pogardzacie jak Przemyśl,Rzeszów,Białystok,Mielec, jest dużo ładniej,bezpieczniej -mieszka się po prostu miło. Lublin zatrzymał się w latach 80 -tych inni poszli dalej dużo dalej i trudno będzie Wam ich dogonić. Moim zdaniem może za 3 kadencje osiągniecie to co inni mają teraz ale wtedy oni już będą pod względem rozwoju lata świetlne przed Wami. Lublinie Polsko C -żal mi Was.

Idź leczyć swoje frustracje gdzie indziej. 

Idź leczyć swoje frustracje gdzie indziej. 

rozwiń
Avatar
Podkarpacie / 29 sierpnia 2013 o 16:50
0

Lublin jest najgorzej rozwijającym się miastem w Polsce. Miasto jest brzydkie i zaniedbane-wystarczy wejść na dzielnice Czwartek,Tatary okolice Lubartowskiej,Bronowice-bieda i ubóstwo. Dzieci nie mają szans na rozwój ,brak ładnych placów zabaw,atrakcji,sketeparków,boisk jest porażający.

Przystanki pomazane i zniszczone przez elementy bez wykształcenia. Jeśli uważacie że takie dzielnice jak Czechów,Czuby,Kalina czy LSM są ładne i przyjazne do mieszkania to jesteście w wielkim błędzie W miastach które często pogardzacie jak Przemyśl,Rzeszów,Białystok,Mielec, jest dużo ładniej,bezpieczniej -mieszka się po prostu miło. Lublin zatrzymał się w latach 80 -tych inni poszli dalej dużo dalej i trudno będzie Wam ich dogonić. Moim zdaniem może za 3 kadencje osiągniecie to co inni mają teraz ale wtedy oni już będą pod względem rozwoju lata świetlne przed Wami. Lublinie Polsko C -żal mi Was.

Lublin jest najgorzej rozwijającym się miastem w Polsce. Miasto jest brzydkie i zaniedbane-wystarczy wejść na dzielnice Czwartek,Tatary okolice Lubartowskiej,Bronowice-bieda i ubóstwo. Dzieci nie mają szans na rozwój ,brak ładnych placów zabaw,atrakcji,sketeparków,boisk jest porażający.

Przystanki pomazane i zniszczone przez elementy bez wykształcenia. Jeśli uważacie że takie dzielnice jak Czechów,Czuby,Kalina czy LSM są ładne i przyjazne do mieszkania to jesteście w wielkim błędzie W miastach które często pogardzacie jak Przemyśl,... rozwiń

Avatar
ja / 30 sierpnia 2013 o 08:53
0

Lublin to piękne miasto !

1.Bo to moje miasto więc musi byc piękne

2.To co sie zmieniło w ciągu ostatnich dwóch lat jest widoczne

3.Zasrany napuszony pruszon i wasilek przez swoje lata zapuścili Lublin jak pola w stronę Lubartowa - nic nie robiąc nic nic nic

Ponadto ten co dzisiaj mówi, że jest źle zapomniał lub nie chce wiedzieć, że dopiero dzisiaj widać jak pięknieje Lublin. Zaznaczam, że Żuk to nie moja opcja -  prezydent -  ale tak wygląda prawda. przez ostanie 50lat to obserwuję

Lublin to piękne miasto !

1.Bo to moje miasto więc musi byc piękne

2.To co sie zmieniło w ciągu ostatnich dwóch lat jest widoczne

3.Zasrany napuszony pruszon i wasilek przez swoje lata zapuścili Lublin jak pola w stronę Lubartowa - nic nie robiąc nic nic nic

Ponadto ten co dzisiaj mówi, że jest źle zapomniał lub nie chce wiedzieć, że dopiero dzisiaj widać jak pięknieje Lublin. Zaznaczam, że Żuk to nie moja opcja -  prezydent -&nbs... rozwiń

Avatar
:) / 30 sierpnia 2013 o 08:25
0

I dlatego do tego miasta walą setki tysięcy turystów (5 miasto w Polsce pod względem liczby turystów z zagranicy), a lubelskie Śródmieście uchodzi obok krakowskiego za najpiękniejsze w Polsce??? Ależ wy macie kompleksy w tym Rzeszowie na punkcie Lublina.... :) Niepotrzebnie - Rzeszów fajne miasto.

A ja pochodzę z Przemyśla i uważam że to dziura nieprzeciętna, nie porównuj z Lublinem bo psy dupami szczekają, jedną galerię i stok narciarski nazywasz rozwojem ? żenua

A ja pochodzę z Przemyśla i uważam że to dziura nieprzeciętna, nie porównuj z Lublinem bo psy dupami szczekają, jedną galerię i stok narciarski nazywasz rozwojem ? żenua

rozwiń
Avatar
kamil / 29 sierpnia 2013 o 20:42
0

Lublin jest najgorzej rozwijającym się miastem w Polsce. Miasto jest brzydkie i zaniedbane-wystarczy wejść na dzielnice Czwartek,Tatary okolice Lubartowskiej,Bronowice-bieda i ubóstwo. Dzieci nie mają szans na rozwój ,brak ładnych placów zabaw,atrakcji,sketeparków,boisk jest porażający.

Przystanki pomazane i zniszczone przez elementy bez wykształcenia. Jeśli uważacie że takie dzielnice jak Czechów,Czuby,Kalina czy LSM są ładne i przyjazne do mieszkania to jesteście w wielkim błędzie W miastach które często pogardzacie jak Przemyśl,Rzeszów,Białystok,Mielec, jest dużo ładniej,bezpieczniej -mieszka się po prostu miło. Lublin zatrzymał się w latach 80 -tych inni poszli dalej dużo dalej i trudno będzie Wam ich dogonić. Moim zdaniem może za 3 kadencje osiągniecie to co inni mają teraz ale wtedy oni już będą pod względem rozwoju lata świetlne przed Wami. Lublinie Polsko C -żal mi Was.

I dlatego do tego miasta walą setki tysięcy turystów (5 miasto w Polsce pod względem liczby turystów z zagranicy), a lubelskie Śródmieście uchodzi obok krakowskiego za najpiękniejsze w Polsce??? Ależ wy macie kompleksy w tym Rzeszowie na punkcie Lublina.... :) Niepotrzebnie - Rzeszów fajne miasto.

I dlatego do tego miasta walą setki tysięcy turystów (5 miasto w Polsce pod względem liczby turystów z zagranicy), a lubelskie Śródmieście uchodzi obok krakowskiego za najpiękniejsze w Polsce??? Ależ wy macie kompleksy w tym Rzeszowie na punkcie Lublina.... :) Niepotrzebnie - Rzeszów fajne miasto.

rozwiń
Avatar
ja / 29 sierpnia 2013 o 20:21
0

Dokładnie "podkarpacie". Twój komentarz jest pod paroma artykułami. Wysiliła/byś się i chociaż troszeczkę bo dodajesz jedną i tą samą wypowiedź. Skoro u Was jest tak pięknie to dlaczego tak dużo osób z podkarpacia studiuje w Lublinie i szuka tutaj szansy na rozwój ? Na moim roku takich ludzi jest mnóstwo. Jeżeli jesteście tacy fenomenalni powinniście być samowystarczalni. Mieszkam na bronowicach. Mamy super orlika (posiadamy nawet drużynę piłkarską), niedługo kończą nam budować basen z różnymi atrakcjami plus centrum rehabilitacyjnym. Stworzono też parę zielonych skwerów. Każdy blok natomiast został ocieplony i pomalowany. Jeżeli szukasz zaczepki - nie tutaj.

Dokładnie "podkarpacie". Twój komentarz jest pod paroma artykułami. Wysiliła/byś się i chociaż troszeczkę bo dodajesz jedną i tą samą wypowiedź. Skoro u Was jest tak pięknie to dlaczego tak dużo osób z podkarpacia studiuje w Lublinie i szuka tutaj szansy na rozwój ? Na moim roku takich ludzi jest mnóstwo. Jeżeli jesteście tacy fenomenalni powinniście być samowystarczalni. Mieszkam na bronowicach. Mamy super orlika (posiadamy nawet drużynę piłkarską), niedługo kończą nam budować basen z różnymi atrakcjami plus centrum rehabilitacyjnym. Stw... rozwiń

Avatar
lub / 29 sierpnia 2013 o 19:29
0

Podkarpacie o co ci chodzi bo na pewno nie o to o czym piszesz:) Swój komentarz zamieszczasz pod każdym artykułem. Byłem w Przemyślu i Rzeszowie i sorry ale czym ma się Rzeszów pochwalić pomnikiem "Piczki" a może lepiej Przemyślem który jest wiecznie zakorkowany, nie ma normalnych dróg a stojąc w korku można podziwiać meneli pod kamienicami.  Nie wiem ale chyba byłeś w Lublinie ostatnio w latach 80-tych bo twój poziom wiedzy na temat Lublina jest tragiczny. Jak jesteś taki mądry opisz Nam wszystkie dzielnice w Rzeszowie i napisz nam co tam jest takiego wspaniałego czego u nas nie ma, co takiego jest niezwykłego na placach zabaw .. Och zapomniałem przecież wg. Ciebie u nas nie ma placów zabaw. Być może Ci zazdrościmy ale po co - przecież na Podkarpaciu jest większe bezrobocie - a bezrobotni muszą coś robić w wolnym czasie - np. pobawić się na skatepark ... Powodzenia :)

Podkarpacie o co ci chodzi bo na pewno nie o to o czym piszesz:) Swój komentarz zamieszczasz pod każdym artykułem. Byłem w Przemyślu i Rzeszowie i sorry ale czym ma się Rzeszów pochwalić pomnikiem "Piczki" a może lepiej Przemyślem który jest wiecznie zakorkowany, nie ma normalnych dróg a stojąc w korku można podziwiać meneli pod kamienicami.  Nie wiem ale chyba byłeś w Lublinie ostatnio w latach 80-tych bo twój poziom wiedzy na temat Lublina... rozwiń

Avatar
Gość / 29 sierpnia 2013 o 18:19
0
Lublin ma zbyt wiele "zapomnianych" dzielnic i ulic, abyśmy czuli dumę z faktu bycia miastem rangi wojewódzkiej i jednym z większych w kraju. Współpracować należy z każdym, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy czegoś nie będziemy mogli się nauczyć! Dlaczego więc nie podpisać umowy z Ukraińcami? W ostateczności jesteśmy sąsiadami, a sąsiedzi powinni czuć się dobrze ze sobą.... Ktoś napisał pytanie o sportowców. Dlaczego nie wykorzystać ich myśli trenerskiej? W ostateczności przewyższają nas niemal w każdej dyscyplinie.... Nie mówię już o poziomie kształcenia uniwersyteckiego. W tej dziedzinie dzielą nas dekady.
Nie mają tak wielkiej liczby szkół wyższych, ale w to miejsce promują dydaktykę na poziomie, który w naszych (licznych) "uczelniach" można uważać za rewolucyjny.... Tak, więc włodarze koziego grodu, zdecydujcie się na jakiś konkretny ruch! Prezydent Zuk uczynił wiele dobrego dla miasta (w porównaniu z poprzednikami), ale zawsze należy stawiać sobie wyższe cele!
Lublin ma zbyt wiele "zapomnianych" dzielnic i ulic, abyśmy czuli dumę z faktu bycia miastem rangi wojewódzkiej i jednym z większych w kraju. Współpracować należy z każdym, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy czegoś nie będziemy mogli się nauczyć! Dlaczego więc nie podpisać umowy z Ukraińcami? W ostateczności jesteśmy sąsiadami, a sąsiedzi powinni czuć się dobrze ze sobą.... Ktoś napisał pytanie o sportowców. Dlaczego nie wykorzystać ich myśli trenerskiej? W ostateczności przewyższają nas niemal w każdej dyscyplinie.... Nie mówię już o poziomie ... rozwiń
Avatar
bw / 29 sierpnia 2013 o 17:23
0

Niestety to prawda. Dlatego należy ten stan zmieniać. To zadanie dla Władz. Nie ma się o co obrażać. Trzeba działać.

Powtarzam: zajmij się sobą. Poradzimy sobie i bez twoich błyskotliwych komentarzy.   

Avatar
.. / 29 sierpnia 2013 o 17:17
0

Lublin jest najgorzej rozwijającym się miastem w Polsce. Miasto jest brzydkie i zaniedbane-wystarczy wejść na dzielnice Czwartek,Tatary okolice Lubartowskiej,Bronowice-bieda i ubóstwo. Dzieci nie mają szans na rozwój ,brak ładnych placów zabaw,atrakcji,sketeparków,boisk jest porażający.

Przystanki pomazane i zniszczone przez elementy bez wykształcenia. Jeśli uważacie że takie dzielnice jak Czechów,Czuby,Kalina czy LSM są ładne i przyjazne do mieszkania to jesteście w wielkim błędzie W miastach które często pogardzacie jak Przemyśl,Rzeszów,Białystok,Mielec, jest dużo ładniej,bezpieczniej -mieszka się po prostu miło. Lublin zatrzymał się w latach 80 -tych inni poszli dalej dużo dalej i trudno będzie Wam ich dogonić. Moim zdaniem może za 3 kadencje osiągniecie to co inni mają teraz ale wtedy oni już będą pod względem rozwoju lata świetlne przed Wami. Lublinie Polsko C -żal mi Was.

Niestety to prawda. Dlatego należy ten stan zmieniać. To zadanie dla Władz. Nie ma się o co obrażać. Trzeba działać.

Niestety to prawda. Dlatego należy ten stan zmieniać. To zadanie dla Władz. Nie ma się o co obrażać. Trzeba działać.

rozwiń
Avatar
bw / 29 sierpnia 2013 o 16:57
0

Lublin jest najgorzej rozwijającym się miastem w Polsce. Miasto jest brzydkie i zaniedbane-wystarczy wejść na dzielnice Czwartek,Tatary okolice Lubartowskiej,Bronowice-bieda i ubóstwo. Dzieci nie mają szans na rozwój ,brak ładnych placów zabaw,atrakcji,sketeparków,boisk jest porażający.

Przystanki pomazane i zniszczone przez elementy bez wykształcenia. Jeśli uważacie że takie dzielnice jak Czechów,Czuby,Kalina czy LSM są ładne i przyjazne do mieszkania to jesteście w wielkim błędzie W miastach które często pogardzacie jak Przemyśl,Rzeszów,Białystok,Mielec, jest dużo ładniej,bezpieczniej -mieszka się po prostu miło. Lublin zatrzymał się w latach 80 -tych inni poszli dalej dużo dalej i trudno będzie Wam ich dogonić. Moim zdaniem może za 3 kadencje osiągniecie to co inni mają teraz ale wtedy oni już będą pod względem rozwoju lata świetlne przed Wami. Lublinie Polsko C -żal mi Was.

Idź leczyć swoje frustracje gdzie indziej. 

Idź leczyć swoje frustracje gdzie indziej. 

rozwiń
Avatar
Podkarpacie / 29 sierpnia 2013 o 16:50
0

Lublin jest najgorzej rozwijającym się miastem w Polsce. Miasto jest brzydkie i zaniedbane-wystarczy wejść na dzielnice Czwartek,Tatary okolice Lubartowskiej,Bronowice-bieda i ubóstwo. Dzieci nie mają szans na rozwój ,brak ładnych placów zabaw,atrakcji,sketeparków,boisk jest porażający.

Przystanki pomazane i zniszczone przez elementy bez wykształcenia. Jeśli uważacie że takie dzielnice jak Czechów,Czuby,Kalina czy LSM są ładne i przyjazne do mieszkania to jesteście w wielkim błędzie W miastach które często pogardzacie jak Przemyśl,Rzeszów,Białystok,Mielec, jest dużo ładniej,bezpieczniej -mieszka się po prostu miło. Lublin zatrzymał się w latach 80 -tych inni poszli dalej dużo dalej i trudno będzie Wam ich dogonić. Moim zdaniem może za 3 kadencje osiągniecie to co inni mają teraz ale wtedy oni już będą pod względem rozwoju lata świetlne przed Wami. Lublinie Polsko C -żal mi Was.

Lublin jest najgorzej rozwijającym się miastem w Polsce. Miasto jest brzydkie i zaniedbane-wystarczy wejść na dzielnice Czwartek,Tatary okolice Lubartowskiej,Bronowice-bieda i ubóstwo. Dzieci nie mają szans na rozwój ,brak ładnych placów zabaw,atrakcji,sketeparków,boisk jest porażający.

Przystanki pomazane i zniszczone przez elementy bez wykształcenia. Jeśli uważacie że takie dzielnice jak Czechów,Czuby,Kalina czy LSM są ładne i przyjazne do mieszkania to jesteście w wielkim błędzie W miastach które często pogardzacie jak Przemyśl,... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

LKPS Politechnika Lublin buduje zespół na nowy sezon

LKPS Politechnika Lublin buduje zespół na nowy sezon 0 0

LKPS Politechnika Lublin kompletuje skład. Wiceprezes klubu Maciej Krzaczek: w porównaniu do poprzedniego sezonu będziemy mieli mocniejszy skład, a co za tym idzie, stawiamy przed drużyną wyższe cele

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa
galeria
film

Walizka z niespodzianką. Policjanci już czekali aż pasażer wysiądzie z busa 4 0

Młody mężczyzna z Lublina wpadł na przemycie 12 kilogramów amfetaminy. Policjanci zatrzymali go, kiedy wysiadał z busa, jadącego z Holandii.

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 14 1

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 6 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 6 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 6

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 24 18

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!