Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 stycznia 2013 r.
19:33
Edytuj ten wpis

W kwietniu pojedziemy szynobusem z Lublina do Lubartowa

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 29 A A
Już 2 kwietnia na trasę mają wyjechać spalinowe szynobusy z Lublina do Lubartowa (Marcin Golianek )
Już 2 kwietnia na trasę mają wyjechać spalinowe szynobusy z Lublina do Lubartowa (Marcin Golianek )

Pociągi do Lubartowa, otwarcie nieczynnej od dawna stacji, remonty torów i nowe systemy sterowania. To zapowiedzi kolei na 2013 rok.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Już 2 kwietnia na trasę mają wyjechać spalinowe szynobusy z Lublina do Lubartowa. Linia, po której mają jeździć, powinna być gotowa w marcu. – Prace są zaawansowane – mówi Małgorzata Kwiatkowska, rzecznik lubelskiego oddziału Centrum Realizacji Inwestycji spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Na trasie powstały m.in. nowe stacje: przy ul. Turystycznej i za Ponikwodą, nowe perony zyskały Niemce i Wandzin, a w tej ostatniej miejscowości przystanek kolejowy został przeniesiony o 500 m bliżej zabudowań.

Wiosną z nowego peronu będą korzystać pasażerowie na stacji Lublin-Zemborzyce. Prace wymagają przesunięcia torów i nieco się opóźniły, bo ekipy kolejowych energetyków uwijały się przy elektryfikacji toru dojazdowego do lotniska w Świdniku, na co miały wyjątkowo mało czasu. Dojazd do lotniska już jest i prace na zemborzyckiej stacji znacznie przyspieszyły.

Roboty na linii prowadzącej w stronę Kraśnika to część większej przebudowy. – Jednym ze skutków będzie ponowne uruchomienie nieczynnej od dawna stacji Wilkołaz – zapowiada Zygmunt Grzechulski, dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie. W ramach tych samych robót w Niedrzwicy powstanie lokalne centrum sterowania zdalnie obsługujące cztery stacje ze wszystkimi nastawniami i semaforami.
Jeszcze w tym miesiącu powinno być wiadomo, czy znajdą się pieniądze na remont torów prowadzących do Warszawy na odcinku z Nałęczowa do Sadurek. Wymienić trzeba m.in. ponadtrzydziestoletnie podkłady pod szynami. Teraz pociągi mogą jechać na tym odcinku z prędkością 120 km/h.

– Ale bez remontu dopuszczalną prędkość trzeba by zmniejszyć – ostrzega Grzechulski. Nie jest też wykluczony scenariusz, w którym linia na tym odcinku zostałaby wzmocniona na tyle, by pociągi mogły osiągać prędkość 160 km/h, która ma obowiązywać na trasie Lublin–Warszawa po kompleksowej modernizacji linii, której projektantów powinien niebawem wyłonić przetarg toczący się w centrali Polskich Linii Kolejowych.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aron / 21 stycznia 2013 o 05:49
0
U nas chłopie na kolej w woj. lubelskim idzie 70 mln zł rocznie, a kolej przewozi 7 razy mniej pasażerów niż PKS Wschód. Zresztą z kolei pasażerskiej w woj. lubelskim korzysta 0,5% mieszkańców ( 10 tys. osób dziennie), a z dróg korzysta każdy.
Avatar
aron / 21 stycznia 2013 o 05:15
0
Fakt faktem że na zachodzie nie ma żadnego lobby drogowego. Widziałeś kiedyś tyle autostrad w Niemczech ile jest w Polsce? No właśnie.
Ile Niemcy mają samochodów na mieszkańca a ile Polacy?
Pytanie retoryczne.

Jak może konkurować szynobus jeżdżący kilka razy dziennie z busami jeżdżącymi co 5 minut? Chyba nie będziesz czekał pół dnia na szynobus, bo ci się nogi w busie nie mieszczą
Avatar
Gość / 19 stycznia 2013 o 08:55
0
Co innego działania lobby samochodowego w sprawach konkurencji pomiędzy przewożnikami a co innego ilość dróg.To są osobne sprawy więc nie manipuluj bo za dużo manipulacji w tym naszym kraju. A skoro puruszyłeś temat drug to na zachodzie parytet finansowania dróg do kolei wynosi 60 % na drogi a 40 na kolej a u nas 93% na drogi 7% na kolej Jeśli przejedziesz się szynobusem to przkonasz się że siedzenia są bardzo miękkie i komfort podruży jest bez porównania. Mam 190 cm wzrostu i nie mogę się zmieścić w wiekszości bósów więc daruj sobie te denne komentarze aronie - busiarzu i wyjedż na zachód by tam przkonać się jak niewiele jest tam busów do przewozu ludzi, Do czego przekonujesz ludzi ? - do podruzowania jak sardynka w puszce???? Opamiętaj się chłopie !!!
Co innego działania lobby samochodowego w sprawach konkurencji pomiędzy przewożnikami a co innego ilość dróg.To są osobne sprawy więc nie manipuluj bo za dużo manipulacji w tym naszym kraju. A skoro puruszyłeś temat drug to na zachodzie parytet finansowania dróg do kolei wynosi 60 % na drogi a 40 na kolej a u nas 93% na drogi 7% na kolej Jeśli przejedziesz się szynobusem to przkonasz się że siedzenia są bardzo miękkie i komfort podruży jest bez porównania. Mam 190 cm wzrostu i nie mogę się zmieścić w wiekszości bósów więc daruj sobie te de... rozwiń
Avatar
aron / 18 stycznia 2013 o 17:17
0
Lobby samochodowe rządzi w tym kraju? No taaaak, przecież mamy najwięcej autostrad w UE
Avatar
aron / 18 stycznia 2013 o 17:15
0
Nie wiem dlaczego chcesz obciążać busy opłatami za dostęp do drogi skoro busy nie niszczą dróg,. bo są lekkie. Zresztą busy to mniej niż 1% użytkowników dróg.
Komfort w szynobusie? Przecież te krzesełka są fatalne, twarde, nie da się wysiedzieć. W 309D bywały lepsze siedzenia.
Avatar
Polak / 17 stycznia 2013 o 21:55
0
Do wiadomości tępego komentatora Arona - gdyby obciązyć przewożników drogowych - busiarza arona kosztami dostępu do dróg kołowych w takim stopniu jak obciązani sa przewoźnicy kolejowi np. przewozy regionalne płacące za dostep za uzytkowanie linii kolejowych to wszyscy busiarze i ty Aronie piszliście bardzo szybko z torbami bo nic nie płacicie za dostep do szosy i dlatego wasze przewozy sa tańsze niż analogiczne przewozy koleją bo lobby samochodowe rządzi w tym kraju NIESTETY ale i tak komfort podróży szynobusami jest doskonały w porównaniu z podrużą busem Arona.
Avatar
aron / 13 stycznia 2013 o 21:26
0
Czyli twierdzisz, że w drogach powinny być dziury a na kolej niech idzie 70 mln rocznie? Za 70 mln można wyremontować 70 km drogi wojewódzkiej
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 13 stycznia 2013 o 19:40
0
Łuuoch! -ależeś mnie zastrzelił tym tekstem! Aż strach się bać! Norrrrmalnie aż nie wiem co Ci odpowiedzieć! Jesteś mądrzejszy od tych wszystkich w Urzędzie Miasta i w rządzie! Ty się chłopie do biura pchaj! -bo Twoje obecne stanowisko pracy nie pozwala Ci w pełni "rozwinąć skrzydeł"!
Avatar
aron / 13 stycznia 2013 o 18:37
0
Czyli zgadzasz się, żeby rozdzielać dotacje do komunikacji publicznej nie wg tego po czym ta komunikacja jeździ ( po szynach czy po drodze) tylko wg liczby pasażerów?

Bo ja uważam, że jeżeli już dotujemy komunikację publiczną, to wg liczby przewiezionych pasażerów a nie wg tego czy jeździ po szynach czy po drodze. Czyli jak mamy w budżecie województwa 76 mln na komunikację publiczną, to niech PKS dostaje 60 mln, a kolej 16 mln. No tak czy nie na logikę? A nie kolej 70 mln, a PKS 6 mln, mimo że przewozi 7 razy więcej osób niż kolej.

Inna sprawa, że zamiast tego dotowania PKP, PKS czy MPK wolałbym za te 70 mln rocznie zrobić remonty dróg wojewódzkich, bo niektóre odcinki są fatalne, a po zimie to już w ogóle będzie tragedia.
Czyli zgadzasz się, żeby rozdzielać dotacje do komunikacji publicznej nie wg tego po czym ta komunikacja jeździ ( po szynach czy po drodze) tylko wg liczby pasażerów?

Bo ja uważam, że jeżeli już dotujemy komunikację publiczną, to wg liczby przewiezionych pasażerów a nie wg tego czy jeździ po szynach czy po drodze. Czyli jak mamy w budżecie województwa 76 mln na komunikację publiczną, to niech PKS dostaje 60 mln, a kolej 16 mln. No tak czy nie na logikę? A nie kolej 70 mln, a PKS 6 mln, mimo że przewozi 7 razy więcej osób niż kol... rozwiń
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 13 stycznia 2013 o 18:17
0
[quote name='aron' timestamp='1358096588' post='719812']
nadal nie rozumiem, dlaczego wg ciebie kolej i MPK to komunikacja publiczna, a PKS nie.
[/quote]

[quote name='aron' timestamp='1358096588' post='719812']
nadal nie rozumiem, dlaczego wg ciebie kolej i MPK to komunikacja publiczna, a PKS nie.
[/quote]A gdzie w mojej wypowiedzi pisze , że PKS to nie jest komunikacja publiczna?
Cieszę się, że jesteś tak odważny i wreszcie napisałeś coś nowego zamiast tylko "kopiuj-wklej"-i Dziękuję Ci za to!
[quote name='aron' timestamp='1358096588' post='719812']
nadal nie rozumiem, dlaczego wg ciebie kolej i MPK to komunikacja publiczna, a PKS nie.
[/quote]

[quote name='aron' timestamp='1358096588' post='719812']
nadal nie rozumiem, dlaczego wg ciebie kolej i MPK to komunikacja publiczna, a PKS nie.
[/quote]A gdzie w mojej wypowiedzi pisze , że PKS to nie jest komunikacja publiczna?
Cieszę się, że jesteś tak odważny i wreszcie napisałeś coś nowego zamias... rozwiń
Avatar
aron / 21 stycznia 2013 o 05:49
0
U nas chłopie na kolej w woj. lubelskim idzie 70 mln zł rocznie, a kolej przewozi 7 razy mniej pasażerów niż PKS Wschód. Zresztą z kolei pasażerskiej w woj. lubelskim korzysta 0,5% mieszkańców ( 10 tys. osób dziennie), a z dróg korzysta każdy.
Avatar
aron / 21 stycznia 2013 o 05:15
0
Fakt faktem że na zachodzie nie ma żadnego lobby drogowego. Widziałeś kiedyś tyle autostrad w Niemczech ile jest w Polsce? No właśnie.
Ile Niemcy mają samochodów na mieszkańca a ile Polacy?
Pytanie retoryczne.

Jak może konkurować szynobus jeżdżący kilka razy dziennie z busami jeżdżącymi co 5 minut? Chyba nie będziesz czekał pół dnia na szynobus, bo ci się nogi w busie nie mieszczą
Avatar
Gość / 19 stycznia 2013 o 08:55
0
Co innego działania lobby samochodowego w sprawach konkurencji pomiędzy przewożnikami a co innego ilość dróg.To są osobne sprawy więc nie manipuluj bo za dużo manipulacji w tym naszym kraju. A skoro puruszyłeś temat drug to na zachodzie parytet finansowania dróg do kolei wynosi 60 % na drogi a 40 na kolej a u nas 93% na drogi 7% na kolej Jeśli przejedziesz się szynobusem to przkonasz się że siedzenia są bardzo miękkie i komfort podruży jest bez porównania. Mam 190 cm wzrostu i nie mogę się zmieścić w wiekszości bósów więc daruj sobie te denne komentarze aronie - busiarzu i wyjedż na zachód by tam przkonać się jak niewiele jest tam busów do przewozu ludzi, Do czego przekonujesz ludzi ? - do podruzowania jak sardynka w puszce???? Opamiętaj się chłopie !!!
Co innego działania lobby samochodowego w sprawach konkurencji pomiędzy przewożnikami a co innego ilość dróg.To są osobne sprawy więc nie manipuluj bo za dużo manipulacji w tym naszym kraju. A skoro puruszyłeś temat drug to na zachodzie parytet finansowania dróg do kolei wynosi 60 % na drogi a 40 na kolej a u nas 93% na drogi 7% na kolej Jeśli przejedziesz się szynobusem to przkonasz się że siedzenia są bardzo miękkie i komfort podruży jest bez porównania. Mam 190 cm wzrostu i nie mogę się zmieścić w wiekszości bósów więc daruj sobie te de... rozwiń
Avatar
aron / 18 stycznia 2013 o 17:17
0
Lobby samochodowe rządzi w tym kraju? No taaaak, przecież mamy najwięcej autostrad w UE
Avatar
aron / 18 stycznia 2013 o 17:15
0
Nie wiem dlaczego chcesz obciążać busy opłatami za dostęp do drogi skoro busy nie niszczą dróg,. bo są lekkie. Zresztą busy to mniej niż 1% użytkowników dróg.
Komfort w szynobusie? Przecież te krzesełka są fatalne, twarde, nie da się wysiedzieć. W 309D bywały lepsze siedzenia.
Avatar
Polak / 17 stycznia 2013 o 21:55
0
Do wiadomości tępego komentatora Arona - gdyby obciązyć przewożników drogowych - busiarza arona kosztami dostępu do dróg kołowych w takim stopniu jak obciązani sa przewoźnicy kolejowi np. przewozy regionalne płacące za dostep za uzytkowanie linii kolejowych to wszyscy busiarze i ty Aronie piszliście bardzo szybko z torbami bo nic nie płacicie za dostep do szosy i dlatego wasze przewozy sa tańsze niż analogiczne przewozy koleją bo lobby samochodowe rządzi w tym kraju NIESTETY ale i tak komfort podróży szynobusami jest doskonały w porównaniu z podrużą busem Arona.
Avatar
aron / 13 stycznia 2013 o 21:26
0
Czyli twierdzisz, że w drogach powinny być dziury a na kolej niech idzie 70 mln rocznie? Za 70 mln można wyremontować 70 km drogi wojewódzkiej
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 13 stycznia 2013 o 19:40
0
Łuuoch! -ależeś mnie zastrzelił tym tekstem! Aż strach się bać! Norrrrmalnie aż nie wiem co Ci odpowiedzieć! Jesteś mądrzejszy od tych wszystkich w Urzędzie Miasta i w rządzie! Ty się chłopie do biura pchaj! -bo Twoje obecne stanowisko pracy nie pozwala Ci w pełni "rozwinąć skrzydeł"!
Avatar
aron / 13 stycznia 2013 o 18:37
0
Czyli zgadzasz się, żeby rozdzielać dotacje do komunikacji publicznej nie wg tego po czym ta komunikacja jeździ ( po szynach czy po drodze) tylko wg liczby pasażerów?

Bo ja uważam, że jeżeli już dotujemy komunikację publiczną, to wg liczby przewiezionych pasażerów a nie wg tego czy jeździ po szynach czy po drodze. Czyli jak mamy w budżecie województwa 76 mln na komunikację publiczną, to niech PKS dostaje 60 mln, a kolej 16 mln. No tak czy nie na logikę? A nie kolej 70 mln, a PKS 6 mln, mimo że przewozi 7 razy więcej osób niż kolej.

Inna sprawa, że zamiast tego dotowania PKP, PKS czy MPK wolałbym za te 70 mln rocznie zrobić remonty dróg wojewódzkich, bo niektóre odcinki są fatalne, a po zimie to już w ogóle będzie tragedia.
Czyli zgadzasz się, żeby rozdzielać dotacje do komunikacji publicznej nie wg tego po czym ta komunikacja jeździ ( po szynach czy po drodze) tylko wg liczby pasażerów?

Bo ja uważam, że jeżeli już dotujemy komunikację publiczną, to wg liczby przewiezionych pasażerów a nie wg tego czy jeździ po szynach czy po drodze. Czyli jak mamy w budżecie województwa 76 mln na komunikację publiczną, to niech PKS dostaje 60 mln, a kolej 16 mln. No tak czy nie na logikę? A nie kolej 70 mln, a PKS 6 mln, mimo że przewozi 7 razy więcej osób niż kol... rozwiń
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 13 stycznia 2013 o 18:17
0
[quote name='aron' timestamp='1358096588' post='719812']
nadal nie rozumiem, dlaczego wg ciebie kolej i MPK to komunikacja publiczna, a PKS nie.
[/quote]

[quote name='aron' timestamp='1358096588' post='719812']
nadal nie rozumiem, dlaczego wg ciebie kolej i MPK to komunikacja publiczna, a PKS nie.
[/quote]A gdzie w mojej wypowiedzi pisze , że PKS to nie jest komunikacja publiczna?
Cieszę się, że jesteś tak odważny i wreszcie napisałeś coś nowego zamiast tylko "kopiuj-wklej"-i Dziękuję Ci za to!
[quote name='aron' timestamp='1358096588' post='719812']
nadal nie rozumiem, dlaczego wg ciebie kolej i MPK to komunikacja publiczna, a PKS nie.
[/quote]

[quote name='aron' timestamp='1358096588' post='719812']
nadal nie rozumiem, dlaczego wg ciebie kolej i MPK to komunikacja publiczna, a PKS nie.
[/quote]A gdzie w mojej wypowiedzi pisze , że PKS to nie jest komunikacja publiczna?
Cieszę się, że jesteś tak odważny i wreszcie napisałeś coś nowego zamias... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 24

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 53 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 103 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 43 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 70 107

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 23

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!