Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 listopada 2010 r.
13:53
Edytuj ten wpis

Walnął głową w szybę Teatru im. Osterwy. Nagrała go kamera (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm sz pab
0 22 A A

Rozpędził się i głową wybił szybę. Kamera monitoringu nagrała wyczyn wandala, który zniszczył drzwi Teatru im. Osterwy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko wydarzyło się w nocy z piątku na sobotę. Na filmie widać grupę pięciu mężczyzn idących ulicą Narutowicza obok budynku Teatru im. Osterwy. Jeden z nich znika na chwilę z pola widzenia kamery, rozpędza się, po czym z impetem uderza głową w drzwi teatru. Po chwili, zataczając się, odchodzi razem ze swoimi kompanami. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu należącego do Teatru im. Osterwy. O sprawie napisała czwartkowa "Gazeta Wyborcza".

- Brakuje słów żeby opisać takie zachowanie. Nie wiem, co kierowało tym człowiekiem, i co chciał udowodnić. Trzeba mieć nie po kolei w głowie - mówi nam Ryszard Fijałkowski, zastępca dyrektora Teatru im. J. Osterwy

- Teatr znajduje się w centrum miasta. Podczas weekendu przechodzą tędy ludzie, wracający z imprez. Mieliśmy już przypadki wydrapywania na ścianie napisów. Mam nadzieję, że policja skutecznie zajmie się sprawcą chuligańskiego wybryku – dodaje Krzysztof Babicki, dyrektor artystyczny Teatru im. Osterwy.

Policja sprawdza kim jest wandal i ustala osoby, które z nim szły. - Są duże szanse na znalezienie tej osoby. Dzięki kamerze nasi technicy są w stanie ustalić wiele szczegółów na temat tego pana. Mamy też do dyspozycji zapisy z innych kamer miejskich, które nagrywały tych mężczyzn na innych ulicach - mówi Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.

Teatr zamówił już nową szybę. Koszty wymiany to około 1 tys. - 1,5 tys. zł. - Pokryje je ubezpieczyciel - dodaje Fijałkowski.


Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kris / 26 listopada 2010 r. o 08:45
0
[quote name='Ananas-ban' timestamp='1290711469' post='390529']
Nie TROLuj...!!!

Co do pierwszego to się zgadzam... ale dalej to TROLOWANIE i deb***izm gdybyż znał topografię Lublina wiedział byś, że ni jak z tamtej strony nie da się wracać od Palikota co najwyżej kierowali się w stronę Starego Miasta...
[/quote]


A ty się znasz na żartach jak kura na pieprzu
Avatar
Spark / 26 listopada 2010 r. o 03:59
0
[quote name='rozalka' timestamp='1290720756' post='390743']
kozak

kod: scolly leonie
[/quote]

deb***.
Pytanie gdzie trafia obraz z kamery monitoringu teatru.
Jeśli nie jest śledzony na bieżąco na żywo przez jakiegoś strażnika w środku, to na co komu taki monitoring. Widać na nim bardzo niewiele.
A jeśli jest śledzony w środku, pytanie brzmi gdzie w tym czasie była osoba która odpowiadała za oglądanie obrazu. I dlaczego nie zareagowała, na to co się stało.
[quote name='rozalka' timestamp='1290720756' post='390743']
kozak

kod: scolly leonie
[/quote]

deb***.
Pytanie gdzie trafia obraz z kamery monitoringu teatru.
Jeśli nie jest śledzony na bieżąco na żywo przez jakiegoś strażnika w środku, to na co komu taki monitoring. Widać na nim bardzo niewiele.
A jeśli jest śledzony w środku, pytanie brzmi gdzie w tym czasie była osoba która odpowiadała za oglądanie obrazu. I dlaczego nie zareagowała, na to co się stało. rozwiń
Avatar
rozalka / 25 listopada 2010 r. o 22:32
0
[quote name='Ambroży' timestamp='1290703659' post='390386']
Chłopak ma parcie na sztukę. Można Go nazwać rodzynkiem wśród prących na pieniądze.
Pozdro
[/quote]



kozak

kod: scolly leonie
[quote name='Ambroży' timestamp='1290703659' post='390386']
Chłopak ma parcie na sztukę. Można Go nazwać rodzynkiem wśród prących na pieniądze.
Pozdro
[/quote]



kozak

kod: scolly leonie rozwiń
Avatar
pb23 / 25 listopada 2010 r. o 22:28
0
Szkoda, że ten idiota nie rozwalił sobie tego pustego łba o tę szybę... ;/
Avatar
Ananas-ban / 25 listopada 2010 r. o 19:57
0
[quote name='Krsi' timestamp='1290708928' post='390476']
Opublikujcie zapisy z innych kamer, może komuś uda się rozpoznać tego deb***a. A propos, podobno wracali od Palikota.
[/quote]

Nie TROLuj...!!!

Co do pierwszego to się zgadzam... ale dalej to TROLOWANIE i deb***izm gdybyż znał topografię Lublina wiedział byś, że ni jak z tamtej strony nie da się wracać od Palikota co najwyżej kierowali się w stronę Starego Miasta...
Avatar
Krsi / 25 listopada 2010 r. o 19:15
0
Opublikujcie zapisy z innych kamer, może komuś uda się rozpoznać tego deb***a. A propos, podobno wracali od Palikota.
Avatar
Tomasz / 25 listopada 2010 r. o 19:06
0
WIDAĆ GDY BYŁ NIEMOWLAKIEM MATKA KARMIŁA GO MLEKIEM OD KROWY I TERAZ ZACHOWUJE SIĘ JAK BYDLE!!!
Avatar
irekk / 25 listopada 2010 r. o 18:55
0
a ja dodam, alleee urwałłłł, super filmik ;D
Avatar
edek / 25 listopada 2010 r. o 17:59
0
do utylizacji tyfusa
Avatar
nnnn` / 25 listopada 2010 r. o 17:56
0
haha, no deb***! deb*** no! ubaw po pachy!
Avatar
Kris / 26 listopada 2010 r. o 08:45
0
[quote name='Ananas-ban' timestamp='1290711469' post='390529']
Nie TROLuj...!!!

Co do pierwszego to się zgadzam... ale dalej to TROLOWANIE i deb***izm gdybyż znał topografię Lublina wiedział byś, że ni jak z tamtej strony nie da się wracać od Palikota co najwyżej kierowali się w stronę Starego Miasta...
[/quote]


A ty się znasz na żartach jak kura na pieprzu
Avatar
Spark / 26 listopada 2010 r. o 03:59
0
[quote name='rozalka' timestamp='1290720756' post='390743']
kozak

kod: scolly leonie
[/quote]

deb***.
Pytanie gdzie trafia obraz z kamery monitoringu teatru.
Jeśli nie jest śledzony na bieżąco na żywo przez jakiegoś strażnika w środku, to na co komu taki monitoring. Widać na nim bardzo niewiele.
A jeśli jest śledzony w środku, pytanie brzmi gdzie w tym czasie była osoba która odpowiadała za oglądanie obrazu. I dlaczego nie zareagowała, na to co się stało.
[quote name='rozalka' timestamp='1290720756' post='390743']
kozak

kod: scolly leonie
[/quote]

deb***.
Pytanie gdzie trafia obraz z kamery monitoringu teatru.
Jeśli nie jest śledzony na bieżąco na żywo przez jakiegoś strażnika w środku, to na co komu taki monitoring. Widać na nim bardzo niewiele.
A jeśli jest śledzony w środku, pytanie brzmi gdzie w tym czasie była osoba która odpowiadała za oglądanie obrazu. I dlaczego nie zareagowała, na to co się stało. rozwiń
Avatar
rozalka / 25 listopada 2010 r. o 22:32
0
[quote name='Ambroży' timestamp='1290703659' post='390386']
Chłopak ma parcie na sztukę. Można Go nazwać rodzynkiem wśród prących na pieniądze.
Pozdro
[/quote]



kozak

kod: scolly leonie
[quote name='Ambroży' timestamp='1290703659' post='390386']
Chłopak ma parcie na sztukę. Można Go nazwać rodzynkiem wśród prących na pieniądze.
Pozdro
[/quote]



kozak

kod: scolly leonie rozwiń
Avatar
pb23 / 25 listopada 2010 r. o 22:28
0
Szkoda, że ten idiota nie rozwalił sobie tego pustego łba o tę szybę... ;/
Avatar
Ananas-ban / 25 listopada 2010 r. o 19:57
0
[quote name='Krsi' timestamp='1290708928' post='390476']
Opublikujcie zapisy z innych kamer, może komuś uda się rozpoznać tego deb***a. A propos, podobno wracali od Palikota.
[/quote]

Nie TROLuj...!!!

Co do pierwszego to się zgadzam... ale dalej to TROLOWANIE i deb***izm gdybyż znał topografię Lublina wiedział byś, że ni jak z tamtej strony nie da się wracać od Palikota co najwyżej kierowali się w stronę Starego Miasta...
Avatar
Krsi / 25 listopada 2010 r. o 19:15
0
Opublikujcie zapisy z innych kamer, może komuś uda się rozpoznać tego deb***a. A propos, podobno wracali od Palikota.
Avatar
Tomasz / 25 listopada 2010 r. o 19:06
0
WIDAĆ GDY BYŁ NIEMOWLAKIEM MATKA KARMIŁA GO MLEKIEM OD KROWY I TERAZ ZACHOWUJE SIĘ JAK BYDLE!!!
Avatar
irekk / 25 listopada 2010 r. o 18:55
0
a ja dodam, alleee urwałłłł, super filmik ;D
Avatar
edek / 25 listopada 2010 r. o 17:59
0
do utylizacji tyfusa
Avatar
nnnn` / 25 listopada 2010 r. o 17:56
0
haha, no deb***! deb*** no! ubaw po pachy!