Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 września 2013 r.
10:36
Edytuj ten wpis

Wiadomo już, kto zbuduje halę lodową w Lublinie

0 8 A A
Tak ma wyglądać hala lodowa. (Wizualizacja)
Tak ma wyglądać hala lodowa. (Wizualizacja)

Wiadomo już kto wybuduje halę lodową razem z wyposażeniem przy Al. Zygmuntowskich. Inwestycja ma być gotowa do końca września 2014 roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wybrana została oferta konsorcjum firm: IGE Budownictwo Energetyka Sp. z o.o. oraz WKJ Budownictwo Sp. z o.o. Wartość oferty to 13 769 850, 00 zł (brutto). Termin realizacji zamówienia to 30 września 2014 r.

Hala Lodowa powstanie w miejscu dotychczasowego lodowiska Icemania przy Al. Zygmuntowskich. Będzie częścią "D” zespołu sportowo-rekreacyjnego, który powstanie przy Al. Zygmuntowskich 4. Będzie przylegała do części "C” kompleksu - zespołu odnowy biologicznej. W środku – oprócz lodowiska – będzie m.in. wypożyczalnia łyżew na 600 par, antresola widokowa, a nawet specjalna kabina dla dj-a, który będzie prowadził imprezy odbywające się na lodowisku.

- Od jesieni, przez całą zimę, aż do wiosny hala będzie służyła jako lodowisko. Co ważne, pogoda nie będzie już miała wpływu na jakość płyty lodowej. Ta zawsze będzie w idealnym stanie - wyjaśnia Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR Lublin.

W pozostałym okresie roku hala będzie wykorzystywana do szkolenia dzieci w wieku 6-10 lat - jako miasteczko ruchu drogowego. Płyta w obrębie bandy będzie przygotowywana do jazdy mini-samochodami o napędzie elektrycznym po mini-ulicach.

Zamówienie obejmuje także rozbiórką hali namiotowej, w której do tej pory mieściło się lodowisko Icemania.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 września 2013 o 07:54
0

Wypowiedzial sie gosc co ma pojecie!! W lublinie o hokeju nie slychac posiadamy 2 druzyny oraz druzyne mlodzikow miesci sie nas ponad 130 osob i jest to uczniowski klub sportowy !! Nie ma obiektu nie mozemy grac u nas poniewaz lodowisko nie wymaganych warunkow i trzeba wynajomowac w innych miastach lodowisko oczywiscie sa to wlasne srodki. Kolego uwazam ze dla promocji hokeja wydalem wiecej pieniazkow niz ty kiedykolwiek na sport razem wziety !! Wiec ni moze ze moi koledzy nie maja luzu

https://www.facebook.com/lublinhockeyteam

Zapraszamy na nasza strone

Wypowiedzial sie gosc co ma pojecie!! W lublinie o hokeju nie slychac posiadamy 2 druzyny oraz druzyne mlodzikow miesci sie nas ponad 130 osob i jest to uczniowski klub sportowy !! Nie ma obiektu nie mozemy grac u nas poniewaz lodowisko nie wymaganych warunkow i trzeba wynajomowac w innych miastach lodowisko oczywiscie sa to wlasne srodki. Kolego uwazam ze dla promocji hokeja wydalem wiecej pieniazkow niz ty kiedykolwiek na sport razem wziety !! Wiec ni moze ze moi koledzy nie maja luzu

https://www.facebook.com/lublinhockeyteamrozwiń

Avatar
verally mako / 20 września 2013 o 23:29
0

Zgadzam się że to będzie bardziej lodowisko a nie hala z prawdziwego zdarzenia. Ale po pierwsze dużo lepsze niż to co mamy dziś. Po drugie możesz mi powiedzieć po co hala na hokeja w mieście gdzie nie ma drużyny hokeja ani żadnych tradycji sportowych w tym zakresie? Hala ma być przeznaczona dla mieszkańców i to co będzie w zupełności wystarczy. Obiekt, którego oczekujesz kosztowałby około 40-50 mln co najmniej.

Poza tym ja się cieszę, że w ciągu 3 lat udało się Lublin zmienić (stadion, basen olimpijski, obwodnica, teatr w budowie, dojazdówki do obwodnicy i mnóstwo innych rzeczy), na co dzień pracuję w miastach wojewódzkich w całej Polsce i zapewniam, że nigdzie nie dzieje się tyle ile dziś w Lublinie. A ponarzekać że stadion niepotrzebny, że hala za mała, że trudno przejechać bo remonty zawsze można....

Co do reszty, dzięki za propozycję ale nie skorzystam.

Bez odbioru....

Pozdrawiam

Z tego, co wypisujesz, to łatwo wywnioskować, że albo jesteś przyjezdnym słoikiem, albo mało wiesz o swoim mieście. Lublin ma drużynę hokeja, może nie zawodową, ale ma. Tradycje sportowe sięgają wiele lat wstecz, więc pewnie Cię nie było na świecie, zatem polecam najpierw zasięgnąć lektury, nim zaczniesz publicznie zabierać głos.

https://www.facebook.com/lublinhockeyteam

że albo jesteś przyjezdnym słoikiem, albo mało wiesz o swoim mieście. Lublin ma drużynę hokeja, może nie zawodową, ale ma. Tradycje sportowe sięgają wiele lat wstecz, więc pewnie Cię nie było na świecie, zatem polecam najpierw zasięgnąć lektury, nim zaczniesz publicznie zabierać głos.

https://www.facebook.com/lublinhockeyteam

rozwiń
Avatar
ted / 20 września 2013 o 22:45
0

Jak wynika z opisu , będzie to niestety wyrób lodowisko-podobny , bo to co jest do wszystkiego jest do niczego.

Avatar
Gość / 20 września 2013 o 18:21
0

Drogi kolego bardzo dobrze ze cos sie dzieje i bardzo sie cieszymy tylko pytanie czy za wszelka cene? wydanie prawie 14 mln złtych na troche lepsze niz jest? chyba nie potrzbne to jest. My chcemy aby budowali hale lodowa ale zeby mialo to ręce i nogi. Czyli zeby obiekt spelnial jakies normy bo na dzien dzisiejszy to bedzie prowizoryczna slizgawka. Na miare takiego miasta jak Lublin powinno byc lodowisko przystosowane do jazdy figurowej oraz hokeja czy innych dyscyplin sportowych. nie wiem czy wiesz ale bandy maja byc delikatne ze jak kopniesz to zrobisz dziure bez pleksi, zapewne bez nowej rolby oraz zaplecza czyli szatni natryskow oraz trybun. Na hale w naszym miescie wystarczy zaledwie 300 miejsc na trybune aby bylo mozna rozegrac mecz hokeja czy pokaz jazdy figurowej więc chlopie nie pisz mi tutaj ze nie mam pojecia o czym pisze !!

Idz i ssij kciuka w szafie

Zgadzam się że to będzie bardziej lodowisko a nie hala z prawdziwego zdarzenia. Ale po pierwsze dużo lepsze niż to co mamy dziś. Po drugie możesz mi powiedzieć po co hala na hokeja w mieście gdzie nie ma drużyny hokeja ani żadnych tradycji sportowych w tym zakresie? Hala ma być przeznaczona dla mieszkańców i to co będzie w zupełności wystarczy. Obiekt, którego oczekujesz kosztowałby około 40-50 mln co najmniej.

Poza tym ja się cieszę, że w ciągu 3 lat udało się Lublin zmienić (stadion, basen olimpijski, obwodnica, teatr w budowie, dojazdówki do obwodnicy i mnóstwo innych rzeczy), na co dzień pracuję w miastach wojewódzkich w całej Polsce i zapewniam, że nigdzie nie dzieje się tyle ile dziś w Lublinie. A ponarzekać że stadion niepotrzebny, że hala za mała, że trudno przejechać bo remonty zawsze można....

Co do reszty, dzięki za propozycję ale nie skorzystam.

Bez odbioru....

Pozdrawiam

Zgadzam się że to będzie bardziej lodowisko a nie hala z prawdziwego zdarzenia. Ale po pierwsze dużo lepsze niż to co mamy dziś. Po drugie możesz mi powiedzieć po co hala na hokeja w mieście gdzie nie ma drużyny hokeja ani żadnych tradycji sportowych w tym zakresie? Hala ma być przeznaczona dla mieszkańców i to co będzie w zupełności wystarczy. Obiekt, którego oczekujesz kosztowałby około 40-50 mln co najmniej.

Poza tym ja się cieszę, że w ciągu 3 lat udało się Lublin zmienić (stadion, basen olimpijski, obwodni... rozwiń

Avatar
LORD / 20 września 2013 o 17:04
0

Dobrze ze nikt nie słucha tych malkontentów. Narzekają na wszystko co zrobią inni normalni ludzie. Mowie o autorach poprzednich komentarzy oczywiście. Lublin się zmienia na dobre a Wy zostajecie z tytułu z ta geba prowincjonalnego narzekacza siedzącego przed ekranem komputera. weźcie swoje sprawy w swoje ręce to będziecie zadowoleni nie koncentrujcie się na innych. Przestańcie być biernymi niezadowolonymi obserwatorami a zajmijcie się konstruktywna praca. wasze dzieci biorą z was przykład. Pozdrawiam

Drogi kolego bardzo dobrze ze cos sie dzieje i bardzo sie cieszymy tylko pytanie czy za wszelka cene? wydanie prawie 14 mln złtych na troche lepsze niz jest? chyba nie potrzbne to jest. My chcemy aby budowali hale lodowa ale zeby mialo to ręce i nogi. Czyli zeby obiekt spelnial jakies normy bo na dzien dzisiejszy to bedzie prowizoryczna slizgawka. Na miare takiego miasta jak Lublin powinno byc lodowisko przystosowane do jazdy figurowej oraz hokeja czy innych dyscyplin sportowych. nie wiem czy wiesz ale bandy maja byc delikatne ze jak kopniesz to zrobisz dziure bez pleksi, zapewne bez nowej rolby oraz zaplecza czyli szatni natryskow oraz trybun. Na hale w naszym miescie wystarczy zaledwie 300 miejsc na trybune aby bylo mozna rozegrac mecz hokeja czy pokaz jazdy figurowej więc chlopie nie pisz mi tutaj ze nie mam pojecia o czym pisze !!

Idz i ssij kciuka w szafie

Drogi kolego bardzo dobrze ze cos sie dzieje i bardzo sie cieszymy tylko pytanie czy za wszelka cene? wydanie prawie 14 mln złtych na troche lepsze niz jest? chyba nie potrzbne to jest. My chcemy aby budowali hale lodowa ale zeby mialo to ręce i nogi. Czyli zeby obiekt spelnial jakies normy bo na dzien dzisiejszy to bedzie prowizoryczna slizgawka. Na miare takiego miasta jak Lublin powinno byc lodowisko przystosowane do jazdy figurowej oraz hokeja czy innych dyscyplin sportowych. nie wiem czy wiesz ale bandy maja byc delikat... rozwiń

Avatar
neo / 20 września 2013 o 14:01
0
Dobrze ze nikt nie słucha tych malkontentów. Narzekają na wszystko co zrobią inni normalni ludzie. Mowie o autorach poprzednich komentarzy oczywiście. Lublin się zmienia na dobre a Wy zostajecie z tytułu z ta geba prowincjonalnego narzekacza siedzącego przed ekranem komputera. weźcie swoje sprawy w swoje ręce to będziecie zadowoleni nie koncentrujcie się na innych. Przestańcie być biernymi niezadowolonymi obserwatorami a zajmijcie się konstruktywna praca. wasze dzieci biorą z was przykład. Pozdrawiam
Avatar
Gość / 20 września 2013 o 11:23
0

Budują znowu nastepny pseudo namiot !! Po co takie lodowisko !! Powinni wybudowac w tak wielkim miescie normalne lodowisko z niewielka trybuna a przede wszystkim z normalnym lodem co nie mozna nazwac tego co sie dzieje na icemani. 

Avatar
verally mako / 20 września 2013 o 11:09
0

Co za bezsens. Wybudują halę, ceny biletów ######ą pewnie do 20zł, a lodowisko wciąż nie będzie całoroczne. To jest właśnie "logistyczne" podejście. ...bo trzeba zrobić miasteczko dla samochodzików :|

Avatar
Gość / 21 września 2013 o 07:54
0

Wypowiedzial sie gosc co ma pojecie!! W lublinie o hokeju nie slychac posiadamy 2 druzyny oraz druzyne mlodzikow miesci sie nas ponad 130 osob i jest to uczniowski klub sportowy !! Nie ma obiektu nie mozemy grac u nas poniewaz lodowisko nie wymaganych warunkow i trzeba wynajomowac w innych miastach lodowisko oczywiscie sa to wlasne srodki. Kolego uwazam ze dla promocji hokeja wydalem wiecej pieniazkow niz ty kiedykolwiek na sport razem wziety !! Wiec ni moze ze moi koledzy nie maja luzu

https://www.facebook.com/lublinhockeyteam

Zapraszamy na nasza strone

Wypowiedzial sie gosc co ma pojecie!! W lublinie o hokeju nie slychac posiadamy 2 druzyny oraz druzyne mlodzikow miesci sie nas ponad 130 osob i jest to uczniowski klub sportowy !! Nie ma obiektu nie mozemy grac u nas poniewaz lodowisko nie wymaganych warunkow i trzeba wynajomowac w innych miastach lodowisko oczywiscie sa to wlasne srodki. Kolego uwazam ze dla promocji hokeja wydalem wiecej pieniazkow niz ty kiedykolwiek na sport razem wziety !! Wiec ni moze ze moi koledzy nie maja luzu

https://www.facebook.com/lublinhockeyteamrozwiń

Avatar
verally mako / 20 września 2013 o 23:29
0

Zgadzam się że to będzie bardziej lodowisko a nie hala z prawdziwego zdarzenia. Ale po pierwsze dużo lepsze niż to co mamy dziś. Po drugie możesz mi powiedzieć po co hala na hokeja w mieście gdzie nie ma drużyny hokeja ani żadnych tradycji sportowych w tym zakresie? Hala ma być przeznaczona dla mieszkańców i to co będzie w zupełności wystarczy. Obiekt, którego oczekujesz kosztowałby około 40-50 mln co najmniej.

Poza tym ja się cieszę, że w ciągu 3 lat udało się Lublin zmienić (stadion, basen olimpijski, obwodnica, teatr w budowie, dojazdówki do obwodnicy i mnóstwo innych rzeczy), na co dzień pracuję w miastach wojewódzkich w całej Polsce i zapewniam, że nigdzie nie dzieje się tyle ile dziś w Lublinie. A ponarzekać że stadion niepotrzebny, że hala za mała, że trudno przejechać bo remonty zawsze można....

Co do reszty, dzięki za propozycję ale nie skorzystam.

Bez odbioru....

Pozdrawiam

Z tego, co wypisujesz, to łatwo wywnioskować, że albo jesteś przyjezdnym słoikiem, albo mało wiesz o swoim mieście. Lublin ma drużynę hokeja, może nie zawodową, ale ma. Tradycje sportowe sięgają wiele lat wstecz, więc pewnie Cię nie było na świecie, zatem polecam najpierw zasięgnąć lektury, nim zaczniesz publicznie zabierać głos.

https://www.facebook.com/lublinhockeyteam

że albo jesteś przyjezdnym słoikiem, albo mało wiesz o swoim mieście. Lublin ma drużynę hokeja, może nie zawodową, ale ma. Tradycje sportowe sięgają wiele lat wstecz, więc pewnie Cię nie było na świecie, zatem polecam najpierw zasięgnąć lektury, nim zaczniesz publicznie zabierać głos.

https://www.facebook.com/lublinhockeyteam

rozwiń
Avatar
ted / 20 września 2013 o 22:45
0

Jak wynika z opisu , będzie to niestety wyrób lodowisko-podobny , bo to co jest do wszystkiego jest do niczego.

Avatar
Gość / 20 września 2013 o 18:21
0

Drogi kolego bardzo dobrze ze cos sie dzieje i bardzo sie cieszymy tylko pytanie czy za wszelka cene? wydanie prawie 14 mln złtych na troche lepsze niz jest? chyba nie potrzbne to jest. My chcemy aby budowali hale lodowa ale zeby mialo to ręce i nogi. Czyli zeby obiekt spelnial jakies normy bo na dzien dzisiejszy to bedzie prowizoryczna slizgawka. Na miare takiego miasta jak Lublin powinno byc lodowisko przystosowane do jazdy figurowej oraz hokeja czy innych dyscyplin sportowych. nie wiem czy wiesz ale bandy maja byc delikatne ze jak kopniesz to zrobisz dziure bez pleksi, zapewne bez nowej rolby oraz zaplecza czyli szatni natryskow oraz trybun. Na hale w naszym miescie wystarczy zaledwie 300 miejsc na trybune aby bylo mozna rozegrac mecz hokeja czy pokaz jazdy figurowej więc chlopie nie pisz mi tutaj ze nie mam pojecia o czym pisze !!

Idz i ssij kciuka w szafie

Zgadzam się że to będzie bardziej lodowisko a nie hala z prawdziwego zdarzenia. Ale po pierwsze dużo lepsze niż to co mamy dziś. Po drugie możesz mi powiedzieć po co hala na hokeja w mieście gdzie nie ma drużyny hokeja ani żadnych tradycji sportowych w tym zakresie? Hala ma być przeznaczona dla mieszkańców i to co będzie w zupełności wystarczy. Obiekt, którego oczekujesz kosztowałby około 40-50 mln co najmniej.

Poza tym ja się cieszę, że w ciągu 3 lat udało się Lublin zmienić (stadion, basen olimpijski, obwodnica, teatr w budowie, dojazdówki do obwodnicy i mnóstwo innych rzeczy), na co dzień pracuję w miastach wojewódzkich w całej Polsce i zapewniam, że nigdzie nie dzieje się tyle ile dziś w Lublinie. A ponarzekać że stadion niepotrzebny, że hala za mała, że trudno przejechać bo remonty zawsze można....

Co do reszty, dzięki za propozycję ale nie skorzystam.

Bez odbioru....

Pozdrawiam

Zgadzam się że to będzie bardziej lodowisko a nie hala z prawdziwego zdarzenia. Ale po pierwsze dużo lepsze niż to co mamy dziś. Po drugie możesz mi powiedzieć po co hala na hokeja w mieście gdzie nie ma drużyny hokeja ani żadnych tradycji sportowych w tym zakresie? Hala ma być przeznaczona dla mieszkańców i to co będzie w zupełności wystarczy. Obiekt, którego oczekujesz kosztowałby około 40-50 mln co najmniej.

Poza tym ja się cieszę, że w ciągu 3 lat udało się Lublin zmienić (stadion, basen olimpijski, obwodni... rozwiń

Avatar
LORD / 20 września 2013 o 17:04
0

Dobrze ze nikt nie słucha tych malkontentów. Narzekają na wszystko co zrobią inni normalni ludzie. Mowie o autorach poprzednich komentarzy oczywiście. Lublin się zmienia na dobre a Wy zostajecie z tytułu z ta geba prowincjonalnego narzekacza siedzącego przed ekranem komputera. weźcie swoje sprawy w swoje ręce to będziecie zadowoleni nie koncentrujcie się na innych. Przestańcie być biernymi niezadowolonymi obserwatorami a zajmijcie się konstruktywna praca. wasze dzieci biorą z was przykład. Pozdrawiam

Drogi kolego bardzo dobrze ze cos sie dzieje i bardzo sie cieszymy tylko pytanie czy za wszelka cene? wydanie prawie 14 mln złtych na troche lepsze niz jest? chyba nie potrzbne to jest. My chcemy aby budowali hale lodowa ale zeby mialo to ręce i nogi. Czyli zeby obiekt spelnial jakies normy bo na dzien dzisiejszy to bedzie prowizoryczna slizgawka. Na miare takiego miasta jak Lublin powinno byc lodowisko przystosowane do jazdy figurowej oraz hokeja czy innych dyscyplin sportowych. nie wiem czy wiesz ale bandy maja byc delikatne ze jak kopniesz to zrobisz dziure bez pleksi, zapewne bez nowej rolby oraz zaplecza czyli szatni natryskow oraz trybun. Na hale w naszym miescie wystarczy zaledwie 300 miejsc na trybune aby bylo mozna rozegrac mecz hokeja czy pokaz jazdy figurowej więc chlopie nie pisz mi tutaj ze nie mam pojecia o czym pisze !!

Idz i ssij kciuka w szafie

Drogi kolego bardzo dobrze ze cos sie dzieje i bardzo sie cieszymy tylko pytanie czy za wszelka cene? wydanie prawie 14 mln złtych na troche lepsze niz jest? chyba nie potrzbne to jest. My chcemy aby budowali hale lodowa ale zeby mialo to ręce i nogi. Czyli zeby obiekt spelnial jakies normy bo na dzien dzisiejszy to bedzie prowizoryczna slizgawka. Na miare takiego miasta jak Lublin powinno byc lodowisko przystosowane do jazdy figurowej oraz hokeja czy innych dyscyplin sportowych. nie wiem czy wiesz ale bandy maja byc delikat... rozwiń

Avatar
neo / 20 września 2013 o 14:01
0
Dobrze ze nikt nie słucha tych malkontentów. Narzekają na wszystko co zrobią inni normalni ludzie. Mowie o autorach poprzednich komentarzy oczywiście. Lublin się zmienia na dobre a Wy zostajecie z tytułu z ta geba prowincjonalnego narzekacza siedzącego przed ekranem komputera. weźcie swoje sprawy w swoje ręce to będziecie zadowoleni nie koncentrujcie się na innych. Przestańcie być biernymi niezadowolonymi obserwatorami a zajmijcie się konstruktywna praca. wasze dzieci biorą z was przykład. Pozdrawiam
Avatar
Gość / 20 września 2013 o 11:23
0

Budują znowu nastepny pseudo namiot !! Po co takie lodowisko !! Powinni wybudowac w tak wielkim miescie normalne lodowisko z niewielka trybuna a przede wszystkim z normalnym lodem co nie mozna nazwac tego co sie dzieje na icemani. 

Avatar
verally mako / 20 września 2013 o 11:09
0

Co za bezsens. Wybudują halę, ceny biletów ######ą pewnie do 20zł, a lodowisko wciąż nie będzie całoroczne. To jest właśnie "logistyczne" podejście. ...bo trzeba zrobić miasteczko dla samochodzików :|

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 8

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 120 50

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 56 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!