Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 czerwca 2010 r.
13:50
Edytuj ten wpis

Wiece Palikota i Kaczyńskiego: Kobieta rzuciła się na zwolennika PO (wideo)

0 43 A A

Podczas wieców Janusza Palikota I Jarosława Kaczyńskiego niektórym puściły nerwy. Na filmie zamieszczonym na portalu youtube bartielublin widać, jak starsza pani rzuciła się na jednego ze zwolenników PO.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ghcxra / 28 września 2010 o 19:29
0
Zal mi Cię
Avatar
młoda demokratka / 13 czerwca 2010 o 16:09
0
bezpartyjny napisał:
dla rozwscieczonych zwolennikow rydzowatego diabla w sutannie tudziez wszelkiej masci PiS-iorow, wierszyk ten dedykuje......

Rzekł Jarek raz do Bronka, który cicho siedział:
"Szkoda, że krótko śpiewasz".
Bronek odpowiedział:
"Co mi dała natura, wypełniam to wiernie.
Lepiej krótko, a dobrze, niż długo, a miernie".



Kapela znad Baryczy
Ref. A my kochamy
MOHEROWE BERETY
Te nasze mamy w nich pięknie wyglądają,
To dumne damy i mądre kobiety,
Co swą rodzinę i swój polski dom kochają!
My uwielbiamy BERETY MOHEROWE
Za ich odwagę i życie dla Kościoła,
I całujemy z szacunkiem siwą głowę,
Bo MOHEROWY BERET serce ma ANIOŁA!

Nie mogą patrzeć na Was pewne środowiska,
I coś ich gryzie i szamocą się jak w matni,
Drwiące uśmiechy i ta złość aż w oczach błyska,
lecz ten się śmieje, kto śmieje się ostatni!
Oni nie wiedzą, kim była moja matka,
I ile dzieci w swym życiu wychowała,
Dla nich Ojczyzna to jest “tania jatka”,
A główka z mózgiem pod BERET jest za mała!

Nie ma szacunku dziś dla siwej głowy,
Można ją opluć przy byle okazji,
Bo człowiek ma być młody, piękny, zdrowy,
A starszą generację poddać eutanazji!
Lecz ja na szczęście inaczej trochę myślę,
Żyję dla Boga, dla ludzi bez defektu,
A tych “życzliwych” to w takie miejsce wyślę,
Gdzie z głowy wyparuje nadmiar intelektu!

Ja dziś dziękuję moja Mamo Ci za wszystko,
Za Twoje serce, za Twą miłość, Twoją WIARĘ,
Bo Twoje serce biło dla mnie zawsze blisko,
Całuję ręce Twoje mocno spracowane.
Ty do Maryi się modliłaś najgoręcej,
Mówiłaś BÓG jest najważniejszy na tym świecie,
Dziś Mamo kocham Ciebie jeszcze więcej,
Za to, że chodzisz w MOHEROWYM BERECIE!



Kapela znad Baryczy
Ref. A my kochamy
MOHEROWE BERETY
Te nasze mamy w nich pięknie wyglądają,
To dumne damy i mądre kobiety,
Co swą rodzinę i swój polski dom kochają!
My uwielbiamy BERETY MOHEROWE
Za ich odwagę i życie dla Kościoła,
I całujemy z szacunkiem siwą głowę,
Bo MOHEROWY BERET serce ma ANIOŁA!

Nie mogą patrzeć na Was pewne środowiska,
I coś ich gryzie i szamocą się jak w matni,
Drwiące uśmiechy i ta złość ... rozwiń
Avatar
Budionny / 13 czerwca 2010 o 14:38
0
Aniuta napisał:
Ot bohater !

POzdrawiam młodzież lubelską (?) z "Palikut Jugend". Naprawdę ze swoim furerem jesteście przyszłością "nasiej" PO-lszy.
Avatar
Aniuta / 13 czerwca 2010 o 14:16
0
wmoredpisa napisał:
chciałbyś ukryć prawdę o elektoracie pisuarowym? cóz z tego że staruszka skoro gotowa do walki z młodymi, porywała się więc powinna wiedzieć,ze w walce można dostać w ryja,a szkoda,że ktoś jej nie dał.


Jeszcze jeden bohater !. Jest ich już dwóch na tym forum. Pewnie że w starciu z nimi ze staruszki pozostałaby miazga - a oni byliby dumni ze swojej siły, padalce niemyci, poplecznicy Palikota.
Avatar
Aniuta / 13 czerwca 2010 o 14:11
0
mick napisał:
jakbym jej wywalił ze łba to by się złozyła jak scyzoryk!


Ot bohater !
Avatar
karpio / 13 czerwca 2010 o 11:59
0
polska, jak dobrze ze w tym syfie juz mnie od dawna nie ma
Avatar
Bosman / 13 czerwca 2010 o 08:29
0
Heilmann napisał:
POzdrawiam młodzież ( żywe slupy ogłoszeniowe ) z formacji "Palikut Jugend". Metody iście z Wolnego Miasta Gdańsk sprzed 1 września 1939r. Tak trzymać :"pobieda budiet za Wami".

Szkopski Pan świata też zaczynał od miernych wieców i POdpalił cały świat. Czyli "nasi" Januszek Okrąglaczek z Okrąłego k?Biłgorajdorf ma sznsę. Już się odbił od tej lubelskiej szarości :"d o piec".
Avatar
Heilmann / 13 czerwca 2010 o 08:20
0
POzdrawiam młodzież ( żywe slupy ogłoszeniowe ) z formacji "Palikut Jugend". Metody iście z Wolnego Miasta Gdańsk sprzed 1 września 1939r. Tak trzymać :"pobieda budiet za Wami".
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 00:28
0
zofija napisał:
Chory , to ty jesteś. Po co było zadawać sobie tyle trudu, mogłeś o to zapytać. A nicków mam bardzo dużo, bo nie lubię się powtarzać ( chyba nie jest to zabronione ) . Ulżyło ci ? Jeśli nie weż czopek glicerynowy, a zaraz poczujesz się lepiej.

[size=5][color="#FF0000"]Nie lubisz się powtarzać? Piszesz komenta chory łbie i zaraz pod innym nickiem sobie przyklaskujesz To niepoważne chory człowieku. I jeszcze nick ~kiki~ to tez twój [/color] [/size]
Thebil

Thebil rozwiń
Avatar
zofija / 12 czerwca 2010 o 19:21
0
Gość napisał:
[size=5] [color="#FF0000"]~katrin~, ~basiek~, ~anula~ i ~małgoś~ to ten sam chory osobnik dyskutujący na forum sam ze sobą [/color] [/size]

Chory , to ty jesteś. Po co było zadawać sobie tyle trudu, mogłeś o to zapytać. A nicków mam bardzo dużo, bo nie lubię się powtarzać ( chyba nie jest to zabronione ) . Ulżyło ci ? Jeśli nie weż czopek glicerynowy, a zaraz poczujesz się lepiej.
zo dużo, bo nie lubię się powtarzać ( chyba nie jest to zabronione ) . Ulżyło ci ? Jeśli nie weż czopek glicerynowy, a zaraz poczujesz się lepiej. rozwiń
Avatar
ghcxra / 28 września 2010 o 19:29
0
Zal mi Cię
Avatar
młoda demokratka / 13 czerwca 2010 o 16:09
0
bezpartyjny napisał:
dla rozwscieczonych zwolennikow rydzowatego diabla w sutannie tudziez wszelkiej masci PiS-iorow, wierszyk ten dedykuje......

Rzekł Jarek raz do Bronka, który cicho siedział:
"Szkoda, że krótko śpiewasz".
Bronek odpowiedział:
"Co mi dała natura, wypełniam to wiernie.
Lepiej krótko, a dobrze, niż długo, a miernie".



Kapela znad Baryczy
Ref. A my kochamy
MOHEROWE BERETY
Te nasze mamy w nich pięknie wyglądają,
To dumne damy i mądre kobiety,
Co swą rodzinę i swój polski dom kochają!
My uwielbiamy BERETY MOHEROWE
Za ich odwagę i życie dla Kościoła,
I całujemy z szacunkiem siwą głowę,
Bo MOHEROWY BERET serce ma ANIOŁA!

Nie mogą patrzeć na Was pewne środowiska,
I coś ich gryzie i szamocą się jak w matni,
Drwiące uśmiechy i ta złość aż w oczach błyska,
lecz ten się śmieje, kto śmieje się ostatni!
Oni nie wiedzą, kim była moja matka,
I ile dzieci w swym życiu wychowała,
Dla nich Ojczyzna to jest “tania jatka”,
A główka z mózgiem pod BERET jest za mała!

Nie ma szacunku dziś dla siwej głowy,
Można ją opluć przy byle okazji,
Bo człowiek ma być młody, piękny, zdrowy,
A starszą generację poddać eutanazji!
Lecz ja na szczęście inaczej trochę myślę,
Żyję dla Boga, dla ludzi bez defektu,
A tych “życzliwych” to w takie miejsce wyślę,
Gdzie z głowy wyparuje nadmiar intelektu!

Ja dziś dziękuję moja Mamo Ci za wszystko,
Za Twoje serce, za Twą miłość, Twoją WIARĘ,
Bo Twoje serce biło dla mnie zawsze blisko,
Całuję ręce Twoje mocno spracowane.
Ty do Maryi się modliłaś najgoręcej,
Mówiłaś BÓG jest najważniejszy na tym świecie,
Dziś Mamo kocham Ciebie jeszcze więcej,
Za to, że chodzisz w MOHEROWYM BERECIE!



Kapela znad Baryczy
Ref. A my kochamy
MOHEROWE BERETY
Te nasze mamy w nich pięknie wyglądają,
To dumne damy i mądre kobiety,
Co swą rodzinę i swój polski dom kochają!
My uwielbiamy BERETY MOHEROWE
Za ich odwagę i życie dla Kościoła,
I całujemy z szacunkiem siwą głowę,
Bo MOHEROWY BERET serce ma ANIOŁA!

Nie mogą patrzeć na Was pewne środowiska,
I coś ich gryzie i szamocą się jak w matni,
Drwiące uśmiechy i ta złość ... rozwiń
Avatar
Budionny / 13 czerwca 2010 o 14:38
0
Aniuta napisał:
Ot bohater !

POzdrawiam młodzież lubelską (?) z "Palikut Jugend". Naprawdę ze swoim furerem jesteście przyszłością "nasiej" PO-lszy.
Avatar
Aniuta / 13 czerwca 2010 o 14:16
0
wmoredpisa napisał:
chciałbyś ukryć prawdę o elektoracie pisuarowym? cóz z tego że staruszka skoro gotowa do walki z młodymi, porywała się więc powinna wiedzieć,ze w walce można dostać w ryja,a szkoda,że ktoś jej nie dał.


Jeszcze jeden bohater !. Jest ich już dwóch na tym forum. Pewnie że w starciu z nimi ze staruszki pozostałaby miazga - a oni byliby dumni ze swojej siły, padalce niemyci, poplecznicy Palikota.
Avatar
Aniuta / 13 czerwca 2010 o 14:11
0
mick napisał:
jakbym jej wywalił ze łba to by się złozyła jak scyzoryk!


Ot bohater !
Avatar
karpio / 13 czerwca 2010 o 11:59
0
polska, jak dobrze ze w tym syfie juz mnie od dawna nie ma
Avatar
Bosman / 13 czerwca 2010 o 08:29
0
Heilmann napisał:
POzdrawiam młodzież ( żywe slupy ogłoszeniowe ) z formacji "Palikut Jugend". Metody iście z Wolnego Miasta Gdańsk sprzed 1 września 1939r. Tak trzymać :"pobieda budiet za Wami".

Szkopski Pan świata też zaczynał od miernych wieców i POdpalił cały świat. Czyli "nasi" Januszek Okrąglaczek z Okrąłego k?Biłgorajdorf ma sznsę. Już się odbił od tej lubelskiej szarości :"d o piec".
Avatar
Heilmann / 13 czerwca 2010 o 08:20
0
POzdrawiam młodzież ( żywe slupy ogłoszeniowe ) z formacji "Palikut Jugend". Metody iście z Wolnego Miasta Gdańsk sprzed 1 września 1939r. Tak trzymać :"pobieda budiet za Wami".
Avatar
Gość / 13 czerwca 2010 o 00:28
0
zofija napisał:
Chory , to ty jesteś. Po co było zadawać sobie tyle trudu, mogłeś o to zapytać. A nicków mam bardzo dużo, bo nie lubię się powtarzać ( chyba nie jest to zabronione ) . Ulżyło ci ? Jeśli nie weż czopek glicerynowy, a zaraz poczujesz się lepiej.

[size=5][color="#FF0000"]Nie lubisz się powtarzać? Piszesz komenta chory łbie i zaraz pod innym nickiem sobie przyklaskujesz To niepoważne chory człowieku. I jeszcze nick ~kiki~ to tez twój [/color] [/size]
Thebil

Thebil rozwiń
Avatar
zofija / 12 czerwca 2010 o 19:21
0
Gość napisał:
[size=5] [color="#FF0000"]~katrin~, ~basiek~, ~anula~ i ~małgoś~ to ten sam chory osobnik dyskutujący na forum sam ze sobą [/color] [/size]

Chory , to ty jesteś. Po co było zadawać sobie tyle trudu, mogłeś o to zapytać. A nicków mam bardzo dużo, bo nie lubię się powtarzać ( chyba nie jest to zabronione ) . Ulżyło ci ? Jeśli nie weż czopek glicerynowy, a zaraz poczujesz się lepiej.
zo dużo, bo nie lubię się powtarzać ( chyba nie jest to zabronione ) . Ulżyło ci ? Jeśli nie weż czopek glicerynowy, a zaraz poczujesz się lepiej. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie
28 lipca 2018, 14:00

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Empik mieszczący się w Galerii Plaza (ul. Lipowa 13) zaprasza miłośników dobrej muzyki na spotkanie z członkami młodego zespołu 4Dreamers. Artyści pojawią się w Lublinie 28 lipca o godz. 14.

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac 3 0

1400 zł brutto podwyżki chcą technicy elektroradiologii ze szpitala przy Jaczewskiego. – Szpital najwięcej zarabia na badaniach, które wykonujemy. A paradoksalnie zyski, które my wypracowaliśmy, pójdą na realizację porozumienia z pielęgniarkami – denerwują się technicy elektroradiologii.

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie
galeria

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie 0 0

Zdjęcia śmieci wyrzuconych na drodze w lasku między akademikami a Felinem przysłała do nas Czytelniczka.

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza
27 lipca 2018, 18:00
galeria

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejna odsłona przejażdżek po Lublinie w ramach Masy Krytycznej. 27 lipca o godz. 18 z Placu Litewskiego wyruszy rajd śladami Józefa Czechowicza.

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina 3 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość, srebrnym medalistą mistrzostw Polski

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii 2 0

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm zdobyła brązowy medal podczas Międzynarodowego Turnieju o Grand Prix Hiszpanii. Srebro wywalczyła inna z Polek Agnieszka Wieszczek-Kordus w kategorii 72 kg

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku?

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku? 2 1

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 21 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Wola Blizocka (pow. lubartowski).

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu 0 2

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Turystycznej policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej samochód audi.

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem 17 0

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w miejscowości Mokre koło Zamościa.

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 1 4

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 1

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS