Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2010 r.
10:52
Edytuj ten wpis

Wybory w Lublinie: Sprawdź wyniki z Twojego lokalu wyborczego

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 20 A A

Swoje najlepsze wyniki obaj kandydaci uzyskali w obwodach zamkniętych. Krzysztof Żuk miał 100 proc. Poparcia w Klinice Psychiatrii przy ul. Głuskiej, gdzie uzyskał 1 głos. Spośród lokali, gdzie głos oddało więcej osób, najlepiej wypadł w Areszcie Śledczym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W areszcie przy Południowej Żuk zdobył 87,51 proc. głosów. I właśnie tam – poza wspomnianą Kliniką Psychiatrii – najsłabiej wypadł Lech Sprawka. Kandydat PiS wypadł za to najlepiej w Szpitalu Neuropsychiatrycznym, gdzie poparło go 72,22 proc. głosujących.

Kandydat PiS zdołał pokonać Żuka w 55 spośród 211 lokali wyborczych na terenie Lublina.

W obwodach otwartych Żuk wyraźnie wygrywał m.in. na Czubach i Czechowie, gorzej poszło mu w części obwodów śródmiejskich, na Tatarach, części Bronowic. Kiepski wynik osiągnął też w dzielnicy Za Cukrownią i w części os. Nałkowskich.



Sprawdź, ile głosów zdobył Krzysztof Żuk w poszczególnych lokalach: Kliknij tutaj

Sprawdź, ile głosów zdobył Lech Sprawka w poszczególnych lokalach: Kliknij tutaj


Sztab wyborczy Krzysztofa Żuka:


Sztab wyborczy Lecha Sprawki:



Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czesiek / 7 grudnia 2010 o 17:37
0
O co Wam wszystkim chodzi ??? Jaki Żuk prezydentem ??
Przecież na oficjalnej stronie UM Lublin urzędującym prezydentem jest jakiś Wasilewski wybrany w 2006 r.
Zresztą więcej na niego nie zagłosuję bo skubany w ogóle nie dba o porządek w mieście. Ten zalegający wszędzie śnieg to skandal - wywalić z pracy osoby za to odpowiedzialne !!!
Avatar
ds / 6 grudnia 2010 o 18:31
0
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa.
[/quote]
Zgadzam się!
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[/quote]
Przepraszam, ze skrajności w skrajność.
Mam myśli media niezależne, których już prawie nie ma w Polsce, a na pewno nie w wersji drukowanej.
Dla mnie liczy się tylko prawdą, lepsza gorsza, ale prawda.
Więc demokracja w Polsce jest skutecznie ograniczana przez PO na wzór tej rosyjskiej.
Czy nie przeraża Cie ilość komunistów w PO, obecnie nawet ministrami są ludzie z listy Macierewicza? (nocna zmiana, czemu służyła?)
Ludzie z PO służący Moskwie, swojemu państwu, a Polsza to jest tylko kolonią rosyjską.

Nowego-starego prezydenta ocenimy, osobiście życzę mu dużo sukcesów, bo zależy mi na moim mieście Lublinie!
pozdrawiam
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa.
[/quote]
Zgadzam się!
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[/quote]
Przepraszam, ze skrajności w skrajność.
Mam myśli media niezależne, których już prawie nie ma w Polsce, a na pewno nie w wersji drukowanej.
Dla mnie liczy się tylko prawdą, lepsza gorsza, ale prawd... rozwiń
Avatar
cdn / 6 grudnia 2010 o 17:03
0
[quote name='styl' timestamp='1291639738' post='399760']
Stary, a głupi - tyle w temacie(no chyba, że milicji). Twój zakres wiedzy to TVN, Wybiórcza, Angora i reszta ITI-UB. Internet otwiera tyle możliwości edukacji, ale jak widać komuna już zamknęła większości umysły.
Nich małpka zakreśli krzyżyk przy Żuczku... dobrze, masz bananka.
[/quote]
Nigdy nie byłem w milicji ani w PZPR ani w żadnej innej organizacji partyjnej - bo miałem i mam to w d! A PISU wyjatkowo nie cierpię. I dla tej zasady głosowałem przeciw!Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa. Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[quote name='styl' timestamp='1291639738' post='399760']
Stary, a głupi - tyle w temacie(no chyba, że milicji). Twój zakres wiedzy to TVN, Wybiórcza, Angora i reszta ITI-UB. Internet otwiera tyle możliwości edukacji, ale jak widać komuna już zamknęła większości umysły.
Nich małpka zakreśli krzyżyk przy Żuczku... dobrze, masz bananka.
[/quote]
Nigdy nie byłem w milicji ani w PZPR ani w żadnej innej organizacji partyjnej - bo miałem i mam to w d! A PISU wyjatkowo nie cierpię. I dla tej zasa... rozwiń
Avatar
odrobinę kultury / 6 grudnia 2010 o 15:29
0
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Jesteś CHAMEM, CHAMEM i jeszcze raz wyborcą krzysztofa żuka. Jak używasz takiego języka nie wypowiadaj sie więcej na tym forum. Daleś juz pokaz "poziomu" wyborców krzysztofa żuka, a teraz wracaj do szpitala, bo napoleon i batman zaczynają sie martwić.

Takich osób jak "Don" demokracja nie powinna dopuszczać do glosowania.
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Jesteś CHAMEM, CHAMEM i jeszcze raz wyborcą krzysztofa żuka. Jak używasz takiego języka nie wypowiadaj sie więcej na tym forum. Daleś juz pokaz "poziomu" wyborców krzysztofa żuka, a teraz wracaj do szpitala, bo napoleon i batman zaczynają sie martwić.... rozwiń
Avatar
sd / 6 grudnia 2010 o 14:48
0
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Klasa PO w pełnej gębie.
PS
To, że ktoś się podpisał żeńskim nickiem nie znaczy jest jest kobietą, a ty baranie nie wiesz czy odpisujesz mężczyźnie, także wychodzi, że sam jesteś hujem i znajdź sobie gałąź!
Avatar
Don / 6 grudnia 2010 o 14:38
0
[quote name='Kazimierz' timestamp='1291641773' post='399791']
Jestes chmaskie scierwo i rura nie poszanowujaca najwiekszych patriotow i prawdziwych Polakow takim wypisywaniem.
[/quote]
A może tak więcej kultury Kazimierzu?
Avatar
ds / 6 grudnia 2010 o 14:25
0
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[/quote]
Jak żyję większych bzdur nie czytałem. Zastanawiające jest, jaki masz interes w pisaniu tych kłamstw, bo na pewno nie rozwój Lublinia i Polski, może Rosji lub Izraela. Jeśli wg ciebie patriotyzm jest faszyzmem to tylko pogratulować gazecie wyborczej i tvn, które skutecznie wykonują detektywy stalinowskie!
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
... rozwiń
Avatar
Kazimierz / 6 grudnia 2010 o 14:22
0
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[/quote]
Jestes chmaskie scierwo i rura nie poszanowujaca najwiekszych patriotow i prawdziwych Polakow takim wypisywaniem.
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
... rozwiń
Avatar
michał / 6 grudnia 2010 o 14:06
0
No to teraz kolejne cztery lata psu w d....., jeden POpapraniec nic nie zrobił dla miasta , drugi też nic nie zrobi. Obiecuje miejsca pracy , a pozwolił na zlikwidowanie jedynego z ostatnich dużych miejsc pracy Lubelskiej Cukrowni.Za jego rządów co najwyżej powstanie kolejny market , ale nie obwodnica .Skansen europy , taki będzie Lublin za rządów PO.
Avatar
Aneta F. / 6 grudnia 2010 o 14:04
0
[quote name='NN' timestamp='1291637697' post='399740']
... to był twój błąd jak wielu to nie chodziło o partie tylko o człowieka :-(((
[/quote]

W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[quote name='NN' timestamp='1291637697' post='399740']
... to był twój błąd jak wielu to nie chodziło o partie tylko o człowieka :-(((
[/quote]

W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolno... rozwiń
Avatar
czesiek / 7 grudnia 2010 o 17:37
0
O co Wam wszystkim chodzi ??? Jaki Żuk prezydentem ??
Przecież na oficjalnej stronie UM Lublin urzędującym prezydentem jest jakiś Wasilewski wybrany w 2006 r.
Zresztą więcej na niego nie zagłosuję bo skubany w ogóle nie dba o porządek w mieście. Ten zalegający wszędzie śnieg to skandal - wywalić z pracy osoby za to odpowiedzialne !!!
Avatar
ds / 6 grudnia 2010 o 18:31
0
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa.
[/quote]
Zgadzam się!
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[/quote]
Przepraszam, ze skrajności w skrajność.
Mam myśli media niezależne, których już prawie nie ma w Polsce, a na pewno nie w wersji drukowanej.
Dla mnie liczy się tylko prawdą, lepsza gorsza, ale prawda.
Więc demokracja w Polsce jest skutecznie ograniczana przez PO na wzór tej rosyjskiej.
Czy nie przeraża Cie ilość komunistów w PO, obecnie nawet ministrami są ludzie z listy Macierewicza? (nocna zmiana, czemu służyła?)
Ludzie z PO służący Moskwie, swojemu państwu, a Polsza to jest tylko kolonią rosyjską.

Nowego-starego prezydenta ocenimy, osobiście życzę mu dużo sukcesów, bo zależy mi na moim mieście Lublinie!
pozdrawiam
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa.
[/quote]
Zgadzam się!
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[/quote]
Przepraszam, ze skrajności w skrajność.
Mam myśli media niezależne, których już prawie nie ma w Polsce, a na pewno nie w wersji drukowanej.
Dla mnie liczy się tylko prawdą, lepsza gorsza, ale prawd... rozwiń
Avatar
cdn / 6 grudnia 2010 o 17:03
0
[quote name='styl' timestamp='1291639738' post='399760']
Stary, a głupi - tyle w temacie(no chyba, że milicji). Twój zakres wiedzy to TVN, Wybiórcza, Angora i reszta ITI-UB. Internet otwiera tyle możliwości edukacji, ale jak widać komuna już zamknęła większości umysły.
Nich małpka zakreśli krzyżyk przy Żuczku... dobrze, masz bananka.
[/quote]
Nigdy nie byłem w milicji ani w PZPR ani w żadnej innej organizacji partyjnej - bo miałem i mam to w d! A PISU wyjatkowo nie cierpię. I dla tej zasady głosowałem przeciw!Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa. Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[quote name='styl' timestamp='1291639738' post='399760']
Stary, a głupi - tyle w temacie(no chyba, że milicji). Twój zakres wiedzy to TVN, Wybiórcza, Angora i reszta ITI-UB. Internet otwiera tyle możliwości edukacji, ale jak widać komuna już zamknęła większości umysły.
Nich małpka zakreśli krzyżyk przy Żuczku... dobrze, masz bananka.
[/quote]
Nigdy nie byłem w milicji ani w PZPR ani w żadnej innej organizacji partyjnej - bo miałem i mam to w d! A PISU wyjatkowo nie cierpię. I dla tej zasa... rozwiń
Avatar
odrobinę kultury / 6 grudnia 2010 o 15:29
0
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Jesteś CHAMEM, CHAMEM i jeszcze raz wyborcą krzysztofa żuka. Jak używasz takiego języka nie wypowiadaj sie więcej na tym forum. Daleś juz pokaz "poziomu" wyborców krzysztofa żuka, a teraz wracaj do szpitala, bo napoleon i batman zaczynają sie martwić.

Takich osób jak "Don" demokracja nie powinna dopuszczać do glosowania.
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Jesteś CHAMEM, CHAMEM i jeszcze raz wyborcą krzysztofa żuka. Jak używasz takiego języka nie wypowiadaj sie więcej na tym forum. Daleś juz pokaz "poziomu" wyborców krzysztofa żuka, a teraz wracaj do szpitala, bo napoleon i batman zaczynają sie martwić.... rozwiń
Avatar
sd / 6 grudnia 2010 o 14:48
0
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Klasa PO w pełnej gębie.
PS
To, że ktoś się podpisał żeńskim nickiem nie znaczy jest jest kobietą, a ty baranie nie wiesz czy odpisujesz mężczyźnie, także wychodzi, że sam jesteś hujem i znajdź sobie gałąź!
Avatar
Don / 6 grudnia 2010 o 14:38
0
[quote name='Kazimierz' timestamp='1291641773' post='399791']
Jestes chmaskie scierwo i rura nie poszanowujaca najwiekszych patriotow i prawdziwych Polakow takim wypisywaniem.
[/quote]
A może tak więcej kultury Kazimierzu?
Avatar
ds / 6 grudnia 2010 o 14:25
0
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[/quote]
Jak żyję większych bzdur nie czytałem. Zastanawiające jest, jaki masz interes w pisaniu tych kłamstw, bo na pewno nie rozwój Lublinia i Polski, może Rosji lub Izraela. Jeśli wg ciebie patriotyzm jest faszyzmem to tylko pogratulować gazecie wyborczej i tvn, które skutecznie wykonują detektywy stalinowskie!
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
... rozwiń
Avatar
Kazimierz / 6 grudnia 2010 o 14:22
0
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[/quote]
Jestes chmaskie scierwo i rura nie poszanowujaca najwiekszych patriotow i prawdziwych Polakow takim wypisywaniem.
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
... rozwiń
Avatar
michał / 6 grudnia 2010 o 14:06
0
No to teraz kolejne cztery lata psu w d....., jeden POpapraniec nic nie zrobił dla miasta , drugi też nic nie zrobi. Obiecuje miejsca pracy , a pozwolił na zlikwidowanie jedynego z ostatnich dużych miejsc pracy Lubelskiej Cukrowni.Za jego rządów co najwyżej powstanie kolejny market , ale nie obwodnica .Skansen europy , taki będzie Lublin za rządów PO.
Avatar
Aneta F. / 6 grudnia 2010 o 14:04
0
[quote name='NN' timestamp='1291637697' post='399740']
... to był twój błąd jak wielu to nie chodziło o partie tylko o człowieka :-(((
[/quote]

W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[quote name='NN' timestamp='1291637697' post='399740']
... to był twój błąd jak wielu to nie chodziło o partie tylko o człowieka :-(((
[/quote]

W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolno... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 78 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 23 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!