Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2010 r.
10:52
Edytuj ten wpis

Wybory w Lublinie: Sprawdź wyniki z Twojego lokalu wyborczego

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 20 A A

Swoje najlepsze wyniki obaj kandydaci uzyskali w obwodach zamkniętych. Krzysztof Żuk miał 100 proc. Poparcia w Klinice Psychiatrii przy ul. Głuskiej, gdzie uzyskał 1 głos. Spośród lokali, gdzie głos oddało więcej osób, najlepiej wypadł w Areszcie Śledczym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W areszcie przy Południowej Żuk zdobył 87,51 proc. głosów. I właśnie tam – poza wspomnianą Kliniką Psychiatrii – najsłabiej wypadł Lech Sprawka. Kandydat PiS wypadł za to najlepiej w Szpitalu Neuropsychiatrycznym, gdzie poparło go 72,22 proc. głosujących.

Kandydat PiS zdołał pokonać Żuka w 55 spośród 211 lokali wyborczych na terenie Lublina.

W obwodach otwartych Żuk wyraźnie wygrywał m.in. na Czubach i Czechowie, gorzej poszło mu w części obwodów śródmiejskich, na Tatarach, części Bronowic. Kiepski wynik osiągnął też w dzielnicy Za Cukrownią i w części os. Nałkowskich.



Sprawdź, ile głosów zdobył Krzysztof Żuk w poszczególnych lokalach: Kliknij tutaj

Sprawdź, ile głosów zdobył Lech Sprawka w poszczególnych lokalach: Kliknij tutaj


Sztab wyborczy Krzysztofa Żuka:


Sztab wyborczy Lecha Sprawki:



Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czesiek / 7 grudnia 2010 r. o 17:37
O co Wam wszystkim chodzi ??? Jaki Żuk prezydentem ??
Przecież na oficjalnej stronie UM Lublin urzędującym prezydentem jest jakiś Wasilewski wybrany w 2006 r.
Zresztą więcej na niego nie zagłosuję bo skubany w ogóle nie dba o porządek w mieście. Ten zalegający wszędzie śnieg to skandal - wywalić z pracy osoby za to odpowiedzialne !!!
Avatar
ds / 6 grudnia 2010 r. o 18:31
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa.
[/quote]
Zgadzam się!
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[/quote]
Przepraszam, ze skrajności w skrajność.
Mam myśli media niezależne, których już prawie nie ma w Polsce, a na pewno nie w wersji drukowanej.
Dla mnie liczy się tylko prawdą, lepsza gorsza, ale prawda.
Więc demokracja w Polsce jest skutecznie ograniczana przez PO na wzór tej rosyjskiej.
Czy nie przeraża Cie ilość komunistów w PO, obecnie nawet ministrami są ludzie z listy Macierewicza? (nocna zmiana, czemu służyła?)
Ludzie z PO służący Moskwie, swojemu państwu, a Polsza to jest tylko kolonią rosyjską.

Nowego-starego prezydenta ocenimy, osobiście życzę mu dużo sukcesów, bo zależy mi na moim mieście Lublinie!
pozdrawiam
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa.
[/quote]
Zgadzam się!
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[/quote]
Przepraszam, ze skrajności w skrajność.
Mam myśli media niezależne, których już prawie nie ma w Polsce, a na pewno nie w wersji drukowanej.
Dla mnie liczy się tylko prawdą, lepsza gorsza, ale prawd... rozwiń
Avatar
cdn / 6 grudnia 2010 r. o 17:03
[quote name='styl' timestamp='1291639738' post='399760']
Stary, a głupi - tyle w temacie(no chyba, że milicji). Twój zakres wiedzy to TVN, Wybiórcza, Angora i reszta ITI-UB. Internet otwiera tyle możliwości edukacji, ale jak widać komuna już zamknęła większości umysły.
Nich małpka zakreśli krzyżyk przy Żuczku... dobrze, masz bananka.
[/quote]
Nigdy nie byłem w milicji ani w PZPR ani w żadnej innej organizacji partyjnej - bo miałem i mam to w d! A PISU wyjatkowo nie cierpię. I dla tej zasady głosowałem przeciw!Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa. Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[quote name='styl' timestamp='1291639738' post='399760']
Stary, a głupi - tyle w temacie(no chyba, że milicji). Twój zakres wiedzy to TVN, Wybiórcza, Angora i reszta ITI-UB. Internet otwiera tyle możliwości edukacji, ale jak widać komuna już zamknęła większości umysły.
Nich małpka zakreśli krzyżyk przy Żuczku... dobrze, masz bananka.
[/quote]
Nigdy nie byłem w milicji ani w PZPR ani w żadnej innej organizacji partyjnej - bo miałem i mam to w d! A PISU wyjatkowo nie cierpię. I dla tej zasa... rozwiń
Avatar
odrobinę kultury / 6 grudnia 2010 r. o 15:29
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Jesteś CHAMEM, CHAMEM i jeszcze raz wyborcą krzysztofa żuka. Jak używasz takiego języka nie wypowiadaj sie więcej na tym forum. Daleś juz pokaz "poziomu" wyborców krzysztofa żuka, a teraz wracaj do szpitala, bo napoleon i batman zaczynają sie martwić.

Takich osób jak "Don" demokracja nie powinna dopuszczać do glosowania.
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Jesteś CHAMEM, CHAMEM i jeszcze raz wyborcą krzysztofa żuka. Jak używasz takiego języka nie wypowiadaj sie więcej na tym forum. Daleś juz pokaz "poziomu" wyborców krzysztofa żuka, a teraz wracaj do szpitala, bo napoleon i batman zaczynają sie martwić.... rozwiń
Avatar
sd / 6 grudnia 2010 r. o 14:48
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Klasa PO w pełnej gębie.
PS
To, że ktoś się podpisał żeńskim nickiem nie znaczy jest jest kobietą, a ty baranie nie wiesz czy odpisujesz mężczyźnie, także wychodzi, że sam jesteś hujem i znajdź sobie gałąź!
Avatar
Don / 6 grudnia 2010 r. o 14:38
[quote name='Kazimierz' timestamp='1291641773' post='399791']
Jestes chmaskie scierwo i rura nie poszanowujaca najwiekszych patriotow i prawdziwych Polakow takim wypisywaniem.
[/quote]
A może tak więcej kultury Kazimierzu?
Avatar
ds / 6 grudnia 2010 r. o 14:25
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[/quote]
Jak żyję większych bzdur nie czytałem. Zastanawiające jest, jaki masz interes w pisaniu tych kłamstw, bo na pewno nie rozwój Lublinia i Polski, może Rosji lub Izraela. Jeśli wg ciebie patriotyzm jest faszyzmem to tylko pogratulować gazecie wyborczej i tvn, które skutecznie wykonują detektywy stalinowskie!
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
... rozwiń
Avatar
Kazimierz / 6 grudnia 2010 r. o 14:22
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[/quote]
Jestes chmaskie scierwo i rura nie poszanowujaca najwiekszych patriotow i prawdziwych Polakow takim wypisywaniem.
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
... rozwiń
Avatar
michał / 6 grudnia 2010 r. o 14:06
No to teraz kolejne cztery lata psu w d....., jeden POpapraniec nic nie zrobił dla miasta , drugi też nic nie zrobi. Obiecuje miejsca pracy , a pozwolił na zlikwidowanie jedynego z ostatnich dużych miejsc pracy Lubelskiej Cukrowni.Za jego rządów co najwyżej powstanie kolejny market , ale nie obwodnica .Skansen europy , taki będzie Lublin za rządów PO.
Avatar
Aneta F. / 6 grudnia 2010 r. o 14:04
[quote name='NN' timestamp='1291637697' post='399740']
... to był twój błąd jak wielu to nie chodziło o partie tylko o człowieka :-(((
[/quote]

W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[quote name='NN' timestamp='1291637697' post='399740']
... to był twój błąd jak wielu to nie chodziło o partie tylko o człowieka :-(((
[/quote]

W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolno... rozwiń
Avatar
czesiek / 7 grudnia 2010 r. o 17:37
O co Wam wszystkim chodzi ??? Jaki Żuk prezydentem ??
Przecież na oficjalnej stronie UM Lublin urzędującym prezydentem jest jakiś Wasilewski wybrany w 2006 r.
Zresztą więcej na niego nie zagłosuję bo skubany w ogóle nie dba o porządek w mieście. Ten zalegający wszędzie śnieg to skandal - wywalić z pracy osoby za to odpowiedzialne !!!
Avatar
ds / 6 grudnia 2010 r. o 18:31
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa.
[/quote]
Zgadzam się!
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[/quote]
Przepraszam, ze skrajności w skrajność.
Mam myśli media niezależne, których już prawie nie ma w Polsce, a na pewno nie w wersji drukowanej.
Dla mnie liczy się tylko prawdą, lepsza gorsza, ale prawda.
Więc demokracja w Polsce jest skutecznie ograniczana przez PO na wzór tej rosyjskiej.
Czy nie przeraża Cie ilość komunistów w PO, obecnie nawet ministrami są ludzie z listy Macierewicza? (nocna zmiana, czemu służyła?)
Ludzie z PO służący Moskwie, swojemu państwu, a Polsza to jest tylko kolonią rosyjską.

Nowego-starego prezydenta ocenimy, osobiście życzę mu dużo sukcesów, bo zależy mi na moim mieście Lublinie!
pozdrawiam
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa.
[/quote]
Zgadzam się!
[quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934']
Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[/quote]
Przepraszam, ze skrajności w skrajność.
Mam myśli media niezależne, których już prawie nie ma w Polsce, a na pewno nie w wersji drukowanej.
Dla mnie liczy się tylko prawdą, lepsza gorsza, ale prawd... rozwiń
Avatar
cdn / 6 grudnia 2010 r. o 17:03
[quote name='styl' timestamp='1291639738' post='399760']
Stary, a głupi - tyle w temacie(no chyba, że milicji). Twój zakres wiedzy to TVN, Wybiórcza, Angora i reszta ITI-UB. Internet otwiera tyle możliwości edukacji, ale jak widać komuna już zamknęła większości umysły.
Nich małpka zakreśli krzyżyk przy Żuczku... dobrze, masz bananka.
[/quote]
Nigdy nie byłem w milicji ani w PZPR ani w żadnej innej organizacji partyjnej - bo miałem i mam to w d! A PISU wyjatkowo nie cierpię. I dla tej zasady głosowałem przeciw!Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa. Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
[quote name='styl' timestamp='1291639738' post='399760']
Stary, a głupi - tyle w temacie(no chyba, że milicji). Twój zakres wiedzy to TVN, Wybiórcza, Angora i reszta ITI-UB. Internet otwiera tyle możliwości edukacji, ale jak widać komuna już zamknęła większości umysły.
Nich małpka zakreśli krzyżyk przy Żuczku... dobrze, masz bananka.
[/quote]
Nigdy nie byłem w milicji ani w PZPR ani w żadnej innej organizacji partyjnej - bo miałem i mam to w d! A PISU wyjatkowo nie cierpię. I dla tej zasa... rozwiń
Avatar
odrobinę kultury / 6 grudnia 2010 r. o 15:29
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Jesteś CHAMEM, CHAMEM i jeszcze raz wyborcą krzysztofa żuka. Jak używasz takiego języka nie wypowiadaj sie więcej na tym forum. Daleś juz pokaz "poziomu" wyborców krzysztofa żuka, a teraz wracaj do szpitala, bo napoleon i batman zaczynają sie martwić.

Takich osób jak "Don" demokracja nie powinna dopuszczać do glosowania.
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Jesteś CHAMEM, CHAMEM i jeszcze raz wyborcą krzysztofa żuka. Jak używasz takiego języka nie wypowiadaj sie więcej na tym forum. Daleś juz pokaz "poziomu" wyborców krzysztofa żuka, a teraz wracaj do szpitala, bo napoleon i batman zaczynają sie martwić.... rozwiń
Avatar
sd / 6 grudnia 2010 r. o 14:48
[quote name='Don' timestamp='1291642697' post='399805']
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
[/quote]
Klasa PO w pełnej gębie.
PS
To, że ktoś się podpisał żeńskim nickiem nie znaczy jest jest kobietą, a ty baranie nie wiesz czy odpisujesz mężczyźnie, także wychodzi, że sam jesteś hujem i znajdź sobie gałąź!
Avatar
Don / 6 grudnia 2010 r. o 14:38
[quote name='Kazimierz' timestamp='1291641773' post='399791']
Jestes chmaskie scierwo i rura nie poszanowujaca najwiekszych patriotow i prawdziwych Polakow takim wypisywaniem.
[/quote]
A może tak więcej kultury Kazimierzu?
Avatar
ds / 6 grudnia 2010 r. o 14:25
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[/quote]
Jak żyję większych bzdur nie czytałem. Zastanawiające jest, jaki masz interes w pisaniu tych kłamstw, bo na pewno nie rozwój Lublinia i Polski, może Rosji lub Izraela. Jeśli wg ciebie patriotyzm jest faszyzmem to tylko pogratulować gazecie wyborczej i tvn, które skutecznie wykonują detektywy stalinowskie!
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
... rozwiń
Avatar
Kazimierz / 6 grudnia 2010 r. o 14:22
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[/quote]
Jestes chmaskie scierwo i rura nie poszanowujaca najwiekszych patriotow i prawdziwych Polakow takim wypisywaniem.
[quote name='Aneta F.' timestamp='1291640650' post='399770']
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
... rozwiń
Avatar
michał / 6 grudnia 2010 r. o 14:06
No to teraz kolejne cztery lata psu w d....., jeden POpapraniec nic nie zrobił dla miasta , drugi też nic nie zrobi. Obiecuje miejsca pracy , a pozwolił na zlikwidowanie jedynego z ostatnich dużych miejsc pracy Lubelskiej Cukrowni.Za jego rządów co najwyżej powstanie kolejny market , ale nie obwodnica .Skansen europy , taki będzie Lublin za rządów PO.
Avatar
Aneta F. / 6 grudnia 2010 r. o 14:04
[quote name='NN' timestamp='1291637697' post='399740']
... to był twój błąd jak wielu to nie chodziło o partie tylko o człowieka :-(((
[/quote]

W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu.
Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS.
Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
[quote name='NN' timestamp='1291637697' post='399740']
... to był twój błąd jak wielu to nie chodziło o partie tylko o człowieka :-(((
[/quote]

W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne.
Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem
bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolno... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W cztery dni zebrali ponad milion złotych. A lubelska firma wykonała pięć tysięcy par butów dla ukraińskich żołnierzy

W cztery dni zebrali ponad milion złotych. A lubelska firma wykonała pięć tysięcy par butów dla ukraińskich żołnierzy

Dwa tiry z darami dla walczącej Ukrainy wyjechały z Lublina jako pomoc zorganizowana przez polski Senat. – Ta akcja wpisuje się w wielki wysiłek Polek i Polaków, którzy gościli – i to nie w ośrodkach dla uchodźców – miliony, głównie matek z małymi dziećmi uciekających przed wojną i śmiercią – podkreśla Tomasz Grodzki, marszałek izby wyższej parlamentu.

Milion za załatwienie pozwoleń. Były przewodniczący rady miasta Piotr Kowalczyk stanął przed sądem
Tylko u nas

Milion za załatwienie pozwoleń. Były przewodniczący rady miasta Piotr Kowalczyk stanął przed sądem

Zarzut zrozumiałem, nie przyznaję się do winy, w dniu dzisiejszym odmawiam składania wyjaśnień – powiedział dziś w sądzie Piotr Kowalczyk, lubelski przedsiębiorca i były przewodniczący rady miasta oskarżony przez prokuraturę wraz z dwoma innymi osobami o tzw. płatną protekcję. Chodzi o słynną sprawę pomocy przy uzyskaniu zgód na budowę wieżowca przy ulicy Zana w Lublinie.

„Omyłkowo” wycięli pomnik przyrody. A prokurator za wcześnie umorzył sprawę

„Omyłkowo” wycięli pomnik przyrody. A prokurator za wcześnie umorzył sprawę

Prokuratura ma ponownie zbadać sprawę wyciętego „omyłkowo” pomnika przyrody w lesie Szadek niedaleko Białej Podlaskiej. To m.in. skutek interwencji lubelskiej posłanki Joanny Muchy z Polski 2050.

Bywał tu pierwowzór Jana z „Ogniem i mieczem”. Coś nam po Skrzetuskich w Dołhobyczowie zostało
galeria

Bywał tu pierwowzór Jana z „Ogniem i mieczem”. Coś nam po Skrzetuskich w Dołhobyczowie zostało

To, że Skrzetuscy mieli w Dołhobyczowie swoje dobra, było wiadomo. Że bywał u nich kuzyn Mikołaj, pierwowzór sienkiewiczowskiego Jana z „Ogniem i mieczem”, również. Ale o tym, że cokolwiek tu po ich siedzibie zostało do dziś, nikt nie miał pojęcia. A odkrył to niedawno, jak przekonuje, nauczyciel miejscowej szkoły.

Przedstawienie na finał Jesiennej Akademii Teatralnej
12 grudnia 2022, 19:00

Przedstawienie na finał Jesiennej Akademii Teatralnej

Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na spektakl "Ostatnia stacja" - wieńczący zajęcia w ramach Jesiennej Akademii Teatralnej. Przedstawienie będzie można zobaczyć 12 grudnia o godz. 19.

Od przezroczystej rybki po zestaw do peelingu. Lubelscy naukowcy z medalami
galeria

Od przezroczystej rybki po zestaw do peelingu. Lubelscy naukowcy z medalami

Wykrywanie mięsa królika w produktach spożywczych, wpływ ekstraktów z winorośli na pielęgnację skóry, albo zestaw do peelingu skóry twarzy. To tylko niektóre patenty naukowców Uniwersytetu Medycznego w Lublinie nagrodzone na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków i Technologii INNO WINGS 2022. Kolejny cel to ich komercjalizacja i wykorzystanie w biznesie lub życiu codziennym.

Winobluszcz trójklapowy budzi zainteresowanie

Winobluszcz trójklapowy budzi zainteresowanie

Latem zielone, a jesienią czerwone okrycie budynku na Peowiaków 10 wygląda intrygująco. Za jego charakterystyczną fakturę i kolory odpowiedzialny jest winobluszcz trójklapowy. Widać go z bliska przez bramę na podwórko i z daleka między budynkami sąsiedniej ulicy. O tym, jak się uprawia pnącze na kamienicy, opowiada jego opiekun Seweryn Szczepaniak

Potrzeba więcej energii z odpadów

Potrzeba więcej energii z odpadów

W Polsce powinno powstać przy najmniej kilkanaście elektrociepłowni produkujących energię z odpadów. To szansa na znaczącą eliminację węgla, niższe rachunki za ogrzewanie, ograniczenie wzrostu opłat za śmieci i tańszą energię elektryczną dla miast. Takie wnioski płyną z ogólnopolskiej konferencji, która odbyła się w dniach 22 i 23 grudnia w Gdańsku z udziałem samorządowców, ciepłowników, naukowców i przedstawicieli instytucji rządowych. Budowa tego typu instalacji planowana jest m.in. w Lublinie.

Próbował rozdzielać psy. Sam został zaatakowany i pogryziony

Próbował rozdzielać psy. Sam został zaatakowany i pogryziony

Wczoraj we Włodawie 33-latek został pogryziony przez psa.

Hetman Zamość ma nowy zarząd i prezesa

Hetman Zamość ma nowy zarząd i prezesa

Zmiany w zarządzie Hetmana Zamość. Od 2 grudnia prezesem tego zasłużonego klubu jest Krzysztof Rysak, który zastąpił Aleksandrę Kasprzak. Z zarządu odeszli także: Tomasz Goździuk i Przemysław Gałka, a zastąpili ich: Piotr Trześniewski oraz Marcin Podsiadło

Był w takim stanie, że po stłuczce zasnął za kierownicą. Miał aż 4 promile

Był w takim stanie, że po stłuczce zasnął za kierownicą. Miał aż 4 promile

Cztery promile alkoholu w organizmie miał kierowca samochodu, który spowodował kolizję w miejscowości Kolonia Trawniki.

Na drodze było jeszcze ciemno. Piesza bez odblasków została potrącona lusterkiem

Na drodze było jeszcze ciemno. Piesza bez odblasków została potrącona lusterkiem

Kierujący dostawczym renault w miejscowości Grabowce Dolne lusterkiem pojazdu potrącił idącą z naprzeciwka 37-latkę.

Wyżły, spaniele, teriery i jamniki. IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
10 grudnia 2022, 10:30
galeria

Wyżły, spaniele, teriery i jamniki. IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie

2000 psów należących do 205 ras, w tym niezwykle rzadkich w naszym kraju, jak pies faraona, kangal czy owczarek rumuński mioritic. W sobotę i niedzielę w siedzibie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 odbędzie się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. W programie dwudniowej imprezy także m.in. dogfitness czy nauka.

To one będą grzać mieszkańców Lublina, gdy nadejdzie srogi mróz

To one będą grzać mieszkańców Lublina, gdy nadejdzie srogi mróz

Do elektrociepłowni na Wrotkowie dotarły już cztery nowe kotły gazowe, które mają być uruchamiane w okresie największego zapotrzebowania na energię cieplną. To kluczowy etap budowy nowej kotłowni rezerwowej.

Jak wybrać suplementy diety dobrej jakości?

Jak wybrać suplementy diety dobrej jakości?

Na rynku znajduje się wiele rodzajów suplementów diety. Jak wybrać te najlepsze? Zobacz, na co patrzeć podczas zakupów!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!