Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 sierpnia 2014 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Wzięli kredyty, kupili mieszkania i czekają. Deweloper dokończy budowę?

59 35 A A

- Wiszą nam nad głowami kredyty, a wymarzonego mieszkania ciągle nie ma. Jesteśmy zrozpaczeni. Inwestycja pozostaje nie ruszona od dłuższego czasu - zaalarmowali nas ludzie, którzy kupili mieszkania przy ul. Gęsiej w blokach, które buduje Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Rzemieślnik-Bis.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak twierdzą przyszli mieszkańcy bloków przy ul. Gęsiej, od ponad dwóch lat czekają na swoje mieszkania, a spółdzielnia cały czas opóźnia inwestycję. - Termin oddania budynku A2 był przewidziany na czerwiec 2012 r., A1 ok. pół roku później. W tym momencie w pierwszym ze wspomnianych budynków zostało nie wiele do zrobienia. Do oddania kluczy brakuje miesiąca, nie więcej, intensywnych prac - relacjonują.

- Gorzej jest z budynkiem A1 gdzie prace zakończyły się na stropie drugiego piętra, a docelowo budynek ma mieć trzy piętra. Osoby, które mieszkają w budynku A3 mogą się cieszyć, że mają chociaż klucze do mieszkań, choć wszystkiego co do nich należy nie odebrali. W dalszym ciągu są nie ruszone garaże, które mają w przyszłości łączyć 4 budynki - A1, A2, A3 oraz B1.

Ludzie obawiają się, że budowa nie zostanie zakończona i zostaną z niczym. - Inwestycja pozostaje nie ruszona od dłuższego czasu. Jesteśmy zrozpaczeni. Wiszą nam nad głowami kredyty, a wymarzonego mieszkania w dalszym ciągu nie ma - żalą się. - Jeden z banków odmówił spółdzielni kredytu, także szanse na dokończenie inwestycji są marne. Scenariusz co najmniej jak z filmu " Plac Zbawiciela” który zresztą oparty jest na prawdziwej historii (film opowiada o młodym małżeństwie, które kupiło mieszkanie u dewelopera bankruta).

Inwestor zapewnia, że bloki już niebawem będą gotowe. - Rzeczywiście w budynku A2 jest już niewiele do zrobienia. Mamy zapewnienie od generalnego wykonawcy firmy Budexim, że budynek zostanie oddany w październiku tego roku. Budynek A1 zostanie oddany w połowie przyszłego roku - mówi Andrzej Rzeźnik, prezes SBM "Rzemieślnik-Bis”.

- Opóźnienia spowodowało wyczerpanie środków z dotychczasowych wpłat przyszłych mieszkańców. Z wpłaconych zaliczek finansowaliśmy sukcesywnie kolejne etapy budowy. W budynku A2 jest sporo wykupionych mieszkań, więc pieniądze wpływały systematycznie, niektórzy mają jeszcze do wpłacenia ostatnią ratę. W budynku A1 jest ich znacznie mniej. Pojawiają się jednak kolejni nabywcy, staramy się też o kredyt. Dodaje, że decyzja w sprawie kredytu ma zapaść jeszcze w tym miesiącu.
Czytaj więcej o:

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lorencywow / 11 maja 2018 o 12:13
0
zaklady
Avatar
Motycz / 5 kwietnia 2018 o 12:30
0
uważajcie na pseudo dewelopera który współpracuje z firmą Inta (gruby), chce kase tylko "pod stołem" działa pod firmą która jest wykasowana z rejestru działalności gosodarczej. Jego profesjonalizm to tylko pozory nie potrafi załatwić podstawowych dokumentów. Jak dostanie pieniądze to już ma klientów załatwionych, później rośnie spirala długów a domu jak nie było tak nie ma.
Avatar
Anna678 / 27 października 2017 o 17:51
0
Kupiłem już 3 mieszkania pod inwestycję i właśnie zamierzam kupić kolejne, ale tym razem w innym mieście. Nie znam tego miasta, więc skorzystam z nowego serwisu homescanner.pl . Słyszeliście o nim? Dowiedziałem się, że przygotowują za niewielkie pieniądze kompletny raport na temat stanu nieruchomości. Uwzględniają nie tylko standard budynku i lokalu, ale też opisują całe osiedle i robią jego zdjęcia. Będę wiedział, gdzie jest szkoła czy sklep i jak dojechać do centrum. Poza tym dowiem się o ewentualnych wadach prawnych mieszkania, pomimo że nie wyszedłem nawet z domu.
Kupiłem już 3 mieszkania pod inwestycję i właśnie zamierzam kupić kolejne, ale tym razem w innym mieście. Nie znam tego miasta, więc skorzystam z nowego serwisu homescanner.pl . Słyszeliście o nim? Dowiedziałem się, że przygotowują za niewielkie pieniądze kompletny raport na temat stanu nieruchomości. Uwzględniają nie tylko standard budynku i lokalu, ale też opisują całe osiedle i robią jego zdjęcia. Będę wiedział, gdzie jest szkoła czy sklep i jak dojechać do centrum. Poza tym dowiem się o ewentualnych wadach prawnych mieszkania, pomimo że... rozwiń
Avatar
Gość / 14 października 2017 o 17:40
0
Potwierdzam dwa poniższe wpisy
Avatar
Gość / 12 października 2017 o 15:51
0
Też się zdecydowałem na Rzemiesnika i nie żałuję!
Avatar
Gość / 12 października 2017 o 15:47
0
Polecam lokalizacja super mili sąsiedzi. Kłopoty za nami
Avatar
1 / 7 lipca 2017 o 09:01
0
asd napisał:
RYNEK W LUBLINIE NIE AKCEPTUJE JUŻ CEN JAK W 2006-2008r - ZROZUMCIE TO! KONIEC CZASÓW, ŻE BANKI NAPYCHAŁY LUDZIOM PO KIESZENIACH, TYLE ILE DEWELOPER / SPÓŁDZIELNIA ZAŚPIEWAŁA SOBIE CENY NA ETAPIE DZIURY W ZIEMI, I TO PRZELEWY BANKOWE SPONSOROWAŁY BUDOWY, Z POTĘŻNĄ MARŻĄ DEWELOPERÓW / SPÓŁDZIELNI I Z POTĘŻNYMI PROWIZJAMI BANKOWYCH NAGANIACZY! TERAZ DEWELOPERZY / SPÓŁDZIELNIE W ZMOWIE CENOWEJ NIE SPUSZCZAJĄ LOJALNIE CENY, I KOMBINUJĄ: SAMI BRAĆ KREDYT WYBUDOWAĆ I SPRÓBOWAĆ PRZECZEKAĆ KUPUJĄCYCH LUB POTĘŻNIE NACIĄGAJĄ FIRMY WYKONAWCZE - ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ BUDÓW W LUBLINIE OPŁACANA JEST MILIONOWYMI FAKTURAMI, KTÓRE WISZĄ W PRÓŻNI! - DEWELOPER / SPÓŁDZIELNIA NIE OPUSZCZA CENY ZA MIESZKANIA (A MARGINES OD UREALNIENIA CENY JEST JESZCZE DUŻY), ZA POSTĘP PRAC BUDOWLANYCH NIE PŁACI, I WSZYSCY CZEKAJĄ...NA CUD...A JA SIĘ PYTAM NA CO WY CZEKACIE? FAKTY SĄ TAKIE:1. OD 2015r. OBOWIĄZKOWY WKŁAD WŁASNY 10% PRZY KREDYCIE HIPOTECZNYM!2. BRAK KREDYTÓW WALUTOWYCH, KTÓRE PRZEKŁAMYWAŁY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ.3. DEMOGRAFIA! LUDZI, PO PROSTU ZACZYNA BRAKOWAĆ - ZOBACZCIE PO UCZELNIACH - DRAMAT!SPRZEDAĆ MIESZKANIE Z KAŻDYM KWARTAŁEM BĘDZIE CORAZ TRUDNIEJ, NIE DOCZEKACIE SIĘ LEPSZYCH CZASÓW (SPRZEDAŻY PO ZAWYŻONYCH CENACH) - ONE NIE NADEJDĄ, WSZYSCY WIĘKSI GRACZE JUŻ TO ROZUMIEJĄ. W KRAKOWIE, GDZIE ZDECYDOWANIE WIĘCEJ ZARABIA SIĘ JAK W LUBLINIE WPROWADZANE SĄ NA RYNEK MIESZKANIA W CENACH 4000-4800zł / m2 (BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI)UWAŻAJCIE TERAZ NA DEWELOPERKĘ / SPÓŁDZIELNIE BO NAWET BLOK, KTÓRY WYGLĄDA NA NIEMAL SKOŃCZONY, MOŻE STAĆ SIĘ WASZYM KOSZMAREM! MAsz 100% racji. Jak sprzedawać to teraz, ale teraz nie kupować - wstrzymać się ile to możliwe.
  Co za bełkot - ktoś kto potrzebuje mieszkania żeby w nim mieszkać, nie będzie w nieskończoność odkładać zakupu i mieszkać z mamusią do 40 albo płacić ciężkie pieniądze za wynajem i nie być nawet właścicielem mieszkania. W warunkach lubelskich najgorsza opcja to życie na wynajmie - płaci się często więcej niż wynosi rata kredytu, a po latach g...o się z tego ma.  Także wyjścia są dwa - mieszkać z mamusią albo brać kredyt i iśc na swoje
  Co za bełkot - ktoś kto potrzebuje mieszkania żeby w nim mieszkać, nie będzie w nieskończoność odkładać zakupu i mieszkać z mamusią do 40 albo płacić ciężkie pieniądze za wynajem i nie być nawet właścicielem mieszkania. W warunkach lubelskich najgorsza opcja to życie na wynajmie - płaci się często więcej niż wynosi rata kredytu, a po latach g...o się z tego ma.  Także wyjścia są dwa - mieszkać z mamusią albo brać kredyt i iśc na swoje rozwiń
Avatar
- / 7 lipca 2017 o 08:56
0
ads napisał:
Sam się wstrzymuj. Ja na walizkach nie mam zamiaru siedzieć kolejny rok. Mądrale się znaleźli...Po prostu kupuje się od poważnych firm i z aktem notarialnym a nie jakiś rzemieślnik-bis Sam się wstrzymuj. Ja na walizkach nie mam zamiaru siedzieć kolejny rok. Mądrale się znaleźli...Po prostu kupuje się od poważnych firm i z aktem notarialnym a nie jakiś rzemieślnik-bis No to kupuj i żyj ze świadomością, że spłącasz kredyt dwa razy droższy niż twoje mieszkanie. Za 3-4 lata mieszkania będą o wile tańsze  -do tego czasu można chyba coś wynajać? BTW Wiesz, że akt notarialny na mieszkanie nie wybudowany jest wart tyle co papier na którym go wydrukowano?
  co za bzdety, cały czas ta sama gadka ze strony tych co ich nie stać na mieszkanie, że już-zaraz ceny mieszkań spadną..... tymczasem ceny mieszkań w Lublinie są bardzo stabilne i od wielu lat oscylują mniej więcej 4-4,5-5 tys. za metr.... Lublin to nie Warszawa czy Gdańsk, tutaj nie było i nie ma żadnej bańki i średnich cen po 7-8 tys., żeby to miało się radykalnie obniżyć
  co za bzdety, cały czas ta sama gadka ze strony tych co ich nie stać na mieszkanie, że już-zaraz ceny mieszkań spadną..... tymczasem ceny mieszkań w Lublinie są bardzo stabilne i od wielu lat oscylują mniej więcej 4-4,5-5 tys. za metr.... Lublin to nie Warszawa czy Gdańsk, tutaj nie było i nie ma żadnej bańki i średnich cen po 7-8 tys., żeby to miało się radykalnie obniżyć rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 07:23
0
Polecam dewelopera z Lublina domlublin Mariusz Wlaszczyk.
Avatar
xxx / 20 czerwca 2017 o 19:58
0
Nie kupujcie mieszkań od dewelopera inkob jeżeli nie chcecie mieć problemów.
Avatar
Lorencywow / 11 maja 2018 o 12:13
0
zaklady
Avatar
Motycz / 5 kwietnia 2018 o 12:30
0
uważajcie na pseudo dewelopera który współpracuje z firmą Inta (gruby), chce kase tylko "pod stołem" działa pod firmą która jest wykasowana z rejestru działalności gosodarczej. Jego profesjonalizm to tylko pozory nie potrafi załatwić podstawowych dokumentów. Jak dostanie pieniądze to już ma klientów załatwionych, później rośnie spirala długów a domu jak nie było tak nie ma.
Avatar
Anna678 / 27 października 2017 o 17:51
0
Kupiłem już 3 mieszkania pod inwestycję i właśnie zamierzam kupić kolejne, ale tym razem w innym mieście. Nie znam tego miasta, więc skorzystam z nowego serwisu homescanner.pl . Słyszeliście o nim? Dowiedziałem się, że przygotowują za niewielkie pieniądze kompletny raport na temat stanu nieruchomości. Uwzględniają nie tylko standard budynku i lokalu, ale też opisują całe osiedle i robią jego zdjęcia. Będę wiedział, gdzie jest szkoła czy sklep i jak dojechać do centrum. Poza tym dowiem się o ewentualnych wadach prawnych mieszkania, pomimo że nie wyszedłem nawet z domu.
Kupiłem już 3 mieszkania pod inwestycję i właśnie zamierzam kupić kolejne, ale tym razem w innym mieście. Nie znam tego miasta, więc skorzystam z nowego serwisu homescanner.pl . Słyszeliście o nim? Dowiedziałem się, że przygotowują za niewielkie pieniądze kompletny raport na temat stanu nieruchomości. Uwzględniają nie tylko standard budynku i lokalu, ale też opisują całe osiedle i robią jego zdjęcia. Będę wiedział, gdzie jest szkoła czy sklep i jak dojechać do centrum. Poza tym dowiem się o ewentualnych wadach prawnych mieszkania, pomimo że... rozwiń
Avatar
Gość / 14 października 2017 o 17:40
0
Potwierdzam dwa poniższe wpisy
Avatar
Gość / 12 października 2017 o 15:51
0
Też się zdecydowałem na Rzemiesnika i nie żałuję!
Avatar
Gość / 12 października 2017 o 15:47
0
Polecam lokalizacja super mili sąsiedzi. Kłopoty za nami
Avatar
1 / 7 lipca 2017 o 09:01
0
asd napisał:
RYNEK W LUBLINIE NIE AKCEPTUJE JUŻ CEN JAK W 2006-2008r - ZROZUMCIE TO! KONIEC CZASÓW, ŻE BANKI NAPYCHAŁY LUDZIOM PO KIESZENIACH, TYLE ILE DEWELOPER / SPÓŁDZIELNIA ZAŚPIEWAŁA SOBIE CENY NA ETAPIE DZIURY W ZIEMI, I TO PRZELEWY BANKOWE SPONSOROWAŁY BUDOWY, Z POTĘŻNĄ MARŻĄ DEWELOPERÓW / SPÓŁDZIELNI I Z POTĘŻNYMI PROWIZJAMI BANKOWYCH NAGANIACZY! TERAZ DEWELOPERZY / SPÓŁDZIELNIE W ZMOWIE CENOWEJ NIE SPUSZCZAJĄ LOJALNIE CENY, I KOMBINUJĄ: SAMI BRAĆ KREDYT WYBUDOWAĆ I SPRÓBOWAĆ PRZECZEKAĆ KUPUJĄCYCH LUB POTĘŻNIE NACIĄGAJĄ FIRMY WYKONAWCZE - ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ BUDÓW W LUBLINIE OPŁACANA JEST MILIONOWYMI FAKTURAMI, KTÓRE WISZĄ W PRÓŻNI! - DEWELOPER / SPÓŁDZIELNIA NIE OPUSZCZA CENY ZA MIESZKANIA (A MARGINES OD UREALNIENIA CENY JEST JESZCZE DUŻY), ZA POSTĘP PRAC BUDOWLANYCH NIE PŁACI, I WSZYSCY CZEKAJĄ...NA CUD...A JA SIĘ PYTAM NA CO WY CZEKACIE? FAKTY SĄ TAKIE:1. OD 2015r. OBOWIĄZKOWY WKŁAD WŁASNY 10% PRZY KREDYCIE HIPOTECZNYM!2. BRAK KREDYTÓW WALUTOWYCH, KTÓRE PRZEKŁAMYWAŁY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ.3. DEMOGRAFIA! LUDZI, PO PROSTU ZACZYNA BRAKOWAĆ - ZOBACZCIE PO UCZELNIACH - DRAMAT!SPRZEDAĆ MIESZKANIE Z KAŻDYM KWARTAŁEM BĘDZIE CORAZ TRUDNIEJ, NIE DOCZEKACIE SIĘ LEPSZYCH CZASÓW (SPRZEDAŻY PO ZAWYŻONYCH CENACH) - ONE NIE NADEJDĄ, WSZYSCY WIĘKSI GRACZE JUŻ TO ROZUMIEJĄ. W KRAKOWIE, GDZIE ZDECYDOWANIE WIĘCEJ ZARABIA SIĘ JAK W LUBLINIE WPROWADZANE SĄ NA RYNEK MIESZKANIA W CENACH 4000-4800zł / m2 (BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI)UWAŻAJCIE TERAZ NA DEWELOPERKĘ / SPÓŁDZIELNIE BO NAWET BLOK, KTÓRY WYGLĄDA NA NIEMAL SKOŃCZONY, MOŻE STAĆ SIĘ WASZYM KOSZMAREM! MAsz 100% racji. Jak sprzedawać to teraz, ale teraz nie kupować - wstrzymać się ile to możliwe.
  Co za bełkot - ktoś kto potrzebuje mieszkania żeby w nim mieszkać, nie będzie w nieskończoność odkładać zakupu i mieszkać z mamusią do 40 albo płacić ciężkie pieniądze za wynajem i nie być nawet właścicielem mieszkania. W warunkach lubelskich najgorsza opcja to życie na wynajmie - płaci się często więcej niż wynosi rata kredytu, a po latach g...o się z tego ma.  Także wyjścia są dwa - mieszkać z mamusią albo brać kredyt i iśc na swoje
  Co za bełkot - ktoś kto potrzebuje mieszkania żeby w nim mieszkać, nie będzie w nieskończoność odkładać zakupu i mieszkać z mamusią do 40 albo płacić ciężkie pieniądze za wynajem i nie być nawet właścicielem mieszkania. W warunkach lubelskich najgorsza opcja to życie na wynajmie - płaci się często więcej niż wynosi rata kredytu, a po latach g...o się z tego ma.  Także wyjścia są dwa - mieszkać z mamusią albo brać kredyt i iśc na swoje rozwiń
Avatar
- / 7 lipca 2017 o 08:56
0
ads napisał:
Sam się wstrzymuj. Ja na walizkach nie mam zamiaru siedzieć kolejny rok. Mądrale się znaleźli...Po prostu kupuje się od poważnych firm i z aktem notarialnym a nie jakiś rzemieślnik-bis Sam się wstrzymuj. Ja na walizkach nie mam zamiaru siedzieć kolejny rok. Mądrale się znaleźli...Po prostu kupuje się od poważnych firm i z aktem notarialnym a nie jakiś rzemieślnik-bis No to kupuj i żyj ze świadomością, że spłącasz kredyt dwa razy droższy niż twoje mieszkanie. Za 3-4 lata mieszkania będą o wile tańsze  -do tego czasu można chyba coś wynajać? BTW Wiesz, że akt notarialny na mieszkanie nie wybudowany jest wart tyle co papier na którym go wydrukowano?
  co za bzdety, cały czas ta sama gadka ze strony tych co ich nie stać na mieszkanie, że już-zaraz ceny mieszkań spadną..... tymczasem ceny mieszkań w Lublinie są bardzo stabilne i od wielu lat oscylują mniej więcej 4-4,5-5 tys. za metr.... Lublin to nie Warszawa czy Gdańsk, tutaj nie było i nie ma żadnej bańki i średnich cen po 7-8 tys., żeby to miało się radykalnie obniżyć
  co za bzdety, cały czas ta sama gadka ze strony tych co ich nie stać na mieszkanie, że już-zaraz ceny mieszkań spadną..... tymczasem ceny mieszkań w Lublinie są bardzo stabilne i od wielu lat oscylują mniej więcej 4-4,5-5 tys. za metr.... Lublin to nie Warszawa czy Gdańsk, tutaj nie było i nie ma żadnej bańki i średnich cen po 7-8 tys., żeby to miało się radykalnie obniżyć rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2017 o 07:23
0
Polecam dewelopera z Lublina domlublin Mariusz Wlaszczyk.
Avatar
xxx / 20 czerwca 2017 o 19:58
0
Nie kupujcie mieszkań od dewelopera inkob jeżeli nie chcecie mieć problemów.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 7 0

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 4 0

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 0

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 8 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 3

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 71 17

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 9 13

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie