Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 maja 2013 r.
7:24
Edytuj ten wpis

Z Lublina do Amsterdamu z Eurolot. Ale z przesiadką

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 23 A A
Połączenia z Lublina do Gdańska będą realizowane samolotami ATR 72  (ARZ / CC BY )
Połączenia z Lublina do Gdańska będą realizowane samolotami ATR 72 (ARZ / CC BY )

Już 23 czerwca będzie można po raz pierwszy polecieć z Lublina do Amsterdamu. Europejski przewoźnik Eurolot właśnie udostępnił możliwość rezerwacji biletów na swojej stronie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Loty są tzw. połączeniami łączonymi. Najpierw pasażerowie polecą samolotem na lotnisko w Gdańsku. Następnego dnia dopiero wylecą Bombardierem Dash-8 do Amsterdamu. Droga powrotna będzie szybsza, bo przylot do Lublina będzie jeszcze tego samego dnia.

Najbliższy lot zaplanowano na 23 czerwca. Koszt biletu w jedną stronę to 539 złotych. 30 czerwca za ten sam bilet zapłacimy 704 złote. Z kolei 7 lipca cena wyniesie 460 złotych.

Loty będą odbywały się w każdą niedzielę.

– Siatka połączeń Eurolotu pozwala na wygodną i szybką podróż z Lublina do Amsterdamu. Loty na tej trasie będą odbywać będą się co niedzielę. Pasażerowie z lubelskiego portu polecą do Holandii w ramach jednego biletu, od ok. 400 zł w jedną stronę. Będzie on tańszy od sumy dwóch pojedynczych. Zniknie też kwestia podwójnej odprawy, podczas transferu w Gdańsku pasażerowie nie będą musieli martwić się o bagaż ani czekać długo na kolejny lot – wyjaśnia Anna Rusajczyk, rzecznik Eurolot.

Już 21 czerwca ruszają lotnicze połączenia Lublina z Gdańskiem. Bilety są już w sprzedaży i cieszą się dużym zainteresowaniem. Czytaj więcej w materiale: Chcemy latać z Lublina do Gdańska. Bilety dobrze się sprzedają

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jula / 26 czerwca 2013 o 17:14
0
Kiedy będą loty z Lublina do Niemczech bez przesiadek?
Avatar
Maniek / 19 maja 2013 o 10:16
0
A ja będę latać z przesiadką, tak jak w sezonie zimowym byly dostępne loty do Wrocławia przez Oslo, skorzystałem i było super - latanie samo w sobie jest atrakcją więc jeśli przesiadkowy lot wychodzi tanio tanio to czemu nie korzystać ... ale oczywiście ten przez Gdańsk do AMS to kiepska propozycja...tylko powrót jest atrakcyjny
Avatar
Lukasz_48 / 19 maja 2013 o 09:29
0
Nie bede latal z przesiadka!!! Do k****y nedzy!
Avatar
Tołdi / 18 maja 2013 o 22:59
0
Loty do Amsterdamu czy Edynburga już od dłuższego czasu są dostępne z Lublina, Ci sprytniejsi kupują lot Ryanairem do Stansted a potem Easyjet do EDI czy AMS...atrakcyjna cena krótki czas oczekiwania na kolejny lot...
Avatar
.. / 18 maja 2013 o 16:21
0
Loty do Lwowa-miasta partnerskiego Lublina.Przy niskich cenach biletów frekwencja murowana.
Avatar
caravan / 18 maja 2013 o 15:19
0
Pomysł rodem z domu w Abramowicach! Po Wielkanocy-LOT'em-start z Amst. 19.20. Samochód czekał pozostawiony na parkingu w okolicy APCh. 00.30 w domu w Świd. Bagaż 20+10. Tydzień temu rezerwacja W-wa - Amst. na koniec czerwca. Też LOT. W obie strony niecałe 700 zł. A te gamonie (Eurolot) proponują prawie dwie doby i do tego s-lot turbośmigłowy.
Avatar
anty krk / 18 maja 2013 o 09:56
0
Loty do Zurychu już są - z noclegiem w Londynie , a potem to już z górki ;-) W ten sposób to są już loty na cały świat, zuch chłopaki z lotniska!
Avatar
Magda_23 / 17 maja 2013 o 15:35
0
Dokładnie zgadzam się z Tobą!
Lecieć do Gdańska, czekać dobę na samolot do Amsterdamu i bilet kosztuje 920,70 zł w obie strony.
Głupota totalna!
Z Warszawy jest bezpośrednie połączenie i kosztuje 760 zł i z dojazdem do stolicy wyniesie taniej i mniej czasu zajmie podróż.
Kto wymyślił takie połączenie z Lublina?!
Mogłabym zrozumieć z przesiadką jakby tego samego dnia był samolot do Amsterdamu, ale dobę czekać na samolot?!
Dokładnie zgadzam się z Tobą!
Lecieć do Gdańska, czekać dobę na samolot do Amsterdamu i bilet kosztuje 920,70 zł w obie strony.
Głupota totalna!
Z Warszawy jest bezpośrednie połączenie i kosztuje 760 zł i z dojazdem do stolicy wyniesie taniej i mniej czasu zajmie podróż.
Kto wymyślił takie połączenie z Lublina?!
Mogłabym zrozumieć z przesiadką jakby tego samego dnia był samolot do Amsterdamu, ale dobę czekać na samolot?! rozwiń
Avatar
bunia / 17 maja 2013 o 14:49
0
Kolejny raz robia z nas deb***i!!! Po co leciec do Gdanska, jezeli chcesz do Holandii? W dodatku z noclegiem, raz w tygodniu i cena tez nieciekawa! Jedyne co to powrot wydaje sie atrakcyjnieszy- jesli dobrze rozumiem- bez przesiadki w Gdansku, bezposrednio z Amsterdamu do Swidnika?
Avatar
Darek / 17 maja 2013 o 14:02
0
WSTYD!!!!

JAK MOŻNA TAK OLEWAĆ LUBELSKICH PASAŻERÓW!!!

JAK MOŻNA LECIEĆ Z PRZESIADKĄ DO AMSTERDAMU!!!!!

WSTYD!!!!

ŁASKE ROBIĄ ŻE 1 RAZ NA TYDZIEŃ Z PRZESIADKĄ!!!!! LUDZIE KTO BĘDZIE TRACIŁ 2 DNI ŻEBY POLECIEĆ DO AMSTERDAMU JAK Z WARSZAWY SĄ BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIA?

TYM SPOSOBEM ODBIJACIE PASAŻERÓW!!!!!

WSTYD PANOWIE PREZESI!!! A MIAŁO BYĆ TAKIE ZAJEBISTE LOTNISKO A WYSZEDŁ PRZYSTANEK 3 SAMOLOTY NA DOBĘ (MAX) NÓŻ W KIESZENI SIE OTWIERA!!!

A GDZIE SĄ POŁĄCZENIA DO FRANKFURTU, RZYMU, KIJOWA, KRAKOWA, WROCŁAWIA,

JAK MA LOTNISKO PROSPEROWAĆ JAK NIE MA SAMOLOTÓW

TO PO CO BUDOWAĆ I NIE WYKORZYSTYWAĆ?

O ZGROZO!!!

POLSKA "C"
WSTYD!!!!

JAK MOŻNA TAK OLEWAĆ LUBELSKICH PASAŻERÓW!!!

JAK MOŻNA LECIEĆ Z PRZESIADKĄ DO AMSTERDAMU!!!!!

WSTYD!!!!

ŁASKE ROBIĄ ŻE 1 RAZ NA TYDZIEŃ Z PRZESIADKĄ!!!!! LUDZIE KTO BĘDZIE TRACIŁ 2 DNI ŻEBY POLECIEĆ DO AMSTERDAMU JAK Z WARSZAWY SĄ BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIA?

TYM SPOSOBEM ODBIJACIE PASAŻERÓW!!!!!

WSTYD PANOWIE PREZESI!!! A MIAŁO BYĆ TAKIE ZAJEBI... rozwiń
Avatar
jula / 26 czerwca 2013 o 17:14
0
Kiedy będą loty z Lublina do Niemczech bez przesiadek?
Avatar
Maniek / 19 maja 2013 o 10:16
0
A ja będę latać z przesiadką, tak jak w sezonie zimowym byly dostępne loty do Wrocławia przez Oslo, skorzystałem i było super - latanie samo w sobie jest atrakcją więc jeśli przesiadkowy lot wychodzi tanio tanio to czemu nie korzystać ... ale oczywiście ten przez Gdańsk do AMS to kiepska propozycja...tylko powrót jest atrakcyjny
Avatar
Lukasz_48 / 19 maja 2013 o 09:29
0
Nie bede latal z przesiadka!!! Do k****y nedzy!
Avatar
Tołdi / 18 maja 2013 o 22:59
0
Loty do Amsterdamu czy Edynburga już od dłuższego czasu są dostępne z Lublina, Ci sprytniejsi kupują lot Ryanairem do Stansted a potem Easyjet do EDI czy AMS...atrakcyjna cena krótki czas oczekiwania na kolejny lot...
Avatar
.. / 18 maja 2013 o 16:21
0
Loty do Lwowa-miasta partnerskiego Lublina.Przy niskich cenach biletów frekwencja murowana.
Avatar
caravan / 18 maja 2013 o 15:19
0
Pomysł rodem z domu w Abramowicach! Po Wielkanocy-LOT'em-start z Amst. 19.20. Samochód czekał pozostawiony na parkingu w okolicy APCh. 00.30 w domu w Świd. Bagaż 20+10. Tydzień temu rezerwacja W-wa - Amst. na koniec czerwca. Też LOT. W obie strony niecałe 700 zł. A te gamonie (Eurolot) proponują prawie dwie doby i do tego s-lot turbośmigłowy.
Avatar
anty krk / 18 maja 2013 o 09:56
0
Loty do Zurychu już są - z noclegiem w Londynie , a potem to już z górki ;-) W ten sposób to są już loty na cały świat, zuch chłopaki z lotniska!
Avatar
Magda_23 / 17 maja 2013 o 15:35
0
Dokładnie zgadzam się z Tobą!
Lecieć do Gdańska, czekać dobę na samolot do Amsterdamu i bilet kosztuje 920,70 zł w obie strony.
Głupota totalna!
Z Warszawy jest bezpośrednie połączenie i kosztuje 760 zł i z dojazdem do stolicy wyniesie taniej i mniej czasu zajmie podróż.
Kto wymyślił takie połączenie z Lublina?!
Mogłabym zrozumieć z przesiadką jakby tego samego dnia był samolot do Amsterdamu, ale dobę czekać na samolot?!
Dokładnie zgadzam się z Tobą!
Lecieć do Gdańska, czekać dobę na samolot do Amsterdamu i bilet kosztuje 920,70 zł w obie strony.
Głupota totalna!
Z Warszawy jest bezpośrednie połączenie i kosztuje 760 zł i z dojazdem do stolicy wyniesie taniej i mniej czasu zajmie podróż.
Kto wymyślił takie połączenie z Lublina?!
Mogłabym zrozumieć z przesiadką jakby tego samego dnia był samolot do Amsterdamu, ale dobę czekać na samolot?! rozwiń
Avatar
bunia / 17 maja 2013 o 14:49
0
Kolejny raz robia z nas deb***i!!! Po co leciec do Gdanska, jezeli chcesz do Holandii? W dodatku z noclegiem, raz w tygodniu i cena tez nieciekawa! Jedyne co to powrot wydaje sie atrakcyjnieszy- jesli dobrze rozumiem- bez przesiadki w Gdansku, bezposrednio z Amsterdamu do Swidnika?
Avatar
Darek / 17 maja 2013 o 14:02
0
WSTYD!!!!

JAK MOŻNA TAK OLEWAĆ LUBELSKICH PASAŻERÓW!!!

JAK MOŻNA LECIEĆ Z PRZESIADKĄ DO AMSTERDAMU!!!!!

WSTYD!!!!

ŁASKE ROBIĄ ŻE 1 RAZ NA TYDZIEŃ Z PRZESIADKĄ!!!!! LUDZIE KTO BĘDZIE TRACIŁ 2 DNI ŻEBY POLECIEĆ DO AMSTERDAMU JAK Z WARSZAWY SĄ BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIA?

TYM SPOSOBEM ODBIJACIE PASAŻERÓW!!!!!

WSTYD PANOWIE PREZESI!!! A MIAŁO BYĆ TAKIE ZAJEBISTE LOTNISKO A WYSZEDŁ PRZYSTANEK 3 SAMOLOTY NA DOBĘ (MAX) NÓŻ W KIESZENI SIE OTWIERA!!!

A GDZIE SĄ POŁĄCZENIA DO FRANKFURTU, RZYMU, KIJOWA, KRAKOWA, WROCŁAWIA,

JAK MA LOTNISKO PROSPEROWAĆ JAK NIE MA SAMOLOTÓW

TO PO CO BUDOWAĆ I NIE WYKORZYSTYWAĆ?

O ZGROZO!!!

POLSKA "C"
WSTYD!!!!

JAK MOŻNA TAK OLEWAĆ LUBELSKICH PASAŻERÓW!!!

JAK MOŻNA LECIEĆ Z PRZESIADKĄ DO AMSTERDAMU!!!!!

WSTYD!!!!

ŁASKE ROBIĄ ŻE 1 RAZ NA TYDZIEŃ Z PRZESIADKĄ!!!!! LUDZIE KTO BĘDZIE TRACIŁ 2 DNI ŻEBY POLECIEĆ DO AMSTERDAMU JAK Z WARSZAWY SĄ BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIA?

TYM SPOSOBEM ODBIJACIE PASAŻERÓW!!!!!

WSTYD PANOWIE PREZESI!!! A MIAŁO BYĆ TAKIE ZAJEBI... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 25 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 132 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!