Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 września 2009 r.
19:23
Edytuj ten wpis

Zmiana świateł na Ducha - gigantyczne korki na wiadukcie Poniatowskiego (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 42 A A

Zielone światło miało się świecić 13 sekund, świeci się tylko przez osiem. Korki z ul. Ducha nie zniknęły, a autobusy z Willowej wyjeżdżały spóźnione. Tak wyglądało we wtorek skrzyżowanie ul. Ducha z Północną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sygnalizacja została przeprogramowana w poniedziałek przed południem. O zmiany prosili mieszkańcy os. Botanik, którzy co rano stali w długich korkach na ul. Ducha, którą do Lublina dojeżdżają też mieszkańcy Marysina i okolic.

Ratusz zdecydował, że zielone światło dla ul. Ducha będzie się świecić dłużej. – Wydłużyliśmy je o 5–8 sekund w zależności od pory dnia – wyjaśniał nam w poniedziałek Andrzej Matacz z Wydziału Dróg i Mostów w Urzędzie Miasta.

Wczoraj odmieniona sygnalizacja przechodziła poranny chrzest bojowy. Ale okazało się, że korki na Ducha jak były, tak są. Wczoraj sznur samochodów sięgał Poligonowej. – Po godz. 8 kierowcy autobusów linii 2 zgłaszali nam największe problemy – przyznaje Weronika Opasiak, rzecznik MPK. – Opóźnienia sięgały 20 minut.

Właśnie po godz. 8 zielone światło na Ducha zamiast przez 13 sekund świeciło tylko przez osiem.

– Na pewno ma pan dobry stoper? – dopytuje Eugeniusz Janicki, dyrektor Wydziału Dróg i Mostów. – Zielone światło dla Ducha to minimalnie 12 sekund, a nie 8. Sprawdzę to, wysyłam inspektora.
Okazało się, że światła zostały przez robotników przeprogramowane niezgodnie z dyspozycją wydaną przez magistrat.

– Pomylili cyfry – potwierdza Matacz. Urzędnicy dopatrzyli się błędów w programie obowiązującym przed godz. 6.30 i między godz. 6.30 a 7.30. Błędu, który my wyłapaliśmy, nie dostrzegli.

Miasto obiecuje zmiany.

– Wykonawca musi poprawić światła, by pracowały zgodnie z naszym zleceniem – zapowiada Matacz. Nasi internauci skarżyli się też na większe niż zwykle korki na al. Solidarności przed Sikorskiego jadąc od centrum. – Tu nie kazaliśmy nic zmieniać – mówi Matacz.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JPII / 9 września 2009 o 20:47
0
Gość napisał:
jesteś głupkiem obrażającym innych i do tego żyjesz marzeniami w jakimś własnym nierealnym świecie pewnie do tego na utrzymaniu rodziców opłacających ci neostrade i do tego wydaje ci się żę w Need for Speed płacisz podatki w paliwie na drogi Szkoda że radni którzy odrzucili propozycje echo nie stosują sie do Twojej recepty i dlatego w tym mieście jest źle i stoisz w korkach W tym kraju nawet prezes ZUS okazał się łapówkarzem Prędzej w tym mieści powstanie tor motocrossowy niż na górkach się coś zmieni albo na tym skrzyżowaniu. Bedziesz jeszcze długo stał w korkach i czekał aż Twoja recepta sie sprawdzi oj długo....


Idz kolego spać bo jutro czeka Cie przechadzka po firmach i innych "inwestorach" po tzw. prośbie.. Idz popłacz, popros jakiegos Pana prezesa zeby Ci droge zbudowali bo w korku stoisz Przejdz sie tez do sasiada i popros niech Ci w gratisie mieszkanie wyremontuje bo Ty nie potrafisz Mniej emocji wiecej rozsadku kolego sympatyczny
rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 17:24
0
JPII napisał:
Moją receptą jest to, niech każdy wykonuje swoją prace należycie a na prawdę w tym kraju źle nie będzie ! Nie po to my kierowcy płacimy grube podatki w paliwie, żeby nic sie z tymi drogami nie działo, odpowiednie służby kładły lache a budowa dróg lichej jakości zajmowały sie supermarkety, hehe.. ot wszystko! Ponial??

jesteś głupkiem obrażającym innych i do tego żyjesz marzeniami w jakimś własnym nierealnym świecie pewnie do tego na utrzymaniu rodziców opłacających ci neostrade i do tego wydaje ci się żę w Need for Speed płacisz podatki w paliwie na drogi Szkoda że radni którzy odrzucili propozycje echo nie stosują sie do Twojej recepty i dlatego w tym mieście jest źle i stoisz w korkach W tym kraju nawet prezes ZUS okazał się łapówkarzem Prędzej w tym mieści powstanie tor motocrossowy niż na górkach się coś zmieni albo na tym skrzyżowaniu. Bedziesz jeszcze długo stał w korkach i czekał aż Twoja recepta sie sprawdzi oj długo....

jesteś głupkiem obrażającym innych i do tego żyjesz marzeniami w jakimś własnym nierealnym świecie pewnie do tego na utrzymaniu rodziców opłacających ci neostrade i do tego wydaje ci się żę w Need for Speed płacisz podatki w paliwie na drogi Szkoda że radni którzy odrzucili propozycje echo nie stosują sie do Twojej recepty i dlatego w tym mieście jest źle i stoisz w korkach W tym kraju nawet prezes ZUS okazał się łapówkarzem Prędzej w tym mieści powstanie tor motocrossowy niż na górkach się coś zmieni albo na tym skr... rozwiń
Avatar
mig / 9 września 2009 o 17:18
0
Gość napisał:
chcesz powiedzieć że Rada Miejska nie jest cześcią Urzedu Miasta ??


Rada Miejska pełni w mieście taką samą funkcję, jak rada nadzorcza w przedsiębiorstwie. Możesz jako urzędnik wymyślać super rozwiązania, rewolucyjne usprawnienia - ale jeśli Rada Miejska powie "nie", to nijak swoich pomysłów nie wdrożysz. UM i Wasilewski dogadali się z Echo, ale RM powiedziała "nie" - i jest jak jest
Możesz jako urzędnik wymyślać super rozwiązania, rewolucyjne usprawnienia - ale jeśli Rada Miejska powie "nie", to nijak swoich pomysłów nie wdrożysz. UM i Wasilewski dogadali się z Echo, ale RM powiedziała "nie" - i jest jak jest rozwiń
Avatar
JPII / 9 września 2009 o 16:51
0
Gość napisał:
Z tej dyskusji ktora prowadzisz z innymi widac ze sam jestes impotentem nie tylko intelektualnym, pałą, frajerem, fagasem dlatego stoisz jak ta pała w korkach Błyśnij teraz intelektem swoim i powiedz co mieszkańcy tamtych rejonów mają z tego ze miasto nie zgodziło się na hipermarket na górkach ??? Ja widze że mają zakorkowane miasto w tej jego części i górki porośnięte chwastami czyli zero pożytku. Czy to o to chodzi ???



Widze geniuszu,że Twoją receptą jest przyjmowanie czegokolwiek aby tylko dostać.. i nie ważne co i pod jakimi warunkami Moją receptą jest to, niech każdy wykonuje swoją prace należycie a na prawdę w tym kraju źle nie będzie ! Nie po to my kierowcy płacimy grube podatki w paliwie, żeby nic sie z tymi drogami nie działo, odpowiednie służby kładły lache a budowa dróg lichej jakości zajmowały sie supermarkety, hehe.. ot wszystko! Ponial??
nie ważne co i pod jakimi warunkami Moją receptą jest to, niech każdy wykonuje swoją prace należycie a na prawdę w tym kraju źle nie będzie ! Nie po to my kierowcy płacimy grube podatki w paliwie, żeby nic sie z tymi drogami nie działo, odpowiednie służby kładły lache a budowa dróg lichej jakości zajmowały sie supermarkety, hehe.. ot wszystko! Ponial?? rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 16:40
0
JPII napisał:
Ale z Ciebie impotent intelektualny ! Chodzi o to, że takie sprawy jak budowa dróg czy modernizacja ich powinna leżeć w gestii powołanych do tego firm czy instytucji. Chodzi mi pało o co innego, o to, że w normalnym kraju takie skrzyżowanie zostało by zbudowane bez łaski i stawianych warunków przez odpowiednie firmy na zlecenie miasta i jego koszt . Jesteś frajer, bo zgodziłbyś się na postawienie byle czego byle gdzie aby tylko droge Ci zrobili. Zapamiętaj kolego, że każda instytucja ma swoje obowiązki, tak jak drogowcy mają łatać i budować drogi tak UM ma dbać o środki na te budowy a nie oglądać sie na jakiś 'dobroczyńców'. A Ty fagasie dalej licz na 'sponsorów'. Postaw sobie pod domem wysypisko w zamian za kilka metrów tandety, zrobionej niskim kosztem.. kosztem zdobycia pozwolenia pod budowe czegoś tam, hehe


Z tej dyskusji ktora prowadzisz z innymi widac ze sam jestes impotentem nie tylko intelektualnym, pałą, frajerem, fagasem dlatego stoisz jak ta pała w korkach Błyśnij teraz intelektem swoim i powiedz co mieszkańcy tamtych rejonów mają z tego ze miasto nie zgodziło się na hipermarket na górkach ??? Ja widze że mają zakorkowane miasto w tej jego części i górki porośnięte chwastami czyli zero pożytku. Czy to o to chodzi ???


Z tej dyskusji ktora prowadzisz z innymi widac ze sam jestes impotentem nie tylko intelektualnym, pałą, frajerem, fagasem dlatego stoisz jak ta pała w korkach Błyśnij teraz intelektem swoim i powiedz co mieszkańcy tamtych rejonów mają z tego ze miasto nie zgodziło się na hipermarket na górkach ??? Ja widze że mają zakorkowane miasto w tej jego części i górki porośnięte chwastami czyli zero pożytku. Czy to o to chodzi ??? rozwiń
Avatar
JPII / 9 września 2009 o 15:51
0
[quote name='~duch~' date='9.09.2009, 14:30:43' post='168867']
potwierdzasz swoja głupote, najgorsze ze dalej w nią brniesz. Nikt nie prosił Echo o przebudowe skrzyzowania tylko Echo samo wyszlo z taka propozycja ale ty pewnie nie rozumiesz i nie widzisz różnicy. Trzeba było przyjąc tą propozycje i wydać pozwolenie na budowe marketu po skonczonej przebudowie skrzyzowania i problemy komunikacyjne były by rozwiązane. Jesteś z tych zawistnych ludzi co to będą stać w korkach, klnąć na nie ale nie zgodza sie na hipermarket bo wolą stać w korkach . Ktoś mądrzejszy ci napisał ale ty i tak nie rozumiesz. Ten urząd który odpowiada za przebudowę tego skrzyżowania to Urząd Miasta ten sam co NIE przyjął propozycji jego przebudowy przez Echo! Czyli sam nie przebuduje innemu też nie pozwole a niech stoją w korkach!!! Więc pochwalając nieprzyjecie propozycji Echa i krytykująć urzad ktory ma przebudowac.. przeczysz sam sobie.... czy wziąłeś już dziś leki ???



Ale z Ciebie impotent intelektualny ! Chodzi o to, że takie sprawy jak budowa dróg czy modernizacja ich powinna leżeć w gestii powołanych do tego firm czy instytucji. Chodzi mi pało o co innego, o to, że w normalnym kraju takie skrzyżowanie zostało by zbudowane bez łaski i stawianych warunków przez odpowiednie firmy na zlecenie miasta i jego koszt . Jesteś frajer, bo zgodziłbyś się na postawienie byle czego byle gdzie aby tylko droge Ci zrobili. Zapamiętaj kolego, że każda instytucja ma swoje obowiązki, tak jak drogowcy mają łatać i budować drogi tak UM ma dbać o środki na te budowy a nie oglądać sie na jakiś 'dobroczyńców'. A Ty fagasie dalej licz na 'sponsorów'. Postaw sobie pod domem wysypisko w zamian za kilka metrów tandety, zrobionej niskim kosztem.. kosztem zdobycia pozwolenia pod budowe czegoś tam, hehe
[quote name='~duch~' date='9.09.2009, 14:30:43' post='168867']
potwierdzasz swoja głupote, najgorsze ze dalej w nią brniesz. Nikt nie prosił Echo o przebudowe skrzyzowania tylko Echo samo wyszlo z taka propozycja ale ty pewnie nie rozumiesz i nie widzisz różnicy. Trzeba było przyjąc tą propozycje i wydać pozwolenie na budowe marketu po skonczonej przebudowie skrzyzowania i problemy komunikacyjne były by rozwiązane. Jesteś z tych zawistnych ludzi co to będą stać w korkach, klnąć na nie ale nie zgodza sie na hiper... rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 15:22
0
mig napisał:
UUU, poprawka ! To nie urząd miasta nie przyjął propozycji Echo, tylko Rada Miejska, a Piątek i Więckowski, obrażeni za zabranie im miejsca do wyścigów motocrossowych, protestowali najgłośniej !


chcesz powiedzieć że Rada Miejska nie jest cześcią Urzedu Miasta ??
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 15:00
0
Lubelska wladza przejdzie do historii, sa tak zdolni.. do dbania o wlasne interesy i utrudniania mieszkancom zycia! Proponuje im jeszcze podrzucic za doradce Kononowicza- jak "nic nie bedzie" to i korkow nie bedzie! Ja juz zaczynam zbierac na hulajnoge, z Czechowa jechac godzine do centrum sie nie oplaca...
Avatar
mig / 9 września 2009 o 14:44
0
~duch~ napisał:
Ten urząd który odpowiada za przebudowę tego skrzyżowania to Urząd Miasta ten sam co NIE przyjął propozycji jego przebudowy przez Echo!


UUU, poprawka ! To nie urząd miasta nie przyjął propozycji Echo, tylko Rada Miejska, a Piątek i Więckowski, obrażeni za zabranie im miejsca do wyścigów motocrossowych, protestowali najgłośniej !
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 14:42
0
Aż sie faktycznie prosi o to żeby ta sprawa została nagłośniona w mediach,bo to co się tam dzieje na tej solidarności to jakaś paranoja.
Avatar
JPII / 9 września 2009 o 20:47
0
Gość napisał:
jesteś głupkiem obrażającym innych i do tego żyjesz marzeniami w jakimś własnym nierealnym świecie pewnie do tego na utrzymaniu rodziców opłacających ci neostrade i do tego wydaje ci się żę w Need for Speed płacisz podatki w paliwie na drogi Szkoda że radni którzy odrzucili propozycje echo nie stosują sie do Twojej recepty i dlatego w tym mieście jest źle i stoisz w korkach W tym kraju nawet prezes ZUS okazał się łapówkarzem Prędzej w tym mieści powstanie tor motocrossowy niż na górkach się coś zmieni albo na tym skrzyżowaniu. Bedziesz jeszcze długo stał w korkach i czekał aż Twoja recepta sie sprawdzi oj długo....


Idz kolego spać bo jutro czeka Cie przechadzka po firmach i innych "inwestorach" po tzw. prośbie.. Idz popłacz, popros jakiegos Pana prezesa zeby Ci droge zbudowali bo w korku stoisz Przejdz sie tez do sasiada i popros niech Ci w gratisie mieszkanie wyremontuje bo Ty nie potrafisz Mniej emocji wiecej rozsadku kolego sympatyczny
rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 17:24
0
JPII napisał:
Moją receptą jest to, niech każdy wykonuje swoją prace należycie a na prawdę w tym kraju źle nie będzie ! Nie po to my kierowcy płacimy grube podatki w paliwie, żeby nic sie z tymi drogami nie działo, odpowiednie służby kładły lache a budowa dróg lichej jakości zajmowały sie supermarkety, hehe.. ot wszystko! Ponial??

jesteś głupkiem obrażającym innych i do tego żyjesz marzeniami w jakimś własnym nierealnym świecie pewnie do tego na utrzymaniu rodziców opłacających ci neostrade i do tego wydaje ci się żę w Need for Speed płacisz podatki w paliwie na drogi Szkoda że radni którzy odrzucili propozycje echo nie stosują sie do Twojej recepty i dlatego w tym mieście jest źle i stoisz w korkach W tym kraju nawet prezes ZUS okazał się łapówkarzem Prędzej w tym mieści powstanie tor motocrossowy niż na górkach się coś zmieni albo na tym skrzyżowaniu. Bedziesz jeszcze długo stał w korkach i czekał aż Twoja recepta sie sprawdzi oj długo....

jesteś głupkiem obrażającym innych i do tego żyjesz marzeniami w jakimś własnym nierealnym świecie pewnie do tego na utrzymaniu rodziców opłacających ci neostrade i do tego wydaje ci się żę w Need for Speed płacisz podatki w paliwie na drogi Szkoda że radni którzy odrzucili propozycje echo nie stosują sie do Twojej recepty i dlatego w tym mieście jest źle i stoisz w korkach W tym kraju nawet prezes ZUS okazał się łapówkarzem Prędzej w tym mieści powstanie tor motocrossowy niż na górkach się coś zmieni albo na tym skr... rozwiń
Avatar
mig / 9 września 2009 o 17:18
0
Gość napisał:
chcesz powiedzieć że Rada Miejska nie jest cześcią Urzedu Miasta ??


Rada Miejska pełni w mieście taką samą funkcję, jak rada nadzorcza w przedsiębiorstwie. Możesz jako urzędnik wymyślać super rozwiązania, rewolucyjne usprawnienia - ale jeśli Rada Miejska powie "nie", to nijak swoich pomysłów nie wdrożysz. UM i Wasilewski dogadali się z Echo, ale RM powiedziała "nie" - i jest jak jest
Możesz jako urzędnik wymyślać super rozwiązania, rewolucyjne usprawnienia - ale jeśli Rada Miejska powie "nie", to nijak swoich pomysłów nie wdrożysz. UM i Wasilewski dogadali się z Echo, ale RM powiedziała "nie" - i jest jak jest rozwiń
Avatar
JPII / 9 września 2009 o 16:51
0
Gość napisał:
Z tej dyskusji ktora prowadzisz z innymi widac ze sam jestes impotentem nie tylko intelektualnym, pałą, frajerem, fagasem dlatego stoisz jak ta pała w korkach Błyśnij teraz intelektem swoim i powiedz co mieszkańcy tamtych rejonów mają z tego ze miasto nie zgodziło się na hipermarket na górkach ??? Ja widze że mają zakorkowane miasto w tej jego części i górki porośnięte chwastami czyli zero pożytku. Czy to o to chodzi ???



Widze geniuszu,że Twoją receptą jest przyjmowanie czegokolwiek aby tylko dostać.. i nie ważne co i pod jakimi warunkami Moją receptą jest to, niech każdy wykonuje swoją prace należycie a na prawdę w tym kraju źle nie będzie ! Nie po to my kierowcy płacimy grube podatki w paliwie, żeby nic sie z tymi drogami nie działo, odpowiednie służby kładły lache a budowa dróg lichej jakości zajmowały sie supermarkety, hehe.. ot wszystko! Ponial??
nie ważne co i pod jakimi warunkami Moją receptą jest to, niech każdy wykonuje swoją prace należycie a na prawdę w tym kraju źle nie będzie ! Nie po to my kierowcy płacimy grube podatki w paliwie, żeby nic sie z tymi drogami nie działo, odpowiednie służby kładły lache a budowa dróg lichej jakości zajmowały sie supermarkety, hehe.. ot wszystko! Ponial?? rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 16:40
0
JPII napisał:
Ale z Ciebie impotent intelektualny ! Chodzi o to, że takie sprawy jak budowa dróg czy modernizacja ich powinna leżeć w gestii powołanych do tego firm czy instytucji. Chodzi mi pało o co innego, o to, że w normalnym kraju takie skrzyżowanie zostało by zbudowane bez łaski i stawianych warunków przez odpowiednie firmy na zlecenie miasta i jego koszt . Jesteś frajer, bo zgodziłbyś się na postawienie byle czego byle gdzie aby tylko droge Ci zrobili. Zapamiętaj kolego, że każda instytucja ma swoje obowiązki, tak jak drogowcy mają łatać i budować drogi tak UM ma dbać o środki na te budowy a nie oglądać sie na jakiś 'dobroczyńców'. A Ty fagasie dalej licz na 'sponsorów'. Postaw sobie pod domem wysypisko w zamian za kilka metrów tandety, zrobionej niskim kosztem.. kosztem zdobycia pozwolenia pod budowe czegoś tam, hehe


Z tej dyskusji ktora prowadzisz z innymi widac ze sam jestes impotentem nie tylko intelektualnym, pałą, frajerem, fagasem dlatego stoisz jak ta pała w korkach Błyśnij teraz intelektem swoim i powiedz co mieszkańcy tamtych rejonów mają z tego ze miasto nie zgodziło się na hipermarket na górkach ??? Ja widze że mają zakorkowane miasto w tej jego części i górki porośnięte chwastami czyli zero pożytku. Czy to o to chodzi ???


Z tej dyskusji ktora prowadzisz z innymi widac ze sam jestes impotentem nie tylko intelektualnym, pałą, frajerem, fagasem dlatego stoisz jak ta pała w korkach Błyśnij teraz intelektem swoim i powiedz co mieszkańcy tamtych rejonów mają z tego ze miasto nie zgodziło się na hipermarket na górkach ??? Ja widze że mają zakorkowane miasto w tej jego części i górki porośnięte chwastami czyli zero pożytku. Czy to o to chodzi ??? rozwiń
Avatar
JPII / 9 września 2009 o 15:51
0
[quote name='~duch~' date='9.09.2009, 14:30:43' post='168867']
potwierdzasz swoja głupote, najgorsze ze dalej w nią brniesz. Nikt nie prosił Echo o przebudowe skrzyzowania tylko Echo samo wyszlo z taka propozycja ale ty pewnie nie rozumiesz i nie widzisz różnicy. Trzeba było przyjąc tą propozycje i wydać pozwolenie na budowe marketu po skonczonej przebudowie skrzyzowania i problemy komunikacyjne były by rozwiązane. Jesteś z tych zawistnych ludzi co to będą stać w korkach, klnąć na nie ale nie zgodza sie na hipermarket bo wolą stać w korkach . Ktoś mądrzejszy ci napisał ale ty i tak nie rozumiesz. Ten urząd który odpowiada za przebudowę tego skrzyżowania to Urząd Miasta ten sam co NIE przyjął propozycji jego przebudowy przez Echo! Czyli sam nie przebuduje innemu też nie pozwole a niech stoją w korkach!!! Więc pochwalając nieprzyjecie propozycji Echa i krytykująć urzad ktory ma przebudowac.. przeczysz sam sobie.... czy wziąłeś już dziś leki ???



Ale z Ciebie impotent intelektualny ! Chodzi o to, że takie sprawy jak budowa dróg czy modernizacja ich powinna leżeć w gestii powołanych do tego firm czy instytucji. Chodzi mi pało o co innego, o to, że w normalnym kraju takie skrzyżowanie zostało by zbudowane bez łaski i stawianych warunków przez odpowiednie firmy na zlecenie miasta i jego koszt . Jesteś frajer, bo zgodziłbyś się na postawienie byle czego byle gdzie aby tylko droge Ci zrobili. Zapamiętaj kolego, że każda instytucja ma swoje obowiązki, tak jak drogowcy mają łatać i budować drogi tak UM ma dbać o środki na te budowy a nie oglądać sie na jakiś 'dobroczyńców'. A Ty fagasie dalej licz na 'sponsorów'. Postaw sobie pod domem wysypisko w zamian za kilka metrów tandety, zrobionej niskim kosztem.. kosztem zdobycia pozwolenia pod budowe czegoś tam, hehe
[quote name='~duch~' date='9.09.2009, 14:30:43' post='168867']
potwierdzasz swoja głupote, najgorsze ze dalej w nią brniesz. Nikt nie prosił Echo o przebudowe skrzyzowania tylko Echo samo wyszlo z taka propozycja ale ty pewnie nie rozumiesz i nie widzisz różnicy. Trzeba było przyjąc tą propozycje i wydać pozwolenie na budowe marketu po skonczonej przebudowie skrzyzowania i problemy komunikacyjne były by rozwiązane. Jesteś z tych zawistnych ludzi co to będą stać w korkach, klnąć na nie ale nie zgodza sie na hiper... rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 15:22
0
mig napisał:
UUU, poprawka ! To nie urząd miasta nie przyjął propozycji Echo, tylko Rada Miejska, a Piątek i Więckowski, obrażeni za zabranie im miejsca do wyścigów motocrossowych, protestowali najgłośniej !


chcesz powiedzieć że Rada Miejska nie jest cześcią Urzedu Miasta ??
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 15:00
0
Lubelska wladza przejdzie do historii, sa tak zdolni.. do dbania o wlasne interesy i utrudniania mieszkancom zycia! Proponuje im jeszcze podrzucic za doradce Kononowicza- jak "nic nie bedzie" to i korkow nie bedzie! Ja juz zaczynam zbierac na hulajnoge, z Czechowa jechac godzine do centrum sie nie oplaca...
Avatar
mig / 9 września 2009 o 14:44
0
~duch~ napisał:
Ten urząd który odpowiada za przebudowę tego skrzyżowania to Urząd Miasta ten sam co NIE przyjął propozycji jego przebudowy przez Echo!


UUU, poprawka ! To nie urząd miasta nie przyjął propozycji Echo, tylko Rada Miejska, a Piątek i Więckowski, obrażeni za zabranie im miejsca do wyścigów motocrossowych, protestowali najgłośniej !
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 14:42
0
Aż sie faktycznie prosi o to żeby ta sprawa została nagłośniona w mediach,bo to co się tam dzieje na tej solidarności to jakaś paranoja.
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki Górnika Łęczna rozbiły w derbach AZS PSW

Piłkarki Górnika Łęczna rozbiły w derbach AZS PSW 0 0

Górnik Łęczna z kolejnym kompletem punktów. Tym razem podopieczne Piotra Mazurkiewicza rozbiły AZS PSW Biała Podlaska. Mistrzynie Polski w tym sezonie nie straciły jeszcze nawet punktu

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych podpisana

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych podpisana 10 4

Prezydent Andrzej Duda podpisał w poniedziałek ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Ma ona polegać na utworzeniu prywatnego, dobrowolnego systemu gromadzenia oszczędności emerytalnych.

MKS AZS UMCS Lublin przegrał akademickie derby w karnych

MKS AZS UMCS Lublin przegrał akademickie derby w karnych 0 0

MKS AZS UMCS Lublin gorszy od AZS AWF Warszawa. Podopiecznym Patryka Maliszewskiego udało się jednak uratować jeden punkt.

Innowacyjny biznes 2019 – sięgnij po środki UE

Innowacyjny biznes 2019 – sięgnij po środki UE 0 0

Przed przedsiębiorcami kolejna szansa na otrzymanie unijnego dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020. Setki firm dzięki europejskiemu wsparciu rozwinęła już swój biznes. Dołącz do grona innowacyjnych przedsiębiorców i skorzystaj z dofinansowania.

Wypadek w Sobieszynie. Samochód dachował, dwóch rannych, jeden uciekł

Wypadek w Sobieszynie. Samochód dachował, dwóch rannych, jeden uciekł 1 1

Policjanci ustalają szczegóły wypadku, do którego doszło w sobotę około godz. 21 w Sobieszynie (pow. rycki).

Lubelskie: Szalona ucieczka kierowcy. Samochód ląduje w rowie, wszyscy uciekają, nawet dziecko

Lubelskie: Szalona ucieczka kierowcy. Samochód ląduje w rowie, wszyscy uciekają, nawet dziecko 15 4

W niedzielę około godz. 17 patrol drogówki próbował w Łopienniku Nadrzecznym zatrzymać do kontroli kierującego fordem.

Lublin: Protestujący mieszkańcy odwołali blokady ul. Ciepłej

Lublin: Protestujący mieszkańcy odwołali blokady ul. Ciepłej 0 5

Odwołane zostały zaplanowane na ten tydzień protesty mające polegać na blokadzie ul. Ciepłej, którą przebiega objazd dla samochodów omijających zamknięty odcinek ul. Krochmalnej.

Huragan wygrał rundę jesienną i... zmienił trenera

Huragan wygrał rundę jesienną i... zmienił trenera 0 2

Huragan Międzyrzec Podlaski spędzi zimową przerwę w rozgrywkach w fotelu lidera. W rundzie rewanżowej zespół poprowadzi nowy trener Damian Panek

Lublin szykuje się na zmiany klimatyczne. Jest plan na wypadek upałów, wichur i powodzi
Magazyn

Lublin szykuje się na zmiany klimatyczne. Jest plan na wypadek upałów, wichur i powodzi 9 5

Gotowy jest plan przygotowania miasta na zmiany klimatyczne wiążące się z dłuższymi falami upałów, wichurami oraz ulewami i powodziami miejskimi. Za najbardziej zagrożone tereny uznano centrum oraz Czuby, Wieniawę i część Czechowa Południowego.

Pies służbowy zatrzymał się przy bagażniku auta. W środku były trzy słoiki

Pies służbowy zatrzymał się przy bagażniku auta. W środku były trzy słoiki 17 2

Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że 20-letni mieszkaniec Łęcznej może posiadać narkotyki.

7 pytań, które pomaga zbudować markę

7 pytań, które pomaga zbudować markę 0 0

Wojewoda lubelski mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. Sprawa wróci do sądu

Wojewoda lubelski mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. Sprawa wróci do sądu 35 12

Wojewoda lubelski wróci na ławę oskarżonych. Przemysław Czarnek mówił o Marszu Równości jako promowaniu „zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”.

Festiwal Kultury Ukraińskiej "Ukraina w Centrum Lublina" [program]
22 listopada 2018, 17:00

Festiwal Kultury Ukraińskiej "Ukraina w Centrum Lublina" [program] 1 3

Co Gdzie Kiedy. Już po raz 11. w Lublinie zorganizowany zostanie Festiwal Kultury Ukraińskiej Ukraina w Centrum Lublina. W tym roku Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza zaprasza w dniach 22-25 listopada.

Centrum handlowe to znacznie więcej niż sklepy

Centrum handlowe to znacznie więcej niż sklepy 0

Rozmowa z Jackiem Garbaczewskim, dyrektorem SKENDE.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!