Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 czerwca 2009 r.
10:25
Edytuj ten wpis

Zobacz pyskówkę kibica Motoru z dziennikarzem Polsatu (wideo)

0 81 A A

- Mam pytanie. Dlaczego zachowujecie się jak bandyci? - Zapytał dziennikarz kibica wychodzącego z siedziby Motoru Lublin. - Spierd...! Goń się pajacu. Wyj... ci w ryj zaraz! - odparł muskularny mężczyzna i za chwilę rzucił się na niego z pięściami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Taką scenę zarejestrowały kamery Polsatu. Dziennikarze telewizji postanowili zapytać lubelskich kiboli, dlaczego kilkanaście dni temu, wracając z meczu Motoru z Flotą Świnoujście, zatrzymali pociąg i rozpętali regularną bijatykę z pseudokibicami Lecha Poznań i ŁKS Łódź.

Jednego z nich telewizja spotkała w siedzibie lubelskiego klubu przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

- Dzień dobry. Moje pytanie: dlaczego zatrzymaliście pociąg? Jakim prawem? Dlaczego zachowujecie się jak bandyci - pytał dziennikarz dwóch kibiców.

- Spier... Goń się pajacu. - odparł jeden z mężczyzn.

- Zachowujecie się jak swołocz - rzucił dziennikarz, chcąc sprowokować kibola. I udało mu się.

- Wyp..., bo ci wy... w ryj zaraz! - Groził muskularny mężczyzna, po czym rzucił się na dziennikarza z pięściami: - No chodź kur...! Dawaj kur..! Ch... ty.

Zobacz wideo:


A tak bandyci bili się pod Poznaniem



(red)

Komentarze 81

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
damian / 14 czerwca 2011 o 19:14
0
Nie popieram kibiców którzy demolują czyjąś pracę i pieniądze, ale ten dziennikarz powinien dostać w jape, jest upierdliwy, prowokuje kogoś, a potem pokazuje w telewizji że ktoś jest nerwowy
Avatar
Gość / 30 września 2009 o 18:14
0
Zastanawia mnie co przyświecało dziennikarzowi prócz chęci wyprowadzenia kogoś z równowagi ? Jeżeli chciał tylko sprowokować to jest prymitywniejszy od tego kibica. Podniecacie się Państwo tym, że kibic przeklinał. A Wy w redakcji nie używacie wulgaryzmów kiedy ktoś specjalnie gra na Waszych nerwach ? Nie staczajcie się do poziomu bolszewickich kronik filmowych gdzie propaganda, cynizm i obłuda zakrywały cały obraz rzeczywistości
Avatar
RKS / 8 czerwca 2009 o 19:22
0
pawel napisał:
Inteligent w żółtej koszulce jak malowany ...
Banda kretynów.


SZKODA MI wAS "LUDZIE" ....
wY NIE ROZUMIECIE DLACZEGO TAK JEST.. ZACZNIJCIE CHODZIĆ NA MECZE, A NIE SIEDZIEĆ W DOMACH! WSZYSCY Z WAS TO ROBOLE BUDOWLANI, KTÓRZY SIĘ BOJĄ WYJŚĆ Z DOMU PO 21. JA ROZUMIEM GOŚCIA, ZNAM GO TEŻ NA MECZE CHODZE I MAM DO NIEGO SZACUNEK ZA TO CO ZROBIŁ, ROBI I BĘDZIE ROBIŁ DLA NASZEGO MOTORU!

Niech nas nie nawidzą, byle się nas bali

AVE MOTOR!


SZKODA MI wAS "LUDZIE" ....
wY NIE ROZUMIECIE DLACZEGO TAK JEST.. ZACZNIJCIE CHODZIĆ NA MECZE, A NIE SIEDZIEĆ W DOMACH! WSZYSCY Z WAS TO ROBOLE BUDOWLANI, KTÓRZY SIĘ BOJĄ WYJŚĆ Z DOMU PO 21. JA ROZUMIEM GOŚCIA, ZNAM GO TEŻ NA MECZE CHODZE I MAM DO NIEGO SZACUNEK ZA TO CO ZROBIŁ, ROBI I BĘDZIE ROBIŁ DLA NASZEGO MOTORU!

Niech nas nie nawidzą, byle się nas bali

AVE MOTOR! rozwiń
Avatar
Mariusz / 6 czerwca 2009 o 22:15
0
DO WAS WSZYSTKICH CO WYPISUJECIE ZE TO I TAMTO NA TEMAT MOTORU BANDYCI HULIGANI I WSZYSTKO CO NAJGORSZE TAK JEST NAJLEPIEJ POWIEDZIEC NIE BEDAC NIGDY NA MECZU . PRZYCHODZE Z 4 LETNIM SYNEM NA MECZ I NIGDY NIC MI SIE NIE STALO , CHODZE NA MECZE REGULARNIE OD OK 10. LAT NIEMA CO NAJLEPIEJ TO SIEDZEC W OKNIE I NIE WYCHODZIC Z DOMU BY KTOS WAM NIE DAL W MORDE ... ZASTANAWIA MNIE CZY MACIE COS DO ROBOTY CZY SIEDZICIE NA RECIE CZY EMERYTURZE I WYPISUJECIE KOMENTARZE NA KURIERZE CZY NA DZIENNIKU WSCHODNIM ... CZY DZIENNIK LUB KURIER WSPOMNIAL CHOC RAZ O AKCJACH CHARYTATYWNYCH PROWADZONYCH PRZEZ KIBICOW ? NIE OCZYWSCIE ZE NIE BO PO CO JESTESMY BANDYTAMI I LUBUZAMI WALIMY KIJEM W LEB KAZDEGO KTO WYJDZIE NA ULICE . WALNIJCIE SIE W TE WASZE PUSTE GLOWY ... W ZADNYM INNYM MIESCIE NIEMA CZEGOS TAKIEGO JAK TU , TYLKO W LUBLINIE KAZDEMU WSZYSTKO PRZESZKADZA , KOCHAM MOTOR I NIGDY NIE PRZESTANE , A WAS TO BOLI ... SIEDZCIE SOBIE W KANAPIE W PAPUTKACH NA NOGACH CZYTAJAC GAZETE AZ UMRZECIE ZE STAROSCI BO NAJLEPIEJ SIEDZEC W DOMU BAC SIE WYJSC NA ULICE BO SIE BOI ZE DOSTANIE SIE W MORDE , CZEMU NIE ZAJMIECIE SIE PIJAKAMI , BEZDOMNYMI ALBO INNYMI LUDZMI KTORZY POTRZEBUJA POMOCY ? DZIENIKARZYNA SAM SPROWOKOWAL ..... POWINIEN DOSTAC W MORDE ZA TO ZE NIE PILNUJE SWOICH SPRAW NIECH SIE NAJPIERW ZAJMIE SWOIMI SPRAWAMI BO Z TEGO CO MI WIADOMO NIE ZA BARDZO MU SIE W RODZINIE POWODZI , SZUKAJA SENSACJI I WIDAC ZE MOZNA ZROBIC , DLACZEGO JEST MOWA O MOTORZE ? A LECH GDZIE GDZIE ŁKS ? TAM OCZYWSICIE LUDZIE NIE SA TAK SPOLECZNI JAK W LUBLINIE ... WAS POWINNI POWYWOZIC Z TEGO MIASTA BO JEST TO PIEKNE MIASTO ALE JAK WIDAC STARZY LUDZIE MAJA WIECEJ DO GADANIA BO TO DO NICH NALEZY PRZYSZLOSC

A MY DALEJ SWOJE !!! BYŁ , BĘDZIE , JEST MOTOR RKS !

NIE CHCECIE NIE PRZYCHODZCIE NA MECZE , NIKT WAM NIE BRONI A ON NAS WON !

JA KOCHAM MOTOR LALALALALALA
DO WAS WSZYSTKICH CO WYPISUJECIE ZE TO I TAMTO NA TEMAT MOTORU BANDYCI HULIGANI I WSZYSTKO CO NAJGORSZE TAK JEST NAJLEPIEJ POWIEDZIEC NIE BEDAC NIGDY NA MECZU . PRZYCHODZE Z 4 LETNIM SYNEM NA MECZ I NIGDY NIC MI SIE NIE STALO , CHODZE NA MECZE REGULARNIE OD OK 10. LAT NIEMA CO NAJLEPIEJ TO SIEDZEC W OKNIE I NIE WYCHODZIC Z DOMU BY KTOS WAM NIE DAL W MORDE ... ZASTANAWIA MNIE CZY MACIE COS DO ROBOTY CZY SIEDZICIE NA RECIE CZY EMERYTURZE I WYPISUJECIE KOMENTARZE NA KURIERZE CZY NA DZIENNIKU WSCHODNIM ... CZY DZIENNIK LUB KURIER WSPOMNIAL CHOC ... rozwiń
Avatar
Wschód / 6 czerwca 2009 o 19:37
0
Nie no stary z tą Dumą Wschodu to przegiąłeś mocno. Chyba że chodziło Ci o Pośmiewisko Całej Polski wtedy ok i wszyscy się z tym zgodzą.A koleś zrobił z siębie niezłego kretyna ale wszędzie wiedzą że "kibice" Motoru tak mają.
Avatar
tb / 6 czerwca 2009 o 17:03
0
Bardzo dobrze. Leci za nim i truje mu 4 litery ...
Avatar
Gość / 6 czerwca 2009 o 16:07
0
To są bezmózgowcy.
Avatar
Marek z Lublin / 6 czerwca 2009 o 15:50
0
To są po prostu tępi, prymitywni bandyci. Na budynkach lubelskiego osiedla Tatary można znaleźć hasełka typu 'Moto Lublin - bandyci wschodniej Polski' lub 'Bóg wybacza - Motor nigdy'. Czy to jest normalne? Żal mi tych wszystkich ludzi, którzy idą na mecz w celu KIBICOWANIA drużynie Motoru. W tłumie bandytów, cwaniaków i kryminalistów nie obejrzą meczu, a i gębę można dostać. To tyle. Od wielu lat zachodzę w głowę dlaczego Policja nie oże dać sobie rady z tą dziczą. W Anglii jakoś dali radę, a w Polsce jakoś nadal hołota jest bezkarna...
Avatar
massbombing / 6 czerwca 2009 o 14:14
0
Bo to motor. Tam same małpy i tępaki są
Avatar
rdk / 6 czerwca 2009 o 11:00
0
im wieksze miesnie tym mniejszy mozg ... wstyd mi za wszystkich tych poprancow, fanatykow motoru od siedmiu bolesci kibicow.
Avatar
damian / 14 czerwca 2011 o 19:14
0
Nie popieram kibiców którzy demolują czyjąś pracę i pieniądze, ale ten dziennikarz powinien dostać w jape, jest upierdliwy, prowokuje kogoś, a potem pokazuje w telewizji że ktoś jest nerwowy
Avatar
Gość / 30 września 2009 o 18:14
0
Zastanawia mnie co przyświecało dziennikarzowi prócz chęci wyprowadzenia kogoś z równowagi ? Jeżeli chciał tylko sprowokować to jest prymitywniejszy od tego kibica. Podniecacie się Państwo tym, że kibic przeklinał. A Wy w redakcji nie używacie wulgaryzmów kiedy ktoś specjalnie gra na Waszych nerwach ? Nie staczajcie się do poziomu bolszewickich kronik filmowych gdzie propaganda, cynizm i obłuda zakrywały cały obraz rzeczywistości
Avatar
RKS / 8 czerwca 2009 o 19:22
0
pawel napisał:
Inteligent w żółtej koszulce jak malowany ...
Banda kretynów.


SZKODA MI wAS "LUDZIE" ....
wY NIE ROZUMIECIE DLACZEGO TAK JEST.. ZACZNIJCIE CHODZIĆ NA MECZE, A NIE SIEDZIEĆ W DOMACH! WSZYSCY Z WAS TO ROBOLE BUDOWLANI, KTÓRZY SIĘ BOJĄ WYJŚĆ Z DOMU PO 21. JA ROZUMIEM GOŚCIA, ZNAM GO TEŻ NA MECZE CHODZE I MAM DO NIEGO SZACUNEK ZA TO CO ZROBIŁ, ROBI I BĘDZIE ROBIŁ DLA NASZEGO MOTORU!

Niech nas nie nawidzą, byle się nas bali

AVE MOTOR!


SZKODA MI wAS "LUDZIE" ....
wY NIE ROZUMIECIE DLACZEGO TAK JEST.. ZACZNIJCIE CHODZIĆ NA MECZE, A NIE SIEDZIEĆ W DOMACH! WSZYSCY Z WAS TO ROBOLE BUDOWLANI, KTÓRZY SIĘ BOJĄ WYJŚĆ Z DOMU PO 21. JA ROZUMIEM GOŚCIA, ZNAM GO TEŻ NA MECZE CHODZE I MAM DO NIEGO SZACUNEK ZA TO CO ZROBIŁ, ROBI I BĘDZIE ROBIŁ DLA NASZEGO MOTORU!

Niech nas nie nawidzą, byle się nas bali

AVE MOTOR! rozwiń
Avatar
Mariusz / 6 czerwca 2009 o 22:15
0
DO WAS WSZYSTKICH CO WYPISUJECIE ZE TO I TAMTO NA TEMAT MOTORU BANDYCI HULIGANI I WSZYSTKO CO NAJGORSZE TAK JEST NAJLEPIEJ POWIEDZIEC NIE BEDAC NIGDY NA MECZU . PRZYCHODZE Z 4 LETNIM SYNEM NA MECZ I NIGDY NIC MI SIE NIE STALO , CHODZE NA MECZE REGULARNIE OD OK 10. LAT NIEMA CO NAJLEPIEJ TO SIEDZEC W OKNIE I NIE WYCHODZIC Z DOMU BY KTOS WAM NIE DAL W MORDE ... ZASTANAWIA MNIE CZY MACIE COS DO ROBOTY CZY SIEDZICIE NA RECIE CZY EMERYTURZE I WYPISUJECIE KOMENTARZE NA KURIERZE CZY NA DZIENNIKU WSCHODNIM ... CZY DZIENNIK LUB KURIER WSPOMNIAL CHOC RAZ O AKCJACH CHARYTATYWNYCH PROWADZONYCH PRZEZ KIBICOW ? NIE OCZYWSCIE ZE NIE BO PO CO JESTESMY BANDYTAMI I LUBUZAMI WALIMY KIJEM W LEB KAZDEGO KTO WYJDZIE NA ULICE . WALNIJCIE SIE W TE WASZE PUSTE GLOWY ... W ZADNYM INNYM MIESCIE NIEMA CZEGOS TAKIEGO JAK TU , TYLKO W LUBLINIE KAZDEMU WSZYSTKO PRZESZKADZA , KOCHAM MOTOR I NIGDY NIE PRZESTANE , A WAS TO BOLI ... SIEDZCIE SOBIE W KANAPIE W PAPUTKACH NA NOGACH CZYTAJAC GAZETE AZ UMRZECIE ZE STAROSCI BO NAJLEPIEJ SIEDZEC W DOMU BAC SIE WYJSC NA ULICE BO SIE BOI ZE DOSTANIE SIE W MORDE , CZEMU NIE ZAJMIECIE SIE PIJAKAMI , BEZDOMNYMI ALBO INNYMI LUDZMI KTORZY POTRZEBUJA POMOCY ? DZIENIKARZYNA SAM SPROWOKOWAL ..... POWINIEN DOSTAC W MORDE ZA TO ZE NIE PILNUJE SWOICH SPRAW NIECH SIE NAJPIERW ZAJMIE SWOIMI SPRAWAMI BO Z TEGO CO MI WIADOMO NIE ZA BARDZO MU SIE W RODZINIE POWODZI , SZUKAJA SENSACJI I WIDAC ZE MOZNA ZROBIC , DLACZEGO JEST MOWA O MOTORZE ? A LECH GDZIE GDZIE ŁKS ? TAM OCZYWSICIE LUDZIE NIE SA TAK SPOLECZNI JAK W LUBLINIE ... WAS POWINNI POWYWOZIC Z TEGO MIASTA BO JEST TO PIEKNE MIASTO ALE JAK WIDAC STARZY LUDZIE MAJA WIECEJ DO GADANIA BO TO DO NICH NALEZY PRZYSZLOSC

A MY DALEJ SWOJE !!! BYŁ , BĘDZIE , JEST MOTOR RKS !

NIE CHCECIE NIE PRZYCHODZCIE NA MECZE , NIKT WAM NIE BRONI A ON NAS WON !

JA KOCHAM MOTOR LALALALALALA
DO WAS WSZYSTKICH CO WYPISUJECIE ZE TO I TAMTO NA TEMAT MOTORU BANDYCI HULIGANI I WSZYSTKO CO NAJGORSZE TAK JEST NAJLEPIEJ POWIEDZIEC NIE BEDAC NIGDY NA MECZU . PRZYCHODZE Z 4 LETNIM SYNEM NA MECZ I NIGDY NIC MI SIE NIE STALO , CHODZE NA MECZE REGULARNIE OD OK 10. LAT NIEMA CO NAJLEPIEJ TO SIEDZEC W OKNIE I NIE WYCHODZIC Z DOMU BY KTOS WAM NIE DAL W MORDE ... ZASTANAWIA MNIE CZY MACIE COS DO ROBOTY CZY SIEDZICIE NA RECIE CZY EMERYTURZE I WYPISUJECIE KOMENTARZE NA KURIERZE CZY NA DZIENNIKU WSCHODNIM ... CZY DZIENNIK LUB KURIER WSPOMNIAL CHOC ... rozwiń
Avatar
Wschód / 6 czerwca 2009 o 19:37
0
Nie no stary z tą Dumą Wschodu to przegiąłeś mocno. Chyba że chodziło Ci o Pośmiewisko Całej Polski wtedy ok i wszyscy się z tym zgodzą.A koleś zrobił z siębie niezłego kretyna ale wszędzie wiedzą że "kibice" Motoru tak mają.
Avatar
tb / 6 czerwca 2009 o 17:03
0
Bardzo dobrze. Leci za nim i truje mu 4 litery ...
Avatar
Gość / 6 czerwca 2009 o 16:07
0
To są bezmózgowcy.
Avatar
Marek z Lublin / 6 czerwca 2009 o 15:50
0
To są po prostu tępi, prymitywni bandyci. Na budynkach lubelskiego osiedla Tatary można znaleźć hasełka typu 'Moto Lublin - bandyci wschodniej Polski' lub 'Bóg wybacza - Motor nigdy'. Czy to jest normalne? Żal mi tych wszystkich ludzi, którzy idą na mecz w celu KIBICOWANIA drużynie Motoru. W tłumie bandytów, cwaniaków i kryminalistów nie obejrzą meczu, a i gębę można dostać. To tyle. Od wielu lat zachodzę w głowę dlaczego Policja nie oże dać sobie rady z tą dziczą. W Anglii jakoś dali radę, a w Polsce jakoś nadal hołota jest bezkarna...
Avatar
massbombing / 6 czerwca 2009 o 14:14
0
Bo to motor. Tam same małpy i tępaki są
Avatar
rdk / 6 czerwca 2009 o 11:00
0
im wieksze miesnie tym mniejszy mozg ... wstyd mi za wszystkich tych poprancow, fanatykow motoru od siedmiu bolesci kibicow.
Zobacz wszystkie komentarze 81

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 0 0

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem 0 0

Zawodniczka AZS UMCS zajęła trzecie miejsce w niedzielnym konkursie rzutu młotem. Srebrny medal zdobyła Joanna Fiodorow, a złoto przypadło Anicie Włodarczyk, która była poza zasięgiem

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego 0 0

41 gmin czyli 19 proc. wszystkich gmin w województwie lubelskim nie zapewnia seniorom opieki – wynika z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli. W skali kraju robi to zaledwie 20 proc. gmin, mimo że należy to do ich obowiązków i jest najmniej kosztowną dla samorządów formą pomocy seniorom.

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 17 3

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 14 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 10 2

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 26 1

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 39 18

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 15

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!