Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 czerwca 2013 r.
21:42
Edytuj ten wpis

Żuk i Taras bez śledztwa

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 10 A A
Krzysztof Żuk (Bartłomiej Żurawski)
Krzysztof Żuk (Bartłomiej Żurawski)

Prokuratura nie zajmie się sprawą działań Krzysztofa Żuka (PO), prezydenta Lublina, w związku z konkursem na prezesa Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Śledczy nie dopatrzyli się złamania prawa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Raczej nie będziemy się odwoływać od tej decyzji – mówi poseł Michał Kabaciński (Ruch Palikota), który o możliwości przestępstwa zawiadomił w kwietniu Prokuraturę Rejonową Lublin-Północ. – Szanuję decyzję prokuratury, ale chciałbym, żeby sytuację zbadały również inne instytucje, dlatego zwrócę się o kontrolę
do NIK i Regionalnej Izby Obrachunkowej – zapowiada poseł.

Zdaniem posła, Żuk mógł przekroczyć uprawnienia przy wyborze Mirosława Tarasa na prezesa LPEC i ustalaniu jego wynagrodzenia. Rada nadzorcza firmy wybrała Tarasa bez konkursu. Było to możliwe, bo trzy dni wcześniej prezydent zmienił zarządzenie o wyborze szefów spółek komunalnych. Jeszcze przed rozpoczęciem pracy Taras dostał prawie 4 tys. zł więcej niż jego poprzednik (będzie zarabiał ponad 23 tys. zł brutto).

Ratusz podkreślał, że Tarasa powołała rada nadzorcza i zrobiła to zgodnie z prawem, bo konkurs nie jest obligatoryjny, a zarządzenie nie zostało zmienione "pod niego”. Prezydent tłumaczy, że zwiększył wynagrodzenie prezesa, żeby ujednolicić zarobki szefów największych firm komunalnych. Chciał też docenić w ten sposób fachowość Tarasa, byłego prezesa kopalni w Bogdance.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 czerwca 2013 o 21:35
0

znaczy co ???

2) kązdy kto idzie do miejskich spolek to niefachowiec i pozorant?

3) kazdy ma szanse, zarabiac nawet wiecej niz Taras

ps: fragment wywiadu z Tarasem:

"Dla samego Tarasa ta kwota wcale nie jest gigantyczna. W wywiadzie dla “Dziennika Wschodniego” powiedział, że miał wiele innych, bardziej intratnych propozycji. “W pewnym stopniu to była łaska, że przyjąłem tę pracę” - powiedział w wywiadzie dla DW Mirosław Taras."

dobre  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

rozwiń
Avatar
Tropiciel / 19 czerwca 2013 o 23:21
0

znaczy co ???

2) kązdy kto idzie do miejskich spolek to niefachowiec i pozorant?

3) kazdy ma szanse, zarabiac nawet wiecej niz Taras

ps: fragment wywiadu z Tarasem:

"Dla samego Tarasa ta kwota wcale nie jest gigantyczna. W wywiadzie dla “Dziennika Wschodniego” powiedział, że miał wiele innych, bardziej intratnych propozycji. “W pewnym stopniu to była łaska, że przyjąłem tę pracę” - powiedział w wywiadzie dla DW Mirosław Taras."

znaczy co ???

2) kązdy kto idzie do miejskich spolek to niefachowiec i pozorant?

3) kazdy ma szanse, zarabiac nawet wiecej niz Taras

ps: fragment wywiadu z Tarasem:

"Dla samego Tarasa ta kwota wcale nie jest gigantyczna. W wywiadzie dla “Dziennika Wschodniego” powiedział, że miał wiele innych, bardziej intratnych propozycji. “W pewnym s... rozwiń

Avatar
Gość / 19 czerwca 2013 o 18:29
0

Proste

Idać twoim tokiem myślenia na miejscu Tarasa można by spokojnie posadzić pluszowego misia i też dałby radę. Prawda?

Chyba lepiej żeby miejskim spółkom przewodzili ludzi kompetentni a nie człony z łapanki.

Taras to fachowiec więc się ceni - tutaj nie ma nic dziwnego

Tak samo dziwić nie może to, że prezydent chce ujednolicić zarobki szefów spółek komunalnych - nie ma kolesiostwa, nie ma że jeden zarabia więcej, drugi mniej 

1. prawda, spółki komunalne n ie potrzebują kadry menadżerskiej, praktycznie potrzebują

    tylko księgowej by księgowała wpływy od mieszkańców takich jak w punkcie 3

2. jakoś o tego fachowca nie zabiegał prywatny biznes - to jest dopiero dziwne, o takiego

    fachowca powinni walczyć zębami i portfelami 

3. a dlaczego nie ujednolicił w dół tylko w górę? większość mieszkańców lublina nawet nie

    ma szans zarobić tyle ile taras dostał samej podwyżki 

potrzebują kadry menadżerskiej, praktycznie potrzebują

    tylko księgowej by księgowała wpływy od mieszkańców takich jak w punkcie 3

2. jakoś o tego fachowca nie zabiegał prywatny biznes - to jest dopiero dziwne, o takiego

    fachowca powinni walczyć zębami i portfelami 

3. a dlaczego nie ujednolicił w dół tylko w górę? większość mieszkańców lublina nawet nie

    ma szans zarobić tyle ile taras dostał samej podwyżki 

rozwiń
Avatar
Tropiciel / 19 czerwca 2013 o 14:18
0

"Chciał docenić fachowość". A może by Pan, Panie Żuku  "doceniał fachowość" z własnej kieszeni, a nie z pieniędzy podatników? To, że Pan Taras będzie miał 4 tys. zł więcej nie spowoduje, że mieszkańcom będzie cieplej.

Proste

Idać twoim tokiem myślenia na miejscu Tarasa można by spokojnie posadzić pluszowego misia i też dałby radę. Prawda?

Chyba lepiej żeby miejskim spółkom przewodzili ludzi kompetentni a nie człony z łapanki.

Taras to fachowiec więc się ceni - tutaj nie ma nic dziwnego

Tak samo dziwić nie może to, że prezydent chce ujednolicić zarobki szefów spółek komunalnych - nie ma kolesiostwa, nie ma że jeden zarabia więcej, drugi mniej 

Proste

Idać twoim tokiem myślenia na miejscu Tarasa można by spokojnie posadzić pluszowego misia i też dałby radę. Prawda?

Chyba lepiej żeby miejskim spółkom przewodzili ludzi kompetentni a nie człony z łapanki.

Taras to fachowiec więc się ceni - tutaj nie ma nic dziwnego

Tak samo dziwić nie może to, że prezydent chce ujednolicić zarobki szefów spółek komunalnych - nie ma kolesiostwa, nie ma że jeden zarabia więcej, drugi mniej 

rozwiń
Avatar
jamal / 19 czerwca 2013 o 14:08
0

Raczej nie będziemy się odwoływać od tej decyzji – mówi poseł Michał Kabaciński (Ruch Palikota)

wiara do samego końca najważniejsza haha

politykier od paligłupa chciał tylko szumu wokół siebie narobić

marny z pana polityk panie kabacinski, bardzo marny

Avatar
Życzliwy miastu LUBLIN / 19 czerwca 2013 o 13:42
0

Poseł Kabaciński  niech nie robi za anioła prezydenta Żuka.Żuk jest jednym z lepszych prezydentów w kraju

w obecnym czasie.Niech szanowny, zazdrosny Ruch Palikota nie  przeszkadza w pracy tym co pracują.

Mam dobrą pamięć i nie bardzo pamiętam co zrobił p.Palikot dla Lublina.Niech p.Kabaciński

odświeży mi pamięć,Bić pianę to nawet dzieci w przeszkolu potrąfią.Na prawdę  nikomu z inteligencji

Lublina p.Kabaciński nie zaimponuje.

Będziemu robić za anioła stóża p.Kabacińskiego.Czemu nie było głośno o Pana  ślubie kościelnym.

Żeby krytykować prezydenta Lublina samemu trzeba być w porzadku

Poseł Kabaciński  niech nie robi za anioła prezydenta Żuka.Żuk jest jednym z lepszych prezydentów w kraju

w obecnym czasie.Niech szanowny, zazdrosny Ruch Palikota nie  przeszkadza w pracy tym co pracują.

Mam dobrą pamięć i nie bardzo pamiętam co zrobił p.Palikot dla Lublina.Niech p.Kabaciński

odświeży mi pamięć,Bić pianę to nawet dzieci w przeszkolu potrąfią.Na prawdę  nikomu z inteligencji

Lublina p.Kabaciński nie zaimponuje.

Będziemu robić za anioła stóża p.Kabacińskiego.Czemu nie było g... rozwiń

Avatar
mix / 19 czerwca 2013 o 13:07
0

ok złamania prawa nie ma, ale niesmak i tak pozostał po wysokości jego pensji i całych okolicznościach

Avatar
Krzysio / 19 czerwca 2013 o 12:58
0

"Chciał docenić fachowość". A może by Pan, Panie Żuku  "doceniał fachowość" z własnej kieszeni, a nie z pieniędzy podatników? To, że Pan Taras będzie miał 4 tys. zł więcej nie spowoduje, że mieszkańcom będzie cieplej.

Avatar
same / 19 czerwca 2013 o 12:55
0

"Żuk mógł przekroczyć uprawnienia przy wyborze Mirosława Tarasa na prezesa LPEC i ustalaniu jego wynagrodzenia.

Rada nadzorcza firmy wybrała Tarasa bez konkursu.

Było to możliwe, bo trzy dni wcześniej prezydent zmienił zarządzenie o wyborze szefów spółek komunalnych. Jeszcze przed rozpoczęciem pracy Taras dostał prawie 4 tys. zł więcej niż jego poprzednik (będzie zarabiał ponad 23 tys. zł brutto)"

... no i gitara.

Wszystko jasne, przejrzyste, uczciwe i transparentne. ;)

"Mordo, ty moja" ... jak to mawiają kolesie na posadkach opłacanych przez podatników.

W prywatnych firmach nie zarobiliby nawet 5 tys. zł na rękę (bo i za co ?) ... grunt to rozdzielać sobie posadki z nadania.

"Żuk mógł przekroczyć uprawnienia przy wyborze Mirosława Tarasa na prezesa LPEC i ustalaniu jego wynagrodzenia.

Rada nadzorcza firmy wybrała Tarasa bez konkursu.

Było to możliwe, bo trzy dni wcześniej prezydent zmienił zarządzenie o wyborze szefów spółek komunalnych. Jeszcze przed rozpoczęciem pracy Taras dostał prawie 4 tys. zł więcej niż jego poprzednik (będzie zarabiał ponad 23 tys. zł brutto)"

... no i gitara.

Wszystko jasne, przejrzyste, uczciwe i trans... rozwiń

Avatar
red bull / 19 czerwca 2013 o 12:51
0

co tak mało???? nie mógł dać takiemu fachowcowi 500000000000000 zł miesięcznie?

Avatar
Gość / 21 czerwca 2013 o 21:35
0

znaczy co ???

2) kązdy kto idzie do miejskich spolek to niefachowiec i pozorant?

3) kazdy ma szanse, zarabiac nawet wiecej niz Taras

ps: fragment wywiadu z Tarasem:

"Dla samego Tarasa ta kwota wcale nie jest gigantyczna. W wywiadzie dla “Dziennika Wschodniego” powiedział, że miał wiele innych, bardziej intratnych propozycji. “W pewnym stopniu to była łaska, że przyjąłem tę pracę” - powiedział w wywiadzie dla DW Mirosław Taras."

dobre  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

rozwiń
Avatar
Tropiciel / 19 czerwca 2013 o 23:21
0

znaczy co ???

2) kązdy kto idzie do miejskich spolek to niefachowiec i pozorant?

3) kazdy ma szanse, zarabiac nawet wiecej niz Taras

ps: fragment wywiadu z Tarasem:

"Dla samego Tarasa ta kwota wcale nie jest gigantyczna. W wywiadzie dla “Dziennika Wschodniego” powiedział, że miał wiele innych, bardziej intratnych propozycji. “W pewnym stopniu to była łaska, że przyjąłem tę pracę” - powiedział w wywiadzie dla DW Mirosław Taras."

znaczy co ???

2) kązdy kto idzie do miejskich spolek to niefachowiec i pozorant?

3) kazdy ma szanse, zarabiac nawet wiecej niz Taras

ps: fragment wywiadu z Tarasem:

"Dla samego Tarasa ta kwota wcale nie jest gigantyczna. W wywiadzie dla “Dziennika Wschodniego” powiedział, że miał wiele innych, bardziej intratnych propozycji. “W pewnym s... rozwiń

Avatar
Gość / 19 czerwca 2013 o 18:29
0

Proste

Idać twoim tokiem myślenia na miejscu Tarasa można by spokojnie posadzić pluszowego misia i też dałby radę. Prawda?

Chyba lepiej żeby miejskim spółkom przewodzili ludzi kompetentni a nie człony z łapanki.

Taras to fachowiec więc się ceni - tutaj nie ma nic dziwnego

Tak samo dziwić nie może to, że prezydent chce ujednolicić zarobki szefów spółek komunalnych - nie ma kolesiostwa, nie ma że jeden zarabia więcej, drugi mniej 

1. prawda, spółki komunalne n ie potrzebują kadry menadżerskiej, praktycznie potrzebują

    tylko księgowej by księgowała wpływy od mieszkańców takich jak w punkcie 3

2. jakoś o tego fachowca nie zabiegał prywatny biznes - to jest dopiero dziwne, o takiego

    fachowca powinni walczyć zębami i portfelami 

3. a dlaczego nie ujednolicił w dół tylko w górę? większość mieszkańców lublina nawet nie

    ma szans zarobić tyle ile taras dostał samej podwyżki 

potrzebują kadry menadżerskiej, praktycznie potrzebują

    tylko księgowej by księgowała wpływy od mieszkańców takich jak w punkcie 3

2. jakoś o tego fachowca nie zabiegał prywatny biznes - to jest dopiero dziwne, o takiego

    fachowca powinni walczyć zębami i portfelami 

3. a dlaczego nie ujednolicił w dół tylko w górę? większość mieszkańców lublina nawet nie

    ma szans zarobić tyle ile taras dostał samej podwyżki 

rozwiń
Avatar
Tropiciel / 19 czerwca 2013 o 14:18
0

"Chciał docenić fachowość". A może by Pan, Panie Żuku  "doceniał fachowość" z własnej kieszeni, a nie z pieniędzy podatników? To, że Pan Taras będzie miał 4 tys. zł więcej nie spowoduje, że mieszkańcom będzie cieplej.

Proste

Idać twoim tokiem myślenia na miejscu Tarasa można by spokojnie posadzić pluszowego misia i też dałby radę. Prawda?

Chyba lepiej żeby miejskim spółkom przewodzili ludzi kompetentni a nie człony z łapanki.

Taras to fachowiec więc się ceni - tutaj nie ma nic dziwnego

Tak samo dziwić nie może to, że prezydent chce ujednolicić zarobki szefów spółek komunalnych - nie ma kolesiostwa, nie ma że jeden zarabia więcej, drugi mniej 

Proste

Idać twoim tokiem myślenia na miejscu Tarasa można by spokojnie posadzić pluszowego misia i też dałby radę. Prawda?

Chyba lepiej żeby miejskim spółkom przewodzili ludzi kompetentni a nie człony z łapanki.

Taras to fachowiec więc się ceni - tutaj nie ma nic dziwnego

Tak samo dziwić nie może to, że prezydent chce ujednolicić zarobki szefów spółek komunalnych - nie ma kolesiostwa, nie ma że jeden zarabia więcej, drugi mniej 

rozwiń
Avatar
jamal / 19 czerwca 2013 o 14:08
0

Raczej nie będziemy się odwoływać od tej decyzji – mówi poseł Michał Kabaciński (Ruch Palikota)

wiara do samego końca najważniejsza haha

politykier od paligłupa chciał tylko szumu wokół siebie narobić

marny z pana polityk panie kabacinski, bardzo marny

Avatar
Życzliwy miastu LUBLIN / 19 czerwca 2013 o 13:42
0

Poseł Kabaciński  niech nie robi za anioła prezydenta Żuka.Żuk jest jednym z lepszych prezydentów w kraju

w obecnym czasie.Niech szanowny, zazdrosny Ruch Palikota nie  przeszkadza w pracy tym co pracują.

Mam dobrą pamięć i nie bardzo pamiętam co zrobił p.Palikot dla Lublina.Niech p.Kabaciński

odświeży mi pamięć,Bić pianę to nawet dzieci w przeszkolu potrąfią.Na prawdę  nikomu z inteligencji

Lublina p.Kabaciński nie zaimponuje.

Będziemu robić za anioła stóża p.Kabacińskiego.Czemu nie było głośno o Pana  ślubie kościelnym.

Żeby krytykować prezydenta Lublina samemu trzeba być w porzadku

Poseł Kabaciński  niech nie robi za anioła prezydenta Żuka.Żuk jest jednym z lepszych prezydentów w kraju

w obecnym czasie.Niech szanowny, zazdrosny Ruch Palikota nie  przeszkadza w pracy tym co pracują.

Mam dobrą pamięć i nie bardzo pamiętam co zrobił p.Palikot dla Lublina.Niech p.Kabaciński

odświeży mi pamięć,Bić pianę to nawet dzieci w przeszkolu potrąfią.Na prawdę  nikomu z inteligencji

Lublina p.Kabaciński nie zaimponuje.

Będziemu robić za anioła stóża p.Kabacińskiego.Czemu nie było g... rozwiń

Avatar
mix / 19 czerwca 2013 o 13:07
0

ok złamania prawa nie ma, ale niesmak i tak pozostał po wysokości jego pensji i całych okolicznościach

Avatar
Krzysio / 19 czerwca 2013 o 12:58
0

"Chciał docenić fachowość". A może by Pan, Panie Żuku  "doceniał fachowość" z własnej kieszeni, a nie z pieniędzy podatników? To, że Pan Taras będzie miał 4 tys. zł więcej nie spowoduje, że mieszkańcom będzie cieplej.

Avatar
same / 19 czerwca 2013 o 12:55
0

"Żuk mógł przekroczyć uprawnienia przy wyborze Mirosława Tarasa na prezesa LPEC i ustalaniu jego wynagrodzenia.

Rada nadzorcza firmy wybrała Tarasa bez konkursu.

Było to możliwe, bo trzy dni wcześniej prezydent zmienił zarządzenie o wyborze szefów spółek komunalnych. Jeszcze przed rozpoczęciem pracy Taras dostał prawie 4 tys. zł więcej niż jego poprzednik (będzie zarabiał ponad 23 tys. zł brutto)"

... no i gitara.

Wszystko jasne, przejrzyste, uczciwe i transparentne. ;)

"Mordo, ty moja" ... jak to mawiają kolesie na posadkach opłacanych przez podatników.

W prywatnych firmach nie zarobiliby nawet 5 tys. zł na rękę (bo i za co ?) ... grunt to rozdzielać sobie posadki z nadania.

"Żuk mógł przekroczyć uprawnienia przy wyborze Mirosława Tarasa na prezesa LPEC i ustalaniu jego wynagrodzenia.

Rada nadzorcza firmy wybrała Tarasa bez konkursu.

Było to możliwe, bo trzy dni wcześniej prezydent zmienił zarządzenie o wyborze szefów spółek komunalnych. Jeszcze przed rozpoczęciem pracy Taras dostał prawie 4 tys. zł więcej niż jego poprzednik (będzie zarabiał ponad 23 tys. zł brutto)"

... no i gitara.

Wszystko jasne, przejrzyste, uczciwe i trans... rozwiń

Avatar
red bull / 19 czerwca 2013 o 12:51
0

co tak mało???? nie mógł dać takiemu fachowcowi 500000000000000 zł miesięcznie?

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 2 0

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 0

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 0 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 7 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 3 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 7 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 12 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 9 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!