Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

28 września 2022 r.
9:34

Przemysław Czarnek przeprasza za słowa o LGBT. Ale zdania nie zmienia

130 30 A A

Wycofuje się ze swoich słów, ale pozostaje przy swoich poglądach. Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek przeprosił za kontrowersyjne wypowiedzi na temat osób LGBT. To efekt zawartej przed sądem ugody.

Aktualizacja artykułu: 28 września 2022 r. 20:08
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Oświadczenia w tej sprawie polityk zamieścił dzisiaj w swoich profilach na Facebooku i Twitterze.

„Ja, niżej podpisany Przemysław Czarnek (…) wycofuję się ze swoich słów (…), pozostając jednocześnie przy swoich poglądach” – napisał minister. „Moją intencją nie było urażenie kogokolwiek, w tym także osób ze społeczności LGBT+, w szczególności Pana prof. Jakuba Urbanika. Uznaję, że sposób sformułowania wypowiedzi spowodował, że Pan prof. Jakub Urbanik odebrał je osobiście, co nie było moją intencją, za co (…) bardzo przepraszam”.

Jakub Urbanik to prawnik z Uniwersytetu Warszawskiego, który w październiku 2020 roku pozwał Przemysława Czarnka za słowa, jakie padły na antenie ogólnopolskich mediów. W czerwcu, w toku kampanii prezydenckiej w TVP Info poseł z Lublina stwierdził: „Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją”.

Z kolei w sierpniu w „Aktualnościach dnia” w Radiu Maryja Czarnek mówił: „Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu (a ten z marksizmu) pochodzi z tego samego korzenia, co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców”.

Opublikowane dzisiaj przeprosiny to efekt ugody, do jakiej doszło w lipcu.

– Jestem usatysfakcjonowany. To mały, ale bardzo istotny krok w stronę zagwarantowania ochrony godności osób LGBT+ w naszym kraju – mówi nam Jakub Urbanik, który składając pozew o ochronę dóbr osobistych domagał się przeprosin w TVP, TVN, „Gazecie Wyborczej” i „Gazecie Polskiej” oraz wpłaty 20 tys. zł na rzecz stowarzyszenia „Miłość nie wyklucza”. Skończyło się na oświadczeniu w mediach społecznościowych polityka.

– Uważam, że to w zupełności wystarczy. Dla mnie ważne jest to, że ta informacja dotrze do ludzi, którzy popierają pana ministra i identyfikują się z jego poglądami. Być może część z nich dostrzeże, że ktoś, kogo uważają za lidera, wycofuje się ze swoich słów i stwierdza, że były niewłaściwe – mówi Urbanik.

Proszony przez nas o komentarz minister potwierdza, że strony doszły do „szybkiego porozumienia”.

– Spór przed sądem nie miał najmniejszego sensu. Ponieważ moją intencją nigdy nie było urażanie kogokolwiek, więc nie miałem żadnych problemów, by przeprosić nawet za subiektywne odczucia pana Urbanika – przekazał nam Czarnek w SMS-ie. Jednocześnie stanowczo zaznaczył, że „absolutnie nie wycofuje się ze swoich poglądów, w całości je podtrzymując”.

To nie pierwszy raz, gdy lubelski polityk musi przeprosić za wypowiedzi na temat osób LGBT. W 2018 r. został pozwany przez organizatorów Marszu Równości w Lublinie za słowa o „promocji zboczeń, dewiacji i wynaturzeń”. W ramach zawartej wówczas ugody opublikował oświadczenie przepraszając zainteresowanych. Jednocześnie zaznaczył, że z niczego się nie wycofuje.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Labydnik / 1 października 2022 r. o 15:22
  No cóż IDEOLOGIA gender / ltbg to współczesne zło i wprost następstwo dawnego marksizmu, już teraz zaczyna się prześladowanie ludzi że nie akceptują pseudonauki i ideologii gender / ltbg, tego neomarksizmu, a czy taki transwestyta czy inny cudak to normalne - NO NIE. A te dziady platformerskie, lewackie i bezHołowia promują to zło.  TAK TO JEST ZŁA I ZGUBNA ANTYRODZINNA IDEOLOGIA.  
    Zupełnie obłąkane gadki, tzw. natręctwo prześladowcze. Jakiś jołop chlapnął o "ideologii gender", a tłum jołopów uznających go za "autorytet moralny" powtarza bezmyślnie. Zagadnienia poruszane w "gender studies" -  o społecznym znaczeniu określenia płci - nie są żadną "ideologią". Lewogłowy "katolak" jeszcze zmieszał  "gender" z "LGBT" a to wszystko z "ideologią". Bełkot - gorzej niż "groch z kapustą", to bardziej przypomina wymiociny po grochu z kapustą i "Bimbrze Świętym". Dziady katolackie (by użyć języka podobnego do tego od pisaniny "Romana") straszą swój ciemny lud słowami, których lud nie rozumie, tylko "wierzy" (bo rzekomo "wiara jest najważniejsza"). Kto temu "Romanowi" broni zakładać rodzinę i wychowywać po swojemu dzieci? Zdaje się wierzyć, że jakaś "ideologia" mu zabrania. I z powodu takich doznawanych "krzywd", będzie węszył po łóżkach i zwalczał ludzi pieszczących się inaczej niż on sam. Bredząc jeszcze coś o marksizmie. I popierając "socjalizm pisowski", a zwalczając wolność osoby. "Katolszewik" z tłuszczy "polskiego katolicyzmu ludowego"! A BRAK ROZUMU ZASTĘPUJE "WRZASKAMI" - PISZĄC "WOŁAMI".
    Zupełnie obłąkane gadki, tzw. natręctwo prześladowcze. Jakiś jołop chlapnął o "ideologii gender", a tłum jołopów uznających go za "autorytet moralny" powtarza bezmyślnie. Zagadnienia poruszane w "gender studies" -  o społecznym znaczeniu określenia płci - nie są żadną "ideologią". Lewogłowy "katolak" jeszcze zmieszał  "gender" z "LGBT" a to wszystko z "ideologią". Bełkot - gorzej niż "groch z kapustą", to bardziej przyp... rozwiń
Avatar
Labydnik / 1 października 2022 r. o 10:08
"...Tego, co czynią w ziemi egipskiej, w której mieszkaliście, nie czyńcie. Tego, co czynią w ziemi Kanaan, do której was wprowadzę, nie czyńcie. Nie będziecie postępować według ich obyczajów."[/quote]   [quote]"...Tego, co czynią w ziemi egipskiej, w której mieszkaliście, nie czyńcie. Tego, co czynią w ziemi Kanaan, do której was wprowadzę, nie czyńcie. Nie będziecie postępować według ich obyczajów."
 Głupoty starożytnych Żydów! W czasie, gdy je sobie przekazywano Żydzi byli wałęsającymi się drobnymi pastuchami, a Egipt potężnym państwem, w którym rozwijała się nauka i umiejętności. Kananejczyków Żydzi opluwali, by następnie dokonać na nich ludobójstwa i przejąć ich ziemię (rzekomo, według tego  samego zbioru bajek, "obiecaną"). Jak widać ta nikczemność może być natchnieniem nawet po tysiącleciach, jak u takiego "...ZSL'. Ciekawe, czy też jest pastuchem.
 Głupoty starożytnych Żydów! W czasie, gdy je sobie przekazywano Żydzi byli wałęsającymi się drobnymi pastuchami, a Egipt potężnym państwem, w którym rozwijała się nauka i umiejętności. Kananejczyków Żydzi opluwali, by następnie dokonać na nich ludobójstwa i przejąć ich ziemię (rzekomo, według tego  samego zbioru bajek, "obiecaną"). Jak widać ta nikczemność może być natchnieniem nawet po tysiącleciach, jak u takiego "...ZSL'. Ciekawe, czy też jest pastuchem. rozwiń
Avatar
Labydnik / 1 października 2022 r. o 10:01
No cóż ideologia gender / ltbg to współczesne zło i wprost następstwo dawnego marksizmu, już teraz zaczyna się prześladowanie ludzi że nie akceptują pseudonauki i ideologii gender / ltbg, tego neomarksizmu, a czy taki transwestyta czy inny cudak to normalne - NO NIE. A te platformerskie, lewackie i bezHołowia promują to zło.  
     Znowu kłamstwa i głupoty. Żaden z tych "katolickich ideologich" dla "ubogich duchem" nie sprawdzi sobie w słowniku, że "gender studies" są działem nauki, a "ideologii gender" nie ma. Podobnie jak, a to jeszcze głupsze, "ideologii LGBT" (bo to tak jakby była "ideologia łysych, rudych lub kędzierzawych"). Katolackie cudaki obłąkały się sprawami seksu (pod przewodem niewyżytych i zniewieściałych gości w sukienkach). "Katolszewicy" w swym obłędzie zajmują się potępieniami czyichś pieszczot, bo pachołki KRK u władzy wolą, żeby nie myśleli o drożyźnie, utraty majątków w oszczędnościach, wojnie po sąsiedzku, zagrożeniu skażeniem promieniotwórczym itd. itp.. Taki chory "Roman" znalazł sobie "problem"... będzie teraz węszyć po cudzych łóżkach. (Jeszcze głupawki ciąg dalszy, coś o "marksizmie", choć sam zapewne głosuje na bolszewizujący PiS. Brednie i kłamstwa prawie co słowo.)
     Znowu kłamstwa i głupoty. Żaden z tych "katolickich ideologich" dla "ubogich duchem" nie sprawdzi sobie w słowniku, że "gender studies" są działem nauki, a "ideologii gender" nie ma. Podobnie jak, a to jeszcze głupsze, "ideologii LGBT" (bo to tak jakby była "ideologia łysych, rudych lub kędzierzawych"). Katolackie cudaki obłąkały się sprawami seksu (pod przewodem niewyżytych i zniewieściałych gości w sukienkach). "Katolszewicy" w swym obł... rozwiń
Avatar
Labydnik / 1 października 2022 r. o 09:41
Czyli p. Minister ma swoje poglądy, ale nie podziela swoich słów, którymi te poglądy wyraża.
 Po prostu jest zakłamany jako wyuczony przez członka  "kasty watykańskiej" tzw. "katolik". A poza tym, jak głupi Jasio - chciałby zjeść ciastko i je wciąż mieć do zjedzenia. By zostać na stanowisku zgrywa kogoś, kim nie jest, a naprawdę jest głupim wciskaczem kościelnych zabobonów.
Avatar
TECZOWY_-ZSL / 28 września 2022 r. o 18:25
"...Tego, co czynią w ziemi egipskiej, w której mieszkaliście, nie czyńcie. Tego, co czynią w ziemi Kanaan, do której was wprowadzę, nie czyńcie. Nie będziecie postępować według ich obyczajów."
Avatar
Liz / 28 września 2022 r. o 17:14
Czyli p. Minister ma swoje poglądy, ale nie podziela swoich słów, którymi te poglądy wyraża.
Avatar
Kroll / 28 września 2022 r. o 17:08
I tak się kończy rumakowanie cyngli pisowskich. Najpierw plotą głupoty o piórach, kredkach i otworach a potem z ukłonami przepraszają. A jaka jest przyczyna utraty bohaterstwa? Prosta. MAMONA. Pytanie retoryczne: co jest ważniejsze w takich przypadkach dla pisowców: honor czy kasa? Odpowiedz powyżej.
Avatar
Janusz_Paliwas / 28 września 2022 r. o 16:22
@Paliwacuch - zapamiętaj i POwieś sobie nad łożem, czereśniaku. Zaszczytu dyskusji ze mną może dostąpić jeno Pan @Labydnik !
 Ta to po co mi odpisujesz?
Avatar
Labydnik / 28 września 2022 r. o 15:35
Panie Ministrze, my normalni murem za Panem !!![/quote] Zaświadczenie od lekarza specjalisty masz że jesteś normalno?
[quote]Wielki Lubelak, wielki Polaki Patriota !
Pochodzi ze wsi Goszczanów, dziesiątki km od Sieradza, i żaden z niego "wielki Polaki" (sic!) czy "Patriota". Szkodnik na służbie "kasty watykańskiej", który wywołuje podziały wśród Polaków z powodów tak nieistotnych dla ogółu jak "orientacja seksualna" czyli jednostkowe upodobanie do określonych pieszczot.
CHCIAŁBYŚ ABY TĘCZOWI AKTYWIŚCI SZWENDALI SIĘ PO SZKOŁACH I UCZYLI TWOJE DZIECI/WNUKI OWE "OKREŚLONE PIESZCZOTY" ???
   Kolejna głupota, powtarzana napastliwie choćby przez tych popleczników p. Godkowej ze zdjęć w DW - to przejście od "orientacji seksualnej" ludzi LGBT do sprawy dzieci. (Przecież "homoseksualizm" itp. to całkiem coś innego niż "pedofilia". To że względnie często w KRK jest to łączone, nie przeczy różnicy między pojęciami/zjawiskami.) Brednie zaś o wyssanej z  jakiegoś brudu "ideologii LGBT" - to całkiem co innego niż sprawa "edukacji seksualnej" (w tej sprawie rodzice wraz z dziećmi powinni sobie sami wybrać rodzaj nauczania i osoby nauczające). ... Poza tym, "homoseksualiści" nie garną się do "edukacji seksualnej". Natomiast mogą zajmować się jednym zagadnieniem (dość krótkim) - mają coś do powiedzenia o "nietolerancji". To bardziej by się nadawało na "godzinę wychowawczą" niż "edukację seksualną".
 Kolejna głupota, powtarzana napastliwie choćby przez tych popleczników p. Godkowej ze zdjęć w DW - to przejście od "orientacji seksualnej" ludzi LGBT do sprawy dzieci. (Przecież "homoseksualizm" itp. to całkiem coś innego niż "pedofilia". To że względnie często w KRK jest to łączone, nie przeczy różnicy między pojęciami/zjawiskami.) Brednie zaś o wyssanej z  jakiegoś brudu "ideologii LGBT" - to całkiem co innego niż sprawa "edukacji seksualnej" (w tej sprawie rodzice wraz z dziećmi powinni... rozwiń
Avatar
Jaceniacka / 28 września 2022 r. o 15:04
Panie Ministrze, my normalni murem za Panem !!![/quote] Zaświadczenie od lekarza specjalisty masz że jesteś normalno?
[quote]Wielki Lubelak, wielki Polaki Patriota !
 Pochodzi ze wsi Goszczanów, dziesiątki km od Sieradza, i żaden z niego "wielki Polaki" (sic!) czy "Patriota". Szkodnik na służbie "kasty watykańskiej", który wywołuje podziały wśród Polaków z powodów tak nieistotnych dla ogółu jak "orientacja seksualna" czyli jednostkowe upodobanie do określonych pieszczot.
CHCIAŁBYŚ ABY TĘCZOWI AKTYWIŚCI SZWENDALI SIĘ PO SZKOŁACH I UCZYLI TWOJE DZIECI/WNUKI OWE "OKREŚLONE PIESZCZOTY" ???
ote> CHCIAŁBYŚ ABY TĘCZOWI AKTYWIŚCI SZWENDALI SIĘ PO SZKOŁACH I UCZYLI TWOJE DZIECI/WNUKI OWE "OKREŚLONE PIESZCZOTY" ??? rozwiń
Avatar
Labydnik / 1 października 2022 r. o 15:22
  No cóż IDEOLOGIA gender / ltbg to współczesne zło i wprost następstwo dawnego marksizmu, już teraz zaczyna się prześladowanie ludzi że nie akceptują pseudonauki i ideologii gender / ltbg, tego neomarksizmu, a czy taki transwestyta czy inny cudak to normalne - NO NIE. A te dziady platformerskie, lewackie i bezHołowia promują to zło.  TAK TO JEST ZŁA I ZGUBNA ANTYRODZINNA IDEOLOGIA.  
    Zupełnie obłąkane gadki, tzw. natręctwo prześladowcze. Jakiś jołop chlapnął o "ideologii gender", a tłum jołopów uznających go za "autorytet moralny" powtarza bezmyślnie. Zagadnienia poruszane w "gender studies" -  o społecznym znaczeniu określenia płci - nie są żadną "ideologią". Lewogłowy "katolak" jeszcze zmieszał  "gender" z "LGBT" a to wszystko z "ideologią". Bełkot - gorzej niż "groch z kapustą", to bardziej przypomina wymiociny po grochu z kapustą i "Bimbrze Świętym". Dziady katolackie (by użyć języka podobnego do tego od pisaniny "Romana") straszą swój ciemny lud słowami, których lud nie rozumie, tylko "wierzy" (bo rzekomo "wiara jest najważniejsza"). Kto temu "Romanowi" broni zakładać rodzinę i wychowywać po swojemu dzieci? Zdaje się wierzyć, że jakaś "ideologia" mu zabrania. I z powodu takich doznawanych "krzywd", będzie węszył po łóżkach i zwalczał ludzi pieszczących się inaczej niż on sam. Bredząc jeszcze coś o marksizmie. I popierając "socjalizm pisowski", a zwalczając wolność osoby. "Katolszewik" z tłuszczy "polskiego katolicyzmu ludowego"! A BRAK ROZUMU ZASTĘPUJE "WRZASKAMI" - PISZĄC "WOŁAMI".
    Zupełnie obłąkane gadki, tzw. natręctwo prześladowcze. Jakiś jołop chlapnął o "ideologii gender", a tłum jołopów uznających go za "autorytet moralny" powtarza bezmyślnie. Zagadnienia poruszane w "gender studies" -  o społecznym znaczeniu określenia płci - nie są żadną "ideologią". Lewogłowy "katolak" jeszcze zmieszał  "gender" z "LGBT" a to wszystko z "ideologią". Bełkot - gorzej niż "groch z kapustą", to bardziej przyp... rozwiń
Avatar
Labydnik / 1 października 2022 r. o 10:08
"...Tego, co czynią w ziemi egipskiej, w której mieszkaliście, nie czyńcie. Tego, co czynią w ziemi Kanaan, do której was wprowadzę, nie czyńcie. Nie będziecie postępować według ich obyczajów."[/quote]   [quote]"...Tego, co czynią w ziemi egipskiej, w której mieszkaliście, nie czyńcie. Tego, co czynią w ziemi Kanaan, do której was wprowadzę, nie czyńcie. Nie będziecie postępować według ich obyczajów."
 Głupoty starożytnych Żydów! W czasie, gdy je sobie przekazywano Żydzi byli wałęsającymi się drobnymi pastuchami, a Egipt potężnym państwem, w którym rozwijała się nauka i umiejętności. Kananejczyków Żydzi opluwali, by następnie dokonać na nich ludobójstwa i przejąć ich ziemię (rzekomo, według tego  samego zbioru bajek, "obiecaną"). Jak widać ta nikczemność może być natchnieniem nawet po tysiącleciach, jak u takiego "...ZSL'. Ciekawe, czy też jest pastuchem.
 Głupoty starożytnych Żydów! W czasie, gdy je sobie przekazywano Żydzi byli wałęsającymi się drobnymi pastuchami, a Egipt potężnym państwem, w którym rozwijała się nauka i umiejętności. Kananejczyków Żydzi opluwali, by następnie dokonać na nich ludobójstwa i przejąć ich ziemię (rzekomo, według tego  samego zbioru bajek, "obiecaną"). Jak widać ta nikczemność może być natchnieniem nawet po tysiącleciach, jak u takiego "...ZSL'. Ciekawe, czy też jest pastuchem. rozwiń
Avatar
Labydnik / 1 października 2022 r. o 10:01
No cóż ideologia gender / ltbg to współczesne zło i wprost następstwo dawnego marksizmu, już teraz zaczyna się prześladowanie ludzi że nie akceptują pseudonauki i ideologii gender / ltbg, tego neomarksizmu, a czy taki transwestyta czy inny cudak to normalne - NO NIE. A te platformerskie, lewackie i bezHołowia promują to zło.  
     Znowu kłamstwa i głupoty. Żaden z tych "katolickich ideologich" dla "ubogich duchem" nie sprawdzi sobie w słowniku, że "gender studies" są działem nauki, a "ideologii gender" nie ma. Podobnie jak, a to jeszcze głupsze, "ideologii LGBT" (bo to tak jakby była "ideologia łysych, rudych lub kędzierzawych"). Katolackie cudaki obłąkały się sprawami seksu (pod przewodem niewyżytych i zniewieściałych gości w sukienkach). "Katolszewicy" w swym obłędzie zajmują się potępieniami czyichś pieszczot, bo pachołki KRK u władzy wolą, żeby nie myśleli o drożyźnie, utraty majątków w oszczędnościach, wojnie po sąsiedzku, zagrożeniu skażeniem promieniotwórczym itd. itp.. Taki chory "Roman" znalazł sobie "problem"... będzie teraz węszyć po cudzych łóżkach. (Jeszcze głupawki ciąg dalszy, coś o "marksizmie", choć sam zapewne głosuje na bolszewizujący PiS. Brednie i kłamstwa prawie co słowo.)
     Znowu kłamstwa i głupoty. Żaden z tych "katolickich ideologich" dla "ubogich duchem" nie sprawdzi sobie w słowniku, że "gender studies" są działem nauki, a "ideologii gender" nie ma. Podobnie jak, a to jeszcze głupsze, "ideologii LGBT" (bo to tak jakby była "ideologia łysych, rudych lub kędzierzawych"). Katolackie cudaki obłąkały się sprawami seksu (pod przewodem niewyżytych i zniewieściałych gości w sukienkach). "Katolszewicy" w swym obł... rozwiń
Avatar
Labydnik / 1 października 2022 r. o 09:41
Czyli p. Minister ma swoje poglądy, ale nie podziela swoich słów, którymi te poglądy wyraża.
 Po prostu jest zakłamany jako wyuczony przez członka  "kasty watykańskiej" tzw. "katolik". A poza tym, jak głupi Jasio - chciałby zjeść ciastko i je wciąż mieć do zjedzenia. By zostać na stanowisku zgrywa kogoś, kim nie jest, a naprawdę jest głupim wciskaczem kościelnych zabobonów.
Avatar
TECZOWY_-ZSL / 28 września 2022 r. o 18:25
"...Tego, co czynią w ziemi egipskiej, w której mieszkaliście, nie czyńcie. Tego, co czynią w ziemi Kanaan, do której was wprowadzę, nie czyńcie. Nie będziecie postępować według ich obyczajów."
Avatar
Liz / 28 września 2022 r. o 17:14
Czyli p. Minister ma swoje poglądy, ale nie podziela swoich słów, którymi te poglądy wyraża.
Avatar
Kroll / 28 września 2022 r. o 17:08
I tak się kończy rumakowanie cyngli pisowskich. Najpierw plotą głupoty o piórach, kredkach i otworach a potem z ukłonami przepraszają. A jaka jest przyczyna utraty bohaterstwa? Prosta. MAMONA. Pytanie retoryczne: co jest ważniejsze w takich przypadkach dla pisowców: honor czy kasa? Odpowiedz powyżej.
Avatar
Janusz_Paliwas / 28 września 2022 r. o 16:22
@Paliwacuch - zapamiętaj i POwieś sobie nad łożem, czereśniaku. Zaszczytu dyskusji ze mną może dostąpić jeno Pan @Labydnik !
 Ta to po co mi odpisujesz?
Avatar
Labydnik / 28 września 2022 r. o 15:35
Panie Ministrze, my normalni murem za Panem !!![/quote] Zaświadczenie od lekarza specjalisty masz że jesteś normalno?
[quote]Wielki Lubelak, wielki Polaki Patriota !
Pochodzi ze wsi Goszczanów, dziesiątki km od Sieradza, i żaden z niego "wielki Polaki" (sic!) czy "Patriota". Szkodnik na służbie "kasty watykańskiej", który wywołuje podziały wśród Polaków z powodów tak nieistotnych dla ogółu jak "orientacja seksualna" czyli jednostkowe upodobanie do określonych pieszczot.
CHCIAŁBYŚ ABY TĘCZOWI AKTYWIŚCI SZWENDALI SIĘ PO SZKOŁACH I UCZYLI TWOJE DZIECI/WNUKI OWE "OKREŚLONE PIESZCZOTY" ???
   Kolejna głupota, powtarzana napastliwie choćby przez tych popleczników p. Godkowej ze zdjęć w DW - to przejście od "orientacji seksualnej" ludzi LGBT do sprawy dzieci. (Przecież "homoseksualizm" itp. to całkiem coś innego niż "pedofilia". To że względnie często w KRK jest to łączone, nie przeczy różnicy między pojęciami/zjawiskami.) Brednie zaś o wyssanej z  jakiegoś brudu "ideologii LGBT" - to całkiem co innego niż sprawa "edukacji seksualnej" (w tej sprawie rodzice wraz z dziećmi powinni sobie sami wybrać rodzaj nauczania i osoby nauczające). ... Poza tym, "homoseksualiści" nie garną się do "edukacji seksualnej". Natomiast mogą zajmować się jednym zagadnieniem (dość krótkim) - mają coś do powiedzenia o "nietolerancji". To bardziej by się nadawało na "godzinę wychowawczą" niż "edukację seksualną".
 Kolejna głupota, powtarzana napastliwie choćby przez tych popleczników p. Godkowej ze zdjęć w DW - to przejście od "orientacji seksualnej" ludzi LGBT do sprawy dzieci. (Przecież "homoseksualizm" itp. to całkiem coś innego niż "pedofilia". To że względnie często w KRK jest to łączone, nie przeczy różnicy między pojęciami/zjawiskami.) Brednie zaś o wyssanej z  jakiegoś brudu "ideologii LGBT" - to całkiem co innego niż sprawa "edukacji seksualnej" (w tej sprawie rodzice wraz z dziećmi powinni... rozwiń
Avatar
Jaceniacka / 28 września 2022 r. o 15:04
Panie Ministrze, my normalni murem za Panem !!![/quote] Zaświadczenie od lekarza specjalisty masz że jesteś normalno?
[quote]Wielki Lubelak, wielki Polaki Patriota !
 Pochodzi ze wsi Goszczanów, dziesiątki km od Sieradza, i żaden z niego "wielki Polaki" (sic!) czy "Patriota". Szkodnik na służbie "kasty watykańskiej", który wywołuje podziały wśród Polaków z powodów tak nieistotnych dla ogółu jak "orientacja seksualna" czyli jednostkowe upodobanie do określonych pieszczot.
CHCIAŁBYŚ ABY TĘCZOWI AKTYWIŚCI SZWENDALI SIĘ PO SZKOŁACH I UCZYLI TWOJE DZIECI/WNUKI OWE "OKREŚLONE PIESZCZOTY" ???
ote> CHCIAŁBYŚ ABY TĘCZOWI AKTYWIŚCI SZWENDALI SIĘ PO SZKOŁACH I UCZYLI TWOJE DZIECI/WNUKI OWE "OKREŚLONE PIESZCZOTY" ??? rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ślub Marzeń. Agata i Grzegorz – miłość z internetu, która wygrała plebiscyt Dziennika Wschodniego
galeria

Ślub Marzeń. Agata i Grzegorz – miłość z internetu, która wygrała plebiscyt Dziennika Wschodniego

Poznali się w internecie, a na pierwszej randce w ciepły letni dzień poszli na lody. Agata i Grzegorz zajęli pierwsze miejsce w plebiscycie „Ślub Marzeń” organizowanym przez Dziennik Wchodni we współpracy z salonem sukni ślubnych Lanesta. W nagrodę otrzymali voucher na zakup sukni ślubnej o wartości 3 tys. zł. Zwycięska para otrzymała 49 proc. wszystkich głosów.

Polski Cukier Start Lublin – King Szczecin 75:69. Koniec złej passy [zdjęcia]
galeria

Polski Cukier Start Lublin – King Szczecin 75:69. Koniec złej passy [zdjęcia]

Polski Cukier Start Lublin przełamał serię porażek i pokonał King Szczecin

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W piątek specjalna aukcja, a na niej naszyjnik Agaty Kornhauser-Dudy
PDPZ 2022

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W piątek specjalna aukcja, a na niej naszyjnik Agaty Kornhauser-Dudy

Płyty z autografami muzyków, pamiątki od sportowców czy dzieła sztuki będzie można dziś nabyć w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim na rzecz akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. To kolejna odsłona wyjątkowej „aukcji”, której uczestnicy licytować mogą nie za pieniądze, ale przede wszystkim za produkty spożywcze. Początek o godz. 15.30.

Nowe miejsce dla seniorów w Lublinie. Był też Święty Mikołaj

Nowe miejsce dla seniorów w Lublinie. Był też Święty Mikołaj

Na poniedziałek zaplanowano pierwsze zajęcia w Środowiskowym Centrum Seniorów, które powstało w budynku podstawówki przy ul. Śliwińskiego. Starsi mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać tu czas, korzystając m.in. z ćwiczeń.

Jak zadzwonisz na 112, to teraz odbierają przy Wojciechowskiej
zdjęcia
galeria

Jak zadzwonisz na 112, to teraz odbierają przy Wojciechowskiej

Już nie przy ul. Szczerbowskiego, na piętrze u strażaków, tylko w samodzielnym budynku przy ul. Wojciechowskiej 1. Operatorzy Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Dyspozytorni Medycznej w Lublinie od 1 grudnia pracują już w nowym miejscu.

Lubelskie. Bakterie coli w wodociągu. Wyszło to w próbkach pobranych w Biedronce

Lubelskie. Bakterie coli w wodociągu. Wyszło to w próbkach pobranych w Biedronce

Puławski sanepid poinformował o zanieczyszczeniu wody z wodociągu w Wierzchoniowie. Pobrane próbki wykazały obecność bakterii z grupy coli. Woda nie nadaje się do spożycia.

Lublinianka do końca roku potrzebuje 150 tysięcy złotych. "Nie brakuje nam niczego innego, jak funduszy"

Lublinianka do końca roku potrzebuje 150 tysięcy złotych. "Nie brakuje nam niczego innego, jak funduszy"

Rozmowa z Pawłem Brzuszkiewiczem, prezesem Lublinianki

Świerk ma być w tym roku królem rozdania. Sprawdzamy ceny choinek w Lublinie

Świerk ma być w tym roku królem rozdania. Sprawdzamy ceny choinek w Lublinie

Sprzedawcy choinek mówią, że starają się trzymać ceny w ryzach, ale i tak jest drożej. A jeśli chodzi o trendy w choinkowej modzie, to świerki z plantacji mają przyćmić najpiękniejsze jodły.

Świetny występ bokserek z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski seniorek w Zabrzu

Świetny występ bokserek z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski seniorek w Zabrzu

W finałowej gali mogliśmy zobaczyć dwie zawodniczki z naszego regionu – Sandrę Bobowicz i Julię Szeremetę

Minister środowiska o elektrowni atomowej. Wskazuje na wieś w Lubelskiem
zdjęcia
galeria

Minister środowiska o elektrowni atomowej. Wskazuje na wieś w Lubelskiem

Wkrótce zostanie wskazana lokalizacja dla kolejnej elektrowni jądrowej. Na liście - ale nic nie jest przesądzone - jest miejscowość w Lubelskiem. Podczas Konwentu Marszałków Województw RP w Lublinie była też mowa o bezpieczeństwie żywnościowym.

Czego Polacy szukali w Google w 2022 roku? Nie tylko hasło "Putin"
Ranking
galeria

Czego Polacy szukali w Google w 2022 roku? Nie tylko hasło "Putin"

Najpopularniejsza wyszukiwarka świata przedstawia raport za 2022 roku. Prezentuje hasła, które były najczęściej wyszukiwane.

Marszałek chce odwołać dyrektora najlepszego szpitala w województwie

Marszałek chce odwołać dyrektora najlepszego szpitala w województwie

Ważą się losy Adama Chodzińskiego. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego może stracić stanowisko, bo marszałek województwa lubelskiego stracił do niego zaufanie m.in. wskutek pogorszenia sytuacji finansowej placówki.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Symbit udał się na świąteczną przerwę jako lider zmagań. Podopieczni Sławomira Łątki pokonali po emocjonującym spotkaniu Piąty Faul

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Jest spory problem z jakością indonezyjskiego węgla rozprowadzanego przez miasto po niższej cenie w ramach rządowego programu. Paliwo nie jest sortowane po przywiezieniu i zawiera zbyt dużo miału.

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie
8 grudnia 2022, 19:30

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie

W najbliższych dniach w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można uczestniczyć w próbach otwartych spektakli w ramach konkursu Przestrzeni Sztuki Teatr. Pierwszy pokaz dziś o godz. 19.30.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!