Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Praca

2 stycznia 2018 r.
14:51

Podwyżki płac dla pracowników sieci sklepów. Ile zarabia się w Biedronce?

0 22 A A
Biedronka
Biedronka (fot. Maciej Kaczanowski)

Właściciel sieci Biedronka, podnosi wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w sklepach oraz centrach dystrybucyjnych od stycznia 2018 r.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Podwyżki wynoszą od 200 zł do 550 zł brutto w zależności od lokalizacji, stażu pracy i konkretnego stanowiska.

Wśród grup objętych styczniowymi podwyżkami w Biedronce są sprzedawcy-kasjerzy, zastępcy kierowników sklepów, kierownicy sklepów, magazynierzy, magazynierzy kompletacji oraz inspektorzy w centrach dystrybucyjnych. W sumie podwyżkami objętych zostało ponad 60 tys. osób zatrudnionych w Jeronimo Martins Polska.

Pensje sprzedawców-kasjerów

Styczniowymi podwyżkami zostaną objęci wszyscy sprzedawcy-kasjerzy. Osoby rozpoczynające pracę w Biedronce na tym stanowisku na pełen etat będą mogły zarobić co najmniej 2650 zł brutto, wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanych nieobecności. Pierwszą podwyżkę otrzymają już po roku pracy, natomiast po trzech latach kolejną, dzięki czemu ich zarobki wzrosną do co najmniej 2950 złotych brutto miesięcznie.

W Warszawie zarobisz więcej

W wybranych lokalizacjach kwoty te są wyższe, przykładowo dla warszawskiego sprzedawcy-kasjera osiągają wartość nawet 3550 zł brutto po trzech latach pracy. Ponadto każdy sprzedawca-kasjer może otrzymać dodatkowo do 500 zł brutto uznaniowej premii kwartalnej w zależności od wyników.

Pensje pozostałych pracowników

Styczniowe podwyżki objęły również kadrę kierowniczą sklepów, która włącznie z zastępcami kierowników sklepów liczy ponad 14 tys. osób.  Biedronka podniosła także wynagrodzenia magazynierów i magazynierów kompletacji, którzy od 2018 r. w zależności od stanowiska, stażu pracy oraz lokalizacji zarobią od 3050 zł do 4 000 zł brutto przy uwzględnieniu nagrody za brak nieplanowanych nieobecności w danym miesiącu. Te podwyżki dotyczą wszystkich 16 centrów dystrybucyjnych działających w ramach sieci.

Największy prywatny pracodawca

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, jest drugą co do wielkości firmą w Polsce i największym prywatnym pracodawcą w kraju. Biedronka posiada obecnie ponad 2750 sklepów, zlokalizowanych w ponad 1000 miejscowości. Firma stale zwiększa zatrudnienie – w samym 2017 r. o ok. 5 tys. osób. Aktualnie JMP ma ponad 65 tys. pracowników. Wszyscy objęci są jednym z najszerszych pakietów świadczeń pozapłacowych - do ich dyspozycji przeznaczonych jest 20 programów socjalnych. Wśród nich są m.in. program badań profilaktycznych, paczki świąteczne, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych, dofinansowanie kart Multisport, a dla dzieci pracowników Biedronki kolonie i obozy językowe oraz wyprawki dla noworodków i pierwszoklasistów. W tym roku Biedronka poszerzyła ten pakiet o program „Wracaj do Zdrowia”. Jest on skierowany do osób, w przypadku których długotrwała, poważna choroba wiąże się z pogorszeniem ich sytuacji finansowej. W ramach programu pracownicy mogą otrzymać bezzwrotną zapomogę.

Źródło: informacja prasowa

Zobacz także: Centrum Dystrybucyjne

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
W. Nowak / 2 stycznia 2018 o 16:10
+2
undefined napisał:
W Biedronce wyższe zarobki dla nowego pracownika, niż dla nauczyciela stażysty, kontraktowego po 5 letnich studiach i nierzadko z podyplomówką i licznymi szkoleniami... nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać... cenię każdego człowieka, który uczciwie pracuje. Jednak drodzy rodzice niebawem nie będzie miał kto uczyć Wasze dzieci... Ci lepsi nauczyciele uciekną :)
 Nauczyciel pracuje 18 godzin tygodniowo, rok urlopu na poratowanie zdrowia, wakacje, ferie, przerwy między świętami a nowym rokiem, wolne od czwartku w Wielkanoc, wcześniejsza emerytura...  
 Nauczyciel pracuje 18 godzin tygodniowo, rok urlopu na poratowanie zdrowia, wakacje, ferie, przerwy między świętami a nowym rokiem, wolne od czwartku w Wielkanoc, wcześniejsza emerytura...   rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2018 o 16:01
+1
A co z rodzimą "Stokrotką" ??????? o 650 zł na łebka mniej ? Czemu za to złodziejstwo nikt się nie weźmie
Avatar
Ela / 3 stycznia 2018 o 21:39
0
Zapewniam,że nie każdy może być pracownikiem jakiegokolwiek marketu.Co druga przyjęta osobą psychicznie nie daje rady.Nie ma szpileczek,paznokci na pół metra itp.no i trzeba się ruszać. A przerwa tylko jedna 15-minutowa.
Avatar
kuk / 3 stycznia 2018 o 12:09
0
Jeszcze jakoś siostry się nie odzywają, zawsze biadolą, że to one mają najważniejszą pracą.....
Avatar
Gość / 3 stycznia 2018 o 09:40
0
W naturze i gospodarce nic nie ginie. Wyższe płace sprzedawców - wyższe podatki. I bilans musi być na zero. Gorzej, że POniektórzy uprzywilejowani dostaną podwyżki a Ci o zgrozo nie bulą podatków. I bądż tu mądry i pisz wiersze.
Avatar
Gość / 3 stycznia 2018 o 08:41
0
Szkoda że nasz pan dyrektor nie potrafi podzielić się z pracownikami zyskiem i konsekwentnie nie daje podwyżki od kiedy przejął stery.
Avatar
olaboga / 3 stycznia 2018 o 07:33
0
I tak juz nie uczą. Puszczanie youtuba na lekcjach staje sie normą. Tak uczyć, to moje dziecko może sie w domu a i lepsze pomoce naukowe mogę zapewnić... Skoro lepiej zarobią w Biedronce, to niklt nie będzie im zabraniał zmienić pracę. To już wolny kraj.
Avatar
ex / 2 stycznia 2018 o 22:58
0
undefined napisał:
tak trochę głupio żeby pracownik fizyczny zarabiał więcej niż magister nauczyciel ;) kochana polsko.
 Przykro mi, ale magister to było coś 40 lat temu...A swoją drogą 40 lat temu nauczycielem zostawało się z maturą. To była zawsze kiepsko wykształcona grupa zawodowa.
Avatar
happy / 2 stycznia 2018 o 22:00
0
undefined napisał:
jeśli pracownik fizyczy wie co robi umie to robic to czemu ma zarabiac mniej niz naucyzciel ktory umie tylko dyktowac z ksiazki bo mu tatus zalatwil studia za swinie :
undefined napisał:
Różnica taka, że tym pracownikiem fizycznym może być każdy, a nauczycielem już nie :) Z racji na nagonkę nauczycieli apel- Rodzice oddajcie pod opiekę swoje pociechy pracownikom fizycznym , budowlańcom itp- niebawem zreszta do pracy z dziecmi będzie organizowana łapanka- Ci lepsi odeszli, czy odejdą po tych wszystkich " dobrych zmianach". 7 lat byłam nauczycielem z powołaniem, pasją i ogromną sympatia do dzieci i ich rodziców- z tego nie wyżyłam... Wystarczyło zmienić pracę na korpo, prywatnie dorabiać jako terapeuta ( teraz mogę, gdyż z korpo nie zabieram pracy do domu i nie jetem już na wezwanie dr 24h na dobę) i zarabiam 2 i pół razy więcej niż w państwówce :) z rodziną bylismy na wakacjach w październiku ... mogłam wziąć urkop kiedy chciałam. Żyć nie umierać ... polecam , a za te marne grosze niech pracują Ci z adekwatnym wykształceniem czyli najlepiej bez matury :)
rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2018 o 21:31
0
tak trochę głupio żeby pracownik fizyczny zarabiał więcej niż magister nauczyciel ;) kochana polsko.
Avatar
Ela / 3 stycznia 2018 o 21:39
0
Zapewniam,że nie każdy może być pracownikiem jakiegokolwiek marketu.Co druga przyjęta osobą psychicznie nie daje rady.Nie ma szpileczek,paznokci na pół metra itp.no i trzeba się ruszać. A przerwa tylko jedna 15-minutowa.
Avatar
kuk / 3 stycznia 2018 o 12:09
0
Jeszcze jakoś siostry się nie odzywają, zawsze biadolą, że to one mają najważniejszą pracą.....
Avatar
Gość / 3 stycznia 2018 o 09:40
0
W naturze i gospodarce nic nie ginie. Wyższe płace sprzedawców - wyższe podatki. I bilans musi być na zero. Gorzej, że POniektórzy uprzywilejowani dostaną podwyżki a Ci o zgrozo nie bulą podatków. I bądż tu mądry i pisz wiersze.
Avatar
Gość / 3 stycznia 2018 o 08:41
0
Szkoda że nasz pan dyrektor nie potrafi podzielić się z pracownikami zyskiem i konsekwentnie nie daje podwyżki od kiedy przejął stery.
Avatar
olaboga / 3 stycznia 2018 o 07:33
0
I tak juz nie uczą. Puszczanie youtuba na lekcjach staje sie normą. Tak uczyć, to moje dziecko może sie w domu a i lepsze pomoce naukowe mogę zapewnić... Skoro lepiej zarobią w Biedronce, to niklt nie będzie im zabraniał zmienić pracę. To już wolny kraj.
Avatar
ex / 2 stycznia 2018 o 22:58
0
undefined napisał:
tak trochę głupio żeby pracownik fizyczny zarabiał więcej niż magister nauczyciel ;) kochana polsko.
 Przykro mi, ale magister to było coś 40 lat temu...A swoją drogą 40 lat temu nauczycielem zostawało się z maturą. To była zawsze kiepsko wykształcona grupa zawodowa.
Avatar
happy / 2 stycznia 2018 o 22:00
0
undefined napisał:
jeśli pracownik fizyczy wie co robi umie to robic to czemu ma zarabiac mniej niz naucyzciel ktory umie tylko dyktowac z ksiazki bo mu tatus zalatwil studia za swinie :
undefined napisał:
Różnica taka, że tym pracownikiem fizycznym może być każdy, a nauczycielem już nie :) Z racji na nagonkę nauczycieli apel- Rodzice oddajcie pod opiekę swoje pociechy pracownikom fizycznym , budowlańcom itp- niebawem zreszta do pracy z dziecmi będzie organizowana łapanka- Ci lepsi odeszli, czy odejdą po tych wszystkich " dobrych zmianach". 7 lat byłam nauczycielem z powołaniem, pasją i ogromną sympatia do dzieci i ich rodziców- z tego nie wyżyłam... Wystarczyło zmienić pracę na korpo, prywatnie dorabiać jako terapeuta ( teraz mogę, gdyż z korpo nie zabieram pracy do domu i nie jetem już na wezwanie dr 24h na dobę) i zarabiam 2 i pół razy więcej niż w państwówce :) z rodziną bylismy na wakacjach w październiku ... mogłam wziąć urkop kiedy chciałam. Żyć nie umierać ... polecam , a za te marne grosze niech pracują Ci z adekwatnym wykształceniem czyli najlepiej bez matury :)
rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2018 o 21:41
-1
jeśli pracownik fizyczy wie co robi umie to robic to czemu ma zarabiac mniej niz naucyzciel ktory umie tylko dyktowac z ksiazki bo mu tatus zalatwil studia za swinie :P
Avatar
Gość / 2 stycznia 2018 o 21:31
0
tak trochę głupio żeby pracownik fizyczny zarabiał więcej niż magister nauczyciel ;) kochana polsko.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2018 o 19:33
0
Hej prywaciarze ! Bierzcie przykład nedzarze!!!
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 września 2018 r. 0 0

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany

Co zdrożeje w Lublinie? Urząd ogłosił plany 5 2

Ratusz ogłosił plany co do przyszłorocznych opłat za usługi komunalne, np. cen biletów komunikacji miejskiej, i parkowania w płatnej strefie. Większość cen nie wzrośnie, chociaż nie da się wykluczyć podwyżki w przypadku opłat za wywóz śmieci.

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL

Jest zgoda na budowę pomnika pierwszego rektora KUL 0 0

Jest pozwolenie na budowę pomnika pierwszego rektora KUL, ks. Idziego Radziszewskiego. Stanie na skwerze przy Al. Racławickich, ma być gotowy w listopadzie.

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Mieszkańcy boją się nielegalnych śmieci. Skąd się tutaj wzięły? [zdjęcia] 4 2

Na widok śmieci w wyrobiskach po kopalniach piachu u mieszkańców Wólki Rokickiej zapala się lampka alarmowa. To efekt aresztowania lokalnego przedsiębiorcy. Michał K. przez lata zakopywał toksyczne odpady w starej kopalni.

Terytorialsi biegają po mistrzowsku

Terytorialsi biegają po mistrzowsku 5 0

W Puławach odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Średniodystansowym i Sprinterskim Biegu na Orientację. W riozegranych 22 i 23 września zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się lubelscy terytorialsi, zdobywając kilka medali w klasyfikacji indywidualnej oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane

Lubartów: Certyfikaty Młodego Przedsiębiorcy rozdane 0 0

W Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów dla uczniów, którzy uczestniczyli w projekcie „Młodzieżowe przedsiębiorstwo”.

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł

Lublin: Lekarz nie przyjął pacjenta na oddział w szpitalu. Następnego dnia chory zmarł 25 16

Rozpoczął się proces lekarza, który nie przyjął na oddział starszego mężczyzny z zakrzepicą i zapaleniem kolana. Michał B. zalecił pacjentowi okłady z lodu. Dzień później 64-latek zmarł.

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka

Lubelskie: Myśliwi polowali na kaczki, postrzelili człowieka 79 5

Podczas polowania na kaczki myśliwi postrzelili jednego z mieszkańców. Mężczyzna został zraniony śrutem w rękę.

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt
27 września 2018, 11:00

Konferencja naukowa: "Romantyzm i jego interpretacje" w Galerii Labirynt 1 1

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza do udziału w konferencji naukowej poświęconej romantyzmowi w kontekście nowoczesności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września.

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia]
galeria

Lublin: Rosną betonowe konstrukcje wiaduktów. Kiedy otworzą drogę? [zdjęcia] 18 10

Jeszcze w tym roku gotowe mają być wszystkie cztery wiadukty w ciągu ul. Grygowej w Lublinie, które zastąpią stary, zburzony z powodu fatalnego stanu technicznego. Cała trasa nad torami powinna być otwarta wiosną. Jej budowa jest zaawansowana w 30 proc.

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz

Mateusz Mika (Asseco Resaovia): Mistrzostwa rozpoczną się teraz 2 0

Rozmowa z Mateuszem Miką, przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony

Lublin: Przebudowa Al. Racławickich później. Przetarg unieważniony 2 22

W poniedziałek unieważniony został przetarg na przebudowę Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Lipowej. Powód?

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu

Nałęczów: Ulica Leśna do remontu 4 2

Ponad dwustumetrowy odcinek ulicy Leśnej w Nałęczowie jeszcze w tym roku może zostać wyremontowany. Chodzi o część od Górskiego do kładki dla pieszych w kierunku Harcerskiej.

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS trzecie na turnieju w Toruniu 0 5

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS wraca do Lublina z zaledwie jedną wygraną na III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki mają jeszcze nad czym pracować przed rozpoczęciem rozgrywek

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda]
galeria

Maszt wielkości 10-piętrowego wieżowca stanie w centrum Lublina. Jak Wam się podoba? [sonda] 554 77

Będzie miał wysokość 10-piętrowego wieżowca, a do jego budowy zużyte zostaną 22 tony stali. Maszt na rondzie obok lubelskiego zamku ma kosztować 676 tys. zł. Pieniądze wyłożą trzy spółki Skarbu Państwa w ramach wydatków na tzw. społeczną odpowiedzialność biznesu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!