Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

9 września 2011 r.
18:08
Edytuj ten wpis

Pijany policjant wjechał do rowu. Miał 2,7 promila

Autor: Zdjęcie autora kwp
0 13 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

2,7 promila alkoholu w organizmie miał policjant, który w piątek, w czasie wolnym od pracy wjechał do rowu w miejscowości Rudy. Wkrótce pożegna się z mundurem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 5 nad ranem w miejscowości Rudy, na trasie K-12.

Kierujący Fordem 34-latek podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Okazało się, że był to funkcjonariusz z Wydziału Prewencji w Puławach.Mundurowy był w czasie wolnym od służby.

Badanie wykazało u niego 2,7 promila alkoholu w organizmie. Czynności zostały wykonane w obecności prokuratora.

Komendant Powiatowy Policji wszczął postępowanie administracyjne. Policjant ma pożegnać się ze służbą.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
spartan / 28 marca 2012 o 00:38
0
w pulawach to nie pierwszy raz dzieja sie takie rzeczy z policja!!!polowa z nich nie powinna pracowac tylko siedzec na poludniowej lub w opolu lub.bo tam ich miejsce reka reke myje.a my placimy na nich podatki.wymyslaja ludziom przestepstwa a sami to kryminalisci.strasza swiadkow zmieniaja zeznania.co tu duzo mowic czesc osob wie o co chopdzi i oktorych "policjantach" mowa.
Avatar
hu / 30 września 2011 o 17:08
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
miro / 21 września 2011 o 22:13
0
Dobrze że do rowu ,mógł BARAN ZABIĆ KOMUS DZIECKO !!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 13 września 2011 o 07:51
0
[quote name='Zbycho' timestamp='1315633800' post='530740']
Poprostu chory był to i się leczył. Fakt ,że po takiej ilości leku nie powinien siadać za kółko tymbardziej, że był strużem prawa. Nie stety w każdym stadzie jest jakaś czarna owca. Miejmy nadzieję że będzie ich coraz mniej a w Policji zostaną ci , któży naprawdę powinni tam być.
[/quote]
W tym stadzie więcej czarnych jak białych,obowiązkowo alkomat od razu po przyjściu do pracy i badania psychologiczne co kwartał.
Avatar
Rens / 12 września 2011 o 01:26
0
@ Zbycho i goście.,, On był strużem prawa''jak napisał Zbycho przez u i miał słuszność . Bo jak by w siebie wlał te 2,7 promila ,gdyby ,,On był stróżem prawa'' przez ó?No 2,7 promila by nie pochłonął, i trzeźwy prowadziłby swojego forda.
Avatar
poprawka / 11 września 2011 o 17:20
0
[quote name='Zbycho' timestamp='1315633800' post='530740']
Poprostu chory był to i się leczył. Fakt ,że po takiej ilości leku nie powinien siadać za kółko tymbardziej, że był strużem prawa. Nie stety w każdym stadzie jest jakaś czarna owca. Miejmy nadzieję że będzie ich coraz mniej a w Policji zostaną ci , któży naprawdę powinni tam być.
[/quote]
STRÓŻEM poniał.
Avatar
Zbycho / 10 września 2011 o 07:50
0
Poprostu chory był to i się leczył. Fakt ,że po takiej ilości leku nie powinien siadać za kółko tymbardziej, że był strużem prawa. Nie stety w każdym stadzie jest jakaś czarna owca. Miejmy nadzieję że będzie ich coraz mniej a w Policji zostaną ci , któży naprawdę powinni tam być.
Avatar
Janek / 10 września 2011 o 01:25
0
http://www.youtube.com/watch?v=_XDXZvN0qTc&feature=related
Avatar
!!! / 9 września 2011 o 22:30
0
widziałam ten samochód ale nie w rowie tylko na polu jadąc rano do pracy dziwie się że przeżył ale pijaki zawsze wychodzą z takich wypadków bez szwanku....
Avatar
mach / 9 września 2011 o 22:03
0
trochę mu się kariera "młodego emeryta" skomplikowała
Avatar
spartan / 28 marca 2012 o 00:38
0
w pulawach to nie pierwszy raz dzieja sie takie rzeczy z policja!!!polowa z nich nie powinna pracowac tylko siedzec na poludniowej lub w opolu lub.bo tam ich miejsce reka reke myje.a my placimy na nich podatki.wymyslaja ludziom przestepstwa a sami to kryminalisci.strasza swiadkow zmieniaja zeznania.co tu duzo mowic czesc osob wie o co chopdzi i oktorych "policjantach" mowa.
Avatar
hu / 30 września 2011 o 17:08
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
miro / 21 września 2011 o 22:13
0
Dobrze że do rowu ,mógł BARAN ZABIĆ KOMUS DZIECKO !!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 13 września 2011 o 07:51
0
[quote name='Zbycho' timestamp='1315633800' post='530740']
Poprostu chory był to i się leczył. Fakt ,że po takiej ilości leku nie powinien siadać za kółko tymbardziej, że był strużem prawa. Nie stety w każdym stadzie jest jakaś czarna owca. Miejmy nadzieję że będzie ich coraz mniej a w Policji zostaną ci , któży naprawdę powinni tam być.
[/quote]
W tym stadzie więcej czarnych jak białych,obowiązkowo alkomat od razu po przyjściu do pracy i badania psychologiczne co kwartał.
Avatar
Rens / 12 września 2011 o 01:26
0
@ Zbycho i goście.,, On był strużem prawa''jak napisał Zbycho przez u i miał słuszność . Bo jak by w siebie wlał te 2,7 promila ,gdyby ,,On był stróżem prawa'' przez ó?No 2,7 promila by nie pochłonął, i trzeźwy prowadziłby swojego forda.
Avatar
poprawka / 11 września 2011 o 17:20
0
[quote name='Zbycho' timestamp='1315633800' post='530740']
Poprostu chory był to i się leczył. Fakt ,że po takiej ilości leku nie powinien siadać za kółko tymbardziej, że był strużem prawa. Nie stety w każdym stadzie jest jakaś czarna owca. Miejmy nadzieję że będzie ich coraz mniej a w Policji zostaną ci , któży naprawdę powinni tam być.
[/quote]
STRÓŻEM poniał.
Avatar
Zbycho / 10 września 2011 o 07:50
0
Poprostu chory był to i się leczył. Fakt ,że po takiej ilości leku nie powinien siadać za kółko tymbardziej, że był strużem prawa. Nie stety w każdym stadzie jest jakaś czarna owca. Miejmy nadzieję że będzie ich coraz mniej a w Policji zostaną ci , któży naprawdę powinni tam być.
Avatar
Janek / 10 września 2011 o 01:25
0
http://www.youtube.com/watch?v=_XDXZvN0qTc&feature=related
Avatar
!!! / 9 września 2011 o 22:30
0
widziałam ten samochód ale nie w rowie tylko na polu jadąc rano do pracy dziwie się że przeżył ale pijaki zawsze wychodzą z takich wypadków bez szwanku....
Avatar
mach / 9 września 2011 o 22:03
0
trochę mu się kariera "młodego emeryta" skomplikowała
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 0 0

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 6 3

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 98 3

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 16 11

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 18 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 13

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 46 50

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!