Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

18 sierpnia 2011 r.
11:58
Edytuj ten wpis

Pobili sprzedawcę w monopolowym w Puławach

Autor: Zdjęcie autora er
0 13 A A

Dwaj złodzieje pobili sprzedawcę sklepu z alkoholem w Puławach. Mężczyzna przyłapał ich na kradzieży.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

Kilkuosobowa grupa mężczyzn weszła do sklepu we wtorek.

- Jeden z nich ukradł butelkę wódki – mówi Andrzej Fijołek, z KWP w Lublinie. – Zobaczył to sprzedawca. Zażądał, żeby butelka wróciła na swoje miejsce. Wówczas został zaatakowany przez dwóch młodych mężczyzn.

Napastnicy wykręcili mu ręce i skopali. Potem uciekli. Policjanci wytypowali napastników na podstawie rysopisu. To dwaj 20-letni mieszkańcy Puław. W środę zostali zatrzymani.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ko / 7 października 2011 o 18:10
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
angelika / 8 września 2011 o 13:11
0
I Z GÓRY PRZEPRASZAM TYCH KTÓRZY BARDZO RACJONALNIE PODESZLI DO SPRAWY !TAKŻE UWAŻAM ŻE PUŁAWSKA POLICJA NADUŻYWA SWOICH KOMPETENCJI ! SŁYSZAŁAM JUŻ TYLE O ICH INTERWENCJACH ŻE RACZEJ TO ICH BYM WSADZIŁAM ZA KRATKI ! NO ALE CÓZ ŻYJEMY W PAŃSTWIE PRAWA ... PODOBNO .
Avatar
angelika / 8 września 2011 o 13:05
0
wy skończeni IDIOCI > bo tylko tak można nazwać wszystkich którzy skomentowali powyższy artykuł przede mną !!! po pierwsze żadna matka nie ma wpływu na wychowanie swojego dziecka w 100% więc nie chrzańcie głupot o jajnikach itp po nikt z was tam nie był i nie widział zajście więc nie ma prawa pisać koment. ! no a po trzecie analfabeci zajrzyjcie do kodeksu prawa cywilnego matoły bo karalne jest zamieszczanie czyjegoś nazwiska na jakichkolwiek łamach publicznych !!!!!!
Avatar
(...) / 22 sierpnia 2011 o 12:41
0
[quote name='ks.ADAM' timestamp='1313681935' post='515679']
zabić gnoi ! Matkom podwiązać jajniki aby nie płodziły ścierwa.
[/quote]
Cóż jest winna Twoja matka że urodziła takiego b....na
Avatar
Marcinek / 21 sierpnia 2011 o 22:46
0
Drogi Ks.Adamie. Pisząc takie bzdury pokazujesz tylko jakim jesteś IGNORANTEM. Kazdy zasluguje na szanse rehabilitacji, a piszac takie komentarze sugerujac sie tym marnym portalem internetowym jakim jest dziennik wschodni jest bynajmiej nie stosowne. Idąc twoim tokiem myślenia moge takze powiedziec ze jestes ŚCIERWEM INTERNETOWYM!
Avatar
Patryk :) / 21 sierpnia 2011 o 22:31
0
ksADAM sam jesteś ścierwem i śmieciem, nie wiem co za Ku*rwa urodziła takiego zwyrodnialca jak ty
Avatar
b; / 21 sierpnia 2011 o 22:13
0
tego akurat w TV Puławy nie podali -dlaczego???!!!
Avatar
daniłko / 19 sierpnia 2011 o 22:18
0
Ten jeden ze śmierdzieli to DANIŁKO z Kaniowczyków. Ciekawe dlaczego tych śmierdzieli nie nazywają od razu po nazwisku. Zwalczać takich w zarodku.
Avatar
:) / 18 sierpnia 2011 o 23:55
0
zakładam sie ze juz namierzyli twoje IP.
Avatar
ja / 18 sierpnia 2011 o 21:39
0
co "milicjanci" powiedzieli tak "redaktorzy" opisali szkoda tylko ze malo obiektywnie i wyrywkowo.....tego ze w grupie byla "córeczka psa" to juz nie napisali!...a szkoda PANOWIE REDAKTORZY bo kradziez to tam byla ale jedynie przez grzeczna aczkolwiek kompletnie pijaną (i nie tylko) lataorośl "stróża" prawa...ktora z rozbawieniem rozpowiada jak wynosila ze sklepu co zreszta i zeznala na policji....kiedy jako pierwsza została zatrzymana< po czym po wskazaniu rzekomych sprawcow wypuszczona ze------STATUSEM ŚWIADKA!!!...no i dla podtrzymania statystyk jak i wykrywalnosci w Puławach kogos trzeba bylo zamknąć...a w tym przypadku jak i zresztą w większości podobnych- wybor byl prosty...nie sra sie przeciez we własne gniazo. Co ciekawsze sprzedawca z w/w sklepu na pierwszym okazaniu nie rozpoznaje zatrzymanych jako sprawcow ale "gorliwi" Nasi stróże są na tyle niezłomni że chłpaczyna dzien pozniej po kolejnym przesluchaniu juz ich rozpoznaje!!! brawo! to sie nazywa nie poddawać sie!...w końcu powiedzenie "dajcie mi człowieka a znajde na niego paragraf" musi miec zastosowanie. Chłpaku -cały ten " szydeł" razem z policją załatwili SWOJE PRYWATNE SPRAWY TWOIMI RĘKAMI!...Mam tylko nadzieję ze to co zrobileś nie zostanie w Twoim zyciu bez echa i swiadomość że zmarnowales IM zycie kłamiąc i dajac sie sterowac nie da Ci spokojnie spac...a dla Was Szanowni Redaktorzy też podziękowania bo WASZ OBIEKTYWIZM AŻ BIJE PO OCZACH!!!............CIEKAWI MNIE TYLKO JESZCZE JEDNO CZY JAK "rzucający mięsem "POLICJANT NA SŁUŻBIE PODCZAS INTERWENCJI DEMOLOWAL SAMOCHOD KOPIAC W NIEGO BUTELKĄ PO PIWIE W OBECNOŚCI KILKU "ZAMUROWANYCH" SWIADKOW PO CZYM ZE SŁOWAMI "A JAK MI TO UDOWODNICIE"- PO ZEJSCIU WŁAŚCICIELA AUTA - UCIEKA (PRZEPRASZAM ODJEZDZA NA BAZE)A TELEFON Z NAGRANYM ZDARZENIEM ZNIKA WRAZ Z NIM- TO CZY TEZ BYLI TACY SKORZY DAĆ WAM... "CYNK NA DOBRY ARTYKUŁ"???....PRZECIEZ CZYM SIE POCHWALIC MIELI WPLYNELO WTEDY KILKA SKARG...choc jaki był final - wiadomo- po kosciach sie rozeszło... POZDRAWIAM I ZYCZĘ LEPIEJ TRAFIONYCH ARTYKUŁÓW.
co "milicjanci" powiedzieli tak "redaktorzy" opisali szkoda tylko ze malo obiektywnie i wyrywkowo.....tego ze w grupie byla "córeczka psa" to juz nie napisali!...a szkoda PANOWIE REDAKTORZY bo kradziez to tam byla ale jedynie przez grzeczna aczkolwiek kompletnie pijaną (i nie tylko) lataorośl "stróża" prawa...ktora z rozbawieniem rozpowiada jak wynosila ze sklepu co zreszta i zeznala na policji....kiedy jako pierwsza została zatrzymana< po czym po wskazaniu rzekomych sprawcow wypuszczona ze----... rozwiń
Avatar
ko / 7 października 2011 o 18:10
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
angelika / 8 września 2011 o 13:11
0
I Z GÓRY PRZEPRASZAM TYCH KTÓRZY BARDZO RACJONALNIE PODESZLI DO SPRAWY !TAKŻE UWAŻAM ŻE PUŁAWSKA POLICJA NADUŻYWA SWOICH KOMPETENCJI ! SŁYSZAŁAM JUŻ TYLE O ICH INTERWENCJACH ŻE RACZEJ TO ICH BYM WSADZIŁAM ZA KRATKI ! NO ALE CÓZ ŻYJEMY W PAŃSTWIE PRAWA ... PODOBNO .
Avatar
angelika / 8 września 2011 o 13:05
0
wy skończeni IDIOCI > bo tylko tak można nazwać wszystkich którzy skomentowali powyższy artykuł przede mną !!! po pierwsze żadna matka nie ma wpływu na wychowanie swojego dziecka w 100% więc nie chrzańcie głupot o jajnikach itp po nikt z was tam nie był i nie widział zajście więc nie ma prawa pisać koment. ! no a po trzecie analfabeci zajrzyjcie do kodeksu prawa cywilnego matoły bo karalne jest zamieszczanie czyjegoś nazwiska na jakichkolwiek łamach publicznych !!!!!!
Avatar
(...) / 22 sierpnia 2011 o 12:41
0
[quote name='ks.ADAM' timestamp='1313681935' post='515679']
zabić gnoi ! Matkom podwiązać jajniki aby nie płodziły ścierwa.
[/quote]
Cóż jest winna Twoja matka że urodziła takiego b....na
Avatar
Marcinek / 21 sierpnia 2011 o 22:46
0
Drogi Ks.Adamie. Pisząc takie bzdury pokazujesz tylko jakim jesteś IGNORANTEM. Kazdy zasluguje na szanse rehabilitacji, a piszac takie komentarze sugerujac sie tym marnym portalem internetowym jakim jest dziennik wschodni jest bynajmiej nie stosowne. Idąc twoim tokiem myślenia moge takze powiedziec ze jestes ŚCIERWEM INTERNETOWYM!
Avatar
Patryk :) / 21 sierpnia 2011 o 22:31
0
ksADAM sam jesteś ścierwem i śmieciem, nie wiem co za Ku*rwa urodziła takiego zwyrodnialca jak ty
Avatar
b; / 21 sierpnia 2011 o 22:13
0
tego akurat w TV Puławy nie podali -dlaczego???!!!
Avatar
daniłko / 19 sierpnia 2011 o 22:18
0
Ten jeden ze śmierdzieli to DANIŁKO z Kaniowczyków. Ciekawe dlaczego tych śmierdzieli nie nazywają od razu po nazwisku. Zwalczać takich w zarodku.
Avatar
:) / 18 sierpnia 2011 o 23:55
0
zakładam sie ze juz namierzyli twoje IP.
Avatar
ja / 18 sierpnia 2011 o 21:39
0
co "milicjanci" powiedzieli tak "redaktorzy" opisali szkoda tylko ze malo obiektywnie i wyrywkowo.....tego ze w grupie byla "córeczka psa" to juz nie napisali!...a szkoda PANOWIE REDAKTORZY bo kradziez to tam byla ale jedynie przez grzeczna aczkolwiek kompletnie pijaną (i nie tylko) lataorośl "stróża" prawa...ktora z rozbawieniem rozpowiada jak wynosila ze sklepu co zreszta i zeznala na policji....kiedy jako pierwsza została zatrzymana< po czym po wskazaniu rzekomych sprawcow wypuszczona ze------STATUSEM ŚWIADKA!!!...no i dla podtrzymania statystyk jak i wykrywalnosci w Puławach kogos trzeba bylo zamknąć...a w tym przypadku jak i zresztą w większości podobnych- wybor byl prosty...nie sra sie przeciez we własne gniazo. Co ciekawsze sprzedawca z w/w sklepu na pierwszym okazaniu nie rozpoznaje zatrzymanych jako sprawcow ale "gorliwi" Nasi stróże są na tyle niezłomni że chłpaczyna dzien pozniej po kolejnym przesluchaniu juz ich rozpoznaje!!! brawo! to sie nazywa nie poddawać sie!...w końcu powiedzenie "dajcie mi człowieka a znajde na niego paragraf" musi miec zastosowanie. Chłpaku -cały ten " szydeł" razem z policją załatwili SWOJE PRYWATNE SPRAWY TWOIMI RĘKAMI!...Mam tylko nadzieję ze to co zrobileś nie zostanie w Twoim zyciu bez echa i swiadomość że zmarnowales IM zycie kłamiąc i dajac sie sterowac nie da Ci spokojnie spac...a dla Was Szanowni Redaktorzy też podziękowania bo WASZ OBIEKTYWIZM AŻ BIJE PO OCZACH!!!............CIEKAWI MNIE TYLKO JESZCZE JEDNO CZY JAK "rzucający mięsem "POLICJANT NA SŁUŻBIE PODCZAS INTERWENCJI DEMOLOWAL SAMOCHOD KOPIAC W NIEGO BUTELKĄ PO PIWIE W OBECNOŚCI KILKU "ZAMUROWANYCH" SWIADKOW PO CZYM ZE SŁOWAMI "A JAK MI TO UDOWODNICIE"- PO ZEJSCIU WŁAŚCICIELA AUTA - UCIEKA (PRZEPRASZAM ODJEZDZA NA BAZE)A TELEFON Z NAGRANYM ZDARZENIEM ZNIKA WRAZ Z NIM- TO CZY TEZ BYLI TACY SKORZY DAĆ WAM... "CYNK NA DOBRY ARTYKUŁ"???....PRZECIEZ CZYM SIE POCHWALIC MIELI WPLYNELO WTEDY KILKA SKARG...choc jaki był final - wiadomo- po kosciach sie rozeszło... POZDRAWIAM I ZYCZĘ LEPIEJ TRAFIONYCH ARTYKUŁÓW.
co "milicjanci" powiedzieli tak "redaktorzy" opisali szkoda tylko ze malo obiektywnie i wyrywkowo.....tego ze w grupie byla "córeczka psa" to juz nie napisali!...a szkoda PANOWIE REDAKTORZY bo kradziez to tam byla ale jedynie przez grzeczna aczkolwiek kompletnie pijaną (i nie tylko) lataorośl "stróża" prawa...ktora z rozbawieniem rozpowiada jak wynosila ze sklepu co zreszta i zeznala na policji....kiedy jako pierwsza została zatrzymana< po czym po wskazaniu rzekomych sprawcow wypuszczona ze----... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 82 17

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 25 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!