Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

22 listopada 2015 r.
11:27

Szpital w Puławach. Zwolnienia albo cięcie wynagrodzeń

0 32 A A
Leszek Gorgol (fot. Radosław Szczęch)
Leszek Gorgol (fot. Radosław Szczęch)

Rozmowa z Leszkiem Gorgolem, członkiem zarządu powiatu puławskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

• Jak Pan i zarząd powiatu oceniają program naprawczy dla SP ZOZ, czy spełnia on Państwa oczekiwania?

– Gdy wyłoniliśmy nowego dyrektora, chcieliśmy, żeby zaczął zastanawiać się nad przyszłością SP ZOZ. Oczekiwaliśmy przygotowania programu, który pozwoli na naprawę publicznej służby zdrowia w Puławach. Obecnie jesteśmy w trakcie debaty nad tym programem. Uznaliśmy, że ta analiza i diagnoza organizacyjno-finansowa przedstawiona przez dyrektora, jest propozycją ratowania sytuacji finansowej, która pozwoli SP ZOZ normalnie funkcjonować. Musi być ona jednak poprzedzona debatą publiczną, przedyskutowana w radzie powiatu, ze związkami zawodowymi oraz przedstawiona szerszej opinii publicznej. Nie zamierzamy tego programu ukrywać. Obecnie nie ma jednak jednoznacznego zaopiniowania tego dokumentu przez zarząd.

• To znaczy, że dyrektor nie jeszcze zielonego światła dla jego realizacji?

– Zielone światło powstanie w trakcie tego procesu, który zakłada, że za kierunkami nakreślonymi w tym programie, zaproponowanymi przez dyrektora, opowie się zarówno zarząd, jak i rada powiatu.

• Rada powiatu jeszcze nie zapoznała się z tym programem?

– Nie. Dopiero teraz zostało to oficjalnie przekazane radnym. Teraz ta sprawa będzie dyskutowana na poszczególnych komisjach, w szczególności na komisji zdrowia. Rada najprawdopodobniej podejmie uchwałę, w której wypowie się na ten temat, ale nie stanie się to wcześniej, niż w grudniu. Radni i tak muszą zdecydować o zmianach statutowych szpitala, którymi są te dotyczące np. łączenia oddziałów.

• Czy należy rozumieć, że zarząd, poza tym, że chce dać szansę na wypowiedzenie się w sprawie programu innym stronom, sam nie zgłasza do tego dokumentu większych uwag?

– My przedstawiamy ten program radnym w takiej samej formie, w jakiej do nas trafił. Uznaliśmy, że jest to całościowa diagnoza, z której trudno wyjmować poszczególne cegiełki, mówiąc, że część z nich popieramy, a część nie. Nie porzucamy jednak prac nad tym dokumentem, na razie jest to materiał roboczy. Być może w niektórych elementach zostanie jeszcze zmieniony przez samego dyrektora.

• Osią programu naprawczego jest redukcja kosztów osobowych. Ilu pracowników SP ZOZ znalazło się na liście do zwolnienia?

– Tego nie mogę powiedzieć, bo takiej listy nie ma jeszcze nawet dyrektor. Na pewno będą powstawały jakieś listy, ale my możemy pójść dwiema drogami. Poprzez zwolnienia lub obniżenia wynagrodzeń każdemu zatrudnionemu w SP ZOZ. Wydaje się jednak, że to drugie w dłuższej perspektywie nie przyniesie oczekiwanych rozwiązań. Na razie trudno powiedzieć jakie będą to zwolnienia, jakieś na pewno będą. Pierwszy element restrukturyzacji jest już częściowo realizowany w ramach programu naprawczego, to sprawa ratowników. Jakaś grupa osób prawdopodobnie dostanie wypowiedzenia, ilu - tego do końca nie wiemy.

• Skoro program musi zaopiniować jeszcze rada powiatu, to czy takie ruchy kadrowe ze strony dyrektora nie są przedwczesne?

– To zależy od tego, jakie podstawy prawne ma dyrektor. Jeśli chodzi o ratowników, może opierać się na ustawach dotyczących ratownictwa i na tej podstawie robić reorganizację, jako element programu naprawczego. Jeśli natomiast zmiany organizacji miałyby polegać na łączeniu oddziałów, do czego potrzebna jest zmiana statutu, to już wtedy wkraczamy w obszar decyzji rady powiatu.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 kwietnia 2016 o 19:50
0
pan G, był twarzą platformy w Puławach a teraz ....patriota Pisu i ekspert od wszystkiego
Avatar
spzoz / 28 listopada 2015 o 21:08
0

Gorgol ty się weź za robotę a nie tylko co chwila na papieroska wychodzisz, cwaniaczku.
to już twoja ostatnia kadencja.
Najpierw PO teraz PiS a za trzy lata co Panie Gorgól?

Gorgol ty się weź za robotę a nie tylko co chwila na papieroska wychodzisz, cwaniaczku.
to już twoja ostatnia kadencja.
Najpierw PO teraz PiS a za trzy lata co Panie Gorgól?

Bezrobocie jak 200 biednych ludzi z SPZOZ. Co on będzie robił? Może książkę napisze. A oczym? Jak wydymał PO, jak zielony jest jak koniczynka, no i jz k puścił 200 osób z torbam.
Bezrobocie jak 200 biednych ludzi z SPZOZ. Co on będzie robił? Może książkę napisze. A oczym? Jak wydymał PO, jak zielony jest jak koniczynka, no i jz k puścił 200 osób z torbam. rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2015 o 15:17
0

Gorgol ty się weź za robotę a nie tylko co chwila na papieroska wychodzisz, cwaniaczku.

to już twoja ostatnia kadencja.

Najpierw PO teraz PiS a za trzy lata co Panie Gorgól?

Avatar
Gość / 28 listopada 2015 o 13:46
0

szpital leży a Gorgol i Godliński już zaczeli swoimi stażystami Starostwo obsadzać.

Tak rządzi PiS. brawo

Tym zwalnianym Panowie z PiS może posady załatwią u Siebie w biurach...

Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 16:36
0
Demagogia nie jest rozwiązaniem problemu. Jako menedżer zabrałbym się za umiejscowienie wąskich gardeł, lawina napływającego zadłużenia musi mieć swoje miejsce i to jest istotne. Potem idą następstwa, a więc w systemie zarządzania, pochodne płynące z łańcucha operacyjnego.Polecam opracowanie wielopoziomowego rachunku kosztów, który wymaga ciągłej analitycznej obserwacji. Równolegle trzeba ratować to co daje dopływ środków finansowych(POZ, AOS).A może również przyjrzeć się ortopedii, kardiologii, gdzie za przyzwoleniem tłucze się forsę, a kosztami obciąża szpital? Najważniejszym jest jednak kapitał ludzki i tu należy dać z siebie wszystko żeby ludzie widzieli cel swojego zaangażowania. Pozdrawiam menedżer
Demagogia nie jest rozwiązaniem problemu. Jako menedżer zabrałbym się za umiejscowienie wąskich gardeł, lawina napływającego zadłużenia musi mieć swoje miejsce i to jest istotne. Potem idą następstwa, a więc w systemie zarządzania, pochodne płynące z łańcucha operacyjnego.Polecam opracowanie wielopoziomowego rachunku kosztów, który wymaga ciągłej analitycznej obserwacji. Równolegle trzeba ratować to co daje dopływ środków finansowych(POZ, AOS).A może również przyjrzeć się ortopedii, kardiologii, gdzie za przyzwoleniem tłucze się forsę, a kos... rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 11:35
0
Na szczęście nie jest w radzie. Na szczęście nie jest także w innych instytucjach samorządowych i mam nadzieję, że - również na szczęście - więcej go na eksponowanych stołkach nie zobaczymy. A związek niech sobie sam z gorącym kartoflem radzi, skoro go wybrał. Po prostu chodziło mi o kolejną, mniej lub bardziej zawoalowaną, bezczelną próbę wypromowania swojej osoby skoro z kilkoma ugrupowaniami politycznymi nie poszło. Gdy temat gorący, felietonista siedzi cicho, gdy niebezpieczeństwo minie - niczym hydra łeb podnosi i ogniem ziać zaczyna. Ostatnio okazało się, że nie tylko jest naczelnym ratownikiem szpitala, lecz onegdaj był także pierwszym krzyżowcem walki z islamską nawałą w mieście. Inna sprawa, że ciekawym jest, czy były członek rady społecznej, posiadając w czasie sprawowania funkcji wiedzę na temat stanu finansowego szpitala cokolwiek zrobił w kierunku zmiany na lepsze, czy tylko teraz wypływa na szerokie wody swojej fantazji. Pytanie zdaje się być retoryczne.
Na szczęście nie jest w radzie. Na szczęście nie jest także w innych instytucjach samorządowych i mam nadzieję, że - również na szczęście - więcej go na eksponowanych stołkach nie zobaczymy. A związek niech sobie sam z gorącym kartoflem radzi, skoro go wybrał. Po prostu chodziło mi o kolejną, mniej lub bardziej zawoalowaną, bezczelną próbę wypromowania swojej osoby skoro z kilkoma ugrupowaniami politycznymi nie poszło. Gdy temat gorący, felietonista siedzi cicho, gdy niebezpieczeństwo minie - niczym hydra łeb podnosi i ogniem ziać zaczyna. O... rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 10:34
0

No bez przesady, że nie słychać. Przecież przynajmniej jeden były członek tejże rady co chwila felietony na temat szpitala wypisuje. A że przy okazji też i PiS zaliczył...

i co z tych jego bajek wynika? A może powinno się jego i pielęgniarkę radną powiatową mianować na dyrektorów? Panie członku zarządu konkursik do rozpisania potrzebny od zaraz :)

Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 10:24
0
Po lekturze felietonu pana którego nazwiska wymieniać nie warto stwierdzam że w zawoalowany sposób zatęsknił za panią dyrektorką. No i brakuje mi tam stwierdzenia co o programie naprawczym sądzi pani jak napisano w felietonie "jedna z rozsądniejszych radnych powiatowych (tak mi się wydawało)", czyli koleżanka autora ze związku zawodowego, któremu on przewodniczy. Kuriozalne i jednocześnie żenujące jak to wszystko jest powiązane.
Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 10:12
0
A on jest jeszcze w radzie społecznej? To osoba która najwięcej szkody wyrządziła temu szpitalowi, ale wyznaje zasadę ze tylko on wszystko wie i na wszystkim się zna, czyli wg mnie na niczym. A poza tym to przecież ten pan oświadczył kiedyś ze przestaje zajmować się szpitalem. Rozumiem że działa teraz jako tuba swojego radnego powiatowego doktora i pani radnej z koalicyjnego (nieformalnie) PiSu.
Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 09:51
0
No bez przesady, że nie słychać. Przecież przynajmniej jeden były członek tejże rady co chwila felietony na temat szpitala wypisuje. A że przy okazji też i PiS zaliczył...
Avatar
Gość / 8 kwietnia 2016 o 19:50
0
pan G, był twarzą platformy w Puławach a teraz ....patriota Pisu i ekspert od wszystkiego
Avatar
spzoz / 28 listopada 2015 o 21:08
0

Gorgol ty się weź za robotę a nie tylko co chwila na papieroska wychodzisz, cwaniaczku.
to już twoja ostatnia kadencja.
Najpierw PO teraz PiS a za trzy lata co Panie Gorgól?

Gorgol ty się weź za robotę a nie tylko co chwila na papieroska wychodzisz, cwaniaczku.
to już twoja ostatnia kadencja.
Najpierw PO teraz PiS a za trzy lata co Panie Gorgól?

Bezrobocie jak 200 biednych ludzi z SPZOZ. Co on będzie robił? Może książkę napisze. A oczym? Jak wydymał PO, jak zielony jest jak koniczynka, no i jz k puścił 200 osób z torbam.
Bezrobocie jak 200 biednych ludzi z SPZOZ. Co on będzie robił? Może książkę napisze. A oczym? Jak wydymał PO, jak zielony jest jak koniczynka, no i jz k puścił 200 osób z torbam. rozwiń
Avatar
Gość / 28 listopada 2015 o 15:17
0

Gorgol ty się weź za robotę a nie tylko co chwila na papieroska wychodzisz, cwaniaczku.

to już twoja ostatnia kadencja.

Najpierw PO teraz PiS a za trzy lata co Panie Gorgól?

Avatar
Gość / 28 listopada 2015 o 13:46
0

szpital leży a Gorgol i Godliński już zaczeli swoimi stażystami Starostwo obsadzać.

Tak rządzi PiS. brawo

Tym zwalnianym Panowie z PiS może posady załatwią u Siebie w biurach...

Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 16:36
0
Demagogia nie jest rozwiązaniem problemu. Jako menedżer zabrałbym się za umiejscowienie wąskich gardeł, lawina napływającego zadłużenia musi mieć swoje miejsce i to jest istotne. Potem idą następstwa, a więc w systemie zarządzania, pochodne płynące z łańcucha operacyjnego.Polecam opracowanie wielopoziomowego rachunku kosztów, który wymaga ciągłej analitycznej obserwacji. Równolegle trzeba ratować to co daje dopływ środków finansowych(POZ, AOS).A może również przyjrzeć się ortopedii, kardiologii, gdzie za przyzwoleniem tłucze się forsę, a kosztami obciąża szpital? Najważniejszym jest jednak kapitał ludzki i tu należy dać z siebie wszystko żeby ludzie widzieli cel swojego zaangażowania. Pozdrawiam menedżer
Demagogia nie jest rozwiązaniem problemu. Jako menedżer zabrałbym się za umiejscowienie wąskich gardeł, lawina napływającego zadłużenia musi mieć swoje miejsce i to jest istotne. Potem idą następstwa, a więc w systemie zarządzania, pochodne płynące z łańcucha operacyjnego.Polecam opracowanie wielopoziomowego rachunku kosztów, który wymaga ciągłej analitycznej obserwacji. Równolegle trzeba ratować to co daje dopływ środków finansowych(POZ, AOS).A może również przyjrzeć się ortopedii, kardiologii, gdzie za przyzwoleniem tłucze się forsę, a kos... rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 11:35
0
Na szczęście nie jest w radzie. Na szczęście nie jest także w innych instytucjach samorządowych i mam nadzieję, że - również na szczęście - więcej go na eksponowanych stołkach nie zobaczymy. A związek niech sobie sam z gorącym kartoflem radzi, skoro go wybrał. Po prostu chodziło mi o kolejną, mniej lub bardziej zawoalowaną, bezczelną próbę wypromowania swojej osoby skoro z kilkoma ugrupowaniami politycznymi nie poszło. Gdy temat gorący, felietonista siedzi cicho, gdy niebezpieczeństwo minie - niczym hydra łeb podnosi i ogniem ziać zaczyna. Ostatnio okazało się, że nie tylko jest naczelnym ratownikiem szpitala, lecz onegdaj był także pierwszym krzyżowcem walki z islamską nawałą w mieście. Inna sprawa, że ciekawym jest, czy były członek rady społecznej, posiadając w czasie sprawowania funkcji wiedzę na temat stanu finansowego szpitala cokolwiek zrobił w kierunku zmiany na lepsze, czy tylko teraz wypływa na szerokie wody swojej fantazji. Pytanie zdaje się być retoryczne.
Na szczęście nie jest w radzie. Na szczęście nie jest także w innych instytucjach samorządowych i mam nadzieję, że - również na szczęście - więcej go na eksponowanych stołkach nie zobaczymy. A związek niech sobie sam z gorącym kartoflem radzi, skoro go wybrał. Po prostu chodziło mi o kolejną, mniej lub bardziej zawoalowaną, bezczelną próbę wypromowania swojej osoby skoro z kilkoma ugrupowaniami politycznymi nie poszło. Gdy temat gorący, felietonista siedzi cicho, gdy niebezpieczeństwo minie - niczym hydra łeb podnosi i ogniem ziać zaczyna. O... rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 10:34
0

No bez przesady, że nie słychać. Przecież przynajmniej jeden były członek tejże rady co chwila felietony na temat szpitala wypisuje. A że przy okazji też i PiS zaliczył...

i co z tych jego bajek wynika? A może powinno się jego i pielęgniarkę radną powiatową mianować na dyrektorów? Panie członku zarządu konkursik do rozpisania potrzebny od zaraz :)

Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 10:24
0
Po lekturze felietonu pana którego nazwiska wymieniać nie warto stwierdzam że w zawoalowany sposób zatęsknił za panią dyrektorką. No i brakuje mi tam stwierdzenia co o programie naprawczym sądzi pani jak napisano w felietonie "jedna z rozsądniejszych radnych powiatowych (tak mi się wydawało)", czyli koleżanka autora ze związku zawodowego, któremu on przewodniczy. Kuriozalne i jednocześnie żenujące jak to wszystko jest powiązane.
Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 10:12
0
A on jest jeszcze w radzie społecznej? To osoba która najwięcej szkody wyrządziła temu szpitalowi, ale wyznaje zasadę ze tylko on wszystko wie i na wszystkim się zna, czyli wg mnie na niczym. A poza tym to przecież ten pan oświadczył kiedyś ze przestaje zajmować się szpitalem. Rozumiem że działa teraz jako tuba swojego radnego powiatowego doktora i pani radnej z koalicyjnego (nieformalnie) PiSu.
Avatar
Gość / 25 listopada 2015 o 09:51
0
No bez przesady, że nie słychać. Przecież przynajmniej jeden były członek tejże rady co chwila felietony na temat szpitala wypisuje. A że przy okazji też i PiS zaliczył...
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 0

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 3

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 2

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 21 11

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 6 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 5 8

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 15 15

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!