Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 listopada 2014 r.
9:30
Edytuj ten wpis

Wąwolnica. Kandydaci idą łeb w łeb

Autor: Zdjęcie autora pab
39 12 A A

501 do 499 - takim wynikiem zakończyła się pierwsza tura wyborów na wójta w gminie Wąwolnica. Druga tura, w której zmierzą się Waldemar Pietrak i Marcin Łaguna zapowiada się więc bardzo ciekawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Waldemar Pietrak (zdobył 501 głosów) był już wójtem Wąwolnicy w latach 1999-2010. Po odejściu z urzędu został pracownikiem Lubelskiego Ośrodka Samopomocy i koordynuje projekt związany z bezpłatnymi poradami prawnymi. - Mieszkańcom obiecuję kontynuację tematów, które realizowałem w tamtych kadencjach, czyli dynamiczny rozwój gminy przez inwestycje służące mieszkańcom. Wiele rzeczy jest rozpoczętych, a niedokończonych - uważa Waldemar Pietrak.

30 listopada jego kontrkandydatem będzie Marcin Łaguna (499 głosów). - Jestem bardzo zadowolony, że tak wiele osób mi zaufało. Starałem się być blisko mieszkańców, myślę, że to przyniosło efekt - mówi Marcin Łaguna. Jego zdaniem gmina powinna się skupić na wykorzystaniu ogromnego potencjału, jakim jest położenie między Nałęczowem i Kazimierzem Dolnym. Łaguna jest w tej chwili menedżerem w firmie medycznej, został zgłoszony do wyborów przez komitet Prawo i Sprawiedliwość, ale nie jest członkiem tej partii.

Rada Gminy Wąwolnica:
KWW Decydujmy Razem: Michał Chmielnicki
PiS: Ewa Wierzbicka, Bartłomiej Rukasz, Ewa Dudzińska-Żybura, Piotr Gąsiorowski
KWW Gmina Wąwolnica Nasze Wspólne Dobro: Sławomir Krajewski
KWW Budujmy Razem: Jadwiga Kołodyńska, Rafał Woś
KWW Jana Madejskiego: Tadeusz Szyszka, Iwona Piotrowska, Teresa Pasek
KWW Zgoda Buduje: Alicja Wasilewska, Robert Kałdonek, Tomasz Wójciak, Paulina Marczak

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxxx / 1 grudnia 2014 o 15:06
0

Cóż za praworządne i NIE PIJĄCE społeczeństwo!!! 

Avatar
ania / 1 grudnia 2014 o 10:21
0

nareszcie kopce kreta znikną

Avatar
anty klika / 1 grudnia 2014 o 00:23
0
Gratulacje Panie Wójcie!!!! Bez Jurcysia i bez Kreta wyszła w Rozannie zaj...sta feta!!!!! Porządki w urzędzie trzeba zrobić a co niektórzy niech teraz maja się na baczności jak gadali glupoty, bo teraz zeby po nogach nie leciało będą im potrzebne pampersy a nie galoty:-D!!! Nie zwróci się także za toner czarny i czerwony do drukarki, bo ulotek nadrukowali sporo, i co z tego jak.kandydata mieli kiepskiego :-D:-D:-D:-D:-D
Avatar
Paweł / 28 listopada 2014 o 18:14
0

To jest jedyna szansa, żeby u władzy znalazł się człowiek energiczny, z wizją. Ten człowiek to Marcin Łaguna. A to, że jest oczerniany, świadczy tylko o tym, że słabego się nie atakuje. Stara gwardia boi się, że do władzy dojdą ludzie spoza ich środowiska. A to będzie ich koniec,

Avatar
figo fago / 25 listopada 2014 o 23:06
0
Kret i Górnik kopią dolki, jeden głębiej drugi płycej...a i tak po wyborach sami ze swoim kandydatem do nich wpadną!!!!! Kwestia czasu. Pozdrawiam także byłego wójta...- niech pan tylko nie mówi ze pan tu jeszcze wróci...bo tu nie ma miejsca na picie...
Avatar
jurcys:-P / 25 listopada 2014 o 22:56
0
Obietnicy ze strony pana Pietraka ciag dalszy...to ta sama osoba nadal pomimo ze obcial włosy i dłuższe ma wasy,więc nie dajmy się nabrać na to!!! Drugie ostrzeżenie- nie wpuszczajcie do.domu kreta i jego pomocnika górnika...oni obtabiaja wszystkim dupe zeby tylko nadal stara szajka rządziła, sam dam karbit zeby kreta z działki pogonic a gornik za G.l.u.p.i zeby sam coś zdziałał. Nie dajcie się nabrać na ich oczernianie.!!! Gonic klikę!!!!MARCIN ŁAGUNA NA WÓJTA!!!!!
Avatar
Gość / 24 listopada 2014 o 22:52
0

A ta radna z PiSu też ....
Avatar
zawiedziony / 24 listopada 2014 o 22:51
0

To ten Pietrak tak zepsuł skrzyżowanie na rynku w stronę Poniatowej ,że  żadna ciężarówka nie  może stamtąd wyjechać normalnie bez tamowania ruchu w centrum???

Avatar
aa / 24 listopada 2014 o 22:49
0

Wierzę że Bartłomiej Rukasz któregoś pięknego dnia zostanie prezydentem. 

Avatar
wow / 24 listopada 2014 o 22:30
0

Ten radny PiSu Bartłomiej Rukasz to dopiero przystojniak :D

Avatar
xxxx / 1 grudnia 2014 o 15:06
0

Cóż za praworządne i NIE PIJĄCE społeczeństwo!!! 

Avatar
ania / 1 grudnia 2014 o 10:21
0

nareszcie kopce kreta znikną

Avatar
anty klika / 1 grudnia 2014 o 00:23
0
Gratulacje Panie Wójcie!!!! Bez Jurcysia i bez Kreta wyszła w Rozannie zaj...sta feta!!!!! Porządki w urzędzie trzeba zrobić a co niektórzy niech teraz maja się na baczności jak gadali glupoty, bo teraz zeby po nogach nie leciało będą im potrzebne pampersy a nie galoty:-D!!! Nie zwróci się także za toner czarny i czerwony do drukarki, bo ulotek nadrukowali sporo, i co z tego jak.kandydata mieli kiepskiego :-D:-D:-D:-D:-D
Avatar
Paweł / 28 listopada 2014 o 18:14
0

To jest jedyna szansa, żeby u władzy znalazł się człowiek energiczny, z wizją. Ten człowiek to Marcin Łaguna. A to, że jest oczerniany, świadczy tylko o tym, że słabego się nie atakuje. Stara gwardia boi się, że do władzy dojdą ludzie spoza ich środowiska. A to będzie ich koniec,

Avatar
figo fago / 25 listopada 2014 o 23:06
0
Kret i Górnik kopią dolki, jeden głębiej drugi płycej...a i tak po wyborach sami ze swoim kandydatem do nich wpadną!!!!! Kwestia czasu. Pozdrawiam także byłego wójta...- niech pan tylko nie mówi ze pan tu jeszcze wróci...bo tu nie ma miejsca na picie...
Avatar
jurcys:-P / 25 listopada 2014 o 22:56
0
Obietnicy ze strony pana Pietraka ciag dalszy...to ta sama osoba nadal pomimo ze obcial włosy i dłuższe ma wasy,więc nie dajmy się nabrać na to!!! Drugie ostrzeżenie- nie wpuszczajcie do.domu kreta i jego pomocnika górnika...oni obtabiaja wszystkim dupe zeby tylko nadal stara szajka rządziła, sam dam karbit zeby kreta z działki pogonic a gornik za G.l.u.p.i zeby sam coś zdziałał. Nie dajcie się nabrać na ich oczernianie.!!! Gonic klikę!!!!MARCIN ŁAGUNA NA WÓJTA!!!!!
Avatar
Gość / 24 listopada 2014 o 22:52
0

A ta radna z PiSu też ....
Avatar
zawiedziony / 24 listopada 2014 o 22:51
0

To ten Pietrak tak zepsuł skrzyżowanie na rynku w stronę Poniatowej ,że  żadna ciężarówka nie  może stamtąd wyjechać normalnie bez tamowania ruchu w centrum???

Avatar
aa / 24 listopada 2014 o 22:49
0

Wierzę że Bartłomiej Rukasz któregoś pięknego dnia zostanie prezydentem. 

Avatar
wow / 24 listopada 2014 o 22:30
0

Ten radny PiSu Bartłomiej Rukasz to dopiero przystojniak :D

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 0 0

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 3 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 1 0

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 1

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 1 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą 1 0

W poprzednim sezonie rewelacją ligi była ekipa z Końskowoli. Piłkarze Łukasza Gizy świetnie spisywali się zwłaszcza na jesieni. Pierwszy raz przegrali dopiero w ostatniej kolejce i to z późniejszym mistrzem – Stalą Kraśnik. W sezonie 2018/2019 pierwsze zero drużyna przywiozła już na inaugurację, po porażce w Werbkowicach 1:2. Teraz szybko spróbuje wrócić na właściwe tory. Problem w tym, że zmierzy się z Lublinianką (niedziela, godz. 16)

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka
18 sierpnia 2018, 12:00

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend gmina Ruda Huta wspólnie z gminą Hrubieszów obchodzą 1000-lecie pobytu Bolesława Chrobrego w Hniszowie oraz bitwy pod Gródkiem nad Bugiem.

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie 4 1

Damian Kierekiesza, rolnik z Mań (gm. Międzyrzec Podlaski) pozwał powiatowego lekarza weterynarii za niewypłacenie odszkodowania za wybite świnie. Z kolei, lekarz weterynarii tłumaczy, że w gospodarstwie pana Damiana były pewne uchybienia, m.in. dotyczące mat dezynfekcyjnych.

Gwałt i "inne czynności seksualne". Szokujące ustalenia policji w sprawie ginekologa
galeria
film

Gwałt i "inne czynności seksualne". Szokujące ustalenia policji w sprawie ginekologa 5 0

50-letni ginekolog z Zabrza (woj. śląskie) jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się innym czynnościom seksualnym - informuje Śląska Policja.

Dęblin: Zostań kapralem w siłach powietrznych

Dęblin: Zostań kapralem w siłach powietrznych 0 0

Tylko do 20 sierpnia młodzi ludzie mogą złożyć wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień na kurs podoficerski, który odbędzie się w Szkole Podoficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Czeka na nich 56 miejsc.

Hetman Zamość dobrze rozpoczął sezon, Orlęta Łuków będą trudniejszą przeszkodą?

Hetman Zamość dobrze rozpoczął sezon, Orlęta Łuków będą trudniejszą przeszkodą? 4 0

Hetman w pierwszej kolejce rozbił MKS Ryki 5:0. Trener Jacek Ziarkowski nie do końca był jednak zadowolony z postawy swojego zespołu. W niedzielę głównego faworyta do awansu czeka starcie w Łukowie (godz. 17). Beniaminek też udanie przywitał się z ligą, bo na dzień dobry rozbił Włodawiankę 4:0

Porzucili Lublin i przenieśli się na Polesie. Sukces w konkursie na najlepszą agroturystykę

Porzucili Lublin i przenieśli się na Polesie. Sukces w konkursie na najlepszą agroturystykę 52 1

„Agroturystyka Polesie” Anny i Grzegorza Gołosiów na podium konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej. – Staramy się żyć powoli i z sensem. Nie lubimy gonitwy za wszystkim i za niczym. W pełni też identyfikujemy się z tytułem konkursu „Na wsi najlepiej” – przyznają gospodarze z Babska (gm. Urszulin).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!