Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Studia

19 września 2021 r.
18:40

Lublin. Oto 293 przyszłych lekarzy

Autor: Zdjęcie autora kp
754 9 A A

293 absolwentów Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie odebrało dzisiaj dyplomy. To pierwsza impreza w nowej hali widowiskowo-sportowej uczelni przy ul. Chodźki 15. Jej oficjalne otwarcie zaplanowano na 1 października, podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TECZOWY_ZSL / 20 września 2021 r. o 08:47
+4
ILE PODATNIK WYŁOŻYŁ NA ICH WYKSZTALCENIE ??? 200 czy 300 milionów? ps oby nie skończyli jak Peekoolska...z ruskim szpionem kramkem na granicy w Usnarzu.... ciągnący druta.
Avatar
Max... / 19 września 2021 r. o 20:30
+4
Brawo Wy! Co prawda dla lepszego sortu jesteście, li tylko i wyłącznie, wykształciuchami, ale przed Wami cale zawodowe życie, które z sukcesami można kontynuować w wielu krajach, gdzie praca zostanie odpowiednio doceniona!
Avatar
_XD_ / 19 września 2021 r. o 21:37
+3
ILE PODATNIK WYŁOŻYŁ NA ICH WYKSZTALCENIE ??? 200 czy 300 milionów?
 Przynajmniej nie poszły na marne, jak ruble na twoją podstawówkę. XD
Avatar
Janusz_Paliwas / 20 września 2021 r. o 14:50
+2
Niech jadą. W sumie po pierwszych 2-3 zasiłkach, zwanych dla zmyły wypłą i tak pojadą.
Avatar
_XD_ / 20 września 2021 r. o 09:05
0
ILE PODATNIK WYŁOŻYŁ NA ICH WYKSZTALCENIE ??? 200 czy 300 milionów? ps oby nie skończyli jak Peekoolska...z ruskim szpionem kramkem na granicy w Usnarzu.... ciągnący druta.
 Ruskie trolle jak ty, nie dołożyły do tego ni rubla. Co do Kramka, na pewno ma mniej wspólnego ze szpiegowaniem dla Rosji niż ty, czy Jarek "pomyłka" Sachajko, jawnie wspierający politykę Kremla i Łukaszenki.
Avatar
patafilar / 21 września 2021 r. o 11:58
-1
Niestety coraz trudniej i drożej jest się leczyć. Dlatego trzeba samemu zadbać o zdrowie. Oprócz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu , uzupełniam swoją dietę sokami wg. porad terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Wówczas mam pełno witamin i enzymów jakie mój organizm potrzebuje. Lepiej podejść prewencyjnie do zdrowia niż później się leczyć i wydawać kasę na leki i lekarzy.
Avatar
_XD_ / 20 września 2021 r. o 08:45
-3
ILE PODATNIK WYŁOŻYŁ NA ICH WYKSZTALCENIE ??? 200 czy 300 milionów? ps oby nie skończyli jak Peekoolska...z ruskim szpionem kramkem na granicy w Usnarzu.... ciągnący druta.
  Ruskie trolle jak ty, nie dołożyły do tego ni rubla. Co do Kramka, na pewno ma mniej wspólnego ze szpiegowaniem dla Rosji niż ty, czy Jarek "pomyłka" Sachajko, jawnie wspierający politykę Kremla i Łukaszenki.
Avatar
_XD_ / 19 września 2021 r. o 23:40
-4
ILE PODATNIK WYŁOŻYŁ NA ICH WYKSZTALCENIE ??? 200 czy 300 milionów? ps oby nie skończyli jak Peekoolska...z ruskim szpionem kramkem na granicy w Usnarzu.... ciągnący druta.
 Ruskie trolle jak ty, nie dołożyły do tego ni rubla. Co do Kramka, na pewno ma mniej wspólnego ze szpiegowaniem dla Rosji niż ty, czy Jarek "pomyłka" Sachajko, jawnie wspierający politykę Kremla i Łukaszenki.
Avatar
aka12 / 19 września 2021 r. o 21:36
-9
I od razu zaczęli protestować domagając się wyższych "nakładów" na służbę zdrowia :)
Avatar
patafilar / 21 września 2021 r. o 11:58
-1
Niestety coraz trudniej i drożej jest się leczyć. Dlatego trzeba samemu zadbać o zdrowie. Oprócz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu , uzupełniam swoją dietę sokami wg. porad terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Wówczas mam pełno witamin i enzymów jakie mój organizm potrzebuje. Lepiej podejść prewencyjnie do zdrowia niż później się leczyć i wydawać kasę na leki i lekarzy.
Avatar
Janusz_Paliwas / 20 września 2021 r. o 14:50
+2
Niech jadą. W sumie po pierwszych 2-3 zasiłkach, zwanych dla zmyły wypłą i tak pojadą.
Avatar
_XD_ / 20 września 2021 r. o 09:05
0
ILE PODATNIK WYŁOŻYŁ NA ICH WYKSZTALCENIE ??? 200 czy 300 milionów? ps oby nie skończyli jak Peekoolska...z ruskim szpionem kramkem na granicy w Usnarzu.... ciągnący druta.
 Ruskie trolle jak ty, nie dołożyły do tego ni rubla. Co do Kramka, na pewno ma mniej wspólnego ze szpiegowaniem dla Rosji niż ty, czy Jarek "pomyłka" Sachajko, jawnie wspierający politykę Kremla i Łukaszenki.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 20 września 2021 r. o 08:47
+4
ILE PODATNIK WYŁOŻYŁ NA ICH WYKSZTALCENIE ??? 200 czy 300 milionów? ps oby nie skończyli jak Peekoolska...z ruskim szpionem kramkem na granicy w Usnarzu.... ciągnący druta.
Avatar
_XD_ / 20 września 2021 r. o 08:45
-3
ILE PODATNIK WYŁOŻYŁ NA ICH WYKSZTALCENIE ??? 200 czy 300 milionów? ps oby nie skończyli jak Peekoolska...z ruskim szpionem kramkem na granicy w Usnarzu.... ciągnący druta.
  Ruskie trolle jak ty, nie dołożyły do tego ni rubla. Co do Kramka, na pewno ma mniej wspólnego ze szpiegowaniem dla Rosji niż ty, czy Jarek "pomyłka" Sachajko, jawnie wspierający politykę Kremla i Łukaszenki.
Avatar
_XD_ / 19 września 2021 r. o 23:40
-4
ILE PODATNIK WYŁOŻYŁ NA ICH WYKSZTALCENIE ??? 200 czy 300 milionów? ps oby nie skończyli jak Peekoolska...z ruskim szpionem kramkem na granicy w Usnarzu.... ciągnący druta.
 Ruskie trolle jak ty, nie dołożyły do tego ni rubla. Co do Kramka, na pewno ma mniej wspólnego ze szpiegowaniem dla Rosji niż ty, czy Jarek "pomyłka" Sachajko, jawnie wspierający politykę Kremla i Łukaszenki.
Avatar
_XD_ / 19 września 2021 r. o 21:37
+3
ILE PODATNIK WYŁOŻYŁ NA ICH WYKSZTALCENIE ??? 200 czy 300 milionów?
 Przynajmniej nie poszły na marne, jak ruble na twoją podstawówkę. XD
Avatar
aka12 / 19 września 2021 r. o 21:36
-9
I od razu zaczęli protestować domagając się wyższych "nakładów" na służbę zdrowia :)
Avatar
Max... / 19 września 2021 r. o 20:30
+4
Brawo Wy! Co prawda dla lepszego sortu jesteście, li tylko i wyłącznie, wykształciuchami, ale przed Wami cale zawodowe życie, które z sukcesami można kontynuować w wielu krajach, gdzie praca zostanie odpowiednio doceniona!