Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

1 stycznia 2010 r.
14:21
Edytuj ten wpis

Kierowca nie chce zapłacić mandatu. Fotozagadka dalej nierozwiązana

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 31 A A

Sąd pierwszej instancji nie oparł swoich ustaleń na pełnym materiale dowodowym – uznał w sylwestra Sąd Okręgowy w Zamościu, uchylając zaskarżony przez kierowcę spod Krasnegostawu wyrok za przekroczenie prędkości. Sprawę ponownie ma rozpoznać Sąd Rejonowy w Zamościu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W zeznaniach obwinionego kierowcy i funkcjonariusza policji są rozbieżności, dlatego stan faktyczny trzeba ustalić w drodze konfrontacji.

– Dopiero po wyjaśnieniu wszystkich niejasności sąd będzie mógł ostatecznie rozstrzygnąć sprawę – powiedziała Grażyna Gorzko z Sądu Okręgowego w Zamościu.

W październiku ub. roku 58-letni mieszkaniec Wielkopola w gminie Gorzków został ukarany grzywną w wysokości 200 złotych za przekroczenie prędkości. Dodatkowo miał zapłacić blisko 280 złotych tytułem kosztów postępowania.

– Nie o pieniądze chodzi, ale o zasady – mówi Józef Szczepanik. – Nie będę płacił za głupotę policji, choćbym miał występować do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. Ja dłużej jeżdżę samochodem bez wykroczeń i mandatów, niż policjant, który chciał mnie ukarać, ma lat.

O tej prawie pisaliśmy wielokrotnie. Przypomnijmy. W marcu ub. roku Szczepanik przejeżdżał swoim fordem galaxy przez podkrasnostawski Borów, gdzie przy nieoznakowanym wozie policyjnym stał fotoradar. Zatrzymano go kilka kilometrów dalej.

– Usłyszałem, że przekroczyłem dozwoloną prędkość o 25 km/h – wspomina Szczepanik.

Funkcjonariusze zaproponowali mu 200 złotych mandatu oraz 6 punktów karnych. Ale kierowca odmówił przyjęcia mandatu.

– W miejscu, gdzie stał fotoradar, mogłem jechać 90 km/h, bo tam nie ma ograniczenia prędkości – dowodził przed sądem.

Jako dowód pokazuje wykonane przez policjantów zdjęcie. Funkcjonariusz oprócz m.in. numeru rejestracyjnego, czasu, miejscu i stwierdzonej prędkości musiał podać stanowisko, gdzie ustawiony był fotoradar (określa się je na podstawie słupków drogowych – red.).

Z tego ostatniego wynika, że kierowca został namierzony na 47,6 kilometrze. – A tam nie ma żadnego ograniczenia – twierdzi Szczepanik. – Policjant popełnił potworny błąd: znak ograniczający prędkość stoi na drodze wojewódzkiej od strony Krasnegostawu, z drugiej, czyli od strony Biłgoraja, takiego znaku nie ma, więc jak mogłem przekroczyć dozwoloną prędkość?

Rozwikłaniem tej fotozagadki zajmie się jeszcze raz sąd.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
moj nick / 22 czerwca 2010 r. o 14:05
0
Policjant napisał:
Szanowny kierowco- w zasadzie nie można wjechać na skrzyżowanie już przy zapalonym żółtym sygnale na sygnalizatorze. W ilu polskich głowach pokutuje jeszcze to idiotyczne "późne żółte" czy "wczesne czerwone". Trzeba dostosować prędkość do tego, że za chwilę może zmienić nam się sygnał z zielonego na żółty. W Polsce sygnały na sygnalizatorze świetlnym pozostają jedynie "sugestią" niestety, a nie wyznacznikiem prawidłowego zachowania.
Większość polskich kierowców widząc żółty sygnał- dodaje gazu będąc jeszcze kilkadziesiąt metrów przed sygnalizatorem, chcąc się "śliznąć" przez skrzyżowanie, zanim ruszą pojazdy jadące z boku. Kończy się to często tragicznie. Sam mógłbym podać przynajmniej kilka takich przykładów.


można, przepisy to regulują,
"późne żółte" czy "wczesne czerwone" - owszem nie ma czegoś takiego,
"Większość polskich kierowców widząc żółty sygnał- dodaje gazu będąc jeszcze kilkadziesiąt metrów przed sygnalizatorem" - niestety, taka qltura jazdy a ponadto często się zdarza, że na zielonym przejeżdżają 3 auta i już czerwone i stoisz 2 minuty


można, przepisy to regulują,
"późne żółte" czy "wczesne czerwone" - owszem nie ma czegoś takiego,
"Większość polskich kierowców widząc żółty sygnał- dodaje gazu będąc jeszcze kilkadziesiąt metrów przed sygnalizatorem" - niestety, taka qltura jazdy a ponadto często się zdarza, że na zielonym przejeżdżają 3 auta i już czerwone i stoisz 2 minuty rozwiń
Avatar
moj nick / 22 czerwca 2010 r. o 13:56
0
Tomasz napisał:
Panowie kierowcy dajcie spokój! Policjant to też człowiek co on winien że odgórnie ma przykazane karać kierowców!!??

otóż nie, żeby iść do policji to trzeba byc szmatą, mozna wozić śmiecie, mozna układac kostke brukową... i życ jak człowiek, pies to jest pies i nic tu po Twoim gadaniu
Avatar
beduin / 23 lutego 2010 r. o 12:38
0
Maria napisał:
Z tego wynika, że policja nie zna dokładnie prawa o ruch drogowym, czego dowodem jest to, że takie proste sprawy musi rozstrzygać Sąd. Dowodem tego jest jeszcze to, że często widzi się samochody policyjne stojące w miejscach, gdzie obowiązuje zakaz postoju. Dobrze się stało, że tzw. straż miejska porusza się pieszo a nie samochodami, bo to dopiero byłyby szopki i zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

I to jest fakt szczególnie młodzi policjanci drogówki nie zawsze potrafią dopasować prawa o ruchu drogowym do zaistniałej sytuacji tak być nie powinno ale tak jest , ja kiedyś takiemu panu udowodniłem że nie ma racji tylko moje nerwy i strata czasu były niepotrzebne ale było warto satysfakcja jest !.Nie wspominam o policjantach z tzw prewencji bo ci to dopiero potrafią się wymądrzać na temat znajomości przepisów tyle że podobnie jak tym ze straży miejskiej nijak to nie wychodzi i widać okropne braki w wiedzy , stąd i dlatego coraz częściej sądy muszą rozstrzygać ich niekompetentne lub złośliwe interpretacje po tym jak petent na słowa mało rozgarniętego funkcjonariusza słysząc -Widzi mi się że jest pan panie kierowco winny przekroczenia ,wykroczenia itd. a kierowca mądry mówi w duchu a wała kieruj se durniu do sądu i często przegrywają !.Więc warto bo sędziowie już coraz częściej nie sugerują się że to policjant ma rację a wykazują się pomysłowością i dociekliwością godną podziwu by rozsądzić sprawiedliwie !.

I to jest fakt szczególnie młodzi policjanci drogówki nie zawsze potrafią dopasować prawa o ruchu drogowym do zaistniałej sytuacji tak być nie powinno ale tak jest , ja kiedyś takiemu panu udowodniłem że nie ma racji tylko moje nerwy i strata czasu były niepotrzebne ale było warto satysfakcja jest !.Nie wspominam o policjantach z tzw prewencji bo ci to dopiero potrafią się wymądrzać na temat znajomości przepisów tyle że podobnie jak tym ze straży miejskiej nijak to nie wychodzi i widać okropne braki w wiedzy , stąd i ... rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2010 r. o 15:30
0
GDYBY LUDZIE ZNALI OPINIĘ URZĘDU MIAR I WAG TO ZAPEWNE NIKT NIE PLACIŁBY JUZ MANDATÓW ANI ZA FOTORADARY , KTÓRE POZA TEM SA ŻLE USTAWIANE I MIERZĄ BARDZO SZEROKO I WYŁAPUJĄ TO CO MA WIEKSZE GABARYTY , CZYLI JESLI JADE A ZA MNĄ ALE OBOK W TLE JEDZIE POCIAG TO FOTORADAR WYŁAPIE PREDKOŚĆ POCIĄGU A NA ZDJECIU JESTEM JA , DLA CZEGO DO WGLĄDU SA TYLKO ZDJĘCIA OPRACOWANE A NIE MA TYCH POGLADOWYCH , CO JECHALO OBOK Z TYŁU ITP.
nADTO WIDEOREJESTRATORY MIERZĄ PREDKOŚĆ RADIOWOZU A NIE SAMOCHODU KTÓRY FILMUJA , BO NIE MAJA ZADNEGO RADARU dLATEGO POMIAR JEST WIELCE WĄTPLIWY BO JESLI RADIOWÓZ PRZYSPIESZA TO WYKAŻE BARDZO DUZĄ PREDKOŚC CO CZESTO WIDAĆ WTVN turbo GDY GONIA SAMOCHÓD TO PRZEKRACZAJĄ I 200/H
I JEZELI TEN RADIOWÓZ NIE JEDZIE NA ŚWIATŁACH I KOGUCIE TO SAM ŁAMIE PRAWO CO JUZ SANKCJONUJA WYROKI SADU
GDYBY LUDZIE ZNALI OPINIĘ URZĘDU MIAR I WAG TO ZAPEWNE NIKT NIE PLACIŁBY JUZ MANDATÓW ANI ZA FOTORADARY , KTÓRE POZA TEM SA ŻLE USTAWIANE I MIERZĄ BARDZO SZEROKO I WYŁAPUJĄ TO CO MA WIEKSZE GABARYTY , CZYLI JESLI JADE A ZA MNĄ ALE OBOK W TLE JEDZIE POCIAG TO FOTORADAR WYŁAPIE PREDKOŚĆ POCIĄGU A NA ZDJECIU JESTEM JA , DLA CZEGO DO WGLĄDU SA TYLKO ZDJĘCIA OPRACOWANE A NIE MA TYCH POGLADOWYCH , CO JECHALO OBOK Z TYŁU ITP.
nADTO WIDEOREJESTRATORY MIERZĄ PREDKOŚĆ RADIOWOZU A NIE SAMOCHODU KTÓRY FILMUJA , BO NIE MAJA ZADNEGO RADAR... rozwiń
Avatar
fg / 4 stycznia 2010 r. o 15:22
0
Ktos pisze ---Przecież teraz nie przyjmują chłopów żywcem od pługa oderwanych.
Powinni okazać się kulturą w podejściu do uczciwych ludzi.----


Ano włąsnie teraz przyjmują tych młodych co to własnego rozumu ani ani i wiele wody upłynie zanim zmądrzeją . Stary policjant to jeszcze logika sie kierował i prostym myśleniem , teraz te wyedukowane to co im głupi pryncypał karze to robią i skutki macie sami .

Nie narzekaj na glinę starego bo będziesz miał młodego -gorszego.
Avatar
tatanka / 4 stycznia 2010 r. o 00:07
0
z taką ortografią i gramatyką można było zostać tylko kierowcą autobusu.....
Avatar
Kierowca autobusu / 3 stycznia 2010 r. o 14:56
0
wrażliwy napisał:
Popieram poszkodowanego kierowcę. Niech się broni jak niesłusznie został oskarżony.Mam jednak przekonanie, że obecnie Sąd wymierza kary w/g uznania, doświadczenia zawodowego, swojego wieku i zdaniem Sądu nie ma ludzi niewinnych, tylko saą niewłaściwie przesłuchani. W lubelskim dawnym zamojskim skazano kierowcę za jazdę po alkoholu. Nie było wydruku alkotestu, alkomatu, nie pobrano krwi. I co? wszyscy sędziowie i prokuratorzy zamieszani w ten przekręt awansowali do Zamościa. Mam na to kwity. Nawet prokurator zamojski jak złożyłem skargę na policjantów straszył mnie, że ukarze. dałem sobie spokój lecz swoje wiem. Powodzenia w walce ze sprawiedliwością.

Kolego walcz nie bój się prokuratorów na nich też bat się znajdzie, ja wygrałem i z prokuratorem, Pamiętaj że czy nad policjantem jest komendant wojewócki i nad prokuratorem jest przełorzony jak cię kolego straszył że cię ukarze to trzeba było złorzyć skargę o szantarz, bo prokurator nie jest od karania od tego jest sąd.

Kolego walcz nie bój się prokuratorów na nich też bat się znajdzie, ja wygrałem i z prokuratorem, Pamiętaj że czy nad policjantem jest komendant wojewócki i nad prokuratorem jest przełorzony jak cię kolego straszył że cię ukarze to trzeba było złorzyć skargę o szantarz, bo prokurator nie jest od karania od tego jest sąd. rozwiń
Avatar
wrażliwy / 3 stycznia 2010 r. o 14:24
0
Popieram poszkodowanego kierowcę. Niech się broni jak niesłusznie został oskarżony.Mam jednak przekonanie, że obecnie Sąd wymierza kary w/g uznania, doświadczenia zawodowego, swojego wieku i zdaniem Sądu nie ma ludzi niewinnych, tylko saą niewłaściwie przesłuchani. W lubelskim dawnym zamojskim skazano kierowcę za jazdę po alkoholu. Nie było wydruku alkotestu, alkomatu, nie pobrano krwi. I co? wszyscy sędziowie i prokuratorzy zamieszani w ten przekręt awansowali do Zamościa. Mam na to kwity. Nawet prokurator zamojski jak złożyłem skargę na policjantów straszył mnie, że ukarze. dałem sobie spokój lecz swoje wiem. Powodzenia w walce ze sprawiedliwością.
Popieram poszkodowanego kierowcę. Niech się broni jak niesłusznie został oskarżony.Mam jednak przekonanie, że obecnie Sąd wymierza kary w/g uznania, doświadczenia zawodowego, swojego wieku i zdaniem Sądu nie ma ludzi niewinnych, tylko saą niewłaściwie przesłuchani. W lubelskim dawnym zamojskim skazano kierowcę za jazdę po alkoholu. Nie było wydruku alkotestu, alkomatu, nie pobrano krwi. I co? wszyscy sędziowie i prokuratorzy zamieszani w ten przekręt awansowali do Zamościa. Mam na to kwity. Nawet prokurator zamojski jak złożyłem skargę na po... rozwiń
Avatar
Tomasz / 3 stycznia 2010 r. o 12:31
0
kierowca autobusu napisał:
Ty psie niewierny a jak stajecie w zatokach przystankowych tak że nie mam gdzie ludzi wysadzić to dobrze ostrzegam was pieski jak jeszcze raz staniecie na przystanku w zatocce dzwonię do komendy wojewódzkiej to to jest miejsce dla autobusu a nie radiowozu.

Panowie kierowcy dajcie spokój! Policjant to też człowiek co on winien że odgórnie ma przykazane karać kierowców!!??
Ktoś mu załatwił tę pracą więc teraz się odwdzięcza, wiadomo nie od dziś że do policji nie trafiają najlepsi lecz ci którzy mają załatwione-często nieudacznicy którzy nie mogli sobie poradzić w życiu w cywilu WIĘC TERAZ TRZEBA ODREAGOWAĆ!!!!
każdy z nas stres odreagować może na basenie, czy też hali, siłowni czy też boisku A taki biedak tam się boi i wstydzi pójść więc każe kierowców!!!
BANDYTÓW I ZŁODZIEI NIE ŚCIGAJĄ BO ZBYT MAŁY ILORAZ INTELIGENCJI MAJĄ więc co im pozostaje???!!!

Panowie kierowcy dajcie spokój! Policjant to też człowiek co on winien że odgórnie ma przykazane karać kierowców!!??
Ktoś mu załatwił tę pracą więc teraz się odwdzięcza, wiadomo nie od dziś że do policji nie trafiają najlepsi lecz ci którzy mają załatwione-często nieudacznicy którzy nie mogli sobie poradzić w życiu w cywilu WIĘC TERAZ TRZEBA ODREAGOWAĆ!!!!
każdy z nas stres odreagować może na basenie, czy też hali, siłowni czy też boisku A taki biedak tam się boi i wstydzi pójść wię... rozwiń
Avatar
kierowca autobusu / 3 stycznia 2010 r. o 11:16
0
mamama napisał:
Widać, że ktoś mądry pisał ten artykuł, sprawdźcie sobie jak za przekroczenie prędkości o 25 km/h można dać 6 pkt. karnych hahaha. Teraz to każdy potrafi na nas narzekać a jak zostanie zatrzymany to tylko prosi żeby pouczenie bo on taki biedny i znaku nie zauważył................żenada

Ty psie niewierny a jak stajecie w zatokach przystankowych tak że nie mam gdzie ludzi wysadzić to dobrze ostrzegam was pieski jak jeszcze raz staniecie na przystanku w zatocce dzwonię do komendy wojewódzkiej to to jest miejsce dla autobusu a nie radiowozu.

Ty psie niewierny a jak stajecie w zatokach przystankowych tak że nie mam gdzie ludzi wysadzić to dobrze ostrzegam was pieski jak jeszcze raz staniecie na przystanku w zatocce dzwonię do komendy wojewódzkiej to to jest miejsce dla autobusu a nie radiowozu. rozwiń
Avatar
moj nick / 22 czerwca 2010 r. o 14:05
0
Policjant napisał:
Szanowny kierowco- w zasadzie nie można wjechać na skrzyżowanie już przy zapalonym żółtym sygnale na sygnalizatorze. W ilu polskich głowach pokutuje jeszcze to idiotyczne "późne żółte" czy "wczesne czerwone". Trzeba dostosować prędkość do tego, że za chwilę może zmienić nam się sygnał z zielonego na żółty. W Polsce sygnały na sygnalizatorze świetlnym pozostają jedynie "sugestią" niestety, a nie wyznacznikiem prawidłowego zachowania.
Większość polskich kierowców widząc żółty sygnał- dodaje gazu będąc jeszcze kilkadziesiąt metrów przed sygnalizatorem, chcąc się "śliznąć" przez skrzyżowanie, zanim ruszą pojazdy jadące z boku. Kończy się to często tragicznie. Sam mógłbym podać przynajmniej kilka takich przykładów.


można, przepisy to regulują,
"późne żółte" czy "wczesne czerwone" - owszem nie ma czegoś takiego,
"Większość polskich kierowców widząc żółty sygnał- dodaje gazu będąc jeszcze kilkadziesiąt metrów przed sygnalizatorem" - niestety, taka qltura jazdy a ponadto często się zdarza, że na zielonym przejeżdżają 3 auta i już czerwone i stoisz 2 minuty


można, przepisy to regulują,
"późne żółte" czy "wczesne czerwone" - owszem nie ma czegoś takiego,
"Większość polskich kierowców widząc żółty sygnał- dodaje gazu będąc jeszcze kilkadziesiąt metrów przed sygnalizatorem" - niestety, taka qltura jazdy a ponadto często się zdarza, że na zielonym przejeżdżają 3 auta i już czerwone i stoisz 2 minuty rozwiń
Avatar
moj nick / 22 czerwca 2010 r. o 13:56
0
Tomasz napisał:
Panowie kierowcy dajcie spokój! Policjant to też człowiek co on winien że odgórnie ma przykazane karać kierowców!!??

otóż nie, żeby iść do policji to trzeba byc szmatą, mozna wozić śmiecie, mozna układac kostke brukową... i życ jak człowiek, pies to jest pies i nic tu po Twoim gadaniu
Avatar
beduin / 23 lutego 2010 r. o 12:38
0
Maria napisał:
Z tego wynika, że policja nie zna dokładnie prawa o ruch drogowym, czego dowodem jest to, że takie proste sprawy musi rozstrzygać Sąd. Dowodem tego jest jeszcze to, że często widzi się samochody policyjne stojące w miejscach, gdzie obowiązuje zakaz postoju. Dobrze się stało, że tzw. straż miejska porusza się pieszo a nie samochodami, bo to dopiero byłyby szopki i zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

I to jest fakt szczególnie młodzi policjanci drogówki nie zawsze potrafią dopasować prawa o ruchu drogowym do zaistniałej sytuacji tak być nie powinno ale tak jest , ja kiedyś takiemu panu udowodniłem że nie ma racji tylko moje nerwy i strata czasu były niepotrzebne ale było warto satysfakcja jest !.Nie wspominam o policjantach z tzw prewencji bo ci to dopiero potrafią się wymądrzać na temat znajomości przepisów tyle że podobnie jak tym ze straży miejskiej nijak to nie wychodzi i widać okropne braki w wiedzy , stąd i dlatego coraz częściej sądy muszą rozstrzygać ich niekompetentne lub złośliwe interpretacje po tym jak petent na słowa mało rozgarniętego funkcjonariusza słysząc -Widzi mi się że jest pan panie kierowco winny przekroczenia ,wykroczenia itd. a kierowca mądry mówi w duchu a wała kieruj se durniu do sądu i często przegrywają !.Więc warto bo sędziowie już coraz częściej nie sugerują się że to policjant ma rację a wykazują się pomysłowością i dociekliwością godną podziwu by rozsądzić sprawiedliwie !.

I to jest fakt szczególnie młodzi policjanci drogówki nie zawsze potrafią dopasować prawa o ruchu drogowym do zaistniałej sytuacji tak być nie powinno ale tak jest , ja kiedyś takiemu panu udowodniłem że nie ma racji tylko moje nerwy i strata czasu były niepotrzebne ale było warto satysfakcja jest !.Nie wspominam o policjantach z tzw prewencji bo ci to dopiero potrafią się wymądrzać na temat znajomości przepisów tyle że podobnie jak tym ze straży miejskiej nijak to nie wychodzi i widać okropne braki w wiedzy , stąd i ... rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2010 r. o 15:30
0
GDYBY LUDZIE ZNALI OPINIĘ URZĘDU MIAR I WAG TO ZAPEWNE NIKT NIE PLACIŁBY JUZ MANDATÓW ANI ZA FOTORADARY , KTÓRE POZA TEM SA ŻLE USTAWIANE I MIERZĄ BARDZO SZEROKO I WYŁAPUJĄ TO CO MA WIEKSZE GABARYTY , CZYLI JESLI JADE A ZA MNĄ ALE OBOK W TLE JEDZIE POCIAG TO FOTORADAR WYŁAPIE PREDKOŚĆ POCIĄGU A NA ZDJECIU JESTEM JA , DLA CZEGO DO WGLĄDU SA TYLKO ZDJĘCIA OPRACOWANE A NIE MA TYCH POGLADOWYCH , CO JECHALO OBOK Z TYŁU ITP.
nADTO WIDEOREJESTRATORY MIERZĄ PREDKOŚĆ RADIOWOZU A NIE SAMOCHODU KTÓRY FILMUJA , BO NIE MAJA ZADNEGO RADARU dLATEGO POMIAR JEST WIELCE WĄTPLIWY BO JESLI RADIOWÓZ PRZYSPIESZA TO WYKAŻE BARDZO DUZĄ PREDKOŚC CO CZESTO WIDAĆ WTVN turbo GDY GONIA SAMOCHÓD TO PRZEKRACZAJĄ I 200/H
I JEZELI TEN RADIOWÓZ NIE JEDZIE NA ŚWIATŁACH I KOGUCIE TO SAM ŁAMIE PRAWO CO JUZ SANKCJONUJA WYROKI SADU
GDYBY LUDZIE ZNALI OPINIĘ URZĘDU MIAR I WAG TO ZAPEWNE NIKT NIE PLACIŁBY JUZ MANDATÓW ANI ZA FOTORADARY , KTÓRE POZA TEM SA ŻLE USTAWIANE I MIERZĄ BARDZO SZEROKO I WYŁAPUJĄ TO CO MA WIEKSZE GABARYTY , CZYLI JESLI JADE A ZA MNĄ ALE OBOK W TLE JEDZIE POCIAG TO FOTORADAR WYŁAPIE PREDKOŚĆ POCIĄGU A NA ZDJECIU JESTEM JA , DLA CZEGO DO WGLĄDU SA TYLKO ZDJĘCIA OPRACOWANE A NIE MA TYCH POGLADOWYCH , CO JECHALO OBOK Z TYŁU ITP.
nADTO WIDEOREJESTRATORY MIERZĄ PREDKOŚĆ RADIOWOZU A NIE SAMOCHODU KTÓRY FILMUJA , BO NIE MAJA ZADNEGO RADAR... rozwiń
Avatar
fg / 4 stycznia 2010 r. o 15:22
0
Ktos pisze ---Przecież teraz nie przyjmują chłopów żywcem od pługa oderwanych.
Powinni okazać się kulturą w podejściu do uczciwych ludzi.----


Ano włąsnie teraz przyjmują tych młodych co to własnego rozumu ani ani i wiele wody upłynie zanim zmądrzeją . Stary policjant to jeszcze logika sie kierował i prostym myśleniem , teraz te wyedukowane to co im głupi pryncypał karze to robią i skutki macie sami .

Nie narzekaj na glinę starego bo będziesz miał młodego -gorszego.
Avatar
tatanka / 4 stycznia 2010 r. o 00:07
0
z taką ortografią i gramatyką można było zostać tylko kierowcą autobusu.....
Avatar
Kierowca autobusu / 3 stycznia 2010 r. o 14:56
0
wrażliwy napisał:
Popieram poszkodowanego kierowcę. Niech się broni jak niesłusznie został oskarżony.Mam jednak przekonanie, że obecnie Sąd wymierza kary w/g uznania, doświadczenia zawodowego, swojego wieku i zdaniem Sądu nie ma ludzi niewinnych, tylko saą niewłaściwie przesłuchani. W lubelskim dawnym zamojskim skazano kierowcę za jazdę po alkoholu. Nie było wydruku alkotestu, alkomatu, nie pobrano krwi. I co? wszyscy sędziowie i prokuratorzy zamieszani w ten przekręt awansowali do Zamościa. Mam na to kwity. Nawet prokurator zamojski jak złożyłem skargę na policjantów straszył mnie, że ukarze. dałem sobie spokój lecz swoje wiem. Powodzenia w walce ze sprawiedliwością.

Kolego walcz nie bój się prokuratorów na nich też bat się znajdzie, ja wygrałem i z prokuratorem, Pamiętaj że czy nad policjantem jest komendant wojewócki i nad prokuratorem jest przełorzony jak cię kolego straszył że cię ukarze to trzeba było złorzyć skargę o szantarz, bo prokurator nie jest od karania od tego jest sąd.

Kolego walcz nie bój się prokuratorów na nich też bat się znajdzie, ja wygrałem i z prokuratorem, Pamiętaj że czy nad policjantem jest komendant wojewócki i nad prokuratorem jest przełorzony jak cię kolego straszył że cię ukarze to trzeba było złorzyć skargę o szantarz, bo prokurator nie jest od karania od tego jest sąd. rozwiń
Avatar
wrażliwy / 3 stycznia 2010 r. o 14:24
0
Popieram poszkodowanego kierowcę. Niech się broni jak niesłusznie został oskarżony.Mam jednak przekonanie, że obecnie Sąd wymierza kary w/g uznania, doświadczenia zawodowego, swojego wieku i zdaniem Sądu nie ma ludzi niewinnych, tylko saą niewłaściwie przesłuchani. W lubelskim dawnym zamojskim skazano kierowcę za jazdę po alkoholu. Nie było wydruku alkotestu, alkomatu, nie pobrano krwi. I co? wszyscy sędziowie i prokuratorzy zamieszani w ten przekręt awansowali do Zamościa. Mam na to kwity. Nawet prokurator zamojski jak złożyłem skargę na policjantów straszył mnie, że ukarze. dałem sobie spokój lecz swoje wiem. Powodzenia w walce ze sprawiedliwością.
Popieram poszkodowanego kierowcę. Niech się broni jak niesłusznie został oskarżony.Mam jednak przekonanie, że obecnie Sąd wymierza kary w/g uznania, doświadczenia zawodowego, swojego wieku i zdaniem Sądu nie ma ludzi niewinnych, tylko saą niewłaściwie przesłuchani. W lubelskim dawnym zamojskim skazano kierowcę za jazdę po alkoholu. Nie było wydruku alkotestu, alkomatu, nie pobrano krwi. I co? wszyscy sędziowie i prokuratorzy zamieszani w ten przekręt awansowali do Zamościa. Mam na to kwity. Nawet prokurator zamojski jak złożyłem skargę na po... rozwiń
Avatar
Tomasz / 3 stycznia 2010 r. o 12:31
0
kierowca autobusu napisał:
Ty psie niewierny a jak stajecie w zatokach przystankowych tak że nie mam gdzie ludzi wysadzić to dobrze ostrzegam was pieski jak jeszcze raz staniecie na przystanku w zatocce dzwonię do komendy wojewódzkiej to to jest miejsce dla autobusu a nie radiowozu.

Panowie kierowcy dajcie spokój! Policjant to też człowiek co on winien że odgórnie ma przykazane karać kierowców!!??
Ktoś mu załatwił tę pracą więc teraz się odwdzięcza, wiadomo nie od dziś że do policji nie trafiają najlepsi lecz ci którzy mają załatwione-często nieudacznicy którzy nie mogli sobie poradzić w życiu w cywilu WIĘC TERAZ TRZEBA ODREAGOWAĆ!!!!
każdy z nas stres odreagować może na basenie, czy też hali, siłowni czy też boisku A taki biedak tam się boi i wstydzi pójść więc każe kierowców!!!
BANDYTÓW I ZŁODZIEI NIE ŚCIGAJĄ BO ZBYT MAŁY ILORAZ INTELIGENCJI MAJĄ więc co im pozostaje???!!!

Panowie kierowcy dajcie spokój! Policjant to też człowiek co on winien że odgórnie ma przykazane karać kierowców!!??
Ktoś mu załatwił tę pracą więc teraz się odwdzięcza, wiadomo nie od dziś że do policji nie trafiają najlepsi lecz ci którzy mają załatwione-często nieudacznicy którzy nie mogli sobie poradzić w życiu w cywilu WIĘC TERAZ TRZEBA ODREAGOWAĆ!!!!
każdy z nas stres odreagować może na basenie, czy też hali, siłowni czy też boisku A taki biedak tam się boi i wstydzi pójść wię... rozwiń
Avatar
kierowca autobusu / 3 stycznia 2010 r. o 11:16
0
mamama napisał:
Widać, że ktoś mądry pisał ten artykuł, sprawdźcie sobie jak za przekroczenie prędkości o 25 km/h można dać 6 pkt. karnych hahaha. Teraz to każdy potrafi na nas narzekać a jak zostanie zatrzymany to tylko prosi żeby pouczenie bo on taki biedny i znaku nie zauważył................żenada

Ty psie niewierny a jak stajecie w zatokach przystankowych tak że nie mam gdzie ludzi wysadzić to dobrze ostrzegam was pieski jak jeszcze raz staniecie na przystanku w zatocce dzwonię do komendy wojewódzkiej to to jest miejsce dla autobusu a nie radiowozu.

Ty psie niewierny a jak stajecie w zatokach przystankowych tak że nie mam gdzie ludzi wysadzić to dobrze ostrzegam was pieski jak jeszcze raz staniecie na przystanku w zatocce dzwonię do komendy wojewódzkiej to to jest miejsce dla autobusu a nie radiowozu. rozwiń