Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

13 maja 2019 r.
16:45

Kierowca 30-tonowej ciężarówki miał trzy promile. Przewożony ładunek dużo wyjaśnia

0 10 A A

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Oddziału Celnego w Koroszczynie uniemożliwili dalszą jazdę pijanemu kierowcy z Białorusi. Mężczyzna wjeżdżał do Polski 30-tonową ciężarówką z… ładunkiem piwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W poniedziałek funkcjonariusze dokonujący ważenia i wstępnej kontroli pojazdu ciężarowego wjeżdżającego z Białorusi do Polski zauważyli, że kierowca ciężarówki dziwnie się zachowuje i prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. Co ciekawe, kierowca tira wiózł… ładunek piwa.

Wezwany przez kierownika zmiany patrol policji z Terespola potwierdził, że mężczyzna ma aż 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W takim stanie stanowił realne zagrożenie dla innych użytkowników dróg.

Białorusin został zatrzymany. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

e-Wydanie

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kierowca Ciężarówki / 13 maja 2019 o 17:50
+28
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne cia... rozwiń
Avatar
Adm1 / 14 maja 2019 o 12:38
+2
I ktos taki nazywa się zawodowym kierowcą? Prawko chyba sobie z dokumencika zalatwił.
Avatar
Sławek / 14 maja 2019 o 07:20
+1
A co to tylko kierowcy zawodowi bzykają kobiety lekkich obyczajów ???? Jestem też kierowcą i nie powiem zdarzyło mi się bzyknąć kilka takich kobiet za pieniądze , które stoją na poboczu drogi . Jeżdżę ciężarówką ale jak się zabawiałem z taką dziewczyną to widziałem wiele samochodów osobowych i też mężczyźni korzystali do woli . Więc nie tylko my kierowcy ciężarówek przyprawiamy rogi swoim żonom czy dziewczynom.
Avatar
Lucek / 13 maja 2019 o 19:22
0
ciekawe ile trypli w sobie nosisz,pozniej tym samym ***em masz sumienie bzykać swoją żonę?a żeby zarobić te 6tys to ile godzin musisz zasuwać?300-400?w *** z takim interesem
Avatar
Gość / 13 maja 2019 o 17:46
0
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała... rozwiń
Avatar
Hhr / 14 maja 2019 o 10:33
-1
Troll level master w kategorii DW
Avatar
Nie podam / 13 maja 2019 o 19:51
-2
Racja koledzy !!!! Ja też jestem Kierowcą . Jeżdżę po Polsce i też zdradzam swoją żonę z panienkami . Moja żona niczego się nie domyśla. Dobrze zarabiam i jest zadowolona a ja takie panienki zapraszam do kabiny :)
Avatar
Gość / 13 maja 2019 o 18:49
-2
Ale ty gówniarzu masz na***e w główce he he.
Avatar
Henio / 14 maja 2019 o 10:51
-3
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
 Ta ciężarówka jest na baterie, czy ciągniesz ją na sznureczku?
 Ta ciężarówka jest na baterie, czy ciągniesz ją na sznureczku? rozwiń
Avatar
Szofer / 13 maja 2019 o 21:00
-3
Nigdy niczym żony nie zaraziłem a jeżdżę ciężarówkami już 5 lat i nie jedną tirówkę zaliczyłem . Oczywiście , żonie mówię , że się brzydzę takimi tirówkami . A się zalicza tirówki :) By się rozwiodła ze mną jakby się dowiedziała .
Avatar
Adm1 / 14 maja 2019 o 12:38
+2
I ktos taki nazywa się zawodowym kierowcą? Prawko chyba sobie z dokumencika zalatwił.
Avatar
Henio / 14 maja 2019 o 10:51
-3
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
 Ta ciężarówka jest na baterie, czy ciągniesz ją na sznureczku?
 Ta ciężarówka jest na baterie, czy ciągniesz ją na sznureczku? rozwiń
Avatar
Hhr / 14 maja 2019 o 10:33
-1
Troll level master w kategorii DW
Avatar
Sławek / 14 maja 2019 o 07:20
+1
A co to tylko kierowcy zawodowi bzykają kobiety lekkich obyczajów ???? Jestem też kierowcą i nie powiem zdarzyło mi się bzyknąć kilka takich kobiet za pieniądze , które stoją na poboczu drogi . Jeżdżę ciężarówką ale jak się zabawiałem z taką dziewczyną to widziałem wiele samochodów osobowych i też mężczyźni korzystali do woli . Więc nie tylko my kierowcy ciężarówek przyprawiamy rogi swoim żonom czy dziewczynom.
Avatar
Szofer / 13 maja 2019 o 21:00
-3
Nigdy niczym żony nie zaraziłem a jeżdżę ciężarówkami już 5 lat i nie jedną tirówkę zaliczyłem . Oczywiście , żonie mówię , że się brzydzę takimi tirówkami . A się zalicza tirówki :) By się rozwiodła ze mną jakby się dowiedziała .
Avatar
Nie podam / 13 maja 2019 o 19:51
-2
Racja koledzy !!!! Ja też jestem Kierowcą . Jeżdżę po Polsce i też zdradzam swoją żonę z panienkami . Moja żona niczego się nie domyśla. Dobrze zarabiam i jest zadowolona a ja takie panienki zapraszam do kabiny :)
Avatar
Lucek / 13 maja 2019 o 19:22
0
ciekawe ile trypli w sobie nosisz,pozniej tym samym ***em masz sumienie bzykać swoją żonę?a żeby zarobić te 6tys to ile godzin musisz zasuwać?300-400?w *** z takim interesem
Avatar
Gość / 13 maja 2019 o 18:49
-2
Ale ty gówniarzu masz na***e w główce he he.
Avatar
Kierowca Ciężarówki / 13 maja 2019 o 17:50
+28
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne cia... rozwiń
Avatar
Gość / 13 maja 2019 o 17:46
0
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2019 do Parlamentu Europejskiego: Najnowsze i ostatnie sondaże przed ciszą wyborczą
film

Wybory 2019 do Parlamentu Europejskiego: Najnowsze i ostatnie sondaże przed ciszą wyborczą 1 0

O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza przed niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. Sprawdź najnowsze sondaże wyborcze przygotowane przez różne ośrodki badawcze w ostatnich dniach.

Kulturalia 2019 w Lublinie. Program godzinowy koncertów w piątek i sobotę 24-25 maja
24 maja 2019, 19:00

Kulturalia 2019 w Lublinie. Program godzinowy koncertów w piątek i sobotę 24-25 maja 0 0

Kulturalia 2019 kończą Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. Sprawdź program godzinowy koncertów w piątek 24 maja i sobotę 25 maja.

MKS Avia Świdnik bez rewolucji kadrowej

MKS Avia Świdnik bez rewolucji kadrowej 0 0

Kadra MKS Avia Świdnik w większości nie ulegnie zmianie. Poza atakiem na każdej z pozycji ma pojawić się jeden nowy zawodnik

Wisła w Annopolu coraz bliżej stanu alarmowego. Aktualny stan wód w rzekach w woj. lubelskim
galeria

Wisła w Annopolu coraz bliżej stanu alarmowego. Aktualny stan wód w rzekach w woj. lubelskim 11 1

Fala wezbraniowa na Wiśle dociera do Annopola. Podobnie jak w Puławach, tam również, w ciągu ostatniej doby poziom wody wzrósł o ponad metr. Przekroczony został już stan ostrzegawczy. W sobotę lokalną wizję w gminie zapowiedział m.in. wojewoda lubelski i szef wojewódzkiej straży pożarnej.

Speed Car Motor kontra Get Well Toruń. Grigorij Łaguta wraca na tor!

Speed Car Motor kontra Get Well Toruń. Grigorij Łaguta wraca na tor! 0 3

Na ten mecz kibice, nie tylko w Lublinie, ale i w całej Polsce czekali od bardzo dawna. Po niemal dwóch latach zawieszenia na żużlowe tory powraca Grigorij Łaguta. Nawet pogoda wydaje się być po jego stronie, bo prognozy na niedzielne starcie z Get Well Toruń (godz. 16.30) są optymistyczne

Mieszkaniec Łukowa znęcał się nad żoną

Mieszkaniec Łukowa znęcał się nad żoną 0 2

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 54-latkowi z Łukowa, który od kilku miesięcy fizycznie i psychicznie znęcał się nad żoną.

Acer Nitro El491CR P: Ultrapanoramiczny monitor dla graczy

Acer Nitro El491CR P: Ultrapanoramiczny monitor dla graczy 0 0

Słowa klucze: 49 cali, 32:9, DFHD, HDR, 1800R i FreeSync 2. Całość, czyli nowy monitor Acer Nitro El491CR P do sprzedaży trafi w lipcu. Cenę ustalono na 3799 złotych.

Sukienki na sezon wiosna/lato 2019 - nowinki prosto z wybiegów najsłynniejszych projektantów

Sukienki na sezon wiosna/lato 2019 - nowinki prosto z wybiegów najsłynniejszych projektantów 0 0

Trendy sezonu wiosna/lato 2019 wnoszą powiew świeżości, chociaż w dużej mierze inspirowane są trendami z 2018 roku. Co za tym idzie, wiele kreacji modnych w ubiegłym sezonie, będzie na czasie również w tym – to dobra informacja dla tych pań, które nie lubią zbyt szybko rozstawać się z ubraniami. Sprawdź, jakie sukienki warto mieć w szafie w sezonie wiosna/lato 2019.

Ogromne korki w centrum Lublina. Winna awaria sygnalizacji na rondzie pod Zamkiem
galeria

Ogromne korki w centrum Lublina. Winna awaria sygnalizacji na rondzie pod Zamkiem 33 34

Nasilają się problemy spowodowane awarią świateł na rondzie pod Zamkiem, której usuwanie może potrwać co najmniej do końca weekendu.

Wielki Festyn Rodzinny na LSM
25 maja 2019, 13:00

Wielki Festyn Rodzinny na LSM 0 0

Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na Wielki Festyn Rodzinny 2019 z okazji Dnia Matki i Międzynarodowego Dnia Dziecka. Moc atrakcji dla całych rodzin przygotowano na sobotę, 25 maja od godz. 13 do 22.

Wózki transportowe i magazynowe przyczyną wzrostu sprzedaży.

Wózki transportowe i magazynowe przyczyną wzrostu sprzedaży. 0 0

Jak to możliwe że zwykły wózek transportowy może się przyczynić do zwiększenia sprzedaży?. Odpowiedź jest banalnie prosta. Efektywność i czas pracy zmniejsza się, gdy firmy zaczynają korzystać z dedykowanych rozwiązań. To rodzi dodatkowy czas na sprzedaż.

Województwo lubelskie wesprze poszkodowanych po przejściu trąby powietrznej
galeria
film

Województwo lubelskie wesprze poszkodowanych po przejściu trąby powietrznej 0 0

Samorząd województwa lubelskiego udzieli pomocy finansowej gminie Wojciechów, którą we wtorek nawiedziła trąba powietrzna. Wsparcie przekazują także okoliczne gminy.

O modzie i jedzeniu. Fraszka trendy
Wiersze między newsami

O modzie i jedzeniu. Fraszka trendy 0 0

Wiersz między Piątek jest drugim dniem festiwalu Miasto Poezji, który trwa w Lublinie. I drugim naszej akcji „Wiersze między newsami”

Wybory Kundelka Roku 2019 w Lublinie

Wybory Kundelka Roku 2019 w Lublinie 0

Jeśli masz kundelka i kochasz kundelki- nie może Cię zabraknąć na fantastycznej imprezie. Wybory Kundelka Roku 2019 odbędą się 25 maja 2019 o godz. 12.00 w Lubelskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, ul. Metalurgiczna 5, 20-234 Lublin.

W niedzielę w Nałęczowie odbędzie się Cisowianka Road Tour

W niedzielę w Nałęczowie odbędzie się Cisowianka Road Tour 0 1

Impreza, która odbywać się będzie pod patronatem Dziennika Wschodniego rozpocznie się o godz. 10. Start najważniejszego dystansu – Pro zaplanowano jednak na godz. 12.20. A po emocjach sportowych organizatorzy zapraszają na koncerty (16.30). Zagrają chociażby: Bajm, czy Krzysztof Cugowski

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!